تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

تور دبي

اگر براي اولين بار مي خواهيد به دبي سفر كنيد بهتر است با تور سفر كنيد تا تور ليدر همراه شما باشد و بتواند به تمام سوال هايتان پاسخ دهيد تا در طول سفر به مشكل نخوريد و بتوانيد از تمام مكان هاي گردشگري و جاذبه هاي آن بدون دردسر ديدن كنيد. با گرفتن تور دبي مي توانيد در وقت و هزينه هاي خود صرفه جويي كنيد زيرا تمام هزينه هاي سفر و اياب و ذهاب در پكيج تور محاسبه شده است البته اگر بخواهيد آيتم هايي بيشتر براي تفريح داشته باشيد بايد هزينه بيشتري پرداخت كنيد.

براي تهيه تور دبي ارزان تر مي توانيد از پرواز امارات اير عربيا استفاده كنيد. البته اين ايرلاين مسافت شما را بيشتر مي كند و ابتدا در شهر شارجه پرواز شما فرود مي آيد و سپس به دبي ترانسفر مي شويد. پرواز امارات اير عربيا حتي از پرواز هاي ايراني نيز ارزان تر است و براي كساني كه به دنبال كاهش هزينه در تور دبي هستند بسيار مناسب مي باشد.

تور دبي

 • قيمت تور دبي

عوامل مختلفي در قيمت تور دوبي تاثير گذار است و مهمترين آن فصلي است كه مي خواهيد به اين شهر سفر كنيد. اگر در زمان برگزاري جشنواره ها و فصل هايي كه هوا بهتر است و به همان نسبت مسافر و گردشگر بيشتر مي باشد سفر كنيد قيمت تور افزايش مي يابد. نوع پرواز و هتل نيز در قيمت تور دبي تاثير گذار است. همچنين قيمت تور دبي در روزهاي بعد عيد و خرداد ماه و تابستان كه بسيار گرم است كاهش مي يابد. به صورت كلي قيمت تور دبي نسبت به جاذبه هاي گردشگري و تفريحي آن مقرون به صرفه مي باشد.

اگر تور هاي چارتري كه توسط آژانس هاي هواپيمايي خريداري مي شوند به فروش نرسند، آژانس ها اين تور ها را به تور لحظه آخري تبديل مي كنند و آن را با قيمت كمتري به مشتري مي فروشند تا بليط هايشان به فروش رود. در حقيقت تور لحظه آخري مقرون به صرفه مي باشد و شما با پرداخت هزينه كمتر مي توانيد در شهر دبي و هتل هاي بي نظير آن تفريح كنيد. تور هاي لحظه آخري در همه فصول سال قابل خريداري مي باشند اما جلوه آنها در فصل هاي پاييز و زمستان كه مسافران بيشتري به اين شهر سفر مي كنند، افزايش مي يابد.

جاذبه هاي گردشگري در تور روسيه

روسيه يكي از كشورهاي وسيع در دنيا است كه در شمال اوراسيا واقع شده است. اين كشور در شهرهاي متفاوت خود از جمله مسكو و سن پترزبورگ جاذبه هاي گردشگري متنوعي دارد كه هركدام از جايگاه ويژه اي برخوردار هستند. يكي از مهم ترين انگيزه ها در هر سفر، آشنايي با مكان هاي ديدني و جاذبه هاي آن منطقه است. در ادامه شما را با مهم ترين جاذبه هاي گردشگري در تور روسيه آشنا مي كنيم.

 • كاخ كرملين

يكي از جاذبه هاي گردشگري بي نظير در تور لوكس روسيه كاخ كرملين است كه نشان دهنده دموكراسي، سياست و سلطنت اين كشور است. در اين كاخ اتفاق هاي بزرگي روي داده است كه يكي از آن ها شروع ديكتاتوري كارگري بوده است. ناپلئون در اين كاخ سوختن مسكو را مشاهده كرد. در كاخ كرملين موزه اي وجود دارد كه آثار به جاي مانده از اين وقايع را به شما نشان مي دهد بنابراين در تور روسيه حتما از اين كاخ تاريخي ديدن كنيد.

 • كاخ پترگوف

از ديگر جاذبه هاي مهم در تور ارزان روسيه مي توان به كاخ پترگوف اشاره كرد كه در شهر زيباي سن پترزبورگ قرار دارد. اين كاخ بسيار قديمي بوده و در كنار خليج فنلاند واقع شده است. اين كاخ توسط پتر كبير احداث شد و از معماري بي نظيري در ساخت آن بهره گرفته شد. ساخت فواره هايي زيبا در اين كاخ از جمله زيبايي هاي كاخ پتر كبير هستند. اين كاخ داراي مساحتي نزديك به 117 هكتار بوده و داراي دو پارك است.

كاخ پترگوف داراي پنج آبنما و 150 عدد فواره است. فواره هاي اين كاخ به دليل نزديكي به خليج ساخته شده اند و بر اساس اختلاف سطح آب كار مي كنند. در اين مجموعه زيبا مي توانيد از قسمت هاي مختلفي نظير كليسا، حمام خانواده تزار، آشپزخانه و بناهاي ماندگار ديگر ديدن كنيد. مقابل اين قصر مجموعه اي از فواره ها با نام فواره هاي سامسون قرار دارند كه نمادي از پيروزي ارتش روسيه عليه سوئد هستند.

جاذبه هاي گردشگري مسكو

در تور مسكو از جاذبه هاي گردشگري اين شهر بازديد داشته باشيد. اين شهر وقايع تاريخي زيادي را تجربه كرده است و قلب تپنده روسيه به شمار مي آيد. اين وقايع تاريخي سبب شده است جاذبه هايي چون موزه، آثار تاريخي، فرهنگي و آثار معماري زيادي در اين شهر وجود داشته باشد. قصرهاي تاريخي، موزه هاي بسيار، كليساي هاي زيبا، گالري هاي هنري و ... از جمله جاذبه هاي مسكو هستند كه چند مورد را براي تان شرح خواهيم داد.

 • بازديد از ميدان سرخ در تور مسكو

در مركز مسكو كه شاهد رويداد هاي تاريخي بسياري بوده است، ميدان سرخ را خواهيد ديد كه قدمتي پانصد ساله دارد. ساختمان هايي در اطراف آن قرار دارد كه بسيار با ارزش هستند و نشان دهنده تاريخ پر فراز و نشيب آن مي باشد. ايوان مخوف در اين مكان دستور ساخت كليساي جامع سنت باسيل را داده است و آرامگاه لنين بعدها به ميدان اضافه شد. مرمت اين بنا به شكل تاريخي خود صورت گرفته است و از آن نگهداري مي شود. از جاذبه هاي اصلي ميدان سرخ، كاخ كرملين است كه اكثر خيابان هاي اصلي و مهم مسكو به آن ختم مي شوند. ضمن اين كه ميدان سرخ از جمله جاذبه هاي گردشگري مهمي است خواننده هاي مشهوري در آن كنسرت برگزار كرده اند. اين ميدان در ميراث جهاني يونسكو نيز به ثبت رسيده است.

مراكز گردشگري در تور ارمنستان

زماني كه شما تور ارمنستان را خريداري مي كنيد، مي توانيد از مراكز گردشگري اين كشور بازديد نماييد. ارمنستان مي تواند كشوري جذاب باشد و از جمله مهمترين مراكز گردشگري در اين كشور مي توان به كليساي گغارت و ساير كليساهاي قديمي در كنار مراكز گردشگري طبيعي آن اشاره نمود. شايد مدت زمان زيادي از استقلال ارمنستان نگذشته باشد ولي بهتر است بدانيد كه اين كشور به دليل تاريخ بسيار غني و قديمي كه دارد، از زماني كه متعلق به ايران و شوروي بوده است، مورد توجه گردشگران قرار گرفته است و به همين دليل همه ساله بسياري از گردشگران از سراسر دنيا را به خود جذب مي كند. از ديگر مراكز گردشگري كه در ارمنستان مي توانيد مشاهده نماييد مي توان به مراكز خريد اين كشور اشاره نمود. در واقع مراكز خريد ارمنستان بهترين مكان براي خريد و گذراندن تعطيلات به شمار مي روند و شما مي توانيد اجناسي با قيمت مناسب را، در اين مراكز تهيه كنيد.

تور ارزان ارمنستان

 • ارمنستان، جذاب براي علاقمندان به تئاتر و موسيقي

در چند سال گذشته بسياري از دانشجويان علاقمند به موسيقي براي ادامه تحصيل دانشگاهي، اين كشور را انتخاب كرده و در آن تحصيل كرده اند كه اين امر نشان دهنده رشد و پيشرفت اين كشور در اين هنر مي باشد. همچنين تئاتر ارمنستان و گروه هاي تئاتر اين كشور در سطح دنيا شناخته شده هستند و شما مي توانيد در اين كشور به سالن هاي موسيقي و تئاتر رفته و لذت ببريد. بسياري از مردم اين كشور به موسيقي علاقمند هستند و حتي سبك هاي مخصوص به خود را دارند. همچنين نوع موسيقي ارامنه در اين كشور زاده شده است و علاقمندان بسيار زيادي را به خود جذب كرده است. اگر به هنر و موسيقي علاقمند مي باشيد، خريد آنلاين تور ارمنستان مي تواند بهترين انتخاب براي شما باشد.

تفريح در تور پاتايا

بازديد از دنياي زير آب در شهر پاتايا يكي از بهترين تفريحاتي است كه مي توانيد در تور پاتايا انجام دهيد، يكي از بزرگترين آكواريوم هاي كل دنيا در شهر پاتايا واقع شده است، اين آكواريوم بسيار مجهز شامل يك تونل بسيار بزرگ و طولاني است كه به صورت همزمان تعداد زيادي از توريست ها مي توانند وارد آن شوند و تجربه اي فوق العاده را در تور پاتايا بدست آورند. يكي ديگر از تفريحاتي كه مي توانيد در تور پاتايا تجربه كنيد بازديد از پارك فيل ها در اين شهر است، شما در اين پارك مي توانيد تعداد بسيار زيادي فيل را مشاهده كنيد كه اكثرا آنها داراي سن بالايي هستند و ديگر نمي توانند در جنگل هاي شهر پاتايا زندگي كنند، از جمله فعاليت هاي فوق العاده اي كه مي توانيد در اين پارك انجام دهيد غذا دادن به اين فيل ها است كه علي الخصوص براي كودكان مي تواند جذاب باشد.

 • نكات ايمني مهمي كه در تور پاتايا بايد رعايت كنيد

شهر پاتايا با اينكه يكي از زيباترين شهرهاي تايلند است و سالانه توريست هاي بسيار زيادي را جذب مي كند ولي نكته اي كه بايد بدانيد اين است كه در تور پاتايا ممكن است مشكلاتي براي شما به وجود آيد كه با رعايت كردن برخي از نكات مي توانيد از رخ دادن اين مشكلات جلوگيري كنيد. يكي از مهمترين مشكلاتي كه معمولا توريست ها در تور پاتايا با آن روبرو مي شوند مشكل سگ هاي ولگرد است، تعداد اين سگ ها بسيار زياد است كه در كل شهر پاتايا پخش شده اند، البته جاي نگراني نيست و اين سگ ها با شما كاري ندارند ولي در صورتي كه قصد داريد به آنها غذا بدهيد حتما بايد اطلاعاتي در خصوص رفتار اين حيوانات داشته باشيد.
مشكل دومي كه توريست ها در تور ارزان پاتايا با آن روبرو مي شوند مشكل ميمون ها است، ميمون هاي بسيار زيادي نيز در شهر پاتايا پخش هستند كه برخي از توريست ها اقدام به غذا دادن به آنها مي كنند، در سفر به شهر پاتايا حتما به اين نكته توجه داشته باشيد كه به هيچ وجه به اين حيوانات غذا ندهيد تا آنها عادت به اين كار نكنند. نكته پاياني نيز در خصوص حشراتي است كه در فصل تابستان براي توريست ها مزاحمت ايجاد مي كنند كه براي جلوگيري از نزديك شدن اين حشرات نيز به شما توصيه مي كنيم حتما يك حشره كش را در حين گردش در اين شهر به همراه داشته باشيد.

سفر با تور ارزان قيمت آنتاليا

معمولا در سفر به آنتاليا افراد به دنبال روش هايي هستند كه هزينه سفر آن ها كمتر شود. بدون شك با سفر ارزان قيمت افراد لذت بيشتري از سفر خود خواهند برد. بسياري از افراد تصور مي كنند كه تورهاي ارزان قيمت داراي كيفيت مناسب نيستند. اما بايد اين موضوع را بدانيم كه ارزان بودن تور به منزله بي كيفيت بودن آن نيست. همچنين تورهاي گران قيمت نيز نمي توانند تضمين كنند كه شما سفر بسيار خوبي خواهيد داشت. آژانس ها و دفاتري كه فروش بليط هواپيما استانبول را انجام مي دهند در برخي موارد با توجه به آفرهايي كه در نظر مي گيرند، اين بليط ها را با قيمت پايين مي فروشند. بنابراين تور آنتاليا داراي قيمت كمتري خواهد بود. سايت گلفام سفر يك سايت معتبر است كه شما مي توانيد از طريق آن سفري با قيمت مناسب به شهر آنتاليا داشته باشيد.

 • مزاياي سفر با تور آنتاليا

جهت سفر كردن به آنتاليا مي توان از طريق روش هاي مختلفي اقدام كرد. سفر با تور و سفر انفرادي از نمونه هاي رايجي مي باشند كه افراد ترجيح مي دهند به يكي از اين روش ها سفر كنند. برخي از افراد چون گمان مي كنند كه سفر با تور كسل كننده است، سفر تنهايي و شخصي را انتخاب مي كنند. اما بايد گفت كه سفر با تور داراي مزاياي بسيار زيادي است. در اينجا برخي از اين مزايا را براي شما عنوان مي كنيم.

 • اگر شما با تور آنتاليا سفر كنيد، استرس هاي سفر شما كمتر مي شود و با خيال آسوده تري به اين شهر سفر مي كنيد.
 • در سفر با تور در زمان شما صرفه جويي بيشتري صورت مي گيرد و سفر شما بدون اتلاف وقت انجام مي شود.
 • از طريق سفر با تور شما مي توانيد اطلاعات خود را به درست ترين شكل ممكن افزايش دهيد.
 • مسافران در سفر با تور آنتاليا امنيت بيشتري خواهند داشت.
 • در سفر با تور خدمات مختلفي براي مسافران ارائه مي شود. از جمله اين خدمات رزرو بليط هواپيما، رزرو هتل و اقامتگاه و همچنين با در نظر گرفتن نوع تور بدون هماهنگي قبلي شام، ناهار و صبحانه براي مسافران در نظر گرفته مي شود.

تور استانبول

استانبول يكي از نمونه شهرهاي مدرني مي باشد كه در زمان نوسنگي پديد آمده و توانسته آثار تاريخي فراواني را در دل خود جاي دهد كه همين ويژگي سبب شده است تا امروزه تور استانبول يكي از پرطرفدارترين تور مسافرتي در آژانس هاي مختلف برشمرده شود. اين شهر به دليل قرار گرفتن در مرز مشترك قاره اروپا و آسيا مي تواند هيجان و جذابيت زيادي را در مسافران ايجاد نمايد. البته تعداد بيشماري از مسافران بازديد از جاذبه هايي مانند مسجد اياصوفيه، مسجد آبي، كاخ توپقاپي، بازار بزرگ، مسجد سليمانيه، كاخ دولما باغچه، كاخ عادله سلطان، آب انبار قصر سلطنتي، كليساي چوره، موزه باستان شناسي، برج گالاتا و...را به بازديد از پارك هاي آبي استانبول، قايق سواري در تنگه بسفر، ساحل نشيني و.....ترجيح خواهند داد. از اين رو آژانس مسافرتي معتبر و مشهور گلفام سفر در طول سال مسافران تور استانبول را به مقاصد گوناگون راهي استانبول مي كند. جالب است بدانيد براي سفر به استانبول به صدور ويزا نياز نمي باشد و متقاضيان مي توانند تنها با داشتن پاسپورتي كه حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد و همراهي يك آژانس مسافرتي با تجربه مانند گلفام سفر اقامت چند روزه اي در شهر زيبا و ديدني استانبول داشته و لحظات خاطره انگيزي را به ذهن بسپارند.

تور استانبول

 • آب و هواي استانبول

استانبول از نظر موقعيت جغرافيايي در چنان وضعيت مناسبي قرار گرفته است كه در هر زماني سفر به استانبول مي تواند بهترين شرايط را براي مسافر فراهم آورد. بنابراين شهر استانبول در فصل گرم و سرد اين قابليت را دارد تا زيبايي هاي منحصر بفرد خود را در معرض ديد مسافران قرار دهد. اما بهتر است بدانيد شهر استانبول به دليل قرار گرفتن در كنار تنگه بسفر در تابستان آب و هواي گرم و مرطوبي داشته و در اين زمان به دليل تفريحات آبي و استراحت در سواحل بي نظير استانبول بيشترين گردشگر و توريست را در خود جاي مي دهد. زمستان هاي استانبول سرد بوده و شاهد برف و باران است. اما در فصل هاي ديگر استانبول مانند پاييز و بهار هوا معتدل و رطوبت بالا مي باشد.

امتیاز:
بازدید: 8
برچسب:
:
[ 1398/8/15  ] [ ۲۰ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

راهنماي سفر به ارمنستان

همانطور كه مستحضر هستيد، ارمنستان يكي از كشورهاي همسايه ايران است كه در قسمت شمال غربي ايران واقع شده است. اين كشور به ظاهر كوچك جاذبه ها و نقاط ديدني، تاريخي و تفريحي بسياري را در خود جاي داده است. كشور ارمنستان اساسا با فرهنگ ارمني در هم آميخته شده است و مردمان آن نيز به زبان ارمني صحبت مي كنند. سفر به ارمنستان به شيوه هاي مختلف انجام مي شود. شما حتي مي توانيد با خودرو شخصي خود هم به اين كشور سفر كنيد. البته اين شيوه دغدغه هاي خاص خود را نيز دارد. اما بهترين حالت سفر با تور ارمنستان است. تور ارمنستان همه روزه به صورت زميني و هوايي انجام مي شود. البته هزينه تور زميني كمتر است و مي توانيد از طبيعت اطراف نيز لذت ببريد. اما قبل از سفر به ارمنستان و هر نقطه از دنيا مي بايست، اطلاعات كافي درباره آن كشور كسب كنيد. اين اطلاعات مي تواند در ادامه سفر و راحتي شما كمك بسياري بكند.

 • آب و هواي ارمنستان

ارمنستان در منطقه اروپا واقع شده است و از شرايط آب و هوايي بسيار خوبي برخوردار است. البته آب و هواي ازمنستان به نسبت مناطق مركزي اروپا كمي سردتر است. فصل هاي گرم سال شامل فصل هاي بهار و تابستان مي شود و موج سرما از اواسط پاييز آغاز شده و تا اوايل بهار ادامه پيدا مي كند. گرم ترين فصل سال نيز فصل تابستان است. دماي هوا در اين موقع از سال حتي به 40 درجه هم مي رسد. البته اكثر گردشگران هم فصل تابستان را براي سفر خود به ارمنستان انتخاب مي كنند. البته اوايل پاييز هم آنچنان سرد نيست و مي تواند زمان مناسبي براي سفر به ارمنستان باشد. اما چيزي كه در اين ميان از اهميت بالايي برخوردار است، در نظر گرفتن زمان مناسب براي خريد تور ارمنستان و در نظر داشتن شرايط آب و هوايي است.

سفر به مالزي

مالزي كشوري بي نظير و متفاوت است. بيشترين تفاوت اين كشور با ساير همسايگان خود در فرهنگ و مذهب است. اغلب مردم مالزي مسلمان هستند. گذشته از اين ها شرايط آب و هوايي بسيار ويژه اي در اين منطقه حكمفرماست كه تجربه چنين شرايطي شايد براي تك تك افراد جالب توجه باشد. مالزي يكي از كشورهاي گردشگر پذير آسيايي است كه در سال هاي اخير تلاش هاي بسياري براي توسعه صنعت گردشگري خود كرده است. اگر تاكنون سفر به اين كشور زيبا و پر جاذبه را تجربه نكرديد، دير نشده است. شما هم اكنون مي توانيد براي خريد تور مالزي و سفر به اين كشور ديدني اقدام نماييد.

 • آب و هواي مالزي

آب و هواي مالزي، بسيار مرطوب است و به دليل وجود اقليم خاص در اين منطقه و بادهاي موسمي، بارندگي در كشور مالزي به وفور اتفاق مي افتد. در مالزي دو فصل پر بارش وجود دارد. از نوامبر تا اواخر مارس ميزان بارندگي به شدت زياد است و بخش هاي شرقي مالزي هميشه درگير بارش هاي موسمي هستند. از ماه مه تا سپتامبر بادهاي موسمي ديگري، اين بار از سمت غرب شروع به وزيدن مي كنند و بخش هاي غربي اين كشور را تحت تاثير قرار مي دهند. ماه جولاي، كم بارش ترين ماه سال است و هوا به نسبت گرم مي شود. البته در اين ماه هم همچنان بادهاي شديد و گرم، گهگاهي شروع به وزيدن مي كنند. البته به طور كلي آب و هواي مالزي، گرم و مرطوب است. شايد علت اين امر نزديكي مالزي به خط استوا باشد كه شرايط آب و هوايي استوايي بهره مي برد.

تور مسكو

تور مسكو يكي از تور هايي مي باشد كه هر ساله اين تور را جهت گردش انتخاب مي نمايند چرا كه مسكو مملو از مناطقي است كه ديدن هر يك لذت خاصي خواهد داشت. در سفر به اين شهر با زيبايي هاي بسياري روبرو خواهيد شد و گشت و گذار در خيابان هاي اين شهر پرجمعيت لذت بخش خواهد بود. تور مسكو اين امكان را فراهم نموده كه بتوانيد به صورت اختصاصي نوع تور خود را مشخص نماييد و ميزان خدمات و هتلي كه قصد اقامت در آن را داريد نيز به مراكز اعلام نماييد. مسئولين تور مسكو بر اين نظرند كه تمامي خواسته هاي گردشگران را بدون كم و كاست برآورده نمايند. چنانچه قصد سفر به منطقه اي پرهياهو داشته باشيد مسكو بهترين مورد برايتان خواهد بود چرا كه هم جمعيت شهر و هم بزرگي آن به اندازه اي دلنشين خواهد بود كه لحظات خوشي را برايتان رقم خواهد زد. تور مسكو در انواع فصل هاي مختلف در نظر گرفته شده اند كه مي توانيد بدون توجه به وقت اقدام به رزرو آن نماييد.

 • آب و هوا و بهترين زمان سفر به مسكو

آب و هوا از عوامل تاثير گذار در انتخاب زمان سفر مي باشد كه قبل از سفر اطلاع از آب و هواي مقصد امري ضروري خواهد بود. بايد به اين امر توجه داشت كه در آب و هواي مناسب ميزان گردشگران كشور مقصد نيز افزايش خواهد يافت و در همين راستا تور هاي مختلفي نيز جهت انتخاب وجود خواهد داشت. مسكو اقليم قاره اي و مرطوب دارد كه در اكثر فصول سال شاهد آب و هواي سرد در اين شهر هستيم. زمستان هاي اين منطقه طولاني بوده و كمتر طلوع خورشيد به چشم خواهد خورد و تابستان هايي كوتاه خواهد داشت. ميزان بارش در فصل بهار زياد بوده و نسيم خنكي خواهد داشت. در تابستان آب و هواي مسكو مناسب خواهد بود اما در اين فصل نيز شاهد معدود بارش هايي خواهيم بود. فصل پاييز شهر رنگ و رويي زرد به خود مي گيرد و قدم زدن بر روي برگ درختان به همراه بارش ملايم باران حس خوبي خواهد داشت. فصل زمستان بارش برف به وفور در اين منطقه اتفاق مي افتد و دماي هوا بسيار سرد خواهد بود. سفر در اواخر فصل بهار و تابستان و همچنين در اوايل فصل پاييز به اين شهر از نظر شرايط آب و هوايي مناسب خواهد بود.

تور ويتنام

اگر بخواهيم به يكي از تور هاي پر مخاطب اشاره كنيم تور ويتنام را نبايد فراموش كرد. تور ويتنام ارزان از جمله تور هايي است كه هر ساله مورد توجه بسياري از گردشگران قرار مي گيرد. بسياري تمايل دارند از تور ها براي سفر خود استفاده كنند چرا كه تور ها تمامي امكانات رفاهي گردشگران را فراهم نموده و هيچ كمبودي در آن وجود نخواهد داشت. كشور ويتنام مناطق گردشگري بسياري را در خود جاي داده است كه جاي جاي اين كشور را به يك منطقه گردشگري بدل كرده اند. مناطق گردشگري ويتنام از كوهستان ها و رودها گرفته تا قديمي ترين اماكن خواهند بود كه گشت و گذار در تمامي اين مناطق لذت بخش خواهد بود.
در سفر با تور ويتنام ارزان اين اطمينان را خواهيد داشت كه مسئولين تور به دليل شناخت عميقي كه از منطقه مقصد دارند بهترين راهنما برايتان خواهند بود. تور هاي ويتنام را مي توان در هر زمان از سال مشاهده كرد و امكان ثبت نام براي همگان با داشتن شرايطي امكان پذير خواهد بود. تور هاي ويتنام در انواع مختلف در نظر گرفته شده اند تا بتوانيد توري كه متناسب با علايق شماست را انتخاب نماييد.

 • آب و هواي ويتنام

آب و هواي ويتنام در بخش هاي مختلف آن متفاوت مي باشد. در حالت كلي بايد گفت كه تمامي مناطق ويتنام چهار فصل بوده و در تمامي مناطق آن تغييرات آب و هوايي شاهد هستيم. آب و هواي مناطق جنوبي ويتنام گرم و استوايي مي باشد كه در اين مناطق بارش باران به تعداد معدودي اتفاق مي افتد و اكثر روزهاي سال گرم خواهد بود. فصل تابستان بر اين منطقه گرماي طاقت فرسايي حاكم خواهد بود كه سفر در اين فصل به اين ناحيه با مشكلاتي همراه خواهد بود. در فصل زمستان بهترين آب و هوا را در اين منطقه شاهد هستيم و معمولا شلوغ ترين فصل مناطق جنوبي ويتنام فصل زمستان خواهد بود.
مناطق مياني ويتنام به دليل داشتن آب و هواي مناسب بيشتر مورد توجه قرار مي گيرد و افراد زيادي اين منطقه از ويتنام را براي سفر انتخاب مي كنند. در فصل بهار آب و هواي اين منطقه بسيار مناسب خواهد بود اما تابستان هاي گرمي در اين منطقه شاهد هستيم. فصل پاييز از خوش آب و هوا ترين فصول سال در مناطق مياني ويتنام خواهد بود و بارش برف در فصل زمستان به ندرت در اين منطقه ديده مي شود. در مناطق شمالي ويتنام آب و هواي معتدل شرايط آب و هوايي را مساعد تر كرده است. در اين منطقه در فصل بهار شاهد بارش باران در دماي مناسب هستيم كه سفر را لذت بخش تر خواهد كرد. در فصل تابستان در اين ناحيه نيز همانند ساير نقاط ويتنام شاهد دماي هواي گرم هستيم اما فصل پاييز آن زيبا تر از ساير نقاط خواهد بود.

تور روسيه

تور روسيه يكي از جذاب ترين تورهاي خارجي به شمار مي رود كه در فصل هاي مختلف جذابيت مخصوص به خود را دارد. آب و هواي خوب و طبيعت زيباي كشور روسيه در فصل تابستان باعث شده گردشگران زيادي اين فصل را براي تور روسيه انتخاب كنند. در اين مطلب ابتدا با كشور زيباي روسيه و سپس آب و هواي روسيه آشنا مي شويم تا كساني كه قصد دارند در تور روسيه شركت كنند اطلاعات كافي در اين زمينه داشته باشند. تور روسيه در مقايسه با ساير تورهاي خارجي از قيمت مناسبي برخوردار است و براي كساني كه به دنبال يك تور خارجي و ارزان قيمت هستند پيشنهاد بسيار خوبي است.

تور روسيه

 • راهنماي سفر به روسيه

همانطور كه مي دانيد روسيه بزرگترين كشور در دنيا به شمار مي رود كه بسيار پهناور و گسترده است بنابراين داشتن مكان هاي طبيعي زيبا و جاذبه هاي گردشگري متنوع براي اين كشور دور از ذهن نيست. وجود روستاهاي تاريخي زياد و شهرهايي مدرن و پيشرفته بهترين و خاطره انگيزترين لحظات را در تور روسيه براي شما رقم مي زند. اگر قصد شركت در تور روسيه را داريد بايد ابتدا ويزاي اين كشور را دريافت كنيد. روسيه داراي طيف گسترده اي از جاذبه هاي طبيعي، فرهنگي و تاريخي است كه با همه سلايق سازگار شده و هركسي را به خود جذب مي كند. در تور روسيه مي توانيد از كوه هاي آتشفشاني و زيباي اين كشور ديدن كرده و در فصل زمستان از پيست هاي اسكي لذت ببريد. بنابراين با هر سليقه و فرهنگي كه داريد مي توانيد در تور روسيه شركت كرده و تجربه هيجان انگيزي از يك سفر منحصر به فرد را براي خود رقم بزنيد.

 • آب و هواي روسيه

روسيه داراي وسعت زيادي است به همين دليل تنوع آب و هوايي زيادي داشته و در هر قسمت از آن با شكل خاصي از آب و هوا رو به رو خواهيد شد. زمستان هاي در روسيه آب و هواي بسيار سردي دارد به گونه اي كه در اكثر مواقع دما تا منفي 20-30 درجه سانتي گراد هم مي رسد. اين كشور در فصل زمستان شاهد برف هاي سنگيني است. به طور كلي اين كشور تحت تاثير اقليم قاره اي است. تابستان ها در روسيه گرم و خشك است و در طول روز شاهد آفتاب هايي طولاني خواهيد بود. بهار و پاييز نيز در روسيه شرايط نسبتا مطبوعي دارند به گونه اي كه برخي مواقع داراي آفتاب سوزان و برخي مواقع نيز با وزش باد و باران همراه هستند. براي شركت در تور روسيه بهتر است با آب و هواي اين كشور در فصل هاي مختلف آشنا شده و بهترين زمان را براي سفر خود انتخاب كنيد.

سفري خاطره انگيز به بانكوك همراه با تور بانكوك

بانكوك مركز كشور تايلند بوده كه در بخش جنوب شرقي آسيا واقع شده است. تايلند در سال هاي اخير رشد چشم گيري در زمينه گردشگري داشته است و در حال حاضر در رده ي پر بازديد ترين كشورهاي گردشگري جهان قرار دارد. در اين كشور مي توانيد انواع فرهنگ ها را ببينيد. جاذبه هاي طبيعي، تاريخي و تفريحي بسيار زيبايي در بانكوك قرار دارد كه ديدن آن ها خالي از لطف نيست. اگر مي خواهيد سفر به جنوب شرق آسيا را آغاز كنيد، پيشنهاد ما به شما شهر بانكوك است. البته بهتر است، پيش از انتخاب و سفر به اين شهر، با شهر بانكوك و تور بانكوك بيشتر آشنا شويد

 • آب و هواي بانكوك

بانكوك در منطقه جنوب شرق آسيا قرار داشته و از اين رو از شرايط آب و هوايي بانكوك پيروي مي كند. بانكوك به طور كلي داراي آب و هواي گرمسيري بوده و داراي دو فصل مي باشد. 6 ماه در بانكوك بارش باران به وفور اتفاق مي افتد و در 6 ماه بعدي شرايط آب و هوايي تغيير كرده و از رطوبت هوا كاسته مي شود. تقريبا مي توان گفت در تمام روزهاي سال، دماي هوا بالا است و تحمل اين شرايط، شايد براي مسافران خارجي سخت باشد. در بانكوك، ماه آوريل گرم ترين ماه سال است و رطوبت هوا به شدت كاهش پيدا مي كند. اما به تدريج و در فصل تابستان، به دليل وجود ابرهاي باران زا، دماي هوا كمي كاهش پيدا مي كند. فصل خشك سال از ماه نوامبر كه مصادف با آبان ماه است، آغاز شده و تا آوريل ادامه پيدا مي كند. بر عكس فصل باراني بانكوك از ماه مي آغاز شده و تا پايان اكتبر يعني تا اوايل آبان ادامه پيدا مي كند

تور دبي

اگر براي اولين بار مي خواهيد به دبي سفر كنيد بهتر است با تور سفر كنيد تا تور ليدر همراه شما باشد و بتواند به تمام سوال هايتان پاسخ دهيد تا در طول سفر به مشكل نخوريد و بتوانيد از تمام مكان هاي گردشگري و جاذبه هاي آن بدون دردسر ديدن كنيد. با گرفتن تور دبي مي توانيد در وقت و هزينه هاي خود صرفه جويي كنيد زيرا تمام هزينه هاي سفر و اياب و ذهاب در پكيج تور محاسبه شده است البته اگر بخواهيد آيتم هايي بيشتر براي تفريح داشته باشيد بايد هزينه بيشتري پرداخت كنيد.

تور مسافرتي دبي
براي تهيه تور دبي ارزان تر مي توانيد از پرواز امارات اير عربيا استفاده كنيد. البته اين ايرلاين مسافت شما را بيشتر مي كند و ابتدا در شهر شارجه پرواز شما فرود مي آيد و سپس به دبي ترانسفر مي شويد. پرواز امارات اير عربيا حتي از پرواز هاي ايراني نيز ارزان تر است و براي كساني كه به دنبال كاهش هزينه در تور دبي هستند بسيار مناسب مي باشد.

آشنايي با تور تايلند

كشور تايلند يكي از كشورهاي ساحلي آسيا است كه مورد توجه تورهاي مسافرتي بسياري قرار دارد. در تايلند چند شهر بزرگ وجود دارد كه مي توانيد در سفرهاي خود از آنها ديدن كنيد و در كنار استراحت در ساحل هاي تفريحي آن از جاذبه هاي گردشگري و تاريخي شهر نيز ديدن كنيد و با فرهنگ و آداب و رسوم مردم تايلند نيز آشنا شويد. تور پاتايا يكي از تورهاي گردشگري مهم در كشور تايلند به شمار مي رود. به گونه اي كه سالانه هزاران مسافر خارجي به پاتايا آمده و در آن به گردش و تفريح مشغول مي شوند. پاتايا اگرچه شهر ساحلي كوچكي است، ولي به خاطر نزديكي به شهر بانكوك پايتخت كشور تايلند، دسترسي به آن نيز راحت است. آنچه باعث شده تا تور تايلند مورد توجه توريست ها قرار بگيرد، جمع شدن جاذبه هاي گردشگري تفريحي، تاريخي و فرهنگي در كنار امكانات تفريحي مناسب مثل هتل ها، بارها، استراحتگاه هاي ساحلي و ... است. در ادامه اين مقاله به معرفي اين جاذبه هاي گردشگري نيز خواهيم پرداخت.

 • بهترين زمان براي سفر به پاتايا

پاتايا يكي از شهرهاي ساحلي كشور تايلند است كه داراي آب و هواي خوبي نيز هست. دليل اين آب و هواي مساعد، نزديكي تايلند به خط استوا و آب هاي اقيانوسي است كه باعث شده تا اين شهر كمتر هواي خيلي سرد را تجربه كند. به طور كلي مي توان گفت كه آب و هواي پاتايا گرمسيري بوده و در تمام طول سال رطوبت بالايي دارد. زمستان هاي پاتايا هم آب و هواي سردي نداشته و البته ميزان بارش ها در آن كم است. فقط در ماه هاي مه تا نوامبر در اين شهر باران مي بارد و اوج بارش باران در پاتايا مربوط به ماه سپتامبر است. اين بارش ها نيز فقط به صورت رگباري و گذرا بوده و كمتر پيش مي آيد كه يك روز تمام باران ببارد. با توجه به مواردي كه گفتيم، به نظر مي رسد بهترين زمان براي انتخاب تور پاتايا ماه هاي اوليه بهار و ماه هاي اوليه پاييز باشد. روزهايي كه هوا نه خيلي سرد است و نه آن قدر گرم مي شود كه قابل تحمل نباشد. نكته ديگري كه وجود دارد اين است كه در اين ماه ها جشن ها و مراسم هاي پر تعدادي در شهر پاتايا و شهرهاي اطراف برگزار مي شود؛ كه مي تواند بخشي از جاذبه هاي گردشگري تور پاتايا نيز باشد.

امتیاز:
بازدید: 10
برچسب:
:
[ 1398/8/14  ] [ ۱۹ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

كشور زيباي روسيه، مملوء از جاذبه هاي تاريخي و جذاب است كه ديدن آن براي بسياري از افراد جذاب است. در تور روسيه از شهرهاي سن پترزبوگ و مسكو ديدن به عمل مي آيد. براي تور روسيه ، هر آژانس هواپيمايي كه مجري و برگزار كننده تور روسيه مي باشد، برنامه خاص و ويژه اي براي هر روز دارد تا مسافران از سفر لذت ببرند. تور روسيه براي افرادي كه اولين بار است به اين كشور زيبا سفر مي كنند، بسيار مناسب است؛ زيرا در هزينه ها و وقت اين دسته از افراد صرفه جويي به عمل مي آيد. با تور روسيه، خاطره يك سفر خوب و شيرين را در ذهن خود ماندگار كنيد.

كشور روسيه

كشور زيباي روسيه كه در شمال اوراسيا واقع شده است، بزرگترين و پهناورترين كشور دنياست. روسيه از لحاظ جمعيت، نهمين كشور در دنياست. پايتخت روسيه شهر مسكو است كه يكي از بزرگترين شهرهاي دنيا به حساب مي آيد. زبان رسمي مردم روسيه، روسي است. كشور روسيه داراي جاذبه هاي گردشگري بسياري است كه باعث جذب گردشگران به اين كشور شده است.

خدماتي كه در تور روسيه ارائه مي شود

 • تهيه بليط رفت و برگشت به روسيه
 • بيمه مسافرتي
 • تهيه ويزاي روسيه
 • رزرو هتل همراه با صبحانه
 • ترانسفر فرودگاهي
 • ترانسفر شهري و بين شهري
 • گشت شهري به همراه راهنماي فارسي زبان و تور ليدر محلي

تور روسيه

بهترين زمان براي سفر به روسيه

روسيه كشوري است كه داراي آب و هواي متغير است. گرم ترين ماه سال در روسيه تير و مرداد است و براي سفر به روسيه، اين ماه ها بسيار مناسب هستند و شما مي توانيد لذت ببريد. از اوايل مهر تا اوايل ارديبهشت به دليل سرماي هوا و بارش هاي برف و باران، فصل مناسبي براي سفر به روسيه نمي باشد. همچنين از فروردين تا خرداد نيز براي سفر به اين كشور مناسب است اما معمولا تابستان فصل طلايي و عالي براي سفر به روسيه است كه در اين فصل بايد هزينه بيشتري را براي تور لوكس روسيه پرداخت كنيد اما در عوض به شما خوش مي گذرد. اگر در فصل تابستان قصد سفر به روسيه را داريد، بهتر است لباس هاي خنك و نازك همراه داشته باشيد.

بهترين غذاهاي روسي

غذاهاي روسي بسيار لذيذ و خوشمزه هستند و در تور روسيه، بهتر است حتما اين غذاها را امتحان كنيد. سوپ برش، يكي از غذاهاي معروف روسيه است كه نشان دهنده ي فرهنگ و اصالت مردم اين كشور است. چغندر و گوشت گاو همراه با ادويه هاي مختلف، از مواد اصلي و تشكيل دهنده ي اين سوپ هستند. بيف استراگانف كه يك غذاي روسي است در تمام دنيا طرفداران خاص خود را دارد. اما در كشور روسيه اين غذا با برنج و پاستا سرو مي شود كه بسيار خوشمزه تر است. سوپ كلم كه از سركه و كلم و سيب زميني و گاهي گوشت تشكيل شده است، يكي از غذاهاي پر طرفدار روسيه در فصل زمستان است كه نوعي سوپ رژيمي نيز محسوب مي شود. گلابچي مانند اسمش يك غذاي خوشمزه و فانتزي روسي است. اين غذا مانند دلمه ي كلم است كه روسي ها گوشت گاو را را داخل برگ هاي كلم مي ريزند و ميل مي كنند. آروشا نيز نوعي سوپ خوشمزه روسي است كه معمولا با سيب زميني درست مي شود. اين سوپ بسيار خوشمزه و خوش طعم است و هر كسي آن را امتحان كند، حتما آن را دوست خواهد داشت. نيش، خاچاپوري، ژاركيه، پلمين، چاك چاك، ماهي دودي، ماشروم جوليان، شيشليگ، كيف مرغ و ... از ديگر غذاهاي معروف روسي هستند.

بهترين مراكز خريد روسيه

قطعا در تور ارزان روسيه ، شما نيز به دنبال مراكز خريد معروف و عالي در روسيه هستيد تا بتوانيد سوغاتي بخريد و براي خودتان خريد كنيد. ببه همين منظور، برخي از مراكز خريد روسيه در ذيل آمده است.

مركز خريد اوروپتسكي: اين مركز خريد در شهر مسكو واقع شده است. در اين مركز خريد بسياري از برندهاي معروف وجود دارند و اين مركز خريد داراي رستوران و سينما نيز مي باشد.
مركز خريد دتسكاي مير: اين مركز خريد پر از اسباب بازي است و اگر قصد خريد اسباب بازي را داريد مي توانيد به اين مركز خريد مراجعه كنيد.
خيابان آربات: يكي از خيابان قديمي در شهر مسكو، خيابان آربات است. اين خيابان قديمي پر از مغازه هاي رنگارنگ براي خريد سوغاتي است.
مركز خريد ايكا: اين مركز خريد يكي از مراكز خريد معروف روسيه است كه مي توانيد در آن برخي از برندها را پيدا كنيد.
مركز خريد گوم: اين مركز خريد لوكس در نزديكي ميدان سرخ مسكو واقع شده است كه قيمت هاي آن يكم بالا مي باشد.
مركز خريد گوردو: اين مركز خريد علاوه بر مغاره هاي لوكس داراي سرگرمي هايي همچون سينما و اسكيت روي يخ و ... نيز مي باشد.
مركز خريد آتريوم: اگر قصد خريد عطر و ادكلن را داريد مي توانيد به اين مركز خريد مراجعه كنيد. البته در كنار عطر و ادكلن در اين مركز خريد انواع لباس و هايپر ماركت و ... نيز وجود دارد.
مركز خريد مانژ: يكي از مراكز خريدهاي بسيار شلوغ كه داراي برندهاي مختلف و انواع لوازم كادوئي است، مركز خريد مانژ است.

بهترين رستوران هاي روسيه

وقت آن رسيده تا شما را با تعدادي از كافه ها و ستوران هاي معروف روسيه آشنا كنيم تا بتوانيد در طول سفر به روسيه، بهترين غذاها را ميل كنيد و سفرتان هر چه بيشتر خاطره انگيز شود. رستوران خرگوش سفيد، قطعا يكي از بهترين رستوران هاي روسيه است كه يكي از بهترين سرآشپزهاي دنيا در آنجا مشغول به كار است و غذاهاي بين المللي بي نظيري را مي توانيد ميل كنيد. آشپزخانه آكوا، يكي از رستوران هاي معروف روسيه است كه سوپ هاي خيلي معروف و خوش طعمي دارد. اگر علاقمند به غذاهاي ايتاليايي هستيد مي توانيد به رستوران سمي فردو برويد و يكي از خوشمزه ترين غذاهاي ايتاليايي كه در عمرتان خورده ايد را در اين رستوران ميل نماييد. رستوران ساوا، علاوه بر غذاهاي خوشمزه اش به خاطر صبحانه هاي خوش طعمي كه دارد، بسيار محبوب و شناخته شده است. رستوران سيروارنيا، يكي از رستوران هاي خوب روسيه است. جايي كه سر آشپز آن از بهترين توليدكنندگان پنير است و انواع غذاهايي كه با پنير طبخ مي شوند را مي توانيد در اين رستوران پيدا كنيد. رستوران فارنهايت نيز يكي از رستوران هاي معروف روسيه است كه مي توانيد طعم غذاهاي جديد را در آن تست كنيد. كافه پوشكين، يكي از معروف ترين كافه هاي روسيه است و براي خوردن يك ميان وعده خوشمزه جايي بسيار عالي و دنج است. اين كافه ديزاين بسيار زيبايي دارد و علاوه بر آن، بسياري از غذاهاي خوشمزه روسي و قفقازي نيز در اين رستوران سرو مي شود.

تور لوكس روسيه

برنامه روز اول تور روسيه

در روز ابتدايي شروع تور روسيه، ابتدا همه مسافران در فرودگاه امام خميني جمع مي شوند. پس از تحويل مدارك و دريافت كارت پرواز، مسافرت رويايي و هيجان انگيز خود به كشور روسيه را آغاز مي كنيم. اولين مقصد در تور روسيه، سفر به شهر زيباي سن پترزبورگ است. پس از رسيدن به شهر جذاب و ديدني سن پتروزبورگ به هتل محل اقامت خود رفته تا ساعاتي را استراحت كنيم و سپس در ساعات باقي مانده روز، مي توانيد به پيشنهاد راهنماي سفر به روسيه ، گشتي در شهر بزنيد و از باقي ساعات روز خود نهايت استفاده را ببريد.

برنامه روز دوم تور روسيه

در روز دوم تور روسيه، در شهر زيبا و سحرآميز سن پترزبورگ هستيم. امروز از ديدني هاي جذاب و تاريخي سن پترزبورگ ديدن مي نماييم. ابتدا از خيابان نوسكي ديدن مي نماييم . خيابان نوسكي ، يكي از خيابان معروف سن پترزبورگ است كه به دليل ظرافت و معماري كه دارد بسيار مشهور شده است. اين خيابان در سال 1817 به دستور پتر كبير ساخته شده است. بسياري از اشخاص سرشناس همچون نيكولاي گوگول و چايكوفسكي و نيكولاي كورساكوف در اين خيابان زندگي مي كرده اند . بسياري از افراد، اين خيابان را با شانزليزه پاريس مقايسه مي كنند. در اين خيابان مي توانيد غذا ميل كنيد و خريد نماييد. سپس از ناو جنگي آورورا، تنديس پتر كبير و نيكولاي اول و ساحل رود نوا ديدن مي نماييم. ناو جنگي آورورا يكي از ناوهاي جنگي معروف روسيه است كه قبلا در جنگ بين روسيه و ژاپن از آن استفاده شده است. اين ناو در همه جنگ هايي كه در آن وجود داشته است، پيروز بوده است و امروزه به يكي از ديدني هاي محبوب روسيه تبديل شده است. در اين ناو جنگي موزه اي از عكس جنگ ها و ملوانان و خدمه كشتي وجود دارد. تنديس نيكولاي اول در ميدان سن پترزبورگ واقع شده است. نيكولاي اول يك فرمانده خود راي و بسيار مقتدر در طول تاريخ روسيه بوده است كه براي احترام به وي، اين ياد بود برنزي از وي ساخته و در ميدان شهر گذاشته شده است. تنديس پتر كبير توسط كاترين كبير به شهر هديه شد. در اين مجسمه پتر كبير بر روي اسبي قرار دارد كه نگاهش به سمت غرب روسيه است و اين نشانه اين است كه پتر كبير آينده اي روشن را براي روسيه پيش بيني نموده است. در آخر از موزه آرميتاژ بازديد مي نماييم. موزه آرميتاژ، يكي از بزرگترين و معروف ترين موزه هاي روسيه است. اين موزه همچنين يكي از قديمي ترين موزه ها در دنيا است. ساختمان موزه از شش ساختمان تشكيل شده است. زماني كه پا به موزه مي گذاريد به حال و هواي زمان امپراطوري در روسيه بر مي گرديد. همه خاندان رومانف بعد از كاترين كبير در اين كاخ زيبا زندگي مي كرده اند و معماري آن بسيار زيبا و چشم نواز است. در اين موزه نقاشي هايي از داوينچي، پيكاسو و ونگوگ و ... را مي توانيد مشاهده كنيد. در اين موزه آثار هنري از قرن 18ام و 19ام شامل طلا، جواهرات، مجسمه هاي عتيقه و آثار باستاني از كشورهايي همچون ايران، مصر و چين وجود دارد.

برنامه روز سوم تور روسيه

در روز سوم تور لحظه آخري روسيه ، در شهر زيباي سن پترزبورگ هستيم . امروز به ديدن باغ پترهوف مي رويم. باغ پترهوف، از مجموعه اي از باغ ها و قصرها تشكيل شده است. به كاخ پترهوف ، كاخ ورساي روسيه نيز گفته مي شود. اين مجموعه در آثار يونسكو ثبت شده است و زماني محل زندگي پتر كبير بوده است. اين كاخ عظيم و زيبا يكي از محبوب ترين جاذبه هاي گردشگري شهر سن پترزبورگ است. آبشارهاي زيبا و مجمسه هاي طلايي بسياري در اين باغ وجود دارد كه حيرت انگيز است. پس از ديدن باغ پترهوف، به خيابان هاي شهر رفته و قدم مي زنيم. در پايان روز مي توانيد به كافه هاي اطراف ساحل نوا برويد و قهوه اي ناب و عالي را ميل كنيد.

برنامه روز چهارم تور روسيه

امروز آخرين روزي است كه در شهر زيباي سن پترزبورگ هستيم. در چهارمين روز تور روسيه، وقت بيشتري داريد تا در شهر گشتي بزتيد و لذت ببريد. البته قبل از ظهر، به ديدن كاخ پاول، باغ شكارگاه و شهر پوشكين مي رويم. شهر پوشكين در قسمت شمالي روسيه واقع شده است. شهر پوشكين در واقع دهكده تزارها است و بسيار زييا مي باشد. باغ شكارگاه ، در واقع بزرگترين باغ شكارگاه تزار روسيه بوده است كه در حومه شهر سن پترزبورگ واقع شده است. در اين باغ مجسمه ها و تابلوهايي وجود دارد كه بسيار زيبا هستند. كاخ پاول توسط كاترين براي پسرش پاول در آن زمان ساخته شده است. اين كاخ در يك مكان سرسبز و زيبا ساخته شده است. داخل كاخ نيز بسيار زيبا است و معماري جالبي دارد. پس از ناهار شما وقت داريد كه به مراكز خريد روسيه برويد و در روز پاياني اقامت در اين شهر، خريد كنيد و از بقيه روز لذت ببريد.

برنامه روز پنجم تور روسيه

در روز پنجم تور روسيه، بايد با شهر زيبا و خاطره انگيز سن پترزبورگ خداجافظي كنيم و راهي شهر مسكو شويم. پس از رسيدن به هتل محل اقامت و استراحت كوتاه، به ديدن ميدان سرخ، پارك پيروزي و تپه وارابيف مي رويم. قطعا نام ميدان سرخ را شما نيز شنيده ايد. ميدان سرخ يكي از معروف ترين جاذبه هاي ديدني شهر مسكو و كشور روسيه است. ميدان سرخ نقس بسيار اساسي در تاريخ روسيه داشته است.اين ميدان در نزديكي ديوار بلند كرميلين واقع شده است. امروزه از اين ميدان براي بسياري از رويدادهاي اجتماعي مانند رژه و برگزاري جشن ها استفاده مي شود. پارك پيروزي نيز يكي از پارك ها معروف شهر مسكو است. اين پارك خاص در مسكو يادآور حمله نازي ها به روسيه و روزهاي جنگ جهاني دوم است. تزيينات اين پارك همگي تداعي كننده روزهاي جنگ است. تپه واربيف يا همان تپه گنجشك ها يكي از جاذبه هاي معروف و محبوب در شهر مسكو است كه به آن بام مسكو نيز گفته مي شود. اين تپه 85 متر ارتفاع دارد و بر روي آن، منظره اي از كل شهر مسكو را مي توان ديد. دانشگاه مسكو نيز بر روي اين تپه واقع شده است كه بسيار منظره زيبا و ديدني دارد.

تور ارزان روسيه

برنامه روز ششم تور روسيه

روز ششم در تور روسيه، در واقع دومين روز از اقامت ما در شهر تاريخي و زيباي مسكو است. در ساعات ابتدايي روز به شهر ماتروشكاها سري خواهيم زد و از آنجا بازيد مي نماييم. در اين شهر از كاخ هاي كرملين و شاه زنگ و توپ قديمي ديدن مي نماييم. كاخ كرملين در ديوارهايي پوشيده شده است و نمادي از تاريخ روسيه به شمار مي رود. كاخ كرملين در واقع محوطه اي است كه در زمان جنگ روسيه از آن براي دفاع از شهر استفاده شده است. شاه زنگ نيز يكي از قديمي ترين زنگ هاي مسكو است كه قبلا قرار بود در كليساهاي شهر به كار گذاشته شود اما امروزه در منطقه كرميلين واقع شده است.

برنامه روز هفتم تور روسيه

در روز هفتم اقامت در مسكو از تور روسيه هستيم. امروز به ديدن متروي مسكو و خيابان آربات و تنديس پوشكين خواهيم رفت. شايد براي شما هم جالب باشد كه چرا متروي مسكو، يكي از ديدني هاي اين شهر به حساب مي آيد. اين مترو قديمي در سال 1935 ساخته شد و دليل معروف شدن آن، اين است كه در برخي از ايستگاه هاي اين مترو آثار تاريخي وجود دارد. در قسمت هايي از مترو از مرمرها كليساي جامع مسكو و سنگ هاي سرپوخوف وجود دارد. اين مترو به قدري زيبا و ديدني است كه وقتي وارد آن مي شويد انگار در دنيايي ديگر پاي گذاشته ايد. همچنين دولت روسيه مدعي است كه 99 درصد از قطارها كاملا دقيق و به موقع به ايستگاه وارد و از آن خارج مي شوند. همچنين توقف قطار در هر ايستگاه 90 ثانيه است كه خود بسيار موضوع جالبي است. پس از ديدن متروي مسكو، به خيابان آربات مي رويم. اين خيابان يكي از قديمي ترين خيابان هاي مسكو است كه در گذشته افرادي همچون تولستوي در اين خيابان زندگي مي كرده اند. اين خيابان در گذشته محل زندگي افراد اعيان و اشراف بوده است اما امروزه به يكي از خيابان هاي معروف شهر تبديل شده است كه بسياري از مراكز خريد معروف در اين قسمت واقع شده اند. در واقع اين خيابان براي خريد سوغاتي بهترين مكان است. الكساندر پوشكين يكي از شعراي معروف روسيه است كه تنديسي از وي در ميدان هنر مسكو ساخته شده است.

برنامه روز هشتم تور روسيه

امروز آخرين روز از تور روسيه است و شما فرصت داريد تا آزادانه در شهر بچرخيد و به مكان هايي كه دوست داريد برويد. همچنين مي توانيد با پيشنهاد راهنماي تور به يكي از مراكز ديدني در مسكو برويد. اما در عصر، به سيرك مسكو مي رويم تا آخرين روز سفر را اينگونه جشن بگيريم و خوش بگذارنيم.

برنامه ربوز نهم تور روسيه

امروز بايد با شهر زيباي مسكو خداحافظي كنيم و اين شهر و كشور روسيه را با كوله باري از خاطرات، ترك كنيم و به شهر تهران بازگرديم. در فرودگاه امام خميني از همسفران خود خداحافظي كنيد. تور روسيه مي تواند خاطره اي از يك سفر جذاب و هيجان انگيز را براي شما به ارمغان آورد كه با يادآوري آن لبخندي بر روي لبان شما نقش ببندد.

امتیاز:
بازدید: 11
برچسب:
:
[ 1398/8/13  ] [ ۱۰ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

سفر با تور مي تواند يكي از بهترين و مناسب ترين گزينه ها براي سفر به نقاط مختلف باشد. از ميان تورهاي مطرح دنيا تور روسيه يكي از جذاب ترين و تماشايي ترين تورها بوده و شما مي توانيد در سفر به اين كشور لحظات خوشي را سپري كنيد. ما در اين مطلب مي خواهيم مزاياي سفر با تور روسيه را براي شما بيان كرده و اطلاعات بسيار مهم و مفيدي را در زمينه سفر با تور به پهناورترين كشور دنيا را در اختيارتان قرار دهيم. روسيه به دليل داشتن جاذبه هاي فراوان يكي از مهم ترين مقاصد گردشگري در كل دنيا بوده و با سفر به اين كشور بي شك تجربه جديدي را كسب خواهيد كرد و سفري به يادماندني خواهيد داشت با گلفام سفر همراه باشيد تا با اين كشور پهناور آشنا بشيد.

روسيه:

روسيه پهناورترين كشور دنيا مي باشد كه در قسمت شمالي اوراسيا واقع شده است. روسيه كشوري اروپايي و آسيايي است. اين كشور چيزي حدود يك هشتم مساحت كل كره زمين را به خود اختصاص داده است و مساحتي حدود 170 ميليون كيلومتر مربع دارد. روسيه از طريق درياهاي اطراف خود با درياي برينگ، درياي سياه، و درياي ژاپن مرز آبي مشترك دارد. همچنين روسيه با چهارده كشور اروپايي و آسيايي نيز مرز مشترك دارد. كشور روسيه از لحاظ جمعيت نيز رتبه نهم را در جهان به خود اختصاص داده و بر خلاف وسعت فراوانش رشد جمعيت در اين كشور منفي بوده و تراكم جمعيت آن نيز كم مي باشد. زبان رسمي مردم اين كشور روسي بوده ولي خوب است كه بدانيد مردم اين كشور به 27 زبان مختلف نيز صحبت مي كنند. اين كشور پهناور و سرد سير داراي جاذبه هاي تماشايي فراواني مي باشد كه سالانه توريست ها و گردشگران فراواني از ساير نقاط دنيا به اين كشور سفر مي كنند. حتماً شما نيز با فرهنگ غني و بسيار ديرينه اين كشور نيز آشنايي داريد و با آثار معروف نويسندگان بزرگ روسي مانند داستايوفسكي و تولستوي آشنايي داريد.

تور روسيه

چرا به روسيه سفر كنيم:

كشور روسيه به دليل وسعت فراوان و جاذبه هاي تماشايي تاريخي و طبيعي بي نظيرش به عنوان يكي از مقاصد مهم گردشگري در دنيا مطرح بوده و افراد بسيار زيادي تمايل به سفر كردن به اين كشور پهناور را دارند. روسيه به دليل فرهنگ كهن و قديمي خود به يكي از مهم ترين مقاصد گردشگري در دنيا تبديل شده است. مردم كشور ما نيز به سفر به روسيه بسيار راغب بوده و تمايل دارند. شايد بتوان يكي از دلايل مهم سفر هموطنانمان به روسيه را عدم نياز به ويزاي روسيه دانست كه سبب مي شود ايرانيان به راحتي به اين كشور سفر كنند. شما در سفر به روسيه به دليل وسعت فراوان اين كشور مي توانيد شرايط متفاوتي را در نقاط مختلف روسيه تجربه كند و جذابيت هاي فراواني براي تمامي افراد با سليقه هاي مختلف در روسيه وجود دارد. در كل اين كشور پهناور رويايي مي تواند مقصدي جالب براي گردشگري و گذراندن اوقاتي خوش باشد.

سفر به روسيه با تور روسيه:

سفر به روسيه با تور روسيه مي تواند يكي از بهترين و هيجان انگيز ترين سفرها براي شما باشد. شايد بر اساس تصورات معمول زماني كه اسم روسيه را مي شنويد اولين چيزي كه در ذهن شما تداعي مي شود سرماي سيبري و سخت اين كشور باشد اما بايد بدانيد كه اين كشور افسانه اي جاذبه هاي فراواني براي بازديد و تماشا دارد كه توصيه مي كنيم حتماً به اين كشور سفري داشته باشيد. در تور روسيه شما بي شك مجذوب قصرهاي مجلل و باشكوه، پارك هاي سرسبز، ساختمان هاي رنگارنگ و گنبدهاي پيازي شكل با رنگ آميزي رويايي و زيباي آن خواهيد شد. تور گردشگري روسيه يكي از بهترين و جذاب ترين تورهاي گردشگري در دنيا مي باشد و شما با تور مسكو، تور شهر ساحلي بسيار زيباي سوچي و تور شب هاي سن پترزبورگ مي توانيد سفري رويايي و خاطره انگيز را براي خود بسازيد.

آب و هوا در تور روسيه:

در كشور روسيه به دليل گستردگي و وسعتي كه دارد شما مي توانيد شرايط آب و هوايي متفاوتي را در اين كشور تجربه كنيد. مثلاً امكان دارد در يك منطقه هوا گرم و آفتابي باشد و در منطقه اي ديگر عكس اين موضوع اتفاق بيفتد. در كل كشور روسيه داراي آب و هواي قاره اي مرطوب با زمستان هايي سرد و طولاني است و رسيدن دماي هوا در فصل زمستان در اين كشور به زير صفر امري عادي و معمول مي باشد. زمستان و سرما در كشور روسيه بسيار طولاني است و مدت زمان گرما و تابستان نيز در اين كشور كوتاه مي باشد. در فصل بهار و تابستان شما مي توانيد شاهد بهترين شرايط آب و هواي روسيه پهناور و تماشايي باشيد.

فرودگاه هاي روسيه در تور روسيه:

در تور لوكس روسيه اولين مكاني كه شما به آن وارد مي شويد فرودگاه هاي اين كشور هستند. شهر مسكو پايتخت كشور روسيه داراي سه فرودگاه بين المللي مي باشد كه هر كدام از اين فرودگاه ها قابليت و امكانات فوق العاده اي دارند.

فرودگاه بين المللي شرمتيوو: اين فرودگاه در فاصله 29 كيلومتري از مركز شهر قرار دارد و يكي از پرترددترين فرودگاه هاي اين كشور محسوب مي شود.

فرودگاه بين المللي دوموده دوو: فرودگاه دوموده دوو در فاصله 43 كيلومتري از مركز شهر واقع شده و بيشترين بار ترافيك هوايي شهر مسكو بر روي اين فرودگاه مي باشد.

فرودگاه بين المللي ونوكووا: اين فرودگاه نيز يكي از پر ترددترين فرودگاه هاي كشور روسيه مي باشد و در فاصله 28 كيلومتري از شهر قرار دارد و دسترسي به ايستگاه مترويي كه در نزديكي فرودگاه قرار دارد تردد را به اين فرودگاه راحت و آسان كرده است.

بهترين زمان سفر با تور روسيه:

اگر براي انتخاب زمان سفر با تور روسيه در شك و ترديد هستيد بايد بگوييم كه زمستان هاي اين كشور نيز تماشايي ها و ديدني هاي خاص خود را دارد و اگر سردي هوا در اين ايام شما را اذيت نمي كند و علاقمند به انجام ورزش هاي زمستاني و لذت بردن از اين تفريحات هستيد مي توانيد در زمستان نيز سفري به كشور روسيه داشته باشيد. به دليل مجاورت با دريا هواي اين كشور در زمستان خشك نمي باشد و شايد دليل قابل تحمل بودن سردي هواي اين كشور رطوبت موجود در هوا باشد. اما علاقمندان به سفر در ايام و روزهاي گرم مي توانند اواخر بهار و تابستان را براي سفر خود انتخاب كنند. در اين زمان كشور روسيه بهترين شرايط آب و هوايي را داشته و شما مي توانيد از طبيعت زيباي اين كشور نيز لذت ببريد.

جاذبه هاي گردشگري مسكو در تور روسيه:

مسكو پايتخت كشور روسيه و پرجمعيت ترين شهر اين كشور مي باشد. طبق آمار جمعيت اين كشور حدود 13 ميليون نفر مي باشد كه مقام يازدهم را از لحاظ جمعيت به خود اختصاص داده است. اين شهر در كنار رودخانه مسكو واقع شده و آثار تاريخي فراوان و جاذبه هاي تماشايي بي نظيري دارد. از معروف ترين و مشهورترين آثار تاريخي مسكو مي توان كاخ كرملين را نام برد اين كاخ قدمتي 2000 ساله دارد و يكي از معروف ترين نمادهاي كشور روسيه مي باشد. خطوط مترو مسكو نيز مي تواند يكي از جاذبه هاي تماشايي اين شهر باشد. خطوي مترو اين شهر لقب طولاني ترين خط حمل و نقل در دنيا را به خود اختصاص داده و محيط مترو با نقاشي ها و آثار تماشايي فوق العاده اي تزيين شده اند كه منظره خيره كنند و تماشايي را به وجود آورده اند. براي علاقمندان به نجوم و ستاره شناسي نيز آسمان نماي مسكو مكاني بسيار جذاب و دوست داشتني خواهد بود. اين آسمان نما قديمي ترين و بزرگترين آسمان نما در دنيا مي باشد و تماشاي آسمان در شب از اين آسمان نما بسيار هيجان انگيز و رويايي خواهد بود.

جاذبه هاي گردشگري سن پترزبورگ در تور روسيه:

شهر سن پترزبورگ يكي از قديمي ترين و تاريخي ترين شهرهاي كشور روسيه مي باشد. اين شهر داراي جاذبه هاي تماشايي فراواني است كه مي توان سالن اپرا و باله، كليساي جامع سنت ايزاك، موزه ارميتاژ و تالار مارينسكي را نام برد. حتماً در سفر به شهر سن پترزبورگ روسيه به تماشاي موزه هاي اين شهر رفته و از آن ها ديدن كنيد. علاقمندان به قدم زدن در سواحل سن پترزبورگ نيز با رفتن به خيابان هاي ساحلي نفسكي پروسپكت و خيابان ساحلي نوا مي توانند لحظات خوشي را تجربه كرده و از زيبايي هاي اين سواحل لذت ببرند.

مزاياي سفر با تور روسيه:

تور روسيه يكي از بهترين و مناسب ترين گزينه ها براي سفر به اين كشور مي باشد. اگر شما تور روسيه را براي سفر خود انتخاب كنيد ديگر نگراني بابت محل اقامت و بليط هواپيما و از اين قبيل مسائل را نخواهيد داشت و با پرداخت قيمتي مناسب مي توانيد از سفر خود لذت برده و خاطراتي خوش را براي خود و همراهانتان رقم زنيد. در سفر تور روسيه هزينه هاي شما نيز به ميزان قابل توجهي كاهش خواهد داشت و اين بخش در هر سفري مسئله مهم و قابل تاملي مي باشد. از ديگر مزاياي سفر با تور روسيه مي توان به بيمه مسافرتي، ترانسفر فرودگاه و ليدر فارسي زبان اشاره كرد كه اين مسائل همگي اگر جدا از تور و در سفر شخصي باشند مي تواند هزينه زيادي را به شما تحميل كند. به طور كلي سفر با تور مخصوصاً به كشورهاي مطرح و بزرگي مانند روسيه كه به عنوان گران ترين كشورها مطرح هستند بهترين گزينه مي باشد.

بليط هواپيما روسيه

قيمت تور روسيه:

همان گونه كه شما نيز مي دانيد تور روسيه به عنوان يكي از گران ترين تورها مطرح مي باشد. عوامل متعددي در قيمت تور روسيه دخيل هستند كه به آن ها اشاره خواهيم كرد.

 • قيمت بليط هواپيما : اين مورد كه پرواز شما به كشور روسيه با تور روسيه از چه خطوط هواپيمايي باشد مي تواند در تعيين قيمت تور روسيه مؤثر باشد. به طبع پرواز با خطوط هواپيمايي ايراني و يا پرواز با خطوط هوايي خارجي مانند اي 7 سيبريا، ايرفلوت و نوردويند اختلاف قيمت فاحشي خواهد داشت.
 • رزرو هتل و محل اقامت: قيمت هتل ها در كشور روسيه نيز مانند ساير نقاط دنيا بسته به خدمات ارائه شده در آن ها متفاوت مي باشد و هتل نيز در تعيين قيمت تور نقشي مستقيم دارد.
 • زمان سفر و مدت اقامت: نكته اساسي ديگر كه در قيمت تور تأثير دارد زماني است كه شما براي سفر خود انتخاب كرده ايد. سفر با تور روسيه در فصل هاي بهار و تابستان و در ايامي كه جشنواره ها در اين كشور برگزار مي شود مي تواند سبب افزايش قيمت تور روسيه شود. و بالعكس در فصل پاييز و زمستان به دليل سرماي اين كشور مردم زياد به روسيه سفر نمي كنند شاهد كاهش قيمت تور روسيه خواهيد بود. تعداد روزهاي اقامت شما نيز در اين كشور مي تواند مهم و قابل توجه باشد و قيمت تور ارزان روسيه را تحت الشعاع قرار دهد.

تور لحظه آخري روسيه:

معمولاً آژانس هاي هواپيمايي اقدام به خريد سهميه اي مشخص براي موسسه خود از سوي خطوط هواپيمايي مي كنند و اگر تا پايان مهلت تاريخ مشخص شده نتوانند تمامي سهميه خود را به فروش برسانند اقدام به فروش تور لحظه آخري مي كنند و اين اقدام نيز يك يا دو روز مانده به تاريخ پايان ثبت نام صورت مي گيرد. در اين ايام معمولاً قيمت تور 10 تا 50 درصد كاهش پيدا كرده و شما مي توانيد تورهايي با قيمت استثنايي پيدا كنيد. معمولاً نيز تورهاي لحظه آخري در تعطيلات سال نو ميلادي، تعطيلات عيد نوروز و تابستان بيشتر وجود دارند.

مزاياي تور لحظه آخري:

مهم ترين مزيت و ويژگي تور لحظه آخري اين است كه شما با پرداخت هزينه اي بسيار كم در برخي مواقع نصف قيمت اصلي تور مي توانيد اقدام به خريد تور خود كنيد. اين در حالي است كه تمامي خدمات ارائه شده به شما مطابق و برابر با خدمات ارائه شده به افرادي كه تور را با قيمت اوليه خريداري كرده اند. اگر قصد سفر با تور روسيه را داريد آماده باشيد و زماني كه با تور لحظه آخري روسيه مواجه شديد سريعاً نسبت به خريد آن اقدام كنيد تا سفري مقرون به صرفه و استثنايي را تجربه كنيد. فقط به اين نكته نيز توجه داشته باشيد كه در صورت انصراف از سفر در تورهاي لحظه آخري مبلغي به شما باز گردانده نخواهد شد.

غذاهاي محلي در تور روسيه:

غذاهاي روسي طعم و مزه دلچسبي دارند و شما در تور روسيه مي توانيد غذاهاي محلي اين كشور را تست كرده و از آن ها لذت ببريد. از مهم ترين و معروف ترين اين غذاها مي توان به سالاد روسي اشاره كرد كه از تركيب خيار شور به همراه سيب زميني خرد شده، تخم مرغ، نخود فرنگي، سس مايونز و خامه ترش تهيه مي شود. اين سالاد با نام اوليوير نيز در روسيه شناخته مي شود.

بليني: اين غذا شباهت بسياري به كرپ فرانسوي دارد. بليني غذاي اصلي و بسيار مطلوب نزد مردم روسيه مي باشد. بليني از تركيب گندم سياه و آرد سفيد، خاويار، ماهي سالمون، قارچ، شير، مربا و خامه ترش تهيه مي شود.

سالاد شوبا: شوبا سالادي بسيار محبوب نزد مردم روسيه بوده و در منوي تمامي رستوران هاي روسيه شما مي توانيد اين سالاد را مشاهده كنيد. تركيب اصلي شوبا گوشت شاه ماهي نمك سود، چغندر، انواع سبزيجات آب پز، پياز و سس مايونز مي باشد.

فرهنگ و آداب و رسوم مردم روسيه:

برخلاف تصورات رايج در مورد مردم روسيه بايد بگوييم كه مردم اين كشور بسيار خونگرم بوده و به واسطه فرهنگ كهن خود مردمي هستند كه به مسائل فرهنگي بسيار اهميت مي دهند. مردم كشور روسيه به آداب و رسوم كهن خود بسيار پايبند بوده و تمامي مراسم سنتي خود را به بهترين شكل ممكن برگزار مي كنند. مردم اين كشور به فرهنگ غني خود افتخار كرده و توقع احترام از سوي تمامي مردم براي فرهنگ و عقايد خود را دارند. مردم اين كشور به خانواده خود بسيار اهميت مي دهند و همواره در كنار اعضاي خانواده خود بوده و جمعي صميمي دارند.

هتل هاي مسكو و سن پترزبورگ در تور روسيه:

شهر مسكو نيز مانند ساير مناطق توريستي دنيا داراي هتل هاي بسيار زياد با امكانات مختلفي مي باشد. از معروف ترين و بهترين هتل هاي شهر مسكو مي توان هتل هليپارك امپير، هتل هاليدي و هتل ريتزكارلتون را نام برد اين هتل ها داراي امكانات مناسبي براي ارائه به مسافران خود هستند و شما در سفر به اين شهر مي توانيد هتل هايي باقيمت هاي مناسب تر نيز پيدا كنيد. اقامت در هاستل نيز گزينه مناسبي براي صرفه جويي در هزينه هاي شما مي تواند باشد.

شهر سن پترزبورگ داراي هتل هايي معروف با امكانات فوق العاده اي مي باشد. از بهترين هتل هاي اين شهر نيز مي توان هتل مسكو سن پترزبورگ، هتل كورينتياي سن پترزبورگ و هتل ودنسكي را نام برد. هتل هاي نام برده اين شهر تمامي خواسته ها و انتظارات شما از اقامت در يك هتل لوكس را فراهم خواهند كرد.

اگر نمي خواهيد در مدت زمان اقامت خود در اين شهر هزينه زيادي براي هتل و محل اسكان خود پرداخت كنيد پيشنهاد ما به شما هتل تريپ ادوايزر مي باشد . اتاق هاي اين هتل بسيار شيك و تميز بوده و نسبت به قيمتي كه براي اقامت خود در اين هتل پرداخت مي كنيد خدمات قابل ملاحظه اي را دريافت مي كنيد شما ميتواند رزرو آنلاين هتل مسكو را انجان دهيد.

تور مسكو

هر آنچه لازم است درباره روسيه بدانيم:

 • شايد بتوان يكي از دلايل محبوبيت روسيه در ميان مردم و تمايل به سفر به اين كشور را آثار ثبت شده در يونسكو دانست. طبق آمار موجود هفده اثر از آثار تاريخي اين كشور در يونسكو ثبت جهاني شده است.
 • ساعت رسمي اين كشور يك ساعت و نيم از ساعت ايران عقب تر مي باشد.
 • واحد پول كشور روسيه روبل مي باشد.
 • بهترين گزينه حمل و نقل عمومي در اين كشور مترو مي باشد. مترو در روسيه بسيار وسيع و ارزان بوده و شما با پرداخت مبلغي اندك و به راحتي مي توانيد از شرقي ترين قسمت اين كشور به غربي ترين نقطه سفر كنيد.
امتیاز:
بازدید: 12
برچسب:
:
[ 1398/8/4  ] [ ۱۳ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

 خريد بليط چارتر

بليط هواپيما چارتر به دليل استقبال بيشتري كه از آنها مي شود معمولا زودتر پر مي شوند و همين امر باعث مي شود تا ايرلاين ها با دقت بيشتري پيگير پرواز و همچنين عدم تاخير در اين سري از هواپيماها باشند. در واقع زماني كه شما بليط چارتر را خريداري مي كنيد، احتمال كمتري براي كنسل شدن پرواز و يا تاخير آن وجود دارد و شما مي توانيد با خيال راحت تري پرواز خود را انجام دهيد. بليط هواپيما چارتر همچنين براي كساني كه مي خواهند در بازه زماني دو يا سه روز مانده به انجام پرواز گزينه اي ارزان تر و مقرون به صرفه تر به شمار رود.امروزه بسياري از مسافرين به خصوص براي پروازهاي كاري يا در تعطيلات ترجيح به استفاده از بليط هاي چارتري دارند.

 بليط هواپيما چارتر

در صورتي كه قصد خريد بليط چارتر را داريد بهتر است به برخي از نكات در اين خصوص توجه داشته باشيد. بليط هاي چارتر معمولا از بليط هاي سيستمي ارزان تر هستند و به همين دليل ممكن است زود پر شوند و بهتر است حداكثر تا دو روز پيش از پرواز بليط خود را تهيه نماييد. همچنين اين سري از بليط ها معمولا تخفيفي براي كودكان و خردسالان قائل نشده و بهتر است اگر مي خواهيد بليط هواپيما براي بزرگسالان تهيه نماييد، چارتر مي تواند مورد مناسب براي شما باشد. خريد اينترنتي اين سري از بليط ها مي تواند گزينه اي بسيار مناسب براي شما به شمار رود. در واقع شما مي توانيد با خريد اينترنتي اين سري از بليط ها در هزينه هاي خود صرفه جويي نماييد و در كوتاه ترين زمان بليط خود را تهيه كنيد. خريد اينترنتي  از سايت گلفام سفر براي صرفه جويي در هزينه ها مي تواند گزينه اي بسيار مناسب به شمار رود. در هنگام خريد بهتر است در وارد كردن اطلاعات دقت داشته باشيد چرا كه اين سري از بليط ها قابليت بازگشت و استرداد ندارند و ممكن است در صورت اشتباه وارد كردن اطلاعات از ورود شما به هواپيما جلوگيري شود.

 بليط چارتر براي پرواز خارجي

يكي از سوالاتي كه امروزه از بسياري از دفاتر فروش بليط هواپيما چارتر سوال مي شود، وجود اين سري از بليط ها براي پروازهاي خارجي مي باشد. در واقع زماني كه شما مي خواهيد بليط هواپيما از ايران به هر مقصد پر پروازي را خريداري نماييد، ممكن است بليط چارتر وجود داشته باشد. براي مثال در برنامه پروازي كه از تهران به سمت استانبول موجود مي باشد، تقريبا در هر فصلي از سال پروازهاي چارتر وجود دارند و شما مي توانيد از اين سري پروازها استفاده كنيد. همچنين در صورتي كه مي خواهيد اطلاعات بيشتري در زمينه دريافت برنامه پروازهاي چارتر دريافت كنيد و پرواز چارتري به مقصد خارج از كشور خريداري نماييد، مي توانيد با مراجعه به وب سايت گلفام سفر در اين خصوص اطلاعات مورد نياز خود را دريافت نماييد.گلفام سفر را مي توان به عنوان يكي از بهترين مراجع براي خريد اينترنتي بليط معرفي نمود .در ادامه بيشتر به مزاياي خريد بليط چارتر مي پردازيم.

 رزرو آنلاين هتل

 در زمان رزرو آنلاين هتل خارجي يكي از حقوقي كه بسياري از مسافران و كاربران مي بايست به آن توجه كنند مديريت زمان مي باشد. در واقع با اين مديريت به راحتي مي توانيد در وقت خود صرفه جويي كنيد و در كوتاهترين زمان ممكن ليستي از هتل هاي معروف و محبوب در داخل و خارج از كشور را مشاهده كنيد.

براي اين امر رزرو آنلاين هتل داخلي و خارجي  بهترين گزينه محسوب مي‌ شود چرا كه با استفاده از آن مي توانيد تمامي موارد عنوان شده را به صورت دقيق و با دقت بيشتري مورد واكاوي قرار دهيد. بسياري از افراد يا زمان كافي براي مراجعه به آژانس و شركت هاي حمل و نقل را ندارند و يا اينكه گرفتن مرخصي براي رزرو هتل براي آنها به صورت حضوري وجود ندارد. اين گزينه بهترين فرصت براي آنها شناخته مي شود تا بتوانند قبل از سفر با خيالي آسوده هتل خود را در سايت مسافرتي گلفام سفر رزرو كنند.

 شما عزيزان مي توانيد چندين هتل را در يك آژانس مسافرتي مورد ارزيابي قرار دهيد و در نهايت بهترين گزينه را انتخاب كنيد.در سايت تفريحي و مسافرتي گلفام سفر نيز حق مقايسه براي تمامي مسافران و كاربران در نظر گرفته شده است. عزيزان به راحتي مي‌ توانند از طريق فيلدهاي مختلف اين امكان را براي خود فراهم كنند كه بهترين و مناسب ترين هتل و يا اقامتگاه مناسب را براي اقامت چند روزه در نظر بگيرند.

 بهترين تورهاي آسيا 

 

تور قبرس شمالي

همانطور كه گفته شد قبرس شمالي تحت تسلط ترك ها در شمال جزيره قبرس مي باشد. قبرس داراي تمدني باشكوه با بناهاي تاريخي مي باشد. اين جزيره سومين جزيره بزرگ مديترانه است كه در شرق درياي مديترانه قرار دارد. پادشاهان بسيار زيادي در اين منطقه حكمراني كرده اند و نشان دهنده شكوه و عظمت دوره رومي بوده اند. قبرس شمالي در طي سال ها و قرن ها نشانه هايي از تاريخ و فرهنگ را مناطق مختلف خود قرار داده است كه تمامي آنها به چيزي بيش از ده هزار سال قبل برمي گردد. قبرس از لحاظ جغرافيايي در قاره آسيا قرار دارد و از لحاظ سياسي يكي از كشورهاي اروپايي مي باشد كه عضو اتحاديه اروپا است . تور قبرس شماليمقصد بسياري از گردشگران و دوستداران طبيعت است.  بيشتر مردم قبرس شمالي مسلمان هستند و مي توان شماري از افراد مسيحيان ارتدوكس و پيروان كليساي ماروني را مشاهده كرد.

بهترين زمان تور قبرس شمالي

 جزيره قبرس داراي آب و هواي مديترانه اي مي باشد كه داراي تابستان هاي خشك و  زمستان هاي معتدل است. در قبرس شمالي در فصل تابستان با آب و هواي گرم رو برو خواهيد شد و آسمان صاف و بدون ابر است. اما سواحل قبرس بسيار لذت بخش و فرصتي عالي براي بازديد مسافرين از سواحل مديترانه اي مي باشد. در فصل زمستان قبرس آب و هوايي معتدل دارد و با بارش باران و برف رو برو است. قبرس داراي بهترين آب و هوا است و داراي آب و هواي سالمي دارد. بهترين زمان سفرو رزو تور قبرس شمالي در فصل بهار و پاييز مي باشد كه آب و هواي خنك و ملايمي دارد. در صورتي كه بخواهيد زيبايي هاي آن را در تابستان ببينيد، كلاه آفتاب گير و كرم ضد آفتاب به همراه داشته باشيد تا گرماي آن شما را غافلگير نكند.

رزرو آنلاين تور پاتايا

مي توانيد با خريد آنلاين تور پاتايا به بازديد از  دنياي زير آب در شهر پاتايا بپردازيد كه يكي از بزرگترين آكواريوم هاي كل دنيا در شهر پاتايا واقع شده است، اين آكواريوم بسيار مجهز شامل يك تونل بسيار بزرگ و طولاني است كه به صورت همزمان تعداد زيادي از توريست ها مي توانند وارد آن شوند و تجربه اي فوق العاده را در تور پاتايا بدست آورند. يكي ديگر از تفريحاتي كه مي توانيد در تور پاتايا تجربه كنيد بازديد از پارك فيل ها در اين شهر است، شما در اين پارك مي توانيد تعداد بسيار زيادي فيل را مشاهده كنيد كه اكثرا آنها داراي سن بالايي هستند و ديگر نمي توانند در جنگل هاي شهر پاتايا زندگي كنند، از جمله فعاليت هاي فوق العاده اي كه مي توانيد در اين پارك انجام دهيد غذا دادن به اين فيل ها است كه علي الخصوص براي كودكان مي تواند جذاب باشد.

تور وارنا 

گرجستان را مي توان يكي از مهم ترين كشورهاي گردشگري در شرق اروپا توصيف كرد كه طبيعت بسيار زيبا و مراكز تاريخي و گردشگري بسيار زيادي را در خود جاي داده است. از مهم ترين شهرهاي گردشگري تورهاي جذاب اين كشور مي توان به تور تفليس و تور وارنا اشاره نمود كه كاخ هاي بسيار زيادي را در خود جاي داده است و از مهم ترين مراكز گردشگري تاريخي در كشور گرجستان به شمار مي رود. در صورتي كه مي خواهيد از اين كشور بازديد كنيد، قطعا براي ورود از ايران به سمت تفليس سفر خواهيد كرد پس سعي كنيد كه از رودخانه، پارك ها، آب گرم و كاخ هاي قديمي تفليس ديدن كنيد

 

امتیاز:
بازدید: 8
برچسب:
:
[ 1398/7/24  ] [ ۱۲ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

روسيه يكي از كشورهاي توريستي قاره اروپا مي باشد كه سالانه گردشگران بسيار زيادي از آن بازديد مي كنند، به همين علت در اين مطلب تصميم گرفته ايم تا كمي درباره تور روسيه و جاذبه هاي گردشگري اين كشور صحبت كنيم. اگر علاقه مند به آشنايي با كشور روسيه، جاذبه هاي گردشگري اين كشور و همين طور مراكز خريد و هتل هاي اين كشور هستيد، بهتر از اين مطلب را به صورت كامل مطالعه كنيد و اطلاعاتي جامع و كامل درباره اين كشور و تور روسيه به دست آوريد.

كشور روسيه

كشور روسيه پهناورترين كشور جهان مي باشد كه در قسمت هاي شمالي منطقه اوراسيا قرار گرفته است، بخشي از اين كشور در آسياي شمالي قرار گرفته است و بخشي ديگر از آن در قاره اروپا واقع شده است. در اطراف اين كشور درياها و اقيانوس هاي زيادي از جمله اقيانوس آرام شمالي، اقيانوس منجمد شمالي، درياي بي رنگ، درياي ژاپن، درياي كاسپين و همينطور درياي سياه قرار گرفته است. كشور روسيه داراي مساحتي بالغ بر ۱۷ ميليون كيلومتر مربع مي باشد كه از اين لحاظ بزرگترين و پهناور ترين كشور دنيا است. بيشتر مناطق اين كشور به ويژه مناطقي كه در شمال اين كشور و در نزديكي سيبري هستند به دليل سردي آب و هوا خالي از سكنه مي باشند. پايتخت اين كشور شهر مسكو است كه به عنوان بزرگترين شهر قاره اروپا شناخته مي شود، روسيه از لحاظ جمعيت نيز پرجمعيت ترين كشورهاي جهان است و با جمعيتي بيش از ۱۴۴ ميليون نفر در رده نهمين كشور پرجمعيت دنيا قرار دارد.

آب و هواي روسيه

كشور روسيه در طول سال داراي آب و هواي متفاوتي مي باشد كه اين اختلاف بسيار زياد است، در برخي از روزهاي سال دماي هوا به ۳۷ درجه سانتي گراد مي رسد كه در اين دما معمولاً يخ هاي اين منطقه شروع به ذوب شدن مي كند، در برخي ديگر از روزها دماي هواي كشور روسيه به منفي ۳۰ درجه سانتي گراد مي رسد كه معمولاً در فصل زمستان شاهد اين اتفاق هستيم. ماه هاي جولاي و آگوست گرمترين ماه هاي سال در كشور روسيه هستند كه به همين دليل در اين ماه ها مي توانيد مسافران و گردشگران بسيار زيادي را در كشور روسيه مشاهده كنيد كه به تور روسيه رفته اند. در فصل زمستان معمولا توريست هايي به تور روسيه مي روند كه علاقه مند به برف و يخ مي باشد، فصل زمستان در كشور روسيه بسيار برفي است و شما با سفر به اين كشور در اين فصل مي توانيد شاهد بارش برف در اين كشور بوده و از جاذبه هاي گردشگري فوق العاده زيباي آن در فصل زمستان ديدن كنيد.

تور روسيه

بازديد از ميدان سرخ روسيه در تور روسيه

يكي از جاذبه هاي گردشگري بسيار زيباي كشور روسيه كه در تور روسيه حتما بايد از آن ديدن كنيد، ميدان سرخ شهر مسكو است، اين ميدان را مي توان مهم ترين ميدان شهر مسكو دانست كه جاذبه هاي گردشگري زيادي از جمله كاخ كرملين و همچنين كليساي جامع سنت باسيل در اين ميدان قرار گرفته اند. تقريبا بيشتر خيابان هاي اصلي شهر مسكو روسيه به اين ميدان منتهي مي شوند. در اين ميدان كنسرت هاي بسيار بزرگي برگزار مي شود و خوانندگان معروف كشور روسيه و همچنين خوانندگان بزرگ دنيا معمولاً به صورت هفتگي در اين ميدان كنسرت هاي خود را برگزار مي كنند. اين ميدان را مي توان يك منطقه بسيار حساس در شهر مسكو به شمار مي آيد كه در اطراف آن مناطق تجاري و اداري بسيار زيادي قرار دارد. اگر در تور روسيه موفق شويد كه در يكي از هتل هايي كه در اين ميدان قرار دارد اتاق رزرو كنيد، مي توانيد به راحتي به بيشتر جاذبه هاي گردشگري و همينطور مراكز خريد اين شهر دسترسي داشته باشيد و به اين ترتيب به ميزان بسيار زيادي از هزينه هاي تور روسيه بكاهيد.

كليساي جامع شهر سنت پترزبورگ

كليساي جامع شهر سنت پترزبورگ كه با نام كليساي كازان نيز شناخته مي شود، يكي از بهترين بناهاي كشور روسيه مي باشد، يكي از اصلي ترين دلايلي كه باعث مي شود توريست ها در تور لوكس روسيه از اين ساختمان ديدن كنند معماري فوق العاده زيباي آن است كه در سبك كلاسيسيم روسي ساخته شده است. اين كليسا به عنوان يكي از بزرگ ترين عبادتگاه هاي كشور روسيه نيز شناخته مي شود و محل دفن شخصيت معروفي چون فيلد مارشال كوتوزوف نيز مي باشد. اين كليسا در مركز شهر سنت پترزبورگ واقع شده است و در حال حاضر تنها كليساي در حال كار ارتدوكس در اين شهر مي باشد. اين كليسا از آن جا كه يك عبادتگاه بسيار مشهور در كشور روسيه به شمار مي آيد در روزهاي مقدس افراد بسيار زيادي به آن مراجعه مي كنند. شما نيز مي توانيد در تمامي روزهاي هفته به اين كليسا مراجعه كنيد و از معماري فوق العاده زيباي آن نهايت لذت را ببريد.

موزه هنرهاي زيباي پوشكين

موزه هنرهاي زيباي پوشكين يكي از آثار گردشگري هنري كشور روسيه مي باشد كه در شهر مسكو واقع شده است، امروزه به عنوان يكي از بزرگترين مجموعه هاي هنري دنيا شناخته مي شود كه در آن مي توانيد آثاري از مصر باستان و يونان را مشاهده كنيد. امروزه در اين موزه بيش از ۷۰۰ هزار اثر هنري از دوره هاي مختلف تاريخي وجود دارد كه علاقه مندان به تاريخ و هنر مي توانند در تور ارزان روسيه از آن ديدن كنند. اگر علاقه مند به آثار باستاني مي باشيد حتما از اين موزه ديدن كنيد، مطمئن باشيد در هيچ كجا دنيا نمي توانيد اين چنين مجموعه عظيمي از آثار تاريخي و باستاني را به صورت يكجا مشاهده كنيد.

بازديد از تئاتر مارتينسكي را از دست ندهيد!

اگر علاقه مند به تئاترهاي موزيكال هستيد بازديد از تئاتر مارتينسكي در شهر سن پترزبورگ روسيه به شما توصيه مي شود، اين تئاتر يكي از بزرگترين تئاترهاي موزيكال دنيا است كه در تور روسيه حتما بايد از آن ديدن كنيد. نام ديگر اين تئاتر تئاتر بال مي باشد كه به پاس زحمات سر گي كيروف به اين نام نام گذاري شده است. معماري اين ساختمان از نوع نئوكلاسيك مي باشد كه اين نوع معماري در ميان روس ها بسيار مشهور است. يكي از مهمترين دلايلي كه باعث شده است اين ساختمان بسيار محبوب باشد و در ميان توريست ها از طرفداران بسيار زيادي برخوردار باشد، تزئينات و دكور داخلي اين ساختمان است كه به صورت منحصر به فردي طراحي شده اند.

قصر كاترين و پارك تزارسكو

قصر كاترين و پارك تزارسكو در واقع يك روستاي بسيار معروف در كشور روسيه مي باشد كه مربوط به دوره امپراطوري در سن پترزبورگ است، اگر در تور روسيه علاقه مند هستيد كه از يك محيط كاملا محلي و روستايي و بسيار زيبا ديدن كنيد، حتما به اين روستا سفر كنيد. در اين منطقه مي توانيد قصر كاترين را با معماري فوق العاده زيبا و اتاق هاي كوچك و ديدني و همينطور پارك بزرگي كه در اطراف اين قدر وجود دارد مشاهده كنيد. در اين پارك مجسمه ها و آثار هنري متعددي قرار گرفته است كه جلوه زيبايي به اين محيط بخشيده است. يكي از مهمترين ويژگي هاي گردشگري اين منطقه اين است كه مهم نيست در چه فصلي از سال از آن ديدن كنيد، در هر فصلي اين منطقه داراي زيبايي هاي بسيار زيادي است.

مركز خريد اروپتسكي در روسيه

كشور روسيه داراي مراكز خريد بسيار زيادي است كه در تور روسيه مي توانيد خريدهاي خود را از اين مراكز خريد انجام دهيد. مركز خريد اروپتسكي يكي از مراكز خريد جديد اين كشور مي باشد كه در سال ۲۰۰۶ در شهر مسكو افتتاح شده است. در اين مركز خريد مي توانيد انواع مختلفي از برندهاي بين المللي و جهاني را مشاهده كنيد و در صورت تمايل اقدام به خريد محصولات اين برند ها كنيد. اين مركز خريد امكانات فراواني را براي راحتي توريست هايي كه به تور روسيه آمده اند فراهم كرده است كه از جمله آنها مي توان به سينماي چند بعدي، فروشگاه مواد غذايي، سوپرماركت و يك كافه كوچك براي استراحت اشاره كرد.

مركز خريد گوم در روسيه

مجتمع تجاري گوم يكي از مراكز خريد بسيار معتبر در كشور روسيه مي باشد كه سالانه توريست هاي بسيار زيادي براي خريد سوغاتي و وسايل مورد نياز خود به آن مراجعه مي كنند. اين مركز خريد داراي معماري فوق العاده زيبايي مي باشد كه يكي از عوامل مهم در جذب توريست هايي است كه به تور روسيه رفته اند. مجتمع تجاري گوم در نزديكي ميدان سرخ و در مركز شهر مسكو واقع شده است و بي شك مي توان آن را بزرگترين مركز تجاري كشور روسيه دانست. اين مجتمع تجاري در سال ۱۸۹۳ ميلادي تاسيس شده و داراي ۲۰۰ فروشگاه مختلف است كه در هر طبقه مي توانيد محصولات مختلفي با برندهاي مدرن دنيا را مشاهده كرده و اقدام به خريد آنها كنيد. اگر در تور روسيه به دنبال يك مركز خريد معتبر براي انجام خريدهاي خود مي گرديد مجتمع تجاري گوم ميتواند بهترين گزينه اي باشد كه در مقابل شما قرار مي گيرد.

كافه رستوران پوشگين در تور روسيه

اگر در تور روسيه قصد داريد به رستوراني برويد كه به سبك قديمي ساخته شده باشد، كافه رستوران پوشكين مي تواند بهترين گزينه اي باشد كه در مقابل شما قرار مي گيرد. در اين رستوران با مسافران و گردشگران همانند نجيب زاده ها رفتار مي شود كه همين موضوع باعث شده است بسياري از توريست ها علاقه داشته باشند كه حداقل يك بار در تور روسيه به اين كافه رستوران مراجعه كند. كافه رستوران پوشكين داراي معماري فوق العاده زيبايي مي باشد كه در سبك معماري باروك طراحي و ساخته شده است كه يكي از مهم ترين مشخصه هاي آن كتابخانه هاي فراواني است كه بر ديوارهاي اين رستوران نصب شدند. اين كافه رستوران داراي چهار بخش مختلف به نام هاي داروخانه، اتاق شومينه، طرح تابستاني و كتابخانه مي باشد كه در هر بخش برنامه هاي ويژه اي براي مسافران و گردشگران اجرا مي شود.

بازديد از رستوران لافكالافكا در تور روسيه

رستوران لافكالافكا در كشور روسيه يكي از رستوران هاي خاص اين كشور مي باشد كه ديوارهاي آن از آجر و تيرهاي آهني ساخته شده اند. رنگ آميزي ديوارهاي اين رستوران توسط رنگ هاي آرامش بخش و ملايم صورت گرفته است كه همين موضوع باعث مي شود تا در هنگام ميل كردن غذا در اين رستوران احساس آرامش داشته باشيد. اين رستوران يكي از رستوران هاي شلوغ كشور روسيه است كه در صورتي كه علاقه داشته باشيد در محيط هاي شلوغ و پر رفت و آمد غذاي خود را صرف كنيد، اين رستوران مي تواند بهترين گزينه براي شما باشد. رستوران لافكالافكا غذاهاي متنوعي را براي مشتريان فراهم مي كند كه با يكبار مراجعه به آن مي توانيد شب خاطره انگيزي را براي خود به وجود بياوريد.

تور لوكس روسيه

هتل هاي روسيه

 • هتل 5 ستاره كورينتيا:

يك هتل 5 ستاره كه بي شك جزء زيباترين هتل هاي روسيه است، اتاق هاي اين هتل داراي دكوراسيوني بسيار زيبا مي باشند و تهويه مناسبي نيز دارند. از جمله امكانات آن مي توان به حمام اختصاصي، واي فاي رايگان، تلويزيون صفحه تخت و ... اشاره كرد. اين هتل امكان ترانسفر فرودگاهي را براي مسافران فراهم مي كند تا به راحتي بتوانند خود را از فرودگاه به اين هتل برسانند.

 • هتل ريتز كارلتون مسكو:

اين هتل جزء هتل هاي برتر كشور روسيه است كه در ميدان سرخ شهر مسكو واقع شده است. در نزديكي اين هتل مركز خريد گوم قرار دارد كه با 3 دقيقه پياده روي به آن مي رسيد. از امكانات اين هتل مي توان مواردي همچون مركز تناسب اندام، حمام خصوصي و با امكانات بسيار، رستوراني بسيار شيك و ... را نام برد. اگر علاقه مند هستيد كه در تور مسكو اقامت راحتي را داشته باشيد به شما توصيه مي كنيم حتما اين هتل را به عنوان محل اقامت خود انتخاب كنيد.

 • هتل پولمن سوچي:

يكي از هتل هاي بسيار زيبا كه در شهر معروف سوچي در روسيه واقع شده است، اين هتل در مركز شهر سوچي واقع شده و در نزديكي آن جاذبه هاي گردشگري بسيار زيادي وجود دارد. اين هتل يك هتل 5 ستاره است كه اتاق هاي آن بسيار لوكس هستند و امكانات بسيار زيادي را براي افرادي كه به تور روسيه آمده اند فراهم كرده است رزرو هتل پولمن سوچي يكي از بهترين گزينه ها براي سفر است.

 • هتل هليپارك امپير مسكو:

اين هتل داراي موقعيت جغرافيايي فوق العاده اي است كه اطراف آن بسياري از جاذبه هاي گردشگري روسيه قرار گرفته اند. اتاق هاي اين هتل داراي امكانات بسيار زيادي مي باشند و تهويه مناسبي نيز دارند. اين اتاق ها به صورت روزانه نظافت مي شوند. در اين هتل يك رستوران نيز وجود دارد كه مي توانيد وعده هاي غذايي خود را در تور روسيه در اين رستوران ميل كنيد. در سر تا سر قسمت هاي اين هتل شما به اينترنت رايگان به صورت واي فاي دسترسي داريد و مي توانيد درون اتاق ها نيز از اينترنت رايگان استفاده كنيد.

ويزاي روسيه

براي رفتن به تور روسيه بايد ابتدا اقدام به دريافت ويزاي روسيه كنيد، براي اين كه بتوانيد ويزاي روسيه را دريافت كنيد بايد ابتدا وقت سفارت روسيه را دريافت كنيد كه براي اين كار مي توانيد وارد وب سايت سفارت روسيه شويد و اقدام به دريافت وقت سفارت روسيه كنيد. بعد از دريافت وقت سفارت روسيه بايد مدارك خود را آماده كنيد تا در تاريخ مقرر به سفارت اين كشور مراجعه كنيد. آدرس سفارت روسيه در ايران در تهران، خيابان نوفل لوشاتو و پلاك 37 واقع شده است. در صورتي كه قصد داريد قبل از مراجعه به اين سفارت با آن تماس بگيريد، مي توانيد با شماره تلفن 66728873 تماس بگيريد.

سفارت اين كشور در روزهاي شنبه و چهارشبه تعطيل است و در ساير روزها نيز مي توانيد از ساعت 10 صبح تا 13 ظهر به اين سفارت مراجعه كنيد، توجه داشته باشيد كه در صورت هر گونه مشكلي مي توانيد با شماره ي داده شده تماس حاصل كرده و مشكل خود را در صورت امكان به صورت تلفني حل كنيد.

مدارك مورد نياز براي دريافت ويزاي روسيه

ويزاي روسيه

براي دريافت ويزاي روسيه نياز به مداركي داريد كه در ادامه به معرفي آن ها خواهيم پرداخت:

 • پاسپورت با دست كم شش ماه اعتبار
 • دو قطعه عكس 3 در 4 كه داراي پس زمينه سفيد باشد و تصوير شما به صورت كامل در آن آمده باشد.
 • بليط هواپيما روسيه
 • مدرك معتبر رزرو اتاق در هتلي در كشور روسيه
 • كپي شناسنامه و كارت ملي به همراه اصل اين مدارك
 • فرم كامل اطلاعات شخصي
 • فرم كامل تعهد بازگشت به كشور
 • مدارك مربوط به ازواج
 • مدارك مالي معتبر كه تضمين كننده تمكن مالي شما براي رفتن به تور روسيه مي باشد (پرينت حساب هاي بانكي شما)
 • در صورتي كه دانشجو و يا دانش آموز هستيد بايد نامه اشتغال به تحصيل خود را به سفارت روسيه تحويل دهيد.

بهترين زمان رفتن به تور روسيه

اگر قصد داريد در بهترين شرايط آب و هوايي به تور روسيه برويد بهتر است ماه هاي آوريل و مي را براي اين كار انتخاب كنيد، در اين ماه ها ميانگين دماي كشور روسيه بين 10 درجه سانتي گراد و 15.6 درجه سانتي گراد مي باشد و خورشيد در بيشتر ساعت هاي روز مي تابد و شما اين فرصت را داريد كه از جاذبه هاي گردشگري كشور روسيه در طول روز ديدن كنيد. يكي ديگر از مزاياي رفتن به تور روسيه در اين موقع از سال اين است كه قيمت هتل هاي كشور روسيه هنوز به اوج خود نرسيده است و شما مي توانيد از هزينه هاي اقامت خود در كشور روسيه به ميزان بسيار زيادي بكاهيد. توريستي ترين فصل براي رفتن به تور روسيه فصل تابستان مي باشد، در اين موقع از سال آب و هواي روسيه بسيار خوب است و دماي هوا بالاست و شما در اين كشور به هيچ وجه احساس سرما نمي كنيد. در اين فصل با اين كه توريست هاي زيادي در كشور روسيه هستند ولي هزينه اقامت در اين كشور بسيار بالا است.

امتیاز:
بازدید: 47
برچسب:
:
[ 1398/7/24  ] [ ۱۰ ] [ golfamsafaragency ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب