تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

سفر به شهر توريستي استانبول

يكي از بزرگترين و توسعه يافته ترين شهر هاي تركيه، شهر استانبول است كه با وجود جشنواره هاي جذابي كه هر سال در اين شهر برگزار مي شود و مراكز گردشگري كه در آن قرار دارد، مشاهده مي شود تور استانبول جزو تور هاي پرطرفدار است. همچنين موقعيت جغرافيايي و آب و هواي اين شهر به گونه اي است كه بسياري از فصول سال مي توان به استانبول سفر نمود با اين وجود طبيعتاً اين امر نيز از جمله عوامل تأثيرگذار در محبوبيت استانبول، براي گردشگري مي باشد .

راهنماي سفر به تور استانبول

كشور تركيه يكي از توريستي ترين كشورهاي منطقه است، در اين بين مي توان گفت شهر استانبول با وجود اين كه داراي مقاصد گردشگري زيادي است در كشور تركيه بسيار مهم تلقي مي شود. اين شهر بزرگترين شهر تركيه و مركز فرهنگي و اقتصادي اين كشور به شمار مي رود. با وجود اين كه استانبول تنها شهر بزرگ جهان بوده كه در دو قاره آسيا و اروپا قرار دارد، طبيعتاً بازديد از آن جذابيت زيادي خواهيد داشت.
لازم است بدانيد اين شهر در كنار درياي مرمره و تنگه بسفر واقع شده است و هر ساله تعداد زيادي از ايرانيان به استانبول سفر مي كند. افرادي كه قصد رزرو تور استانبول را دارند بايد توجه داشته باشند كه به طور كلي اين شهر، شهر نسبتاً امني بوده و پليس تقريباً در همه جاي آن حضور دارد. به طور كلي مي توان امنيت اين شهر را با تهران مقايسه كرد بنابراين هر چه در تهران مراقب هستيد بايد در استانبول نيز مراقب باشيد. مخصوصاً لازم است در مكان هاي شلوغ از گوشي همراه، مدارك، كيف و ديگر وسايل تان به خوبي مواظبت كنيد.

راهنماي سفر به تركيه

هزينه هاي سفر با تور استانبول

به طور كلي اگر بخواهيم هزينه هاي زندگي در استانبول را بررسي كنيم مي توان گفت هزينه هاي آن دو برابر ايران است. اما در خصوص هزينه هاي سفر به اين شهر بايد توجه داشته باشيد كه اين هزينه به عوامل مختلفي بستگي دارد. هزينه رزرو هتل يكي از مهمترين هزينه هاي سفر به استانبول است؛ حال لازم است بدانيد با وجود اين كه استانبول جزو شهرهاي بزرگ و پيشرفته جهان است طبيعتاً گزينه هاي متفاوت و متعددي در اختيار گردشگران قرار مي گيرد. به طوري كه شما مي توانيددر لوكس ترين هتل هاي اين شهر اقامت داشته يا با پرداخت هزينه كمتر آپارتمان ها و هاستل هاي با كيفيت و ارزان قيمت را انتخاب كنيد. هزينه خورد و خوراك در تور استانبول ديگر هزينه اي است كه بايد به آن توجه داشته باشيد.
استانبول مملو از رستوران ها و كافه هاي رنگارنگ بوده كه در آن لذيذترين غذاها به خصوص كباب سرو مي شود. از آنجايي كه تعداد رستوران هاي استانبول، همانند هتل هاي آن زياد است مي توانيد براي داشتن سفري اقتصادي رستوران هاي ارزان قيمت را در شهر پيدا كنيد كه بايد بداغ رستوران هاي زنجيره اي جزو رستوران هاي ارزان قيمت به شمار مي رود. از طرفي با وجود اينكه شهر استانبول داراي برند هاي لباس و تركيه اي متعددي است بي شك افراد زيادي تمايل دارند در هنگام سفر به استانبول خريد كنند كه براي اين امر بهتر است در ماه هاي خراج به استانبول برويد.
سفر به استانبول

آب و هواي استانبول

در مورد آب و هواي استانبول با وجود شرايط جغرافيايي استانبول بايد گفت اين شهر به طور كلي در هر ناحيه تغييرات آب و هوايي متعددي دارد به طوري كه شما در هنگام رزرو تور استانبول و سفر به اين شهر سه نوع آب و هواي مختلف مديترانه اي، گرمسيري و اقيانوسي را مشاهده خواهيد كرد. در گرمترين ماه سال درجه هوا در اين شهر ۲۴ درجه سانتيگراد مي باشد و سردترين ماه سال كه فوريه است ميانگين دما در استانبول ۶ درجه سانتيگراد است و همچنين ميزان بارندگي نيز در اين شهر ۱۰۰ ميليمتر در ماه ژانويه اندازه گيري شده است. حال لازم است بدانيد تقريبا همه ماه سال جهت سفر به استانبول مناسب است اما اگر تمايل داريد كه از هر نظر سفري دلپذير داشته باشيد انتخاب پاييز و بهار مناسب خواهد بود زيرا در اين ماه علاوه بر دلچسب بودن هوا حراج ها و جشنواره هاي زيادي برگزار مي شود.

رزرو آنلاين هتل در استانبول

رزرو آنلاين هتل استانبول يكي از خدمات بيشمار سايت گلفام سفر مي باشد به طوري كه اگر شما هم قصد رزرو تور استانبول را داشته باشيد قبل از سفر به اين شهر مي توانيد اقامتگاه مورد نظر خود را از طريق اين سايت پيدا كرده و با اين وجود سفري بهتر را تجربه كنيد. يكي از هتل هاي ۴ ستاره اين شهر هتل نوا پلازا كريستال مي باشد كه تنها در يك قدمي ميدان تقسيم واقع شده و با وجود قرارگيري ايستگاه اتوبوس در كنار اين هتل، حمل و نقل سراسري شهر استانبول به راحتي در اختيار ميهمانان هتل قرار مي گيرد.
از طرفي مراكز خريد، رستوران، بارهاي فراوان و بوتيك هايي دور تا دور اين هتل را احاطه كرده است. هتل اليت ورلد پرستيژ ديگر هتل استانبول مي باشد كه جزو هتل هاي متوسط اين شهر است اما داراي امكانات خوبي مي باشد. اين هتل از جمله هتل هاي ۴ ستاره استانبول است كه دكوراسيون بسيار شيكي دارد. اما افرادي كه تمايل دارند در هنگام رزرو تور استانبول در هتل هاي ارزان قيمت اقدام به رزرو اتاق كنند مي توانند هتل اوسن كه جزو هتل هاي ۳ ستاره استانبول است بسيار ارزان قيمت و تميز مي باشد را انتخاب نماييد.
اين هتل خدمات فوق العاده خوبي داشته به طوري كه امكاناتي چون واي فاي، رستوران، صبحانه كامل و بوفه دارد. يكي از هتل هاي لوكس و مدرن استانبول هتل كرون پلازاي استانبول است كه در منطقه تاريخي اين شهر واقع شده است و جزو هتل هاي پنج ستاره بزرگ و باشكوه اين شهر است و افرادي كه به دنبال اقامت لوكس و استفاده از امكانات فوق العاده از جمله پذيرايي دلپذير، اينترنت بي سيم، استفاده از سالن بدنسازي، حمام و استخر سرپوشيده هستند مي توانند اين هتل را در هنگام سفر به استانبول انتخاب كنند.
تعو.ر استانبول

بليط هواپيما استانبول و قيمت تور استانبول

در سايت گلفام سفر ليست كاملي از پروازهاي استانبول وجود داشته به طوري كه افراد مي توانند براي تهيه بليط هواپيما استانبول با قيمت مناسب به اين سايت مراجعه كرده و پس از مشخص كردن تاريخ سفر و پرواز مورد نظر به راحتي آنچه را كه مي خواهند پيدا كنند. توجه داشته باشيد رزرو بليط هواپيما در فصول كم گردشگر سال از جمله روش هايي است كه مي توان بليط را با قيمت مناسب دريافت كرد. از طرفي انتخاب ايرلاين و نوع كلاس پروازي از ديگر مواردي است كه در قيمت تور استانبول و بليط هواپيماي اين شهر تاثير مي گذارد.

تور لحظه آخري استانبول

به طور كلي در خصوص قيمت بليط استانبول بايد توجه داشته باشيد جهت كاهش هزينه هاي اين بليط مي توانيد اقدام به خريد بليط لحظه آخري چارتر استانبول نماييد. به طوريكه تور لحظه آخري استانبول جزو تورهاي ارزان قيمت بوده كه در اكثر مواقع از بليط هاي سيستمي و تورهاي سيستمي قيمت پايين تري دارد. مهمترين دليل اين امر نزديك بودن به زمان و كامل نبود ظرفيت هواپيما مي باشد، كه در اين مواقع چارتر كنندگان جهت جلوگيري از ضرر اقدام به ارائه بليط استانبول با قيمت ارزان تري مي نمايند كه افراد مي توانند جهت داشتن سفري اقتصادي اين نوع تور استانبول را انتخاب كنند.
خريد تور استانبول

تور لوكس استانبول

يكي ديگر از انواع تور هاي استانبول تور لوكس اين شهر بوده كه به افرادي پيشنهاد مي شود كه دوست دارند سفري بسيار دلپذير و فوق العاده خاطره انگيز براي خود به ارمغان بياورند و از طرفي به هزينه هاي سفر توجهي ندارد. اين تور به گونه اي است كه در آن بهترين هتل استانبول رزرو شده و با بهترين ايرلاين سفر شما آغاز مي شود.
امتیاز:
بازدید: 27
برچسب:
:
[ 1398/8/16  ] [ ۰۸ ] [ golfamsafaragency ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب