تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

بانكوك پايتخت كشور تايلند يكي از شهرهاي پر گردشگر دنيا است. در سفر با تور بانكوك مي توانيد از مكان هاي ديدني اين شهر ديدن كنيد و خاطرات بسيار خوشي را در ذهن خود ثبت نماييد. از طريق سايت گلفام سفر مي توانيد انواع تور بانكوك را با شرايط و قيمت هاي مختلف رزرو نماييد.

قيمت تور بانكوك

براي هر مسافر و گردشگري هزينه سفر يكي از فاكتورهاي بسيار مهمي است كه پيش از سفر خود به آن دقت مي كند. انتخاب تور بانكوك توسط مسافران نيز بستگي به قيمت اين تور دارد. سايت هايي كه فروش تور بانكوك را انجام مي دهند، روزانه انواع تور با قيمت هاي مختلف را ارائه مي كنند. به كمك سايت گلفام سفر مسافران مي توانت. انواع تور بانكوك را با قيمت هاي مختلف مشاهده كرده سپس يكي از اين تورها را براي سفر خود انتخاب كنند. در اين سايت انواع تورها با توجه به خدمات و امكانات كه براي مسافران در نظر گرفته اند، داراي قيمت هاي گوناگوني هستند. مسافران ابن امكان را خواهند داشت كه بررسي هاي لازم روي تورها و قيمت هاي آنها را انجام دهند سپس متناسب با شرايط خود يكي از اين تورها را جهت سفر خود انتخاب نمايند.

تور ارزان بانكوك

به طور كلي قيمت تور بانكوك را بر اساس مواردي مانند بليط هواپيما بانكوك، هزينه هتل محل اقامت، مدت زمان سفر، كلاس پروازي و نوع ايرلايني كه پرواز به سوي بانكوك با آن انجام مي شود، تعيين مي گردد. اگر قصد داريد سفر ارزان تري به بانكوك داشته باشيد، مي توانيد پس از مراجعه به سايت گلفام سفر بليط هاي پروازي ارزان قيمت به اين شهر را پيدا كنيد و سفر ارزان تري به بانكوك داشته باشيد. ممكن است بسياري از مسافران تصور خوبي نسبت به تورهاي ارزان قيمت بانكوك نداشته باشند اما هميشه اينگونه نيست كه در تورهاي ارزان قيمت امكانات و كيفيت پاييني براي مسافران در نظر گرفته شود.

آب و هواي بانكوك

كشور تايلند داراي آب و هواي گرم و مرطوب بوده و شهر بانكوك كه پايتخت تايلند است نيز داراي آب و هوايي اين گونه است. شهر بانكوك آب و هوايي گرمسيري دارد و شرايط استوايي گرمي كه دارد در طول سال تقريبا ثابت مي باشد. در مورد آب و هواي بانكوك مي توان گفت كه آب و هواي اين شهر به دو فصل خشك و فصل مرطوب تقسيم بندي مي شود. در ماه هاي مي تا سپتامبر در اين شهر بارش باران رخ مي دهد و در ماه ژوئن اوج بارش ها صورت مي گيرد.

از نظر اب و هوايي بهترين زمان براي سفر به بانكوك ماه هاي اكتبر تا فوريه مي باشد. در لين ايام درجه حرارت ۲۵ تا ۲۸ درجه سانتي گراد خواهد بود. در اين ايام بارندگي هاي كوتاه مدت اتفاق مي افتد و نسيم هاي خنك وزيده مي شوند. در ماه هاي نوامبر تا فوريه آب و هواي بانكوك خشك است و اوج فصل گردشگري در اين ماه ها است. در اين ايام كمترين بارندگي ها وجود دارد و پيش از شروع روزهاي گرم و داغ سال است.

راهنماي سفر با تور بانكوك

بانكوك پايتخت كشور تايلند مي باشد. اين شهر به دليل جاذبه هاي ديدني بسيار زيادي كه دارد، مقصد گردشگران زيادي مي باشد. در سفر با تور تايلند مي توانيد شاهد تركيب سنت و مدرنيته باشيد. از نظر اختلاف ساعت با ايران شهر تايلند دو ساعت و نيم از تهران جلوتر مي باشد. اين شهر از نظر تعداد توريست يكي از شهرهاي پر گردشگر جهان مي باشد. كاخ بزرگ، بازارهاي شناور بانكوك، آكواريوم سي لايف بانكوك و باغ وحش سافاري ورلد از جمله مكان هاي ديدني هستند كه در تور بانكوك مي توان از ديدن آنها لذت برد. جمعيت شهر بانكوك ۹۷۹۰۰۰۰ نفر مي باشد و از نظر قيمتي اين شهر از تهران گران تر مي باشد. پول رايج اين شهر بات بوده و زبان رسمي مردم اين شهر تايلندي مي باشد. مردم شهر بانكوك داراي دين رسمي ترواده هستند كه يكي از شاخه هاي بودايي مي باشد.

رزرو آنلاين هتل بانكوك

چون بانكوك شهري است كه جاذبه هاي گردشگري بسيار زيادي دارد، سالانه مسافران زيادي به اين شهر سفر مي كنند. در شهر بانكوك هتل هاي بسيار زيادي جهت اقامت اين مسافران ساخته شده است. با سفر در تور بانكوك شما مي توانيد طبق بودجه سفر خود در يكي از اين هتل ها اقامت داشته باشيد. برخي از اين هتل هايي كه در شهر بانكوك هستند چند ستاره و برخي ديگر هاستل هاي ارزان قيمت هستند. هتل هاي چند ستاره اي كه در شهر بانكوك هستند با توجه به امكانات و خدماتي كه دارند، معمولا از قيمت بالاتري برخوردار هستند.

اگر به دنبال سفر ارزان تر در تور لحظه آخري بانكوك هستيد، مي توانيد اقامتگاه ها و هاستل هاي اين شهر را براي سفر خود رزرو كنيد. جهت رزرو آنلاين هتل بانكوك به شيوه اينترنتي مي توانيد به راحتي اين كار را انجام دهيد. سايت گلفام سفر از جمله سايت هايي است كه از طريق آن مي توان علاوه بر رزرو تور براي رزرو كردن هتل هاي اين شهر نيز اقدام كرد. پس از وارد شدن به اين سايت ليستي از هتل ها با خدمات و امكاناتي كه دارند به همراه قيمت آن ها به شما نشان داده مي شوند. شما متناسب با شرايط سفر خود مي توانيد هر يك از اين هتل ها را براي اقامت خود رزرو كنيد.

بليط هواپيما بانكوك

تهيه بليط بانكوك اولين چيزي است كه بايد قبل از سفر به اين شهر براي آن اقدام كرد. بدون شك اگر خريد خود را براي بليط بانكوك به روزهاي اوج سفر و ايامي كه گردشگر پذيري زياد باشد، واگذاري كنيد خريد بليط براي شما سخت خواهد شد. در ايامي كه يفر له بانكوك زياد مي باشد و تعداد مسافران اين تپر زياد باشد بهتر است كه نسبت به تهيه بليط رفت و بليط برگشت بانكوك اقدام كنيد تا هنگام برگشت خود با مشكلي مواجه نشويد. آيا مي دانيد بليط هواپيما بانكوك با چه قيمتي فروخته مي شود؟ در پاسخ به اين سوال بايد گفت قيمت بليط هواپيما بانكوك هميشه ثابت نبوده و بستگي به موارد بسيار زيادي دارد.

معمولا آژانس هاي مسافرتي كه اين بليط را ارائه مي دهند با توجه به مواردي مانند كلاس پروازي، زمان سفر، نوع فرودگاه مقصد، نوع پرواز و ... قيمت هاي مختلفي را براي بليط هواپيما بانكوك در نظر مي گيرند. مسافران مي توانند براي تهيه اين بليط پس از وارد شدن به سايت اين بليط را به صورت اينترنتي خريداري كنند. در خريد اينترنتي بليط هواپيما بانكوك مي توان اين بليط را فوري و خيلي راحت رزرو كرد. همچنين مسافران مي توان در هر مكاني و هر ساعتي از شبانه روز اين بليط را براي سفر خود خريداري كنند. خريد آنلاين بليط بانكوك اين امكان را به مسافران مي دهد كه با مقايسه قيمت ها بليط مناسب براي خود را بهتر پيدا كنند.

بليط هواپيما بانكوك

هزينه هاي سفر با تور بانكوك

سفر به تايلند شامل هزينه هاي مختلفي مي باشد. از جمله اين هزينه هايي كه لازم است انجام شود، هزينه ويزا، هزينه هتل، هزينه خورد و خوراك، هزينه بازديد از مكان هاي ديدني و تفريحي و هزينه حمل و نقل شهري مي باشد.

تور لوكس و تور لحظه آخري بانكوك

سفر به بانكوك را مي توان با تورهاي مختلفي انجام داد. نوع توري كه با آن سفر مي كنيد بستگي به انتخاب شما، شرايط زماني و ميزان بودجه شما براي سفر دارد. اگر از بابت بودجه سفر نگراني نداريد با تور لوكس بانكوك كه داراي امكانات بسيار زياد است مي توانيد سفر كنيد. در صورتي كه مي خواهيد سفر ارزان تري به بانكوك داشته باشيد، تور لحظه آخري كه اندكي پيش از شروع سفر بليط آن فروخته مي شود، گزينه خوبي براي شما خواهد بود. تور لحظه آخري براي افرادي مناسب است كه محدوديتي براي سفر ندارند و در هر زماني آماده سفر با تور بانكوك هستند.

امتیاز:
بازدید: 39
برچسب:
:
[ 1398/9/16  ] [ ۱۴ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

در جنوب تايلند مركزي، شهري در دلتاي كنار رودخانه چائو فرايا قرار دارد با نام شهر بانكوك كه به عنوان پايتخت كشور تايلند شناخته شده است. بدون شك با تور بانكوك در سايت گلفام سفر علاقمندان مي توانند سواحل بي نظير، بازارهاي پر رونق، كانال هاي آبي، كاخ ها و معابد باشكوه شهر بانكوك را تماشا نمايند. در واقع اين شهر روح و گنج ملي همچنين مركز آموزشي، تجاري، سياسي و فرهنگي تايلند به حساب مي آيد.

تور بانكوك

يكي از محبوب ترين مقاصد گردشگري در دنيا پايتخت كشور تايلند يعني شهر بانكوك مي باشد. زيرا بانكوك شهري با فرهنگي خارق العاده و تاريخي غني از سرگذشت پادشاهان مختلف در تايلند است. بنابراين كساني كه تمايل دارند سفري به ساير شهرهاي آسيايي داشته باشند تور بانكوك مي تواند بهترين گزينه براي آنها باشد. هدف اصلي بسياري از مسافران در سفر به بانكوك تنها ديدن كاخ ها و معابد اين شهر است. معماري به كار رفته در ساختمان ها و بناهاي شهر بانكوك بدون شك بي نظيرترين منظره تماشايي در اين شهر خواهد بود.

تور بانكوك

گلفام سفر در تور بانكوك به طور حتم بازديد از معبد بوداي زمردين و كاخ بزرگ را در برنامه خواهد داشت زيرا در اين مكان هاي شگفت انگيز پاگوداها و ساختمان هايي واقع شده است كه با استفاده از سنگ هاي قيمتي و طلا آراسته شده اند و براي هر مسافري مي تواند نماي بسيار زيبايي باشد. رفتن به معبد سپيده دم يا بازديد از وات آرون در كرانه هاي غربي رودخانه شهر بانكوك از جمله برنامه هاي اصلي گلفام سفر در تور شهر بانكوك مي باشد. علاقمندان به سفر بانكوك مي توانند با همراهي گلفام سفر از محله چيني ها در شهر بانكوك، بازار شناور بانكوك، معبد وات فو، كرانه هاي رودخانه چائو پرايا، بازار چاتو چاك، خيابان خائوسان، محله سوئي كابوي و خانه جيم تامسون بازديد نمايند.

آب و هواي شهر بانكوك

موقعيت جغرافيايي شهر بانكوك به گونه اي است كه در منطقه گرمسيري قرار گرفته و در بيشتر روزهاي سال هوا گرم است. لذا شهر بانكوك هيچگاه آب و هواي سرد و زمستاني به خود نديده است و تنها در مواقعي گرمي هوا در سطح پاييني قرار دارد و خنك تر خواهد بود. لذا در ماه هاي سپتامبر، آگوست و اكتبر شهر بانكوك شاهد بارش باران است. از ماه نوامبر تا ماه فوريه هواي شهر بانكوك بسيار عالي مي باشد. بنابراين بيشتر افراد در چنين زماني تمايل دارند به شهر بانكوك سفر كنند.

راهنماي سفر با تور لوكس بانكوك

براي انتخاب و رزرو تور بانكوك در گلفام سفر ابتدا لازم است در صفحه سايت گلفام سفر متقاضيان در فرم جستجوي سايت مبداء، مقصد، تعداد مسافران و تاريخ سفر را وارد نمايند. لذا براي مسافران در اين قسمت از سايت امكان پذير است تا همراه با خريد تور شهر بانكوك خريداري و رزرو بليط هواپيما بانكوك، رزرو هتل در شهر بانكوك، بيمه مسافرتي، خدمات و تشريفات فرودگاهي و ترانسفر را از گلفام سفر تقاضا نمايند. برخلاف ساير پكيج هاي مسافرتي، سايت گلفام سفر در تور شهر بانكوك اين شرايط را براي متقاضيان مهيا ساخته است تا به صورت دلخواه رزرو آنلاين هتل بانكوك در هر نقطه اي از شهر بانكوك، ساعت پرواز، گشت هاي شهري، ترانسفرهاي اختصاصي يا گروهي را انتخاب نمايند.

از ديگر امكاناتي كه گلفام سفر در تور شهر بانكوك براي متقاضيان فراهم آورده است، تغيير زمان پرواز است به طوري كه مسافر بنا به سليقه و نياز خود مي تواند زمان پرواز ايرلاين خود را تغيير دهد. از طرفي متقاضياني كه شهر بانكوك را مقصد سفر خارجي خود قرار داده اند قبل از خريد تور مسافرتي شهر بانكوك مي توانند هدف خود را از سفر به بانكوك مشخص كرده و نسبت به هدف خود اطلاعات لازمي را از كارگزاران سايت گلفام سفر به دست آورند.

رزرو آنلاين هتل در تور بانكوك

سايت گلفام سفر شرايطي را براي مسافران شهر بانكوك مهيا ساخته است كه به راحتي بتوانند به صورت اينترنتي از خدمات و قيمت مهمانخانه هاي كوچك گرفته تا هتل هاي بين المللي و لوكس در شهر بانكوك مطلع شوند و در صورت درخواست بتوانند به صورت آنلاين نسبت به رزرو هتل در شهر بانكوك اقدام نمايند. البته در انتخاب هتل لازم است بدانيد هتل هايي كه در مناطق سوخومويت، پلوئنچيت و چيدلوم واقع شده اند در سطح بالايي هستند و قيمت بالايي را به خود اختصاص داده اند. بنابراين براي رزرو هتل در شهر بانكوك سايت گلفام سفر ابتدا موقعيت جغرافيايي هتل و درجه هتل را مشخص نموده سپس به نمايش اتاق ها و خدمات هتل پرداخته است. همانطور كه مستحضر هستيد براي رزرو هتل مي بايست تعداد مسافران، مدت اقامت و خدمات درخواستي در زمان رزرو هتل وارد شود. در رزرو هتل توجه داشته باشيد هتل هايي كه به جاذبه هاي گردشگري نزديك هستند و يا در سواحل دريايي شهر بانكوك واقع شده اند قيمت بالايي را به خود اختصاص مي دهند.

بليط هواپيما بانكوك

مسافراني كه در سايت گلفام سفر جزو متقاضيان تور بانكوك هستند به راحتي مي توانند تنها با انتخاب نوع كلاس پروازي، تاريخ و زمان پرواز، تعداد مسافران، ايرلاين پروازي، فرودگاه بين المللي تايلند، نوع بيمه مسافرتي و همچنين خدمات و تشريفات فرودگاهي و نسبت به رزرو بليط هواپيما بانكوك در گلفام سفر اقدام نمايد. اين سايت با توجه به پرواز توقف دار و پروازهاي بدون توقف و ديگر شرايط وارد شده از سمت مسافر مي تواند به صورت آنلاين و يا حضوري بليط هواپيماي بانكوك را به متقاضيان ارائه دهد. سايت گلفام سفر ضمن ارائه دادن بليط هواپيما بانكوك اين قابليت را دارد تا در تور شهر بانكوك مراحل اخذ ويزاي تايلند، صدور پاسپورت، وقت سفارت، ترانسفر و گشت شهري را به متقاضيان ارائه دهد.

تور بانكوك ارزان

تور لحظه آخري بانكوك

در برخي از مواقع سال، سايت گلفام سفر به دليل داشتن بليط هاي چارتري و نزديك شدن به ساعات پرواز به مقصد بانكوك همچنين خالي بودن هتل در شهر بانكوك و البته تكميل نبودن ظرفيت در نظر گرفته شده براي هواپيما تصميم گرفته تا اقدام به عرضه تور لحظه آخري بانكوك كند. سايت گلفام سفر در تور لحظه آخري، تخفيفات 10 تا 70 درصدي را شامل مسافران خواهد كرد. بنابراين خريد تور لحظه آخري بانكوك مي تواند يك فرصت طلايي براي سفر به شهر بانكوك باشد. امروزه با وجود تور لحظه آخري مسافران مي توانند در شرايطي مشابه با مسافراني كه تور بانكوك را در قيمت هاي بالايي به دست آورده اند از بهترين خدمات در سفر به بانكوك استفاده نمايند.

قيمت تور بانكوك

تور بانكوك از جمله تور مسافرتي مي باشد كه به دليل سطح تنوع در شهر بانكوك از قيمت هاي مختلف و هزينه هاي سفر متفاوتي برخوردار باشد. زيرااقامت در اين شهر به مسافران اين اجازه را مي دهد كه بسته به نيازها و سليقه هاي خود سفري ارزان و يا لوكس و لاكچري داشته باشند. بدون شك زماني كه تور بانكوك بليط هواپيماي اكونومي را بر بليط هاي پروازي بيزينسي با خدمات بالا و اقامت در مهمانخانه هاي ساده را به رزرو هتل هاي چند ستاره و مجلل ترجيح دهد. همچنين به جاي سرو غذا در رستوران لوكس و شيك از صرف غذا در غذاخوري هاي محلي لذت ببرند. لذا قيمت تور بانكوك در سطح پاييني قرار خواهد گرفت. ماساژهاي تايلندي از جمله لحظات لذت بخشي است كه گلفام سفر در تور بانكوك قرار داده است. قايق سواري در درياي تايلند نمي تواند از تور مسافرتي بانكوك ناديده گرفته شود. خوردن غذاهاي تايلندي، خريد از بهترين برندهاي جهاني در مراكز خريد شهر بانكوك، بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر بانكوك و آشنا شدن با تاريخ مردمان تايلند همه و همه مي توانند تاثير بسزايي را بر قيمت تور بانكوك داشته باشند.

امتیاز:
بازدید: 13
برچسب:
:
[ 1398/9/2  ] [ ۱۰ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

تور مالزي و جاذبه هاي گردشگري آن

تور مالزي فرصتي عالي براي گردشگران و توريستان مي باشد تا كه بتوانند از گنجينه هاي تاريخي و جاذبه هاي گردشگري كشور مالزي بازديد كنند. با تور مالزي مي توان به كوالالامپور پايتخت مالزي رفت و با فرهنگ و آداب و رسوم مردم اين شهر آشنا شد. جاذبه هاي گردشگري مالزي در سرتاسر اين كشور پراكنده شده اند و لحظاتي بياد ماندني را براي مسافرين تور مالزي به ارمغان مي آورند.

جاذبه هاي گردشگري كوالالامپور در تور مالزي

شهر كوالالامپور عروس مالزي مي باشد و جاذبه هاي زيادي در قلب خود قرار داده است. اين جاذبه ها دست ساز بشر هستند و بهتر است با تور مالزي از آنها بازديد كنيد. بهترين شاخصه مالزي برج هاي دو قلوي پتروناس مي باشد و بيشتر مردم جهان با آنها آشنا مي باشند. استخرها، آبگيرها، رستوران ها و مراكز خريد بسيار زيادي در اطراف اين برج ها قرار دارند. اين دو برج از طريق پلي در بين طبقات 41 و 42 به هم مرتبط شده اند.

تور مالزي گلفام سفر

يكي ديگر جاذبه هاي شهر مالزي موزه ملي مالزي است. اين موزه در نزديكي باغ هاي درياچه پردانا مستقر شده است كه نشان دهنده تاريخچه باشكوه مالزي است. ساختمان اين موزه از جمله بناهاي ديدني و معماري هاي بومي شهر مي باشد كه در دل خود گنج هاي زيادي را نهفته است.
برج كي ال در يك منطقه حفاظت شده جنگلي بوكيت شهر قرار دارد و محبوبيت زيادي براي مردم مالزي دارد. از بالاي تراس آن مي توان چشم انداز باشكوهي از شهر داشت.
افرادي كه علاقمند به كاوش هستند مي توانند به غارهاي باتو يا همان ميمونه ها بروند. اين غارهاي باشكوه در ميان صخره ها قرار دارند و مجسمه هاي زيادي با قدمت 100 ساله در اطراف آن ديده مي شود. با تور ارزان مالزي مي توانيد به ديدن مراسم و جشنواره هايي كه در اين غارها انجام مي شود برويد.

نكاتي درباره خريد در تور ويتنام

نكاتي وجود دارد كه شما بايد در هنگام خريد در ويتنام مورد توجه قرار بدهيد. يكي از اين نكات اين است كه وقتي كالايي در اين كشور خريداري مي كنيد توجه كنيد كه آيا ساخت خود كشور است يا اينكه از كشور هاي ديگر وارد شده است. اگر كالاي مورد نظر شما ساخت كشور ويتنام باشد، ارزان خواهد بود ولي اگر وارداتي باشد خيلي گران مي باشد. نكته ديگر درباره پول مي باشد. بهتر است شما قبل از سفر خود، پول خود را به واحد پول كشور ويتنام يعني دونگ تبديل كنيد چون خريد كردن با واحد پول خود كشور ويتنام بسيار ارزان تر از خريد با يورو يا دلار است. بهترين زمان براي خريد كردن در كشور ويتنام صبح زود و يا غروب مي باشد. قانون بسيار خوبي كه در اين كشور وجود دارد اين است كه فروش كالا هاي كپي كالاي اصل ممنوع است ولي با اين وجود ممكن است در برخي مناطق شاهد كالاهاي تقلبي و كپي باشيد به همين دليل بايد در هنگام خريد دقت كافي را به خرج دهيد.

مناطق شمالي ويتنام

مناطق شمالي ويتنام داراي دو فصل است يكي فصل خشك كه از دسامبر تا مارس ادامه دارد و فصل ديگري كه فصل باراني نام دارد از آوريل تا سپتامبر ادامه دارد. مناطق شمالي همانطور كه از نام هاي فصول آن مشخص است آب و هواي خشك و سرد دارد. برخي از گردشگران تور ويتنام به آب و هواي سرد و سفر در اين فصل ها علاقمند هستند. بهترين زمان براي سفر به مناطق شمالي اواسط فصل خشك مي باشد در اين فصل با اينكه هوا خشك مي باشد ولي باز هم از زيبايي هاي اين كشور كم نمي كند. اين منطقه از كشور در فصل هاي گرم آب و هواي گرم و خشك دارد ولي در فصل هاي سرما آب و هواي اين منطقه بسيار سرد و خشك مي شود.

مهمترين مراكز گردشگري در تور بانكوك

زماني كه شما تور بانكوك را خريداري مي كنيد، ممكن است در ابتداي ورود به شهر با وجود مراكز متعدد گردشگري و رفاهي كه در اين شهر وجود دارد كمي گيج شويد ولي در ادامه مي توانيد با استفاده از خدمات تور به راحتي به تمامي مراكز گردشگري شهر از جمله مراكز تاريخي و طبيعي دسترسي داشته باشيد. مردم بانكوك بسيار خونگرم هستند و قطعا بازديد از شهر بانكوك مي تواند تجربه اي دلنشين براي شما باشد. در ادامه مهمترين مراكز گردشگري در شهر بانكوك را به شما معرفي خواهيم كرد كه شما مي توانيد با خريد تور اين شهر از آنها بازديد به عمل آوريد. در ميان تمامي اين مراكز گردشگري، شما مي توانيد خوراكي هاي خوشمزه تايلندي، چيني و آسياي دور را در اين شهر و در رستوران هاي شيك يا رستوران هاي معمولي و دكه هاي خياباني امتحان كنيد.

از ديدن معبد سپيده دم غافل نشويد!

شايد بتوان گفت كه در تور بانكوك ، معبد سپيده دم مهمترين مركز گردشگري است كه از آن ديدن مي كنيد. وات آرون درست بر روي رودخانه وا فو بنا شده است و نمادي از شهر بانكوك به شمار مي رود. حتما جلوه اين معبد به خصوص در شب هنگام براي شما جذاب و ديدني خواهد بود و شما مي توانيد براي اينكه روز بسيار خوبي را در بانكوك داشته باشيد، نيم روز را براي بازديد از معبد وات آرون اختصاص دهيد. اين معبد يكي از مهمترين معابد در كنار معبد بوداي خوابيده است كه از لحاظ تاريخي بسيار مهم بوده و مي تواند نقطه شروع بسيار خوبي براي بازديد از شهر بانكوك باشد. در ادامه بيشتر با جاذبه هاي شهر بانكوك آشنا خواهيد شد. اين معبد براي بازديد 3 تا 4 ساعته گزينه اي بسيار مناسب است.

تور بانكوك

بازارهاي شناور را از دست ندهيد

همانطور كه گفته شد، بانكوك با وجود مدرنيته اي كه هم اكنون به خود گرفته است ولي مردمي سنتي دارد كه هنوز مانند قديم كسب درآمد مي كنند. يكي از جاذبه هاي تور بانكوك كه مي تواند براي شما بسيار جذاب باشد، بازديد از بازارهاي شناور شهر بانكوك در تايلند است. اين بازارها كه امروزه بسيار رايج شده اند در قسمت هاي مختلف رودخانه هاي تايلند در دسترس هستند و شما مي توانيد براي خريد ميوه و سبزيجات تازه تايلندي از اين بازارها ديدن كنيد. يكي از مهمترين ويژگي هاي اين مراكز خريد را مي توان عرضه ميوه اي استوايي به نام دوريان معرفي نمود كه ميوه اي بسيار خوش طعم با طرحي خاص مي باشد كه شايد نتوانيد در كشور خود اين ميوه را پيدا كنيد. به همين دليل توصيه مي شود در بازديد از اين بازارها حتما دوريان را تهيه كرده و ميل كنيد.

سفري با تور پاتايا

پاتايا از جمله مجمع الجزايري بوده كه در كشور تايلند قرار دارد و سالانه تور پاتايا هزاران گردشگر را روانه آنجا مي كند. اين شهر به دليل داشتن آب و هواي دريايي و معتدل از جمله شهرهايي است كه داراي پارك هاي طبيعي گوناگون بوده و زيبايي منحصر به فردي را از آن خود كرده است. تور پاتايا براي سفر به شهر پاتايا بيشتر بازديد از سواحل دريايي، باغ هاي گل و ديدن ورزش هاي آبي را مورد هدف خود قرار مي دهد. بهترين زمان سفر به اين شهر توريستي اوايل اسفند ماه تا اواخر ارديبهشت ماه در ايران مي باشد زيرا در اين زمان از سال پاتايا پذيراي باران هاي ملايم و گرمي كمي است هر چند كه چنين جزيره هايي هيچ گاه گرمي شديدي را به خود نمي بينند. در اين شهر معابد زيادي مربوط به بودايي ها وجود داشته كه اجازه ي ورود به آنها براي گردشگران ضمن پوشيدن لباس مخصوص و همراه شدن با آداب بودايي انجام مي گيرد.
بازديد از مراكز خريد زيبايي در شهر پاتايا جزء مهمترين برنامه هاي تور پاتايا بوده كه از جمله اين مراكز خريد مركز سنترال فستيوال و مركز رويال گاردن بوده كه علاوه بر داشتن اجناس و كالاهاي لوكس با مشهورترين برندهاي جهاني داراي نماي ساختماني زيبا هستند كه سبب شده تا زيبايي ساختمان اين مراكز توجه هر گردشگري را به سمت خود جلب نمايد. در شهر پاتايا هتل هاي مشهوري براي رزرو هتل وجوذ دارد ،مانند هتل ورنادا، هتل دياموند، هتل ويسپر و ... براي اقامت در اين شهر توريستي بهترين مكان بوده كه تور پاتايا سعي كرده بهترين شرايط اقامت را براي مسافران خود در نظر بگيرد.

معرفي شهر پاتايا

از شهرهايي كه در كشور تايلند مورد توجه بسياري از گردشگران قرار گرفته است شهر پاتايا مي باشد. اين شهر داراي سواحل دريايي فراواني بوده كه از نظر تفريحات دريايي توانسته سالانه پذيراي هزاران گردشگر و بازديد كننده باشد. تفريحاتي از قبيل موج سواري، حمام هاي متداول همراه با ماساژهاي محلي، غواصي و ... در اين شهر به صورت ۲۴ ساعته فعاليت داشته و سبب لذت بردن افرادي مي شوند كه به شهر پاتايا سفري داشته باشند.

بهترين زمان مسافرت به پاتايا

شهر پاتايا به دليل اينكه مجمع الجزيره اي در كشور تايلند است و لذا داراي آب و هواي دريايي و معتدلي بوده كه هر زماني از سال مي تواند لحظاتي خوش و دلپذير را براي مسافران خود به ارمغان آورد. اما باز هم ماه هاي نوامبر تا فوريه يعني از آبان ماه تا اواخر بهمن ماه شهر پاتايا بهترين هوا را داشته و از اقصي نقاط جهان بيشترين توريست را به خود مي بيند. در اين ماه از سال شهر پاتايا شاهد باران هاي ملايم و روزهاي آفتابي بوده كه تقريبا به روزهاي بهاري كشور ايران شباهت داشته و سرشار از طراوت و شادابي مي باشد. ماه هاي مارس تا مي در شهر پاتايا يعني از اسفند ماه تا ارديبهشت در ايران تور پاتايا بيشترين ازدياد مسافران را داشته كه لازم است براي رزرو تور پاتايا قبل از فرارسيدن اسفندماه اقدام شود.

امتیاز:
بازدید: 37
برچسب:
:
[ 1398/8/18  ] [ ۰۷ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

در اين مقاله با تورهاي زير آشنا ميشويم:

سفر به مالزي

مالزي كشوري بي نظير و متفاوت است. بيشترين تفاوت اين كشور با ساير همسايگان خود در فرهنگ و مذهب است. اغلب مردم مالزي مسلمان هستند. گذشته از اين ها شرايط آب و هوايي بسيار ويژه اي در اين منطقه حكمفرماست كه تجربه چنين شرايطي شايد براي تك تك افراد جالب توجه باشد. مالزي يكي از كشورهاي گردشگر پذير آسيايي است كه در سال هاي اخير تلاش هاي بسياري براي توسعه صنعت گردشگري خود كرده است. اگر تاكنون سفر به اين كشور زيبا و پر جاذبه را تجربه نكرديد، دير نشده است. شما هم اكنون مي توانيد براي خريد تور مالزي و سفر به اين كشور ديدني اقدام نماييد.

تور مالزي

آب و هواي مالزي

آب و هواي مالزي، بسيار مرطوب است و به دليل وجود اقليم خاص در اين منطقه و بادهاي موسمي، بارندگي در كشور مالزي به وفور اتفاق مي افتد. در مالزي دو فصل پر بارش وجود دارد. از نوامبر تا اواخر مارس ميزان بارندگي به شدت زياد است و بخش هاي شرقي مالزي هميشه درگير بارش هاي موسمي هستند. از ماه مه تا سپتامبر بادهاي موسمي ديگري، اين بار از سمت غرب شروع به وزيدن مي كنند و بخش هاي غربي اين كشور را تحت تاثير قرار مي دهند. ماه جولاي، كم بارش ترين ماه سال است و هوا به نسبت گرم مي شود. البته در اين ماه هم همچنان بادهاي شديد و گرم، گهگاهي شروع به وزيدن مي كنند. البته به طور كلي آب و هواي مالزي، گرم و مرطوب است. شايد علت اين امر نزديكي مالزي به خط استوا باشد كه شرايط آب و هوايي استوايي بهره مي برد.

بهترين زمان براي خريد تور مالزي

شرايط آب و هواي مالزي اغلب در تمام طول سال، بارندگي در اين كشور دائمي است، بهتر است، خود را با اين شرايط وفق دهيد و بهترين زمان براي سفر با تور لوكس مالزي را انتخاب كنيد. از نظر آب و هوايي، بهترين زمان براي سفر به مالزي، از اواخر ماه مارس تا اكتبر مي باشد. در اين موقع از سال به نسبت ديگر فصول، ميزان بارندگي ها كم تر بوده و اغلب عصر ها باران مي بارد. البته بايد اين موضوع را در نظر داشته باشيد كه در اين ايام سال، كشور مالزي با مشكل آلودگي هوا دست و پنجه نرم مي كند. اگر بخواهيد در موقع رونق كار فستيوال هاي مختلف به اين كشور سفر كنيد، بايد ماه ژانويه و فوريه را براي سفر انتخاب كنيد. البته ميزان بارندگي در اين موقع از سال زياد است.

سفر به ويتنام

در جنوب شرق آسيا كشوري زيبا و با فرهنگي جالب و خاص به نام ويتنام قرار دارد. ويتنام شايد براي بسياري از افراد كشوري ناشناخته باشد و شايد حتي ندانيد اين كشور در كدام منطقه از جهان واقع شده است. اما به هر حال بايد بگوييم ويتنام در سال هاي اخير توانسته است، مانند ديگر كشورهاي پر گردشگر نظير تايلند، تلاش هاي بسياري در جهت جذب توريست انجام دهد. اگر شما هم به فرهنگ مردم جنوب شرق آسيا علاقه مند هستيد، پيشنهاد مي كنيم، حتما كشور ويتنام را در ليست مقاصد سفر خود قرار دهيد. جالب است بدانيد برخلاف چيزي كه اكثر افراد تصور مي كنند، ويتنام داراي چشم انداز هاي طبيعي فراواني است و جاذبه هاي گردشگري و طبيعي بسيار زيادي در اين كشور واقع شده است. براي افرادي كه اهل مسافرت و جهانگردي هستند، سفر به ويتنام خالي از لطف نيست.

سفر به ويتنام از طريق تور

سفر به ويتنام به طرق مختلفي امكان پذير مي باشد. شما مي توانيد خود خريد بليط هواپيما ويتنام را انجام دهيد و به اين كشور سفر كنيد يا اين كه مي توانيد از روش بهتر و به صرفه تري استفاده كرده و با خريد آنلاين تور ويتنام به اين كشور دوست داشتني آسيا سفر كنيد. هر دو حالت امكان پذير مي باشد. اما اگر از طريق تور ويتنام اقدام كنيد، ديگر لازم نيست، نگران برخي مشكلات احتمالي و هماهنگي هاي مختلف باشيد. تمامي اقدامات لازم توسط تور شما انجام مي شود و شما به راحتي و البته با صرف كمترين هزينه مي توانيد با اطمينان كامل به ويتنام سفر كرده، از مكان هاي ديدني آن ديدن كرده و با خيال راحت و بدون داشتن دغدغه خريد بليط و ديگر مسائل به كشور باز گرديد. به ويژه اگر براي اولين بار است كه مي خواهيد به اين كشور سفر كنيد، ريسك نكرده و مراحل كار را به يك تور مناسب بسپاريد. البته به طور كلي نيز پيشنهاد مي كنيم تمامي افراد تا جايي كه امكان دارد، از خدمات تورها استفاده كنند و با خيال راحت به مسافرت بپردازند.

بهترين زمان خريد تور ويتنام از نظر آب و هوا

به طور كلي داراي آب و هواي ويتنام موسمي استوايي است. اما در قسمت شمال اين كشور هوا كوهستاني و سرد است و زمستان هاي بسيار سردي دارد. در بخش جنوبي ويتنام آب و هوا كاملا استوايي مي باشد. به طور كلي مي توانيم بگوييم ويتنام تنها داراي دو فصل تابستان و زمستان مي باشد. تابستان از ماه مه شروع شده و تا اكتبر ادامه مي يابد. تقريبا مي توانيم بگوييم تابستان از اواسط بهار آغاز شده و تا اواسط پاييز ادامه مي يابد. زمستان هم از ماه نوامبر آغاز شده و تا آوريل ادامه دارد. حال با اين اوصاف اگر بخواهيم بگوييم كه بهترين زمان براي خريد تور ارزان ويتنام و سفر به اين كشور چه موقع است، مي توان گفت فصل بهار و پاييز زمان هاي بسيار مناسبي براي سفر به اين منطقه مي باشند. چرا كه در اين زمان ها آب و هوا حالت معتدل داشته و زياد سرد يا خيلي گرم نيست.

بهترين زمان خريد تور ويتنام از نظر قيمت

در بخش قبل در مورد بهترين زمان سفر به ويتنام از نظر آب و هوا صحبت كرديم. همان طور كه مي دانيد در فصل بهار و پاييز حجم مسافران و گردشگران بسيار زيادي به ويتنام سفر مي كنند و در اين زمان به تبع قيمت خدمات و امكاناتي كه در اختيار شما قرار مي گيرد، به مراتب بيشتر از ساير مواقع سال است. از اين رو اگر مي خواهيد يك سفر ارزان به ويتنام داشته باشيد، شايد قيمت تور ويتنام در تابستان يا زمستان، گزينه مناسبي باشد. البته پيش از اين كار از اطلاعات آب و هواي روزانه ويتنام آگاه شويد و سپس براي خريد تور ويتنام اقدام نماييد.

سفري خاطره انگيز به بانكوك همراه با تور بانكوك

بانكوك مركز كشور تايلند بوده كه در بخش جنوب شرقي آسيا واقع شده است. تايلند در سال هاي اخير رشد چشم گيري در زمينه گردشگري داشته است و در حال حاضر در رده ي پر بازديد ترين كشورهاي گردشگري جهان قرار دارد. در اين كشور مي توانيد انواع فرهنگ ها را ببينيد. جاذبه هاي طبيعي، تاريخي و تفريحي بسيار زيبايي در بانكوك قرار دارد كه ديدن آن ها خالي از لطف نيست. اگر مي خواهيد سفر به جنوب شرق آسيا را آغاز كنيد، پيشنهاد ما به شما شهر بانكوك است. البته بهتر است، پيش از انتخاب و سفر به اين شهر، با شهر بانكوك بيشتر آشنا شويد

تور بانكوك

آب و هواي بانكوك

بانكوك در منطقه جنوب شرق آسيا قرار داشته و از اين رو از شرايط آب و هوايي اين منطقه پيروي مي كند. آب و هواي بانكوك به طور كلي گرمسيري بوده و داراي دو فصل مي باشد. 6 ماه در بانكوك بارش باران به وفور اتفاق مي افتد و در 6 ماه بعدي شرايط آب و هوايي تغيير كرده و از رطوبت هوا كاسته مي شود. تقريبا مي توان گفت در تمام روزهاي سال، دماي هوا بالا است و تحمل اين شرايط، شايد براي مسافران خارجي سخت باشد. در بانكوك، ماه آوريل گرم ترين ماه سال است و رطوبت هوا به شدت كاهش پيدا مي كند. اما به تدريج و در فصل تابستان، به دليل وجود ابرهاي باران زا، دماي هوا كمي كاهش پيدا مي كند. فصل خشك سال از ماه نوامبر كه مصادف با آبان ماه است، آغاز شده و تا آوريل ادامه پيدا مي كند. بر عكس فصل باراني بانكوك از ماه مي آغاز شده و تا پايان اكتبر يعني تا اوايل آبان ادامه پيدا مي كند.

بهترين زمان براي خريد تور بانكوك

با توجه به اين شرايط آب و هوايي خاص شايد شما هم مي خواهيد بدانيد كه بهترين زمان براي خريد تور بانكوك و سفر به اين شهر چه زماني است؟ اگر شرايط آب و هوايي برايتان اهميت دارد، مي توانيم بگوييم كه بهترين زمان براي خريد تور بانكوك، از اوايل آبان تا اواسط فروردين مي باشد. در اين موقع از سال رطوت هوا به شدت كاهش مي يابد و دماي هوا نيز مساعد تر مي شود. بنابراين تحمل شرايط آب و هوايي بانكوك در اين موقع از سال آسان تر است و توصيه مي كنيم، تور بانكوك را در اين بازه ي زماني خريداري كنيد. اما اين موضوع را نيز بايد در نظر داشته باشيد كه خدمات شهري شامل هتل ها، فروشگاه ها، رستوران ها، مناطق تفريحي و ... در اين موقع از سال گران تر خواهد بود و اگر با قيمت تور بانكوك در اين موقع از سال مشكل داريد، مي توانيد زمان هاي ديگري را نيز براي خريد تور بانكوك انتخاب كنيد. براي مثال شما مي توانيد اوايل نوامبر يا ماه هاي مارس و آوريل را براي سفر خود انتخاب كنيد. در اين ماه ها شرايط آب و هوايي ايده آل نيست؛ اما به نسبت ديگر ماه هاي سال قابل تحمل تر است و از طرف ديگر، هزينه هاي سفر به بانكوك نيز در اين شرايط زماني كم تر خواهد شد

آشنايي با تور تايلند

كشور تايلند يكي از كشورهاي ساحلي آسيا است كه مورد توجه تورهاي مسافرتي بسياري قرار دارد. در تايلند چند شهر بزرگ وجود دارد كه مي توانيد در سفرهاي خود از آنها ديدن كنيد و در كنار استراحت در ساحل هاي تفريحي آن از جاذبه هاي گردشگري و تاريخي شهر نيز ديدن كنيد و با فرهنگ و آداب و رسوم مردم تايلند نيز آشنا شويد. تور تايلند يكي از تورهاي گردشگري مهم در كشور تايلند به شمار مي رود. به گونه اي كه سالانه هزاران مسافر خارجي به تايلند آمده و در آن به گردش و تفريح مشغول مي شوند. تايلند اگرچه شهر ساحلي كوچكي است، ولي به خاطر نزديكي به شهر بانكوك پايتخت كشور تايلند، دسترسي به آن نيز راحت است. آنچه باعث شده تا تور تايلند مورد توجه توريست ها قرار بگيرد، جمع شدن جاذبه هاي گردشگري تفريحي، تاريخي و فرهنگي در كنار امكانات تفريحي مناسب مثل هتل ها، بارها، استراحتگاه هاي ساحلي و ... است. در ادامه اين مقاله به معرفي اين جاذبه هاي گردشگري نيز خواهيم پرداخت.

بهترين زمان براي سفر به تايلند

تايلند يكي از شهرهاي ساحلي كشور تايلند است كه داراي آب و هواي خوبي نيز هست. دليل اين آب و هواي تايلند مساعد، نزديكي تايلند به خط استوا و آب هاي اقيانوسي است كه باعث شده تا اين شهر كمتر هواي خيلي سرد را تجربه كند. به طور كلي مي توان گفت كه آب و هواي تايلند گرمسيري بوده و در تمام طول سال رطوبت بالايي دارد. زمستان هاي تايلند هم آب و هواي سردي نداشته و البته ميزان بارش ها در آن كم است. فقط در ماه هاي مه تا نوامبر در اين شهر باران مي بارد و اوج بارش باران در تايلند مربوط به ماه سپتامبر است. اين بارش ها نيز فقط به صورت رگباري و گذرا بوده و كمتر پيش مي آيد كه يك روز تمام باران ببارد. با توجه به مواردي كه گفتيم، به نظر مي رسد بهترين زمان براي انتخاب تور ارزان تايلند ماه هاي اوليه بهار و ماه هاي اوليه پاييز باشد. روزهايي كه هوا نه خيلي سرد است و نه آن قدر گرم مي شود كه قابل تحمل نباشد. نكته ديگري كه وجود دارد اين است كه در اين ماه ها جشن ها و مراسم هاي پر تعدادي در شهر پاتايا و شهرهاي اطراف برگزار مي شود؛ كه مي تواند بخشي از جاذبه هاي گردشگري تور تايلند نيز باشد.

جاذبه هاي گردشگري تور تايلند

مهمترين عامل محبوبيت تور لحظه آخري تايلند به خاطر ساحل هاي تفريحي آن است. ساحل جامتين يكي از همين استراحتگاه هاي ساحلي در تايلندست. يك ساحل شني به وسعت شش كيلومتر كه به دور از شهر قرار گرفته و امكانات تفريحي خوبي دارد. نونگ نوچ نيز يك باغ گرمسيري بزرگ است و از جاذبه هاي گردشگري تور تايلند به شمار مي رود. در اين باغ كه امروزه به صورت يك پارك گردشگري در آمده، مي توانيد طعم انواع ميوه هاي گرمسيري را بچشيد و در آن به گردش بپردازيد.
يكي از جاذبه هاي ديگر شهر، فيل هاي تايلندي است. مكاني كه به جزيره فيل ها مشهور است و مي توانيد با بازديد از آنجا با زندگي فيل ها آشنا شويد و حتي فيل سواري كنيد. جزيره مرجاني ديگر مكان تفريحي شهر تايلند ست كه حتماً بايد آن را تجربه كنيد. يك جزيره با آب هاي شفاف و ساحل هاي شني كه مي تواند تجربه منحصر به فردي براي مسافران باشد.

تور تايلند

جاذبه هاي تاريخي تور تايلند

همين طور كه گفتيم شهر كوچك تايلند در كنار جاذبه هاي گردشگري تفريحي، داراي جاذبه هاي گردشگري تاريخي نيز هست. البته صنعت گردشگري شهر باعث شده تا امروزه مراسم هاي مذهبي كمتري در شهر برگزار شود. ولي هنوز خانه ها و مراكز قديمي در شهر ديده مي شوند. اغلب اين خانه هاي قديمي امروزه به هتل و بار تبديل شده و مسافران تايلند مي توانند از آنها ديدن كنند. تاريخچه شكل گيري بافت گردشگري در شهر پاتايا به اواخر جنگ جهاني دوم بر مي گردد. در حقيقت اين سربازان امريكايي بودند كه براي نخستين بار ساحل هاي پاتايا را براي استراحت و گردش انتخاب كردند. بعدها در دهه 1980 ميلادي شهرت تور تايلند همه گير شده و اين شهر مورد توجه گردشگران بسياري قرار گرفت. به همين خاطر بود كه كشور تايلند و شهردار پاتايا تصميم به سرمايه گذاري بيشتر بر روي جاذبه هاي گردشگري شهر گرفته و آن را به يك شهر تماماً توريستي تبديل كردند. از جمله جاذبه هاي گردشگري تاريخي تور تايلند مي توان به كوه بودا، بازار شناور پاتايا و رقص ها و جشن هاي سنتي مردم شهر اشاره كرد.

گلفام سفر ،سفري راحتي براي شما با رزرو هتل ، خريد بليط هواپيما و ... فراهم خواهد كرد.

امتیاز:
بازدید: 55
برچسب:
:
[ 1398/7/24  ] [ ۱۱ ] [ golfamsafaragency ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب