تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

در جنوب تايلند مركزي، شهري در دلتاي كنار رودخانه چائو فرايا قرار دارد با نام شهر بانكوك كه به عنوان پايتخت كشور تايلند شناخته شده است. بدون شك با تور بانكوك در سايت گلفام سفر علاقمندان مي توانند سواحل بي نظير، بازارهاي پر رونق، كانال هاي آبي، كاخ ها و معابد باشكوه شهر بانكوك را تماشا نمايند. در واقع اين شهر روح و گنج ملي همچنين مركز آموزشي، تجاري، سياسي و فرهنگي تايلند به حساب مي آيد.

تور بانكوك

يكي از محبوب ترين مقاصد گردشگري در دنيا پايتخت كشور تايلند يعني شهر بانكوك مي باشد. زيرا بانكوك شهري با فرهنگي خارق العاده و تاريخي غني از سرگذشت پادشاهان مختلف در تايلند است. بنابراين كساني كه تمايل دارند سفري به ساير شهرهاي آسيايي داشته باشند تور بانكوك مي تواند بهترين گزينه براي آنها باشد. هدف اصلي بسياري از مسافران در سفر به بانكوك تنها ديدن كاخ ها و معابد اين شهر است. معماري به كار رفته در ساختمان ها و بناهاي شهر بانكوك بدون شك بي نظيرترين منظره تماشايي در اين شهر خواهد بود.

تور بانكوك

گلفام سفر در تور بانكوك به طور حتم بازديد از معبد بوداي زمردين و كاخ بزرگ را در برنامه خواهد داشت زيرا در اين مكان هاي شگفت انگيز پاگوداها و ساختمان هايي واقع شده است كه با استفاده از سنگ هاي قيمتي و طلا آراسته شده اند و براي هر مسافري مي تواند نماي بسيار زيبايي باشد. رفتن به معبد سپيده دم يا بازديد از وات آرون در كرانه هاي غربي رودخانه شهر بانكوك از جمله برنامه هاي اصلي گلفام سفر در تور شهر بانكوك مي باشد. علاقمندان به سفر بانكوك مي توانند با همراهي گلفام سفر از محله چيني ها در شهر بانكوك، بازار شناور بانكوك، معبد وات فو، كرانه هاي رودخانه چائو پرايا، بازار چاتو چاك، خيابان خائوسان، محله سوئي كابوي و خانه جيم تامسون بازديد نمايند.

آب و هواي شهر بانكوك

موقعيت جغرافيايي شهر بانكوك به گونه اي است كه در منطقه گرمسيري قرار گرفته و در بيشتر روزهاي سال هوا گرم است. لذا شهر بانكوك هيچگاه آب و هواي سرد و زمستاني به خود نديده است و تنها در مواقعي گرمي هوا در سطح پاييني قرار دارد و خنك تر خواهد بود. لذا در ماه هاي سپتامبر، آگوست و اكتبر شهر بانكوك شاهد بارش باران است. از ماه نوامبر تا ماه فوريه هواي شهر بانكوك بسيار عالي مي باشد. بنابراين بيشتر افراد در چنين زماني تمايل دارند به شهر بانكوك سفر كنند.

راهنماي سفر با تور لوكس بانكوك

براي انتخاب و رزرو تور بانكوك در گلفام سفر ابتدا لازم است در صفحه سايت گلفام سفر متقاضيان در فرم جستجوي سايت مبداء، مقصد، تعداد مسافران و تاريخ سفر را وارد نمايند. لذا براي مسافران در اين قسمت از سايت امكان پذير است تا همراه با خريد تور شهر بانكوك خريداري و رزرو بليط هواپيما بانكوك، رزرو هتل در شهر بانكوك، بيمه مسافرتي، خدمات و تشريفات فرودگاهي و ترانسفر را از گلفام سفر تقاضا نمايند. برخلاف ساير پكيج هاي مسافرتي، سايت گلفام سفر در تور شهر بانكوك اين شرايط را براي متقاضيان مهيا ساخته است تا به صورت دلخواه رزرو آنلاين هتل بانكوك در هر نقطه اي از شهر بانكوك، ساعت پرواز، گشت هاي شهري، ترانسفرهاي اختصاصي يا گروهي را انتخاب نمايند.

از ديگر امكاناتي كه گلفام سفر در تور شهر بانكوك براي متقاضيان فراهم آورده است، تغيير زمان پرواز است به طوري كه مسافر بنا به سليقه و نياز خود مي تواند زمان پرواز ايرلاين خود را تغيير دهد. از طرفي متقاضياني كه شهر بانكوك را مقصد سفر خارجي خود قرار داده اند قبل از خريد تور مسافرتي شهر بانكوك مي توانند هدف خود را از سفر به بانكوك مشخص كرده و نسبت به هدف خود اطلاعات لازمي را از كارگزاران سايت گلفام سفر به دست آورند.

رزرو آنلاين هتل در تور بانكوك

سايت گلفام سفر شرايطي را براي مسافران شهر بانكوك مهيا ساخته است كه به راحتي بتوانند به صورت اينترنتي از خدمات و قيمت مهمانخانه هاي كوچك گرفته تا هتل هاي بين المللي و لوكس در شهر بانكوك مطلع شوند و در صورت درخواست بتوانند به صورت آنلاين نسبت به رزرو هتل در شهر بانكوك اقدام نمايند. البته در انتخاب هتل لازم است بدانيد هتل هايي كه در مناطق سوخومويت، پلوئنچيت و چيدلوم واقع شده اند در سطح بالايي هستند و قيمت بالايي را به خود اختصاص داده اند. بنابراين براي رزرو هتل در شهر بانكوك سايت گلفام سفر ابتدا موقعيت جغرافيايي هتل و درجه هتل را مشخص نموده سپس به نمايش اتاق ها و خدمات هتل پرداخته است. همانطور كه مستحضر هستيد براي رزرو هتل مي بايست تعداد مسافران، مدت اقامت و خدمات درخواستي در زمان رزرو هتل وارد شود. در رزرو هتل توجه داشته باشيد هتل هايي كه به جاذبه هاي گردشگري نزديك هستند و يا در سواحل دريايي شهر بانكوك واقع شده اند قيمت بالايي را به خود اختصاص مي دهند.

بليط هواپيما بانكوك

مسافراني كه در سايت گلفام سفر جزو متقاضيان تور بانكوك هستند به راحتي مي توانند تنها با انتخاب نوع كلاس پروازي، تاريخ و زمان پرواز، تعداد مسافران، ايرلاين پروازي، فرودگاه بين المللي تايلند، نوع بيمه مسافرتي و همچنين خدمات و تشريفات فرودگاهي و نسبت به رزرو بليط هواپيما بانكوك در گلفام سفر اقدام نمايد. اين سايت با توجه به پرواز توقف دار و پروازهاي بدون توقف و ديگر شرايط وارد شده از سمت مسافر مي تواند به صورت آنلاين و يا حضوري بليط هواپيماي بانكوك را به متقاضيان ارائه دهد. سايت گلفام سفر ضمن ارائه دادن بليط هواپيما بانكوك اين قابليت را دارد تا در تور شهر بانكوك مراحل اخذ ويزاي تايلند، صدور پاسپورت، وقت سفارت، ترانسفر و گشت شهري را به متقاضيان ارائه دهد.

تور بانكوك ارزان

تور لحظه آخري بانكوك

در برخي از مواقع سال، سايت گلفام سفر به دليل داشتن بليط هاي چارتري و نزديك شدن به ساعات پرواز به مقصد بانكوك همچنين خالي بودن هتل در شهر بانكوك و البته تكميل نبودن ظرفيت در نظر گرفته شده براي هواپيما تصميم گرفته تا اقدام به عرضه تور لحظه آخري بانكوك كند. سايت گلفام سفر در تور لحظه آخري، تخفيفات 10 تا 70 درصدي را شامل مسافران خواهد كرد. بنابراين خريد تور لحظه آخري بانكوك مي تواند يك فرصت طلايي براي سفر به شهر بانكوك باشد. امروزه با وجود تور لحظه آخري مسافران مي توانند در شرايطي مشابه با مسافراني كه تور بانكوك را در قيمت هاي بالايي به دست آورده اند از بهترين خدمات در سفر به بانكوك استفاده نمايند.

قيمت تور بانكوك

تور بانكوك از جمله تور مسافرتي مي باشد كه به دليل سطح تنوع در شهر بانكوك از قيمت هاي مختلف و هزينه هاي سفر متفاوتي برخوردار باشد. زيرااقامت در اين شهر به مسافران اين اجازه را مي دهد كه بسته به نيازها و سليقه هاي خود سفري ارزان و يا لوكس و لاكچري داشته باشند. بدون شك زماني كه تور بانكوك بليط هواپيماي اكونومي را بر بليط هاي پروازي بيزينسي با خدمات بالا و اقامت در مهمانخانه هاي ساده را به رزرو هتل هاي چند ستاره و مجلل ترجيح دهد. همچنين به جاي سرو غذا در رستوران لوكس و شيك از صرف غذا در غذاخوري هاي محلي لذت ببرند. لذا قيمت تور بانكوك در سطح پاييني قرار خواهد گرفت. ماساژهاي تايلندي از جمله لحظات لذت بخشي است كه گلفام سفر در تور بانكوك قرار داده است. قايق سواري در درياي تايلند نمي تواند از تور مسافرتي بانكوك ناديده گرفته شود. خوردن غذاهاي تايلندي، خريد از بهترين برندهاي جهاني در مراكز خريد شهر بانكوك، بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر بانكوك و آشنا شدن با تاريخ مردمان تايلند همه و همه مي توانند تاثير بسزايي را بر قيمت تور بانكوك داشته باشند.

امتیاز:
بازدید:
[ ۲ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۴۶:۳۲ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب