تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

جاذبه هاي تور آنتاليا

تور آنتاليا همانند تور استانبول جزو پرطرفدار ترين تورهاي گردشگري كشور تركيه مي باشد كه سالانه ايرانيان زيادي قصد رزرو آن را  مي كنند. اين شهر پر از آثار باستاني، دره هاي زيبا، سواحل و ديدني هاي متعدد مي باشد كه امكان ندارد شما در سفر به آنتاليا خسته شويد. حال قبل از اينكه از طريق سايت گلفام‌ سفر اقدام به رزرو تور گردشگري اين شهر كنيد بهتر است اطلاعات كامل ‌تري از آنتاليا داشته باشيد.

رزرو تور آنتاليا

راهنماي سفر به آنتاليا

شهر آنتاليا جزو محبوب ترين شهرهاي تركيه مي باشد كه در غرب اين كشور قرار گرفته و جزو اولين سكونتگاه هاي انساني در اين كشور به حساب مي‌آيد. با اين حال طبيعتا رزرو تور آنتاليا براي تاريخ دوستان بسيار جذاب خواهد بود زيرا در اين شهر، ديدني هاي باستاني و تاريخي زيادي را خواهيد ديد. علاوه بر اين سواحل بكر و بي نظير، اين شهر ساحلي مي تواند براي توريست ها جذاب باشد. لازم است بدانيد زبان رسمي مردم اين شهر تركي استانبولي بوده و ساعت تركيه حدود يك ساعت و نيم از تهران عقب تر است. اين شهر نسبتا امني بوده اما لازم است در اماكن شلوغ حواستان را به وسايل تان جمع كنيد. مي توان گفت آنتاليا طبيعتاً يكي از مراكز جذاب براي غواصي خواهد بود كه شما مي توانيد از بين سه جزيره، شش نقطه متفاوت را جهت غواصي انتخاب كرده و ساعاتي را به خوشگذراني بپردازيد. خريد كردن در اين شهر بي نظير نيز جذابيت هايي خواهد داشت به طوري كه بازار بزرگ و قديمي آنتاليا داراي انواع وسايل و محصولات است. از طرفي بهتر است كه در هنگام سفر به آنتاليا به پارك آبي بسيار معروف اين شهر نيز برويد زيرا جزو مهمترين جاذبه هاي گردشگري آنتاليا به شمار مي رود.

 

آب و هواي آنتاليا

توجه به آب و هواي مقصد، در هنگام سفر به كشورهاي خارجي از جمله مهمترين مواردي است كه مي‌تواند در كيفيت سفر تاثير بگذارد؛ به طوري كه قبل از رزرو تور آنتاليا لازم است آب و هواي اين شهر را مورد توجه قرار دهيد تا بتوانيد بهترين فصل را براي سفر انتخاب كنيد. لازم است بدانيد شهر آنتاليا با وجود شرايط جغرافيايي كه دارد داراي آب و هواي مديترانه اي بوده به طوري كه تابستان هاي آفتابي و زمستان هاي معتدل و باراني بر اين شهر حاكم است. حال با اين وجود مي‌توان گفت افرادي كه تمايل دارند از تفريحات آبي و ساحلي استفاده كنند مي‌توانند فصل تابستان را براي رزرو تور آنتاليا انتخاب نمايند. در اين فصل استفاده از ساحل هاي آفتاب نيز بي‌نظير خواهد بود اما لازم است بدانيد كه ممكن است در اين فصل گاهي با گرماي هوا رو به رو باشيد‌. فصل زمستان نيز فصل مناسب براي سفر به آنتاليا است زيرا تاكنون برف و يخبندان در اين شهر به ندرت ديده شده است.

قيمت تور آنتاليا

رزرو آنلاين هتل در تور آنتاليا

كشور تركيه و شهر آنتاليا با وجود اين كه جزو شهرهاي پيشرفته جهان به شمار مي رود طبيعتاً داراي اقامتگاه هاي بسيار لوكس و بي نظير خواهد بود از طرفي لازم است بدانيد افرادي كه تمايل دارند در هنگام سفر به آنتاليا در هزينه‌ هاي خود صرفه‌ جويي كنند مي توانند در اين شهر ساحلي و ديدني اقامتگاه هاي ارزان قيمتي را انتخاب نمايند. با اين حال به جرات مي‌توان گفت در آنتاليا هتل بد بسيار كم است و بيشتر هتل هاي آن از نوع خوب، خيلي خوب و عالي مي باشد. حال اگر مي خواهيد سفري بي نظير به اين شهر داشته باشيد مي توانيد با انواع رزرو هتل آنتاليا از طريق سايت گلفام‌ سفر آشنا شده و سپس در هنگام رزرو تور آنتاليا آنچه كه با سليقه تان همخواني دارد را انتخاب كنيد. در اين بين يكي از لوكس ترين هتل هاي ۵ ستاره اين شهر كه در منطقه لارا واقع شده است هتل باروت مي باشد كه ده دقيقه از ساحل آنتاليا فاصله داشته و حدود ۱۰ كيلومتر از فرودگاه اين شهر فاصله دارد. ديگر هتل بي نظير آنتاليا دل كاليستا بوده كه در منطقه بلك آنتاليا واقع شده است. اين هتل جزو لوكس ترين هتل هاي منطقه بلك محسوب مي گردد كه امكانات بي نظيري چون مركز آبگرم، پاركينگ رايگان، اينترنت رايگان، ۱۰ زمين گلف، ۵ زمين تنيس، ۱۰ رستوران و تنيس، سونا و جكوزي، استخر روباز و سرپوشيده و غيره دارد. هتل بايا ديگر هتل آنتاليا است كه در منطقه لارا واقع شده و حدود ۵ دقيقه از ساحل فاصله دارد. اين هتل نيز مانند ديگر هتل هاي ۵ ستاره شهر امكانات متعددي ارائه مي دهد.

 

هزينه هاي سفر به تور آنتاليا

همان طور كه گفته شد لازم است بدانيد در آنتاليا هتل ها و هاستل هاي متعددي وجود داشته كه تفاوت هايي از نظر قيمت  تور آنتاليا دارند، با اين حال هيچ گونه نگراني بابت اقامت در اين شهر براي گردشگران وجود ندارد. به طوري كه فرد مي تواند متناسب با بودجه اي كه در نظر گرفته است در اين شهر هتل رزرو كند. توجه به هزينه خورد و خوراك در تور آنتاليا از ديگر مواردي است كه مورد توجه افراد قرار مي گيرد.  لازم است بدانيد يكي از لذت بخش ترين، بخش هاي سفر در آنتاليا شكم گردي است زيرا در اين شهر با هر سليقه كه هستيد مي توانيد خوشمزه ترين غذاها را با قيمت هاي مقرون به صرفه پيدا كنيد. در آنتاليا انواع رستوران سنتي تركيه، دريايي و مديترانه ‌اي وجود داشته كه غذا هاي بي نظيري در آن طبخ مي كنند.

تور لوكس آنتاليا

قيمت تور آنتاليا

يكي از مهم ترين مواردي كه در قيمت تور آنتاليا تاثير مي گذارد ايرلاين ارائه دهنده تور و زمان رزرو اين تور مي باشد. به طوريكه اگر شما در فصل زمستان كه گردشگران كمتري اقدام به رزرو تور آنتاليا مي ‌كنند بخواهيد به اين شهر سفر كنيد طبيعتاً خواهيد توانست با قيمت كمتري سفري بي نظير را تجربه نماييد، زيرا در فصل تابستان با وجود تعطيلي مدارس طبيعتا افراد بيشتري قصد سفر به اين شهر را دارند. همچنين لازم است كه بدانيد انتخاب ايرلاين بايد بسته به بودجه اي باشد كه براي سفر به اين شهر در نظر گرفته ايد. از طرفي خدمات ارائه شده در هر تور از ديگر مواردي است كه تأثير زيادي در قيمت آن مي گذارد.

 

رزرو بليط هواپيما آنتاليا

يكي ديگر از خدمات ارائه شده در سايت گلفام سفر خريد بليط هواپيما براي شهرهاي داخلي و خارجي مي باشد به طوري كه در هنگام سفر به آنتاليا شما مي توانيد بليط مورد نظر خود را از طريق اين سايت دريافت كنيد. توجه داشته باشيد براي اين امر لازم است كه كلاس پروازي مورد نظرتان را انتخاب كنيد به طوري كه بايد بدانيد فرست كلاس بهترين كلاس پروازي براي خريد بليط آنتاليا مي باشد كه خدمات ويژه‌اي در آن ارائه مي‌شود. اما اگر تمايل به كاهش هزينه هاي سفر داريد بهتر است بليط اقتصادي آنتاليا را رزرو نماييد. پس از اين امر بايد زمان سفرتان را مشخص كرده و تا متناسب با شرايط شما تورهاي موجود ارائه شود كه در اينجا مي توانيد متناسب با سليقه تان اين بليط را رزرو كنيد.

رزرو آنلاين تور آنتاليا

انواع تور گردشگري آنتاليا

يكي ديگر از نكات مهم در هنگام سفر به آنتاليا براي رزرو تور گردشگري اين شهر توجه به تور لوكس آنتاليا و تور لحظه آخري آنتاليا است. توجه داشته باشيد افرادي كه تمايل دارند سفري اقتصادي و به صرفه داشته باشند مي‌توانند تور آنتاليا لحظه آخري كه توسط چارتر كنندگان ارائه مي شود را انتخاب كنند. اما تور لوكس آنتاليا به آن دسته از افراد پيشنهاد مي‌شود كه مي‌خواهند سفري بي نظير را به اين شهر تجربه كنند. با اين وجود شما در تور لوكس آنتاليا در بهترين هتل ها اقامت خواهيد داشت و به طور حتم سفري بي نظير در انتظارتان است اما بايد بدانيد براي اين تور لازم است هزينه بيشتري بپردازيد.

امتیاز:
بازدید: 7
برچسب:
:
[ 1398/8/23  ] [ ۱۳ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

شهر دبي در چند سال اخير به شهري شگفت انگيز و به يكي از مهم ترين جاذبه هاي گردشگري دنيا تبديل شده است، با اين حال مشاهده مي شود كه تور دبي سالانه توسط افراد زيادي رزرو مي شود به طوري كه در حال حاضر سايت هاي اينترنتي مختلفي اقدام به ارائه انواع تور گردشگري اين شهر نموده و جهت رزرو اين تور افراد مي توانند از طريق سايت هاي مختلف از جمله سايت گلفام سفر اقدام نمايند.

قيمت تور دبي

يكي از پرطرفدارترين تور ها در بين گردشگران سراسر دنيا تور گردشگري دبي مي باشد. زيرا اين شهر جزو لوكس ترين و مدرن ترين شهرهاي دنيا به شمار مي رود كه داراي مناطق گردشگري بسيار متنوعي است. همچنين هتل ها، رستوران ها و مراكز خريد متعددي در جاي جاي اين شهر واقع شده است كه تمامي اين موارد موجب شده است سفر به دبي براي همه افراد جذاب باشد.

تور دبي

حال در خصوص قيمت تور اين شهر لازم است بدانيد معمولاً اين تور براي ايرانيان مناسب است زيرا شهر دبي با كشور ايران فاصله چنداني نداشته و از طرفي مي توانيد با رزرو اين تور از سايت گلفام سفر، با كيفيت ترين و ارزان قيمت ترين تور دبي را رزرو كنيد. بايد توجه داشته باشيد فصل رزرو تور از جمله مواردي است كه مي تواند در اين قيمت تاثيرگذار باشد به طوري كه اگر در فصل هاي كم مسافر اقدام به سفر به اين شهر زيبا نماييد، قيمت تور، قيمت بليط و حتي قيمت اقامتگاه مورد نظر شما بسيار مناسب خواهد بود.

رزرو آنلاين هتل در دبي

با توجه به اينكه داشتن اقامتگاه مناسب در هنگام سفر به دبي جزو آن دسته از مواردي است كه مي تواند در كيفيت سفر تاثير زيادي بگذارد، مشاهده مي شود كه در سايت گلفام سفر انواع مختلفي از هتل هاي دبي وجود داشته كه افراد مي توانند با توجه به شرايط خود نوعي از آن را انتخاب كنند. مثلا مي توان گفت يكي از معروف ترين هتل ها براي رزرو هتل دبي در كشور امارات متحده عربي، هتل جميرا امارات تاورز مي باشد كه جزو لوكس ترين هتل هاي اين شهر است و داراي ۴۰۰ اتاق كاملاً مجهز بوده و اين هتل داراي امكاناتي چون صرافي، پاركينگ رايگان، سالن اجتماعات، استخر، رستوران و كافي شاپ است. به طوري كه مي توانيد خوشمزه ترين غذاهاي ژاپني، بريتانيايي، ايتاليايي و لبناني را در رستوران آن ميل كنيد. هتل سوفيتل داون تاون ديگر هتل بي نظير بوده كه در مقابل برج الخليفه اين شهر با ديزاين فرانسوي قرار دارد با اين حال بي اندازه لوكس و ديدني است. اين هتل داراي استخر روباز، رستوران، اتاق هايي با رنگ آبي و قهوه اي، اينترنت رايگان، صرافي و مراكز خريد سوغاتي مي باشد. هتل القصر يكي ديگر از هتل هاي برتر دبي بوده كه تعداد زيادي از كنسرت هاي معروف اين شهر در آن برگزار مي شود. هتل القصر چيدمان عربي داشته و ساحل اختصاصي به طول ۲ كيلومتر و آلاچيق هاي بسيار مدرن دارد كه اقامت در اين هتل مي تواند براي شما بي نظير باشد.

راهنماي سفر با تور دبي

با وجود اينكه در هنگام رزرو تور ارزان دبي قرار است به يك كشور خارجي سفر كنيد طبيعتاً لازم است در خصوص اين شهر اطلاعاتي داشته باشيد تا سفري بي نظير تر براي شما رقم بخورد. دبي كه جزو مهمترين مقاصد گردشگري ايرانيان به حساب مي آيد تفريحات بسيار زيادي داشته كه به همين دليل بهتر است برنامه سفر مناسبي بچينيد و مهمترين جاذبه هاي اين شهر را بشناسيد تا بتوانيد در هنگام سفر از آنها ديدن كنيد. فواره هاي رويايي كه در نزديك برج خليفه است جزو ديدني ترين جاذبه هاي اين شهر بوده كه حركت اين فواره ها به همراه رقص نور و موسيقي دل انگيز، بسيار ديدني مي باشد. همچنين يكي از جذاب ترين ديدني هاي دبي برج الخليفه است كه تماشاي شهر مدرن دبي، از بالاي اين برج بسيار هيجان انگيز مي باشد. توجه داشته باشيد جهت رفتن به اين برج بايد اقدام به خريداري بليط كنيد كه براي رزرو اين بليط مي توانيد به صورت آنلاين نيز اقدام نماييد. بزرگترين مركز خريد سرپوشيده دنيا كه در آن انواع برند ها و محصولات يافت مي شود دبي مال بوده كه طبيعتا گشت و گذار در اين مركز خريد و بازديد از جاذبه هاي ديدني آن بسيار توصيه مي شود. همچنين مي توانيد در اين مركز خريد جذاب ترين سوغاتي ها را براي عزيزانتان بخريد.

بليط هواپيما دبي

يكي ديگر از خدماتي كه در سايت گلفام سفر ارائه مي شود رزرو بليط هواپيما مقصد از جمله شهر دبي مي باشد. به طوري كه اگر قصد رزرو تور دبي را داشته باشيد مي توانيد با تكميل اطلاعات مورد نياز از جمله مبدا و مقصد، تاريخ رفت و برگشت و نوع بليط مورد نظرتان، نتايج حاصله را مشاهده كرده و سپس با توجه به سليقه خود بليط مورد نياز را جستجو كنيد. توجه داشته باشيد انواع بليط هواپيما دبي داراي كلاس هاي پروازي متفاوتي بوده كه مي توانيد با توجه به بودجه اي كه براي سفر به دبي در نظر گرفته ايد اين كلاس پروازي را انتخاب كنيد. همچنين توجه داشته باشيد با خريد بليط هواپيما و رزرو تور دبي از اين سايت خدمات ديگري چون بيمه مسافرتي، خدمات اختصاصي تشريفات فرودگاه، ترانسفر فرودگاهي، ويزا و غيره را دريافت خواهيد كرد.

بليط هواپيما دبي

هزينه هاي سفر به تور دبي

در هنگام رزرو تور دبي يكي از مهمترين مواردي كه مورد توجه افراد و مسافرين قرار مي گيرد، هزينه هاي سفر به تور لوكس دوبي است. به طور كلي بايد توجه داشته باشيد كه دبي يكي از شهرهاي لوكس و گران بوده و با اين حال لازم است كه بودجه كافي براي سفر به اين شهر در نظر بگيرد. مثلاً مشاهده مي شود هاستل ها و هتل هاي اين شهر تنوع چنداني نداشته و تمامي آنها از كيفيت بسيار بالايي برخوردار بوده اما قيمت آن نيز نسبتا بالا است. هزينه خورد و خوراك يكي ديگر از هزينه هايي است كه بايد به آن توجه شود به طوري كه بايد بدانيد اگر در رستوران ها و هتل هاي دبي غذا ميل كنيد طبيعتاً بايد هزينه زيادي بپردازيد زيرا غذاهاي اين مكان ها بسيار با كيفيت مي باشد. اما اگر بخواهيد در هزينه هاي سفر تان صرفه جويي كنيد مي توانيد قيمت هاي منطقي در ديگر نقاط شهر پيدا كرده و در رستوران هاي محلي غذاهاي خوشمزه اما ارزان تري را ميل كنيد. هزينه حمل و نقل ديگر هزينه اي است كه در سفر به دبي براي شما وجود دارد. حال اگر براي رسيدن به مقصد عجله نداشته باشيد مي توانيد از اتوبوس استفاده كرده كه قيمت نسبتاً مناسبي دارد. تاكسي كه وسيله اي راحت تر براي طي كردن مسافت هاي دور در دبي است نسبت به اتوبوس هزينه بيشتري دارد.

آب و هواي دبي

قبل از رزرو تور لحظه آخري دبي لازم است كه آب و هواي اين شهر مورد توجه قرار گرفته تا بهترين زمان سفر به آن بررسي شود. توجه داشته باشيد اين شهر داراي آب و هواي بياباني و استوايي است به همين دليل در بيشتر ماه هاي سال درجه حرارت و رطوبت در آن بالا است. با اين وجود مي توان گفت فصل زمستان و تعطيلات سال نو ميلادي بهترين فصل سفر به دبي بوده زيرا در اين ماه هاي سال آب و هواي دبي در بهترين حالت خود قرار دارد. اما بايد توجه داشته باشيد كه همه هزينه ها در گران ترين حالت خود نيز هستند.

تور لوكس دبي

تور لوكس و تور لحظه آخري دبي

بسياري از افراد در هنگام رزرو تور دوبي به دنبال تورهاي لوكس و درجه اول هستند كه براي اين امر مي توانيد به سايت گلفام سفر مراجعه كرده تور هايي كه بهترين امكانات را ارائه مي دهند را انتخاب كنيد. تور لحظه آخري نيز ديگر تور ارائه شده در اين سايت است كه معمولاً قيمت مناسب تري دارد.

امتیاز:
بازدید: 9
برچسب:
:
[ 1398/8/21  ] [ ۱۱ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

از آنجايي كه ارمنستان يكي از كشورهاي نزديك به ايران مي باشد، در چند سال اخير از خريد تور ارمنستان و سفر به اين كشور كوچك و زيبا استقبال بيشتري شده است. البته براي سفر به اين كشور بايد با راهنماي كامل سفر به ارمنستان آشنا شد و تمام جوانب امر را در نظر گرفت و سپس با خيال راحت و بدون دغدغه از يك سفر جذاب و هيجان انگيز به ارمنستان لذت برد. پس در ادامه با گلفام سفر همراه باشيد تا بيشتر و بهتر با نكات مربوط به اين سفر آشنا شويد.

راهنماي سفر به ارمنستان

همانطور كه مستحضر هستيد، ارمنستان يكي از كشورهاي همسايه ايران است كه در قسمت شمال غربي ايران واقع شده است. اين كشور به ظاهر كوچك جاذبه ها و نقاط ديدني، تاريخي و تفريحي بسياري را در خود جاي داده است. كشور ارمنستان اساسا با فرهنگ ارمني در هم آميخته شده است و مردمان آن نيز به زبان ارمني صحبت مي كنند. سفر به ارمنستان به شيوه هاي مختلف انجام مي شود. شما حتي مي توانيد با خودرو شخصي خود هم به اين كشور سفر كنيد. البته اين شيوه دغدغه هاي خاص خود را نيز دارد. اما بهترين حالت سفر با تور ارمنستان است. تور ارمنستان همه روزه به صورت زميني و هوايي انجام مي شود. البته هزينه تور زميني كمتر است و مي توانيد از طبيعت اطراف نيز لذت ببريد. اما قبل از سفر به ارمنستان و هر نقطه از دنيا مي بايست، اطلاعات كافي درباره آن كشور كسب كنيد. اين اطلاعات مي تواند در ادامه سفر و راحتي شما كمك بسياري بكند.

تور ارمنستان

آب و هواي ارمنستان

ارمنستان در منطقه اروپا واقع شده است و از شرايط آب و هوايي بسيار خوبي برخوردار است. البته آب و هواي اين منطقه به نسبت مناطق مركزي اروپا كمي سردتر است. فصل هاي گرم سال شامل فصل هاي بهار و تابستان مي شود و موج سرما از اواسط پاييز آغاز شده و تا اوايل بهار ادامه پيدا مي كند. گرم ترين فصل سال نيز فصل تابستان است. دماي هوا در اين موقع از سال حتي به 40 درجه هم مي رسد. البته اكثر گردشگران هم فصل تابستان را براي سفر خود به ارمنستان انتخاب مي كنند. البته اوايل پاييز هم آنچنان سرد نيست و مي تواند زمان مناسبي براي سفر به ارمنستان باشد. اما چيزي كه در اين ميان از اهميت بالايي برخوردار است، در نظر گرفتن زمان مناسب براي خريد تور ارمنستان و در نظر داشتن شرايط آب و هوايي است.


بهترين زمان براي خريد تور ارمنستان

همانطور كه گفتيم، انتخاب زمان مناسب براي خريد تور ارمنستان و سفر به اين كشور از اهميت بالايي برخوردار است. زمان مناسب براي خريد تور ارمنستان نقش مهمي در مسائل مختلف از جمله هزينه هاي سفر به اين كشور دارند. شما با انتخاب زمان مناسب براي خريد تور ارمنستان مي توانيد، تا حد زيادي هزينه هاي سفر به ارمنستان را كاهش دهيد. همچنين مي توانيد در شرايط آب و هوايي خوبي به اين كشور سفر كرده و با خيال راحت از مراكز ديدني و گردشگري آن ديدن كنيد. در حال حاضر بهترين زمان براي سفر به ارمنستان از اوايل آوريل تا اواخر سپتامبر مي باشد. اما معمولا گردشگران فصل تابستان را براي سفر خود انتخاب مي كنند. در اين فصل دماي هوا بيشتر شده و زمان مناسبي براي سفر به ارمنستان مي باشد. البته بايد اين موضوع را نيز در نظر بگيريد، از آنجايي كه اغلب گردشگران فصل تابستان را براي خريد تور ارمنستان انتخاب مي كنند، هزينه هاي سفر به اين كشور در اين موقع از سال افزايش پيدا مي كند؛ چرا كه جمعيت گردشگران در اين موقع بيشتر شده و قيمت خدمات و بليط جاذبه هاي گردشگري افزايش پيدا مي كند.

جاذبه هاي گردشگري ارمنستان

با وجود اينكه ارمنستان وسعت زيادي ندارد، اما تعداد جاذبه ها و مناطق ديدني اين كشور بسيار زياد است. از جمله مشهورترين جاذبه هاي ديدني ارمنستان مي توان به جاذبه هايي نظير كاسكاد ايروان، خانه اپرا، ميدان جمهوري ايروان، مسجد كبود ايروان، دژ اربوني، كليساي جامع سنت گرگوري روشنگر، پارك عشاق، مجسمه مادر ارمنستان، صومعه نوراوانك، صومعه گغارد، موزه گالري ارمنستان، كليساي جامع زوارتنوتس ارمنستان، كليساي كاتوقيكه، درياچه سوان، گارني، واغارشاپات، رصد خانه كاراهونج يا استون هنج ارمنستان، صومعه تاتو ارمنستان، صومعه خور ويراپ، موزه ماتناداران، موزه صنايع دستي ارمنستان، بناي يادبود قتل عام ارامنه، كوه هاي آرارات، منطقه حفاظت شده شيك اهوغ، پارك ملي ديليجان، منطقه كوهستاني آراگاتس، درياچه آرپي، شهر زيباي گيومري، شهر توريستي وانادزور، قلعه تاريخي آمبرد، دره آزات، شهر تخريب شده دوين و ده ها جاذبه ديگر اشاره كرد. شما با خريد تور ارمنستان مي توانيد از اغلب اين جاذبه هاي ديدني ديدن كنيد.

مزايا خريد تور ارمنستان

روش هاي بسياري براي سفر به يك كشور خارجي مانند ارمنستان وجود دارد و بسياري از افراد نيز از اين روش ها استفاده مي كنند. اما سفرهاي شخصي دشواري هاي خاص خود را نيز دارد. شما بايد براي هزينه هاي سفر، رزرو هتل، وسيله نقليه و بازديد از مكان هاي گردشگري برنامه ريزي دقيقي داشته باشيد و به تبع در نظر گرفتن همه اين موارد براي فردي كه براي اولين بار است كه مي خواهد به ارمنستان سفر كند، كار چندان آساني نيست. خريد تور ارمنستان در اين شرايط مي تواند بهترين گزينه باشد. شما با خريد تور ارزان ارمنستان ، مي توانيد تا حد زيادي در هزينه هاي خود صرفه جويي كنيد. تور معمولا برنامه ريزي هاي كلي سفر را انجام مي دهد و شما ديگر نيازي نيست، ذهنتان را درگير قيمت بليط و رزرو هتل كنيد و با خيال راحت مي توانيد از سفر خود لذت ببريد. هميشه يك راهنما در كنار شما وجود دارد و شما مي توانيد بدون اتلاف وقت به مكان هايي كه از قبل انتخاب كرده ايد، سر بزنيد.


هزينه هاي سفر به ارمنستان
هزينه هايي كه مي بايست براي سفر به ارمنستان در نظر بگيريد، مي تواند به بخش هاي مختلفي تقسيم شود. بخشي از هزينه ها مربوط به هزينه خريد بليط هواپيما يا اتوبوس، هزينه اقامت در هتل هاي ارمنستان، هزينه حمل و نقل در داخل شهر و هزينه خوراك مي شود. همچنين برخي از هزينه ها، پيش از سفر به ارمنستان بايد پرداخت شوند؛ مانند هزينه صدور ويزا و دريافت پاسپورت، هزينه بيمه مسافرتي و از اين قبيل هزينه هاي مقدماتي كه البته جزو هزينه هاي اصلي سفر محسوب مي شود. در سفر به ارمنستان نيز بايد هزينه هايي را بابت گشت و گذار در شهر، بازديد از جاذبه هاي گردشگري و تفريح پرداخت كنيد. البته تا حدودي مي توان در اين هزينه ها صرفه جويي كرد. هزينه خريد سوغاتي نيز بايد طبق بودجه در نظر گرفته شود و سعي كنيد خارج از برنامه ريزي عمل نكنيد. در اين صورت ممكن است با مشكلاتي مانند كمبود پول در سفر مواجه شويد.


5 نكته مهم درباره تور ارمنستان

اگر مي خواهيد تور لوكس ارمنستان را خريداري كنيد، بايد نكاتي را نيز در نظر داشته باشيد كه در نهايت بتوانيد كاملا از سفر لذت ببريد و خاطرات دلنشيني را ثبت كنيد.

تور ارزان ارمنستان

 1. حتما امكانات، خدمات و هزينه تورهاي مختلف را مقايسه نماييد و پس از بررسي كامل تصميم به خريد تور ارمنستان بگيريد.
 2. پيش از سفر به ارمنستان، از افرادي كه تجربه سفر خارجي به ارمنستان را دارند و افرادي كه در اين زمينه مشغول به فعاليت هستند، مشورت بگيريد.
 3. اگر به دنبال يك سفر ارزان به ارمنستان هستيد، برنامه ريزي درستي در خصوص سفر به ارمنستان داشته باشيد و در انتخاب خدمات و امكانات سفر، انعطاف بيشتري به خرج دهيد. همينطور انتخاب زمان مناسب براي سفر به ارمنستان، مي تواند از ديگر روش ها براي كاهش هزينه هاي سفر باشد.
 4. درباره جاذبه هاي ديدني و مكان هاي مهم مانند رستوران ها، هتل ها و مراكز خريد تحقيق كنيد و با اطلاعات كامل به ارمنستان سفر كنيد.
 5. خريد خود را از مراكز خريد معتبر و ارزان قيمت انجام دهيد.

براي اطلاعات بيشتر در خصوص تور مسكو ، تور دبي ، تور روسيه و خريد بليط هواپيما به سايت گلفام سفر مراجعه كنيد.

امتیاز:
بازدید: 10
برچسب:
:
[ 1398/8/17  ] [ ۰۹ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

تور دبي

اگر براي اولين بار مي خواهيد به دبي سفر كنيد بهتر است با تور سفر كنيد تا تور ليدر همراه شما باشد و بتواند به تمام سوال هايتان پاسخ دهيد تا در طول سفر به مشكل نخوريد و بتوانيد از تمام مكان هاي گردشگري و جاذبه هاي آن بدون دردسر ديدن كنيد. با گرفتن تور دبي مي توانيد در وقت و هزينه هاي خود صرفه جويي كنيد زيرا تمام هزينه هاي سفر و اياب و ذهاب در پكيج تور محاسبه شده است البته اگر بخواهيد آيتم هايي بيشتر براي تفريح داشته باشيد بايد هزينه بيشتري پرداخت كنيد.

براي تهيه تور دبي ارزان تر مي توانيد از پرواز امارات اير عربيا استفاده كنيد. البته اين ايرلاين مسافت شما را بيشتر مي كند و ابتدا در شهر شارجه پرواز شما فرود مي آيد و سپس به دبي ترانسفر مي شويد. پرواز امارات اير عربيا حتي از پرواز هاي ايراني نيز ارزان تر است و براي كساني كه به دنبال كاهش هزينه در تور دبي هستند بسيار مناسب مي باشد.

تور دبي

 • قيمت تور دبي

عوامل مختلفي در قيمت تور دوبي تاثير گذار است و مهمترين آن فصلي است كه مي خواهيد به اين شهر سفر كنيد. اگر در زمان برگزاري جشنواره ها و فصل هايي كه هوا بهتر است و به همان نسبت مسافر و گردشگر بيشتر مي باشد سفر كنيد قيمت تور افزايش مي يابد. نوع پرواز و هتل نيز در قيمت تور دبي تاثير گذار است. همچنين قيمت تور دبي در روزهاي بعد عيد و خرداد ماه و تابستان كه بسيار گرم است كاهش مي يابد. به صورت كلي قيمت تور دبي نسبت به جاذبه هاي گردشگري و تفريحي آن مقرون به صرفه مي باشد.

اگر تور هاي چارتري كه توسط آژانس هاي هواپيمايي خريداري مي شوند به فروش نرسند، آژانس ها اين تور ها را به تور لحظه آخري تبديل مي كنند و آن را با قيمت كمتري به مشتري مي فروشند تا بليط هايشان به فروش رود. در حقيقت تور لحظه آخري مقرون به صرفه مي باشد و شما با پرداخت هزينه كمتر مي توانيد در شهر دبي و هتل هاي بي نظير آن تفريح كنيد. تور هاي لحظه آخري در همه فصول سال قابل خريداري مي باشند اما جلوه آنها در فصل هاي پاييز و زمستان كه مسافران بيشتري به اين شهر سفر مي كنند، افزايش مي يابد.

جاذبه هاي گردشگري در تور روسيه

روسيه يكي از كشورهاي وسيع در دنيا است كه در شمال اوراسيا واقع شده است. اين كشور در شهرهاي متفاوت خود از جمله مسكو و سن پترزبورگ جاذبه هاي گردشگري متنوعي دارد كه هركدام از جايگاه ويژه اي برخوردار هستند. يكي از مهم ترين انگيزه ها در هر سفر، آشنايي با مكان هاي ديدني و جاذبه هاي آن منطقه است. در ادامه شما را با مهم ترين جاذبه هاي گردشگري در تور روسيه آشنا مي كنيم.

 • كاخ كرملين

يكي از جاذبه هاي گردشگري بي نظير در تور لوكس روسيه كاخ كرملين است كه نشان دهنده دموكراسي، سياست و سلطنت اين كشور است. در اين كاخ اتفاق هاي بزرگي روي داده است كه يكي از آن ها شروع ديكتاتوري كارگري بوده است. ناپلئون در اين كاخ سوختن مسكو را مشاهده كرد. در كاخ كرملين موزه اي وجود دارد كه آثار به جاي مانده از اين وقايع را به شما نشان مي دهد بنابراين در تور روسيه حتما از اين كاخ تاريخي ديدن كنيد.

 • كاخ پترگوف

از ديگر جاذبه هاي مهم در تور ارزان روسيه مي توان به كاخ پترگوف اشاره كرد كه در شهر زيباي سن پترزبورگ قرار دارد. اين كاخ بسيار قديمي بوده و در كنار خليج فنلاند واقع شده است. اين كاخ توسط پتر كبير احداث شد و از معماري بي نظيري در ساخت آن بهره گرفته شد. ساخت فواره هايي زيبا در اين كاخ از جمله زيبايي هاي كاخ پتر كبير هستند. اين كاخ داراي مساحتي نزديك به 117 هكتار بوده و داراي دو پارك است.

كاخ پترگوف داراي پنج آبنما و 150 عدد فواره است. فواره هاي اين كاخ به دليل نزديكي به خليج ساخته شده اند و بر اساس اختلاف سطح آب كار مي كنند. در اين مجموعه زيبا مي توانيد از قسمت هاي مختلفي نظير كليسا، حمام خانواده تزار، آشپزخانه و بناهاي ماندگار ديگر ديدن كنيد. مقابل اين قصر مجموعه اي از فواره ها با نام فواره هاي سامسون قرار دارند كه نمادي از پيروزي ارتش روسيه عليه سوئد هستند.

جاذبه هاي گردشگري مسكو

در تور مسكو از جاذبه هاي گردشگري اين شهر بازديد داشته باشيد. اين شهر وقايع تاريخي زيادي را تجربه كرده است و قلب تپنده روسيه به شمار مي آيد. اين وقايع تاريخي سبب شده است جاذبه هايي چون موزه، آثار تاريخي، فرهنگي و آثار معماري زيادي در اين شهر وجود داشته باشد. قصرهاي تاريخي، موزه هاي بسيار، كليساي هاي زيبا، گالري هاي هنري و ... از جمله جاذبه هاي مسكو هستند كه چند مورد را براي تان شرح خواهيم داد.

 • بازديد از ميدان سرخ در تور مسكو

در مركز مسكو كه شاهد رويداد هاي تاريخي بسياري بوده است، ميدان سرخ را خواهيد ديد كه قدمتي پانصد ساله دارد. ساختمان هايي در اطراف آن قرار دارد كه بسيار با ارزش هستند و نشان دهنده تاريخ پر فراز و نشيب آن مي باشد. ايوان مخوف در اين مكان دستور ساخت كليساي جامع سنت باسيل را داده است و آرامگاه لنين بعدها به ميدان اضافه شد. مرمت اين بنا به شكل تاريخي خود صورت گرفته است و از آن نگهداري مي شود. از جاذبه هاي اصلي ميدان سرخ، كاخ كرملين است كه اكثر خيابان هاي اصلي و مهم مسكو به آن ختم مي شوند. ضمن اين كه ميدان سرخ از جمله جاذبه هاي گردشگري مهمي است خواننده هاي مشهوري در آن كنسرت برگزار كرده اند. اين ميدان در ميراث جهاني يونسكو نيز به ثبت رسيده است.

مراكز گردشگري در تور ارمنستان

زماني كه شما تور ارمنستان را خريداري مي كنيد، مي توانيد از مراكز گردشگري اين كشور بازديد نماييد. ارمنستان مي تواند كشوري جذاب باشد و از جمله مهمترين مراكز گردشگري در اين كشور مي توان به كليساي گغارت و ساير كليساهاي قديمي در كنار مراكز گردشگري طبيعي آن اشاره نمود. شايد مدت زمان زيادي از استقلال ارمنستان نگذشته باشد ولي بهتر است بدانيد كه اين كشور به دليل تاريخ بسيار غني و قديمي كه دارد، از زماني كه متعلق به ايران و شوروي بوده است، مورد توجه گردشگران قرار گرفته است و به همين دليل همه ساله بسياري از گردشگران از سراسر دنيا را به خود جذب مي كند. از ديگر مراكز گردشگري كه در ارمنستان مي توانيد مشاهده نماييد مي توان به مراكز خريد اين كشور اشاره نمود. در واقع مراكز خريد ارمنستان بهترين مكان براي خريد و گذراندن تعطيلات به شمار مي روند و شما مي توانيد اجناسي با قيمت مناسب را، در اين مراكز تهيه كنيد.

تور ارزان ارمنستان

 • ارمنستان، جذاب براي علاقمندان به تئاتر و موسيقي

در چند سال گذشته بسياري از دانشجويان علاقمند به موسيقي براي ادامه تحصيل دانشگاهي، اين كشور را انتخاب كرده و در آن تحصيل كرده اند كه اين امر نشان دهنده رشد و پيشرفت اين كشور در اين هنر مي باشد. همچنين تئاتر ارمنستان و گروه هاي تئاتر اين كشور در سطح دنيا شناخته شده هستند و شما مي توانيد در اين كشور به سالن هاي موسيقي و تئاتر رفته و لذت ببريد. بسياري از مردم اين كشور به موسيقي علاقمند هستند و حتي سبك هاي مخصوص به خود را دارند. همچنين نوع موسيقي ارامنه در اين كشور زاده شده است و علاقمندان بسيار زيادي را به خود جذب كرده است. اگر به هنر و موسيقي علاقمند مي باشيد، خريد آنلاين تور ارمنستان مي تواند بهترين انتخاب براي شما باشد.

تفريح در تور پاتايا

بازديد از دنياي زير آب در شهر پاتايا يكي از بهترين تفريحاتي است كه مي توانيد در تور پاتايا انجام دهيد، يكي از بزرگترين آكواريوم هاي كل دنيا در شهر پاتايا واقع شده است، اين آكواريوم بسيار مجهز شامل يك تونل بسيار بزرگ و طولاني است كه به صورت همزمان تعداد زيادي از توريست ها مي توانند وارد آن شوند و تجربه اي فوق العاده را در تور پاتايا بدست آورند. يكي ديگر از تفريحاتي كه مي توانيد در تور پاتايا تجربه كنيد بازديد از پارك فيل ها در اين شهر است، شما در اين پارك مي توانيد تعداد بسيار زيادي فيل را مشاهده كنيد كه اكثرا آنها داراي سن بالايي هستند و ديگر نمي توانند در جنگل هاي شهر پاتايا زندگي كنند، از جمله فعاليت هاي فوق العاده اي كه مي توانيد در اين پارك انجام دهيد غذا دادن به اين فيل ها است كه علي الخصوص براي كودكان مي تواند جذاب باشد.

 • نكات ايمني مهمي كه در تور پاتايا بايد رعايت كنيد

شهر پاتايا با اينكه يكي از زيباترين شهرهاي تايلند است و سالانه توريست هاي بسيار زيادي را جذب مي كند ولي نكته اي كه بايد بدانيد اين است كه در تور پاتايا ممكن است مشكلاتي براي شما به وجود آيد كه با رعايت كردن برخي از نكات مي توانيد از رخ دادن اين مشكلات جلوگيري كنيد. يكي از مهمترين مشكلاتي كه معمولا توريست ها در تور پاتايا با آن روبرو مي شوند مشكل سگ هاي ولگرد است، تعداد اين سگ ها بسيار زياد است كه در كل شهر پاتايا پخش شده اند، البته جاي نگراني نيست و اين سگ ها با شما كاري ندارند ولي در صورتي كه قصد داريد به آنها غذا بدهيد حتما بايد اطلاعاتي در خصوص رفتار اين حيوانات داشته باشيد.
مشكل دومي كه توريست ها در تور ارزان پاتايا با آن روبرو مي شوند مشكل ميمون ها است، ميمون هاي بسيار زيادي نيز در شهر پاتايا پخش هستند كه برخي از توريست ها اقدام به غذا دادن به آنها مي كنند، در سفر به شهر پاتايا حتما به اين نكته توجه داشته باشيد كه به هيچ وجه به اين حيوانات غذا ندهيد تا آنها عادت به اين كار نكنند. نكته پاياني نيز در خصوص حشراتي است كه در فصل تابستان براي توريست ها مزاحمت ايجاد مي كنند كه براي جلوگيري از نزديك شدن اين حشرات نيز به شما توصيه مي كنيم حتما يك حشره كش را در حين گردش در اين شهر به همراه داشته باشيد.

سفر با تور ارزان قيمت آنتاليا

معمولا در سفر به آنتاليا افراد به دنبال روش هايي هستند كه هزينه سفر آن ها كمتر شود. بدون شك با سفر ارزان قيمت افراد لذت بيشتري از سفر خود خواهند برد. بسياري از افراد تصور مي كنند كه تورهاي ارزان قيمت داراي كيفيت مناسب نيستند. اما بايد اين موضوع را بدانيم كه ارزان بودن تور به منزله بي كيفيت بودن آن نيست. همچنين تورهاي گران قيمت نيز نمي توانند تضمين كنند كه شما سفر بسيار خوبي خواهيد داشت. آژانس ها و دفاتري كه فروش بليط هواپيما استانبول را انجام مي دهند در برخي موارد با توجه به آفرهايي كه در نظر مي گيرند، اين بليط ها را با قيمت پايين مي فروشند. بنابراين تور آنتاليا داراي قيمت كمتري خواهد بود. سايت گلفام سفر يك سايت معتبر است كه شما مي توانيد از طريق آن سفري با قيمت مناسب به شهر آنتاليا داشته باشيد.

 • مزاياي سفر با تور آنتاليا

جهت سفر كردن به آنتاليا مي توان از طريق روش هاي مختلفي اقدام كرد. سفر با تور و سفر انفرادي از نمونه هاي رايجي مي باشند كه افراد ترجيح مي دهند به يكي از اين روش ها سفر كنند. برخي از افراد چون گمان مي كنند كه سفر با تور كسل كننده است، سفر تنهايي و شخصي را انتخاب مي كنند. اما بايد گفت كه سفر با تور داراي مزاياي بسيار زيادي است. در اينجا برخي از اين مزايا را براي شما عنوان مي كنيم.

 • اگر شما با تور آنتاليا سفر كنيد، استرس هاي سفر شما كمتر مي شود و با خيال آسوده تري به اين شهر سفر مي كنيد.
 • در سفر با تور در زمان شما صرفه جويي بيشتري صورت مي گيرد و سفر شما بدون اتلاف وقت انجام مي شود.
 • از طريق سفر با تور شما مي توانيد اطلاعات خود را به درست ترين شكل ممكن افزايش دهيد.
 • مسافران در سفر با تور آنتاليا امنيت بيشتري خواهند داشت.
 • در سفر با تور خدمات مختلفي براي مسافران ارائه مي شود. از جمله اين خدمات رزرو بليط هواپيما، رزرو هتل و اقامتگاه و همچنين با در نظر گرفتن نوع تور بدون هماهنگي قبلي شام، ناهار و صبحانه براي مسافران در نظر گرفته مي شود.

تور استانبول

استانبول يكي از نمونه شهرهاي مدرني مي باشد كه در زمان نوسنگي پديد آمده و توانسته آثار تاريخي فراواني را در دل خود جاي دهد كه همين ويژگي سبب شده است تا امروزه تور استانبول يكي از پرطرفدارترين تور مسافرتي در آژانس هاي مختلف برشمرده شود. اين شهر به دليل قرار گرفتن در مرز مشترك قاره اروپا و آسيا مي تواند هيجان و جذابيت زيادي را در مسافران ايجاد نمايد. البته تعداد بيشماري از مسافران بازديد از جاذبه هايي مانند مسجد اياصوفيه، مسجد آبي، كاخ توپقاپي، بازار بزرگ، مسجد سليمانيه، كاخ دولما باغچه، كاخ عادله سلطان، آب انبار قصر سلطنتي، كليساي چوره، موزه باستان شناسي، برج گالاتا و...را به بازديد از پارك هاي آبي استانبول، قايق سواري در تنگه بسفر، ساحل نشيني و.....ترجيح خواهند داد. از اين رو آژانس مسافرتي معتبر و مشهور گلفام سفر در طول سال مسافران تور استانبول را به مقاصد گوناگون راهي استانبول مي كند. جالب است بدانيد براي سفر به استانبول به صدور ويزا نياز نمي باشد و متقاضيان مي توانند تنها با داشتن پاسپورتي كه حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد و همراهي يك آژانس مسافرتي با تجربه مانند گلفام سفر اقامت چند روزه اي در شهر زيبا و ديدني استانبول داشته و لحظات خاطره انگيزي را به ذهن بسپارند.

تور استانبول

 • آب و هواي استانبول

استانبول از نظر موقعيت جغرافيايي در چنان وضعيت مناسبي قرار گرفته است كه در هر زماني سفر به استانبول مي تواند بهترين شرايط را براي مسافر فراهم آورد. بنابراين شهر استانبول در فصل گرم و سرد اين قابليت را دارد تا زيبايي هاي منحصر بفرد خود را در معرض ديد مسافران قرار دهد. اما بهتر است بدانيد شهر استانبول به دليل قرار گرفتن در كنار تنگه بسفر در تابستان آب و هواي گرم و مرطوبي داشته و در اين زمان به دليل تفريحات آبي و استراحت در سواحل بي نظير استانبول بيشترين گردشگر و توريست را در خود جاي مي دهد. زمستان هاي استانبول سرد بوده و شاهد برف و باران است. اما در فصل هاي ديگر استانبول مانند پاييز و بهار هوا معتدل و رطوبت بالا مي باشد.

امتیاز:
بازدید: 8
برچسب:
:
[ 1398/8/15  ] [ ۲۰ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

مهيج ترين تورهاي گلفام سفر 

تور كوالالامپور

كوالالامپور بزرگترين شهر كشور مالزي و همچنين پايتخت آن به شمار مي رود. شهر زيباي كوالالامپور يكي از مكان هاي ديدني و بسيار زيباي جنوب شرقي آسيا است كه توانسته است با دارا بودن جاذبه هاي گردشگري فراوان و همچنين داشتن انواع امكانات رفاهي به يكي از توريستي ترين شهرهاي دنيا تبديل شود. در تور كوالالامپور با فرهنگ هاي مختلف هندي، مالايي، چيني و غربي  آشنا مي شود كه باعث شده براي گردشگران نيز بسيار جالب باشد. اين شهر داراي ساختمان هايي مدرن و بسيار زيبا است كه توانسته است نظر گردشگران را به خود جلب نمايد.

قيمت تور كوالالامپور

بهترين زمان رزرو تور كوالالامپور

شهر زيباي كوالالامپور داراي آب و هوايي استوايي و گرم است و همين آب و هوا باعث شده است تا اين شهر در تمام فصول سال داراي آب و هوايي گرم و مرطوب باشد و اين به دليل موقعيت جغرافيايي و محل قرارگيري اين شهر در نزديكي خط استوا است. ميانگين دماي هوا در شهر كوالالامپور، 2 درجه سانتي گراد است. بنابراين شما مي توانيد در هر فصلي از سال به اين شهر زيبا و ديدني سفر كنيد. ماه ها بهمن و اسفند يكي از خنك ترين ماه ها در اين شهر هستند و ماه مرداد نيز گرم ترين ماه در كوالالامپور است. سفر در ماه هاي دي و بهمن و همچينن ماه رمضان به اين شهر بسيار مي تواند براي شما جالب توجه باشد، زيرا در اين ماه ها فستيوال ها و جشنواره هاي بسيار زيادي در اين شهر برگزار مي شود. بنابراين سعي كنيد طي اين ماه ها اقدام به خريد بليط كوالالامپور نماييد.

 

بهترين زمان خريد تور پوكت 

جزيره پوكت كه به مرواريد درياي آندامان معروف است، از دور شبيه به يك تپه است به همين دليل در زبان تايلندي به آن پوكت يا همان تپه مي گويند. پوكت بيشتر پوشيده از جنگل بوده و سواحل شني زيبايي در كنار آبِ شفاف مي باشد. همچنين انواع تفريحات شبانه در سواحل كامالا، كارون و پاتونگ، تفريحات آبي و غواصي در تور نوروز پوكت انتظار شما را مي كشند. شما مي توانيد از تورهاي جنگل هاي سرسبز گرمسيري، جنگل هاي نارگيل، شاليزارها، فيل سواري، موج سواري، قايق سواري با قايق هاي بامبو و حتي بانجي جامپينگ را تجربه كنيد.

رزرو آنلاين تور پوكت نوروز

پوكت يا فوكت يكي از استان هاي مهم تايلندي است كه در جنوب اين كشور قرار دارد و مركز آن شهر پوكت است. با وجود سواحل شني و رويايي به درازاي چندين مايل كنار دريا، پوكت يكي از افسانه اي ترين مناطق توريستي براي گردشگران است. امكان ندارد چيزي بخواهيد و در اين شهر پيدا نكنيد، از آرامش استراحت در سواحل زيبا در زير آفتاب گرفته تا نمايش فيل ها، آشنايي با فرهنگ و سنت تايلندي تا برنامه هاي شبانه و پايكوپي تا صبح، همه و همه را مي توانيد در تور پوكت نوروز تجربه كنيد. آب زلال و شفاف مملو از جاذبه هاي دريايي و غواصي در زير دريا دلايلي براي سفر به پوكت هستند. در ادامه مطلب با ما همراه باشيد تا به پوكت سفر كنيم، در سواحل آن آفتاب بگيريم و باهم از بهترين جاذبه هاي آن ديدن كنيم.

 

خريد آسان بليط هواپيما  پاتايا 

پاتايا، شهر ساحلي كوچكي در شرق خليج تايلند است كه از مناطق پربازديد اين كشور مي باشد. پاتايا نزديك ترين تفريحگاه ساحلي به بانكوك است. جزيره مرجاني، باغ هاي زيبا، مراكز فرهنگي مذهبي و موزه ها برخي از جاذبه هاي پاتايا مي باشند. بسياري براي آرامش و لذت بردن از نور خورشيد در كنار دريا يا قايق سواري به جزاير اطراف اين منطقه مي آيند. پاتايا واقع در 150 كيلومتري بانكوك، به سنگ هاي ماساژ و رستوران هايي با غذاهاي عجيب معروف است. سالانه بيش از 5 ميليون گردشگر از طريق خريد تور پاتايا به اين شهر سفر مي كنند. در ادامه مطلب با ما همراه باشيد تا گردشي در پاتايا داشته باشيم.

تور لوكس پاتايا

بهترين زمان سفر پاتايا

شهر ساحلي پاتايا در كشور تايلند و در فاصله 165 كيلومتري جنوب شرقي بانكوك قرار دارد. با بيش از 5.5 ميليون گردشگر در سال، پاتيا يكي از مهم ترين مناطق توريستي كشور تايلند به حساب مي آيد. مساحت اين شهر حدود 2.2 كيلومترمربع است و طبق سرشماري سال 2010 حدود 320 هزار شهروند دارد. خيابان واكينگ استريت يكي از جاذبه هاي اصلي و تفريحات شبانه پاتايا است.

بهترين زمان خريد آنلاين تور پاتايا شهر پاتايا آب و هوايي گرمسيري داشته و كه شباهت زيادي به آب و هواي شهر بانكوك دارد. پاتايا زمستان هاي خشك با آب و هواي بسيار مطلوب است. فصل هاي باراني پاتايا ماه مه تا نوامبر هستند. همچنين سپتامبر تا اكتبر بارش شديدي را به همراه دارند. باران هاي پاتايا به صورت نم نم و اكثرا به صورت رگباري و كوتاه مدت مي باشند.

جاذبه هاي گردشگري تور وارنا

وارنا يكي از شهرهاي ساحلي پر بازديد تور بلغارستان بوده در كنار درياي سياه قرار گرفته است. در حقيقت اين شهر بزرگترين شهر ساحلي در درياي سياه است. بعد از شهر هاي صوفيه و پلووديف، وارنا بيشتري جمعيت و همچنين دومين شهر بزرگ بلغارستان است. وارنا مقصد توريستي مهمي در بلغارستان است، زيرا نقطه شروعي براي تمام استراحتگاه ها در ساحل درياي سياه و در بلغارستان شمالي، مراكز تجاري، بندرگاه و مراكز دريايي و ناوبري بلغارستان است. وارنا با تاريخچه اي رومي شهري اروپايي، هزينه تور لحظه آخري وارنا بسيار پايين مي باشد. تاريخ وارنا به 5 هزار سال پيش باز مي گردد، اما تنها پس از استعمار يونانيان دريانورد در سال 585 پيش از ميلاد، وارنا به بندر تبديل شد. در ادامه مطلب با ما همراه باشيد تا با اهميت شهر وارنا آشنا شويم و به بهترين جاذبه هاي آن سفر كنيم

جاذبه هاي تور بلغارستان

دلچسب ترين فصل سقر به وارنا 

وارنا اقليم نيمه گرمسيري مرطوب دارد. از اوايل ماه مي، تابستان وارنا آغاز شده و تا اوايل اكتبر ادامه دارد. در شب هاي تابستان دما بين 18 تا 21 درجه و در روز بين 25 تا 35 درجه است. معمولا دماي آب دريا در تابستان بين 23 تا 27 درجه است. زمستان هاي وارنا به طوري است كه دما در شب به صفر و در طول روز بين 5 تا 10 درجه مي باشد. ماه هاي دسامبر، ژانويه و فوريه معمولا برفي هستند. بيشترين دما در وارنا تا به حال به 41 و كمترين دما به 19- درجه رسيده است.

معرفي جاذبه هاي وارنا

وارنا، پايتخت دريايي بلغارستان يكي از مقاصد محبوب گردشگري در تابستان هاي اروپا است. وارنا با فرهنگ غني و جاذبه هاي طبيعي و آثار تمدن باستاني، جذابيت خاصي براي علاقه مندان به فرهنگ و هنر دارد. همچنين معماري شگفت انگيز وارنا گردشگران را به خود جذب مي كند.  جاذبه هاي وارنا آشنا شويد:

 1. حمام رومي
 2. موزه باستان شناسي
 3. موزه قوم نگاري
 4. كليساي جامع
 5. دلفيناريوم

چرا خريد اينترنتي بليط هواپيما 

آژانس گلفام سفر براي آسايش شما عزيزان نحوه خريد بليط را به راحت ترين حالت ارائه مي دهد. براي خريد بليط اينترنتي كافيست وارد سايت گلفام سفر بشويد و در صفحه نخست، شهر مبدا، شهر مقصد، تاريخ سفر، تعداد مسافران و كلاس پروازي را انتخاب كرده و روي دكمه ي جستجو كليك كنيد. سپس ليست پرواز هاي موجود بر حسب ارزان ترين به گرانترين نمايش مي دهد. شما مي توانيد با همراه داشتن كارت بانكي و كارت ملي براي خريد بليط هاي پرواز داخلي و همراه داشتن كارت بانكي و پاسپورت براي خريد بليط هاي پرواز خارجي اقدام كنيد.

خريد آنلاين بليط هواپيما

 خريد بليط هواپيما از آژانس مسافرتي

خريد بليط هواپيما از آژانس مسافرتي مي تواند به نفعتان باشد! زيرا آژانس مسافرتي به صورت مستقيم با شركت هواپيمايي در ارتباط است. شما مي توانيد از طريق آژانس مسافرتي گلفام سفر بليط به اقصي نقاط دنيا خريداري كنيد. اين بليط ها به دو صورت چارتري و سيستمي در دسترس شما عزيزان قرار مي گيرند. آژانس گردشگري گلفام سفر چارتركننده مستقيم بليط هاي هواپيما در بسياري از مسيرهاي محبوب ايرانيان است و شما با خريد از اين آژانس مي توانيد از پرداخت هزينه بالا جلوگيري كنيد. همچنين تيم مجرب بند الف در گلفام سفر مي توانند براي شما عزيزان بليط پرواز بيش از 900 ايرلاين به مقصد بيش از 70 كشور جهان رزرو كنند.

امتیاز:
بازدید: 10
برچسب:
:
[ 1398/8/15  ] [ ۱۹ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

راهنماي سفر به ارمنستان

همانطور كه مستحضر هستيد، ارمنستان يكي از كشورهاي همسايه ايران است كه در قسمت شمال غربي ايران واقع شده است. اين كشور به ظاهر كوچك جاذبه ها و نقاط ديدني، تاريخي و تفريحي بسياري را در خود جاي داده است. كشور ارمنستان اساسا با فرهنگ ارمني در هم آميخته شده است و مردمان آن نيز به زبان ارمني صحبت مي كنند. سفر به ارمنستان به شيوه هاي مختلف انجام مي شود. شما حتي مي توانيد با خودرو شخصي خود هم به اين كشور سفر كنيد. البته اين شيوه دغدغه هاي خاص خود را نيز دارد. اما بهترين حالت سفر با تور ارمنستان است. تور ارمنستان همه روزه به صورت زميني و هوايي انجام مي شود. البته هزينه تور زميني كمتر است و مي توانيد از طبيعت اطراف نيز لذت ببريد. اما قبل از سفر به ارمنستان و هر نقطه از دنيا مي بايست، اطلاعات كافي درباره آن كشور كسب كنيد. اين اطلاعات مي تواند در ادامه سفر و راحتي شما كمك بسياري بكند.

 • آب و هواي ارمنستان

ارمنستان در منطقه اروپا واقع شده است و از شرايط آب و هوايي بسيار خوبي برخوردار است. البته آب و هواي ازمنستان به نسبت مناطق مركزي اروپا كمي سردتر است. فصل هاي گرم سال شامل فصل هاي بهار و تابستان مي شود و موج سرما از اواسط پاييز آغاز شده و تا اوايل بهار ادامه پيدا مي كند. گرم ترين فصل سال نيز فصل تابستان است. دماي هوا در اين موقع از سال حتي به 40 درجه هم مي رسد. البته اكثر گردشگران هم فصل تابستان را براي سفر خود به ارمنستان انتخاب مي كنند. البته اوايل پاييز هم آنچنان سرد نيست و مي تواند زمان مناسبي براي سفر به ارمنستان باشد. اما چيزي كه در اين ميان از اهميت بالايي برخوردار است، در نظر گرفتن زمان مناسب براي خريد تور ارمنستان و در نظر داشتن شرايط آب و هوايي است.

سفر به مالزي

مالزي كشوري بي نظير و متفاوت است. بيشترين تفاوت اين كشور با ساير همسايگان خود در فرهنگ و مذهب است. اغلب مردم مالزي مسلمان هستند. گذشته از اين ها شرايط آب و هوايي بسيار ويژه اي در اين منطقه حكمفرماست كه تجربه چنين شرايطي شايد براي تك تك افراد جالب توجه باشد. مالزي يكي از كشورهاي گردشگر پذير آسيايي است كه در سال هاي اخير تلاش هاي بسياري براي توسعه صنعت گردشگري خود كرده است. اگر تاكنون سفر به اين كشور زيبا و پر جاذبه را تجربه نكرديد، دير نشده است. شما هم اكنون مي توانيد براي خريد تور مالزي و سفر به اين كشور ديدني اقدام نماييد.

 • آب و هواي مالزي

آب و هواي مالزي، بسيار مرطوب است و به دليل وجود اقليم خاص در اين منطقه و بادهاي موسمي، بارندگي در كشور مالزي به وفور اتفاق مي افتد. در مالزي دو فصل پر بارش وجود دارد. از نوامبر تا اواخر مارس ميزان بارندگي به شدت زياد است و بخش هاي شرقي مالزي هميشه درگير بارش هاي موسمي هستند. از ماه مه تا سپتامبر بادهاي موسمي ديگري، اين بار از سمت غرب شروع به وزيدن مي كنند و بخش هاي غربي اين كشور را تحت تاثير قرار مي دهند. ماه جولاي، كم بارش ترين ماه سال است و هوا به نسبت گرم مي شود. البته در اين ماه هم همچنان بادهاي شديد و گرم، گهگاهي شروع به وزيدن مي كنند. البته به طور كلي آب و هواي مالزي، گرم و مرطوب است. شايد علت اين امر نزديكي مالزي به خط استوا باشد كه شرايط آب و هوايي استوايي بهره مي برد.

تور مسكو

تور مسكو يكي از تور هايي مي باشد كه هر ساله اين تور را جهت گردش انتخاب مي نمايند چرا كه مسكو مملو از مناطقي است كه ديدن هر يك لذت خاصي خواهد داشت. در سفر به اين شهر با زيبايي هاي بسياري روبرو خواهيد شد و گشت و گذار در خيابان هاي اين شهر پرجمعيت لذت بخش خواهد بود. تور مسكو اين امكان را فراهم نموده كه بتوانيد به صورت اختصاصي نوع تور خود را مشخص نماييد و ميزان خدمات و هتلي كه قصد اقامت در آن را داريد نيز به مراكز اعلام نماييد. مسئولين تور مسكو بر اين نظرند كه تمامي خواسته هاي گردشگران را بدون كم و كاست برآورده نمايند. چنانچه قصد سفر به منطقه اي پرهياهو داشته باشيد مسكو بهترين مورد برايتان خواهد بود چرا كه هم جمعيت شهر و هم بزرگي آن به اندازه اي دلنشين خواهد بود كه لحظات خوشي را برايتان رقم خواهد زد. تور مسكو در انواع فصل هاي مختلف در نظر گرفته شده اند كه مي توانيد بدون توجه به وقت اقدام به رزرو آن نماييد.

 • آب و هوا و بهترين زمان سفر به مسكو

آب و هوا از عوامل تاثير گذار در انتخاب زمان سفر مي باشد كه قبل از سفر اطلاع از آب و هواي مقصد امري ضروري خواهد بود. بايد به اين امر توجه داشت كه در آب و هواي مناسب ميزان گردشگران كشور مقصد نيز افزايش خواهد يافت و در همين راستا تور هاي مختلفي نيز جهت انتخاب وجود خواهد داشت. مسكو اقليم قاره اي و مرطوب دارد كه در اكثر فصول سال شاهد آب و هواي سرد در اين شهر هستيم. زمستان هاي اين منطقه طولاني بوده و كمتر طلوع خورشيد به چشم خواهد خورد و تابستان هايي كوتاه خواهد داشت. ميزان بارش در فصل بهار زياد بوده و نسيم خنكي خواهد داشت. در تابستان آب و هواي مسكو مناسب خواهد بود اما در اين فصل نيز شاهد معدود بارش هايي خواهيم بود. فصل پاييز شهر رنگ و رويي زرد به خود مي گيرد و قدم زدن بر روي برگ درختان به همراه بارش ملايم باران حس خوبي خواهد داشت. فصل زمستان بارش برف به وفور در اين منطقه اتفاق مي افتد و دماي هوا بسيار سرد خواهد بود. سفر در اواخر فصل بهار و تابستان و همچنين در اوايل فصل پاييز به اين شهر از نظر شرايط آب و هوايي مناسب خواهد بود.

تور ويتنام

اگر بخواهيم به يكي از تور هاي پر مخاطب اشاره كنيم تور ويتنام را نبايد فراموش كرد. تور ويتنام ارزان از جمله تور هايي است كه هر ساله مورد توجه بسياري از گردشگران قرار مي گيرد. بسياري تمايل دارند از تور ها براي سفر خود استفاده كنند چرا كه تور ها تمامي امكانات رفاهي گردشگران را فراهم نموده و هيچ كمبودي در آن وجود نخواهد داشت. كشور ويتنام مناطق گردشگري بسياري را در خود جاي داده است كه جاي جاي اين كشور را به يك منطقه گردشگري بدل كرده اند. مناطق گردشگري ويتنام از كوهستان ها و رودها گرفته تا قديمي ترين اماكن خواهند بود كه گشت و گذار در تمامي اين مناطق لذت بخش خواهد بود.
در سفر با تور ويتنام ارزان اين اطمينان را خواهيد داشت كه مسئولين تور به دليل شناخت عميقي كه از منطقه مقصد دارند بهترين راهنما برايتان خواهند بود. تور هاي ويتنام را مي توان در هر زمان از سال مشاهده كرد و امكان ثبت نام براي همگان با داشتن شرايطي امكان پذير خواهد بود. تور هاي ويتنام در انواع مختلف در نظر گرفته شده اند تا بتوانيد توري كه متناسب با علايق شماست را انتخاب نماييد.

 • آب و هواي ويتنام

آب و هواي ويتنام در بخش هاي مختلف آن متفاوت مي باشد. در حالت كلي بايد گفت كه تمامي مناطق ويتنام چهار فصل بوده و در تمامي مناطق آن تغييرات آب و هوايي شاهد هستيم. آب و هواي مناطق جنوبي ويتنام گرم و استوايي مي باشد كه در اين مناطق بارش باران به تعداد معدودي اتفاق مي افتد و اكثر روزهاي سال گرم خواهد بود. فصل تابستان بر اين منطقه گرماي طاقت فرسايي حاكم خواهد بود كه سفر در اين فصل به اين ناحيه با مشكلاتي همراه خواهد بود. در فصل زمستان بهترين آب و هوا را در اين منطقه شاهد هستيم و معمولا شلوغ ترين فصل مناطق جنوبي ويتنام فصل زمستان خواهد بود.
مناطق مياني ويتنام به دليل داشتن آب و هواي مناسب بيشتر مورد توجه قرار مي گيرد و افراد زيادي اين منطقه از ويتنام را براي سفر انتخاب مي كنند. در فصل بهار آب و هواي اين منطقه بسيار مناسب خواهد بود اما تابستان هاي گرمي در اين منطقه شاهد هستيم. فصل پاييز از خوش آب و هوا ترين فصول سال در مناطق مياني ويتنام خواهد بود و بارش برف در فصل زمستان به ندرت در اين منطقه ديده مي شود. در مناطق شمالي ويتنام آب و هواي معتدل شرايط آب و هوايي را مساعد تر كرده است. در اين منطقه در فصل بهار شاهد بارش باران در دماي مناسب هستيم كه سفر را لذت بخش تر خواهد كرد. در فصل تابستان در اين ناحيه نيز همانند ساير نقاط ويتنام شاهد دماي هواي گرم هستيم اما فصل پاييز آن زيبا تر از ساير نقاط خواهد بود.

تور روسيه

تور روسيه يكي از جذاب ترين تورهاي خارجي به شمار مي رود كه در فصل هاي مختلف جذابيت مخصوص به خود را دارد. آب و هواي خوب و طبيعت زيباي كشور روسيه در فصل تابستان باعث شده گردشگران زيادي اين فصل را براي تور روسيه انتخاب كنند. در اين مطلب ابتدا با كشور زيباي روسيه و سپس آب و هواي روسيه آشنا مي شويم تا كساني كه قصد دارند در تور روسيه شركت كنند اطلاعات كافي در اين زمينه داشته باشند. تور روسيه در مقايسه با ساير تورهاي خارجي از قيمت مناسبي برخوردار است و براي كساني كه به دنبال يك تور خارجي و ارزان قيمت هستند پيشنهاد بسيار خوبي است.

تور روسيه

 • راهنماي سفر به روسيه

همانطور كه مي دانيد روسيه بزرگترين كشور در دنيا به شمار مي رود كه بسيار پهناور و گسترده است بنابراين داشتن مكان هاي طبيعي زيبا و جاذبه هاي گردشگري متنوع براي اين كشور دور از ذهن نيست. وجود روستاهاي تاريخي زياد و شهرهايي مدرن و پيشرفته بهترين و خاطره انگيزترين لحظات را در تور روسيه براي شما رقم مي زند. اگر قصد شركت در تور روسيه را داريد بايد ابتدا ويزاي اين كشور را دريافت كنيد. روسيه داراي طيف گسترده اي از جاذبه هاي طبيعي، فرهنگي و تاريخي است كه با همه سلايق سازگار شده و هركسي را به خود جذب مي كند. در تور روسيه مي توانيد از كوه هاي آتشفشاني و زيباي اين كشور ديدن كرده و در فصل زمستان از پيست هاي اسكي لذت ببريد. بنابراين با هر سليقه و فرهنگي كه داريد مي توانيد در تور روسيه شركت كرده و تجربه هيجان انگيزي از يك سفر منحصر به فرد را براي خود رقم بزنيد.

 • آب و هواي روسيه

روسيه داراي وسعت زيادي است به همين دليل تنوع آب و هوايي زيادي داشته و در هر قسمت از آن با شكل خاصي از آب و هوا رو به رو خواهيد شد. زمستان هاي در روسيه آب و هواي بسيار سردي دارد به گونه اي كه در اكثر مواقع دما تا منفي 20-30 درجه سانتي گراد هم مي رسد. اين كشور در فصل زمستان شاهد برف هاي سنگيني است. به طور كلي اين كشور تحت تاثير اقليم قاره اي است. تابستان ها در روسيه گرم و خشك است و در طول روز شاهد آفتاب هايي طولاني خواهيد بود. بهار و پاييز نيز در روسيه شرايط نسبتا مطبوعي دارند به گونه اي كه برخي مواقع داراي آفتاب سوزان و برخي مواقع نيز با وزش باد و باران همراه هستند. براي شركت در تور روسيه بهتر است با آب و هواي اين كشور در فصل هاي مختلف آشنا شده و بهترين زمان را براي سفر خود انتخاب كنيد.

سفري خاطره انگيز به بانكوك همراه با تور بانكوك

بانكوك مركز كشور تايلند بوده كه در بخش جنوب شرقي آسيا واقع شده است. تايلند در سال هاي اخير رشد چشم گيري در زمينه گردشگري داشته است و در حال حاضر در رده ي پر بازديد ترين كشورهاي گردشگري جهان قرار دارد. در اين كشور مي توانيد انواع فرهنگ ها را ببينيد. جاذبه هاي طبيعي، تاريخي و تفريحي بسيار زيبايي در بانكوك قرار دارد كه ديدن آن ها خالي از لطف نيست. اگر مي خواهيد سفر به جنوب شرق آسيا را آغاز كنيد، پيشنهاد ما به شما شهر بانكوك است. البته بهتر است، پيش از انتخاب و سفر به اين شهر، با شهر بانكوك و تور بانكوك بيشتر آشنا شويد

 • آب و هواي بانكوك

بانكوك در منطقه جنوب شرق آسيا قرار داشته و از اين رو از شرايط آب و هوايي بانكوك پيروي مي كند. بانكوك به طور كلي داراي آب و هواي گرمسيري بوده و داراي دو فصل مي باشد. 6 ماه در بانكوك بارش باران به وفور اتفاق مي افتد و در 6 ماه بعدي شرايط آب و هوايي تغيير كرده و از رطوبت هوا كاسته مي شود. تقريبا مي توان گفت در تمام روزهاي سال، دماي هوا بالا است و تحمل اين شرايط، شايد براي مسافران خارجي سخت باشد. در بانكوك، ماه آوريل گرم ترين ماه سال است و رطوبت هوا به شدت كاهش پيدا مي كند. اما به تدريج و در فصل تابستان، به دليل وجود ابرهاي باران زا، دماي هوا كمي كاهش پيدا مي كند. فصل خشك سال از ماه نوامبر كه مصادف با آبان ماه است، آغاز شده و تا آوريل ادامه پيدا مي كند. بر عكس فصل باراني بانكوك از ماه مي آغاز شده و تا پايان اكتبر يعني تا اوايل آبان ادامه پيدا مي كند

تور دبي

اگر براي اولين بار مي خواهيد به دبي سفر كنيد بهتر است با تور سفر كنيد تا تور ليدر همراه شما باشد و بتواند به تمام سوال هايتان پاسخ دهيد تا در طول سفر به مشكل نخوريد و بتوانيد از تمام مكان هاي گردشگري و جاذبه هاي آن بدون دردسر ديدن كنيد. با گرفتن تور دبي مي توانيد در وقت و هزينه هاي خود صرفه جويي كنيد زيرا تمام هزينه هاي سفر و اياب و ذهاب در پكيج تور محاسبه شده است البته اگر بخواهيد آيتم هايي بيشتر براي تفريح داشته باشيد بايد هزينه بيشتري پرداخت كنيد.

تور مسافرتي دبي
براي تهيه تور دبي ارزان تر مي توانيد از پرواز امارات اير عربيا استفاده كنيد. البته اين ايرلاين مسافت شما را بيشتر مي كند و ابتدا در شهر شارجه پرواز شما فرود مي آيد و سپس به دبي ترانسفر مي شويد. پرواز امارات اير عربيا حتي از پرواز هاي ايراني نيز ارزان تر است و براي كساني كه به دنبال كاهش هزينه در تور دبي هستند بسيار مناسب مي باشد.

آشنايي با تور تايلند

كشور تايلند يكي از كشورهاي ساحلي آسيا است كه مورد توجه تورهاي مسافرتي بسياري قرار دارد. در تايلند چند شهر بزرگ وجود دارد كه مي توانيد در سفرهاي خود از آنها ديدن كنيد و در كنار استراحت در ساحل هاي تفريحي آن از جاذبه هاي گردشگري و تاريخي شهر نيز ديدن كنيد و با فرهنگ و آداب و رسوم مردم تايلند نيز آشنا شويد. تور پاتايا يكي از تورهاي گردشگري مهم در كشور تايلند به شمار مي رود. به گونه اي كه سالانه هزاران مسافر خارجي به پاتايا آمده و در آن به گردش و تفريح مشغول مي شوند. پاتايا اگرچه شهر ساحلي كوچكي است، ولي به خاطر نزديكي به شهر بانكوك پايتخت كشور تايلند، دسترسي به آن نيز راحت است. آنچه باعث شده تا تور تايلند مورد توجه توريست ها قرار بگيرد، جمع شدن جاذبه هاي گردشگري تفريحي، تاريخي و فرهنگي در كنار امكانات تفريحي مناسب مثل هتل ها، بارها، استراحتگاه هاي ساحلي و ... است. در ادامه اين مقاله به معرفي اين جاذبه هاي گردشگري نيز خواهيم پرداخت.

 • بهترين زمان براي سفر به پاتايا

پاتايا يكي از شهرهاي ساحلي كشور تايلند است كه داراي آب و هواي خوبي نيز هست. دليل اين آب و هواي مساعد، نزديكي تايلند به خط استوا و آب هاي اقيانوسي است كه باعث شده تا اين شهر كمتر هواي خيلي سرد را تجربه كند. به طور كلي مي توان گفت كه آب و هواي پاتايا گرمسيري بوده و در تمام طول سال رطوبت بالايي دارد. زمستان هاي پاتايا هم آب و هواي سردي نداشته و البته ميزان بارش ها در آن كم است. فقط در ماه هاي مه تا نوامبر در اين شهر باران مي بارد و اوج بارش باران در پاتايا مربوط به ماه سپتامبر است. اين بارش ها نيز فقط به صورت رگباري و گذرا بوده و كمتر پيش مي آيد كه يك روز تمام باران ببارد. با توجه به مواردي كه گفتيم، به نظر مي رسد بهترين زمان براي انتخاب تور پاتايا ماه هاي اوليه بهار و ماه هاي اوليه پاييز باشد. روزهايي كه هوا نه خيلي سرد است و نه آن قدر گرم مي شود كه قابل تحمل نباشد. نكته ديگري كه وجود دارد اين است كه در اين ماه ها جشن ها و مراسم هاي پر تعدادي در شهر پاتايا و شهرهاي اطراف برگزار مي شود؛ كه مي تواند بخشي از جاذبه هاي گردشگري تور پاتايا نيز باشد.

امتیاز:
بازدید: 10
برچسب:
:
[ 1398/8/14  ] [ ۱۹ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

كشور زيباي روسيه، مملوء از جاذبه هاي تاريخي و جذاب است كه ديدن آن براي بسياري از افراد جذاب است. در تور روسيه از شهرهاي سن پترزبوگ و مسكو ديدن به عمل مي آيد. براي تور روسيه ، هر آژانس هواپيمايي كه مجري و برگزار كننده تور روسيه مي باشد، برنامه خاص و ويژه اي براي هر روز دارد تا مسافران از سفر لذت ببرند. تور روسيه براي افرادي كه اولين بار است به اين كشور زيبا سفر مي كنند، بسيار مناسب است؛ زيرا در هزينه ها و وقت اين دسته از افراد صرفه جويي به عمل مي آيد. با تور روسيه، خاطره يك سفر خوب و شيرين را در ذهن خود ماندگار كنيد.

كشور روسيه

كشور زيباي روسيه كه در شمال اوراسيا واقع شده است، بزرگترين و پهناورترين كشور دنياست. روسيه از لحاظ جمعيت، نهمين كشور در دنياست. پايتخت روسيه شهر مسكو است كه يكي از بزرگترين شهرهاي دنيا به حساب مي آيد. زبان رسمي مردم روسيه، روسي است. كشور روسيه داراي جاذبه هاي گردشگري بسياري است كه باعث جذب گردشگران به اين كشور شده است.

خدماتي كه در تور روسيه ارائه مي شود

 • تهيه بليط رفت و برگشت به روسيه
 • بيمه مسافرتي
 • تهيه ويزاي روسيه
 • رزرو هتل همراه با صبحانه
 • ترانسفر فرودگاهي
 • ترانسفر شهري و بين شهري
 • گشت شهري به همراه راهنماي فارسي زبان و تور ليدر محلي

تور روسيه

بهترين زمان براي سفر به روسيه

روسيه كشوري است كه داراي آب و هواي متغير است. گرم ترين ماه سال در روسيه تير و مرداد است و براي سفر به روسيه، اين ماه ها بسيار مناسب هستند و شما مي توانيد لذت ببريد. از اوايل مهر تا اوايل ارديبهشت به دليل سرماي هوا و بارش هاي برف و باران، فصل مناسبي براي سفر به روسيه نمي باشد. همچنين از فروردين تا خرداد نيز براي سفر به اين كشور مناسب است اما معمولا تابستان فصل طلايي و عالي براي سفر به روسيه است كه در اين فصل بايد هزينه بيشتري را براي تور لوكس روسيه پرداخت كنيد اما در عوض به شما خوش مي گذرد. اگر در فصل تابستان قصد سفر به روسيه را داريد، بهتر است لباس هاي خنك و نازك همراه داشته باشيد.

بهترين غذاهاي روسي

غذاهاي روسي بسيار لذيذ و خوشمزه هستند و در تور روسيه، بهتر است حتما اين غذاها را امتحان كنيد. سوپ برش، يكي از غذاهاي معروف روسيه است كه نشان دهنده ي فرهنگ و اصالت مردم اين كشور است. چغندر و گوشت گاو همراه با ادويه هاي مختلف، از مواد اصلي و تشكيل دهنده ي اين سوپ هستند. بيف استراگانف كه يك غذاي روسي است در تمام دنيا طرفداران خاص خود را دارد. اما در كشور روسيه اين غذا با برنج و پاستا سرو مي شود كه بسيار خوشمزه تر است. سوپ كلم كه از سركه و كلم و سيب زميني و گاهي گوشت تشكيل شده است، يكي از غذاهاي پر طرفدار روسيه در فصل زمستان است كه نوعي سوپ رژيمي نيز محسوب مي شود. گلابچي مانند اسمش يك غذاي خوشمزه و فانتزي روسي است. اين غذا مانند دلمه ي كلم است كه روسي ها گوشت گاو را را داخل برگ هاي كلم مي ريزند و ميل مي كنند. آروشا نيز نوعي سوپ خوشمزه روسي است كه معمولا با سيب زميني درست مي شود. اين سوپ بسيار خوشمزه و خوش طعم است و هر كسي آن را امتحان كند، حتما آن را دوست خواهد داشت. نيش، خاچاپوري، ژاركيه، پلمين، چاك چاك، ماهي دودي، ماشروم جوليان، شيشليگ، كيف مرغ و ... از ديگر غذاهاي معروف روسي هستند.

بهترين مراكز خريد روسيه

قطعا در تور ارزان روسيه ، شما نيز به دنبال مراكز خريد معروف و عالي در روسيه هستيد تا بتوانيد سوغاتي بخريد و براي خودتان خريد كنيد. ببه همين منظور، برخي از مراكز خريد روسيه در ذيل آمده است.

مركز خريد اوروپتسكي: اين مركز خريد در شهر مسكو واقع شده است. در اين مركز خريد بسياري از برندهاي معروف وجود دارند و اين مركز خريد داراي رستوران و سينما نيز مي باشد.
مركز خريد دتسكاي مير: اين مركز خريد پر از اسباب بازي است و اگر قصد خريد اسباب بازي را داريد مي توانيد به اين مركز خريد مراجعه كنيد.
خيابان آربات: يكي از خيابان قديمي در شهر مسكو، خيابان آربات است. اين خيابان قديمي پر از مغازه هاي رنگارنگ براي خريد سوغاتي است.
مركز خريد ايكا: اين مركز خريد يكي از مراكز خريد معروف روسيه است كه مي توانيد در آن برخي از برندها را پيدا كنيد.
مركز خريد گوم: اين مركز خريد لوكس در نزديكي ميدان سرخ مسكو واقع شده است كه قيمت هاي آن يكم بالا مي باشد.
مركز خريد گوردو: اين مركز خريد علاوه بر مغاره هاي لوكس داراي سرگرمي هايي همچون سينما و اسكيت روي يخ و ... نيز مي باشد.
مركز خريد آتريوم: اگر قصد خريد عطر و ادكلن را داريد مي توانيد به اين مركز خريد مراجعه كنيد. البته در كنار عطر و ادكلن در اين مركز خريد انواع لباس و هايپر ماركت و ... نيز وجود دارد.
مركز خريد مانژ: يكي از مراكز خريدهاي بسيار شلوغ كه داراي برندهاي مختلف و انواع لوازم كادوئي است، مركز خريد مانژ است.

بهترين رستوران هاي روسيه

وقت آن رسيده تا شما را با تعدادي از كافه ها و ستوران هاي معروف روسيه آشنا كنيم تا بتوانيد در طول سفر به روسيه، بهترين غذاها را ميل كنيد و سفرتان هر چه بيشتر خاطره انگيز شود. رستوران خرگوش سفيد، قطعا يكي از بهترين رستوران هاي روسيه است كه يكي از بهترين سرآشپزهاي دنيا در آنجا مشغول به كار است و غذاهاي بين المللي بي نظيري را مي توانيد ميل كنيد. آشپزخانه آكوا، يكي از رستوران هاي معروف روسيه است كه سوپ هاي خيلي معروف و خوش طعمي دارد. اگر علاقمند به غذاهاي ايتاليايي هستيد مي توانيد به رستوران سمي فردو برويد و يكي از خوشمزه ترين غذاهاي ايتاليايي كه در عمرتان خورده ايد را در اين رستوران ميل نماييد. رستوران ساوا، علاوه بر غذاهاي خوشمزه اش به خاطر صبحانه هاي خوش طعمي كه دارد، بسيار محبوب و شناخته شده است. رستوران سيروارنيا، يكي از رستوران هاي خوب روسيه است. جايي كه سر آشپز آن از بهترين توليدكنندگان پنير است و انواع غذاهايي كه با پنير طبخ مي شوند را مي توانيد در اين رستوران پيدا كنيد. رستوران فارنهايت نيز يكي از رستوران هاي معروف روسيه است كه مي توانيد طعم غذاهاي جديد را در آن تست كنيد. كافه پوشكين، يكي از معروف ترين كافه هاي روسيه است و براي خوردن يك ميان وعده خوشمزه جايي بسيار عالي و دنج است. اين كافه ديزاين بسيار زيبايي دارد و علاوه بر آن، بسياري از غذاهاي خوشمزه روسي و قفقازي نيز در اين رستوران سرو مي شود.

تور لوكس روسيه

برنامه روز اول تور روسيه

در روز ابتدايي شروع تور روسيه، ابتدا همه مسافران در فرودگاه امام خميني جمع مي شوند. پس از تحويل مدارك و دريافت كارت پرواز، مسافرت رويايي و هيجان انگيز خود به كشور روسيه را آغاز مي كنيم. اولين مقصد در تور روسيه، سفر به شهر زيباي سن پترزبورگ است. پس از رسيدن به شهر جذاب و ديدني سن پتروزبورگ به هتل محل اقامت خود رفته تا ساعاتي را استراحت كنيم و سپس در ساعات باقي مانده روز، مي توانيد به پيشنهاد راهنماي سفر به روسيه ، گشتي در شهر بزنيد و از باقي ساعات روز خود نهايت استفاده را ببريد.

برنامه روز دوم تور روسيه

در روز دوم تور روسيه، در شهر زيبا و سحرآميز سن پترزبورگ هستيم. امروز از ديدني هاي جذاب و تاريخي سن پترزبورگ ديدن مي نماييم. ابتدا از خيابان نوسكي ديدن مي نماييم . خيابان نوسكي ، يكي از خيابان معروف سن پترزبورگ است كه به دليل ظرافت و معماري كه دارد بسيار مشهور شده است. اين خيابان در سال 1817 به دستور پتر كبير ساخته شده است. بسياري از اشخاص سرشناس همچون نيكولاي گوگول و چايكوفسكي و نيكولاي كورساكوف در اين خيابان زندگي مي كرده اند . بسياري از افراد، اين خيابان را با شانزليزه پاريس مقايسه مي كنند. در اين خيابان مي توانيد غذا ميل كنيد و خريد نماييد. سپس از ناو جنگي آورورا، تنديس پتر كبير و نيكولاي اول و ساحل رود نوا ديدن مي نماييم. ناو جنگي آورورا يكي از ناوهاي جنگي معروف روسيه است كه قبلا در جنگ بين روسيه و ژاپن از آن استفاده شده است. اين ناو در همه جنگ هايي كه در آن وجود داشته است، پيروز بوده است و امروزه به يكي از ديدني هاي محبوب روسيه تبديل شده است. در اين ناو جنگي موزه اي از عكس جنگ ها و ملوانان و خدمه كشتي وجود دارد. تنديس نيكولاي اول در ميدان سن پترزبورگ واقع شده است. نيكولاي اول يك فرمانده خود راي و بسيار مقتدر در طول تاريخ روسيه بوده است كه براي احترام به وي، اين ياد بود برنزي از وي ساخته و در ميدان شهر گذاشته شده است. تنديس پتر كبير توسط كاترين كبير به شهر هديه شد. در اين مجسمه پتر كبير بر روي اسبي قرار دارد كه نگاهش به سمت غرب روسيه است و اين نشانه اين است كه پتر كبير آينده اي روشن را براي روسيه پيش بيني نموده است. در آخر از موزه آرميتاژ بازديد مي نماييم. موزه آرميتاژ، يكي از بزرگترين و معروف ترين موزه هاي روسيه است. اين موزه همچنين يكي از قديمي ترين موزه ها در دنيا است. ساختمان موزه از شش ساختمان تشكيل شده است. زماني كه پا به موزه مي گذاريد به حال و هواي زمان امپراطوري در روسيه بر مي گرديد. همه خاندان رومانف بعد از كاترين كبير در اين كاخ زيبا زندگي مي كرده اند و معماري آن بسيار زيبا و چشم نواز است. در اين موزه نقاشي هايي از داوينچي، پيكاسو و ونگوگ و ... را مي توانيد مشاهده كنيد. در اين موزه آثار هنري از قرن 18ام و 19ام شامل طلا، جواهرات، مجسمه هاي عتيقه و آثار باستاني از كشورهايي همچون ايران، مصر و چين وجود دارد.

برنامه روز سوم تور روسيه

در روز سوم تور لحظه آخري روسيه ، در شهر زيباي سن پترزبورگ هستيم . امروز به ديدن باغ پترهوف مي رويم. باغ پترهوف، از مجموعه اي از باغ ها و قصرها تشكيل شده است. به كاخ پترهوف ، كاخ ورساي روسيه نيز گفته مي شود. اين مجموعه در آثار يونسكو ثبت شده است و زماني محل زندگي پتر كبير بوده است. اين كاخ عظيم و زيبا يكي از محبوب ترين جاذبه هاي گردشگري شهر سن پترزبورگ است. آبشارهاي زيبا و مجمسه هاي طلايي بسياري در اين باغ وجود دارد كه حيرت انگيز است. پس از ديدن باغ پترهوف، به خيابان هاي شهر رفته و قدم مي زنيم. در پايان روز مي توانيد به كافه هاي اطراف ساحل نوا برويد و قهوه اي ناب و عالي را ميل كنيد.

برنامه روز چهارم تور روسيه

امروز آخرين روزي است كه در شهر زيباي سن پترزبورگ هستيم. در چهارمين روز تور روسيه، وقت بيشتري داريد تا در شهر گشتي بزتيد و لذت ببريد. البته قبل از ظهر، به ديدن كاخ پاول، باغ شكارگاه و شهر پوشكين مي رويم. شهر پوشكين در قسمت شمالي روسيه واقع شده است. شهر پوشكين در واقع دهكده تزارها است و بسيار زييا مي باشد. باغ شكارگاه ، در واقع بزرگترين باغ شكارگاه تزار روسيه بوده است كه در حومه شهر سن پترزبورگ واقع شده است. در اين باغ مجسمه ها و تابلوهايي وجود دارد كه بسيار زيبا هستند. كاخ پاول توسط كاترين براي پسرش پاول در آن زمان ساخته شده است. اين كاخ در يك مكان سرسبز و زيبا ساخته شده است. داخل كاخ نيز بسيار زيبا است و معماري جالبي دارد. پس از ناهار شما وقت داريد كه به مراكز خريد روسيه برويد و در روز پاياني اقامت در اين شهر، خريد كنيد و از بقيه روز لذت ببريد.

برنامه روز پنجم تور روسيه

در روز پنجم تور روسيه، بايد با شهر زيبا و خاطره انگيز سن پترزبورگ خداجافظي كنيم و راهي شهر مسكو شويم. پس از رسيدن به هتل محل اقامت و استراحت كوتاه، به ديدن ميدان سرخ، پارك پيروزي و تپه وارابيف مي رويم. قطعا نام ميدان سرخ را شما نيز شنيده ايد. ميدان سرخ يكي از معروف ترين جاذبه هاي ديدني شهر مسكو و كشور روسيه است. ميدان سرخ نقس بسيار اساسي در تاريخ روسيه داشته است.اين ميدان در نزديكي ديوار بلند كرميلين واقع شده است. امروزه از اين ميدان براي بسياري از رويدادهاي اجتماعي مانند رژه و برگزاري جشن ها استفاده مي شود. پارك پيروزي نيز يكي از پارك ها معروف شهر مسكو است. اين پارك خاص در مسكو يادآور حمله نازي ها به روسيه و روزهاي جنگ جهاني دوم است. تزيينات اين پارك همگي تداعي كننده روزهاي جنگ است. تپه واربيف يا همان تپه گنجشك ها يكي از جاذبه هاي معروف و محبوب در شهر مسكو است كه به آن بام مسكو نيز گفته مي شود. اين تپه 85 متر ارتفاع دارد و بر روي آن، منظره اي از كل شهر مسكو را مي توان ديد. دانشگاه مسكو نيز بر روي اين تپه واقع شده است كه بسيار منظره زيبا و ديدني دارد.

تور ارزان روسيه

برنامه روز ششم تور روسيه

روز ششم در تور روسيه، در واقع دومين روز از اقامت ما در شهر تاريخي و زيباي مسكو است. در ساعات ابتدايي روز به شهر ماتروشكاها سري خواهيم زد و از آنجا بازيد مي نماييم. در اين شهر از كاخ هاي كرملين و شاه زنگ و توپ قديمي ديدن مي نماييم. كاخ كرملين در ديوارهايي پوشيده شده است و نمادي از تاريخ روسيه به شمار مي رود. كاخ كرملين در واقع محوطه اي است كه در زمان جنگ روسيه از آن براي دفاع از شهر استفاده شده است. شاه زنگ نيز يكي از قديمي ترين زنگ هاي مسكو است كه قبلا قرار بود در كليساهاي شهر به كار گذاشته شود اما امروزه در منطقه كرميلين واقع شده است.

برنامه روز هفتم تور روسيه

در روز هفتم اقامت در مسكو از تور روسيه هستيم. امروز به ديدن متروي مسكو و خيابان آربات و تنديس پوشكين خواهيم رفت. شايد براي شما هم جالب باشد كه چرا متروي مسكو، يكي از ديدني هاي اين شهر به حساب مي آيد. اين مترو قديمي در سال 1935 ساخته شد و دليل معروف شدن آن، اين است كه در برخي از ايستگاه هاي اين مترو آثار تاريخي وجود دارد. در قسمت هايي از مترو از مرمرها كليساي جامع مسكو و سنگ هاي سرپوخوف وجود دارد. اين مترو به قدري زيبا و ديدني است كه وقتي وارد آن مي شويد انگار در دنيايي ديگر پاي گذاشته ايد. همچنين دولت روسيه مدعي است كه 99 درصد از قطارها كاملا دقيق و به موقع به ايستگاه وارد و از آن خارج مي شوند. همچنين توقف قطار در هر ايستگاه 90 ثانيه است كه خود بسيار موضوع جالبي است. پس از ديدن متروي مسكو، به خيابان آربات مي رويم. اين خيابان يكي از قديمي ترين خيابان هاي مسكو است كه در گذشته افرادي همچون تولستوي در اين خيابان زندگي مي كرده اند. اين خيابان در گذشته محل زندگي افراد اعيان و اشراف بوده است اما امروزه به يكي از خيابان هاي معروف شهر تبديل شده است كه بسياري از مراكز خريد معروف در اين قسمت واقع شده اند. در واقع اين خيابان براي خريد سوغاتي بهترين مكان است. الكساندر پوشكين يكي از شعراي معروف روسيه است كه تنديسي از وي در ميدان هنر مسكو ساخته شده است.

برنامه روز هشتم تور روسيه

امروز آخرين روز از تور روسيه است و شما فرصت داريد تا آزادانه در شهر بچرخيد و به مكان هايي كه دوست داريد برويد. همچنين مي توانيد با پيشنهاد راهنماي تور به يكي از مراكز ديدني در مسكو برويد. اما در عصر، به سيرك مسكو مي رويم تا آخرين روز سفر را اينگونه جشن بگيريم و خوش بگذارنيم.

برنامه ربوز نهم تور روسيه

امروز بايد با شهر زيباي مسكو خداحافظي كنيم و اين شهر و كشور روسيه را با كوله باري از خاطرات، ترك كنيم و به شهر تهران بازگرديم. در فرودگاه امام خميني از همسفران خود خداحافظي كنيد. تور روسيه مي تواند خاطره اي از يك سفر جذاب و هيجان انگيز را براي شما به ارمغان آورد كه با يادآوري آن لبخندي بر روي لبان شما نقش ببندد.

امتیاز:
بازدید: 11
برچسب:
:
[ 1398/8/13  ] [ ۱۰ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

سفر به كشور بلغارستان

آب و هواي چهار فصل اين كشور ساحلي لذت تور بلغارستان را براي شما چندين برابر مي كند. بلغارستان به دليل قرار گرفتن در ساحل زيباي درياي سياه، داراي سواحل چشم نواز و دل انگيزي است. به جرات مي توان گفت يكي از دلايل مهم تعداد بالاي گردشگران اين كشور، سواحل زيباي آن مي باشد كشور بلغارستان در جنوب غربي قاره اروپا واقع شده است. اين كشور زيبا و تاريخي اروپايي به دليل وجود جاذبه هاي گردشگري فراوان، هر ساله مسافران و گردشگران بسياري را به خود جذب مي كند.
تور بلغارستان

تور بلغارستان

قبل از سفر به بلغارستان خوب است راجع به مناطق ديدني و تفريحي آنجا اطلاعات دقيقي كسب نماييد تا بتوانيد از تور بلغارستان استفاده كافي و لازم را ببريد. بلغارستان ارزانترين كشور اروپايي براي سفر مي باشد. پايتخت بلغارستان شهري زيبا و خوش آب و هوا به نام سوفيا است. جمعيت بلغارستان چيزي در حدود ۷۳۶۴۵۷۰ نفر مي باشد. جالب است بدانيد رشد منفي اين كشور در جهان حرف اول را مي زند. واحد پولشان لف يا lev است. تقريبا ۸۵ درصد جمعيت بلغارستان، بلغاري تبار و ۱۵درصد بقيه ترك و كولي مي باشند. در صادرات اسانس رز در دنيا تك مي باشند. همچنين در صادرات ماشين آلات، كفش، آهن، فولاد و پوشاك بسيار فعال مي باشند كه اين مساله در رشد اقتصادي كشور بلغارستان حائز اهميت است. اكثر مردم بلغارستان مسيحي هستند و فقط تعداد كمي مسلمان در اين كشور، زندگي مي كنند.

آب و هواي بلغارستان

كشور زيباي بلغارستان، داراي آب و هواي نيمه گرمسيري و مرطوب است. بلغارستان در واقع كشوري، چهار فصل با هواي متعادل و مرطوب مي باشد. به همين منظور تمام فصل هاي سال براي سفر مناسب است. تابستان هاي زياد گرمي ندارد. همچنين زمستان هاي بسيار سرد و غيرقابل تحمل هم ندارد. بهترين فصل تور بلغارستان، ارديبهشت تا شهريور مي باشد. در تابستان در طول روز حداكثر دما بين ۲5تا۳5 درجه سانتيگراد است. در طول شب در تابستان، دماي هوا خنك تر مي باشد و دما بين ۱۸ تا ۲۱ درجه سانتيگراد است.
بلغارستان چون كشوري ساحلي است در ماه هاي خرداد و تير، رطوبت به حداكثر ميزان خود مي رسد. در قسمت هاي جنوبي بلغارستان از سرماي هوا كاسته شده و دما گرمتر، و از رطوبت بالاتري برخوردار است. خوب است بدانيد فصل پاييز در بلغارستان فصلي رويايي است با رنگهاي متنوع طبيعت، كه چشم هاي گردشگران را خيره مي نمايد. دماي هوا در فصل پاييز خنك و دلنواز مي باشد. بسياري از گردشگران فصل پاييز را براي گردش و پياده روي كنار سواحل زيباي بلغارستان انتخاب مي كنند.
رزرو تور بلغارستان

رزرو بليط تور بلغارستان

براي تهيه بليط تور بلغارستان و رزرو بليط هواپيما به صورت آنلاين، اولين كار اطلاع از وضعيت بليط هاي پرواز بلغارستان، مي باشد. تمام اطلاعات و مشخصات پرواز بلغارستان را با دقت مطالعه نماييد تا بتوانيد بليط مناسب با هزينه پرداختي خود را انتخاب كنيد. روي آيكون پروازهاي خارجي كليك كنيد و نوع بليط پروازتان را از نظر رفت و برگشت يا فقط بليط رفت، انتخاب نماييد. سپس ساير مشخصات را با دقت مطالعه كنيد. مانند: تاريخ پرواز، ساعت حركت، كلاس پرواز، تعداد مسافران، مبدا حركت، مقصد حركت، فرودگاه و .... بعد از اين مرحله روي نوشته جستجوي پرواز كليك كنيد.
نتايج پرواز بلغارستان براي شما قابل مشاهده است. ليست بليط هاي پرواز بلغارستان بر اساس خدمات پرواز و قيمت بليط به صورت صعودي از ارزانترين بليط تا گران قيمت ترين آنها براي شما نمايش داده مي شود. حالا مي توانيد، تاريخ حركت، ساعت حركت، تعداد توقف ها، ساعت توقف ها، كلاس پرواز و تمام اطلاعات راجع به پرواز بلغارستان را مشاهده نماييد و بليط خود را بر اساس مشخصات وارده رزرو كنيد و با تور بلغارستان سفر پر خاطره اي را در ذهن خود ثبت نماييد. اگر به سايت گلفام سفر مراجعه كنيد به اطلاعات راجع به رزرو بليط هواپيماي بلغارستان دسترسي پيدا مي كنيد و سفري آرام و دل انگيزي را آغاز مي كنيد.

رزرو آنلاين هتل در تور بلغارستان

هميشه قبل از سفر سعي كنيد هتل محل اقامت خود را رزرو نماييد تا در طول سفر بتوانيد از حداكثر زمان خود نهايت استفاده را ببريد. شما مي توانيد براي رزرو هتل تور بلغارستان به صورت آنلاين عمل كنيد. ابتدا روي كلمه جستجوي هتل كليك كنيد تا مشخصات كلي هتل ها، مثل تعداد ستاره كه از يك ستاره تا پنج ستاره مي باشد و امكانات هتل كه به صورت عكس از نماي داخلي و خارجي هتل است براي شما ظاهر مي شود. قيمت هتل ها به صورت صعودي از ارزانترين هتل ها تا گرانترين آنها براي شما نمايان مي شود، سپس دكمه رزرو هتل را فعال كنيد تا اطلاعات ريزتر هتل مورد نظر روي صفحه مانيتور براي شما به نمايش درآيد. بعد از اين مرحله مقصد، تاريخ ورود و خروج به هتل ، تعداد اتاق و تعداد مسافران را به درستي و كامل ثبت نماييد.
تور لحظه آخري بلغارستان

تور لحظه آخري بلغارستان

بعضي اوقات آژانس هاي گردشگري و دفاتر فروش بليط پرواز به دلايل نامشخص در دقايق نزديك به پرواز تعدادي بليط فروخته نشده دارند. كه در لحظات نزديك به پرواز با قيمت ارزانتري به فروش مي رسانند. اگر موفق به تهيه اين نوع بليط هاي پرواز به بلغارستان شويد مسلما تور بلغارستان با قيمت مناسب تري براي شما تمام مي شود و هزينه سفر شما كاهش مي يابد. ولي در اين مواقع بايد وسايل سفر شما از قبل آماده شده، هتل اقامت خود را رزرو كرده و كاري براي ادامه سفر باقي نمانده باشد تا با خيال راحت و آسوده تور بلغارستان را با هيجاني وصف ناپذير شروع كنيد و نهايت لذت را از اين سفر هيجان انگيز ببريد. چنانچه مايليد از تور لحظه آخري استفاده كنيد حتما به سايت گلفام سفر مراجعه كنيد واز تورهاي لحظه آخري با خبر شويد.

تور لوكس بلغارستان

اگر مي خواهيد تور لوكس بلغارستان و گران باشد بايد هزينه هاي بيشتري پرداخت كنيد. و در انتخاب خدمات تور نظارت دقيق تري داشته باشيد. مثلا در بخش رزرو بليط هواپيما، كلاس پرواز مهم مي باشد. هرچه نوع خدمات و كيفيت پرواز، بالاتر باشد قيمت بليط پرواز هم گرانتر است. در قسمت رزرو هتل، هتل هاي ۵ ستاره با امكانات فول رزرو نماييد. خوب است بدانيد در تور بلغارستان بعضي هتل ها در ميان جنگل و كنار ساحل قرار گرفته اند كه مسلما گرانترين هتل ها مي باشند چون در بهترين مكان گردشگري قرار گرفته اند و مناظر طبيعي را مي توان از پنجره هاي هتل مشاهده نمود. همچنين مي توانيد در انتخاب رستوران هاي شيك و مجلل و سرويس هاي گشت شهري هم بهترين آنها را انتخاب نماييد و سفر به بلغارستان را با يك دنيا هيجان و شوق به پايان برسانيد.
قيمت تور بلغارستان

قيمت تور بلغارستان

قيمت تور به خدمات و امكانات آن بستگي دارد هرچه امكانات در سطح بالاتري باشند مسلما قيمت تور افزايش مي يابد. البته لازم به ذكر است تور بلغارستان ارزانترين تور اروپايي مي باشد. ولي خوب است بدانيد اگر در انتخاب بليط هواپيماي بلغارستان دقت نماييد و تمام جوانب آن را نسبت به هزينه هاي پرداختي خود در نظر بگيريد مي توانيد بليط پرواز، با خدمات و امكانات در سطح بالا با قيمت مناسب خريداري كنيد. اين را هم بدانيد در صد بالايي از هزينه سفر مربوط به انتخاب هتل اقامت شما مي باشد.
در زمان رزرو هتل دقت كنيد، خدمات و امكانات ارائه شده با قيمت هتل همخواني داشته باشد تا بيهوده هزينه اضافه نپردازيد. همچنين تعداد بازديد از مكان هاي تفريحي و تاريخي نيز در قيمت تور تاثير دارد. انتخاب رستوران ها و غذاخوري هاي لوكس و معمولي نيز مي تواند در قيمت تور موثر باشد. همينطور خدمات تور مانند، تور ليدر فارسي زبان، مسلط به زبان انگليسي، گشت شهري، بيمه سفر، ارائه سيم كارت و ترانسفر فرودگاهي و .... روي قيمت تور تاثير مستقيم دارند.
امتیاز:
بازدید: 12
برچسب:
:
[ 1398/8/12  ] [ ۱۸ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

جاذبه هاي گردشگري آنتاليا 

آنتاليا يكي از شهرهاي ديدني و ساحلي كشور تركيه است كه با وجود امكانات تفريحي بسيار و جاذبه هاي شگفت انگيز سالانه گردشگران زيادي به اين شهر سفر مي كنند. براي سفر با تور آنتاليا مي توانيد از طريق سايت آژانس گردشگري گلفام سفر اقدام كنيد. سفر با اين تور داراي مزاياي زيادي از جمله امنيت بيشتر و رزرو هتل و بليط هواپيما آنتاليا خواهد بود. آنتاليا داراي مراكز خريد متعدد است كه مسافران در سفر خود مي توانند از اين مراكز ديدن كنند. بهترين زمان سفر به اين شهر بستگي به هدف سفر و تمايلات مسافران دارد.

تور آنتاليا

تور آنتاليا

يكي از شهرهاي بسيار زيبا و ديدني در كشور تركيه، آنتاليا نام دارد. اين شهر ساحلي كه سرشار از جاذبه هاي ديدني است، مقصد گردشگران و مسافران زيادي از نقاط مختلف دنيا است. ايرانيان زيادي سالانه با تور آنتاليا به اين شهر سفر مي كنند. جهت تهيه تور آنتاليا مي توانيد وارد سايت هاي اينترنتي شده و اين تور را رزرو كنيد. از جمله اين سايت ها مي توان سايت گلفام سفر را نام برد كه انواع تور آنتاليا را با قيمت هاي مختلف و خدمات متنوع ارائه مي دهد. شما با وارد شدن به اين سايت پس از انتخاب تور آنتاليا مي توانيد نوع ايرلاين و تاريخ سفر خود را تعيين كنيد و آماده سفر به آنتاليا شويد. رزرو اينترنتي تور آنتاليا داراي مزاياي بسيار زياد براي مسافران اين مقصد مي باشد.

سفر با تور ارزان قيمت آنتاليا

معمولا در سفر به آنتاليا افراد به دنبال روش هايي هستند كه هزينه سفر آن ها كمتر شود. بدون شك با سفر ارزان قيمت تور آنتاليا افراد لذت بيشتري از سفر خود خواهند برد. بسياري از افراد تصور مي كنند كه تورهاي ارزان قيمت داراي كيفيت مناسب نيستند. اما بايد اين موضوع را بدانيم كه ارزان بودن تور به منزله بي كيفيت بودن آن نيست. همچنين تورهاي گران قيمت نيز نمي توانند تضمين كنند كه شما سفر بسيار خوبي خواهيد داشت. آژانس ها و دفاتري كه فروش بليط هواپيما استانبول را انجام مي دهند در برخي موارد با توجه به آفرهايي كه در نظر مي گيرند، اين بليط ها را با قيمت پايين مي فروشند. بنابراين تور آنتاليا داراي قيمت كمتري خواهد بود. سايت گلفام سفر يك سايت معتبر است كه شما مي توانيد از طريق آن سفري با قيمت مناسب به شهر آنتاليا داشته باشيد.

جاذبه هاي تور آنتاليا

بليط هواپيما آنتاليا

اگر قصد داريد كه بليط هواپيما استانبول را براي سفر خود رزرو كنيد، خيلي ساده و از طريق سايت گلفام سفر مي توانيد اين كار را انجام دهيد. پس از وارد شدن به اين سايت شما انواع بليط را مشاهده مي كنيد كه داراي خدمات و قيمت هاي مختلفي هستند. شما با توجه به زمان سفر خود و بودجه اي كه داريد، يكي از اين بليط ها را مي توانيد انتخاب كنيد. با انتخاب مبدا و مقصد سفر براي بليط هواپيما تور آنتاليا شما مي توانيد نوع ايرلاين و كلاس پروازي را نيز براي سفر خود انتخاب كنيد. بليط هواپيما آنتاليا شامل بليط سيستمي، بليط چارتري و بليط هاي لحظه آخري مي باشد كه هر كدام با در نظر گرفتن خدمات و ويژگي هايي كه دارند، داراي قيمت مخصوصي مي باشد. با خريد آنلاين تور آنتاليا شما خيلي سريع و بدون صرف هزينه هاي اضافي اين بليط را تهيه خواهيد كرد. در خريد آنلاين بليط آنتاليا شما مي توانيد نوع بليط خود را به صورت رفت يا رفت و برگشتي سفارش دهيد.

خريد بليط هواپيما

آب و هواي آنتاليا

شهر آنتاليا داراي آب و هواي مديترانه اي بوده و از آب و هواي معتدلي برخوردار مي باشد. اين شهر در كنار معتدل بودن آب و هوا داراي رطوبت قابل ملاحظه اي نيز مي باشد. در فصل زمستان بيشترين ميزان بارش در اين شهر صورت مي گيرد. 

مراكز خريد آنتاليا

در سفر با تور آنتاليا با سر زدن به مراكز خريد اين شهر مي توانيد تجربه اي فراموش نشدني از خريد داشته باشيد.

شهر آنتاليا داراي تعداد زيادي مراكز خريد بسيار شيك و مدرن است. يكي از اين مراكز خريد تراسيتي نام دارد كه در ۴ طبقه ساخته شده است و فروشگاه هاي متعددي از برندهاي معروف دنيا در آن نمايندگي دارند. لوازم آرايشي و بهداشتي، تجهيزات مختلف و لوازم آرايشي از جمله اقلامي هستند كه در اين مركز خريد به فروش مي رسند.

 مركز خريد ماركت آنتاليا يكي ديگر از مراكز خريد مشهوري است كه در شهر آنتاليا مي باشد. در اين مركز خريد مي توانيد شاهد پيشرفت دنياي مد و تكنولوژي باشيد. رستوران ها و كافي شاپ هاي متعددي در اين مركز خريد با طراحي جذاب و مدرن ساخته شده است. افرادي كه به شهر آنتاليا سفر مي كنند مي توانند از جذابيت هاي خاص مركز خريد اوزديلك پارك لذت بسيار ببرند. در اين مركز اجناسي به فروش مي رسند كه داراي قيمت مناسب و كيفيت بسيار خوب هستند. در بازديد از اين مركز خريد شما مي توانيد به سينما آن رفته و فيلم هاي بسيار خوبي را ببينيد. پاركي با وسايل مهيج تفريحي و ۳۰ كافه و رستوران از ديگر مواردي هستند كه در اين مركز خريد مي باشد.

رزرو آنلاين تور آنتاليا

مزاياي سفر با تور آنتاليا

جهت سفر كردن به آنتاليا مي توان از طريق روش هاي مختلفي اقدام كرد. سفر با تور و سفر انفرادي از نمونه هاي رايجي مي باشند كه افراد ترجيح مي دهند به يكي از اين روش ها سفر كنند. برخي از افراد چون گمان مي كنند كه سفر با تور كسل كننده است، سفر تنهايي و شخصي را انتخاب مي كنند. اما بايد گفت كه سفر با تور داراي مزاياي بسيار زيادي است. در اينجا برخي از اين مزايا را براي شما عنوان مي كنيم. 

_ اگر شما با تور آنتاليا سفر كنيد، استرس هاي سفر شما كمتر مي شود و با خيال آسوده تري به اين شهر سفر مي كنيد.

_ در سفر با تور در زمان شما صرفه جويي بيشتري صورت مي گيرد و سفر شما بدون اتلاف وقت انجام مي شود.

_ از طريق سفر با تور شما مي توانيد اطلاعات خود را به درست ترين شكل ممكن افزايش دهيد.

_ مسافران در سفر با تور آنتاليا امنيت بيشتري خواهند داشت.

_ در سفر با تور خدمات مختلفي براي مسافران ارائه مي شود. از جمله اين خدمات رزرو بليط هواپيما، رزرو آنلاين هتل آنتاليا و اقامتگاه و همچنين با در نظر گرفتن نوع تور بدون هماهنگي قبلي شام، ناهار و صبحانه براي مسافران در نظر گرفته مي شود. 

تور لوكس آنتاليا

بهترين زمان براي سفر با تور آنتاليا

با توجه به اولويت ها و تمايلاتي كه هر مسافر دارد بهترين زمان براي سفر به آنتاليا تعيين مي شود. در صورتي كه مسافران به دنبال شنا كردن و آفتاب گرفتن در آنتاليا هستند، در فصل تابستان مي توانند به اين شهر سفر كنند. آنتاليا يك شهر ساحلي بوده كه داراي تفريحات آبي متنوعي مي باشد و گردشگران مي توانند در فصل تابستان با شنا و آبتني در آنتاليا خاطرات بسيار خوبي داشته باشند. اما در اين زمان شهر آنتاليا شلوغ بوده و هزينه هتل ها و تفريحات آنتاليا بيشتر خواهد بود. در صورتي كه مي خواهيد در زمان هاي خلوت كه تعداد مسافران كمتر باشد با تور آنتاليا سفر كنيد، ماه هاي سرد سال زمان مناسبي براي شما خواهد بود. از نظر آب و هوايي بهترين زماني كه مي توان براي سفر با تور لوكس آنتاليا معرفي كرد ارديبهشت ماه تا اواسط مهر ماه خواهد بود. در اين زمان تور آنتاليا شلوغ و پر رونق خواهد بود. براي افرادي كه به تفريحات زمستاني علاقه دارند، فصل زمستان زمان مساعدي براي سفر به آنتاليا است. در اين زمان افراد مي توانند به پيست هاي اسكي رفته و از هيجان اسكي در مناطق برفي اين شهر برخوردار شوند.

امتیاز:
بازدید: 6
برچسب:
:
[ 1398/8/8  ] [ ۰۶ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

سفر خاطر انگيز به مالديو 

مالديو از جمله كشورهاي جزيره اي ميباشد كه در كناره هاي اقيانوس هند قرار داد و  شهر ماله پايتخت آن است.  امروزه دليل علاقمندي بسياري از افراد به تور مالديو اين است كه مجمع الجزاير مالديو ۱۱۹۲ جزيره كوچك مرجاني  همراه با تعداد زيادي آبسنگ را در خود جاي داده است كه البته ۲۰۲ جزيره در مالديو مسكوني هستند. هر كدام از اين جزيره ها خود به شهري كوچك شباهت دارند كه گلفام سفر بازديد از آنها را در اختيار مسافران قرار مي دهد.

رزرو آنلاين تور مالديو

يكي از مقاصد گردشگري شگفت انگيز و ارزان قيمت براي گردشگران ايراني مالديو به شمار مي رود. اين كشور با داشتن  جاذبه هاي بي نظيري از قبيل سواحل زيباي مالهو ماله، مسجد قديمي و تاريخي ماله فراي دي، موزه ملي مالديو، جزيره هولهوله، ويلين جيلي، جزيره مارادو، جزيره گان، جزيره هيات وادهو، جزيره تاريخي ميدهد، ساحل تيلافوشي و...مي تواند لحظات خوشي را براي مسافران گلفام سفر رقم بزند. بدون شك تور مالديو گلفام سفر بازديد از چشمه هاي آب گرم، تالاب هاي فيروزه اي و سواحل شني سپيد رنگ را از دست نخواهد داد. ماهيگيري، قايق سواري و لذت غواصي در تور مالديو  از جمله لحظات دل انگيزي است كه گلفام سفر در اختيار علاقمندان قرار مي دهد. گلفام سفر بازديد از جزيره زيباي آنانتارا و نياما را در برنامه سفر خود به مالديو قرار داده است.

تور مالديو

 

آب و هواي مالديو

به دليل قرار گرفتن مجمع الجزاير مالديو در مجاورت اقيانوس هند آب و هواي مالديو هميشه رطوبتي مي باشد و همين امر سبب شده است تا مالديو طبيعتي خاص و منحصر بفرد داشته باشد. اما اگر قصد داريد با گلفام سفر به مالديو سفر كنيد بد نيست بدانيد كه مالديو از نظر موقعيت جغرافيايي در آب و هواي گرمسيري قرار گرفته است. لذا در بيشتر فصل هاي سال آب و هوا در مالديو  مساعد مي باشد. بنابراين با آژانس مسافرتي  گلفام سفر متقاضيان مي توانند در يكي از پكيج هاي تور لحظه آخري مالديو و يا تور لوكس مالديو سفر خاطره انگيزي به مالديو داشته باشند

 

راهنماي سفر با تور مالديو

بهترين گزينه براي سفرهاي خارجي مي تواند تور مالديو باشد زيرا اين كشور از لحاظ مناظر طبيعي و جاذبه هاي گردشگري چنان شگفتي و عظمتي دارد كه بسياري از گردشگران عنوان بهشت كريستالي را به مالديو لقب داده اند. آب هاي كريستال مانند و شفاف اقيانوس هند در كرانه هاي مالديو به همراه سواحل شن هاي سپيد رنگ  بدون شك مي تواند هر بيننده اي را مسحور خود گرداند. لذا سايت گلفام سفر در نظر گرفته است تا با همراهي تور مالديو در اكثر ماه هاي سال خصوصا ماه آوريل كه مصادف با ماه ارديبهشت است و بهترين زمان سفر به مالديو از نظر دماي هوا و صاف بودن هوا معروف مي باشد سفر مناسبي به مالديو داشته باشد.

لذا متقاضيان اين امكان را دارند تا با عضويت در اين تور همراه با گلفام سفر به مالديو پرواز نمايند. زبان رسمي مردم مالديو زبان ديوهي است اما ليدرهاي گلفام سفر به زبان انگليسي تسلط كامل داشته و تمامي احتياجات مسافران را در تور شهر مالديو برطرف خواهند نمود. بدون شك مديران تور مالديو بهترين مراكز خريد در مالديو را شناخته و آنها را در جهت خريد بهترين برندها و مناسب ترين سوغاتي هاي شهر مالديو راهنمايي مي كنند.

 

بليط هواپيما مالديو

مطمئنا براي سفر به مالديو مسافران مي بايست بليط هواپيما مالديو را تهيه نمايند. با توجه به اين مسئله كه بيشتر مسافران شناخت كافي بر روي نمونه بليط هاي هواپيمايي ندارند و گاهي اوقات هزينه هاي بالايي  را بابت خريد بليط هاي پروازي پرداخت مي نمايند. بنابراين  سايت گلفام سفر در نظر دارد تا براي متقاضيان، خريد بليط هواپيماي مالديو را انجام دهد. از اين رو  كساني كه تمايل دارند بليط هوايي مالديو را به دست آورند بهتر است به سايت گلفام سفر مراجعه نموده و با وارد نمودن مبداء ، مقصد همچنين  تاريخ و زمان پرواز و تعيين نمودن تعداد مسافران از كارگزاران سايت گلفام سفر درخواست نموده تا يكي از نمونه بليط هاي هواپيمايي را خريداري يا رزرو نمايد.

اما لازم است بدانيد كه هميشه رزرو بليط هواپيما به صورت اينترنتي بهتر از خريدهاي حضوري مي باشد زيرا در خريدهاي آنلاين مسافر اين قابليت را دارد تا ليست كاملي از پروازهاي مالديو را مشاهده نموده و مطابق با سليقه و بودجه و تاريخ و زمان در نظر گرفته خود بليط هواپيماي مالديو را انتخاب و خريداري نمايد.

رزرو تور مالديو

رزرو آنلاين هتل در تور مالديو

اقامتگاه هاي متفاوتي مانند مهمان خانه ها، هاستل ها و هتل هاي چند ستاره در مالديو وجود دارد كه هر كدام قيمت هاي منحصر بفردي را به خود اختصاص داده اند. در تور مالديو بنا به انتخاب و هزينه ي مسافر اين امكان وجود دارد تا يكي از هتل هاي مالديو مانند هتل  ايادا مالديو ، هتل ولاسارو، هتل پارادايس، هتل شرايتون، هتل سان آيلند و....انتخاب شود. البته براي رزرو هتل متناسب با سليقه و بودجه مسافر سايت گلفام سفر شرايطي را مهيا ساخته است تا مسافران براي انتخاب گزينه ي مناسب با وارد شدن به وب سايت گلفام سفر بتوانند با موقعيت جغرافيايي هتل، تعداد اتاق ها، خدمات و سرويس دهي هتل، نوع دكوراسيون اتاق ها همچنين عكس هتل و اتاق و ساير فضاهاي ديگر اتاق آشنا شده، قيمت اقامت در هتل را مشاهده نموده سپس با آگاهي كامل اقدام به رزرو آنلاين هتل در مالديو نمايند.

 

قيمت تور لوكس مالديو

كارگزاران سايت گلفام سفر علاوه بر در نظر داشتن نوع كلاس پروازي در بليط هواپيما مالديو، رزرو محل اقامت با توجه به نوع و درجه هتل، زمان و تاريخ سفر به مالديو كه در چه فصلي صورت گيرد همچنين براي تور مالديو با توجه به پروازهاي ايرلاين مختلف كه به صورت توقف دار انجام مي شود، قيمت هاي متنوعي را ارائه مي دهد. جالب است بدانيد پروازهاي ايرلاين مختلف از تهران به مالديو همگي از فرودگاه امام خميني بين دو پرواز توقف دار به مقصد مالديو خواهند رسيد.

لذا هيچ ايرلاين در  ايران به طور مستقيم به مقصد مالديو پرواز هوايي نخواهند داشت. لذا اين توقف بين مسير توانسته تا حد چشمگيري قيمت تور مالديو را نسبت به تور ساير كشورهاي خارجي كاهش دهد. از طرفي مسافران مي توانند در شهر توقف يافته در مسير تهران مالديو سفر چند ساعته اي داشته باشند و با خريد يك بليط هواپيما دو سفر را تجربه كنند. همانطور كه مستحضر هستيد هميشه قيمت تور مسافرتي در مناسبت ها و تعطيلات در سطح بالاتري قرار دارند لذا براي داشتن سفر ارزان به مالديو بهتر است پاييز و زمستان همراه با گلفام سفر تور مالديو را انتخاب نماييد.

رزرو آنلاين هتل مالديو

تور لحظه آخري مالديو

چارتر كننده ها كه شركت هاي مختلف آژانس هوايي هستند براي جذب مشتري در برخي از زمان هاي سال به دلايل مختلف بليط هاي هواپيما مالديو را با تخفيفات ويژه در درصدهاي بالايي با عنوان تور لحظه آخري مالديو عرضه مي نمايند. گلفام سفر به عنوان برجسته ترين و معتبر ترين آژانس مسافرتي در نظر دارد تا با ارائه دادن تور لحظه آخري مالديو اين فرصت طلايي را در اختيار مسافران مالديو قرار دهد.

چنين تور مسافرتي كه در آخرين لحظات پرواز مالديو اتفاق مي افتد براي مسافران فرصتي را در نظر گرفته كه بدون مشاركت مسافر نوع بليط پروازي، رزرو هتل، گشت شهري، خدمات و تشريفات فرودگاهي، ترانسفر، بيمه مسافرتي، نوع ايرلاين و....فراهم شود. بنابراين بهتر است مسافراني كه اقدام به خريد تور لحظه آخري مالديو مي كنند تنها وسايل شخصي خود را آماده نموده و سفر ارزاني همراه با گلفام سفر به مالديو داشته باشند. در چنين مسافرت هايي كه شخص تور لحظه آخري را به دست مي آورد دقيقا از خدماتي بهره مند مي شود كه مسافران با بليط هاي عادي و نسبتا بالا تهيه نموده اند.

امتیاز:
بازدید: 24
برچسب:
:
[ 1398/8/8  ] [ ۰۵ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

سفر با تور مي تواند يكي از بهترين و مناسب ترين گزينه ها براي سفر به نقاط مختلف باشد. از ميان تورهاي مطرح دنيا تور روسيه يكي از جذاب ترين و تماشايي ترين تورها بوده و شما مي توانيد در سفر به اين كشور لحظات خوشي را سپري كنيد. ما در اين مطلب مي خواهيم مزاياي سفر با تور روسيه را براي شما بيان كرده و اطلاعات بسيار مهم و مفيدي را در زمينه سفر با تور به پهناورترين كشور دنيا را در اختيارتان قرار دهيم. روسيه به دليل داشتن جاذبه هاي فراوان يكي از مهم ترين مقاصد گردشگري در كل دنيا بوده و با سفر به اين كشور بي شك تجربه جديدي را كسب خواهيد كرد و سفري به يادماندني خواهيد داشت با گلفام سفر همراه باشيد تا با اين كشور پهناور آشنا بشيد.

روسيه:

روسيه پهناورترين كشور دنيا مي باشد كه در قسمت شمالي اوراسيا واقع شده است. روسيه كشوري اروپايي و آسيايي است. اين كشور چيزي حدود يك هشتم مساحت كل كره زمين را به خود اختصاص داده است و مساحتي حدود 170 ميليون كيلومتر مربع دارد. روسيه از طريق درياهاي اطراف خود با درياي برينگ، درياي سياه، و درياي ژاپن مرز آبي مشترك دارد. همچنين روسيه با چهارده كشور اروپايي و آسيايي نيز مرز مشترك دارد. كشور روسيه از لحاظ جمعيت نيز رتبه نهم را در جهان به خود اختصاص داده و بر خلاف وسعت فراوانش رشد جمعيت در اين كشور منفي بوده و تراكم جمعيت آن نيز كم مي باشد. زبان رسمي مردم اين كشور روسي بوده ولي خوب است كه بدانيد مردم اين كشور به 27 زبان مختلف نيز صحبت مي كنند. اين كشور پهناور و سرد سير داراي جاذبه هاي تماشايي فراواني مي باشد كه سالانه توريست ها و گردشگران فراواني از ساير نقاط دنيا به اين كشور سفر مي كنند. حتماً شما نيز با فرهنگ غني و بسيار ديرينه اين كشور نيز آشنايي داريد و با آثار معروف نويسندگان بزرگ روسي مانند داستايوفسكي و تولستوي آشنايي داريد.

تور روسيه

چرا به روسيه سفر كنيم:

كشور روسيه به دليل وسعت فراوان و جاذبه هاي تماشايي تاريخي و طبيعي بي نظيرش به عنوان يكي از مقاصد مهم گردشگري در دنيا مطرح بوده و افراد بسيار زيادي تمايل به سفر كردن به اين كشور پهناور را دارند. روسيه به دليل فرهنگ كهن و قديمي خود به يكي از مهم ترين مقاصد گردشگري در دنيا تبديل شده است. مردم كشور ما نيز به سفر به روسيه بسيار راغب بوده و تمايل دارند. شايد بتوان يكي از دلايل مهم سفر هموطنانمان به روسيه را عدم نياز به ويزاي روسيه دانست كه سبب مي شود ايرانيان به راحتي به اين كشور سفر كنند. شما در سفر به روسيه به دليل وسعت فراوان اين كشور مي توانيد شرايط متفاوتي را در نقاط مختلف روسيه تجربه كند و جذابيت هاي فراواني براي تمامي افراد با سليقه هاي مختلف در روسيه وجود دارد. در كل اين كشور پهناور رويايي مي تواند مقصدي جالب براي گردشگري و گذراندن اوقاتي خوش باشد.

سفر به روسيه با تور روسيه:

سفر به روسيه با تور روسيه مي تواند يكي از بهترين و هيجان انگيز ترين سفرها براي شما باشد. شايد بر اساس تصورات معمول زماني كه اسم روسيه را مي شنويد اولين چيزي كه در ذهن شما تداعي مي شود سرماي سيبري و سخت اين كشور باشد اما بايد بدانيد كه اين كشور افسانه اي جاذبه هاي فراواني براي بازديد و تماشا دارد كه توصيه مي كنيم حتماً به اين كشور سفري داشته باشيد. در تور روسيه شما بي شك مجذوب قصرهاي مجلل و باشكوه، پارك هاي سرسبز، ساختمان هاي رنگارنگ و گنبدهاي پيازي شكل با رنگ آميزي رويايي و زيباي آن خواهيد شد. تور گردشگري روسيه يكي از بهترين و جذاب ترين تورهاي گردشگري در دنيا مي باشد و شما با تور مسكو، تور شهر ساحلي بسيار زيباي سوچي و تور شب هاي سن پترزبورگ مي توانيد سفري رويايي و خاطره انگيز را براي خود بسازيد.

آب و هوا در تور روسيه:

در كشور روسيه به دليل گستردگي و وسعتي كه دارد شما مي توانيد شرايط آب و هوايي متفاوتي را در اين كشور تجربه كنيد. مثلاً امكان دارد در يك منطقه هوا گرم و آفتابي باشد و در منطقه اي ديگر عكس اين موضوع اتفاق بيفتد. در كل كشور روسيه داراي آب و هواي قاره اي مرطوب با زمستان هايي سرد و طولاني است و رسيدن دماي هوا در فصل زمستان در اين كشور به زير صفر امري عادي و معمول مي باشد. زمستان و سرما در كشور روسيه بسيار طولاني است و مدت زمان گرما و تابستان نيز در اين كشور كوتاه مي باشد. در فصل بهار و تابستان شما مي توانيد شاهد بهترين شرايط آب و هواي روسيه پهناور و تماشايي باشيد.

فرودگاه هاي روسيه در تور روسيه:

در تور لوكس روسيه اولين مكاني كه شما به آن وارد مي شويد فرودگاه هاي اين كشور هستند. شهر مسكو پايتخت كشور روسيه داراي سه فرودگاه بين المللي مي باشد كه هر كدام از اين فرودگاه ها قابليت و امكانات فوق العاده اي دارند.

فرودگاه بين المللي شرمتيوو: اين فرودگاه در فاصله 29 كيلومتري از مركز شهر قرار دارد و يكي از پرترددترين فرودگاه هاي اين كشور محسوب مي شود.

فرودگاه بين المللي دوموده دوو: فرودگاه دوموده دوو در فاصله 43 كيلومتري از مركز شهر واقع شده و بيشترين بار ترافيك هوايي شهر مسكو بر روي اين فرودگاه مي باشد.

فرودگاه بين المللي ونوكووا: اين فرودگاه نيز يكي از پر ترددترين فرودگاه هاي كشور روسيه مي باشد و در فاصله 28 كيلومتري از شهر قرار دارد و دسترسي به ايستگاه مترويي كه در نزديكي فرودگاه قرار دارد تردد را به اين فرودگاه راحت و آسان كرده است.

بهترين زمان سفر با تور روسيه:

اگر براي انتخاب زمان سفر با تور روسيه در شك و ترديد هستيد بايد بگوييم كه زمستان هاي اين كشور نيز تماشايي ها و ديدني هاي خاص خود را دارد و اگر سردي هوا در اين ايام شما را اذيت نمي كند و علاقمند به انجام ورزش هاي زمستاني و لذت بردن از اين تفريحات هستيد مي توانيد در زمستان نيز سفري به كشور روسيه داشته باشيد. به دليل مجاورت با دريا هواي اين كشور در زمستان خشك نمي باشد و شايد دليل قابل تحمل بودن سردي هواي اين كشور رطوبت موجود در هوا باشد. اما علاقمندان به سفر در ايام و روزهاي گرم مي توانند اواخر بهار و تابستان را براي سفر خود انتخاب كنند. در اين زمان كشور روسيه بهترين شرايط آب و هوايي را داشته و شما مي توانيد از طبيعت زيباي اين كشور نيز لذت ببريد.

جاذبه هاي گردشگري مسكو در تور روسيه:

مسكو پايتخت كشور روسيه و پرجمعيت ترين شهر اين كشور مي باشد. طبق آمار جمعيت اين كشور حدود 13 ميليون نفر مي باشد كه مقام يازدهم را از لحاظ جمعيت به خود اختصاص داده است. اين شهر در كنار رودخانه مسكو واقع شده و آثار تاريخي فراوان و جاذبه هاي تماشايي بي نظيري دارد. از معروف ترين و مشهورترين آثار تاريخي مسكو مي توان كاخ كرملين را نام برد اين كاخ قدمتي 2000 ساله دارد و يكي از معروف ترين نمادهاي كشور روسيه مي باشد. خطوط مترو مسكو نيز مي تواند يكي از جاذبه هاي تماشايي اين شهر باشد. خطوي مترو اين شهر لقب طولاني ترين خط حمل و نقل در دنيا را به خود اختصاص داده و محيط مترو با نقاشي ها و آثار تماشايي فوق العاده اي تزيين شده اند كه منظره خيره كنند و تماشايي را به وجود آورده اند. براي علاقمندان به نجوم و ستاره شناسي نيز آسمان نماي مسكو مكاني بسيار جذاب و دوست داشتني خواهد بود. اين آسمان نما قديمي ترين و بزرگترين آسمان نما در دنيا مي باشد و تماشاي آسمان در شب از اين آسمان نما بسيار هيجان انگيز و رويايي خواهد بود.

جاذبه هاي گردشگري سن پترزبورگ در تور روسيه:

شهر سن پترزبورگ يكي از قديمي ترين و تاريخي ترين شهرهاي كشور روسيه مي باشد. اين شهر داراي جاذبه هاي تماشايي فراواني است كه مي توان سالن اپرا و باله، كليساي جامع سنت ايزاك، موزه ارميتاژ و تالار مارينسكي را نام برد. حتماً در سفر به شهر سن پترزبورگ روسيه به تماشاي موزه هاي اين شهر رفته و از آن ها ديدن كنيد. علاقمندان به قدم زدن در سواحل سن پترزبورگ نيز با رفتن به خيابان هاي ساحلي نفسكي پروسپكت و خيابان ساحلي نوا مي توانند لحظات خوشي را تجربه كرده و از زيبايي هاي اين سواحل لذت ببرند.

مزاياي سفر با تور روسيه:

تور روسيه يكي از بهترين و مناسب ترين گزينه ها براي سفر به اين كشور مي باشد. اگر شما تور روسيه را براي سفر خود انتخاب كنيد ديگر نگراني بابت محل اقامت و بليط هواپيما و از اين قبيل مسائل را نخواهيد داشت و با پرداخت قيمتي مناسب مي توانيد از سفر خود لذت برده و خاطراتي خوش را براي خود و همراهانتان رقم زنيد. در سفر تور روسيه هزينه هاي شما نيز به ميزان قابل توجهي كاهش خواهد داشت و اين بخش در هر سفري مسئله مهم و قابل تاملي مي باشد. از ديگر مزاياي سفر با تور روسيه مي توان به بيمه مسافرتي، ترانسفر فرودگاه و ليدر فارسي زبان اشاره كرد كه اين مسائل همگي اگر جدا از تور و در سفر شخصي باشند مي تواند هزينه زيادي را به شما تحميل كند. به طور كلي سفر با تور مخصوصاً به كشورهاي مطرح و بزرگي مانند روسيه كه به عنوان گران ترين كشورها مطرح هستند بهترين گزينه مي باشد.

بليط هواپيما روسيه

قيمت تور روسيه:

همان گونه كه شما نيز مي دانيد تور روسيه به عنوان يكي از گران ترين تورها مطرح مي باشد. عوامل متعددي در قيمت تور روسيه دخيل هستند كه به آن ها اشاره خواهيم كرد.

 • قيمت بليط هواپيما : اين مورد كه پرواز شما به كشور روسيه با تور روسيه از چه خطوط هواپيمايي باشد مي تواند در تعيين قيمت تور روسيه مؤثر باشد. به طبع پرواز با خطوط هواپيمايي ايراني و يا پرواز با خطوط هوايي خارجي مانند اي 7 سيبريا، ايرفلوت و نوردويند اختلاف قيمت فاحشي خواهد داشت.
 • رزرو هتل و محل اقامت: قيمت هتل ها در كشور روسيه نيز مانند ساير نقاط دنيا بسته به خدمات ارائه شده در آن ها متفاوت مي باشد و هتل نيز در تعيين قيمت تور نقشي مستقيم دارد.
 • زمان سفر و مدت اقامت: نكته اساسي ديگر كه در قيمت تور تأثير دارد زماني است كه شما براي سفر خود انتخاب كرده ايد. سفر با تور روسيه در فصل هاي بهار و تابستان و در ايامي كه جشنواره ها در اين كشور برگزار مي شود مي تواند سبب افزايش قيمت تور روسيه شود. و بالعكس در فصل پاييز و زمستان به دليل سرماي اين كشور مردم زياد به روسيه سفر نمي كنند شاهد كاهش قيمت تور روسيه خواهيد بود. تعداد روزهاي اقامت شما نيز در اين كشور مي تواند مهم و قابل توجه باشد و قيمت تور ارزان روسيه را تحت الشعاع قرار دهد.

تور لحظه آخري روسيه:

معمولاً آژانس هاي هواپيمايي اقدام به خريد سهميه اي مشخص براي موسسه خود از سوي خطوط هواپيمايي مي كنند و اگر تا پايان مهلت تاريخ مشخص شده نتوانند تمامي سهميه خود را به فروش برسانند اقدام به فروش تور لحظه آخري مي كنند و اين اقدام نيز يك يا دو روز مانده به تاريخ پايان ثبت نام صورت مي گيرد. در اين ايام معمولاً قيمت تور 10 تا 50 درصد كاهش پيدا كرده و شما مي توانيد تورهايي با قيمت استثنايي پيدا كنيد. معمولاً نيز تورهاي لحظه آخري در تعطيلات سال نو ميلادي، تعطيلات عيد نوروز و تابستان بيشتر وجود دارند.

مزاياي تور لحظه آخري:

مهم ترين مزيت و ويژگي تور لحظه آخري اين است كه شما با پرداخت هزينه اي بسيار كم در برخي مواقع نصف قيمت اصلي تور مي توانيد اقدام به خريد تور خود كنيد. اين در حالي است كه تمامي خدمات ارائه شده به شما مطابق و برابر با خدمات ارائه شده به افرادي كه تور را با قيمت اوليه خريداري كرده اند. اگر قصد سفر با تور روسيه را داريد آماده باشيد و زماني كه با تور لحظه آخري روسيه مواجه شديد سريعاً نسبت به خريد آن اقدام كنيد تا سفري مقرون به صرفه و استثنايي را تجربه كنيد. فقط به اين نكته نيز توجه داشته باشيد كه در صورت انصراف از سفر در تورهاي لحظه آخري مبلغي به شما باز گردانده نخواهد شد.

غذاهاي محلي در تور روسيه:

غذاهاي روسي طعم و مزه دلچسبي دارند و شما در تور روسيه مي توانيد غذاهاي محلي اين كشور را تست كرده و از آن ها لذت ببريد. از مهم ترين و معروف ترين اين غذاها مي توان به سالاد روسي اشاره كرد كه از تركيب خيار شور به همراه سيب زميني خرد شده، تخم مرغ، نخود فرنگي، سس مايونز و خامه ترش تهيه مي شود. اين سالاد با نام اوليوير نيز در روسيه شناخته مي شود.

بليني: اين غذا شباهت بسياري به كرپ فرانسوي دارد. بليني غذاي اصلي و بسيار مطلوب نزد مردم روسيه مي باشد. بليني از تركيب گندم سياه و آرد سفيد، خاويار، ماهي سالمون، قارچ، شير، مربا و خامه ترش تهيه مي شود.

سالاد شوبا: شوبا سالادي بسيار محبوب نزد مردم روسيه بوده و در منوي تمامي رستوران هاي روسيه شما مي توانيد اين سالاد را مشاهده كنيد. تركيب اصلي شوبا گوشت شاه ماهي نمك سود، چغندر، انواع سبزيجات آب پز، پياز و سس مايونز مي باشد.

فرهنگ و آداب و رسوم مردم روسيه:

برخلاف تصورات رايج در مورد مردم روسيه بايد بگوييم كه مردم اين كشور بسيار خونگرم بوده و به واسطه فرهنگ كهن خود مردمي هستند كه به مسائل فرهنگي بسيار اهميت مي دهند. مردم كشور روسيه به آداب و رسوم كهن خود بسيار پايبند بوده و تمامي مراسم سنتي خود را به بهترين شكل ممكن برگزار مي كنند. مردم اين كشور به فرهنگ غني خود افتخار كرده و توقع احترام از سوي تمامي مردم براي فرهنگ و عقايد خود را دارند. مردم اين كشور به خانواده خود بسيار اهميت مي دهند و همواره در كنار اعضاي خانواده خود بوده و جمعي صميمي دارند.

هتل هاي مسكو و سن پترزبورگ در تور روسيه:

شهر مسكو نيز مانند ساير مناطق توريستي دنيا داراي هتل هاي بسيار زياد با امكانات مختلفي مي باشد. از معروف ترين و بهترين هتل هاي شهر مسكو مي توان هتل هليپارك امپير، هتل هاليدي و هتل ريتزكارلتون را نام برد اين هتل ها داراي امكانات مناسبي براي ارائه به مسافران خود هستند و شما در سفر به اين شهر مي توانيد هتل هايي باقيمت هاي مناسب تر نيز پيدا كنيد. اقامت در هاستل نيز گزينه مناسبي براي صرفه جويي در هزينه هاي شما مي تواند باشد.

شهر سن پترزبورگ داراي هتل هايي معروف با امكانات فوق العاده اي مي باشد. از بهترين هتل هاي اين شهر نيز مي توان هتل مسكو سن پترزبورگ، هتل كورينتياي سن پترزبورگ و هتل ودنسكي را نام برد. هتل هاي نام برده اين شهر تمامي خواسته ها و انتظارات شما از اقامت در يك هتل لوكس را فراهم خواهند كرد.

اگر نمي خواهيد در مدت زمان اقامت خود در اين شهر هزينه زيادي براي هتل و محل اسكان خود پرداخت كنيد پيشنهاد ما به شما هتل تريپ ادوايزر مي باشد . اتاق هاي اين هتل بسيار شيك و تميز بوده و نسبت به قيمتي كه براي اقامت خود در اين هتل پرداخت مي كنيد خدمات قابل ملاحظه اي را دريافت مي كنيد شما ميتواند رزرو آنلاين هتل مسكو را انجان دهيد.

تور مسكو

هر آنچه لازم است درباره روسيه بدانيم:

 • شايد بتوان يكي از دلايل محبوبيت روسيه در ميان مردم و تمايل به سفر به اين كشور را آثار ثبت شده در يونسكو دانست. طبق آمار موجود هفده اثر از آثار تاريخي اين كشور در يونسكو ثبت جهاني شده است.
 • ساعت رسمي اين كشور يك ساعت و نيم از ساعت ايران عقب تر مي باشد.
 • واحد پول كشور روسيه روبل مي باشد.
 • بهترين گزينه حمل و نقل عمومي در اين كشور مترو مي باشد. مترو در روسيه بسيار وسيع و ارزان بوده و شما با پرداخت مبلغي اندك و به راحتي مي توانيد از شرقي ترين قسمت اين كشور به غربي ترين نقطه سفر كنيد.
امتیاز:
بازدید: 12
برچسب:
:
[ 1398/8/4  ] [ ۱۳ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

سفر به كوش آداسي

تور كوش آداسي همانند ديگر تورهاي تركيه طرفداران زيادي دارد زيرا اين شهر جزو زيباترين و معروف ترين شهرهاي تفريحي در تركيه مي باشد. رزرو اين تور به افرادي كه تمايل دارند سفري تفريحي بي نظيري در تورهاي تركيه داشته باشند پيشنهاد مي گردد. با اين وجود لازم است كه قبل از سفر به كوش آداسي از طريق سايت گلفام سفر، با نكات مهم در خصوص اين شهر آشنا شده تا بتوانيد سفر بي نظير تري را تجربه كنيد.

راهنماي سفر با تور كوش آداسي

شهر كوش آداسي شهر بسيار زيبا با سواحل بكر و جنگل هاي كاج در كشور تركيه مي باشد. اين شهر با وجود مناظر خيره كننده اي كه دارد سالانه پذيراي گردشگران زيادي از سراسر دنيا مي باشد. لازم است بدانيد اين شهر ۳۰۰ روز از سال هواي آفتابي دارد. شب هاي زنده در كنار آب هاي زلال و آبي درياي اژه در اين شهر تفريحات بي نظيري به وجود آورده كه براي هر كسي مي تواند جذاب باشد. توجه داشته باشيد يك پارك آبي به نام آدالند در اين شهر واقع شده كه بزرگترين پارك آبي دنيا و جز مهمترين جاذبه هاي اين شهر نيز به شمار ميرود و همچنين شما را در شهر كوش آداسي مي توانيد به شنا، غواصي و اسكي روي آب پرداخته و از سواحل شني و صخره هاي معروف اين شهر لذت ببريد. علي رغم اين موارد جالب است بدانيد ديدني هاي تاريخي هم در اين شهر كم وجود ندارد به طوري كه حمام ششصد ساله، كاروانسراي ۳۰۰ ساله و موارد ديگر در اين شهر چند هزار ساله مي تواند جذابيت زيادي براي تاريخ دوستان باشد.
در خصوص آب و هواي كوش آداسي بايد توجه داشته باشيد كه اين شهر آب و هواي معتدلي داشته به طوري كه تابستان هاي گرم و طولاني و زمستان هايش ملايم است. دماي هوا در اين شهر در ماه هاي جولاي و آگوست بوده و رطوبت هوا در تابستان در اين شهر حدود ۴۰ درجه مي باشد. با توجه به اين موارد طبيعتا رزرو تور كوش آداسي در ماه هاي بهار و پاييز بسيار مناسب خواهد بود، زيرا آب و هواي بي نظير كه بر شهر حاكم است سفري دلپذير براي تان مهيا مي كند. البته افرادي كه تمايل دارند جشن كريسمس بسيار پرشور و دلچسب را در كوش آداسي را مشاهده كنند مي تواند فصل زمستان به اين شهر زيبا سفر نمايند.
تور كوش آداسي

هزينه هاي سفر به تور كوش آداسي

در خصوص هزينه هاي سفر به كوش آداسي بايد توجه داشته باشيد با وجود اين كه اين شهر ساحلي جزو زيبا ترين و در دسترس ترين مقاصد گردشگري براي بسياري از گردشگران به خصوص ايرانيان مي باشد طبيعتاً هزينه هاي سفر به اين شهر مهم به شمار مي رود كه توجه داشته باشيد به طور كلي اين شهر فرودگاه ندارد و بايد از فرودگاه ازمير با ماشين به كوش آداسي برويد كه براي رفتن به مركز شهر مي توانيد هم از تاكسي، هم از اتوبوس و ميني بوس استفاده كنيد.
توجه داشته باشيد كه براي كرايه تاكسي طبيعتاً نياز به پرداخت هزينه بيشتر از اتوبوس داريد. هزينه اقامت در اين شهر نسبتا متوسط است در خصوص هزينه خورد و خوراك در سفر به كوش آداسي مي باشد كه لازم است بدانيد در اين شهر غذا هاي بسيار متنوع با قيمت متوسط يافت مي شود. پيشنهاد مي شود در سفر به كوش آداسي از انواع ماهي هاي كبابي و كباب ها غذا هاي تركي فراموش نكنيد و براي يك بار هم كه شده طعم آن ها را بچشيد.
سفر به كوش آداسي

رزرو آنلاين هتل در تور كوش آداسي

اگر در هنگام سفر به كوش آداسي بخواهيد به صورت شخصي سفر كنيد طبيعتاً بهتر است قبل از اقدام به رزرو اتاق و اقامتگاه در اين شهر كرده تا در هنگام ورود به كوش آداسي با مشكل روبرو نشويد. اما اگر اقدام به رزروآنلاين هتل كوش آداسي كنيد طبيعتاً براي شما بهتر خواهد بود زيرا در اين تورها هتل هاي مناسب رزرو شده كه شما مي توانيد متناسب با سليقه خود نوعي از آن را انتخاب كنيد. مثلاً يكي از انواع هتل هاي كوش آداسي  هتل آداكوله است اين هتل از موقعيت جغرافيايي خوبي برخوردار بوده و امكاناتي نظير استخر سرپوشيده، ورزش هاي آبي، سونا، استخر روباز، مركز ماساژ و غيره دارد.
ديگر هتل كوش آداسي هتل آكوا فانتزي است كه در منطقه ساحلي افسوس واقع شده است، اين هتل براي افرادي كه به صورت خانواده اي به اين شهر سفر مي كنند و دوست ندارند حتي لحظه اي از اوقات لذت و خوشي خود را از دست بدهند پيشنهاد مي شود زيرا به تعداد زيادي از اماكن توريستي و تفريحي شهر نزديك است. اما اگر تمايل داريد كه در هنگام سفر با تور كوش آداسي در جاي ارزان قيمت اقامت داشته باشيد مي توانيد ويلاي پالم ۲۳ را انتخاب كنيد كه اقامتگاهي با امكانات ويژه و قيمت ارزان است.

بليط هواپيما كوش آداسي

در هنگام رزرو تور كوش آداسي علاوه بر اينكه رزرو هتل متناسب با سليقه شما صورت مي گيرد لازم است بدانيد كه بليط هواپيما اين شهر نيز از جمله مواردي است كه توسط شما انتخاب مي گردد به طوري كه لازم است بدانيد ايرلاين هاي مختلفي جهت رفتن به اين شهر براي شما ارائه خدمت مي كنند و همچنين مي توانيد متناسب با سليقه تان كلاس پروازي را انتخاب كنيد. مثلا فرست كلاس كه يكي از بهترين كلاس هاي پروازي است خدمات ويژه اي را در تور كوش آداسي به شما ارائه داده كه به طور حتم استفاده از آن بي نظير خواهد بود. كلاس اقتصادي يا معمولي ديگر كلاس اين بليط بوده كه با ارائه خدمات خوب قيمت نسبتاً ارزاني دارد.
آب و هواي كوش آداسي

قيمت تور كوش آداسي

يكي از مهمترين نكات در هنگام رزرو تور كوش آداسي در انواع مختلف از طريق سايت گلفام سفر توجه به قيمت اين تور مي باشد. لازم است بدانيد همانطور كه گفته شد انواع مختلفي از هتل ها در اين تور گردشگري رزرو شده كه طبيعتا اين امر يكي از مهمترين مواردي است كه در قيمت تور تاثير مي گذارد و از طرفي بايد توجه داشته باشيد زمان رزرو تور نيز تاثير زيادي در قيمت آن دارد به طوري كه اگر در فصل زمستان كه افراد كمتري اقدام به سفر به اين شهر مي كنند تور كوش آداسي را رزرو كنيد، مي توانيد با قيمت ارزان تر سفري دلپذير داشته باشيد. اما در فصل هاي پر مسافر از جمله عيد نوروز كه گردشگران بيشتري قصد سفر به اين شهر و بازديد از جاذبه هاي آن را دارند سفر كنيد، طبيعتا نياز به پرداخت هزينه بيشتري داريد و همچنين بيشتر هزينه ها در شهر كوش آداسي نيز چند برابر مي شود.

تور لحظه آخري كوش آداسي

يكي از انواع ديگر تورهاي ارائه شده در سايت گلفام سفر تور لحظه آخري مي باشد. توجه داشته باشيد اين نوع به افرادي كه در لحظه مي توانند جهت سفر آماده شوند پيشنهاد شده كه قيمت نسبتا ارزان تري در مقايسه با ديگر تور ها دارد. توجه داشته باشيد تور لحظه آخري كوش آداسي معمولاً در فصل زمستان بيشتر موجود بوده زيرا در اين فصل افراد كمتري اقدام به رزرو بليط و سفر به اين شهر مي كنند.

تور لوكس كوش آداسي

ديگر تور ارائه شده در سايت گلفام سفر تور لوكس كوش آداسي مي باشد كه رزرو اين تور به افرادي پيشنهاد مي شود كه در خصوص هزينه هاي سفر هيچ گونه مشكلي ندارند و فقط تمايل دارند كه سفري بي نظير را تجربه كنند. توجه داشته باشيد در تور لوكس اين شهر خدمات بي نظير ارائه شده و طبيعتا شما مي توانيد سفري بسيار بي نظير جذاب را تجربه كنيد.
امتیاز:
بازدید: 10
برچسب:
:
[ 1398/8/3  ] [ ۱۰ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

معرفي جاذبه هاي تور كوالالامپور 

از بهترين تورهاي آسيايي گلفام سفر مي توان به تورهاي تور پاتايا و تور مالديو و تور كوالالامپور اشاره كرد كه بسيار پرطرفدار مي باشند بخاطر جاذبه هاي تفريحي و توريستي بسيار زيبايي كه دارد با سفر به همراه اين تور مي توانيد بهترين لحظات را براي خود رقم بزنيد. شركت كردن در تور مزاياي بسياري خواهد داشت و از جمله مهمترين مزيت هاي آن ميتوان به صرفه جويي در ميزان هزينه هاي سفر اشاره نمود. در ادامه توضيحات كامل تري از اين قبيل ارائه نموده ايم تا بتوانيد بهترين روش را براي شركت در تور انتخاب نماييد.

جاذبه هاي تور كوالالامپور

تور كوالالامپور

كوالالامپور پايتخت كشور مالزي بوده و به دليل برخورداري از جاذبه هاي طبيعي و تاريخي متعدد هر ساله ميزبان عظيمي از گردشگران مي باشد. كوالالامپور شهري پر جنب و جوش با فرهنگ غني است كه با سفر به آن مي توانيد بهترين لحظات را پشت سر بگذاريد. تفريحات متعددي در اين شهر انتظار شما را مي كشند كه مي توانيد ميزان آدرنالين خون خود را در اين مراكز به حداكثر رسانده و بيشترين لذت را از سفر خود ببريد. براي سفر به كوالالامپور راه هاي مختلفي پيش رو خواهيد داشت كه بهترين راه را مي توان انتخاب تور كوالالامپور دانست چرا كه سفر به همراه تور مي تواند مزيت هاي بسياري داشته باشد و بي شك با انتخاب آن هيچ گونه كمبودي در طول سفر نخواهيد داشت. به دليل محبوبيت كوالالامپور در ميان مردم، شركت هاي بسياري اقدام به برگزاري اين تور نموده اند كه از ميان آن ها بايد بهترين شركت را انتخاب نماييد. گلفام سفر يكي از بزرگترين آژانس هاي برگزار كننده تور به اكثر نقاط جهان مي باشد كه تور هاي متعددي را به مقصد كوالالامپور برگزار مي كند كه در اين تور ها بيشترين خدمات را ارائه نموده و هيچگونه كمبودي از نظر ميزان خدمات نخواهيد داشت.

قيمت تور كوالالامپور

انواع تور كوالالامپور

تور كوالالامپور را مي توان از جنبه هاي مختلف از يكديگر تفكيك نمود كه يكي از مهمترين جنبه هاي تفكيك آن را مي توان به تعداد روز هاي سفر نسبت داد چرا كه اين تور در انواع روز هاي مختلف ارائه مي شود تا همگان متناسب با سليقه خود بتوانند در آن ها شركت نمايند.كه مي توان گفت خدمات ارائه شده در تورهاي مسافرتي سبب تمايز قيمت تور مي شود.  شركت گلفام سفر به منظور رفاه حال مسافران اقدام به ارائه خدمات اختصاصي سازي تور نموده است و به همين دليل مي توانيد تور مورد نظر خود را خودتان طراحي نماييد و مي توانيد نوع هتل، بليط و همچنين ميزان خدمات تور را به صورت اختصاصي انتخاب كنيد كه اين امر سبب شده بسياري براي رزرو و خريد بليط هواپيما ، تور به وب سايت اين شركت مراجعه نمايند و در هر زمان از سال مي توانيد تور كوالالامپور را در وب سايت گلفام سفر مشاهده نماييد.

 

خدمات تور كوالالامپور

بسياري اين سوال را دارند كه سفر به همراه تور كوالالامپور چه مزيت هايي خواهد داشت؟ در پاسخ به اين سوال بايد گفت تور كوالالامپور مزاياي بسياري خواهد داشت و از جمله مهمترين مزيت هاي آن مي توان به امكان بازديد از تمامي جاذبه هاي گردشگري اين شهر اشاره كرد و هيچ يك از آن ها از قلم نخواهند افتاد و در طول سفر خدمات كاملي به مسافران ارائه مي شود كه سبب لذت بخش تر كردن سفر خواهد شد و از جمله مهمترين خدماتي كه گلفام سفر براي لذت بخش تر كردن  سفر ارائه مي نمايد مي توان به موارد زير اشاره نمود:

-  امكان رزرو آنلاين تور كوالالامپور و همچنين به صورت تلفني از شركت وجود خواهد داشت.

-  در همان ابتداي تور برنامه سفر براي همگان تفهيم شده و مي توانيد با نحوه گشت و گذار آشنا شويد.

-  تور ليدر مي تواند به عنوان بهترين راهنما برايتان باشد كه معمولا فردي بومي انتخاب مي شود تا با جاذبه هاي اين شهر آشنايي داشته باشد.

- در تمامي اوقات مي توانيد از خدمات ترانسفر استفاده كنيد.

- رزرو هتل و بليط بر عهده مسئولين تور بوده و شما نظاره گر درست انجام شدن كار ها خواهيد بود.

-   با سفر به همراه تور كوالالامپور مي توانيد در ميزان هزينه هاي سفر صرفه جويي داشته باشيد.

رزرو بليط هواپيما

قيمت تور كوالالامپور

قيمت از جمله مواردي است كه حتما بايد به آن توجه شود و در رابطه با قيمت تور كوالالامپور بايد گفت براي اين تور نمي توان قيمت دقيقي در نظر گرفت چرا كه عوامل متعددي بر قيمت تور كوالالامپور تاثير خواهند گذاشت كه از جمله مهمترين آن ها مي توان به ميزان خدمات ارائه شده در طول سفر اشاره كرد. نوع هتل نيز مي تواند بر ميزان قيمت تور تاثيرگذار باشد و به همين دليل مي توانيد به جاي انتخاب هتل 5 ستاره يك هتل 2 ستاره رزرو نماييد تا در ميزان هزينه هاي سفر صرفه جويي داشته باشيد. بليط هاي هواپيما نيز از ديگر عوامل تاثيرگذار بر قيمت خواهند بود. جهت مشاهده قيمت تور كوالالامپور مورد نظر خود مي توانيد به وب سايت اينترنتي گلفام سفر مراجعه نموده و پس از كليك بر روي تور مورد نظر خود، ويژگي ها و همچنين قيمت تور را مشاهده نماييد. مسئولين اين شركت به منظور رفاه حال مسافران اقدام به ارائه بهترين خدمات با نازلترين قيمت ها نموده اند و به همين دليل مي توانيد به سادگي در تور مورد نظر خود شركت نماييد.

رزرو بليط هواپيما كوالالامپور

يكي ديگر از مهمترين خدماتي كه گلفام سفر به مسافران ارائه مي نمايد را مي توان رزرو بليط هواپيما كوالالامپور دانست كه قبل از سفر حتما بايد مورد توجه قرار گيرد. خريد بليط هواپيما را مي توان به عنوان جواز پرواز دانست و در صورت عدم خريد آن امكان پرواز وجود نخواهد داشت. لازم به ذكر است كه بليط هاي هواپيما در حالت كلي به دو نوع سيستمي و چارتر دسته بندي مي شوند كه بليط هاي سيستمي در تمامي اوقات يك قيمت دقيق داشته و بليط هاي چارتر قيمت متفاوتي خواهند داشت و در مواقع مختلف مي تواند قيمت مختلفي داشته باشد. كلاس هاي پروازي نيز سبب تمايز بليط هاي هواپيما خواهند شد و اين كلاس ها از روي ميزان خدمات با يكديگر متفاوت هستند و مي توانيد متناسب با خواسته خود اقدام به انتخاب بليط با كلاس پروازي مورد نظر خود نماييد. شركت گلفام سفر بليط انواع شركت هاي هواپيمايي را با نازلترين قيمت ها به فروش مي رساند و براي تور كوالالامپور مي توانيد انواع اقسام بليط هاي هواپيما را از وب سايت اين شركت خريداري نماييد.

رزرو هتل كوالالامپور

رزرو هتل در كوالالامپور

داشتن محلي براي اقامت از جمله ضروريات سفر خواهد بود و هتل هاي متعددي در كوالالامپور فعاليت مي نمايند كه از ميان آن ها مي توانيد بهترين هتل ها را شناسايي و رزرو نماييد. توجه داشته باشيد كه براي رزرو هتل كوالالامپور راه هاي مختلفي پيش رو خواهيد داشت كه يكي از اين راه ها را مي توان مراجعه به وب سايت اختصاصي هتل مورد نظر دانست اما اين روش با مشكلاتي همراه بوده و به دليل اينكه شيوه پرداخت آن دشوار مي باشد كمتر مورد توجه قرار گرفته است و گلفام سفر به منظور رفاه حال مسافران اقدام به فراهم نمودن ليست كاملي از انواع هتل هاي كوالالامپور نموده است كه مي توانيد پس از بررسي هاي لازم اقدام به رزرو بهتري هتل نماييد.

تور لحظه آخري كوالالامپور

يكي از تور هاي محبوب را مي توان تور لحظه آخري كوالالامپور دانست كه اين تور مي تواند بهترين لحظات را با نازلترين ميزان هزينه ها برايتان به ارمغان آورد اما بايد توجه داشته باشيد كه به دليل ظرفيت محدود تور هاي لحظه آخري امكان  اتمام ظرفيت آن در مدت زمان كوتاه وجود خواهد داشت و به همين دليل در صورت تمايل بايد سريعا نسبت به رزرو آن اقدام نماييد. با مراجعه به وب سايت گلفام سفر مي توانيد ليست كاملي از انواع تور هاي لحظه آخري را مشاهده نماييد.

 

 


 

امتیاز:
بازدید: 29
برچسب:
:
[ 1398/7/30  ] [ ۰۹ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

سفر به شهر زيباي ازمير

شهر ازمير در كشور تركيه واقع شده است كه بعد از آنكارا و استانبول بزرگترين شهر تجاري، صنعتي و بندري مي باشد. شهر ازمير در غرب تركيه و نزديك به سواحل درياي اژه قرار گرفته است. تور ازمير از جمله تورلوكس ازميرو ارزان تركيه، مي باشد. ازمير شهري زيبا با جاذبه هاي گردشگري فراوان و تاريخي، مكان دلچسب و خاطره انگيزي براي سفر مي باشد.

تور ازمير

راهنماي سفر با تور ازمير

تاريخ سكونت در ازمير به ۶۵۰۰ سال قبل از ميلاد مسيح بر مي گردد به همين دليل ازمير پر از اماكن تاريخي مي باشد. سومين شهر بزرگ تركيه است كه از لحاظ موقعيت جغرافيايي، از نظر تجاري، سياسي، گردشگري و صنعتي در رتبه هاي برتر قرار دارد. به علت قرار گرفتن در كرانه هاي درياي اژه، داراي آب و هواي شرجي است. به علت دارا بودن مراكز مهم تجاري، شهر ازمير به تركيه ي كوچك معروف است. داراي آب و هواي مديترانه اي مي باشد و بهترين فصل سفر به ازمير فصل بهار مي باشد. تور ازمير جزو ارزانترين تورهاي تركيه است و هر ساله گردشگران بسياري از اين شهر زيبا و بندري ديدن مي كنند. بهترين غذاها و ديدني ترين مكان ها در شهر ازمير تجربه اي است كه در هيچ سفر ديگري نمي توان يافت. شما مي توانيد با استفاده از سايت گلفام جهت رزرو بليط هوايي ازمير، انتخاب بهترين هتل ها با كمترين مبلغ و آشنايي با جاذبه هاي گردشگري ازمير آگاه شويد و سفري ارزان با بهترين و بالاترين كيفيت را تجربه نماييد.

سفر به تور ازمير

آب و هواي ازمير

شهر ازمير داراي آب و هواي مديترانه اي است.فصل بهار در شهر ازمير داراي آب و هواي معتدل و ملايم مي باشد. تابستان هاي اين شهر به علت قرار گرفتن در كنار ساحل درياي اژه، گرم و شرجي است بنابراين فصل تابستان فصل مناسبي براي مسافرت به ازمير نمي باشد. در فصل زمستان هوا بسيار سرد، همراه با بارش برف و باران فراوان مي باشد پس زمستان هم فصل مناسب سفر به ازمير نيست. اما فصل پاييز به علت كم شدن بارش ها و هواي معتدل و مطبوع، فصل بسيار مناسبي جهت مسافرت به شهر زيبا و توريستي ازمير مي باشد. با توجه به دماي معتدل بهاري و پاييزي اين شهر، بهترين زمان تور ازمير، فصل بهار و پاييز مي باشد. در واقع آب و هواي ازمير مانند آب و هواي ايران ۴ فصل مي باشد كه همين امر سبب رونق كشاورزي در اين شهر توريستي و دلنشين شده است. البته با وجود گرماي تابستان به علت تعطيلي مدارس گردشگران بسيار زيادي در فصل تابستان از شهر ازمير ديدن مي كنند. بعضي گردشگران نيز فصل زمستان ازمير را مي پسندند و ترجيح مي دهند، جاذبه هاي طبيعي اين شهر را در فصل سرد زمستان نظاره گر باشند.

جاذبه هاي گردشگري و مراكز خريد ازمير

اگر مايليد تور ازمير خاطره اي فراموش نشدني براي شما باشد حتما از مكان هاي ديدني اين شهر ديدن نماييد. در آلسانجاك به معماري تاريخي و سنتي ازمير پي مي بريد. از ساحل زيباي كوردن بويا براي پياده روي و لذت بردن از مناظر جالب و طبيعي آن مكان استفاده كنيد. مكان تفريحي ديگر ازمير باغ وحش ازمير مي باشد كه مساحت آن تقريبا 425 هزار متر مربع است. معروف ترين مكان ديدني ازمير برج ساعت مي باشد اين برج در ميدان كناك قرار دارد. جالب است بدانيد برج ساعت به دستان يك معمار فرانسوي ساخته شده است.

از جمله مراكز خريد ازمير، فروشگاه آلسانژاك مي باشد كه مخصوص فروش پوشاك و لوازم الكترونيكي است. فروشگاه ديگر شهر زيبا و توريستي ازمير، اسكله كوناك مي باشد كه در نزديكي برج ساعت واقع شده است و داراي رستوران هاي مجلل و با كيفيت، سينما و فروشگاه هاي مدرن و زيبا مي باشد. اگر براي خريد لوازم آرايشي، جواهرات و لباس هاي مارك دار به دنبال فروشگاه مناسبي هستيد حتما از فروشگاه بزرگ و زيباي بالكووا ديدن نماييد و مطمئن باشيد دست خالي بر نمي گرديد. و خاطره خوش تور ازمير را هيچ گاه فراموش نخواهيد كرد. همچنين شهر زيبا و توريستي ازمير داراي پارك هاي زيبا و دلنشيني جهت استفاده گردشگران و مسافران مي باشد: از جمله اين پارك ها مي توان به كولتور پارك، پارك ادنان سايگون، پارك اينسان حاكلاري، پارك موامره سوكي و پارك تفريحي توگوت اوزال اشاره نمود.

جاذبه هاي گردشگري ازمير

رزرو بليط هواپيما در تور ازمير

جهت رزرو و خريد بليط هواپيما ازمير اول از همه در قسمت پروازهاي خارجي از آخرين وضعيت بليط هاي ازمير مطلع شويد. نوع بليط را از نظر بليط رفت و برگشت يا بليط رفت، انتخاب كنيد. سپس مبدا، مقصد، تاريخ پرواز، ساعت حركت و تعداد مسافران تور ازمير را مشخص و تاييد كنيد بعد از اين مرحله بر روي گزينه جستجوي پرواز كليك كنيد تا نتيجه پرواز به شهر ازمير براي شما قابل مشاهده شود. سپس ليست پروازها بر اساس اطلاعات خواسته شده و تكميل شده توسط شما از ارزانترين تا گرانترين آنها روي صفحه ظاهر مي شود و شما مي توانيد با دقت همه بليط هاي پرواز به ازمير را مشاهده نموده و بهترين پرواز با كمترين هزينه را انتخاب كنيد. خدمات پروازهاي ازمير متفاوت مي باشند.

تور لحظه آخري ازمير

تور لحظه آخري به توري گفته مي شود كه چند ساعت مانده به زمان پرواز بليط را با كمترين هزينه خريد مي كنيد. گاهي اوقات بنا به دلايلي آژانس هاي هواپيمايي و مسافرتي تعدادي بليط فروخته نشده دارند كه در دقيقه ۹۰مانده به پرواز آن ها را با قيمت ارزانتر مي فروشند در واقع تور ارزان تري را پيشنهاد مي كنند. افرادي كه از تور لحظه آخري ازمير استفاده مي كنند بايد تمام تجهيزات سفرشان مهيا و آماده باشد زيرا وقت و زمان كافي براي انجام كارهاي پيش از سفر ندارند خوب است بدانيد تور ازمير از اين قاعده مستثني نبوده و شما مي توانيد با كمك گرفتن سايت گلفام از تور لحظه آخري ازمير باخبر شويد وخريد آنلاين تور ازمير را با كمترين هزينه تجربه نماييد. اما يكي ديگر از تورهاي اين شهر، تور لوكس ازمير است كه مسافران قصد دارند با پرداخت هزينه هاي بيشتر كاملا در رفاه بوده و از بهترين هتل ها، بهترين پروازها و بهترين خدمات در طول سفر بهره ببرند. خوشبختانه در گلفام سفر امكان رزرو تور ازمير با هر بودجه مالي و خدمات مختلف براي مسافران و گردشگران عزيز وجود دارد.

تور لحظه آخري ازمير

رزرو هتل در تور ازمير

چنانچه تصميم داريد به شهر زيبا و تاريخي ازمير سفر كنيد و نهايت استفاده از مدت زمان اقامت خود را در اين شهر ببريد پيشنهاد ما به شما اين است كه قبل از سفر هتل مورد نظر خود را انتخاب كنيد. هر چه هتل ها به مراكز تفريحي و گردشگري نزديك تر باشند هزينه بيشتري بايد پرداخت كنيد و بالعكس هتل هاي واقع در حاشيه شهر ارزانتر مي باشند. قبل از رزرو آنلاين هتل ازمير مي توانيد از خدمات و امكانات هتل، تعداد اتاق ها، مدرنيته بودن و غذاخوري هتل مطلع شويد. اگر مي خواهيد تور ازمير هزينه كمتري براي شما در بر داشته باشد دقت نماييد هتل با كيفيت، با خدمات مناسب و ارزان قيمت انتخاب كنيد. از جمله هتل هاي معروف ازمير : هتل هيلتون ازمير، هتل موون پيك ازمير، سوئيسوتل گرند ايفس ازمير و كايا ازمير نرمال مي باشد.

فرودگاه بين المللي ازمير

فرودگاه ازمير در 18 كيلومتري شهر زيبا و توريستي ازمير واقع شده است. برخلاف قدمت تاريخي ازمير اين فرودگاه ساختماني نوساز و مدرن دارد. در واقع تاريخ ساخت و بهره برداري از فرودگاه سال 2006 ميلادي مي باشد. خوب است بدانيد فرودگاه بين المللي ازمير بسيار فعال مي باشد و هر ساله گردشگران و مسافران بسياري از اين فرودگاه به نقاط ديگر دنيا جا به جا مي شوند. اين فرودگاه داراي دو پايانه مي باشد. يكي براي مسافران و گردشگران خارجي و ديگري براي مسافران داخلي در نظر گرفته شده است. اين دو پايانه توسط راهروي متحرك به هم ارتباط دارند. اين فرودگاه مدرن و نوساز داراي سالن همايش، غذاخوري مجلل و لوكس، فروشگاه و .... مي باشد. در بيرون از محوطه فرودگاه تاكسي هاي مربوط به فرودگاه براي جابجايي گردشگران و مسافران قرار گرفته اند و تور ازمير را با خاطره اي خوش همراه مي كنند.

امتیاز:
بازدید: 49
برچسب:
:
[ 1398/7/29  ] [ ۱۱ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

سفري خاطره انگيز به شهر استانبول

استانبول بزرگترين شهر تركيه، ميان آسيا و اروپا قرار دارد و پر از جاذبه هاي ديدني و تاريخي با قدمت 660 سال قبل از ميلاد است كه هر ساله گردشگران بسياري را به خود جذب مي كند. براي سفر به استانبول خوب است بدانيد اين شهر در چه موقعيت آب و هوايي و جغرافيايي قرار دارد. همچنين قبل از سفر بهتر است اطلاعاتي راجع به جاذبه هاي گردشگري، مراكز خريد، هتل ها، رستوران ها و تهيه بليط هوايي استانبول كسب كنيد. پس با ما همراه باشيد تا اطلاعات جامعي راجع به سفر به استانبول به شما ارائه دهيم.
تور استانبول

سفر به استانبول

بسياري از گردشگران ايراني اولين مقصد سفر خارجي خود را شهر استانبول انتخاب مي كنند. زيرا نسبت به سفرهاي خارجي ديگر ارزانتر است. بهترين زمان مسافرت به شهر استانبول اوايل پاييز و اواخر بهار مي باشد زيرا در فصل بهار بارش ها كاهش يافته و هواي آن طراوت خاص و ويژه اي دارد. همچنين در پاييز شرايط آب و هوايي بسيار مطلوب است. استانبول پر از آثار تاريخي، تفريحي و مراكز خريد با قيمت هاي مناسب و بسيار ارزان مي باشد. اگر به استانبول سفر مي كنيد، قدم زدن در خيابان استقلال، خوردن غذاهاي خوشمزه تركي و قايق سواري در تنگه بسفر را فراموش نكنيد.
شهر استانبول در فصل تابستان به علت تعطيلي مدارس شلوغ تر از هميشه مي باشد. در تابستان جشنواره هاي هنري و كنسرت هاي بزرگي برگزار مي شود. جالب است بدانيد براي سفر به استانبول و شهرهاي ديگر تركيه نياز به گرفتن ويزا و دردسرهاي خاص او را نداريد و تنها با اصل گذرنامه مي توانيد به اين شهر خوش آب و هوا و توريستي سفر كنيد. البته سفر به شهر استانبول به شرط آن است كه بيش از 6 ماه از اعتبار گذرنامه شما نگذشته باشد در غير اين صورت بايد تاريخ گذرنامه تمديد شود.
سفر به تور استانبول

جاذبه هاي گردشگري استانبول

جاذبه هاي گردشگري استانبول را مي توان به سه بخش تاريخي، تفريحي و ديدني تقسيم نمود. از طرفي ديگر مراكز خريد و پاساژهاي استانبول نيز از مكان هاي ديدني اين شهر مي باشند. از جاذبه هاي تاريخي مي توان مساجد، كاخ ها و موزه هاي استانبول را نام برد. مسجد ايا صوفيه، مسجد آبي، مسجد سلطان احمد، كاخ توپكاپي كه در منطقه سلطان احمد واقع شده اند. مسجد سليماني هفت برج گاتا، خانه خون آشام استانبول از ديگر مكان هاي تاريخي اين شهر مي باشند و اما معروفترين جاذبه هاي تفريحي استانبول شامل پل بسفر، سالن شب تركي و پارك آبي آكوالند است.
گشت دريايي در تنگه بسفر و رفتن به حمام هاي تركي و پارك هاي ديدني استانبول از جمله پارك ژوراسيك لند مي تواند لذت سفر به استانبول را براي گردشگران دو چندان كند. وجود سينماهاي متعدد و رستوران هاي مدرن و باكيفيت از جمله ديگر مكان هاي ديدني استانبول است. در سفر به توراستانبول بالن سواري بر فراز شهر بزرگ و ديدني استانبول را فراموش نكنيد زيرا بسيار هيجان انگيز مي باشد و هيچگاه از خاطر شما فراموش نمي شود.
رزرو تور استانبول

تور استانبول

 

ممكن است اين تصور را داشته باشيد كه اگر خودتان براي خريد بليط هواپيماي استانبول و رزرو هتل در استانبول اقدام نماييد هزينه كمتري پرداخت مي نماييد. اين تصور درست مي باشد اما دردسرهاي خاص خود را دارد. اين در صورتي است كه تورهاي سفر به استانبول هزينه كمتري داشته و در عين حال بسياري از برنامه هاي قبل از سفر را براي شما پيش مي برند. زيرا به كمك مجريان تور استانبول از امور مربوط به اين سفر راحت شده و يك سفر بي دغدغه و آرامش بخش خواهيد داشت. در صورتي كه قصد داريد سفري مطمئن و با برنامه ريزي را تجربه كنيد، مي توانيد با ما در سايت گلفام سفر همراه شويد.

خدمات تور استانبول

از نمونه خدمات تور استانبول مي توان به اين موارد اشاره نمود: رزرو هتل چند ستاره با حداقل هزينه در بهترين مكان شهر و نزديك به اماكن تفريحي، تاريخي و مراكز خريد در استانبول. از آنجايي كه مراكز تاريخي و جاذبه هاي ديدني استانبول در مركز شهر واقع شده اند در نتيجه بهتر است هتل اقامت شما در مركز شهر باشد تا در زمان صرفه جويي كنيد و از تمام جاذبه ها ديدن نماييد. بليط رفت و برگشت، بيمه مسافرتي، گشت شهري جهت بازديد از مكان هاي مختلف و تفريحي، گشت رايگان در شهر، ارائه سيم كارت رايگان به مسافران، پايين ترين هزينه دريافتي از مسافرين در ايام خاص سال مانند ايام تعطيل و همچنين در برخي موارد ارائه بليت پرواز با 20 كيلوگرم بار از ديگر خدمات ارائه شده در تورهاي گردشگري استانبول مي باشد.
خدمات سفر در تور استانبول

رزرو هتل در سفر به استانبول

قبل از سفر به استانبول هتل مورد نظر خود را پيدا نموده و پس از رسيدن به آنجا با خيال راحت و آسوده به محل اقامت خود دست پيدا كنيد. با اين كار در واقع علاوه بر صرفه جويي در زمان با آرامش بيشتري به سفر مي رويد. قيمت هتل ها در استانبول متفاوت مي باشد. اگر در انتخاب هتل دقت نماييد مي توانيد هتل با كيفيت و خدمات بالا را با قيمت مناسب پيدا كنيد و چند روز اقامت در آنجا را با خيال راحت سر كنيد. اكثر هتل هاي اين شهر به علت وجود جاذبه ها و مراكز خريد در منطقه بي اوغلو و فاتح قرار دارند. چنانچه تصميم داريد در منطقه بي اوغلو هتل رزرو كنيد؛ سعي نماييد در نزديكي خيابان استقلال و يا ميدان تكسيم باشيد. حتي مي توانيد نزديكي به برج گالاتا و اسكله كاباتاش انتخاب نماييد و اگر مي خواهيد در منطقه فاتح هتل رزرو كنيد سعي كنيد در نزديكي موزه اياصوفيه، مسجد آبي، كاخ توپكاپي، مسجد احمد سلطان آب انبار بازيليكا، بازار بزرگ و اسكله امينونو باشد.
جالب است بدانيد با رزرو هتل در مركز شهر و نزديك به مراكز خريد و نزديكي جاذبه هاي ديدني شهر در وقت و زمان شما صرفه جويي مي شود. ولي بايد اين را در نظر داشته باشد كه هزينه اقامت در اين هتل ها نسبت به هتل هاي دور از شهر بسيار گرانتر است. يكي از خدمات سايت گلفام سفر كمك كردن شما براي رزرو بهترين هتل هاي استانبول با مناسب ترين قيمت ها است، پس براي انتخاب يك اقامتگاه خوب مي توانيد با اين مجموعه همراه شويد.
رزرو تور استانبول

رزرو بليط هواپيما استانبول

يكي ديگر از اقدامات مهم براي سفر به استانبول، رزرو بليط هواپيما اين شهر است. جهت رزرو بليط هواپيماي استانبول از آخرين وضعيت بليط هاي استانبول اطمينان حاصل نماييد در قسمت پرواز خارجي، نوع بليط را انتخاب كنيد. آيا بليط رفت و برگشت مي خواهيد يا صرفا بليط رفت؟ سپس جزئيات ديگر را تكميل نماييد مانند مبدا، مقصد، تاريخ رفت و برگشت، كلاس پرواز، تعداد مسافران و غيره. در نهايت بر روي دكمه جستجوي پرواز كليك كنيد، نتايج پرواز به استانبول براي شما به نمايش در مي آيد.
بر اساس اطلاعات داده شده بليط ها به صورت صعودي از ارزانترين پرواز تا گرانترين پرواز قابل مشاهده است. همچنين مي توانيد اطلاعات دقيق تري نيز به دست آوريد مانند: ايرلاين، تاريخ و شماره پرواز، ساعت حركت، مدت زمان حركت، تعداد توقف، مدت زمان توقف و قيمت بليط سفر به استانبول. در بخش جزئيات بيشتر اطلاعات شامل فرودگاه ها، نوع ايرلاين و قوانين بليط استانبول دست يابيد. شهر بزرگ استانبول دو فرودگاه دارد، يكي در بخش آسيايي و ديگري در بخش اروپايي شهر واقع مي باشد. فرودگاهي را انتخاب كنيد كه به محل اقامت خود نزديك باشد. اگر براي رزرو بليط هواپيماي استانبول ترديد داريد، مي توانيد از مشاوران سايت كمك گرفته و بهترين انتخاب را داشته باشيد.

قيمت تور سفر به استانبول

عوامل متعددي در قيمت تور استانبول تاثير مي گذارد. از جمله اين عوامل مي توان به هتل و محل اقامت، كه بستگي به ستاره هتل، خدمات آن و همچنين محل قرارگيري هتل از نظر موقعيت جغرافيايي دارد. از طرفي ديگر اگر هتل در مركز شهر باشد به دليل وجود تجمع مراكز خريد و اماكن تاريخي - تفريحي، گرانتر مي باشد. اما اگر هتل در بيرون از شهر باشد معمولا ارزانتر است. همچنين نوع اتاق ارائه شده نيز در قيمت هتل تاثير دارد. علاوه بر اين موارد، تعداد شب اقامت، بليط هواپيمايي رفت و برگشت استانبول، شركت برگزار كننده، ساعت پرواز رفت و برگشت نيز در قيمت تور استانبول اثر گذار است.
يكي ديگر از عوامل موثر در قيمت تور استانبول، تاريخ سفر به استانبول مي باشد اصولا در فصل تابستان به علت تعداد زياد گردشگران قيمت تور بالاتر مي باشد. همينطور زمان سفر وسط هفته يا آخر هفته باشد نيز در هزينه سفر عامل مهمي است. عامل موثر ديگر بر قيمت تور استانبول زمان سفر در ايام تعطيل يا غير تعطيل مي باشد. در آخر نيز مي توان به اين نكته اشاره كرد كه در زمان هاي خاص مانند ايام نوروز، يا برگزاري نمايشگاه و فستيوال و برگزاري مراسم هاي خاص قيمت تور استانبول متفاوت مي باشد و نسبت به ايام ديگر بالاتر است.
امتیاز:
بازدید: 36
برچسب:
:
[ 1398/7/24  ] [ ۱۳ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

 خريد بليط چارتر

بليط هواپيما چارتر به دليل استقبال بيشتري كه از آنها مي شود معمولا زودتر پر مي شوند و همين امر باعث مي شود تا ايرلاين ها با دقت بيشتري پيگير پرواز و همچنين عدم تاخير در اين سري از هواپيماها باشند. در واقع زماني كه شما بليط چارتر را خريداري مي كنيد، احتمال كمتري براي كنسل شدن پرواز و يا تاخير آن وجود دارد و شما مي توانيد با خيال راحت تري پرواز خود را انجام دهيد. بليط هواپيما چارتر همچنين براي كساني كه مي خواهند در بازه زماني دو يا سه روز مانده به انجام پرواز گزينه اي ارزان تر و مقرون به صرفه تر به شمار رود.امروزه بسياري از مسافرين به خصوص براي پروازهاي كاري يا در تعطيلات ترجيح به استفاده از بليط هاي چارتري دارند.

 بليط هواپيما چارتر

در صورتي كه قصد خريد بليط چارتر را داريد بهتر است به برخي از نكات در اين خصوص توجه داشته باشيد. بليط هاي چارتر معمولا از بليط هاي سيستمي ارزان تر هستند و به همين دليل ممكن است زود پر شوند و بهتر است حداكثر تا دو روز پيش از پرواز بليط خود را تهيه نماييد. همچنين اين سري از بليط ها معمولا تخفيفي براي كودكان و خردسالان قائل نشده و بهتر است اگر مي خواهيد بليط هواپيما براي بزرگسالان تهيه نماييد، چارتر مي تواند مورد مناسب براي شما باشد. خريد اينترنتي اين سري از بليط ها مي تواند گزينه اي بسيار مناسب براي شما به شمار رود. در واقع شما مي توانيد با خريد اينترنتي اين سري از بليط ها در هزينه هاي خود صرفه جويي نماييد و در كوتاه ترين زمان بليط خود را تهيه كنيد. خريد اينترنتي  از سايت گلفام سفر براي صرفه جويي در هزينه ها مي تواند گزينه اي بسيار مناسب به شمار رود. در هنگام خريد بهتر است در وارد كردن اطلاعات دقت داشته باشيد چرا كه اين سري از بليط ها قابليت بازگشت و استرداد ندارند و ممكن است در صورت اشتباه وارد كردن اطلاعات از ورود شما به هواپيما جلوگيري شود.

 بليط چارتر براي پرواز خارجي

يكي از سوالاتي كه امروزه از بسياري از دفاتر فروش بليط هواپيما چارتر سوال مي شود، وجود اين سري از بليط ها براي پروازهاي خارجي مي باشد. در واقع زماني كه شما مي خواهيد بليط هواپيما از ايران به هر مقصد پر پروازي را خريداري نماييد، ممكن است بليط چارتر وجود داشته باشد. براي مثال در برنامه پروازي كه از تهران به سمت استانبول موجود مي باشد، تقريبا در هر فصلي از سال پروازهاي چارتر وجود دارند و شما مي توانيد از اين سري پروازها استفاده كنيد. همچنين در صورتي كه مي خواهيد اطلاعات بيشتري در زمينه دريافت برنامه پروازهاي چارتر دريافت كنيد و پرواز چارتري به مقصد خارج از كشور خريداري نماييد، مي توانيد با مراجعه به وب سايت گلفام سفر در اين خصوص اطلاعات مورد نياز خود را دريافت نماييد.گلفام سفر را مي توان به عنوان يكي از بهترين مراجع براي خريد اينترنتي بليط معرفي نمود .در ادامه بيشتر به مزاياي خريد بليط چارتر مي پردازيم.

 رزرو آنلاين هتل

 در زمان رزرو آنلاين هتل خارجي يكي از حقوقي كه بسياري از مسافران و كاربران مي بايست به آن توجه كنند مديريت زمان مي باشد. در واقع با اين مديريت به راحتي مي توانيد در وقت خود صرفه جويي كنيد و در كوتاهترين زمان ممكن ليستي از هتل هاي معروف و محبوب در داخل و خارج از كشور را مشاهده كنيد.

براي اين امر رزرو آنلاين هتل داخلي و خارجي  بهترين گزينه محسوب مي‌ شود چرا كه با استفاده از آن مي توانيد تمامي موارد عنوان شده را به صورت دقيق و با دقت بيشتري مورد واكاوي قرار دهيد. بسياري از افراد يا زمان كافي براي مراجعه به آژانس و شركت هاي حمل و نقل را ندارند و يا اينكه گرفتن مرخصي براي رزرو هتل براي آنها به صورت حضوري وجود ندارد. اين گزينه بهترين فرصت براي آنها شناخته مي شود تا بتوانند قبل از سفر با خيالي آسوده هتل خود را در سايت مسافرتي گلفام سفر رزرو كنند.

 شما عزيزان مي توانيد چندين هتل را در يك آژانس مسافرتي مورد ارزيابي قرار دهيد و در نهايت بهترين گزينه را انتخاب كنيد.در سايت تفريحي و مسافرتي گلفام سفر نيز حق مقايسه براي تمامي مسافران و كاربران در نظر گرفته شده است. عزيزان به راحتي مي‌ توانند از طريق فيلدهاي مختلف اين امكان را براي خود فراهم كنند كه بهترين و مناسب ترين هتل و يا اقامتگاه مناسب را براي اقامت چند روزه در نظر بگيرند.

 بهترين تورهاي آسيا 

 

تور قبرس شمالي

همانطور كه گفته شد قبرس شمالي تحت تسلط ترك ها در شمال جزيره قبرس مي باشد. قبرس داراي تمدني باشكوه با بناهاي تاريخي مي باشد. اين جزيره سومين جزيره بزرگ مديترانه است كه در شرق درياي مديترانه قرار دارد. پادشاهان بسيار زيادي در اين منطقه حكمراني كرده اند و نشان دهنده شكوه و عظمت دوره رومي بوده اند. قبرس شمالي در طي سال ها و قرن ها نشانه هايي از تاريخ و فرهنگ را مناطق مختلف خود قرار داده است كه تمامي آنها به چيزي بيش از ده هزار سال قبل برمي گردد. قبرس از لحاظ جغرافيايي در قاره آسيا قرار دارد و از لحاظ سياسي يكي از كشورهاي اروپايي مي باشد كه عضو اتحاديه اروپا است . تور قبرس شماليمقصد بسياري از گردشگران و دوستداران طبيعت است.  بيشتر مردم قبرس شمالي مسلمان هستند و مي توان شماري از افراد مسيحيان ارتدوكس و پيروان كليساي ماروني را مشاهده كرد.

بهترين زمان تور قبرس شمالي

 جزيره قبرس داراي آب و هواي مديترانه اي مي باشد كه داراي تابستان هاي خشك و  زمستان هاي معتدل است. در قبرس شمالي در فصل تابستان با آب و هواي گرم رو برو خواهيد شد و آسمان صاف و بدون ابر است. اما سواحل قبرس بسيار لذت بخش و فرصتي عالي براي بازديد مسافرين از سواحل مديترانه اي مي باشد. در فصل زمستان قبرس آب و هوايي معتدل دارد و با بارش باران و برف رو برو است. قبرس داراي بهترين آب و هوا است و داراي آب و هواي سالمي دارد. بهترين زمان سفرو رزو تور قبرس شمالي در فصل بهار و پاييز مي باشد كه آب و هواي خنك و ملايمي دارد. در صورتي كه بخواهيد زيبايي هاي آن را در تابستان ببينيد، كلاه آفتاب گير و كرم ضد آفتاب به همراه داشته باشيد تا گرماي آن شما را غافلگير نكند.

رزرو آنلاين تور پاتايا

مي توانيد با خريد آنلاين تور پاتايا به بازديد از  دنياي زير آب در شهر پاتايا بپردازيد كه يكي از بزرگترين آكواريوم هاي كل دنيا در شهر پاتايا واقع شده است، اين آكواريوم بسيار مجهز شامل يك تونل بسيار بزرگ و طولاني است كه به صورت همزمان تعداد زيادي از توريست ها مي توانند وارد آن شوند و تجربه اي فوق العاده را در تور پاتايا بدست آورند. يكي ديگر از تفريحاتي كه مي توانيد در تور پاتايا تجربه كنيد بازديد از پارك فيل ها در اين شهر است، شما در اين پارك مي توانيد تعداد بسيار زيادي فيل را مشاهده كنيد كه اكثرا آنها داراي سن بالايي هستند و ديگر نمي توانند در جنگل هاي شهر پاتايا زندگي كنند، از جمله فعاليت هاي فوق العاده اي كه مي توانيد در اين پارك انجام دهيد غذا دادن به اين فيل ها است كه علي الخصوص براي كودكان مي تواند جذاب باشد.

تور وارنا 

گرجستان را مي توان يكي از مهم ترين كشورهاي گردشگري در شرق اروپا توصيف كرد كه طبيعت بسيار زيبا و مراكز تاريخي و گردشگري بسيار زيادي را در خود جاي داده است. از مهم ترين شهرهاي گردشگري تورهاي جذاب اين كشور مي توان به تور تفليس و تور وارنا اشاره نمود كه كاخ هاي بسيار زيادي را در خود جاي داده است و از مهم ترين مراكز گردشگري تاريخي در كشور گرجستان به شمار مي رود. در صورتي كه مي خواهيد از اين كشور بازديد كنيد، قطعا براي ورود از ايران به سمت تفليس سفر خواهيد كرد پس سعي كنيد كه از رودخانه، پارك ها، آب گرم و كاخ هاي قديمي تفليس ديدن كنيد

 

امتیاز:
بازدید: 8
برچسب:
:
[ 1398/7/24  ] [ ۱۲ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

در اين مقاله با تورهاي زير آشنا ميشويم:

سفر به مالزي

مالزي كشوري بي نظير و متفاوت است. بيشترين تفاوت اين كشور با ساير همسايگان خود در فرهنگ و مذهب است. اغلب مردم مالزي مسلمان هستند. گذشته از اين ها شرايط آب و هوايي بسيار ويژه اي در اين منطقه حكمفرماست كه تجربه چنين شرايطي شايد براي تك تك افراد جالب توجه باشد. مالزي يكي از كشورهاي گردشگر پذير آسيايي است كه در سال هاي اخير تلاش هاي بسياري براي توسعه صنعت گردشگري خود كرده است. اگر تاكنون سفر به اين كشور زيبا و پر جاذبه را تجربه نكرديد، دير نشده است. شما هم اكنون مي توانيد براي خريد تور مالزي و سفر به اين كشور ديدني اقدام نماييد.

تور مالزي

آب و هواي مالزي

آب و هواي مالزي، بسيار مرطوب است و به دليل وجود اقليم خاص در اين منطقه و بادهاي موسمي، بارندگي در كشور مالزي به وفور اتفاق مي افتد. در مالزي دو فصل پر بارش وجود دارد. از نوامبر تا اواخر مارس ميزان بارندگي به شدت زياد است و بخش هاي شرقي مالزي هميشه درگير بارش هاي موسمي هستند. از ماه مه تا سپتامبر بادهاي موسمي ديگري، اين بار از سمت غرب شروع به وزيدن مي كنند و بخش هاي غربي اين كشور را تحت تاثير قرار مي دهند. ماه جولاي، كم بارش ترين ماه سال است و هوا به نسبت گرم مي شود. البته در اين ماه هم همچنان بادهاي شديد و گرم، گهگاهي شروع به وزيدن مي كنند. البته به طور كلي آب و هواي مالزي، گرم و مرطوب است. شايد علت اين امر نزديكي مالزي به خط استوا باشد كه شرايط آب و هوايي استوايي بهره مي برد.

بهترين زمان براي خريد تور مالزي

شرايط آب و هواي مالزي اغلب در تمام طول سال، بارندگي در اين كشور دائمي است، بهتر است، خود را با اين شرايط وفق دهيد و بهترين زمان براي سفر با تور لوكس مالزي را انتخاب كنيد. از نظر آب و هوايي، بهترين زمان براي سفر به مالزي، از اواخر ماه مارس تا اكتبر مي باشد. در اين موقع از سال به نسبت ديگر فصول، ميزان بارندگي ها كم تر بوده و اغلب عصر ها باران مي بارد. البته بايد اين موضوع را در نظر داشته باشيد كه در اين ايام سال، كشور مالزي با مشكل آلودگي هوا دست و پنجه نرم مي كند. اگر بخواهيد در موقع رونق كار فستيوال هاي مختلف به اين كشور سفر كنيد، بايد ماه ژانويه و فوريه را براي سفر انتخاب كنيد. البته ميزان بارندگي در اين موقع از سال زياد است.

سفر به ويتنام

در جنوب شرق آسيا كشوري زيبا و با فرهنگي جالب و خاص به نام ويتنام قرار دارد. ويتنام شايد براي بسياري از افراد كشوري ناشناخته باشد و شايد حتي ندانيد اين كشور در كدام منطقه از جهان واقع شده است. اما به هر حال بايد بگوييم ويتنام در سال هاي اخير توانسته است، مانند ديگر كشورهاي پر گردشگر نظير تايلند، تلاش هاي بسياري در جهت جذب توريست انجام دهد. اگر شما هم به فرهنگ مردم جنوب شرق آسيا علاقه مند هستيد، پيشنهاد مي كنيم، حتما كشور ويتنام را در ليست مقاصد سفر خود قرار دهيد. جالب است بدانيد برخلاف چيزي كه اكثر افراد تصور مي كنند، ويتنام داراي چشم انداز هاي طبيعي فراواني است و جاذبه هاي گردشگري و طبيعي بسيار زيادي در اين كشور واقع شده است. براي افرادي كه اهل مسافرت و جهانگردي هستند، سفر به ويتنام خالي از لطف نيست.

سفر به ويتنام از طريق تور

سفر به ويتنام به طرق مختلفي امكان پذير مي باشد. شما مي توانيد خود خريد بليط هواپيما ويتنام را انجام دهيد و به اين كشور سفر كنيد يا اين كه مي توانيد از روش بهتر و به صرفه تري استفاده كرده و با خريد آنلاين تور ويتنام به اين كشور دوست داشتني آسيا سفر كنيد. هر دو حالت امكان پذير مي باشد. اما اگر از طريق تور ويتنام اقدام كنيد، ديگر لازم نيست، نگران برخي مشكلات احتمالي و هماهنگي هاي مختلف باشيد. تمامي اقدامات لازم توسط تور شما انجام مي شود و شما به راحتي و البته با صرف كمترين هزينه مي توانيد با اطمينان كامل به ويتنام سفر كرده، از مكان هاي ديدني آن ديدن كرده و با خيال راحت و بدون داشتن دغدغه خريد بليط و ديگر مسائل به كشور باز گرديد. به ويژه اگر براي اولين بار است كه مي خواهيد به اين كشور سفر كنيد، ريسك نكرده و مراحل كار را به يك تور مناسب بسپاريد. البته به طور كلي نيز پيشنهاد مي كنيم تمامي افراد تا جايي كه امكان دارد، از خدمات تورها استفاده كنند و با خيال راحت به مسافرت بپردازند.

بهترين زمان خريد تور ويتنام از نظر آب و هوا

به طور كلي داراي آب و هواي ويتنام موسمي استوايي است. اما در قسمت شمال اين كشور هوا كوهستاني و سرد است و زمستان هاي بسيار سردي دارد. در بخش جنوبي ويتنام آب و هوا كاملا استوايي مي باشد. به طور كلي مي توانيم بگوييم ويتنام تنها داراي دو فصل تابستان و زمستان مي باشد. تابستان از ماه مه شروع شده و تا اكتبر ادامه مي يابد. تقريبا مي توانيم بگوييم تابستان از اواسط بهار آغاز شده و تا اواسط پاييز ادامه مي يابد. زمستان هم از ماه نوامبر آغاز شده و تا آوريل ادامه دارد. حال با اين اوصاف اگر بخواهيم بگوييم كه بهترين زمان براي خريد تور ارزان ويتنام و سفر به اين كشور چه موقع است، مي توان گفت فصل بهار و پاييز زمان هاي بسيار مناسبي براي سفر به اين منطقه مي باشند. چرا كه در اين زمان ها آب و هوا حالت معتدل داشته و زياد سرد يا خيلي گرم نيست.

بهترين زمان خريد تور ويتنام از نظر قيمت

در بخش قبل در مورد بهترين زمان سفر به ويتنام از نظر آب و هوا صحبت كرديم. همان طور كه مي دانيد در فصل بهار و پاييز حجم مسافران و گردشگران بسيار زيادي به ويتنام سفر مي كنند و در اين زمان به تبع قيمت خدمات و امكاناتي كه در اختيار شما قرار مي گيرد، به مراتب بيشتر از ساير مواقع سال است. از اين رو اگر مي خواهيد يك سفر ارزان به ويتنام داشته باشيد، شايد قيمت تور ويتنام در تابستان يا زمستان، گزينه مناسبي باشد. البته پيش از اين كار از اطلاعات آب و هواي روزانه ويتنام آگاه شويد و سپس براي خريد تور ويتنام اقدام نماييد.

سفري خاطره انگيز به بانكوك همراه با تور بانكوك

بانكوك مركز كشور تايلند بوده كه در بخش جنوب شرقي آسيا واقع شده است. تايلند در سال هاي اخير رشد چشم گيري در زمينه گردشگري داشته است و در حال حاضر در رده ي پر بازديد ترين كشورهاي گردشگري جهان قرار دارد. در اين كشور مي توانيد انواع فرهنگ ها را ببينيد. جاذبه هاي طبيعي، تاريخي و تفريحي بسيار زيبايي در بانكوك قرار دارد كه ديدن آن ها خالي از لطف نيست. اگر مي خواهيد سفر به جنوب شرق آسيا را آغاز كنيد، پيشنهاد ما به شما شهر بانكوك است. البته بهتر است، پيش از انتخاب و سفر به اين شهر، با شهر بانكوك بيشتر آشنا شويد

تور بانكوك

آب و هواي بانكوك

بانكوك در منطقه جنوب شرق آسيا قرار داشته و از اين رو از شرايط آب و هوايي اين منطقه پيروي مي كند. آب و هواي بانكوك به طور كلي گرمسيري بوده و داراي دو فصل مي باشد. 6 ماه در بانكوك بارش باران به وفور اتفاق مي افتد و در 6 ماه بعدي شرايط آب و هوايي تغيير كرده و از رطوبت هوا كاسته مي شود. تقريبا مي توان گفت در تمام روزهاي سال، دماي هوا بالا است و تحمل اين شرايط، شايد براي مسافران خارجي سخت باشد. در بانكوك، ماه آوريل گرم ترين ماه سال است و رطوبت هوا به شدت كاهش پيدا مي كند. اما به تدريج و در فصل تابستان، به دليل وجود ابرهاي باران زا، دماي هوا كمي كاهش پيدا مي كند. فصل خشك سال از ماه نوامبر كه مصادف با آبان ماه است، آغاز شده و تا آوريل ادامه پيدا مي كند. بر عكس فصل باراني بانكوك از ماه مي آغاز شده و تا پايان اكتبر يعني تا اوايل آبان ادامه پيدا مي كند.

بهترين زمان براي خريد تور بانكوك

با توجه به اين شرايط آب و هوايي خاص شايد شما هم مي خواهيد بدانيد كه بهترين زمان براي خريد تور بانكوك و سفر به اين شهر چه زماني است؟ اگر شرايط آب و هوايي برايتان اهميت دارد، مي توانيم بگوييم كه بهترين زمان براي خريد تور بانكوك، از اوايل آبان تا اواسط فروردين مي باشد. در اين موقع از سال رطوت هوا به شدت كاهش مي يابد و دماي هوا نيز مساعد تر مي شود. بنابراين تحمل شرايط آب و هوايي بانكوك در اين موقع از سال آسان تر است و توصيه مي كنيم، تور بانكوك را در اين بازه ي زماني خريداري كنيد. اما اين موضوع را نيز بايد در نظر داشته باشيد كه خدمات شهري شامل هتل ها، فروشگاه ها، رستوران ها، مناطق تفريحي و ... در اين موقع از سال گران تر خواهد بود و اگر با قيمت تور بانكوك در اين موقع از سال مشكل داريد، مي توانيد زمان هاي ديگري را نيز براي خريد تور بانكوك انتخاب كنيد. براي مثال شما مي توانيد اوايل نوامبر يا ماه هاي مارس و آوريل را براي سفر خود انتخاب كنيد. در اين ماه ها شرايط آب و هوايي ايده آل نيست؛ اما به نسبت ديگر ماه هاي سال قابل تحمل تر است و از طرف ديگر، هزينه هاي سفر به بانكوك نيز در اين شرايط زماني كم تر خواهد شد

آشنايي با تور تايلند

كشور تايلند يكي از كشورهاي ساحلي آسيا است كه مورد توجه تورهاي مسافرتي بسياري قرار دارد. در تايلند چند شهر بزرگ وجود دارد كه مي توانيد در سفرهاي خود از آنها ديدن كنيد و در كنار استراحت در ساحل هاي تفريحي آن از جاذبه هاي گردشگري و تاريخي شهر نيز ديدن كنيد و با فرهنگ و آداب و رسوم مردم تايلند نيز آشنا شويد. تور تايلند يكي از تورهاي گردشگري مهم در كشور تايلند به شمار مي رود. به گونه اي كه سالانه هزاران مسافر خارجي به تايلند آمده و در آن به گردش و تفريح مشغول مي شوند. تايلند اگرچه شهر ساحلي كوچكي است، ولي به خاطر نزديكي به شهر بانكوك پايتخت كشور تايلند، دسترسي به آن نيز راحت است. آنچه باعث شده تا تور تايلند مورد توجه توريست ها قرار بگيرد، جمع شدن جاذبه هاي گردشگري تفريحي، تاريخي و فرهنگي در كنار امكانات تفريحي مناسب مثل هتل ها، بارها، استراحتگاه هاي ساحلي و ... است. در ادامه اين مقاله به معرفي اين جاذبه هاي گردشگري نيز خواهيم پرداخت.

بهترين زمان براي سفر به تايلند

تايلند يكي از شهرهاي ساحلي كشور تايلند است كه داراي آب و هواي خوبي نيز هست. دليل اين آب و هواي تايلند مساعد، نزديكي تايلند به خط استوا و آب هاي اقيانوسي است كه باعث شده تا اين شهر كمتر هواي خيلي سرد را تجربه كند. به طور كلي مي توان گفت كه آب و هواي تايلند گرمسيري بوده و در تمام طول سال رطوبت بالايي دارد. زمستان هاي تايلند هم آب و هواي سردي نداشته و البته ميزان بارش ها در آن كم است. فقط در ماه هاي مه تا نوامبر در اين شهر باران مي بارد و اوج بارش باران در تايلند مربوط به ماه سپتامبر است. اين بارش ها نيز فقط به صورت رگباري و گذرا بوده و كمتر پيش مي آيد كه يك روز تمام باران ببارد. با توجه به مواردي كه گفتيم، به نظر مي رسد بهترين زمان براي انتخاب تور ارزان تايلند ماه هاي اوليه بهار و ماه هاي اوليه پاييز باشد. روزهايي كه هوا نه خيلي سرد است و نه آن قدر گرم مي شود كه قابل تحمل نباشد. نكته ديگري كه وجود دارد اين است كه در اين ماه ها جشن ها و مراسم هاي پر تعدادي در شهر پاتايا و شهرهاي اطراف برگزار مي شود؛ كه مي تواند بخشي از جاذبه هاي گردشگري تور تايلند نيز باشد.

جاذبه هاي گردشگري تور تايلند

مهمترين عامل محبوبيت تور لحظه آخري تايلند به خاطر ساحل هاي تفريحي آن است. ساحل جامتين يكي از همين استراحتگاه هاي ساحلي در تايلندست. يك ساحل شني به وسعت شش كيلومتر كه به دور از شهر قرار گرفته و امكانات تفريحي خوبي دارد. نونگ نوچ نيز يك باغ گرمسيري بزرگ است و از جاذبه هاي گردشگري تور تايلند به شمار مي رود. در اين باغ كه امروزه به صورت يك پارك گردشگري در آمده، مي توانيد طعم انواع ميوه هاي گرمسيري را بچشيد و در آن به گردش بپردازيد.
يكي از جاذبه هاي ديگر شهر، فيل هاي تايلندي است. مكاني كه به جزيره فيل ها مشهور است و مي توانيد با بازديد از آنجا با زندگي فيل ها آشنا شويد و حتي فيل سواري كنيد. جزيره مرجاني ديگر مكان تفريحي شهر تايلند ست كه حتماً بايد آن را تجربه كنيد. يك جزيره با آب هاي شفاف و ساحل هاي شني كه مي تواند تجربه منحصر به فردي براي مسافران باشد.

تور تايلند

جاذبه هاي تاريخي تور تايلند

همين طور كه گفتيم شهر كوچك تايلند در كنار جاذبه هاي گردشگري تفريحي، داراي جاذبه هاي گردشگري تاريخي نيز هست. البته صنعت گردشگري شهر باعث شده تا امروزه مراسم هاي مذهبي كمتري در شهر برگزار شود. ولي هنوز خانه ها و مراكز قديمي در شهر ديده مي شوند. اغلب اين خانه هاي قديمي امروزه به هتل و بار تبديل شده و مسافران تايلند مي توانند از آنها ديدن كنند. تاريخچه شكل گيري بافت گردشگري در شهر پاتايا به اواخر جنگ جهاني دوم بر مي گردد. در حقيقت اين سربازان امريكايي بودند كه براي نخستين بار ساحل هاي پاتايا را براي استراحت و گردش انتخاب كردند. بعدها در دهه 1980 ميلادي شهرت تور تايلند همه گير شده و اين شهر مورد توجه گردشگران بسياري قرار گرفت. به همين خاطر بود كه كشور تايلند و شهردار پاتايا تصميم به سرمايه گذاري بيشتر بر روي جاذبه هاي گردشگري شهر گرفته و آن را به يك شهر تماماً توريستي تبديل كردند. از جمله جاذبه هاي گردشگري تاريخي تور تايلند مي توان به كوه بودا، بازار شناور پاتايا و رقص ها و جشن هاي سنتي مردم شهر اشاره كرد.

گلفام سفر ،سفري راحتي براي شما با رزرو هتل ، خريد بليط هواپيما و ... فراهم خواهد كرد.

امتیاز:
بازدید: 41
برچسب:
:
[ 1398/7/24  ] [ ۱۱ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

روسيه يكي از كشورهاي توريستي قاره اروپا مي باشد كه سالانه گردشگران بسيار زيادي از آن بازديد مي كنند، به همين علت در اين مطلب تصميم گرفته ايم تا كمي درباره تور روسيه و جاذبه هاي گردشگري اين كشور صحبت كنيم. اگر علاقه مند به آشنايي با كشور روسيه، جاذبه هاي گردشگري اين كشور و همين طور مراكز خريد و هتل هاي اين كشور هستيد، بهتر از اين مطلب را به صورت كامل مطالعه كنيد و اطلاعاتي جامع و كامل درباره اين كشور و تور روسيه به دست آوريد.

كشور روسيه

كشور روسيه پهناورترين كشور جهان مي باشد كه در قسمت هاي شمالي منطقه اوراسيا قرار گرفته است، بخشي از اين كشور در آسياي شمالي قرار گرفته است و بخشي ديگر از آن در قاره اروپا واقع شده است. در اطراف اين كشور درياها و اقيانوس هاي زيادي از جمله اقيانوس آرام شمالي، اقيانوس منجمد شمالي، درياي بي رنگ، درياي ژاپن، درياي كاسپين و همينطور درياي سياه قرار گرفته است. كشور روسيه داراي مساحتي بالغ بر ۱۷ ميليون كيلومتر مربع مي باشد كه از اين لحاظ بزرگترين و پهناور ترين كشور دنيا است. بيشتر مناطق اين كشور به ويژه مناطقي كه در شمال اين كشور و در نزديكي سيبري هستند به دليل سردي آب و هوا خالي از سكنه مي باشند. پايتخت اين كشور شهر مسكو است كه به عنوان بزرگترين شهر قاره اروپا شناخته مي شود، روسيه از لحاظ جمعيت نيز پرجمعيت ترين كشورهاي جهان است و با جمعيتي بيش از ۱۴۴ ميليون نفر در رده نهمين كشور پرجمعيت دنيا قرار دارد.

آب و هواي روسيه

كشور روسيه در طول سال داراي آب و هواي متفاوتي مي باشد كه اين اختلاف بسيار زياد است، در برخي از روزهاي سال دماي هوا به ۳۷ درجه سانتي گراد مي رسد كه در اين دما معمولاً يخ هاي اين منطقه شروع به ذوب شدن مي كند، در برخي ديگر از روزها دماي هواي كشور روسيه به منفي ۳۰ درجه سانتي گراد مي رسد كه معمولاً در فصل زمستان شاهد اين اتفاق هستيم. ماه هاي جولاي و آگوست گرمترين ماه هاي سال در كشور روسيه هستند كه به همين دليل در اين ماه ها مي توانيد مسافران و گردشگران بسيار زيادي را در كشور روسيه مشاهده كنيد كه به تور روسيه رفته اند. در فصل زمستان معمولا توريست هايي به تور روسيه مي روند كه علاقه مند به برف و يخ مي باشد، فصل زمستان در كشور روسيه بسيار برفي است و شما با سفر به اين كشور در اين فصل مي توانيد شاهد بارش برف در اين كشور بوده و از جاذبه هاي گردشگري فوق العاده زيباي آن در فصل زمستان ديدن كنيد.

تور روسيه

بازديد از ميدان سرخ روسيه در تور روسيه

يكي از جاذبه هاي گردشگري بسيار زيباي كشور روسيه كه در تور روسيه حتما بايد از آن ديدن كنيد، ميدان سرخ شهر مسكو است، اين ميدان را مي توان مهم ترين ميدان شهر مسكو دانست كه جاذبه هاي گردشگري زيادي از جمله كاخ كرملين و همچنين كليساي جامع سنت باسيل در اين ميدان قرار گرفته اند. تقريبا بيشتر خيابان هاي اصلي شهر مسكو روسيه به اين ميدان منتهي مي شوند. در اين ميدان كنسرت هاي بسيار بزرگي برگزار مي شود و خوانندگان معروف كشور روسيه و همچنين خوانندگان بزرگ دنيا معمولاً به صورت هفتگي در اين ميدان كنسرت هاي خود را برگزار مي كنند. اين ميدان را مي توان يك منطقه بسيار حساس در شهر مسكو به شمار مي آيد كه در اطراف آن مناطق تجاري و اداري بسيار زيادي قرار دارد. اگر در تور روسيه موفق شويد كه در يكي از هتل هايي كه در اين ميدان قرار دارد اتاق رزرو كنيد، مي توانيد به راحتي به بيشتر جاذبه هاي گردشگري و همينطور مراكز خريد اين شهر دسترسي داشته باشيد و به اين ترتيب به ميزان بسيار زيادي از هزينه هاي تور روسيه بكاهيد.

كليساي جامع شهر سنت پترزبورگ

كليساي جامع شهر سنت پترزبورگ كه با نام كليساي كازان نيز شناخته مي شود، يكي از بهترين بناهاي كشور روسيه مي باشد، يكي از اصلي ترين دلايلي كه باعث مي شود توريست ها در تور لوكس روسيه از اين ساختمان ديدن كنند معماري فوق العاده زيباي آن است كه در سبك كلاسيسيم روسي ساخته شده است. اين كليسا به عنوان يكي از بزرگ ترين عبادتگاه هاي كشور روسيه نيز شناخته مي شود و محل دفن شخصيت معروفي چون فيلد مارشال كوتوزوف نيز مي باشد. اين كليسا در مركز شهر سنت پترزبورگ واقع شده است و در حال حاضر تنها كليساي در حال كار ارتدوكس در اين شهر مي باشد. اين كليسا از آن جا كه يك عبادتگاه بسيار مشهور در كشور روسيه به شمار مي آيد در روزهاي مقدس افراد بسيار زيادي به آن مراجعه مي كنند. شما نيز مي توانيد در تمامي روزهاي هفته به اين كليسا مراجعه كنيد و از معماري فوق العاده زيباي آن نهايت لذت را ببريد.

موزه هنرهاي زيباي پوشكين

موزه هنرهاي زيباي پوشكين يكي از آثار گردشگري هنري كشور روسيه مي باشد كه در شهر مسكو واقع شده است، امروزه به عنوان يكي از بزرگترين مجموعه هاي هنري دنيا شناخته مي شود كه در آن مي توانيد آثاري از مصر باستان و يونان را مشاهده كنيد. امروزه در اين موزه بيش از ۷۰۰ هزار اثر هنري از دوره هاي مختلف تاريخي وجود دارد كه علاقه مندان به تاريخ و هنر مي توانند در تور ارزان روسيه از آن ديدن كنند. اگر علاقه مند به آثار باستاني مي باشيد حتما از اين موزه ديدن كنيد، مطمئن باشيد در هيچ كجا دنيا نمي توانيد اين چنين مجموعه عظيمي از آثار تاريخي و باستاني را به صورت يكجا مشاهده كنيد.

بازديد از تئاتر مارتينسكي را از دست ندهيد!

اگر علاقه مند به تئاترهاي موزيكال هستيد بازديد از تئاتر مارتينسكي در شهر سن پترزبورگ روسيه به شما توصيه مي شود، اين تئاتر يكي از بزرگترين تئاترهاي موزيكال دنيا است كه در تور روسيه حتما بايد از آن ديدن كنيد. نام ديگر اين تئاتر تئاتر بال مي باشد كه به پاس زحمات سر گي كيروف به اين نام نام گذاري شده است. معماري اين ساختمان از نوع نئوكلاسيك مي باشد كه اين نوع معماري در ميان روس ها بسيار مشهور است. يكي از مهمترين دلايلي كه باعث شده است اين ساختمان بسيار محبوب باشد و در ميان توريست ها از طرفداران بسيار زيادي برخوردار باشد، تزئينات و دكور داخلي اين ساختمان است كه به صورت منحصر به فردي طراحي شده اند.

قصر كاترين و پارك تزارسكو

قصر كاترين و پارك تزارسكو در واقع يك روستاي بسيار معروف در كشور روسيه مي باشد كه مربوط به دوره امپراطوري در سن پترزبورگ است، اگر در تور روسيه علاقه مند هستيد كه از يك محيط كاملا محلي و روستايي و بسيار زيبا ديدن كنيد، حتما به اين روستا سفر كنيد. در اين منطقه مي توانيد قصر كاترين را با معماري فوق العاده زيبا و اتاق هاي كوچك و ديدني و همينطور پارك بزرگي كه در اطراف اين قدر وجود دارد مشاهده كنيد. در اين پارك مجسمه ها و آثار هنري متعددي قرار گرفته است كه جلوه زيبايي به اين محيط بخشيده است. يكي از مهمترين ويژگي هاي گردشگري اين منطقه اين است كه مهم نيست در چه فصلي از سال از آن ديدن كنيد، در هر فصلي اين منطقه داراي زيبايي هاي بسيار زيادي است.

مركز خريد اروپتسكي در روسيه

كشور روسيه داراي مراكز خريد بسيار زيادي است كه در تور روسيه مي توانيد خريدهاي خود را از اين مراكز خريد انجام دهيد. مركز خريد اروپتسكي يكي از مراكز خريد جديد اين كشور مي باشد كه در سال ۲۰۰۶ در شهر مسكو افتتاح شده است. در اين مركز خريد مي توانيد انواع مختلفي از برندهاي بين المللي و جهاني را مشاهده كنيد و در صورت تمايل اقدام به خريد محصولات اين برند ها كنيد. اين مركز خريد امكانات فراواني را براي راحتي توريست هايي كه به تور روسيه آمده اند فراهم كرده است كه از جمله آنها مي توان به سينماي چند بعدي، فروشگاه مواد غذايي، سوپرماركت و يك كافه كوچك براي استراحت اشاره كرد.

مركز خريد گوم در روسيه

مجتمع تجاري گوم يكي از مراكز خريد بسيار معتبر در كشور روسيه مي باشد كه سالانه توريست هاي بسيار زيادي براي خريد سوغاتي و وسايل مورد نياز خود به آن مراجعه مي كنند. اين مركز خريد داراي معماري فوق العاده زيبايي مي باشد كه يكي از عوامل مهم در جذب توريست هايي است كه به تور روسيه رفته اند. مجتمع تجاري گوم در نزديكي ميدان سرخ و در مركز شهر مسكو واقع شده است و بي شك مي توان آن را بزرگترين مركز تجاري كشور روسيه دانست. اين مجتمع تجاري در سال ۱۸۹۳ ميلادي تاسيس شده و داراي ۲۰۰ فروشگاه مختلف است كه در هر طبقه مي توانيد محصولات مختلفي با برندهاي مدرن دنيا را مشاهده كرده و اقدام به خريد آنها كنيد. اگر در تور روسيه به دنبال يك مركز خريد معتبر براي انجام خريدهاي خود مي گرديد مجتمع تجاري گوم ميتواند بهترين گزينه اي باشد كه در مقابل شما قرار مي گيرد.

كافه رستوران پوشگين در تور روسيه

اگر در تور روسيه قصد داريد به رستوراني برويد كه به سبك قديمي ساخته شده باشد، كافه رستوران پوشكين مي تواند بهترين گزينه اي باشد كه در مقابل شما قرار مي گيرد. در اين رستوران با مسافران و گردشگران همانند نجيب زاده ها رفتار مي شود كه همين موضوع باعث شده است بسياري از توريست ها علاقه داشته باشند كه حداقل يك بار در تور روسيه به اين كافه رستوران مراجعه كند. كافه رستوران پوشكين داراي معماري فوق العاده زيبايي مي باشد كه در سبك معماري باروك طراحي و ساخته شده است كه يكي از مهم ترين مشخصه هاي آن كتابخانه هاي فراواني است كه بر ديوارهاي اين رستوران نصب شدند. اين كافه رستوران داراي چهار بخش مختلف به نام هاي داروخانه، اتاق شومينه، طرح تابستاني و كتابخانه مي باشد كه در هر بخش برنامه هاي ويژه اي براي مسافران و گردشگران اجرا مي شود.

بازديد از رستوران لافكالافكا در تور روسيه

رستوران لافكالافكا در كشور روسيه يكي از رستوران هاي خاص اين كشور مي باشد كه ديوارهاي آن از آجر و تيرهاي آهني ساخته شده اند. رنگ آميزي ديوارهاي اين رستوران توسط رنگ هاي آرامش بخش و ملايم صورت گرفته است كه همين موضوع باعث مي شود تا در هنگام ميل كردن غذا در اين رستوران احساس آرامش داشته باشيد. اين رستوران يكي از رستوران هاي شلوغ كشور روسيه است كه در صورتي كه علاقه داشته باشيد در محيط هاي شلوغ و پر رفت و آمد غذاي خود را صرف كنيد، اين رستوران مي تواند بهترين گزينه براي شما باشد. رستوران لافكالافكا غذاهاي متنوعي را براي مشتريان فراهم مي كند كه با يكبار مراجعه به آن مي توانيد شب خاطره انگيزي را براي خود به وجود بياوريد.

تور لوكس روسيه

هتل هاي روسيه

 • هتل 5 ستاره كورينتيا:

يك هتل 5 ستاره كه بي شك جزء زيباترين هتل هاي روسيه است، اتاق هاي اين هتل داراي دكوراسيوني بسيار زيبا مي باشند و تهويه مناسبي نيز دارند. از جمله امكانات آن مي توان به حمام اختصاصي، واي فاي رايگان، تلويزيون صفحه تخت و ... اشاره كرد. اين هتل امكان ترانسفر فرودگاهي را براي مسافران فراهم مي كند تا به راحتي بتوانند خود را از فرودگاه به اين هتل برسانند.

 • هتل ريتز كارلتون مسكو:

اين هتل جزء هتل هاي برتر كشور روسيه است كه در ميدان سرخ شهر مسكو واقع شده است. در نزديكي اين هتل مركز خريد گوم قرار دارد كه با 3 دقيقه پياده روي به آن مي رسيد. از امكانات اين هتل مي توان مواردي همچون مركز تناسب اندام، حمام خصوصي و با امكانات بسيار، رستوراني بسيار شيك و ... را نام برد. اگر علاقه مند هستيد كه در تور مسكو اقامت راحتي را داشته باشيد به شما توصيه مي كنيم حتما اين هتل را به عنوان محل اقامت خود انتخاب كنيد.

 • هتل پولمن سوچي:

يكي از هتل هاي بسيار زيبا كه در شهر معروف سوچي در روسيه واقع شده است، اين هتل در مركز شهر سوچي واقع شده و در نزديكي آن جاذبه هاي گردشگري بسيار زيادي وجود دارد. اين هتل يك هتل 5 ستاره است كه اتاق هاي آن بسيار لوكس هستند و امكانات بسيار زيادي را براي افرادي كه به تور روسيه آمده اند فراهم كرده است رزرو هتل پولمن سوچي يكي از بهترين گزينه ها براي سفر است.

 • هتل هليپارك امپير مسكو:

اين هتل داراي موقعيت جغرافيايي فوق العاده اي است كه اطراف آن بسياري از جاذبه هاي گردشگري روسيه قرار گرفته اند. اتاق هاي اين هتل داراي امكانات بسيار زيادي مي باشند و تهويه مناسبي نيز دارند. اين اتاق ها به صورت روزانه نظافت مي شوند. در اين هتل يك رستوران نيز وجود دارد كه مي توانيد وعده هاي غذايي خود را در تور روسيه در اين رستوران ميل كنيد. در سر تا سر قسمت هاي اين هتل شما به اينترنت رايگان به صورت واي فاي دسترسي داريد و مي توانيد درون اتاق ها نيز از اينترنت رايگان استفاده كنيد.

ويزاي روسيه

براي رفتن به تور روسيه بايد ابتدا اقدام به دريافت ويزاي روسيه كنيد، براي اين كه بتوانيد ويزاي روسيه را دريافت كنيد بايد ابتدا وقت سفارت روسيه را دريافت كنيد كه براي اين كار مي توانيد وارد وب سايت سفارت روسيه شويد و اقدام به دريافت وقت سفارت روسيه كنيد. بعد از دريافت وقت سفارت روسيه بايد مدارك خود را آماده كنيد تا در تاريخ مقرر به سفارت اين كشور مراجعه كنيد. آدرس سفارت روسيه در ايران در تهران، خيابان نوفل لوشاتو و پلاك 37 واقع شده است. در صورتي كه قصد داريد قبل از مراجعه به اين سفارت با آن تماس بگيريد، مي توانيد با شماره تلفن 66728873 تماس بگيريد.

سفارت اين كشور در روزهاي شنبه و چهارشبه تعطيل است و در ساير روزها نيز مي توانيد از ساعت 10 صبح تا 13 ظهر به اين سفارت مراجعه كنيد، توجه داشته باشيد كه در صورت هر گونه مشكلي مي توانيد با شماره ي داده شده تماس حاصل كرده و مشكل خود را در صورت امكان به صورت تلفني حل كنيد.

مدارك مورد نياز براي دريافت ويزاي روسيه

ويزاي روسيه

براي دريافت ويزاي روسيه نياز به مداركي داريد كه در ادامه به معرفي آن ها خواهيم پرداخت:

 • پاسپورت با دست كم شش ماه اعتبار
 • دو قطعه عكس 3 در 4 كه داراي پس زمينه سفيد باشد و تصوير شما به صورت كامل در آن آمده باشد.
 • بليط هواپيما روسيه
 • مدرك معتبر رزرو اتاق در هتلي در كشور روسيه
 • كپي شناسنامه و كارت ملي به همراه اصل اين مدارك
 • فرم كامل اطلاعات شخصي
 • فرم كامل تعهد بازگشت به كشور
 • مدارك مربوط به ازواج
 • مدارك مالي معتبر كه تضمين كننده تمكن مالي شما براي رفتن به تور روسيه مي باشد (پرينت حساب هاي بانكي شما)
 • در صورتي كه دانشجو و يا دانش آموز هستيد بايد نامه اشتغال به تحصيل خود را به سفارت روسيه تحويل دهيد.

بهترين زمان رفتن به تور روسيه

اگر قصد داريد در بهترين شرايط آب و هوايي به تور روسيه برويد بهتر است ماه هاي آوريل و مي را براي اين كار انتخاب كنيد، در اين ماه ها ميانگين دماي كشور روسيه بين 10 درجه سانتي گراد و 15.6 درجه سانتي گراد مي باشد و خورشيد در بيشتر ساعت هاي روز مي تابد و شما اين فرصت را داريد كه از جاذبه هاي گردشگري كشور روسيه در طول روز ديدن كنيد. يكي ديگر از مزاياي رفتن به تور روسيه در اين موقع از سال اين است كه قيمت هتل هاي كشور روسيه هنوز به اوج خود نرسيده است و شما مي توانيد از هزينه هاي اقامت خود در كشور روسيه به ميزان بسيار زيادي بكاهيد. توريستي ترين فصل براي رفتن به تور روسيه فصل تابستان مي باشد، در اين موقع از سال آب و هواي روسيه بسيار خوب است و دماي هوا بالاست و شما در اين كشور به هيچ وجه احساس سرما نمي كنيد. در اين فصل با اين كه توريست هاي زيادي در كشور روسيه هستند ولي هزينه اقامت در اين كشور بسيار بالا است.

امتیاز:
بازدید: 47
برچسب:
:
[ 1398/7/24  ] [ ۱۰ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

دانستني هاي تور ارمنستان

ارمنستان به عنوان يكي از همسايه هاي شمالي ايران و يكي از بهترين كشورهاي نزديك به ايران براي گردشگري به شمار مي رود و شما مي توانيد با خريد تور ارمنستان از اين كشور بازديد نماييد. اين كشور شايد وسعت چنداني نداشته باشد ولي يكي از خوش آب و هوا ترين و بهترين كشورهاي مقصد براي ايرانيان به خصوص براي گردشگري در تابستان و بهار به شمار مي رود. با وجود اينكه ساليان زيادي از احداث اين كشور نمي گذرد ولي ارمنستان امروزه خانه اي براي بسياري از آثار تاريخي مي باشد و مردم اين كشور به خوبي از ايرانيان پذيرايي مي كنند. براي بازديد از ارمنستان مي توانيد از وب سايت آژانس مسافرتي دلتابان براي خريد تور اين كشور اقدام نماييد. در ادامه شما را با مهمترين مراكز گردشگري در كشور ارمنستان بيشتر آشنا خواهيم نمود و در انتها به شما خواهيم گفت كه با استفاده از چه روشي مي توانيد بهترين تور ارمنستان را خريداري كرده و براي سفر راهي اين كشور شويد. ارمنستان مراكز گردشگري بسيار زيادي دارد و مي تواند يكي از بهترين انتخاب ها براي كساني باشد كه مي خواهند به كشوري نزديك، تاريخي و خوش آب و هوا سفر داشته باشند.

تور اركمنستان

چرا بايد تور ارمنستان را خريداري نماييم؟

بسياري از كساني كه علاقمند به سفر ارمنستان مي باشند، مي توانند با خريد تور اين كشور سفري بسيار آسان به اين كشور داشته باشند. ارمنستان كشور كوچكي است و به همين دليل در بازه چند روزه مي توان براي بازديد به تمامي قسمت هاي اين كشور سفر داشت و براي اينكه در سفر اتلاف وقت نداشته باشيد مي توانيد از وب سايت دلتابان براي خريد تور كشور ارمنستان اقدام نماييد. ارمنستان يكي از بهترين كشورهاي دنيا از لحاظ آب و هوايي به شمار مي رود و به خصوص در فصل تابستان بسياري از توريست ها به اين كشور مي روند. خريد تور براي اينكه بدون دغدغه از هتل و بليط هواپيما بتوانيد سفري خوب به ارمنستان داشته باشيد مي تواند گزينه اي مناسب باشد. براي خريد تور ارمنستان مي توانيد از وب سايت دلتابان استفاده كنيد چرا كه به راحتي مي توانيد از طريق اين سايت و در كوتاه ترين زمان ممكن، تور، بليط هواپيما و يا هتل خود را رزرو نماييد. اين روش براي خريد از سراسر كشور در دسترس است.

مراكز گردشگري در تور ارمنستان

يكي از مهمترين ويژگي هاي خريد تور اين كشور را مي توان بازديد از بيشتر مراكز گردشگري ارمنستان دانست. در واقع شما مي توانيد با استفاده از اين روش به راحتي از مراكز تفريحي، تاريخي و طبيعي ارمنستان بازديد نماييد. از مهمترين مراكز تفريحي كه در كشور ارمنستان بيشتر مورد توجه بوده اند مي توان به معبد گارني، كليساي گغارت، شهر مذهبي اجميازين، شهر جرموك، دره گل ها، شهر اشتاراك، درياچه سوانو ميدان جمهوري شهر ايروان قديم ياد كرد. همچنين در شهر ايروان كه پايتخت ارمنستان مي باشد شما مي توانيد از مراكز خريد و يا مراكز تفريحي ديدن كرده و در رستوران هاي سنتي اين شهر ساعات خوشي را داشته باشيد. ارمنستان يكي از بهترين گزينه هاي گردشگري براي ايرانيان مي باشد و همه ساله بسياري از گردشگران ايراني به كشور ارمنستان سفر مي كنند.

قيمت تور ارمنستان

مراكز تاريخي ارمنستان متعلق به چه دوره اي است؟

اگر براي شما جذاب است كه به كشورهاي تاريخي سفر داشته باشيد، خريد تور ارزان ارمنستان را در برنامه خود قرار دهيد. اين كشور بسياري از مراكز تاريخي مهم در دنيا را در خود جاي داده است و بسياري از كليساهاي اين كشور از لحاظ تاريخي و ديني داراي اهميت بسيار زيادي نزد ارامنه مي باشند. همچنين بسياري از كاخ هاي قديمي در اين كشور قرار دارند كه از هزاره هاي پيشين هستند ولي شما مي توانيد برخي از آثار تاريخي مربوط به سده هاي اخير را نيز در اين كشور مشاهده نماييد. به طور كلي ارمنستان براي كساني كه به گردش هاي تاريخي علاقمند مي باشند مي تواند گزينه اي بسيار جذاب به شمار رود و همه ساله بسياري از گردشگران را به خود جذب مي كند.

مراكز تفريحي و خريد ارمنستان را از دست ندهيد

ارمنستان كشوري بسيار جذاب براي خانواده ها و كساني است كه خريد وسايل مختلف را در سفر دوست دارند و مي خواهند در سفر به كشورهاي جديد، وسايل تازه اي را تهيه كنند. در ارمنستان شما مي توانيد از مراكز خريد ايروان بهترين لباس هاي مارك دار را از اوت لت ها با قيمتي بسيار مناسب تهيه كنيد كه قطعا براي شما جذاب خواهد بود. تور لوكس ارمنستان براي كساني كه مي خواهند از اين مراكز بازديد نمايند مي تواند گزينه اي عالي باشد. البته بهتر است بدانيد كه سالن هاي تئاتر و سينما به همراه كافه ها و رستوران هاي ارمنستان نيز از مهمترين مراكز گردشگري هستند كه در اين كشور وجود دارند و بازديد از آنها خالي از لطف نخواهد بود. قدم زدن در خيابان هاي ايروان مي تواند حس بسيار خوبي را براي شما به همراه داشته باشد.

پارك ها و كوهستان هاي ارمنستان

يكي از جذابيت هاي ديگري كه در تور ارمنستان نبايد از آن غافل شد را مي توان پارك ها و كوهستان هاي ارمنستان دانست. آب و هواي ارمنستان بسيار خوب است و قطعا اگر فصل بهار و تابستان را براي سفر به اين كشور انتخاب كنيد مي توانيد از تمامي اين زيبايي ها استفاده كنيد. حتي بسياري از جذابيت هاي تاريخي اين كشور مانند كليساي گغارت در نزديكي مراتع سرسبز ارمنستان واقع شده است و از اين حيث ارمنستان مي تواند يك گزينه بسيار جذاب براي خانواده ها به شمار رود. براي اينكه بتوانيد سفري خوب و آسان به ارمنستان داشته باشيد و همچنين از زيبايي هاي طبيعي آن بهره ببريد، انتخاب اوايل بهار و اواخر تابستان به همراه اوايل پاييز مي تواند بهترين زمان براي بازديد از كشور ارمنستان به شمار رود.

تور ارمنستان
تور ارمنستان يكي از بهترين گزينه ها براي سفر به اين كشور به شمار مي رود. شما مي توانيد براي خريد تور ايروان ارمنستان ، خريد بليط هواپيما ارمنستان يا تور ارمنستان به صورت مستقيم از طريق سايت آژانس مسافرتي دلتابان اقدام نماييد. سفر به ارمنستان مي تواند يكي از تجربه هاي لذت بخش براي زندگي شما باشد و براي اينكه بتوانيد بسيار آسان به اين كشور سفر داشته باشيد مي توانيد از وب سايت دلتابان در سراسر كشور براي خريد تور ارمنستان اقدام نماييد. دلتابان با تجربه اي چندين ساله كه در زمينه برگزاري تور كشور ارمنستان دارد مي تواند يكي از بهترين گزينه ها براي كساني باشد كه مي خواهند سفري خاطره انگيز به كشور ارمنستان داشته باشند. اين كشور با تمامي ويژگي هاي خود مي تواند بهترين انتخاب براي خانواده هاي ايراني به شمار رود. براي دريافت مشاوره رايگان جهت خريد تور ارمنستان و دريافت اطلاعات بيشتر مي توانيد با كارشناسان دلتابان ارتباط برقرار نماييد.

امتیاز:
بازدید: 47
برچسب:
:
[ 1398/7/23  ] [ ۲۳ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

آشنايي با تور پاتايا

كشور تايلند يكي از كشورهاي ساحاي است كه به دليل ب و هواي مساعد مورد توجه تعداد زيادي از گزدشگران به صورت هر ساله مي شود .در تايلند چند شهر بزرگ وجود دارد كه مي توانيد در سفرهاي خود از آنها ديدن كنيد و در كنار استراحت در ساحل هاي تفريحي آن از جاذبه هاي گردشگري و تاريخي شهر نيز ديدن كنيد و با فرهنگ و آداب و رسوم مردم تايلند نيز آشنا شويد. تور پاتايا يكي از تورهاي گردشگري مهم در كشور تايلند به شمار مي رود. به گونه اي كه سالانه هزاران مسافر خارجي به پاتايا آمده و در آن به گردش و تفريح مشغول مي شوند. پاتايا اگرچه شهر ساحلي كوچكي است، ولي به خاطر نزديكي به شهر بانكوك پايتخت كشور تايلند، دسترسي به آن نيز راحت است. آنچه باعث شده تا تور پاتايا مورد توجه توريست ها قرار بگيرد، جمع شدن جاذبه هاي گردشگري تفريحي، تاريخي و فرهنگي در كنار امكانات تفريحي مناسب مثل هتل ها، بارها، استراحتگاه هاي ساحلي و ... است. در ادامه اين مقاله به معرفي اين جاذبه هاي گردشگري نيز خواهيم پرداخت.

تور پاتايا

بهترين زمان براي سفر به پاتايا

نزديكي تايلند به خط استوا و آب هاي اقيانوسي است كه باعث شده تا اين شهر كمتر هواي خيلي سرد را تجربه كند. به طور كلي مي توان گفت كه آب و هواي پاتايا گرمسيري بوده و در تمام طول سال رطوبت بالايي دارد. زمستان هاي پاتايا هم آب و هواي سردي نداشته و البته ميزان بارش ها در آن كم است. فقط در ماه هاي مه تا نوامبر در اين شهر باران مي بارد و اوج بارش باران در پاتايا مربوط به ماه سپتامبر است. اين بارش ها نيز فقط به صورت رگباري و گذرا بوده و كمتر پيش مي آيد كه يك روز تمام باران ببارد. با توجه به مواردي كه گفتيم، به نظر مي رسد بهترين زمان براي انتخاب تور پاتايا ماه هاي اوليه بهار و ماه هاي اوليه پاييز باشد. روزهايي كه هوا نه خيلي سرد است و نه آن قدر گرم مي شود كه قابل تحمل نباشد. نكته ديگري كه وجود دارد اين است كه در اين ماه ها جشن ها و مراسم هاي پر تعدادي در شهر پاتايا و شهرهاي اطراف برگزار مي شود؛ كه مي تواند بخشي از جاذبه هاي گردشگري تور پاتايا نيز باشد.

خصوصيات خريد آنلاين بليط پرواز خارجي

در خريد بليط هواپيما پاتايا اولين شرط انتخاب يك سامانه معتبر كه نماد اعتبار الكترونيكي داشته باشد است. شرط دوم اين بوده كه سامانه قدرت آنلاين شدن  و به روز رساني لحظه اي را داشته باشد لذا در چنين شرايطي كاربر قادر خواهد بود خريد آنلاين بليط هواپيما را با اطلاع داشتن از تمامي پروازهاي موجود به همراه نرخ ها به انجام برساند. استرداد و كنسل نمودن بليط و همچنين پرداخت بهاي بليط از ديگر ويژگي هاي يك سامانه قابل اعتماد است. اين خصوصيت در خريد اينترنتي بليط هواپيما به مسافر اطمينان مي دهد كه مي تواند در صورت منصرف شدن از پرواز خود به راحتي در همان سايت بليط پروازي را كنسل نموده و مبلغ آن را با كسر درصدي از بهاي بليط دريافت نمايد.همچنين شركت هاي ايرلايني كه اقدام به فروش آنلاين بليط پرواز خارجي و رزرو هتل در تور پاتايا و يا ساير تورهاي ديگر مي كنند مي بايست به جهت رفع نياز و پاسخگويي به مشتريان با استفاده از كادري مجرب به صورت ۲۴ ساعته متقاضيان خود را پشتيباني كنند. بدين ترتيب خريدار پروازهاي خارجي در صورت بروز هر گونه اشكالي در خريد اينترنتي بليط هاي خارجي و رزرو آنلاين هتل پاتايا اين امكان را دارند تا طي تماسي تلفني و با سرعت بالا روند خريد آنلاين را تكميل نمايند.

خريد آنلاين بليط هواپيما

رزرو هتل در تور گردشگري پاتايا

براي سفر به كشور تايلند و رفتن به شهر پاتايا علاوه بر تهيه بليط پرواز خارجي لازم است تا مسافر در يكي از هتل هاي شهر پاتايا اتاقي را رزرو كند و در هنگام اخذ ويزاي تايلند رسيد هتل كه واچر هتل نام دارد را به سفارت خانه تايلند ارائه دهد هر چند كه ارائه دادن رسيد هتل در زمان اقامت در هتل هم مورد نياز مي باشد. اما اينكه رزرو هتل به چه صورتي انجام مي گيرد بسته به نظر داشت مسئولين تور پاتايا دارد زيرا با ثبت نام در تور پاتايا و يا هر تور مسافرتي ديگري خريد بليط پرواز خارجي و رزرو آنلاين هتل پاتايا به صورت گروهي انجام گرفته و سليقه فردي در اين انتخاب دخالت ندارد.

جاذبه هاي گردشگري شهر پاتايا

از جمله مكان هاي ديدني شهر پاتايا سواحل دريايي اين شهر توريستي بوده و ساحل JOmtien جزء زيباترين سواحل اين شهر به شمار مي آيد. همچنين پارك آبي، كارتينگ، غواصي، باغ گياه شناسي، باغ ايتاليايي، باغ فرانسوي، باغ گياه هاي آناناسي، باغ اركيده و بسياري باغ هاي ديگر به دليل شرايط آب و هوايي دريايي شهر پاتايا به وجود آمده اند مي تواند در برنامه ي تور پاتايا گنجانده شود. در اين باغ ها غذا دادن به ماهي ها، دوچرخه سواري، فيل سواري و اجراي فستيوال هاي متعددد صورت مي گيرد. استفاده از سرسره هاي بزرگ آبي در پارك هاي آبي شهر پاتايا اين توانايي را دارد تا براي هر فردي در سن هاي مختلف لحظات شاد و مهيجي را به بار آورد. كودكان در اين پارك اين اجازه را داشته تا با شن و ماسه ايده هاي جالبي را اجرا كنند. از جمله مكان هايي كه از ديد تور پاتايا پنهان نمي ماند بازديد از سواحل پاتايا بوده كه بازي هاي جالبي در آب هاي دريايي آن مانند بانانا، پاراگلايدر، جت اسكي، غواصي و باد نوردي انجام مي گيرد. در كنار اين سواحل بهره بردن از ماساژهاي تايلندي مي تواند لذت سفر به پاتايا را چندين برابر كند.

رزرو آنلاين هتل پاتايا

بهترين مكان هاي ديدني در پاتايا

تورهاي دريايي، بانجي جامپينگ، ورزش هاي آبي در كنار بي نظير ترين سواحل دريايي شهر پاتايا به همراه صندلي هايي كه در كنار ساحل ها مستقر شده و چترهاي ساحلي دارند، مي توانند وصف ناپذير ترين سفر را در تور پاتايا براي هر فردي به وجود آورد. مهمترين مزيتي كه سبب شده تا سواحل دريايي شهر پاتايا به پر بازديدكننده ترين مكان در اين شهر مبدل گردد تماشاي بازديد از ورزش هاي آبي و استفاده كردن از  كافه هاي كنار دريايي مي باشد. نانگ نونچ بهترين فوق العاده ترين باغي بوده كه در شهر پاتايا ميزباني گردشگران را بر عهده گرفته است.

 

چطور به تايلند سفر كنيم

براي سفر به تايلند پيش از هر چيزي بايد اقدام به گرفتن ويزاي تايلند كنيد. براي اين كار اگر بخواهيد به صورت شخصي اقدام كنيد، لازم است مدارك خود را تحويل سفارت داده و مراحل اخذ ويزا را طي كنيد. البته به جاي اين كار مي توانيد از تورهاي گردشگري پاتايا بهره برده و از مراكزي كه اقدام به برگزاري تور پاتايا مي كنند كمك بگيريد. اين مراكز با تحويل گرفتن مدارك شما در كمترين زمان ممكن كارهاي اخذ ويزا را براي شما انجام مي دهند و اين امكان را براي مشتريان به وجود مي آورند كه از سفر به پاتايا نهايت لذت را ببرند. 

  

امتیاز:
بازدید: 8
برچسب:
:
[ 1398/7/22  ] [ ۰۵ ] [ golfamsafaragency ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب