تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

جاذبه هاي تور آنتاليا

تور آنتاليا همانند تور استانبول جزو پرطرفدار ترين تورهاي گردشگري كشور تركيه مي باشد كه سالانه ايرانيان زيادي قصد رزرو آن را  مي كنند. اين شهر پر از آثار باستاني، دره هاي زيبا، سواحل و ديدني هاي متعدد مي باشد كه امكان ندارد شما در سفر به آنتاليا خسته شويد. حال قبل از اينكه از طريق سايت گلفام‌ سفر اقدام به رزرو تور گردشگري اين شهر كنيد بهتر است اطلاعات كامل ‌تري از آنتاليا داشته باشيد.

رزرو تور آنتاليا

راهنماي سفر به آنتاليا

شهر آنتاليا جزو محبوب ترين شهرهاي تركيه مي باشد كه در غرب اين كشور قرار گرفته و جزو اولين سكونتگاه هاي انساني در اين كشور به حساب مي‌آيد. با اين حال طبيعتا رزرو تور آنتاليا براي تاريخ دوستان بسيار جذاب خواهد بود زيرا در اين شهر، ديدني هاي باستاني و تاريخي زيادي را خواهيد ديد. علاوه بر اين سواحل بكر و بي نظير، اين شهر ساحلي مي تواند براي توريست ها جذاب باشد. لازم است بدانيد زبان رسمي مردم اين شهر تركي استانبولي بوده و ساعت تركيه حدود يك ساعت و نيم از تهران عقب تر است. اين شهر نسبتا امني بوده اما لازم است در اماكن شلوغ حواستان را به وسايل تان جمع كنيد. مي توان گفت آنتاليا طبيعتاً يكي از مراكز جذاب براي غواصي خواهد بود كه شما مي توانيد از بين سه جزيره، شش نقطه متفاوت را جهت غواصي انتخاب كرده و ساعاتي را به خوشگذراني بپردازيد. خريد كردن در اين شهر بي نظير نيز جذابيت هايي خواهد داشت به طوري كه بازار بزرگ و قديمي آنتاليا داراي انواع وسايل و محصولات است. از طرفي بهتر است كه در هنگام سفر به آنتاليا به پارك آبي بسيار معروف اين شهر نيز برويد زيرا جزو مهمترين جاذبه هاي گردشگري آنتاليا به شمار مي رود.

 

آب و هواي آنتاليا

توجه به آب و هواي مقصد، در هنگام سفر به كشورهاي خارجي از جمله مهمترين مواردي است كه مي‌تواند در كيفيت سفر تاثير بگذارد؛ به طوري كه قبل از رزرو تور آنتاليا لازم است آب و هواي اين شهر را مورد توجه قرار دهيد تا بتوانيد بهترين فصل را براي سفر انتخاب كنيد. لازم است بدانيد شهر آنتاليا با وجود شرايط جغرافيايي كه دارد داراي آب و هواي مديترانه اي بوده به طوري كه تابستان هاي آفتابي و زمستان هاي معتدل و باراني بر اين شهر حاكم است. حال با اين وجود مي‌توان گفت افرادي كه تمايل دارند از تفريحات آبي و ساحلي استفاده كنند مي‌توانند فصل تابستان را براي رزرو تور آنتاليا انتخاب نمايند. در اين فصل استفاده از ساحل هاي آفتاب نيز بي‌نظير خواهد بود اما لازم است بدانيد كه ممكن است در اين فصل گاهي با گرماي هوا رو به رو باشيد‌. فصل زمستان نيز فصل مناسب براي سفر به آنتاليا است زيرا تاكنون برف و يخبندان در اين شهر به ندرت ديده شده است.

قيمت تور آنتاليا

رزرو آنلاين هتل در تور آنتاليا

كشور تركيه و شهر آنتاليا با وجود اين كه جزو شهرهاي پيشرفته جهان به شمار مي رود طبيعتاً داراي اقامتگاه هاي بسيار لوكس و بي نظير خواهد بود از طرفي لازم است بدانيد افرادي كه تمايل دارند در هنگام سفر به آنتاليا در هزينه‌ هاي خود صرفه‌ جويي كنند مي توانند در اين شهر ساحلي و ديدني اقامتگاه هاي ارزان قيمتي را انتخاب نمايند. با اين حال به جرات مي‌توان گفت در آنتاليا هتل بد بسيار كم است و بيشتر هتل هاي آن از نوع خوب، خيلي خوب و عالي مي باشد. حال اگر مي خواهيد سفري بي نظير به اين شهر داشته باشيد مي توانيد با انواع رزرو هتل آنتاليا از طريق سايت گلفام‌ سفر آشنا شده و سپس در هنگام رزرو تور آنتاليا آنچه كه با سليقه تان همخواني دارد را انتخاب كنيد. در اين بين يكي از لوكس ترين هتل هاي ۵ ستاره اين شهر كه در منطقه لارا واقع شده است هتل باروت مي باشد كه ده دقيقه از ساحل آنتاليا فاصله داشته و حدود ۱۰ كيلومتر از فرودگاه اين شهر فاصله دارد. ديگر هتل بي نظير آنتاليا دل كاليستا بوده كه در منطقه بلك آنتاليا واقع شده است. اين هتل جزو لوكس ترين هتل هاي منطقه بلك محسوب مي گردد كه امكانات بي نظيري چون مركز آبگرم، پاركينگ رايگان، اينترنت رايگان، ۱۰ زمين گلف، ۵ زمين تنيس، ۱۰ رستوران و تنيس، سونا و جكوزي، استخر روباز و سرپوشيده و غيره دارد. هتل بايا ديگر هتل آنتاليا است كه در منطقه لارا واقع شده و حدود ۵ دقيقه از ساحل فاصله دارد. اين هتل نيز مانند ديگر هتل هاي ۵ ستاره شهر امكانات متعددي ارائه مي دهد.

 

هزينه هاي سفر به تور آنتاليا

همان طور كه گفته شد لازم است بدانيد در آنتاليا هتل ها و هاستل هاي متعددي وجود داشته كه تفاوت هايي از نظر قيمت  تور آنتاليا دارند، با اين حال هيچ گونه نگراني بابت اقامت در اين شهر براي گردشگران وجود ندارد. به طوري كه فرد مي تواند متناسب با بودجه اي كه در نظر گرفته است در اين شهر هتل رزرو كند. توجه به هزينه خورد و خوراك در تور آنتاليا از ديگر مواردي است كه مورد توجه افراد قرار مي گيرد.  لازم است بدانيد يكي از لذت بخش ترين، بخش هاي سفر در آنتاليا شكم گردي است زيرا در اين شهر با هر سليقه كه هستيد مي توانيد خوشمزه ترين غذاها را با قيمت هاي مقرون به صرفه پيدا كنيد. در آنتاليا انواع رستوران سنتي تركيه، دريايي و مديترانه ‌اي وجود داشته كه غذا هاي بي نظيري در آن طبخ مي كنند.

تور لوكس آنتاليا

قيمت تور آنتاليا

يكي از مهم ترين مواردي كه در قيمت تور آنتاليا تاثير مي گذارد ايرلاين ارائه دهنده تور و زمان رزرو اين تور مي باشد. به طوريكه اگر شما در فصل زمستان كه گردشگران كمتري اقدام به رزرو تور آنتاليا مي ‌كنند بخواهيد به اين شهر سفر كنيد طبيعتاً خواهيد توانست با قيمت كمتري سفري بي نظير را تجربه نماييد، زيرا در فصل تابستان با وجود تعطيلي مدارس طبيعتا افراد بيشتري قصد سفر به اين شهر را دارند. همچنين لازم است كه بدانيد انتخاب ايرلاين بايد بسته به بودجه اي باشد كه براي سفر به اين شهر در نظر گرفته ايد. از طرفي خدمات ارائه شده در هر تور از ديگر مواردي است كه تأثير زيادي در قيمت آن مي گذارد.

 

رزرو بليط هواپيما آنتاليا

يكي ديگر از خدمات ارائه شده در سايت گلفام سفر خريد بليط هواپيما براي شهرهاي داخلي و خارجي مي باشد به طوري كه در هنگام سفر به آنتاليا شما مي توانيد بليط مورد نظر خود را از طريق اين سايت دريافت كنيد. توجه داشته باشيد براي اين امر لازم است كه كلاس پروازي مورد نظرتان را انتخاب كنيد به طوري كه بايد بدانيد فرست كلاس بهترين كلاس پروازي براي خريد بليط آنتاليا مي باشد كه خدمات ويژه‌اي در آن ارائه مي‌شود. اما اگر تمايل به كاهش هزينه هاي سفر داريد بهتر است بليط اقتصادي آنتاليا را رزرو نماييد. پس از اين امر بايد زمان سفرتان را مشخص كرده و تا متناسب با شرايط شما تورهاي موجود ارائه شود كه در اينجا مي توانيد متناسب با سليقه تان اين بليط را رزرو كنيد.

رزرو آنلاين تور آنتاليا

انواع تور گردشگري آنتاليا

يكي ديگر از نكات مهم در هنگام سفر به آنتاليا براي رزرو تور گردشگري اين شهر توجه به تور لوكس آنتاليا و تور لحظه آخري آنتاليا است. توجه داشته باشيد افرادي كه تمايل دارند سفري اقتصادي و به صرفه داشته باشند مي‌توانند تور آنتاليا لحظه آخري كه توسط چارتر كنندگان ارائه مي شود را انتخاب كنند. اما تور لوكس آنتاليا به آن دسته از افراد پيشنهاد مي‌شود كه مي‌خواهند سفري بي نظير را به اين شهر تجربه كنند. با اين وجود شما در تور لوكس آنتاليا در بهترين هتل ها اقامت خواهيد داشت و به طور حتم سفري بي نظير در انتظارتان است اما بايد بدانيد براي اين تور لازم است هزينه بيشتري بپردازيد.

امتیاز:
بازدید: 7
برچسب:
:
[ 1398/8/23  ] [ ۱۳ ] [ golfamsafaragency ] [ ]

بهترين زمان خريد تور آنتاليا 

امروزه بسياري از گردشگران و توريست ها به دنبال رزرو و خريد تور آنتاليا هستند تا بتوانند در روزهاي پاياني تابستان، يكي از بهترين و به يادماندني ترين سفرهاي خارج از كشور خود را با گلفام سفر رقم بزنند. گردشگران و توريست هايي كه با تور آنتاليا به اين شهر سفر مي كنند مي توانند از جاذبه هاي بسيار زيادي بازديد نموده و در يكي از بهترين و لوكس ترين هتل هاي اين شهر اقامت داشته باشند.

رزرو آنلاين تور آنتاليا

تور آنتاليا

شهر آنتاليا يكي از شهرهاي توريستي كشور تركيه مي باشد به طوري كه اين شهر سالانه از ميليون هاي گردشگر داخلي و خارجي استقبال نموده و بزرگترين سهم را در پيشرفت و رشد صنعت گردشگري كشور تركيه بر عهده داشته است. همين امر نيز سبب شده است تا بسياري از مجريان آژانس هاي مسافرتي و هواپيمايي به دنبال تهيه و آماده كردن انواع تورآنتاليا باشند تا از اين طريق توجه بسياري از گردشگران را براي سفر به اين شهر ترغيب كنند. تور آنتاليا يكي از پرطرفدارترين و پرفروش ترين تورهاي ممكن بوده و در سال هاي اخير نيز از محبوبيت بسيار بالايي برخوردار بوده است. در ادامه مقاله سعي بر آن داريم تا در مورد جاذبه هاي ديدني آنتاليا، هتل هاي شيك و رستوران هاي بسيار لوكس اين شهر كه با تور آنتاليا مي توان از آنها بهره مند شد را به حضورتان معرفي كنيم. با ما همراه باشيد.

 

جاذبه هاي ديدني آنتاليا با تور آنتاليا

گردشگران و توريست هايي كه تور آنتاليا را براي سفر خود به اين شهر انتخاب مي كنند مي توانند به شكل برنامه ريزي شده از جاذبه هاي گردشگري بسيار زيادي در اين شهر بازديد داشته باشند به طوري كه از مهمترين جاذبه هاي آنتاليا مي توان به موارد زير اشاره نمود:

-  منطقه باستاني آسپندوس: شهر باستاني آسپندوس از قديمي ترين مناطق شهر آنتاليا بوده كه در زمان هاي قديم در اين مكان به خريد و فروش اسب مي پرداختند و امروزه از اين شهر مي توان باقي ماده اي كليسا، حمام ها و ميدان اصلي را مشاهده كرد.

- غار موزه كارائين: يكي از قديمي ترين غارهاي جهان بوده و قدمت آن را به دوران پارينه سنگي مي دانند در درون اين غار يك موزه بسيار كوچك نيز تاسيس كرده اند و اشيا كشف شده از اين غار را در اين موزه نگهداري مي كنند.

- پاموك قلعه: پاموك به معناي پنبه مي باشد كه اين قلعه از سنگ هاي رسوبي حاصل از چشمه هاي آبگرم تشكيل شده است و از شكل و رنگ بسيار منحصر به فردي برخوردار است.

- دروازه هادريان: يكي از تاريخي ترين و زيباترين بناهاي شهر آنتاليا مي باشد كه قسمت هاي بسيار مختلفي از آن را در آنتالياي قديم مي توان مشاهده كرد.

تور آنتاليا

بهترين زمان خريد تور آنتاليا

يكي از مهمترين سوالات بسياري از گردشگران و توريست هايي كه مي خواهند با تور آنتاليا به اين شهر سفر كنند، بهترين زمان خريد اين تور مي باشد كه در اين خصوص مي توان گفت، بهترين زمان خريد تور آنتاليا هم اكنون مي باشد و گردشگران مي توانند با توجه به شرايط اقتصادي و زمان فراغت خود، يكي از متنوع ترين تورهاي آنتاليا را از وب سايت پيش روي خود تهيه و خريداري كنند تا بتوانند در بهترين و مناسب ترين زمان ممكن از اين شهر و جاذبه هاي بي نظير آن بازديد داشته باشند. بهترين زمان بازديد از زيبايي هاي شهر آنتاليا نيز فصل تابستان مي باشد و گردشگران از اين رو علاقه مندي زيادي را براي خريد و رزرو تور آنتاليا از خود نشان مي دهند تا بتوانند در اين فرصت به دست آمده از جاذبه هاي ديدني شهر آنتاليا بازديد داشته باشند.

رزرو آنلاين هتل

هتل هاي اقامتي در آنتاليا

مجريان برگزار كننده تورهاي آنتاليا سعي بر آن دارند تا بهترين و بي نظيرترين امكانات و خدمات را براي گردشگران و مسافران خود ارائه دهند و براي اين منظور نيز به دنبال رزرو آنلاين هتل آنتاليا و بهترين رستوران هاي هستند تا حس خاص و متفاوت بودن را براي مسافران خود القا نموده و توجه و رضايت آنها را به دست بياورند. هتل هاي اقامتي كه گردشگران مي توانند با تور آنتاليا در اين هتل ها اقامت داشته باشند از بهترين و معروف ترين هتل هاي اين شهر به شمار مي آيد كه از مهمترين آنها مي توان به موارد زير اشاره نمود:

-  هتل كنكورد: هتل كنكورد از لوكس ترين و مجهزترين هتل هاي شهر آنتاليا بوده كه در نزديكي ساحل لارا واقع شده است و داراي اتاق هاي استاندارد در سطح بين المللي مي باشد. از مهمترين امكانات اين هتل مي توان به رستوران و منو بسيار گسترده آن اشاره كرد.

-  هتل باروت لارا: يكي ديگر از زيباترين هتل هاي شهر آنتاليا مي باشد كه در مركز شهر واقع شده است و از مهمترين و بي نظيرترين امكانات اين هتل مي توان به مواردي از جمله سونا، سالن آرايشي و زيبايي، اسپا، اجراي موسيقي زنده و تيم انيميشن اشاره نمود.

 

رستوران هاي لوكس آنتاليا

يكي ديگر از مهمترين دغدغه هاي گردشگران و مسافراني كه با تور آنتاليا به اين شهر سفر مي كنند، بحث خورد و خوراك مي باشد به طوري كه گردشگران دوست دارند تا از لذيذترين و خوشمزه ترين غذاهاي اين شهر و تركيه ميل كرده و مهمان شيك ترين و لوكس ترين رستوران هاي اين شهر باشند كه بيشك مجريان برگزار كننده تورهاي آنتاليا نيز كاملا به اين موضوع آگاه بوده و لوكس ترين رستوران هاي آنتاليا را به اين منظور رزرو مي كنند. از مشهورترين رستوران هاي اين شهر در كه تور آنتاليا نيز مي توان آنها را مشاهده كرد مي توان به موارد زير اشاره نمود:

-  رستوران توبچو كباب: اين رستوران يكي از بهترين و لذيذترين كباب هاي تركيه را سرو مي كند.

-  رستوران حسن آقا: اگر به دنبال غذاهاي سنتي آنتاليا هستيد مي توانيد رستوران حسن آقا را در اولويت هاي خود قرار دهيد.

-  رستوران آلپ پاشا: رستوران مذكور در همه روزهاي سال مملو از گردشگر بوده و شما مي توانيد انواع غذاهاي تركي و بين المللي را در اين رستوران مشاهده كنيد.

خريد بليط هواپيما آنتاليا

خريد بليط آنتاليا

اگر شما نيز قصد داريد تا با خريد بليط آنتاليا در اولين فرصت به دست آمده از جاذبه هاي بي نظير و شگفت انگيز اين شهر بازديد داشته باشيد مي توانيد هم اكنون از وب سايت اينترنتي پيش روي خود اقدام به خريد و تهيه بليط هواپيما آنتاليا داشته باشيد. آنتاليا يكي از قديمي ترين و ديدني ترين شهرهاي تركيه بوده كه سالانه ميليون ها گردشگر و توريست با تور آنتاليا يا به شكل انفرادي از اين شهر بازديد مي كنند تا بتوانند از نزديك زيبايي هاي اين شهر را تماشا كنند. شما نيز مي توانند مانند ساير گردشگران و مسافران با توجه به زمان اوقات فراغت خود، اقدام به خريد بليط هواپيما و يكي از مناسب ترين تورهاي اين شهر داشته باشيد تا بتوانيد يكي از بهترين سفرهاي خود را به سوي اين شهر رقم بزنيد. سفر به آنتاليا در روزهاي پاياني فصل تابستان پيش روي بي شك يكي از خاطره انگيزترين سفرهاي شما خواهد بود.

 

امتیاز:
بازدید: 7
برچسب:
:
[ 1398/8/16  ] [ ۰۷ ] [ golfamsafaragency ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب