تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

تور مالزي و جاذبه هاي گردشگري آن

تور مالزي فرصتي عالي براي گردشگران و توريستان مي باشد تا كه بتوانند از گنجينه هاي تاريخي و جاذبه هاي گردشگري كشور مالزي بازديد كنند. با تور مالزي مي توان به كوالالامپور پايتخت مالزي رفت و با فرهنگ و آداب و رسوم مردم اين شهر آشنا شد. جاذبه هاي گردشگري مالزي در سرتاسر اين كشور پراكنده شده اند و لحظاتي بياد ماندني را براي مسافرين تور مالزي به ارمغان مي آورند.

جاذبه هاي گردشگري كوالالامپور در تور مالزي

شهر كوالالامپور عروس مالزي مي باشد و جاذبه هاي زيادي در قلب خود قرار داده است. اين جاذبه ها دست ساز بشر هستند و بهتر است با تور مالزي از آنها بازديد كنيد. بهترين شاخصه مالزي برج هاي دو قلوي پتروناس مي باشد و بيشتر مردم جهان با آنها آشنا مي باشند. استخرها، آبگيرها، رستوران ها و مراكز خريد بسيار زيادي در اطراف اين برج ها قرار دارند. اين دو برج از طريق پلي در بين طبقات 41 و 42 به هم مرتبط شده اند.

تور مالزي گلفام سفر

يكي ديگر جاذبه هاي شهر مالزي موزه ملي مالزي است. اين موزه در نزديكي باغ هاي درياچه پردانا مستقر شده است كه نشان دهنده تاريخچه باشكوه مالزي است. ساختمان اين موزه از جمله بناهاي ديدني و معماري هاي بومي شهر مي باشد كه در دل خود گنج هاي زيادي را نهفته است.
برج كي ال در يك منطقه حفاظت شده جنگلي بوكيت شهر قرار دارد و محبوبيت زيادي براي مردم مالزي دارد. از بالاي تراس آن مي توان چشم انداز باشكوهي از شهر داشت.
افرادي كه علاقمند به كاوش هستند مي توانند به غارهاي باتو يا همان ميمونه ها بروند. اين غارهاي باشكوه در ميان صخره ها قرار دارند و مجسمه هاي زيادي با قدمت 100 ساله در اطراف آن ديده مي شود. با تور ارزان مالزي مي توانيد به ديدن مراسم و جشنواره هايي كه در اين غارها انجام مي شود برويد.

نكاتي درباره خريد در تور ويتنام

نكاتي وجود دارد كه شما بايد در هنگام خريد در ويتنام مورد توجه قرار بدهيد. يكي از اين نكات اين است كه وقتي كالايي در اين كشور خريداري مي كنيد توجه كنيد كه آيا ساخت خود كشور است يا اينكه از كشور هاي ديگر وارد شده است. اگر كالاي مورد نظر شما ساخت كشور ويتنام باشد، ارزان خواهد بود ولي اگر وارداتي باشد خيلي گران مي باشد. نكته ديگر درباره پول مي باشد. بهتر است شما قبل از سفر خود، پول خود را به واحد پول كشور ويتنام يعني دونگ تبديل كنيد چون خريد كردن با واحد پول خود كشور ويتنام بسيار ارزان تر از خريد با يورو يا دلار است. بهترين زمان براي خريد كردن در كشور ويتنام صبح زود و يا غروب مي باشد. قانون بسيار خوبي كه در اين كشور وجود دارد اين است كه فروش كالا هاي كپي كالاي اصل ممنوع است ولي با اين وجود ممكن است در برخي مناطق شاهد كالاهاي تقلبي و كپي باشيد به همين دليل بايد در هنگام خريد دقت كافي را به خرج دهيد.

مناطق شمالي ويتنام

مناطق شمالي ويتنام داراي دو فصل است يكي فصل خشك كه از دسامبر تا مارس ادامه دارد و فصل ديگري كه فصل باراني نام دارد از آوريل تا سپتامبر ادامه دارد. مناطق شمالي همانطور كه از نام هاي فصول آن مشخص است آب و هواي خشك و سرد دارد. برخي از گردشگران تور ويتنام به آب و هواي سرد و سفر در اين فصل ها علاقمند هستند. بهترين زمان براي سفر به مناطق شمالي اواسط فصل خشك مي باشد در اين فصل با اينكه هوا خشك مي باشد ولي باز هم از زيبايي هاي اين كشور كم نمي كند. اين منطقه از كشور در فصل هاي گرم آب و هواي گرم و خشك دارد ولي در فصل هاي سرما آب و هواي اين منطقه بسيار سرد و خشك مي شود.

مهمترين مراكز گردشگري در تور بانكوك

زماني كه شما تور بانكوك را خريداري مي كنيد، ممكن است در ابتداي ورود به شهر با وجود مراكز متعدد گردشگري و رفاهي كه در اين شهر وجود دارد كمي گيج شويد ولي در ادامه مي توانيد با استفاده از خدمات تور به راحتي به تمامي مراكز گردشگري شهر از جمله مراكز تاريخي و طبيعي دسترسي داشته باشيد. مردم بانكوك بسيار خونگرم هستند و قطعا بازديد از شهر بانكوك مي تواند تجربه اي دلنشين براي شما باشد. در ادامه مهمترين مراكز گردشگري در شهر بانكوك را به شما معرفي خواهيم كرد كه شما مي توانيد با خريد تور اين شهر از آنها بازديد به عمل آوريد. در ميان تمامي اين مراكز گردشگري، شما مي توانيد خوراكي هاي خوشمزه تايلندي، چيني و آسياي دور را در اين شهر و در رستوران هاي شيك يا رستوران هاي معمولي و دكه هاي خياباني امتحان كنيد.

از ديدن معبد سپيده دم غافل نشويد!

شايد بتوان گفت كه در تور بانكوك ، معبد سپيده دم مهمترين مركز گردشگري است كه از آن ديدن مي كنيد. وات آرون درست بر روي رودخانه وا فو بنا شده است و نمادي از شهر بانكوك به شمار مي رود. حتما جلوه اين معبد به خصوص در شب هنگام براي شما جذاب و ديدني خواهد بود و شما مي توانيد براي اينكه روز بسيار خوبي را در بانكوك داشته باشيد، نيم روز را براي بازديد از معبد وات آرون اختصاص دهيد. اين معبد يكي از مهمترين معابد در كنار معبد بوداي خوابيده است كه از لحاظ تاريخي بسيار مهم بوده و مي تواند نقطه شروع بسيار خوبي براي بازديد از شهر بانكوك باشد. در ادامه بيشتر با جاذبه هاي شهر بانكوك آشنا خواهيد شد. اين معبد براي بازديد 3 تا 4 ساعته گزينه اي بسيار مناسب است.

تور بانكوك

بازارهاي شناور را از دست ندهيد

همانطور كه گفته شد، بانكوك با وجود مدرنيته اي كه هم اكنون به خود گرفته است ولي مردمي سنتي دارد كه هنوز مانند قديم كسب درآمد مي كنند. يكي از جاذبه هاي تور بانكوك كه مي تواند براي شما بسيار جذاب باشد، بازديد از بازارهاي شناور شهر بانكوك در تايلند است. اين بازارها كه امروزه بسيار رايج شده اند در قسمت هاي مختلف رودخانه هاي تايلند در دسترس هستند و شما مي توانيد براي خريد ميوه و سبزيجات تازه تايلندي از اين بازارها ديدن كنيد. يكي از مهمترين ويژگي هاي اين مراكز خريد را مي توان عرضه ميوه اي استوايي به نام دوريان معرفي نمود كه ميوه اي بسيار خوش طعم با طرحي خاص مي باشد كه شايد نتوانيد در كشور خود اين ميوه را پيدا كنيد. به همين دليل توصيه مي شود در بازديد از اين بازارها حتما دوريان را تهيه كرده و ميل كنيد.

سفري با تور پاتايا

پاتايا از جمله مجمع الجزايري بوده كه در كشور تايلند قرار دارد و سالانه تور پاتايا هزاران گردشگر را روانه آنجا مي كند. اين شهر به دليل داشتن آب و هواي دريايي و معتدل از جمله شهرهايي است كه داراي پارك هاي طبيعي گوناگون بوده و زيبايي منحصر به فردي را از آن خود كرده است. تور پاتايا براي سفر به شهر پاتايا بيشتر بازديد از سواحل دريايي، باغ هاي گل و ديدن ورزش هاي آبي را مورد هدف خود قرار مي دهد. بهترين زمان سفر به اين شهر توريستي اوايل اسفند ماه تا اواخر ارديبهشت ماه در ايران مي باشد زيرا در اين زمان از سال پاتايا پذيراي باران هاي ملايم و گرمي كمي است هر چند كه چنين جزيره هايي هيچ گاه گرمي شديدي را به خود نمي بينند. در اين شهر معابد زيادي مربوط به بودايي ها وجود داشته كه اجازه ي ورود به آنها براي گردشگران ضمن پوشيدن لباس مخصوص و همراه شدن با آداب بودايي انجام مي گيرد.
بازديد از مراكز خريد زيبايي در شهر پاتايا جزء مهمترين برنامه هاي تور پاتايا بوده كه از جمله اين مراكز خريد مركز سنترال فستيوال و مركز رويال گاردن بوده كه علاوه بر داشتن اجناس و كالاهاي لوكس با مشهورترين برندهاي جهاني داراي نماي ساختماني زيبا هستند كه سبب شده تا زيبايي ساختمان اين مراكز توجه هر گردشگري را به سمت خود جلب نمايد. در شهر پاتايا هتل هاي مشهوري براي رزرو هتل وجوذ دارد ،مانند هتل ورنادا، هتل دياموند، هتل ويسپر و ... براي اقامت در اين شهر توريستي بهترين مكان بوده كه تور پاتايا سعي كرده بهترين شرايط اقامت را براي مسافران خود در نظر بگيرد.

معرفي شهر پاتايا

از شهرهايي كه در كشور تايلند مورد توجه بسياري از گردشگران قرار گرفته است شهر پاتايا مي باشد. اين شهر داراي سواحل دريايي فراواني بوده كه از نظر تفريحات دريايي توانسته سالانه پذيراي هزاران گردشگر و بازديد كننده باشد. تفريحاتي از قبيل موج سواري، حمام هاي متداول همراه با ماساژهاي محلي، غواصي و ... در اين شهر به صورت ۲۴ ساعته فعاليت داشته و سبب لذت بردن افرادي مي شوند كه به شهر پاتايا سفري داشته باشند.

بهترين زمان مسافرت به پاتايا

شهر پاتايا به دليل اينكه مجمع الجزيره اي در كشور تايلند است و لذا داراي آب و هواي دريايي و معتدلي بوده كه هر زماني از سال مي تواند لحظاتي خوش و دلپذير را براي مسافران خود به ارمغان آورد. اما باز هم ماه هاي نوامبر تا فوريه يعني از آبان ماه تا اواخر بهمن ماه شهر پاتايا بهترين هوا را داشته و از اقصي نقاط جهان بيشترين توريست را به خود مي بيند. در اين ماه از سال شهر پاتايا شاهد باران هاي ملايم و روزهاي آفتابي بوده كه تقريبا به روزهاي بهاري كشور ايران شباهت داشته و سرشار از طراوت و شادابي مي باشد. ماه هاي مارس تا مي در شهر پاتايا يعني از اسفند ماه تا ارديبهشت در ايران تور پاتايا بيشترين ازدياد مسافران را داشته كه لازم است براي رزرو تور پاتايا قبل از فرارسيدن اسفندماه اقدام شود.

امتیاز:
بازدید:
[ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۵:۴۹ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب