تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

سفر به كشور بلغارستان

آب و هواي چهار فصل اين كشور ساحلي لذت تور بلغارستان را براي شما چندين برابر مي كند. بلغارستان به دليل قرار گرفتن در ساحل زيباي درياي سياه، داراي سواحل چشم نواز و دل انگيزي است. به جرات مي توان گفت يكي از دلايل مهم تعداد بالاي گردشگران اين كشور، سواحل زيباي آن مي باشد كشور بلغارستان در جنوب غربي قاره اروپا واقع شده است. اين كشور زيبا و تاريخي اروپايي به دليل وجود جاذبه هاي گردشگري فراوان، هر ساله مسافران و گردشگران بسياري را به خود جذب مي كند.
تور بلغارستان

تور بلغارستان

قبل از سفر به بلغارستان خوب است راجع به مناطق ديدني و تفريحي آنجا اطلاعات دقيقي كسب نماييد تا بتوانيد از تور بلغارستان استفاده كافي و لازم را ببريد. بلغارستان ارزانترين كشور اروپايي براي سفر مي باشد. پايتخت بلغارستان شهري زيبا و خوش آب و هوا به نام سوفيا است. جمعيت بلغارستان چيزي در حدود ۷۳۶۴۵۷۰ نفر مي باشد. جالب است بدانيد رشد منفي اين كشور در جهان حرف اول را مي زند. واحد پولشان لف يا lev است. تقريبا ۸۵ درصد جمعيت بلغارستان، بلغاري تبار و ۱۵درصد بقيه ترك و كولي مي باشند. در صادرات اسانس رز در دنيا تك مي باشند. همچنين در صادرات ماشين آلات، كفش، آهن، فولاد و پوشاك بسيار فعال مي باشند كه اين مساله در رشد اقتصادي كشور بلغارستان حائز اهميت است. اكثر مردم بلغارستان مسيحي هستند و فقط تعداد كمي مسلمان در اين كشور، زندگي مي كنند.

آب و هواي بلغارستان

كشور زيباي بلغارستان، داراي آب و هواي نيمه گرمسيري و مرطوب است. بلغارستان در واقع كشوري، چهار فصل با هواي متعادل و مرطوب مي باشد. به همين منظور تمام فصل هاي سال براي سفر مناسب است. تابستان هاي زياد گرمي ندارد. همچنين زمستان هاي بسيار سرد و غيرقابل تحمل هم ندارد. بهترين فصل تور بلغارستان، ارديبهشت تا شهريور مي باشد. در تابستان در طول روز حداكثر دما بين ۲5تا۳5 درجه سانتيگراد است. در طول شب در تابستان، دماي هوا خنك تر مي باشد و دما بين ۱۸ تا ۲۱ درجه سانتيگراد است.
بلغارستان چون كشوري ساحلي است در ماه هاي خرداد و تير، رطوبت به حداكثر ميزان خود مي رسد. در قسمت هاي جنوبي بلغارستان از سرماي هوا كاسته شده و دما گرمتر، و از رطوبت بالاتري برخوردار است. خوب است بدانيد فصل پاييز در بلغارستان فصلي رويايي است با رنگهاي متنوع طبيعت، كه چشم هاي گردشگران را خيره مي نمايد. دماي هوا در فصل پاييز خنك و دلنواز مي باشد. بسياري از گردشگران فصل پاييز را براي گردش و پياده روي كنار سواحل زيباي بلغارستان انتخاب مي كنند.
رزرو تور بلغارستان

رزرو بليط تور بلغارستان

براي تهيه بليط تور بلغارستان و رزرو بليط هواپيما به صورت آنلاين، اولين كار اطلاع از وضعيت بليط هاي پرواز بلغارستان، مي باشد. تمام اطلاعات و مشخصات پرواز بلغارستان را با دقت مطالعه نماييد تا بتوانيد بليط مناسب با هزينه پرداختي خود را انتخاب كنيد. روي آيكون پروازهاي خارجي كليك كنيد و نوع بليط پروازتان را از نظر رفت و برگشت يا فقط بليط رفت، انتخاب نماييد. سپس ساير مشخصات را با دقت مطالعه كنيد. مانند: تاريخ پرواز، ساعت حركت، كلاس پرواز، تعداد مسافران، مبدا حركت، مقصد حركت، فرودگاه و .... بعد از اين مرحله روي نوشته جستجوي پرواز كليك كنيد.
نتايج پرواز بلغارستان براي شما قابل مشاهده است. ليست بليط هاي پرواز بلغارستان بر اساس خدمات پرواز و قيمت بليط به صورت صعودي از ارزانترين بليط تا گران قيمت ترين آنها براي شما نمايش داده مي شود. حالا مي توانيد، تاريخ حركت، ساعت حركت، تعداد توقف ها، ساعت توقف ها، كلاس پرواز و تمام اطلاعات راجع به پرواز بلغارستان را مشاهده نماييد و بليط خود را بر اساس مشخصات وارده رزرو كنيد و با تور بلغارستان سفر پر خاطره اي را در ذهن خود ثبت نماييد. اگر به سايت گلفام سفر مراجعه كنيد به اطلاعات راجع به رزرو بليط هواپيماي بلغارستان دسترسي پيدا مي كنيد و سفري آرام و دل انگيزي را آغاز مي كنيد.

رزرو آنلاين هتل در تور بلغارستان

هميشه قبل از سفر سعي كنيد هتل محل اقامت خود را رزرو نماييد تا در طول سفر بتوانيد از حداكثر زمان خود نهايت استفاده را ببريد. شما مي توانيد براي رزرو هتل تور بلغارستان به صورت آنلاين عمل كنيد. ابتدا روي كلمه جستجوي هتل كليك كنيد تا مشخصات كلي هتل ها، مثل تعداد ستاره كه از يك ستاره تا پنج ستاره مي باشد و امكانات هتل كه به صورت عكس از نماي داخلي و خارجي هتل است براي شما ظاهر مي شود. قيمت هتل ها به صورت صعودي از ارزانترين هتل ها تا گرانترين آنها براي شما نمايان مي شود، سپس دكمه رزرو هتل را فعال كنيد تا اطلاعات ريزتر هتل مورد نظر روي صفحه مانيتور براي شما به نمايش درآيد. بعد از اين مرحله مقصد، تاريخ ورود و خروج به هتل ، تعداد اتاق و تعداد مسافران را به درستي و كامل ثبت نماييد.
تور لحظه آخري بلغارستان

تور لحظه آخري بلغارستان

بعضي اوقات آژانس هاي گردشگري و دفاتر فروش بليط پرواز به دلايل نامشخص در دقايق نزديك به پرواز تعدادي بليط فروخته نشده دارند. كه در لحظات نزديك به پرواز با قيمت ارزانتري به فروش مي رسانند. اگر موفق به تهيه اين نوع بليط هاي پرواز به بلغارستان شويد مسلما تور بلغارستان با قيمت مناسب تري براي شما تمام مي شود و هزينه سفر شما كاهش مي يابد. ولي در اين مواقع بايد وسايل سفر شما از قبل آماده شده، هتل اقامت خود را رزرو كرده و كاري براي ادامه سفر باقي نمانده باشد تا با خيال راحت و آسوده تور بلغارستان را با هيجاني وصف ناپذير شروع كنيد و نهايت لذت را از اين سفر هيجان انگيز ببريد. چنانچه مايليد از تور لحظه آخري استفاده كنيد حتما به سايت گلفام سفر مراجعه كنيد واز تورهاي لحظه آخري با خبر شويد.

تور لوكس بلغارستان

اگر مي خواهيد تور لوكس بلغارستان و گران باشد بايد هزينه هاي بيشتري پرداخت كنيد. و در انتخاب خدمات تور نظارت دقيق تري داشته باشيد. مثلا در بخش رزرو بليط هواپيما، كلاس پرواز مهم مي باشد. هرچه نوع خدمات و كيفيت پرواز، بالاتر باشد قيمت بليط پرواز هم گرانتر است. در قسمت رزرو هتل، هتل هاي ۵ ستاره با امكانات فول رزرو نماييد. خوب است بدانيد در تور بلغارستان بعضي هتل ها در ميان جنگل و كنار ساحل قرار گرفته اند كه مسلما گرانترين هتل ها مي باشند چون در بهترين مكان گردشگري قرار گرفته اند و مناظر طبيعي را مي توان از پنجره هاي هتل مشاهده نمود. همچنين مي توانيد در انتخاب رستوران هاي شيك و مجلل و سرويس هاي گشت شهري هم بهترين آنها را انتخاب نماييد و سفر به بلغارستان را با يك دنيا هيجان و شوق به پايان برسانيد.
قيمت تور بلغارستان

قيمت تور بلغارستان

قيمت تور به خدمات و امكانات آن بستگي دارد هرچه امكانات در سطح بالاتري باشند مسلما قيمت تور افزايش مي يابد. البته لازم به ذكر است تور بلغارستان ارزانترين تور اروپايي مي باشد. ولي خوب است بدانيد اگر در انتخاب بليط هواپيماي بلغارستان دقت نماييد و تمام جوانب آن را نسبت به هزينه هاي پرداختي خود در نظر بگيريد مي توانيد بليط پرواز، با خدمات و امكانات در سطح بالا با قيمت مناسب خريداري كنيد. اين را هم بدانيد در صد بالايي از هزينه سفر مربوط به انتخاب هتل اقامت شما مي باشد.
در زمان رزرو هتل دقت كنيد، خدمات و امكانات ارائه شده با قيمت هتل همخواني داشته باشد تا بيهوده هزينه اضافه نپردازيد. همچنين تعداد بازديد از مكان هاي تفريحي و تاريخي نيز در قيمت تور تاثير دارد. انتخاب رستوران ها و غذاخوري هاي لوكس و معمولي نيز مي تواند در قيمت تور موثر باشد. همينطور خدمات تور مانند، تور ليدر فارسي زبان، مسلط به زبان انگليسي، گشت شهري، بيمه سفر، ارائه سيم كارت و ترانسفر فرودگاهي و .... روي قيمت تور تاثير مستقيم دارند.
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۲۹:۳۱ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب