تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

دبي كه از شهر هاي بزرگ امارات متحده عربي مي باشد، يكي از شهر هايي است كه هر ساله ميزبان گردشگران بسياري است،ما قصد داريم در اين مطلب شما را با تور دبي كه از پرطرفدار ترين تور هاي گردشگري مي باشد بيشتر آشنا كنيم و هر آن چه درباره اين شهر توريستي نياز است را براي شما ارائه دهيم.

تور ارزان دبي

دبي

از نظر موقعيت جغرافيايي دبي از شهر هاي امارات متحده عربي مي باشد كه در سواحل خليج فارس در جنوب ايران در صحراي عرب واقع شده كه به دليل تغييراتي كه در چند دهه اخير در اين شهر ايجاد شده، دبي را به يكي از شهر هاي توريستي مبدل كرده است. جاذبه هاي گردشگري، مراكز خريد لوكس، مراكز تفريحي و ... همگي موجب شده است تا هر ساله گردشگران بسياري براي سفر به اين شهر عربي از طريق تور ارزان دبي اقدام نمايند. پرواز به اين شهر بسيار آسان مي باشد و تقريبا تمامي آژانس هاي هواپيمايي در طول ماه به اين شهر پرواز خواهند داشت. قطعا يكي از مهم ترين بخش هاي سفر، اقامت در محيطي مناسب با امكانات كامل مي باشد كه با اقامت در هتل هاي اين شهر مي توان در محيطي فوق العاده، اوقات خوشي را سپري نمود. با اخذ ويزاي گردشگري دبي مي توانيد به اين شهر سفر كرده و از جاذبه هاي گردشگري دبي لذت ببريد.هر ساله كنسرت هاي بسياري نيز از خوانندگان سراسر دنيا در اين شهر برگزار مي شود كه با سفر به شهر زيباي دبي، مي توانيد از لذت شركت در كنسرت خوانندگان مطرح نيز بهره مند شويد.

اخذ ويزاي دبي

قبل از سفر با تور لحظه آخري دبي بايد ابتدا به اخذ ويزاي دبي اقدام نمود. انواع ويزاي دبي شامل: ويزاي گردشگري، كاري، ترانسپورت و تجاري مي باشد. طول مدت زمان ويزاي توريستي دبي معمولا 2 هفته، 1 ماه و يا حداكثر 3 ماهه مي باشد. توجه داشته باشيد كه در صورت اخذ ويزاي يك ماهه شما مي توانيد با پرداخت هزينه ويزاي خود را به مدت يك ماه ديگر تمديد نماييد. از ويژگي هاي ويزاي دبي عدم نياز به انجام مصاحبه ي حضوري مي باشد. آدرس سفارت امارات، واقع در غرب تهران، خيابان ايران زمين مي باشد، اما توجه داشته باشيد كه به منظور دريافت ويزاي توريستي نياز به مراجعه به سفارت نبوده و از طريق آژانس هاي هواپيمايي مي توانيد براي اخذ ويزا اقدام نماييد. مدارك مورد نياز به منظور اخذ ويزاي دبي به قرار زير مي باشد:

 • پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
 • دو قطعه عكس جديد و رنگي با پيش زمينه اي سفيد
 • فرم تكميل شده از مشخصات فرد متقاضي
 • اطلاعات دقيق مرتبط با محل سكونت و يا محل كار

به منظور دريافت فرم و يا اطلاعات دقيق تر درباره مدارك مورد نياز، مي توانيد به سايت سفارت امارات نيز مراجعه نماييد.

بايد ها و نبايد ها در تور دبي

هر كشور و حتي هر كدام از شهر هاي آن، قانون و فرهنگ خاص خود را دارند كه در صورت سفر به آن جا بايد به تمامي بايد ها و نبايد ها توجه نمود. در صورت سفر با تور لوكس دبي نيز بايد به منظور پيشگيري از جريمه شدن به موارد ذيل توجه نماييد:

 1. حمل و يا مصرف هر گونه مواد مخدر ممنوع: در تمامي شهر هاي كشور امارات در صورت حمل و يا مصرف مواد مخدر مي تواند منجر به جريمه هايي از جمله، حداقل 4 سال حبس و حتي اخراج از كشور امارات شود.
 2. به پوشش خود توجه كنيد: فراموش نكنيد كه دبي از شهرهايي است كه اغلب مردم آن مسلمان مي باشند پس در صورت سفر با تور دبي بايد به پوشش خود توجه نماييد و از پوشيدن هرگونه لباس بسيار باز و يا برهنه گشتن به خصوص در مراكز عمومي شهر خودداري نماييد در غير اين صورت به صورت قانوني با فرد متخلف برخورد خواهد شد.
 3. هر گونه توهين به اسلام و احكام حاكم بر دبي ممنوع: هر گونه سخن و يا رفتاري كه توهين به دين مبين اسلام باشد، نوعي بي قانوني بوده و پيگرد قانوني دارد. همچنين از توهين به سران حاكم بر طايفه هاي اين شهر نيز خودداري نماييد.
 4. در رفتار با خانم ها دقت كنيد: فرهنگ دبي به گونه اي است كه شما به آساني نمي توانيد با خانم هاي غريبه معاشرت كنيد پس در نحوه برخورد و رفتار خود با خانم ها در طي سفر با تور دبي توجه لازم را داشته باشيد.
 5. فحش و ناسزا ممنوع: در حركات فيزيكي و زبان بدن خود در ضمن صحبت كردن دقت نماييد، چرا كه بيان هر نوع كلام غير مودبانه و يا استفاده نا صحيح از زبان بدن، فرد را مشمول جرايم سنگيني خواهد كرد.

زمان مناسب براي سفر با تور دبي

با توجه به موقعيت جغرافيايي دبي، اغلب داراي هواي گرم و خشك مي باشد. در فصل تابستان دماي هوا به اوج خود خواهد رسيد كه ممكن است سفر شما را اندكي سخت نمايد اين در حالي است كه در فصل زمستان به دليل بارش هايي هر چند اندك، دماي هوا اندكي كاهش يافته و خنك تر خواهد شد به همين دليل در فصول سرد سال، دبي شاهد گردشگران بسياري مي باشد. اما اگر قصد داريد تا در زمان هاي خلوت با تور دبي سفر كنيد و هزينه هايي نيز كه به منظور محل اقامت پرداخت مي كنيد كاهش يابد، مي توانيد در فصل تابستان با تور دبي سفر نماييد.

تور دبي

اكثريت پرواز ها به مقصد دبي به طور مستقيم انجام مي گردد. با توجه به اين موضوع كه برخي از پرواز ها به ساير كشور ها به طور مستقيم از ايران امكان پذير نخواهد بود، ابتدا پرواز به دبي انجام خواهد شد و بعد از آن به كشور مقصد سفر خواهند كرد در نتيجه تمامي آژانس هاي هواپيمايي در طول هفته پروازهايي را به مقصد دبي خواهند داشت. هر يك از شركت هاي هواپيمايي، پكيج تور ارزان دبي را به گونه اي متفاوت ارائه خواهند كرد. معمولا پكيج تور دبي شامل، بيمه سفر، تور ليدر فارسي زبان، رزرو هتل مي باشد. كه شما مي توانيد از آن ها بهره مند شويد.

بليط هاي هواپيما براي سفر با تور دبي

به منظور سفر با تور دبي شما مي توانيد بليط هاي سيستمي و يا لحظه آخري را تهيه نماييد.

 1. بليط هاي لحظه آخري: اگر شما از دسته افرادي هستيد كه با چمداني حاضر، هميشه آماده سفر مي باشيد ما به شما بليط لحظه آخري را پيشنهاد مي كنيم كه شامل تخفيفات بسياري مي باشد و مي تواند هزينه هاي سفر شما را تا حد زيادي كاهش دهد، به طوري كه مي توانيد گاهي يك بليط هواپيما را تنها با پرداخت هزينه اي برابر با بليط اتوبوس تهيه نماييد. اما هزينه اين بليط براي تمامي افراد با سنين مختلف (كودك و يا بزرگسال) يكسان مي باشد.
 2. بليط هاي سيستمي: اگر از افرادي هستيد كه براي سفر خود بايد برنامه ريزي مشخصي داشته باشيد براي سفر با تور دبي ما به شما بليط هاي سيستمي را پيشنهاد مي كنيم. جهت رزرو اين دسته از بليط ها حداقل دو هفته قبل از سفر با تور دبي اقدام نماييد. از ويژگي هاي خوب بليط هاي سيستمي، تفاوت قيمت بليط براي كودكان و بزرگسالان مي باشد.در صورت كنسلي مي توانيد پس از كسر شدن مبلغي از هزينه بليط، مابقي آن را دريافت نماييد.

ويژگي هاي مراكز خريد دبي

دبي به عنوان پايتخت خريد در كل خاورميانه شناخته شده است كه شما مي توانيد با هر ميزان توان مالي از فروشگاه هاي دبي خريد نماييد. در شهر دبي مالياتي به منظور فروش كالا دريافت نمي شود، از طرفي نيز هزينه گمرك به منظور واردات كالا بسيار اندك مي باشد. همين امر موجب شده تا مراكز خريد، كالا هاي خود را با قيمت هايي مناسب به فروش برسانند. از ديگر ويژگي هاي مراكز خريد اين شهر كه در صورت سفر با تور ارزان دوبي مي توانيد از آن ها بهره مند شويد، امكانات مركز خريد ها مي باشد كه از اين ميان مي توان به موارد ذيل اشاره نمود:

 1. سيستم هاي تهويه و خنك كننده
 2. پاركينگ هايي با ظرفيت بالا
 3. محل بازي كودكان
 4. رستوران، فست فود و كافي شاپ
 5. سالن هايي جهت برگزاري كنسرت

توجه داشته باشيد كه امكانات نام برده شده، بسته به نوع مركز خريد متفاوت خواهد بود.

تور دبي

معرفي مراكز خريد در تور دبي

در طي سفر با تور دبي هم مراكز خريد لوكس و لاكچري و هم مركز و بازار هايي با قيمت هايي بسيار پايين و استثنايي را مشاهده خواهيد كرد. كه در ادامه به معرفي آن ها خواهيم پرداخت.

 1. دراگون مارت يكي از مراكز خريد بزرگ چيني در دبي بوده كه تمامي كالاهايي كه به فروش مي رساند چيني مي باشد.
 2. ابن بطوطه يكي از مراكز خريد ويژه ي دبي مي باشد كه بر اساس زندگي شخصيتي به اين نام ساخته شده و از معماري ويژه اي نيز برخوردار است و توصيه مي كنيم تا در صورت سفر با تور دبي از اين مركز خريد حتما ديدن نماييد.
 3. اوت لت مال از مراكز خريد معروف دبي مي باشد كه مي توانيد كالاهاي برند را با قيمتي باور نكردني خريداري نماييد. اگر به دنبال خريد سوغاتي با قيمتي بسيار ارزان هستيد ما به شما اوت لت مال را پيشنهاد مي كنيم.

از ديگر مراكز خريد كه در طول سفر با تور دوبي مي توانيد از آن ها ديدن نماييد مي توان به اوت لت ويليج، مركاتو، برجمان، وافي، سيتي سنتر، مال امارات و دبي مال اشاره كرد. هر يك از اين مراكز خريد ويژگي هاي منحصر به فرد خود را دارند كه بازديد از آن ها در طول سفر با تور دبي خالي از لطف نيست.

سوغاتي هاي دبي چيست؟

هر ساله گردشگران بسياري با تور دبي به اين شهر سفر مي كنند در نتيجه قصد داريم تا شما را با چند مورد از سوغاتي هاي اين شهر آشنا نماييم تا در صورت سفر با تور دبي بتوانيد يادگاري هاي زيبايي را براي عزيزان خود تهيه نماييد.

 1. از شاخصه هاي شهر دبي، برج خليفه است، كه مجسمه اين برج در سايز و اندازه هاي متفاوت، از سوغاتي هاي مرسوم اين شهر مي باشد.
 2. پارچه و لباس با عكس و طرح هايي از شهر دبي از ديگر سوغاتي هايي مي باشد كه در صورت سفر با تور دبي مي توان تهيه نمود.
 3. از پرطرفدار ترين سوغاتي ها مي توان به خرماي بتيل اشاره كرد كه طعم فوق العاده آن باعث شده تا با وجود قيمت بالايي كه دارد باز هم از پرفروش ترين سوغاتي هاي دبي باشد و اين خرما با آجيل هاي مختلف پر مي شود كه باعث شده تا طعمي متفاوت داشته باشد.
 4. عطر و ادكلن هاي عربي رايحه اي متفاوت دارند كه معمولا سليقه خاصي را مي طلبند.
 5. از سوغاتي هاي با ارزش دبي مي توان به خريد طلا اشاره كرد. در اين شهر طلا فروشي هاي بسياري وجود دارد كه در صورت سفر با تور لوكس دوبي مي توانيد از آن ها ديدن كرده و طلاي مناسب خود را خريداري نماييد.

ديگر سوغاتي هاي دبي شامل: تابلو فرش هاي دستباف، خنجر هاي طرح دار، ادويه هاي عربي و ... مي باشد.

جاذبه هاي گردشگري دبي

قصد داريم تا شما را با جاذبه هاي گردشگري دبي آشنا كنيم تا قبل از سفر با تور دبي بتوانيد آگاهي لازم با مكان هاي ديدني دبي داشته باشيد. با وجودي كه دبي تنها چند دهه است كه رونق گرفته و تبديل به يك شهر توريستي شده است اما جاذبه هاي بسياري براي گردشگران دارد. در ادامه درباره برخي از جاذبه هاي دبي توضيح خواهيم داد. مسجد جميرا به دليل معماري فوق العاده اي كه دارد از محبوب ترين مكان هاي ديدني دبي مي باشد. جزيره نخل دبي كه آوازه ي آن تقريبا به گوش همگان رسيده است علاوه بر جاذبه هايي كه دارد، از جمله مكان هاي تفريحي نيز تلقي مي شود. در اين جزيره لوكس ترين رستوران ها، هتل ها، فروشگاه ها و مراكز خريد ها و ... قرار گرفته اند.

بازديد از برج خليفه در سفر با تور دبي

برج خليفه يكي از شاخصه هاي شهر دبي مي باشد. اين برج كه از مرتفع ترين ساختمان هاي جهان مي باشد، از پرطرفدار ترين جاذبه هاي گردشگري دبي تلقي مي شود. با تهيه بليط مي توانيد وارد برج شده و از آن ديدن نماييد. با قرار گرفتن در طبقات فوقاني، مي توانيد تصويري بي نظير و 360 درجه از شهر دبي را مشاهده نماييد. در صورت سفر با تور لحظه آخري دوبي ديدن از اين برج به خصوص در شب را به شما توصيه مي كنيم.

بازديد از موزه ي دبي در سفر با تور دبي

اگر مايل هستيد تا اندكي مرور بر تاريخ داشته باشيد مي توانيد به موزه اي كه در قلعه اي به نام آل فهيدي قرار دارد برويد. اين قلعه كه به منظور حفظ و مراقبت از دبي ساخته شده است، امروزه به موزه اي پرطرفدار تبديل گشته است. بلوك هاي مرجاني كه ديوار هاي آن را تشكيل داده اند، جلوه اي خاص به اين موزه داده است. اين قلعه در دوره هاي مختلف نقش هاي متفاوتي داشته است كه از اين ميان مي توان به محل زندگي حاكم آن زمان و محل برگزاري جلسات مهم اشاره كرد. چنان چه با تور دبي به اين شهر سفر كرديد، بازديد از اين موزه خالي از لطف نيست.

تفريحگاه هاي دبي

با سفر به همراه تور دبي قطعا در كنار خريد، بازديد از مناطق ديدني و ... نياز است تا اندكي نيز به تفريح بپردازيد.

 1. آكواريوم دبي: آكواريومي در دل مركز خريد دبي مال مي باشد كه طراحي آن به گونه اي متفاوت بوده و شما با بازديد از اين آكواريوم مي توانيد بيش از 140 گونه از آبزيان را مشاهده كنيد. از ديگر تفريح هاي مرتبط با اين بخش مي توان به غواصي در فضاهايي شيشه اي و يا سوار شدن بر قايق هاي شيشه اي اشاره نمود.

 2. سافاري: در صورت سفر با تور دبي حتما تجربه ي لذت بخشي با سافاري دبي كسب خواهيد كرد. سافاري مجموعه اي است كه شامل آفرود سواري، شتر سواري، قدم زدن بر روي شن هاي داغ و ... مي باشد كه همگي در دل صحراي دبي صورت مي گيرد.
 3. شهربازي آي ام جي ورد: يكي از مهيج ترين مكان هاي تفريحي كه در طي سفر با تور دبي مي توانيد از آن لذت ببريد، شهربازي سرپوشيده اين شهر مي باشد كه از بزرگترين شهربازي هاي دنيا محسوب مي شود. تمامي بازي هاي هيجان انگيز، ترسناك و ماجراجويانه را در اين شهربازي تجربه خواهيد كرد. در اين مكان فروشگاه ها و رستوران هاي بسياري نيز موجود مي باشد كه اين امكان را در اختيار شما قرار مي دهد تا بتوانيد مدت زمان بيشتري را در اين شهربازي مانده و لذت ببريد.

هتل هاي دبي

از مهم ترين بخش هاي سفر با تور دبي، انتخاب محل اقامتي مناسب مي باشد. از ويژگي هاي يك محل اقامت مناسب، علاوه بر امكانات و تجهيزات خوب، كيفيت در سرويس دهي نيز مي باشد كه بايد به موقعيت جغرافيايي قرارگيري هتل نيز اشاره كرد. براي مثال هتل شما اگر به مركز شهر نزديك تر باشد قطعا راحت تر مي توانيد به مركز خريد ها و ديگر بخش هاي شهر دسترسي پيدا نماييد. در ادامه شما را با تعدادي از هتل هاي دبي آشنا خواهيم كرد:

 1. برج عرب: اين برج از مجهز ترين و مرتفع ترين هتل ها در كل دنيا مي باشد اين هتل هفت ستاره معماري فوق العاده و متفاوتي دارد كه به شكل بادبان كشتي مي باشد.
 2. ركسوس پريميوم: اين هتل در قلب شهر قرار گرفته است و داراي معماري كاملا مدرن مي باشد و از لوكس ترين هتل هاي دبي به شمار مي آيد.
 3. هتل ال خليج پاليس
 4. هتل آل ماها
 5. و ...

تر لوكس دبي

هر ساله افراد بسياري با تور دبي به اين شهر سفر مي كنند كه به منظور ميزباني هر چه بيشتر و بهتر هتل هاي بسياري ساخته شده است كه ما تنها به تعدادي از آن ها اشاره كرده ايم.

گلفام سفر در تمامي مراحل سفر در خدمت شما مسافرين محترم است.

امتیاز:
بازدید: 35
برچسب:
:
[ 1398/9/18  ] [ ۱۹ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

يكي از پرطرفدارترين مقاصدي كه بين تعداد بيشماري از گردشگران شناخته شده است تور دوبي مي باشد. زيرا اين شهر از جمله لوكس ترين و مدرن ترين شهرهاي خاورميانه بوده كه بيشترين جاذبه هاي گردشگري و البته بازارهاي تجاري را در خود جاي داده است. همچنين دبي در بردارنده ي بهترين برندهاي جواهر، پوشاك، بهترين هتل ها، رستوران ها و....مي باشد.

تور دبي

تور دبي

در كناره خليج فارس شهري كويري با نام دبي واقع شده است كه امروزه مهمترين مقصد گردشگري به حساب مي آيد. اين شهر كه در نزديكي ايران قرار دارد با داشتن سواحل بي نظير و امكانات تفريحي متنوع توانسته تعداد بيشماري از افراد را علاقمند به تور دبي كند. البته در دبي جاذبه هاي ديگري مانند پارك هاي متنوع آبي، بازارهاي سنتي دبي، برج خليفه، منطقه هنري دبي، كايت بيچ، اپراي دبي، دنياي آي ام جي، برج العرب، آكواريوم دبي، دهكده غواصي دبي، جاده ي شيخ زايد، ديره، مسجد جميرا، خور دبي، خانه شيخ آل مكتوم، محله قديمي دبي يا بستكيه، موزه دبي، دبي مال و.... هر ساله در زمان هاي مختلف سبب شده است تا سايت گلفام سفر مسافران زيادي را در سفر به دبي همراهي نمايد. در واقع دبي شهري به حساب مي آيد كه فرهنگ هاي متفاوتي به صورت مدرنيته و سنتي كنار يكديگر قرار گرفته است. از اين رو گردشگران امارت متحده عربي، تور دبي را محبوب ترين تور مسافرتي معرفي نموده اند.

آب و هواي دبي

به دليل اينكه شهر دبي در كمربند بياباني قرار گرفته است داراي آب و هواي گرمسيري مي باشد. دبي هر ساله تابستان هاي گرم و مرطوبي را تجربه كرده كه ۴۱ درجه ميانگين دماي موجود در دبي گزارش شده است. به طور كلي مي توان گفت دبي هيچگاه فصل سرد و يا خنك به خود نديده است به همين دليل گلفام سفر در تور ارزان دبي بهار بيشترين لذت را براي مسافران مهيا مي سازد. معمولا براي اكثر مسافرين، دماي هواي دبي تا پايان خرداد ماه قابل تحمل مي باشد اما در مرداد و شهريور ماه كمتر كسي مي تواند در خيابان هاي شهر دبي گشت و گذاري عادي داشته باشد. عموما در تابستان دماي دبي بسيار گرم همراه با رطوبت است اما در فصل پاييز و زمستان دبي مي تواند مطبوع ترين حالت خود را داشته باشد.

راهنماي سفر به دبي

دبي از جمله شهرهايي به شمار مي رود كه از لحاظ داشتن ميراث فرهنگي و بناهاي تاريخي جالب توجه و بسيار غني است. اين شهر به واسطه مراكز خريد بزرگ و متنوع همچنين برج هاي بلند و زيبا طي چندين سال اخير به مهمترين مقاصد گردشگري و توريستي در جهان تبديل شده است. بيشترين كساني كه قصد همراهي گلفام سفر در تور لحظه آخري دبي را دارند تمايل دارند بلندترين ساختمان دنيا يعني برج خليفه همچنين فواره دبي، گالري هاي زيبا و فوق العاده دبي، بازار طلاي ديره، بازار ادويه، مسجد جميرا و...را تماشا نمايند. اين شهر به دليل همسايگي نزديكي كه با كشور ايران دارد تا حدودي از نظر آداب و رسوم و سنن غذا خوردن به ايرانيان شباهت دارند. در كوتاهترين زمان ممكن بيشتر ايرلاين هاي داخلي روزانه پروازهاي متعددي را از شهرهاي مختلف ايران به شهر دبي خواهند داشت لذا گلفام سفر سعي كرده است بهترين شرايط سفر را براي مسافرين خود در تور دبي مهيا سازد.

بليط هواپيما در تور دبي

اگر چه ايرلاين هاي مختلفي از شهرهاي ايران روزانه پروازهاي مختلفي به مقصد دبي دارند اما هر يك از اين ايرلاين ها، خدمات گوناگوني را به مسافران ارائه مي دهند كه مسافران همراه با خريد بليط هواپيما دوبي خدمات ايرلاين را هم به دست مي آورند. لذا سايت گلفام سفر با شناخت و آگاهي كامل بر روي خدمات، تاريخ و زمان پرواز ايرلاين ها، قيمت ها و ميزان ظرفيت هر كدام از آژانس هاي هواپيمايي تمام تلاش خود را به كار بسته است تا با انتخاب بهترين شركت هاي هوايي بالاترين خدمات را در اختيار مسافران تور لوكس دوبي قرار دهد. بنابراين متقاضيان مي توانند با اعتماد به سايت گلفام سفر بليط رفت و برگشت و يا رفت را به مقصد دبي در نوع اكونومي و يا بيزينسي تهيه نمايند. البته در زمان خريداري و رزرو بليط هواپيما دبي لازم است تا به زمان و تاريخ پرواز همچنين نوع كنسل نمودن بليط و يا تغيير دادن تاريخ پرواز توجه كافي شود زيرا بليط هاي چارتري از قوانين آژانس هوايي ارائه دهنده تبعيت كرده و ممكن است شرايط خاصي را به همراه داشته اما بليط هاي سيستمي تحت نظر شركت هوايي ملي ايران قرار داشته و تنها يك قانون را براي تمامي مسافران اجرا مي نمايد. همانطور كه مستحضر هستيد بليط هواپيما دبي بدون توقف بوده و از فرودگاه هاي بين المللي ايران به فرودگاه آل مكتوم و يا فرودگاه بين المللي دبي خواهد نشست.

بليط هواپيما دوبي

تور لحظه آخري دبي

از عوامل مهمي كه سبب شده است تا در مسير تور دبي عرضه ي تور لحظه آخري دبي صورت بگيرد وجود چارترها مي باشد كه همين مسئله سبب شده است تا گردشگران، مسافران و توريست ها استقبال زيادي از سايت گلفام سفر داشته باشند. زيرا اين سايت معتبر و مشهور در بيشتر فصل هاي سال در مسير دبي، تور لحظه آخري دبي را با كمترين قيمت و بيشترين امكانات رفاهي ارائه مي نمايد. از آنجايي كه تور لحظه آخري دبي در ساعات پاياني نزديك به پرواز عرضه مي شوند هيچ گاه مسافران نمي توانند از قبل بليط هاي لحظه آخري را رزرو نمايند و اين نمونه بليط ها تنها در تعداد محدودي با استقبال بي نظيري فروخته مي شوند. از اين رو همراه بودن با گلفام سفر مي تواند اين فرصت مناسب را براي شما مهيا سازد.

رزرو آنلاين هتل در دبي

به دليل اينكه دبي شهري تجاري و توريستي است هتل ها، مهمان خانه ها و هاستل هاي فراواني در سراسر شهر وجود دارد كه انتخاب هر كدام از آنها مي تواند بنا به سليقه و بودجه فرد صورت گيرد. اما اگر تمايل داريد تا قبل از رزرو آنلاين هتل دبي با نماي هتل، خدمات و نحوه سرويس دهي هتل، تعداد اتاق ها ،نوع تخت ها، شرايط اقامت و.....آشنا شويد بهتر است به صورت اينترنتي با گلفام سفر همراه شويد تا طي ارائه دادن ليست كاملي از هتل هاي لوكس گرفته تا مهمان خانه هاي ساده در دبي همراه با نمايش دادن عكس هتل ها و عكس هر يك از اتاق ها شرايط را براي رزرو هتل مهيا سازد.

قيمت تور دبي

هزينه هاي سفر به تور دبي به عوامل مختلفي نظير نوع بليط رفت و برگشت پروازي، وعده هاي غذايي، رزرو هتل در درجه و سطوح متنوع، گشت شهري، خدمات ايرلاين، هزينه بازديد از جاذبه هاي گردشگري، نوع خدمات و تشريفات فرودگاهي و...بستگي دارد. در برخي موارد تور لوكس دبي با انتخاب مجلل ترين هتل ها و در اختيار داشتن بهترين نوع كلاس پروازي در مشهورترين ايرلاين ها همراه با بهترين خدمات از طرف گلفام سفر ارائه مي شود اما در بيشتر زمان هاي سال مسافرين تمايل دارند همراه با گلفام سفر توري را انتخاب نمايند كه سفري ارزان به دبي را همراه خواهد داشت. گلفام سفر با ارائه دادن تور مسافرتي دبي متعهد است تا در ارزان ترين قيمت با عضويت در تور بدون مشاركت مسافر تهيه بليط هواپيما، رزرو هتل، اخذ ويزاي دبي ، صدور پاسپورت، بيمه مسافرتي، در اختيار گذاشتن يك ليدر فارسي زباني كه كاملا به زبان فارسي تسلط داشته باشد، گشت شهري ، ترانسفر، در برخي موارد ارائه دادن سيمكارت و...را انجام دهد. در شرايطي كه مسافر هتل خاص و يا ايرلاين خاص و يا شرايط فوق العاده اي را در دبي درخواست نمايد. گلفام سفر با افزودن هزينه هاي بالاتري خواسته مسافر را اجرا نموده و در طي سفر مسافر را همراهي خواهد كرد.

امتیاز:
بازدید: 11
برچسب:
:
[ 1398/9/8  ] [ ۰۸ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

شهر دبي در چند سال اخير به شهري شگفت انگيز و به يكي از مهم ترين جاذبه هاي گردشگري دنيا تبديل شده است، با اين حال مشاهده مي شود كه تور دبي سالانه توسط افراد زيادي رزرو مي شود به طوري كه در حال حاضر سايت هاي اينترنتي مختلفي اقدام به ارائه انواع تور گردشگري اين شهر نموده و جهت رزرو اين تور افراد مي توانند از طريق سايت هاي مختلف از جمله سايت گلفام سفر اقدام نمايند.

قيمت تور دبي

يكي از پرطرفدارترين تور ها در بين گردشگران سراسر دنيا تور گردشگري دبي مي باشد. زيرا اين شهر جزو لوكس ترين و مدرن ترين شهرهاي دنيا به شمار مي رود كه داراي مناطق گردشگري بسيار متنوعي است. همچنين هتل ها، رستوران ها و مراكز خريد متعددي در جاي جاي اين شهر واقع شده است كه تمامي اين موارد موجب شده است سفر به دبي براي همه افراد جذاب باشد.

تور دبي

حال در خصوص قيمت تور اين شهر لازم است بدانيد معمولاً اين تور براي ايرانيان مناسب است زيرا شهر دبي با كشور ايران فاصله چنداني نداشته و از طرفي مي توانيد با رزرو اين تور از سايت گلفام سفر، با كيفيت ترين و ارزان قيمت ترين تور دبي را رزرو كنيد. بايد توجه داشته باشيد فصل رزرو تور از جمله مواردي است كه مي تواند در اين قيمت تاثيرگذار باشد به طوري كه اگر در فصل هاي كم مسافر اقدام به سفر به اين شهر زيبا نماييد، قيمت تور، قيمت بليط و حتي قيمت اقامتگاه مورد نظر شما بسيار مناسب خواهد بود.

رزرو آنلاين هتل در دبي

با توجه به اينكه داشتن اقامتگاه مناسب در هنگام سفر به دبي جزو آن دسته از مواردي است كه مي تواند در كيفيت سفر تاثير زيادي بگذارد، مشاهده مي شود كه در سايت گلفام سفر انواع مختلفي از هتل هاي دبي وجود داشته كه افراد مي توانند با توجه به شرايط خود نوعي از آن را انتخاب كنند. مثلا مي توان گفت يكي از معروف ترين هتل ها براي رزرو هتل دبي در كشور امارات متحده عربي، هتل جميرا امارات تاورز مي باشد كه جزو لوكس ترين هتل هاي اين شهر است و داراي ۴۰۰ اتاق كاملاً مجهز بوده و اين هتل داراي امكاناتي چون صرافي، پاركينگ رايگان، سالن اجتماعات، استخر، رستوران و كافي شاپ است. به طوري كه مي توانيد خوشمزه ترين غذاهاي ژاپني، بريتانيايي، ايتاليايي و لبناني را در رستوران آن ميل كنيد. هتل سوفيتل داون تاون ديگر هتل بي نظير بوده كه در مقابل برج الخليفه اين شهر با ديزاين فرانسوي قرار دارد با اين حال بي اندازه لوكس و ديدني است. اين هتل داراي استخر روباز، رستوران، اتاق هايي با رنگ آبي و قهوه اي، اينترنت رايگان، صرافي و مراكز خريد سوغاتي مي باشد. هتل القصر يكي ديگر از هتل هاي برتر دبي بوده كه تعداد زيادي از كنسرت هاي معروف اين شهر در آن برگزار مي شود. هتل القصر چيدمان عربي داشته و ساحل اختصاصي به طول ۲ كيلومتر و آلاچيق هاي بسيار مدرن دارد كه اقامت در اين هتل مي تواند براي شما بي نظير باشد.

راهنماي سفر با تور دبي

با وجود اينكه در هنگام رزرو تور ارزان دبي قرار است به يك كشور خارجي سفر كنيد طبيعتاً لازم است در خصوص اين شهر اطلاعاتي داشته باشيد تا سفري بي نظير تر براي شما رقم بخورد. دبي كه جزو مهمترين مقاصد گردشگري ايرانيان به حساب مي آيد تفريحات بسيار زيادي داشته كه به همين دليل بهتر است برنامه سفر مناسبي بچينيد و مهمترين جاذبه هاي اين شهر را بشناسيد تا بتوانيد در هنگام سفر از آنها ديدن كنيد. فواره هاي رويايي كه در نزديك برج خليفه است جزو ديدني ترين جاذبه هاي اين شهر بوده كه حركت اين فواره ها به همراه رقص نور و موسيقي دل انگيز، بسيار ديدني مي باشد. همچنين يكي از جذاب ترين ديدني هاي دبي برج الخليفه است كه تماشاي شهر مدرن دبي، از بالاي اين برج بسيار هيجان انگيز مي باشد. توجه داشته باشيد جهت رفتن به اين برج بايد اقدام به خريداري بليط كنيد كه براي رزرو اين بليط مي توانيد به صورت آنلاين نيز اقدام نماييد. بزرگترين مركز خريد سرپوشيده دنيا كه در آن انواع برند ها و محصولات يافت مي شود دبي مال بوده كه طبيعتا گشت و گذار در اين مركز خريد و بازديد از جاذبه هاي ديدني آن بسيار توصيه مي شود. همچنين مي توانيد در اين مركز خريد جذاب ترين سوغاتي ها را براي عزيزانتان بخريد.

بليط هواپيما دبي

يكي ديگر از خدماتي كه در سايت گلفام سفر ارائه مي شود رزرو بليط هواپيما مقصد از جمله شهر دبي مي باشد. به طوري كه اگر قصد رزرو تور دبي را داشته باشيد مي توانيد با تكميل اطلاعات مورد نياز از جمله مبدا و مقصد، تاريخ رفت و برگشت و نوع بليط مورد نظرتان، نتايج حاصله را مشاهده كرده و سپس با توجه به سليقه خود بليط مورد نياز را جستجو كنيد. توجه داشته باشيد انواع بليط هواپيما دبي داراي كلاس هاي پروازي متفاوتي بوده كه مي توانيد با توجه به بودجه اي كه براي سفر به دبي در نظر گرفته ايد اين كلاس پروازي را انتخاب كنيد. همچنين توجه داشته باشيد با خريد بليط هواپيما و رزرو تور دبي از اين سايت خدمات ديگري چون بيمه مسافرتي، خدمات اختصاصي تشريفات فرودگاه، ترانسفر فرودگاهي، ويزا و غيره را دريافت خواهيد كرد.

بليط هواپيما دبي

هزينه هاي سفر به تور دبي

در هنگام رزرو تور دبي يكي از مهمترين مواردي كه مورد توجه افراد و مسافرين قرار مي گيرد، هزينه هاي سفر به تور لوكس دوبي است. به طور كلي بايد توجه داشته باشيد كه دبي يكي از شهرهاي لوكس و گران بوده و با اين حال لازم است كه بودجه كافي براي سفر به اين شهر در نظر بگيرد. مثلاً مشاهده مي شود هاستل ها و هتل هاي اين شهر تنوع چنداني نداشته و تمامي آنها از كيفيت بسيار بالايي برخوردار بوده اما قيمت آن نيز نسبتا بالا است. هزينه خورد و خوراك يكي ديگر از هزينه هايي است كه بايد به آن توجه شود به طوري كه بايد بدانيد اگر در رستوران ها و هتل هاي دبي غذا ميل كنيد طبيعتاً بايد هزينه زيادي بپردازيد زيرا غذاهاي اين مكان ها بسيار با كيفيت مي باشد. اما اگر بخواهيد در هزينه هاي سفر تان صرفه جويي كنيد مي توانيد قيمت هاي منطقي در ديگر نقاط شهر پيدا كرده و در رستوران هاي محلي غذاهاي خوشمزه اما ارزان تري را ميل كنيد. هزينه حمل و نقل ديگر هزينه اي است كه در سفر به دبي براي شما وجود دارد. حال اگر براي رسيدن به مقصد عجله نداشته باشيد مي توانيد از اتوبوس استفاده كرده كه قيمت نسبتاً مناسبي دارد. تاكسي كه وسيله اي راحت تر براي طي كردن مسافت هاي دور در دبي است نسبت به اتوبوس هزينه بيشتري دارد.

آب و هواي دبي

قبل از رزرو تور لحظه آخري دبي لازم است كه آب و هواي اين شهر مورد توجه قرار گرفته تا بهترين زمان سفر به آن بررسي شود. توجه داشته باشيد اين شهر داراي آب و هواي بياباني و استوايي است به همين دليل در بيشتر ماه هاي سال درجه حرارت و رطوبت در آن بالا است. با اين وجود مي توان گفت فصل زمستان و تعطيلات سال نو ميلادي بهترين فصل سفر به دبي بوده زيرا در اين ماه هاي سال آب و هواي دبي در بهترين حالت خود قرار دارد. اما بايد توجه داشته باشيد كه همه هزينه ها در گران ترين حالت خود نيز هستند.

تور لوكس دبي

تور لوكس و تور لحظه آخري دبي

بسياري از افراد در هنگام رزرو تور دوبي به دنبال تورهاي لوكس و درجه اول هستند كه براي اين امر مي توانيد به سايت گلفام سفر مراجعه كرده تور هايي كه بهترين امكانات را ارائه مي دهند را انتخاب كنيد. تور لحظه آخري نيز ديگر تور ارائه شده در اين سايت است كه معمولاً قيمت مناسب تري دارد.

امتیاز:
بازدید: 15
برچسب:
:
[ 1398/8/21  ] [ ۱۱ ] [ golfamsafaragency ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب