تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

جاذبه هاي تور آنتاليا

تور آنتاليا همانند تور استانبول جزو پرطرفدار ترين تورهاي گردشگري كشور تركيه مي باشد كه سالانه ايرانيان زيادي قصد رزرو آن را  مي كنند. اين شهر پر از آثار باستاني، دره هاي زيبا، سواحل و ديدني هاي متعدد مي باشد كه امكان ندارد شما در سفر به آنتاليا خسته شويد. حال قبل از اينكه از طريق سايت گلفام‌ سفر اقدام به رزرو تور گردشگري اين شهر كنيد بهتر است اطلاعات كامل ‌تري از آنتاليا داشته باشيد.

رزرو تور آنتاليا

راهنماي سفر به آنتاليا

شهر آنتاليا جزو محبوب ترين شهرهاي تركيه مي باشد كه در غرب اين كشور قرار گرفته و جزو اولين سكونتگاه هاي انساني در اين كشور به حساب مي‌آيد. با اين حال طبيعتا رزرو تور آنتاليا براي تاريخ دوستان بسيار جذاب خواهد بود زيرا در اين شهر، ديدني هاي باستاني و تاريخي زيادي را خواهيد ديد. علاوه بر اين سواحل بكر و بي نظير، اين شهر ساحلي مي تواند براي توريست ها جذاب باشد. لازم است بدانيد زبان رسمي مردم اين شهر تركي استانبولي بوده و ساعت تركيه حدود يك ساعت و نيم از تهران عقب تر است. اين شهر نسبتا امني بوده اما لازم است در اماكن شلوغ حواستان را به وسايل تان جمع كنيد. مي توان گفت آنتاليا طبيعتاً يكي از مراكز جذاب براي غواصي خواهد بود كه شما مي توانيد از بين سه جزيره، شش نقطه متفاوت را جهت غواصي انتخاب كرده و ساعاتي را به خوشگذراني بپردازيد. خريد كردن در اين شهر بي نظير نيز جذابيت هايي خواهد داشت به طوري كه بازار بزرگ و قديمي آنتاليا داراي انواع وسايل و محصولات است. از طرفي بهتر است كه در هنگام سفر به آنتاليا به پارك آبي بسيار معروف اين شهر نيز برويد زيرا جزو مهمترين جاذبه هاي گردشگري آنتاليا به شمار مي رود.

 

آب و هواي آنتاليا

توجه به آب و هواي مقصد، در هنگام سفر به كشورهاي خارجي از جمله مهمترين مواردي است كه مي‌تواند در كيفيت سفر تاثير بگذارد؛ به طوري كه قبل از رزرو تور آنتاليا لازم است آب و هواي اين شهر را مورد توجه قرار دهيد تا بتوانيد بهترين فصل را براي سفر انتخاب كنيد. لازم است بدانيد شهر آنتاليا با وجود شرايط جغرافيايي كه دارد داراي آب و هواي مديترانه اي بوده به طوري كه تابستان هاي آفتابي و زمستان هاي معتدل و باراني بر اين شهر حاكم است. حال با اين وجود مي‌توان گفت افرادي كه تمايل دارند از تفريحات آبي و ساحلي استفاده كنند مي‌توانند فصل تابستان را براي رزرو تور آنتاليا انتخاب نمايند. در اين فصل استفاده از ساحل هاي آفتاب نيز بي‌نظير خواهد بود اما لازم است بدانيد كه ممكن است در اين فصل گاهي با گرماي هوا رو به رو باشيد‌. فصل زمستان نيز فصل مناسب براي سفر به آنتاليا است زيرا تاكنون برف و يخبندان در اين شهر به ندرت ديده شده است.

قيمت تور آنتاليا

رزرو آنلاين هتل در تور آنتاليا

كشور تركيه و شهر آنتاليا با وجود اين كه جزو شهرهاي پيشرفته جهان به شمار مي رود طبيعتاً داراي اقامتگاه هاي بسيار لوكس و بي نظير خواهد بود از طرفي لازم است بدانيد افرادي كه تمايل دارند در هنگام سفر به آنتاليا در هزينه‌ هاي خود صرفه‌ جويي كنند مي توانند در اين شهر ساحلي و ديدني اقامتگاه هاي ارزان قيمتي را انتخاب نمايند. با اين حال به جرات مي‌توان گفت در آنتاليا هتل بد بسيار كم است و بيشتر هتل هاي آن از نوع خوب، خيلي خوب و عالي مي باشد. حال اگر مي خواهيد سفري بي نظير به اين شهر داشته باشيد مي توانيد با انواع رزرو هتل آنتاليا از طريق سايت گلفام‌ سفر آشنا شده و سپس در هنگام رزرو تور آنتاليا آنچه كه با سليقه تان همخواني دارد را انتخاب كنيد. در اين بين يكي از لوكس ترين هتل هاي ۵ ستاره اين شهر كه در منطقه لارا واقع شده است هتل باروت مي باشد كه ده دقيقه از ساحل آنتاليا فاصله داشته و حدود ۱۰ كيلومتر از فرودگاه اين شهر فاصله دارد. ديگر هتل بي نظير آنتاليا دل كاليستا بوده كه در منطقه بلك آنتاليا واقع شده است. اين هتل جزو لوكس ترين هتل هاي منطقه بلك محسوب مي گردد كه امكانات بي نظيري چون مركز آبگرم، پاركينگ رايگان، اينترنت رايگان، ۱۰ زمين گلف، ۵ زمين تنيس، ۱۰ رستوران و تنيس، سونا و جكوزي، استخر روباز و سرپوشيده و غيره دارد. هتل بايا ديگر هتل آنتاليا است كه در منطقه لارا واقع شده و حدود ۵ دقيقه از ساحل فاصله دارد. اين هتل نيز مانند ديگر هتل هاي ۵ ستاره شهر امكانات متعددي ارائه مي دهد.

 

هزينه هاي سفر به تور آنتاليا

همان طور كه گفته شد لازم است بدانيد در آنتاليا هتل ها و هاستل هاي متعددي وجود داشته كه تفاوت هايي از نظر قيمت  تور آنتاليا دارند، با اين حال هيچ گونه نگراني بابت اقامت در اين شهر براي گردشگران وجود ندارد. به طوري كه فرد مي تواند متناسب با بودجه اي كه در نظر گرفته است در اين شهر هتل رزرو كند. توجه به هزينه خورد و خوراك در تور آنتاليا از ديگر مواردي است كه مورد توجه افراد قرار مي گيرد.  لازم است بدانيد يكي از لذت بخش ترين، بخش هاي سفر در آنتاليا شكم گردي است زيرا در اين شهر با هر سليقه كه هستيد مي توانيد خوشمزه ترين غذاها را با قيمت هاي مقرون به صرفه پيدا كنيد. در آنتاليا انواع رستوران سنتي تركيه، دريايي و مديترانه ‌اي وجود داشته كه غذا هاي بي نظيري در آن طبخ مي كنند.

تور لوكس آنتاليا

قيمت تور آنتاليا

يكي از مهم ترين مواردي كه در قيمت تور آنتاليا تاثير مي گذارد ايرلاين ارائه دهنده تور و زمان رزرو اين تور مي باشد. به طوريكه اگر شما در فصل زمستان كه گردشگران كمتري اقدام به رزرو تور آنتاليا مي ‌كنند بخواهيد به اين شهر سفر كنيد طبيعتاً خواهيد توانست با قيمت كمتري سفري بي نظير را تجربه نماييد، زيرا در فصل تابستان با وجود تعطيلي مدارس طبيعتا افراد بيشتري قصد سفر به اين شهر را دارند. همچنين لازم است كه بدانيد انتخاب ايرلاين بايد بسته به بودجه اي باشد كه براي سفر به اين شهر در نظر گرفته ايد. از طرفي خدمات ارائه شده در هر تور از ديگر مواردي است كه تأثير زيادي در قيمت آن مي گذارد.

 

رزرو بليط هواپيما آنتاليا

يكي ديگر از خدمات ارائه شده در سايت گلفام سفر خريد بليط هواپيما براي شهرهاي داخلي و خارجي مي باشد به طوري كه در هنگام سفر به آنتاليا شما مي توانيد بليط مورد نظر خود را از طريق اين سايت دريافت كنيد. توجه داشته باشيد براي اين امر لازم است كه كلاس پروازي مورد نظرتان را انتخاب كنيد به طوري كه بايد بدانيد فرست كلاس بهترين كلاس پروازي براي خريد بليط آنتاليا مي باشد كه خدمات ويژه‌اي در آن ارائه مي‌شود. اما اگر تمايل به كاهش هزينه هاي سفر داريد بهتر است بليط اقتصادي آنتاليا را رزرو نماييد. پس از اين امر بايد زمان سفرتان را مشخص كرده و تا متناسب با شرايط شما تورهاي موجود ارائه شود كه در اينجا مي توانيد متناسب با سليقه تان اين بليط را رزرو كنيد.

رزرو آنلاين تور آنتاليا

انواع تور گردشگري آنتاليا

يكي ديگر از نكات مهم در هنگام سفر به آنتاليا براي رزرو تور گردشگري اين شهر توجه به تور لوكس آنتاليا و تور لحظه آخري آنتاليا است. توجه داشته باشيد افرادي كه تمايل دارند سفري اقتصادي و به صرفه داشته باشند مي‌توانند تور آنتاليا لحظه آخري كه توسط چارتر كنندگان ارائه مي شود را انتخاب كنند. اما تور لوكس آنتاليا به آن دسته از افراد پيشنهاد مي‌شود كه مي‌خواهند سفري بي نظير را به اين شهر تجربه كنند. با اين وجود شما در تور لوكس آنتاليا در بهترين هتل ها اقامت خواهيد داشت و به طور حتم سفري بي نظير در انتظارتان است اما بايد بدانيد براي اين تور لازم است هزينه بيشتري بپردازيد.

امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۱۹:۱۶ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب