تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

نكات مهم در زمان سفر به تفليس

در سفر به شهر تفليس مي بايست به چند موضوع مهم توجه كافي نماييد. از مهمترين موارد مربوط به اين سفر مي توان به رزرو هتل تفليس و بليط رفت و برگشت به تفليس اشاره كرد. توجه به موقعيت جغرافيايي و آب و هواي اين شهر نيز از ديگر موضوعات شناخته مي شود. مراكز خريد و مكان ;هاي گردشگري و توريستي نيز از ديگر موارد مهم محسوب مي شوند كه توجه به آنها قبل از سفر توصيه مي شود.

راهنماي سفر به تفليس پايتخت كشور گرجستان

راهنماي سفر به شهر تفليس موضوعات مختلفي را در برمي گيرد كه مي توان به تاريخچه، موقعيت جغرافيايي، فرهنگ، آداب و رسوم، مكان ;ها و جاذبه هاي گردشگري، مراكز خريد، رزرو هتل تفليس محل اقامت، نحوه رزرو، سفر و چندين موضوع ديگر اشاره كرد. در مطلب امروز سعي داريم شهر تفليس پايتخت گرجستان را بيشتر براي شما عزيزان معرفي كنيم تا با موضوعات عنوان شده در چند سطر قبلي بيشتر آشنا شويد. تفليس بزرگترين شهر گرجستان است و هر ساله از توريست و گردشگران متعددي از نقاط مختلف قاره هاي جهان ميزباني مي كند.

 سفر با رزرو بليط هواپيما تفليس به اين شهر نسبت به ديگر سفرهاي خارجي از هزينه مناسب تري برخوردار است و اين موضوع باعث محبوبيت آن در ميان مسافران اين شهر شده است. ساختمان هاي مدرن و تاريخي در نقاط مختلف شهر تفليس جاي گرفته اند كه در سفر به اين شهر ديدن آنها خالي از لطف نخواهد بود. سفر به شهر تفليس با تورهاي مسافرتي و گردشگري يكي از گزينه هاي مهم در اين زمينه محسوب مي شود كه بسيار مورد استقبال مسافران اين تور قرار گرفته است. برنامه گشت شهري از مهمترين مزيت هاي سفر با تور تفليس است كه در ادامه بيشتر اين موضوع را براي شما عزيزان بازگو خواهيم كرد. اگر ايام عيد را براي سفر به شهر تفليس انتخاب كرده ايد توصيه مي كنيم تا انتهاي اين مطلب با ما همراه باشيد.

توجه به موقعيت جغرافيايي در سفر به تفليس

قبل از سفر به شهر تفليس توصيه مي شود افراد به موقعيت جغرافيايي اين شهر ديدني در كنار ديگر موضوعات مهم آن توجه كنند. قاره آسيا از اين شهر در كشور گرجستان ميزباني مي كند و اين موضوع براي بسياري كه قصد سفر به شهر تفليس را دارند خبر خوشايندي خواهد بود چرا كه مدت زمان پرواز آنها كاهش خواهد يافت. در اطراف رود كور مي توان پايتخت گرجستان شهر تفليس را مشاهده نمود.

 با وجود اين كه تفليس يكي از شهرهاي مهم آسيايي شناخته مي شود اما اهالي اين شهر به دلايلي از جمله شركت در اتحاديه جماهير شوروي خود را متعلق به قاره اروپا مي دانند. اين تصور باعث شده است كه ساختمان ;هاي مدرن اروپايي در نقاط مختلف اين شهر به چشم بخورند. تفليس تنها 30 دقيقه با ايران اختلاف ساعت دارد. قرار گرفتن در نيمكره شمالي باعث تنوع آب و هوايي اين شهر شده است. كوه هاي قفقاز و درياي سياه شهر تفليس را به خوبي احاطه كرده اند. در ادامه به معرفي آب و هواي اين شهر بيشتر خواهيم پرداخت.

توجه به نوع آب و هوا در سفر به تفليس

سفر به شهر تفليس در هر كدام از چهار فصل سال كه باشد براي شما ايام بياد ماندني را به ثبت خواهد رساند. آب و هواي اين شهر به دليل موقعيت جغرافيايي كه دارد اغلب نيمه گرمسيري است. نكته مهم در رابطه با آب و هواي تفليس بارش باران هاي مختلف در طول سال است كه اين موضوع براي بسياري از مسافران اين شهر مهم و قابل اهميت است.

 زمستان ;هاي سرد و برفي و تابستان ; هاي گرم و شرجي از مهمترين ويژگي هاي جوي اين شهر توريستي شناخته مي شوند. آب و هواي خشك كمتر در نقاط مختلف اين شهر به چشم مي خورد چرا كه ميزان بارش در ايام مختلف آن قابل توجه مي باشد. در ادامه سفر به شهر تفليس در هر كدام از چهار فصل بهار، تابستان، پاييز و زمستان را براي شما عزيزان بررسي خواهيم كرد.

سفر به تفليس در بهار و تابستان

همان طور كه در بخش قبلي نيز عنوان كرديم مي توان سفر به شهر تفليس را در هر كدام از چهار فصل سال برنامه ريزي كرد. بهار يكي از فصول پرتردد اين شهر شناخته مي شود چرا كه ميزان دما در اين شهر بين 12 تا 22 درجه سانتي گراد متغير است. بارش باران در اين فصل اغلب به چشم مي خورد و با توجه به اين موضوع به مسافران تفليس پيشنهاد مي شود كه از بردن لباس مناسب به همراه چتر و باراني به هيچ عنوان غافل نشوند.

سفر به شهر تفليس در فصل تابستان نيز بسيار مورد استقبال گردشگران عزيز قرار مي گيرد چرا كه ميزان بارش نسبت به ديگر فصول كمتر است. ميزان دما در اين فصل در تفليس بين 28 تا 32 درجه سانتي گراد گزارش شده است. هر چند شب هاي تفليس در فصل تابستان با دماي 15 درجه سانتي گراد از حال و هواي خاصي برخوردار است. آب و هواي خشك در شهريور ماه در اين شهر به چشم مي خورد چرا كه ميزان بارش به حداقل خود مي رسد.

سفر به تفليس در پاييز و زمستان

سفر به شهر تفليس در هر فصلي كه باشد جذابيت خاصي دارد. حتي اگر در پاييز و زمستان براي ديدن مناطق گردشگري به اين شهر برنامه ريزي كرده باشيد. در فصل پاييز تفليس برخلاف ديگر شهرهاي دنيا كمترين بارش باران را به خود مي بيند و اين موضوع يك ويژگي جوي منحصر به فرد براي اين شهر شناخته مي شود. 4 تا 17 درجه ميزان دمايي است كه در فصل پاييز مي توان در شهر تفليس با آن مواجه شد. كاهش دما در اين فصل كاملا مشهود است.

زمستان ;هاي تفليس سردترين زماني است كه مسافران اين شهر با آن مواجه مي شوند. دسامبر و ژانويه دو ماه از سال است كه شهر تفليس زمستان را در ايام آنها به خود مي بيند. كاهش دما در شب هاي زمستاني تفليس به نحوي است كه با قدم زدن در خيابان ;هاي آن مي توان متوجه اين موضوع شد. با توجه به وضعيت آب و هوايي تفليس كه به آنها اشاره شد انتخاب بهترين زمان سفر به اين شهر به مسافران آن بستگي دارد. هر چند پاييز و بهار به دليل دلپذير بودن آب و هوا بيشترين تردد در تفليس گزارش شده است.

سافاري و بازديد از پارك حيوانات شهر بالي

اگر شما نيز از آن دسته افرادي هستيد كه علاقه به طبيعت گردي و بازديد از حيوانات داريد مطمئنا مي توانيد يك روز فوق العاده را در پارك حيوانات بالي بگذرانيد. در واقع اين پارك در بالي به يك از بزرگترين و پربازديد ترين ها تبديل شده است كه به عنوان يك پارك موضوعي نيز فعاليت مي كند. بازگشايي اين پارك به سال 2007 باز مي گردد. شما با شركت در تورهاي سافاري در اين پارك مي توانيد يك روز عالي را در مساحتي حدود 40 هكتار تجربه كنيد. در واقع مي توانيد در اين پارك از 60 نوع گونه مختلف حيوانات بازديد كنيد كه هر كدام در بخش هاي متنوعي از پارك با بخش هاي موضوعي متفاوت نگهداري مي شوند.

چگونه به سراغ سافاري برويد ؟

براي گشتن در اين پارك بزرگ آن هم به صورت تورهاي سافاري در تور بالي انتخاب هاي زيادي پيش رو خواهيد داشت. مي توانيد به سراغ انتخاب سافاري هاي اتوبوسي برويد. در اين نوع سافاري ها مي توانيد به سراغ بازديد از فيل ها برويد. همچنين مي توانيد بچه اورانگوتان هاي كوچك كه در حال بازي و شوخي با يكديگر هستند را ببينيد و در ادامه اين سافاري و بازديد از پارك حيوانات مي توانيد بچه كوسه هاي زيبا را در قسمت آكواريوم مشاهده كنيد. در واقع اين نوع سافاري و بازديد از پارك حيوانات به وسيله اتوبوس مي تواند يك نمونه عالي براي آموزش كودكان به همراه خانواده ها باشد.

بخش ديگري كه مي توانيد در سافاري و بازديد از پارك حيوانات از آن لذت ببريد سافاري با ترم ها مي باشد. در واقع ترم ها همان نوع ترن هاي داخل شهري هستند كه ابعاد كوچكتري دارند. در اين پارك مي توانيد از ترم ها به عنوان وسيله سافاري خود استفاده نماييد. هر ترم نيز يك راهنماي تور مخصوص به خود دارد كه مي توانيد تمام توضيحات لازم درباره هر حيوان به همراه نكات مهم درباره آن را بشنويد.

 چه چيزهايي را در اين پارك خواهيد ديد؟

شما در تور سافاري و بازديد از پارك حيوانات در اين پارك مي توانيد به 80 بخش متنوع در اين پارك سر بزنيد. اين حيوانات از سه ناحيه مختلف اندونزي، هند و آفريقا جمع آوري شده اند. گونه هاي فوق العاده كمياب و زيبايي در اين پارك نگهداري مي شوند. از جمله اين نمونه ها مي توان به اسب هاي آبي آفريقايي، خرس هاي هيماليايي، گورخرها، شترها ،شتر مرغ ها و شيرها اشاره نمود. يك گونه از حيوانات افسانه اي و فوق العاده در اين پارك كه ارزش بازديد زيادي دارد ببرهاي سفيد هندي هستند.

وقتي به سراغ سافاري و بازديد از پارك حيوانات مي رويد مي توانيد از ميان سازه هاي بشري كه بخشي از طبيعت اين سه ناحيه را به تصوير مي كشند عبور كنيد. همچنين در اين پارك بخش هاي مختلفي نظير روستاي فيل ها وجود دارد كه به نام  Kampung Gajah  شهرت دارد. قسمت مهيج ديگر اين سفر اين است كه مي توانيد با اين حيوانات از فاصله اي بسيار نزديك سلفي بگيريد.

نكاتي كه بايد درباره سافاري و بازديد از پارك حيوانات در بالي بدانيد

نكته قابل توجه زمان بازديد شما در تور بالي مي باشد. شما براي سافاري و بازديد از پارك حيوانات نياز به يك روز كامل وقت داريد، پس به خاطر داشته باشيد زمان سفر خود را به درستي تنظيم كنيد. اگر مي خواهيد با خيال راحت بتوانيد بين سافاري هاي مختلف در اين پارك انتخاب كنيد بهتر است در زمان باز شدن پارك به آنجا برويد تا تمام سافاري ها در دسترس شما باشند. بهتر است حتما براي بازگشت به هتل  از قبل تاكسي رزرو كنيد. همچنين نكته ديگر درباره آب و هواي اين پارك مي باشد، در روز اين مكان بسيار گرم است پس لازم است تا لباس مناسب به همراه عينك و كلاه به همراه داشته باشيد. مي توانيد به صورت رايگان از درب ورودي نقشه بازديد از پارك را دريافت نماييد و در بخش هاي ابتدايي از حيوانات به صورت رايگان بازديد كنيد. اين پارك همه روزه از ساعت 9 صبح تا 17 بعد از ظهر براي بازديد باز مي باشد.

امتیاز:
بازدید: 31
برچسب:
:
[ 1398/8/14  ] [ ۱۱ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

تور هند

تور هند را مي توان يكي از بهترين تور هايي دانست كه مي تواند بهترين لحظات را برايتان رقم بزند. توجه داشته باشيد كه سفر به همراه تور مزاياي بسياري خواهد داشت كه از جمله مزاياي اين تور مي توان به كم هزينه تر بودن آن و همچنين امكان بازديد از تمامي مراكز گردشگري اشاره نمود. هند مملو از جاذبه هايي است كه مي توانيد از تك تك آنها لذت ببريد.

خريد تور هند

ابتدا بايد بدانيد كه چگونه و از چه مراكزي امكان شركت در تور هند وجود خواهد داشت و در اين رابطه بايد گفت: جهت شركت در اين تور مي توانيد از دو روش حضوري و غير حضوري اقدام نماييد و منظور از روش حضوري، مراجعه به آژانس هاي مسافربري مي باشد و با مراجعه به اين آژانس ها مي توانيد با انواع تور هاي هند آشنايي پيدا كرده و بهترين تور را از اين ميان انتخاب نماييد. مي توانيد تمامي سوالات خود را نيز از مسئول آژانس پرسيده و از تمامي راه ها اطلاع داشته باشيد. اين روش بي شك نياز به وقت بيشتري خواهد داشت و به همين دليل بهترين روش شركت در تور را مي توان روش غير حضوري دانست و به همين منظور بايد به مراكز معتبر رزرو تور دهلي مراجعه نموده و ليست كاملي از انواع تور هاي هند را مشاهده نماييد. امكان مقايسه تور ها نيز وجود داشته و مي توانيد بهترين تور را از اين ميان انتخاب نماييد. توجه داشته باشيد كه حتما تمامي خدمات ارائه شده و همچنين قيمت تور را در شرايط يكسان مورد مقايسه قرار دهيد.

خريد بليط هند

بليط مهمترين لازمه قبل از سفر مي باشد كه حتما بايد نسبت به خريد آن اقدام نماييد تا اجازه سفر به شما داده شود. بليط هاي هند را مي توان به انواع مختلف دسته بندي نمود كه هر يك از اين بليط ها ويژگي هاي منحصر به فرد خود را داشته و هر يك خدمات متفاوتي براي گردشگران در نظر گرفته اند. توجه داشته باشيد كه در صورت شركت در تور هند نيازي به خريد بليط به صورت اختصاصي نخواهد بود و تمامي اعمال قبل از سفر توسط مسئولين تور انجام خواهد شد. توجه داشته باشيد كه جهت خريد بليط مي توانيد به وب سايت هاي معتبر در اين زمينه مراجعه نماييد و امكان خريد بليط در هر نوع كلاس پروازي براي شما وجود خواهد داشت.

قيمت تور هند

قيمت يكي از مهمترين مواردي است كه همگان به آن توجه ويژه اي دارند و در رابطه با قيمت تور دهلي مي توان گفت: قيمت تور دهلي به موارد مختلفي بستگي خواهد داشت كه از جمله مهمترين موارد تاثير گذار بر قيمت را مي توان به نوع كلاس پروازي اشاره نمود چرا كه هزينه هاي بليط تاثير مستقيم بر قيمت تور دهلي خواهد گذاشت. مهمترين مورد تاثيرگذار را مي توان نوع هتلي دانست كه در آن اقامت خواهيد داشت چرا كه هتل هاي هند را مي توان به انواع مختلفي دسته بندي نمود كه هر يك از اين هتل ها خدمات و هزينه هاي متفاوتي با يكديگر خواهند داشت و مي توانيد متناسب با خواسته خود هتل را انتخاب نماييد. توجه داشته باشيد كه امكان كنترل اين موارد وجود داشته و مي توانيد به صورت اختصاصي نوع بليط، هتل و ميزان خدمات را تعيين نماييد و به همين دليل ميزان قيمت تور قابل كنترل خواهد بود. كمترين هزينه ها را نيز مي توانيد زماني شاهد باشيد كه گردشگران كمتري اين كشور را به عنوان هدف انتخاب مي نمايند.

تور ;سريلانكا

امروزه گردشگري به يكي از مهم ترين صنعت ها در جهان ; تبديل شده است و افراد زيادي هستند كه به عنوان توريست به شهرها ; و كشور هاي مختلف سفر مي كنند و مسلما دغدغه اصلي اين افراد انتخاب يك مقصد خوب مي باشد؛ تور سريلانكا براي اين افراد مي تواند يكي از بهترين انتخاب ها براي سفر باشد در همين راستا در اين نوشتار ما به معرفي جزيره باشكوه سريلانكا مي پردازيم تا شما بتوانيد با آگاهي بيشتر به اين شهر خارق العاده سفر كنيد.

خريد بليط سريلانكا

مردم در كشورمان براي سفر به كشورهاي خارجي تور ها را بهترين گزينه مي دانند پس بنابراين مراجعه به يك شركت هواپيمايي و گردشگري مطمئن مي تواند بهترين گزينه براي خريد بليط سفر به كشور هاي خارجي باشد.؛ خريد بليط تور سريلانكا هم در حال حاضر از طريق بسياري از دفاتر و شركت هاي گردشگري امكان پذير است، قيمت بليط تور سريلانكا نيز نسبت به بسياري از تورهاي گردشگري اروپايي بسيار كمتر و با صرفه تر مي باشد.

خريد تور سريلانكا

تور سريلانكا مي تواند به عنوان يكي از بهترين و بي نظير ترين گزينه ها به جهت سفر و گردشگري براي عاشقان سفر بشمار رود زيرا اين كشور داراي مناطق بكر طبيعي و سواحل بي نظيري است كه همانند آن را در هيچ جاي جهان نخواهيم يافت؛ علاوه بر آن داشتن قدمت باستاني و تاريخي نيز باعث جذابيت بيشتر اين كشور مي شود؛ همچنين لازم به ذكر است تا بدانيد كه از نظر گردشگري ماه مارس مي تواند به عنوان يكي از بهترين ماه ها براي سفر به اين كشور باشد. خريد تور سريلانكا هم به صورت حضوري و هم به صورت رزرو آنلاين تور سريلانكا از طريق سايت بسياري از آژانس هاي هواپيمايي معتبر از سراسر كشور امكان پذير مي باشد، تور سريلانكا با شرايط بي نظرش مي تواند به عنوان يكي از خاطره انگيز ترين سفرهاي عمرتان تبديل شود.

سريلانكا جزيره اي براي تمام فصول ;

كشور سريلانكا داراي آب هوايي كاملا استوايي مي باشد اين به اين معناست كه به دليل قرار داشتن اين جزيره در نزديكي خط استوا باعث مي شود تا اين كشور فصول را بطور كامل نداشته باشد و هميشه دو فصل گرم و خشك را پذيراست؛ در نتيجه بطور معمول اين منطقه ; داراي آب و هواي نسبتا گرم مي باشد، اين جزيره بارش هاي فراواني را دارا مي باشد كه اين باران ها به سبب وزش بادهاي معتدل موسمي هستند؛ بطور كلي مي توان نتيجه گرفت كه اين شرايط آب و هوايي باعث شده تا ما بتوانيم در هر فصل از سال تور سريلانكا را براي سفر انتخاب كنيم.

امتیاز:
بازدید: 30
برچسب:
:
[ 1398/8/12  ] [ ۰۶ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

جاذبه هاي گردشگري ;سريلانكا

امروزه گردشگري به يكي از مهم ترين صنعت ها در جهان ; تبديل شده است و افراد زيادي هستند كه به عنوان توريست به شهرها ; و كشور هاي مختلف سفر مي كنند و مسلما دغدغه اصلي اين افراد انتخاب يك مقصد خوب مي باشد؛ تور سريلانكا براي اين افراد مي تواند يكي از بهترين انتخاب ها براي سفر باشد در همين راستا در اين نوشتار ما به معرفي جزيره باشكوه ;سريلانكا مي پردازيم تا شما بتوانيد با آگاهي بيشتر به اين شهر خارق العاده سفر كنيد. 

كشور سريلانكا؛ قلب صنعت گردشگري آسيا ; ; ; ; ;

سريلانكا ; جزيره اي واقع در جنوب شرقي آسيا مي باشد؛ اين كشور در ناحيه جنوبي اقيانوس هند قرار دارد و جمعيتي بيش از 22 ميليون نفر را دارا مي باشد، زبان مردم در اين منطقه به طور رسمي تاميل و سينهالي مي باشد اما زبان انگليسي نيز بين مردم رواج دارد. به جرات مي توان گفت سريلانكا يكي از زيبا ترين مناطق در سراسر جهان مي باشد حتي واژه سريلانكا در زبان سانسكريت به معناي جزيره باشكوه است اين جزيره با دارا بودن مناظر طبيعي بي شمار و متعدد به قطب گردشگري آسيا تبديل شده است و سالانه توريستان و گردشگران زيادي به اين كشور سفر مي كنند به همين دليل تور سريلانكا به يكي از پرمخاطب ترين تورهاي گردشگري در كشورمان تبديل شده است.

علاقمندان مي توانيد با مراجعه به سايت گلفام سفر و ورود به قسمت رزرو آنلاين هتل سريلانكا هتل مورد نظر خود را ديده و انتخاب نماييد تا سفري آرام و دلپذير را تجربه نماييد.

جاذبه هاي گردشگري سريلانكا ;

كشور سريلانكا داراي مناظر منابع طبيعي ; فراواني مي باشد و همين مسئله است كه سبب گشته نام اين كشور در صدر ليست كشورهاي معروف توريستي قرار بگيرد اين كشور مناطقي باستاني با قدمتي بالغ بر بيش از 3 هزار سال را دارا مي باشد. پارك هاي طبيعي، سواحل بي نظير، معابد و مناظر باستاني از جمله مناطق گردشگري اين كشور مي باشد. برخي از معروف ترين و پر مخاطب ترين جاذبه هاي گردشگري اين جزيره كه در تور سريلانكا حتما بايد از آنها ديدن كرد:

  • شهر باستاني سيگيريا:

سيگيريا شهري باستاني و تاريخي كه به عنوان يكي از مهم ترين مناطق تاريخي جهان نيز بشمار مي رود و در يونسكو نيز به ثبت رسيده است؛ اين شهر باستاني در منطقه بكر و زيبا در كشور سريلانكا قرار دارد و بيشتر به جهت قرار داشتن قصر يكي از پادشاهان قديمي كه مربوط به قرن ; ميلادي است به شهرت رسيده است؛ اين قلعه در بالاي صخره اي بزرگ قرار دارد كه اطراف آن را جنگلي بي نظير فرا گرفته است.

  • شهر كندي:

شهر كندي نيز از جمله يكي از بي نظير ترين شهر هاي اين جزيره مي باشد كه به شدت مورد استقبال گردشگران و توريستان قرار گرفته است؛ كندي منطقه اي جذاب با طبيعتي خيره كننده و آب و هوايي معتدل مي باشد اين شهر نيز مانند شهر سيگيريا به دليل داشتن قدمتي تاريخي و به سبب معابد بودائي به شهرت رسيده است؛ وجود دندان مقدس، دارا بودن موزه هاي تاريخي و طبيعتي بكر از جمله دلايل محبوبيت و شهرت اين شهر مي باشد.

  • جنگل حفاظت شده سينا راجا:

جنگل سينهاراجا يكي از جنگلهاي دست نخورده و تحت حفاظت در جهان مي باشد كه گردش در آن مناسب افراد ماجراجو است؛ اين جنگل يكي از جنگل هاي باراني دنيا مي باشد كه داراي گونه هاي حيواني فراواني نيز است. متاسفانه جنگل سيناراجا تنها جنگل باراني باقي مانده در اين جزيره مي باشد و به همين دليل تحت حفاظت جدي يونسكو قرار دارد.

  • معبد غار دامبولا:

غار دامبولا يكي از جمله غارهاي كشور سريلانكا مي باشد كه در قلب كوه است و علت شهرت آن معبدي مي باشد كه در اين غار ساخته شده است؛ معبد غار دامبولا يكي از بزرگ ترين غارهاي معبدي جهان مي باشد.

  • شهر كلمبو(پايتخت فعلي كشور سريلانكا)

كلمبو به عنوان بزرگ ترين و مهم ترين شهر كشور سريلانكا شناخته شده است اين شهر نيز يكي از شهر هاي تاريخي اين كشور مي باشد: نام شهر كلمبو برگرفته از كلمه اي به معناي بندري گر از برگ درختان انبه مي باشد. كلمبو شهري است با مردمان چند مليتي كه دليل آن وجود مهاجران زياد از ديگر كشور هايي همچون كشورهاي اروپايي، چيني تباران، هلندي ها و .. مي باشد.

  • شهر تاريخي گاله:

شهر تاريخي گاله يكي از پر مخاطب ترين شهر هاي كشور سريلانكا در صنعت گردشگري مي باشد؛ اين شهر قدمت بسيار زيادي دارد و در گذشته توسط چندي از دريانوردان كشف شده است، اين شهر ساحلي جزيره سريلانكا ; علاوه بر داشتن طبيعت و ساحلي بكر داراي قلعه اي قديمي از دوران جنگ و استعمار اين كشور مي باشد؛ اين قلعه بصورت چشم گيري بر زيبايي اين شهر تاثير گذار مي باشد به همين دليل است كه اين شهر به عنوان يكي از مقاصد اصلي در سفر به سريلانكا است.

جاذبه هاي تفريحي تور سريلانكا ; ;

كشور سريلانكا علاوه بر دارا بودن مناطق طبيعي گردشگري جاذبه هاي تفريحي فراواني نيز دارد كه در اين ادامه به معرفي اين جاذبه ها مي پردازيم:

  1. سينما معروف مجستيك: يكي از بهترين سينما هاي جهان كه مي تواند سفرتان را به يكي از خاطره انگيز ترين سفرهاي عمرتان تبديل كند.
  2. پارك آبي بي نظير و بزرگ leisure world سريلانكا؛ كه به عنوان بزرگ ترين پارك آبي آسيا معروف مي باشد.
  3. شهربازي و پارك بزرگ كلمبو پايتخت سريلانكا با عنوان excel world entertainment park يكي ديگر از جاذبه هاي گردشگري اين كشور است كه در سفر به اين كشور سر زدن به آن را نبايد فراموش كنيم.

جاذبه هاي گردشگري هند

تور هند را مي توان يكي از بهترين تور هايي دانست كه مي تواند بهترين لحظات را برايتان رقم بزند. توجه داشته باشيد كه سفر به همراه تور مزاياي بسياري خواهد داشت كه از جمله مزاياي اين تور مي توان به كم هزينه تر بودن آن و همچنين امكان بازديد از تمامي مراكز گردشگري اشاره نمود. هند مملو از جاذبه هايي است كه مي توانيد از تك تك آنها لذت ببريد. 

بهترين زمان سفر به هند

آشنايي داشتن با بهترين زمان سفر از جمله مواردي است كه قبل از شركت در تور بايد حتما از آن اطلاع داشته باشيد. در حالت كلي آب و هواي هند را مي توان گرم دانست و مردم اين كشور به خوردن غذاهاي فلفلي علاقه خاصي دارند و توصيه مي شود كه در تور هند حتما اين غذا ها را سرو نماييد. فصل بهار و پاييز را مي توان مناسب ترين انتخاب براي شركت در تور كشور هند دانست. در اوايل فصل بهار و اواخر فصل پاييز شاهد بارش ملايم باران در اين كشور هستيم و فضاي عاشقانه اي كه بر كشور حاكم مي باشد مي تواند بهترين سفر را برايتان رقم بزند. در فصل تابستان ميزان بارش به صفر خواهد رسيد و شرايط جوي بسيار گرم بر كشور حاكم خواهد شد و به همين دليل كمترين گردشگر هند را مي توان به اين فصل نسبت داد. فصل زمستان آب و هواي هند ملايم رو به خنك خواهد بود و به همين دليل گردشگران بسياري اين فصل را جهت شركت در تور هند انتخاب مي كنند. اگر از نظر ميزان هزينه ها بخواهيم بهترين زمان سفر را بررسي نماييم بايد گفت فصولي كه ميزان گردشگران كم هستند مي توانيد سفري با كمترين هزينه ها را داشته باشيد.

جاذبه هاي دهلي

كشور هند مملو از جاذبه هاي طبيعي و تاريخي مي باشد و بهترين جاذبه ها در اين كشور انتظار شما را مي كشند. با سفر به همراه تور دهلي مي توانيد از تمامي اين جاذبه ها ديدن نماييد و بيشترين جاذبه هاي هند را مي توان به دو شهر دهلي و آگرا نسبت داد. دهلي پايتخت كشور هند بوده و بيشترين جاذبه ها را به خود اختصاص داده است علاقمندان به شركت در ايت تور ميتوانند رزرو آنلاين هتل دهلي را از سايت ما انتخاب كرده و يا با ورود به قيمت تور، تور دهلي را رزرو كرده و سفري خوش را با ما تجربه كنند.. قلعه ها و معابد دهلي از جمله بهترين جاذبه هاي اين شهر زيبا و پر هياهو مي باشد و تماشاي بافت مدرن و قديمي شهر براي همگان لذت بخش خواهد بود. علاوه بر مراكز گردشگري مي توانيد مراكز فروش دهلي را نيز هدف قرار دهيد و مي توانيد تمامي سوغاتي هاي سفر را از اين فروشگاه ها خريداري نماييد. آگرا از ديگر شهر هايي است كه جاذبه هاي بسياري را در خود جاي داده و تماشاي دژ هاي مستحكم آن مي تواند انتخابي مناسب برايتان باشد. با سفر به همراه تور دهلي يك برنامه سفر تنظيم خواهد شد و بازديد از تمامي جاذبه هاي هند طبق برنامه انجام خواهد شد.

امتیاز:
بازدید: 38
برچسب:
:
[ 1398/8/11  ] [ ۰۶ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

سفر به بالي

بالي يك شهر بسيار مهم در اندونزي است كه داراي مكان هاي ديدني بسيار زيادي مي باشد. از طريق سايت گلفام سفر مي توانيد براي رزرو تور بالي اقدام كنيد. آب و هواي اين شهر گرم و استوايي است و بهترين زمان براي سفر به بالي ماه جولاي و مه مي باشد. بالي تقريبا يك شهر ارزان قيمت است و هزينه هاي سفر با تور بالي چندان زياد نمي باشد.

آب و هواي بالي

شهر بالي در نزديكي خط استوا واقع شده است. در نتيجه آب و هوايي كه اين شهر دارد، گرم و استوايي مي باشد. اين آب و هوا موجب جلب توجه هرچه بيشتر گردشگران بالي شده است. در اين شهر ميانگين دماي هواي سالانه حدود ۲۶ تا ۲۷ درجه سانتي گراد بوده و ميزان رطوبت در آن تقريبا ۸۵ تا ۹۰ درصد مي باشد. بالي فقط ۸۹۰ كيلومتر با خط استوا فاصله دارد. پس آب و هواي آن داغ و آفتابي مي باشد. در اين شهر طول روز حدودا ۱۲ ساعت است. در اين شهر رطوبت بسيار بالا بوده و تقريبا ۷۵ درصد مي باشد. در مناطق كوهستاني هوا بسيار خنك است و دماي هوا در اين مناطق ۲۱ تا ۲۷ درجه سانتي گراد مي باشد و در شب هوا بسيار سرد خواهد بود. اين شهر داراي دو فصل متمايز است. بهترين زماني كه از نظر آب و هوايي مي توان به بالي سفر كرد، ماه هاي جولاي و مه است.

رزرو آنلاين هتل در بالي

پيدا كردن هتل مناسب همواره يكي از مواردي است كه براي مسافران هميشه مهم مي باشد. اگر شما نيز در سفر خود به بالي به دنبال يك هتل مناسب براي مدت زمان اقامت خود هستيد، بهتر است از طريق سايت گلفام سفر نسبت به رزرو هتل براي اين مقصد اقدام كنيد. در بالي هتل هاي مختلفي وجود دارد كه در آن ها امكانات و خدمات مختلفي به مهمانان هتل ارائه مي شود. هر يك از اين هتل ها داراي قيمتي هستند. شما مي توانيد در اين سايت با مشاهده قيمت هتل ها و امكاناتي كه دارد گزينه مناسب را براي اقامت خود رزرو كنيد. رزرو انلاين هتل بالي موجب مي شود كه شما سفر خود را با خيال راحتي انجام دهيد و نگراني از بابت محل اقامت خود نداشته باشيد. در مورد قيمت هتل هاي بالي بايد گفت اين قيمت بستگي به موقعيت مكاني هتل، كلاس هتل، امكانات و خدماتي كه در آن ارائه مي شود و مدت زمان اقامت دارد.

راهنماي سفر به تور بالي

يكي از شهرهاي مهم اندونزي كه مقصد مسافران مختلفي بوده و در ميان گردشگران از محبوبيت بالايي برخوردار است، شهر بالي مي باشد. در اينجا اطلاعات لازم در مورد اين كشور را معرفي مي كنيم تا راهنماي سفر شما با تور بالي باشد. در اطراف اين شهر مناظر طبيعي بسيار خيره كننده اي وجود دارد. اين شهر داراي سواحل بسيار زيبايي است كه گردشگران مي توانند به تفريحات آبي و ساحلي در آن بپردازند. اين شهر داراي معابد بسيار با شكوه، طبيعت استوايي، سواحل ديدني، هتل هاي لوكس، غذاهاي محلي لذيذ و رستوران هاي جذابي است كه موجب شده گردشگران تور بالي از سفر خود به اين مقصد نهايت لذت را ببرند. شما براي سفر با تور بالي مي توانيد از طريق سايت گلفام سفر اقدام كنيد و رزرو اين تور را با قيمت مناسب انجام دهيد. از نظر اختلاف ساعت شهر بالي ۴ ساعت و نيم از تهران عقب تر مي باشد. زبان رسمي مردم اين شهر اندونزيايي مي باشد و واحد پول بالي روپيه (IDR) مي باشد.

سفر به مالديو

تور جزيره مالديو از جمله پر طرفدار ترين و جذاب ترين تورهاي ارائه شده در سايت گلفام سفر مي باشد كه افراد مي توانند به راحتي از طريق اين سايت انواع مختلف تور گردشگري اين كشور را مشاهده كرده و با توجه به سليقه خود نوعي از آن را انتخاب كنند. توجه داشته باشيد مالديو كشوري جزيره اي در اقيانوس هند بوده كه در جنوب غربي هند واقع شده است و به طور كلي ۳۲۸ هزار نفر جمعيت دارد. اين كشور با وجود جاذبه هاي گردشگري و طبيعي متعددي كه دارد سالانه مقصد گردشگران زيادي قرار مي گيرد. به افرادي كه تمايل به استفاده از جذاب ترين تفريحات ساحلي دارند پيشنهاد مي شود حتما سفري به مالديو داشته باشند.

آب و هواي مالديو

كشور مالديو كشوري گرمسيري بوده به طوري كه مشاهده مي شود در روزهاي بسياري از سال آفتابي است و دماي هوا در آن به طور متوسط ۳۰ درجه سانتي گراد مي باشد. اين امر موجب شده است كه فصل بهار، تابستان و اوايل تابستان و پاييز آب و هواي گرم و خشكي بر منطقه حاكم باشد زمستان ها اما از گرماي هوا كمي كاسته شده و رطوبت هوا بالا است.

رزرو آنلاين هتل و بليط هواپيما مالديو

رزرو بليط و هتل يكي از مهمترين مواردي است كه در هنگام رزرو تور لوكس جزيره مالديو مورد توجه افراد قرار مي گيرد. با اين وجود توجه داشته باشيد اين موارد جزو خدماتي است كه در سايت گلفام سفر ارائه شده و شما مي توانيد به راحتي با توجه به بودجه اي كه در نظر گرفته ايد، كلاس پروازي بليط خود را انتخاب كرده و با تعيين كردن مقصد، تاريخ سفر، مبدا و موارد ديگر بليط هوايي با شرايط مورد نظرتان را دريافت كنيد. همچنين توجه داشته باشيد كه داشتن اقامتگاه مناسب در مالديو مي تواند در دلپذير تر شدن سفر شما تاثير زيادي بگذارد. با اين حال بهتر است قبل از سفر با تعدادي از بهترين هتل هاي اين شهر آشنا شويد به و يكي از بهترين آنها را كه با شرايط شما هم خواني دارد را انتخاب كنيد.

به طوري كه بايد بدانيد يكي از پرطرفدار ترين هتل هاي اين كشور هتل تاج اگز وتيكا ريزورت مالديو بوده كه در جزيره اختصاصي قرار دارد و جزء اقامتگاه هاي رمانتيك و اختصاصي به شمار مي رود. اين هتل پنج ستاره خدمات زيادي را در اختيار ميهمانان خود قرار مي دهد. هتل لوكس سوث آري آتول كه هتل پنج ستاره ديگري در مالديو است در منطقه ساوث آري آتول مي باشد كه داراي طراحي داخلي به سبك روستايي است. هتل كنستانس حالا هالاولي يكي ديگر از اقامتگاه هاي بي نظير اين كشور مي باشد كه داراي ساحل اختصاصي بوده و تمامي تجهيزات و لوازم موج سواري و غواصي در دسترس ميهمانان قرار دارد. همچنين هتل تفريحات زيادي را براي شما در نظر گرفته كه مطمئن باشيد به هيچ عنوان حوصله تان سر نخواهد رفت. هتل آدران هودوران ديگر هتل ۴ ستاره كشور مالديو بوده كه اتاق هاي بسيار تميز و راحتي دارد و داراي اينترنت رايگان، كاركنان چند زبان خدمات ورزشي و تفريحي متعدد مي باشد.

راهنماي سفر به تور مالديو

يكي از رويايي ترين مقاصد توريستي و گردشگري در آسيا كشور مالديو است كه كشوري جزيره اي در اقيانوس هند مي باشد. پايتخت اين كشور شهر ماله است و جزايري متعددي نيز در اين كشور قرار دارد. با وجود اينكه اين كشور مجموعه جزايري در جنوب غربي كرانه هاي هندوستان است و بيش از هزار جزيره كوچك دارد طبيعتاً سفر به آن مي تواند جذاب باشد. بين جزاير مختلف اين كشور با قايق هاي پر سرعت پيموده مي شود كه خود يكي از جاذبه هاي اين كشور به شمار مي رود و مي تواند براي افراد جذابيت هاي داشته باشد.

همچنين شما مي توانيد در مسير خود ماهي هاي پرنده ،دلفين ها و بسياري از آبزيان را از نزديك ببينيد كه بدون شك براي تان جالب توجه است. همچنين در هنگام رزرو تور مالديو بايد توجه داشته باشيد كه برخي از جزاير اين كشور به گردشگري اختصاص يافته و گردشگران مي توانند مستقيما از فرودگاه بين المللي ماله به اين جزاير بروند و سفري بي نظير را تجربه كنند.

امتیاز:
بازدید: 36
برچسب:
:
[ 1398/7/30  ] [ ۰۸ ] [ golfamsafaragency ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب