تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

تور آنتاليا

آنتاليا يكي از شهرهاي بسيار زيبا و ديدني تركيه است كه به دليل جاذبه هاي بسيار، آب و هواي خوب و مسافت نزديك با ايران سالانه گردشگران زيادي از طريق تور آنتاليا به اين شهر سفر مي كنند. سفر با تور آنتاليا داراي مزاياي بسيار زيادي است. مسافران تور آنتاليا جهت رزرو اين تور مي توانند به صورت اينترنتي وارد سايت شده و پس از مشاهده تورهاي مختلف موردي كه مناسب است را براي خود رزرو كنند. سايت گلفام سفر از جمله سايت هايي است كه در آن عرضه تور آنتاليا صورت مي گيرد. با رزرو تور آنتاليا به صورت اينترنتي شما مي توانيد از خدمات مختلفي مانند بيمه مسافرتي، اخذ ويزا، ترانسفر فرودگاهي، رزرو هتل و ... برخوردار شويد.

بليط هواپيما آنتاليا

امروزه بليط هاي مسافرتي به صورت اينترنتي عرضه مي شوند و شما براي رزرو بليط هواپيما آنتاليا مي توانيد به راحتي وارد سايت گلفام سفر شده و پس از مشاهده انواع بليط يكي از آن ها را انتخاب كنيد. با خريد اينترنتي بليط هواپيما آنتاليا امكان انتخاب كردن كلاس پروازي، ايرلاين مورد نظر و خدمات ديگري براي شما وجود دارد. بليط هواپيما آنتاليا در انواع مختلفي مانند بليط چارتري، بليط سيستمي و بليط لحظه آخري عرضه مي شود. هر كدام از اين بليط ها داراي ويژگي هاي مخصوص به خود هستند و از نظر قيمت با يكديگر فرق دارند. خريد آنلاين بليط تور آنتاليا كمك مي كند كه شما اين بليط را خيلي فوري و راحت تهيه كنيد. شما با وارد شدن به سايت پس از انتخاب مبدا و مقصد خود مي توانيد بليط هايي با خدمات و قيمت مختلف مشاهده كنيد و بليط خود را به صورت رفت و يا رفت و برگشتي تهيه كنيد.
تور آنتاليا

مراكز خريد آنتاليا

در سفر با تور آنتاليا در كنار بازديد از مكان هاي ديدني مي توان به مراكز خريد اين شهر نيز سر زد. در اين مراكز خريد مي توان هم خريدهاي گران و هم خريد ارزان با قيمت معقول داشت.

مركز خريد TerraCity در آنتاليا :

اين مركز خريد يكي از بهترين ها در كشور آنتاليا است كه داراي ۴ طبقه بوده و در آن فروشگاه هايي وجود دارد كه نمايندگي و عرضه كننده برندهاي مشهور و مطرح در دنيا هستند. در اين مركز خريد مي توان براي همه افراد خانواده پوشاك، لوازم آرايشي و بهداشتي و تجهيزات و لوازم مختلف را تهيه كرد. مك دونالد بسيار خوبي در اين مركز خريد است كه مي توانيد در سفر خود با تور آنتاليا پس از خريد براي صرف غذا به آن مراجعه كنيد.

مركز خريد MarkAntalya :

اين مركز خريد جزو بزرگترين مراكز خريد در آنتاليا محسوب مي شود. در اينجا شما مي توانيد برندهاي مشهور را با قيمت بسيار مناسب خريداري كنيد. در اين مركز خريد ۱۵۵ برند نمايندگي دارند. در مركز خريد ماركت آنتاليا دنياي فشن و تكنولوژي را مي توان به خوبي احساس كرد. در اين مركز خريد رستوران ها و كافه هاي بسيار زيادي وجود دارد كه داراي معماري مدرن و طراحي جذاب هستند.
مركز خريد اوزديلك پارك آنتاليا - Ozdilek Park Antalya: مركز خريد اوزديلك پارك آنتاليا داراي جذابيت خاصي براي مسافران و افرادي است. شما در اين مكان مي توانيد اجناس با كيفيت را با قيمت بسيار مناسب خريداري كنيد. در اين مركز خريد يك سينما وجود دارد كه شما مي توانيد بهترين فيلم ها را در آن تماشا كنيد. اين مركز خريد داراي ۳۰ كافه و رستوران مي باشد و در طبقه دوم آن يك پارك وجود دارد كه داراي وسايل بسيار مهيجي براي تفريح و سرگرمي است.

مركز خريد Migros در آنتاليا :

مركز خريد ميگروس يكي از فروشگاه هاي شعبه دار و زنجيره اي بوده كه در آن مي توان اجناسي كه اصل، برند و معتبر هستند را پيدا كرد. در صورتي كه شما با تور آنتاليا سفر مي كنيد و براي خريد كردن برنامه اي نداريد، بهتر است حتما از اين مركز خريد ديدن كنيد. سالانه گردشگران زيادي از مركز خريد ميگروس ديدن مي كنند. در اين مكان بيشتر از ۱۳۰ برند كه داراي تنوع بسيار زيادي هستند وجود دارند و موجب محبوبيت هر چه بيشتر ميگروس شده اند.

راهنماي سفر به تور استانبول

كشور تركيه يكي از توريستي ترين كشورهاي منطقه است، در اين بين مي توان گفت شهر استانبول با وجود اين كه داراي مقاصد گردشگري زيادي است در كشور تركيه بسيار مهم تلقي مي شود. اين شهر بزرگترين شهر تركيه و مركز فرهنگي و اقتصادي اين كشور به شمار مي رود. با وجود اين كه استانبول تنها شهر بزرگ جهان بوده كه در دو قاره آسيا و اروپا قرار دارد، طبيعتاً بازديد از آن جذابيت زيادي خواهيد داشت.
لازم است بدانيد اين شهر در كنار درياي مرمره و تنگه بسفر واقع شده است و هر ساله تعداد زيادي از ايرانيان به استانبول سفر مي كند. افرادي كه قصد رزرو تور استانبول را دارند بايد توجه داشته باشند كه به طور كلي اين شهر، شهر نسبتاً امني بوده و پليس تقريباً در همه جاي آن حضور دارد. به طور كلي مي توان امنيت اين شهر را با تهران مقايسه كرد بنابراين هر چه در تهران مراقب هستيد بايد در استانبول نيز مراقب باشيد. مخصوصاً لازم است در مكان هاي شلوغ از گوشي همراه، مدارك، كيف و ديگر وسايل تان به خوبي مواظبت كنيد.

هزينه هاي سفر با تور استانبول

به طور كلي اگر بخواهيم هزينه هاي زندگي در استانبول را بررسي كنيم مي توان گفت هزينه هاي آن دو برابر ايران است. اما در خصوص هزينه هاي سفر به اين شهر بايد توجه داشته باشيد كه اين هزينه به عوامل مختلفي بستگي دارد. هزينه رزرو آنلاين هتل استانبول يكي از مهمترين هزينه هاي سفر به استانبول است؛ حال لازم است بدانيد با وجود اين كه استانبول جزو شهرهاي بزرگ و پيشرفته جهان است طبيعتاً گزينه هاي متفاوت و متعددي در اختيار گردشگران قرار مي گيرد. به طوري كه شما مي توانيددر لوكس ترين هتل هاي اين شهر اقامت داشته يا با پرداخت هزينه كمتر آپارتمان ها و هاستل هاي با كيفيت و ارزان قيمت را انتخاب كنيد. هزينه خورد و خوراك در تور استانبول ديگر هزينه اي است كه بايد به آن توجه داشته باشيد.
استانبول مملو از رستوران ها و كافه هاي رنگارنگ بوده كه در آن لذيذترين غذاها به خصوص كباب سرو مي‌ شود. از آنجايي كه تعداد رستوران هاي استانبول، همانند هتل هاي آن زياد است مي توانيد براي داشتن سفري اقتصادي رستوران هاي ارزان قيمت را در شهر پيدا كنيد كه بايد بداغ رستوران هاي زنجيره اي جزو رستوران هاي ارزان قيمت به شمار مي رود. از طرفي با وجود اينكه شهر استانبول داراي برند هاي لباس و تركيه اي متعددي است بي شك افراد زيادي تمايل دارند در هنگام سفر به استانبول خريد كنند كه براي اين امر بهتر است در ماه هاي خراج به استانبول برويد.
تور استانبول

آب و هواي استانبول

در مورد آب و هواي استانبول بايد گفت با وجود شرايط جغرافيايي استانبول بايد گفت اين شهر به طور كلي در هر ناحيه تغييرات آب و هوايي متعددي دارد به طوري كه شما در هنگام رزرو تور استانبول و سفر به اين شهر سه نوع آب و هواي مختلف مديترانه‌اي، گرمسيري و اقيانوسي را مشاهده خواهيد كرد. در گرمترين ماه سال درجه هوا در اين شهر ۲۴ درجه سانتيگراد مي ‌باشد و سردترين ماه سال كه فوريه است ميانگين دما در استانبول ۶ درجه سانتيگراد است و همچنين ميزان بارندگي نيز در اين شهر ۱۰۰ ميليمتر در ماه ژانويه اندازه گيري شده است. حال لازم است بدانيد تقريبا همه ماه سال جهت سفر به استانبول مناسب است اما اگر تمايل داريد كه از هر نظر سفري دلپذير داشته باشيد انتخاب پاييز و بهار مناسب خواهد بود زيرا در اين ماه علاوه بر دلچسب بودن هوا حراج ها و جشنواره هاي زيادي برگزار مي شود.

راهنماي سفر با تور ازمير

ازمير سومين شهر معروف در تركيه است. اين شهر داراي جاذبه هاي بسيار زيادي مي باشد. هر ساله گردشگران زيادي براي بازديد از ازمير به سوي اين شهر بندري سفر مي كنند. جاذبه هاي اين شهر آنقدر زياد هستند كه در سفر به اين شهر نمي توان همه اين جاذبه ها را ديد. شهر ازمير در كنار درياي اژه واقع شده است و در كنار آن آب هاي لاجوردي خليج ازمير را مي توان تماشا كرد. در تور ازمير مسافران مي توانند زيبايي هاي اين شهر را نظاره كنند. اين شهر از گذشته تا كنون داراي اهميت تجاري بالايي براي منطقه بوده است. در شهر ازمير به دليل تاريخ و فرهنگ غني، تنوع فرهنگي بالايي وجود دارد. در طول تاريخ و دوره هاي مختلف فرمانروايان زيادي روي ازمير سلطنت كرده اند. بازارهاي محلي معروف تركيه، تفريحات جذاب و سرگرم كننده، موزه هاي هنري و تاريخي جذاب و ... همه از جذابيت هايي هستند كه در تور ازمير گردشگران مي توانند از ديدن آن ها لذت ببرند. اختلاف ساعت شهر ازمير با تهران نيم ساعت عقب تر از تهران مي باشد. زبان رسمي مردم اين شهر تركي بوده و واحد پول آن لير تركيه مي باشد.
تور ازمير

بليط هواپيما ازمير

اگر به دنبال خريد بليط هواپيما ازمير هستيد، سايت گلفام سفر يكي از مراكزي است كه به راحتي مي توانيد از طريق آن بليط هواپيما ازمير را تهيه كنيد. در ازمير يك فرودگاه بين المللي واقع شده كه از طريق اين فرودگاه شهر ازمير در دسترس خواهد بود. براي سفر به ازمير بهتر است رزرو بليط هواپيما خود را از قبل انجام داده باشيد. به ويژه در فصل تابستان به دليل تعداد بالاي مسافران بهتر است كه رزرو اين بليط از قبل انجام گيرد. براي پروازهاي مستقيم از شهر مبدا ابتدا بايد وارد استانبول شده و پس از آن به ازمير وارد شويد.
 

هزينه هاي سفر به تور ازمير

اگر قصد داريد سفر ارزان قيمتي به شهر ازمير داشته باشيد، هزينه اي كه روزانه براي سفر نياز خواهيد داشت حدود ۱۵۰ لير تركيه مي باشد. اگر اهل چانه زدن باشيد در شهر ازمير مي توانيد تخفيف هاي بسيار زيادي را بگيريد. اين شهر بسيار آرام بوده و براي سفر بسيار مناسب مي باشد. براي افرادي كه به دنبال سفر ارزان در تركيه هستند، تور ازمير گزينه بسيار مناسبي خواهد بود. در اين شهر براي تفريحات ارزان داراي امكانات بسيار زيادي است. پروازهاي ارزان، غذاهاي ارزان و فعاليت هاي تفريحي مجاني همگي در تور ازمير وجود دارند كه گردشگران با وجود آن ها مي توانند از سفر خود نهايت لذت را ببرند.
اگر به جاي تاكسي از وسايل نقليه عمومي در سفر با تور ازمير استفاده كنيد، از هزينه هاي سفر شما به ميزان زياد كاسته خواهد شد. همچنين براي كم كردن هزينه هاي سفر خود مي توانيد به جاي صرف غذا در رستوران هاي شيك غذاي خود را در رستوران هاي محلي و كوچك اين شهر ميل كنيد.
كنيسه ها و كليساهاي متعدد، كاروانسراهاي قديمي با فضاي سر سبز از جمله مكان هاي ديدني هستند كه در شهر ازمير وجود دارند و بازديد از آن ها بسيار ارزان . حتي رايگان مي باشد. همچنين علاقه مندان به تاريخ مي توانند با هزينه هاي بسيار اندك به ديدن مكان هاي تاريخي اين شهر بروند.

تور كوش آداسي

شهر كوش آداسي از جمله شهرهاي ساحلي كشور تركيه است كه به دليل داشتن مناطق باستاني فراوان، آب هاي زيبا كريستالي، غذاهاي تركي بي نظيرش، جزيره پرندگان و....امروزه تور كوش آداسي در بين توريست ها و گردشگران خصوصا مسافران ايراني از استقبال خوبي برخوردار شده است. در اين شهر سالانه مراسمات و
فستيوال هاي بيشماري برگزار مي گردد كه همراه شدن با قايق سواري هاي كروز مي تواند دليل مهمي براي جذب توريست به اين شهر باشد. شهر كوش آداسي خود از نظر وسعت در موقعيت جغرافيايي كوچكي قرار دارد اما به دليل قرار داشتن مناظر زيبا و جاذبه هاي گردشگري فراواني مانند پامو كاله، ميليت، مريم آنا و... اين شهر مورد توجه بسياري از افراد در اقصي نقاط جهان واقع شده است. شهر كوش آداسي به دليل اينكه در طول تاريخ بارها ميان كشورهاي بزرگ جهان دست به دست شده امروزه تداخلي از چند فرهنگ را در خود جاي داده است كه ساختمان هاي مدرن، زيبايي دريا، سازه هاي قديمي و..مي توانند نمايانگر اين دوره هاي مختلف از تاريخ باشند به همين دليل گلفام سفر با انتخاب تور كوش آداسي بازديد از مناظر شگفت انگيز اين شهر در تركيه را در اختيار مسافران بيشماري قرار داده است.
تور كوش آداسي

آب و هواي كوش آداسي

وجود آب و هواي گرم و مرطوب در شهر كوش آداسي نسبت به ساير شهرهاي تركيه سبب شده است تا جزيره كوش آداسي به مكان امن و مناسبي براي زيستگاه پرندگان متنوع باشد و كوش آداسي را با نام جزيره پرندگان بشناسند. اين شهر بر خلاف ساير شهرهاي ديگر در تركيه كمتر بارش باران را در خود خواهد ديد و اغلب روزهاي سال دماي هوا در دمايي بالاتر از ۳۰ درجه جريان دارد. لذا گرماي وجود داشته در تابستان ها و فصل بهار مي تواند موقعيت مناسبي را براي آبتني و شنا در درياي اطراف كوش آداسي فراهم آورد. با اين وجود فصل پاييز و زمستان در كوش آداسي اگرچه بارش باران ملاحظه مي شود اما دماي هوا آنچنان سرد نخواهد شد كه بارش برفي در اين شهر ديده شود.

راهنماي سفر به تور كوش آداسي

براي سفر به چنين شهر ساحلي در تركيه بهتر است قبل از سفر ساحل هاي بي نظير كوش آداسي براي ورزش هاي آبي و شنا را شناخته سپس اقدام به سفر نماييد. بنابراين توصيه شده با سايت گلفام سفر همراه شويد تا با ساحل هاي فوق العاده در آب هاي شفاف و تميز كوش آداسي مانند ساحل دان تاون كه در ميان اسكله و بندرگاه كوش آداسي واقع شده و ساحل شگفت انگيزي مانند ساحل زنان كه بازديد براي عموم آزاد است همچنين ساحل الماس، ساحل شن هاي نقره اي، ساحل طلايي و ديگر جاذبه هاي گردشگري در شهر ديدني كوش آداسي ...آشنايي كاملي پيدا كنيد. البته اگر هتل اقامت مسافر در يكي از اين ساحل ها انتخاب شود بدون شك سفر جذاب تري خواهيد داشت. پس رزرو هتل را با گلفام سفر انجام دهيد تا چنين موقعيت بي نظيري را از
امتیاز:
بازدید: 43
برچسب:
:
[ 1398/8/12  ] [ ۱۰ ] [ golfamsafaragency ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب