تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

سفر به شهر توريستي استانبول

يكي از بزرگترين و توسعه يافته ترين شهر هاي تركيه، شهر استانبول است كه با وجود جشنواره هاي جذابي كه هر سال در اين شهر برگزار مي شود و مراكز گردشگري كه در آن قرار دارد، مشاهده مي شود تور استانبول جزو تور هاي پرطرفدار است. همچنين موقعيت جغرافيايي و آب و هواي اين شهر به گونه اي است كه بسياري از فصول سال مي توان به استانبول سفر نمود با اين وجود طبيعتاً اين امر نيز از جمله عوامل تأثيرگذار در محبوبيت استانبول، براي گردشگري مي باشد .

راهنماي سفر به تور استانبول

كشور تركيه يكي از توريستي ترين كشورهاي منطقه است، در اين بين مي توان گفت شهر استانبول با وجود اين كه داراي مقاصد گردشگري زيادي است در كشور تركيه بسيار مهم تلقي مي شود. اين شهر بزرگترين شهر تركيه و مركز فرهنگي و اقتصادي اين كشور به شمار مي رود. با وجود اين كه استانبول تنها شهر بزرگ جهان بوده كه در دو قاره آسيا و اروپا قرار دارد، طبيعتاً بازديد از آن جذابيت زيادي خواهيد داشت.
لازم است بدانيد اين شهر در كنار درياي مرمره و تنگه بسفر واقع شده است و هر ساله تعداد زيادي از ايرانيان به استانبول سفر مي كند. افرادي كه قصد رزرو تور استانبول را دارند بايد توجه داشته باشند كه به طور كلي اين شهر، شهر نسبتاً امني بوده و پليس تقريباً در همه جاي آن حضور دارد. به طور كلي مي توان امنيت اين شهر را با تهران مقايسه كرد بنابراين هر چه در تهران مراقب هستيد بايد در استانبول نيز مراقب باشيد. مخصوصاً لازم است در مكان هاي شلوغ از گوشي همراه، مدارك، كيف و ديگر وسايل تان به خوبي مواظبت كنيد.

راهنماي سفر به تركيه

هزينه هاي سفر با تور استانبول

به طور كلي اگر بخواهيم هزينه هاي زندگي در استانبول را بررسي كنيم مي توان گفت هزينه هاي آن دو برابر ايران است. اما در خصوص هزينه هاي سفر به اين شهر بايد توجه داشته باشيد كه اين هزينه به عوامل مختلفي بستگي دارد. هزينه رزرو هتل يكي از مهمترين هزينه هاي سفر به استانبول است؛ حال لازم است بدانيد با وجود اين كه استانبول جزو شهرهاي بزرگ و پيشرفته جهان است طبيعتاً گزينه هاي متفاوت و متعددي در اختيار گردشگران قرار مي گيرد. به طوري كه شما مي توانيددر لوكس ترين هتل هاي اين شهر اقامت داشته يا با پرداخت هزينه كمتر آپارتمان ها و هاستل هاي با كيفيت و ارزان قيمت را انتخاب كنيد. هزينه خورد و خوراك در تور استانبول ديگر هزينه اي است كه بايد به آن توجه داشته باشيد.
استانبول مملو از رستوران ها و كافه هاي رنگارنگ بوده كه در آن لذيذترين غذاها به خصوص كباب سرو مي شود. از آنجايي كه تعداد رستوران هاي استانبول، همانند هتل هاي آن زياد است مي توانيد براي داشتن سفري اقتصادي رستوران هاي ارزان قيمت را در شهر پيدا كنيد كه بايد بداغ رستوران هاي زنجيره اي جزو رستوران هاي ارزان قيمت به شمار مي رود. از طرفي با وجود اينكه شهر استانبول داراي برند هاي لباس و تركيه اي متعددي است بي شك افراد زيادي تمايل دارند در هنگام سفر به استانبول خريد كنند كه براي اين امر بهتر است در ماه هاي خراج به استانبول برويد.
سفر به استانبول

آب و هواي استانبول

در مورد آب و هواي استانبول با وجود شرايط جغرافيايي استانبول بايد گفت اين شهر به طور كلي در هر ناحيه تغييرات آب و هوايي متعددي دارد به طوري كه شما در هنگام رزرو تور استانبول و سفر به اين شهر سه نوع آب و هواي مختلف مديترانه اي، گرمسيري و اقيانوسي را مشاهده خواهيد كرد. در گرمترين ماه سال درجه هوا در اين شهر ۲۴ درجه سانتيگراد مي باشد و سردترين ماه سال كه فوريه است ميانگين دما در استانبول ۶ درجه سانتيگراد است و همچنين ميزان بارندگي نيز در اين شهر ۱۰۰ ميليمتر در ماه ژانويه اندازه گيري شده است. حال لازم است بدانيد تقريبا همه ماه سال جهت سفر به استانبول مناسب است اما اگر تمايل داريد كه از هر نظر سفري دلپذير داشته باشيد انتخاب پاييز و بهار مناسب خواهد بود زيرا در اين ماه علاوه بر دلچسب بودن هوا حراج ها و جشنواره هاي زيادي برگزار مي شود.

رزرو آنلاين هتل در استانبول

رزرو آنلاين هتل استانبول يكي از خدمات بيشمار سايت گلفام سفر مي باشد به طوري كه اگر شما هم قصد رزرو تور استانبول را داشته باشيد قبل از سفر به اين شهر مي توانيد اقامتگاه مورد نظر خود را از طريق اين سايت پيدا كرده و با اين وجود سفري بهتر را تجربه كنيد. يكي از هتل هاي ۴ ستاره اين شهر هتل نوا پلازا كريستال مي باشد كه تنها در يك قدمي ميدان تقسيم واقع شده و با وجود قرارگيري ايستگاه اتوبوس در كنار اين هتل، حمل و نقل سراسري شهر استانبول به راحتي در اختيار ميهمانان هتل قرار مي گيرد.
از طرفي مراكز خريد، رستوران، بارهاي فراوان و بوتيك هايي دور تا دور اين هتل را احاطه كرده است. هتل اليت ورلد پرستيژ ديگر هتل استانبول مي باشد كه جزو هتل هاي متوسط اين شهر است اما داراي امكانات خوبي مي باشد. اين هتل از جمله هتل هاي ۴ ستاره استانبول است كه دكوراسيون بسيار شيكي دارد. اما افرادي كه تمايل دارند در هنگام رزرو تور استانبول در هتل هاي ارزان قيمت اقدام به رزرو اتاق كنند مي توانند هتل اوسن كه جزو هتل هاي ۳ ستاره استانبول است بسيار ارزان قيمت و تميز مي باشد را انتخاب نماييد.
اين هتل خدمات فوق العاده خوبي داشته به طوري كه امكاناتي چون واي فاي، رستوران، صبحانه كامل و بوفه دارد. يكي از هتل هاي لوكس و مدرن استانبول هتل كرون پلازاي استانبول است كه در منطقه تاريخي اين شهر واقع شده است و جزو هتل هاي پنج ستاره بزرگ و باشكوه اين شهر است و افرادي كه به دنبال اقامت لوكس و استفاده از امكانات فوق العاده از جمله پذيرايي دلپذير، اينترنت بي سيم، استفاده از سالن بدنسازي، حمام و استخر سرپوشيده هستند مي توانند اين هتل را در هنگام سفر به استانبول انتخاب كنند.
تعو.ر استانبول

بليط هواپيما استانبول و قيمت تور استانبول

در سايت گلفام سفر ليست كاملي از پروازهاي استانبول وجود داشته به طوري كه افراد مي توانند براي تهيه بليط هواپيما استانبول با قيمت مناسب به اين سايت مراجعه كرده و پس از مشخص كردن تاريخ سفر و پرواز مورد نظر به راحتي آنچه را كه مي خواهند پيدا كنند. توجه داشته باشيد رزرو بليط هواپيما در فصول كم گردشگر سال از جمله روش هايي است كه مي توان بليط را با قيمت مناسب دريافت كرد. از طرفي انتخاب ايرلاين و نوع كلاس پروازي از ديگر مواردي است كه در قيمت تور استانبول و بليط هواپيماي اين شهر تاثير مي گذارد.

تور لحظه آخري استانبول

به طور كلي در خصوص قيمت بليط استانبول بايد توجه داشته باشيد جهت كاهش هزينه هاي اين بليط مي توانيد اقدام به خريد بليط لحظه آخري چارتر استانبول نماييد. به طوريكه تور لحظه آخري استانبول جزو تورهاي ارزان قيمت بوده كه در اكثر مواقع از بليط هاي سيستمي و تورهاي سيستمي قيمت پايين تري دارد. مهمترين دليل اين امر نزديك بودن به زمان و كامل نبود ظرفيت هواپيما مي باشد، كه در اين مواقع چارتر كنندگان جهت جلوگيري از ضرر اقدام به ارائه بليط استانبول با قيمت ارزان تري مي نمايند كه افراد مي توانند جهت داشتن سفري اقتصادي اين نوع تور استانبول را انتخاب كنند.
خريد تور استانبول

تور لوكس استانبول

يكي ديگر از انواع تور هاي استانبول تور لوكس اين شهر بوده كه به افرادي پيشنهاد مي شود كه دوست دارند سفري بسيار دلپذير و فوق العاده خاطره انگيز براي خود به ارمغان بياورند و از طرفي به هزينه هاي سفر توجهي ندارد. اين تور به گونه اي است كه در آن بهترين هتل استانبول رزرو شده و با بهترين ايرلاين سفر شما آغاز مي شود.
امتیاز:
بازدید: 28
برچسب:
:
[ 1398/8/16  ] [ ۰۸ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

سفري خاطره انگيز به شهر استانبول

استانبول بزرگترين شهر تركيه، ميان آسيا و اروپا قرار دارد و پر از جاذبه هاي ديدني و تاريخي با قدمت 660 سال قبل از ميلاد است كه هر ساله گردشگران بسياري را به خود جذب مي كند. براي سفر به استانبول خوب است بدانيد اين شهر در چه موقعيت آب و هوايي و جغرافيايي قرار دارد. همچنين قبل از سفر بهتر است اطلاعاتي راجع به جاذبه هاي گردشگري، مراكز خريد، هتل ها، رستوران ها و تهيه بليط هوايي استانبول كسب كنيد. پس با ما همراه باشيد تا اطلاعات جامعي راجع به سفر به استانبول به شما ارائه دهيم.
تور استانبول

سفر به استانبول

بسياري از گردشگران ايراني اولين مقصد سفر خارجي خود را شهر استانبول انتخاب مي كنند. زيرا نسبت به سفرهاي خارجي ديگر ارزانتر است. بهترين زمان مسافرت به شهر استانبول اوايل پاييز و اواخر بهار مي باشد زيرا در فصل بهار بارش ها كاهش يافته و هواي آن طراوت خاص و ويژه اي دارد. همچنين در پاييز شرايط آب و هوايي بسيار مطلوب است. استانبول پر از آثار تاريخي، تفريحي و مراكز خريد با قيمت هاي مناسب و بسيار ارزان مي باشد. اگر به استانبول سفر مي كنيد، قدم زدن در خيابان استقلال، خوردن غذاهاي خوشمزه تركي و قايق سواري در تنگه بسفر را فراموش نكنيد.
شهر استانبول در فصل تابستان به علت تعطيلي مدارس شلوغ تر از هميشه مي باشد. در تابستان جشنواره هاي هنري و كنسرت هاي بزرگي برگزار مي شود. جالب است بدانيد براي سفر به استانبول و شهرهاي ديگر تركيه نياز به گرفتن ويزا و دردسرهاي خاص او را نداريد و تنها با اصل گذرنامه مي توانيد به اين شهر خوش آب و هوا و توريستي سفر كنيد. البته سفر به شهر استانبول به شرط آن است كه بيش از 6 ماه از اعتبار گذرنامه شما نگذشته باشد در غير اين صورت بايد تاريخ گذرنامه تمديد شود.
سفر به تور استانبول

جاذبه هاي گردشگري استانبول

جاذبه هاي گردشگري استانبول را مي توان به سه بخش تاريخي، تفريحي و ديدني تقسيم نمود. از طرفي ديگر مراكز خريد و پاساژهاي استانبول نيز از مكان هاي ديدني اين شهر مي باشند. از جاذبه هاي تاريخي مي توان مساجد، كاخ ها و موزه هاي استانبول را نام برد. مسجد ايا صوفيه، مسجد آبي، مسجد سلطان احمد، كاخ توپكاپي كه در منطقه سلطان احمد واقع شده اند. مسجد سليماني هفت برج گاتا، خانه خون آشام استانبول از ديگر مكان هاي تاريخي اين شهر مي باشند و اما معروفترين جاذبه هاي تفريحي استانبول شامل پل بسفر، سالن شب تركي و پارك آبي آكوالند است.
گشت دريايي در تنگه بسفر و رفتن به حمام هاي تركي و پارك هاي ديدني استانبول از جمله پارك ژوراسيك لند مي تواند لذت سفر به استانبول را براي گردشگران دو چندان كند. وجود سينماهاي متعدد و رستوران هاي مدرن و باكيفيت از جمله ديگر مكان هاي ديدني استانبول است. در سفر به توراستانبول بالن سواري بر فراز شهر بزرگ و ديدني استانبول را فراموش نكنيد زيرا بسيار هيجان انگيز مي باشد و هيچگاه از خاطر شما فراموش نمي شود.
رزرو تور استانبول

تور استانبول

 

ممكن است اين تصور را داشته باشيد كه اگر خودتان براي خريد بليط هواپيماي استانبول و رزرو هتل در استانبول اقدام نماييد هزينه كمتري پرداخت مي نماييد. اين تصور درست مي باشد اما دردسرهاي خاص خود را دارد. اين در صورتي است كه تورهاي سفر به استانبول هزينه كمتري داشته و در عين حال بسياري از برنامه هاي قبل از سفر را براي شما پيش مي برند. زيرا به كمك مجريان تور استانبول از امور مربوط به اين سفر راحت شده و يك سفر بي دغدغه و آرامش بخش خواهيد داشت. در صورتي كه قصد داريد سفري مطمئن و با برنامه ريزي را تجربه كنيد، مي توانيد با ما در سايت گلفام سفر همراه شويد.

خدمات تور استانبول

از نمونه خدمات تور استانبول مي توان به اين موارد اشاره نمود: رزرو هتل چند ستاره با حداقل هزينه در بهترين مكان شهر و نزديك به اماكن تفريحي، تاريخي و مراكز خريد در استانبول. از آنجايي كه مراكز تاريخي و جاذبه هاي ديدني استانبول در مركز شهر واقع شده اند در نتيجه بهتر است هتل اقامت شما در مركز شهر باشد تا در زمان صرفه جويي كنيد و از تمام جاذبه ها ديدن نماييد. بليط رفت و برگشت، بيمه مسافرتي، گشت شهري جهت بازديد از مكان هاي مختلف و تفريحي، گشت رايگان در شهر، ارائه سيم كارت رايگان به مسافران، پايين ترين هزينه دريافتي از مسافرين در ايام خاص سال مانند ايام تعطيل و همچنين در برخي موارد ارائه بليت پرواز با 20 كيلوگرم بار از ديگر خدمات ارائه شده در تورهاي گردشگري استانبول مي باشد.
خدمات سفر در تور استانبول

رزرو هتل در سفر به استانبول

قبل از سفر به استانبول هتل مورد نظر خود را پيدا نموده و پس از رسيدن به آنجا با خيال راحت و آسوده به محل اقامت خود دست پيدا كنيد. با اين كار در واقع علاوه بر صرفه جويي در زمان با آرامش بيشتري به سفر مي رويد. قيمت هتل ها در استانبول متفاوت مي باشد. اگر در انتخاب هتل دقت نماييد مي توانيد هتل با كيفيت و خدمات بالا را با قيمت مناسب پيدا كنيد و چند روز اقامت در آنجا را با خيال راحت سر كنيد. اكثر هتل هاي اين شهر به علت وجود جاذبه ها و مراكز خريد در منطقه بي اوغلو و فاتح قرار دارند. چنانچه تصميم داريد در منطقه بي اوغلو هتل رزرو كنيد؛ سعي نماييد در نزديكي خيابان استقلال و يا ميدان تكسيم باشيد. حتي مي توانيد نزديكي به برج گالاتا و اسكله كاباتاش انتخاب نماييد و اگر مي خواهيد در منطقه فاتح هتل رزرو كنيد سعي كنيد در نزديكي موزه اياصوفيه، مسجد آبي، كاخ توپكاپي، مسجد احمد سلطان آب انبار بازيليكا، بازار بزرگ و اسكله امينونو باشد.
جالب است بدانيد با رزرو هتل در مركز شهر و نزديك به مراكز خريد و نزديكي جاذبه هاي ديدني شهر در وقت و زمان شما صرفه جويي مي شود. ولي بايد اين را در نظر داشته باشد كه هزينه اقامت در اين هتل ها نسبت به هتل هاي دور از شهر بسيار گرانتر است. يكي از خدمات سايت گلفام سفر كمك كردن شما براي رزرو بهترين هتل هاي استانبول با مناسب ترين قيمت ها است، پس براي انتخاب يك اقامتگاه خوب مي توانيد با اين مجموعه همراه شويد.
رزرو تور استانبول

رزرو بليط هواپيما استانبول

يكي ديگر از اقدامات مهم براي سفر به استانبول، رزرو بليط هواپيما اين شهر است. جهت رزرو بليط هواپيماي استانبول از آخرين وضعيت بليط هاي استانبول اطمينان حاصل نماييد در قسمت پرواز خارجي، نوع بليط را انتخاب كنيد. آيا بليط رفت و برگشت مي خواهيد يا صرفا بليط رفت؟ سپس جزئيات ديگر را تكميل نماييد مانند مبدا، مقصد، تاريخ رفت و برگشت، كلاس پرواز، تعداد مسافران و غيره. در نهايت بر روي دكمه جستجوي پرواز كليك كنيد، نتايج پرواز به استانبول براي شما به نمايش در مي آيد.
بر اساس اطلاعات داده شده بليط ها به صورت صعودي از ارزانترين پرواز تا گرانترين پرواز قابل مشاهده است. همچنين مي توانيد اطلاعات دقيق تري نيز به دست آوريد مانند: ايرلاين، تاريخ و شماره پرواز، ساعت حركت، مدت زمان حركت، تعداد توقف، مدت زمان توقف و قيمت بليط سفر به استانبول. در بخش جزئيات بيشتر اطلاعات شامل فرودگاه ها، نوع ايرلاين و قوانين بليط استانبول دست يابيد. شهر بزرگ استانبول دو فرودگاه دارد، يكي در بخش آسيايي و ديگري در بخش اروپايي شهر واقع مي باشد. فرودگاهي را انتخاب كنيد كه به محل اقامت خود نزديك باشد. اگر براي رزرو بليط هواپيماي استانبول ترديد داريد، مي توانيد از مشاوران سايت كمك گرفته و بهترين انتخاب را داشته باشيد.

قيمت تور سفر به استانبول

عوامل متعددي در قيمت تور استانبول تاثير مي گذارد. از جمله اين عوامل مي توان به هتل و محل اقامت، كه بستگي به ستاره هتل، خدمات آن و همچنين محل قرارگيري هتل از نظر موقعيت جغرافيايي دارد. از طرفي ديگر اگر هتل در مركز شهر باشد به دليل وجود تجمع مراكز خريد و اماكن تاريخي - تفريحي، گرانتر مي باشد. اما اگر هتل در بيرون از شهر باشد معمولا ارزانتر است. همچنين نوع اتاق ارائه شده نيز در قيمت هتل تاثير دارد. علاوه بر اين موارد، تعداد شب اقامت، بليط هواپيمايي رفت و برگشت استانبول، شركت برگزار كننده، ساعت پرواز رفت و برگشت نيز در قيمت تور استانبول اثر گذار است.
يكي ديگر از عوامل موثر در قيمت تور استانبول، تاريخ سفر به استانبول مي باشد اصولا در فصل تابستان به علت تعداد زياد گردشگران قيمت تور بالاتر مي باشد. همينطور زمان سفر وسط هفته يا آخر هفته باشد نيز در هزينه سفر عامل مهمي است. عامل موثر ديگر بر قيمت تور استانبول زمان سفر در ايام تعطيل يا غير تعطيل مي باشد. در آخر نيز مي توان به اين نكته اشاره كرد كه در زمان هاي خاص مانند ايام نوروز، يا برگزاري نمايشگاه و فستيوال و برگزاري مراسم هاي خاص قيمت تور استانبول متفاوت مي باشد و نسبت به ايام ديگر بالاتر است.
امتیاز:
بازدید: 36
برچسب:
:
[ 1398/7/24  ] [ ۱۳ ] [ golfamsafaragency ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب