تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

از آنجايي كه ارمنستان يكي از كشورهاي نزديك به ايران مي باشد، در چند سال اخير از خريد تور ارمنستان و سفر به اين كشور كوچك و زيبا استقبال بيشتري شده است. البته براي سفر به اين كشور بايد با راهنماي كامل سفر به ارمنستان آشنا شد و تمام جوانب امر را در نظر گرفت و سپس با خيال راحت و بدون دغدغه از يك سفر جذاب و هيجان انگيز به ارمنستان لذت برد. پس در ادامه با گلفام سفر همراه باشيد تا بيشتر و بهتر با نكات مربوط به اين سفر آشنا شويد.

راهنماي سفر به ارمنستان

همانطور كه مستحضر هستيد، ارمنستان يكي از كشورهاي همسايه ايران است كه در قسمت شمال غربي ايران واقع شده است. اين كشور به ظاهر كوچك جاذبه ها و نقاط ديدني، تاريخي و تفريحي بسياري را در خود جاي داده است. كشور ارمنستان اساسا با فرهنگ ارمني در هم آميخته شده است و مردمان آن نيز به زبان ارمني صحبت مي كنند. سفر به ارمنستان به شيوه هاي مختلف انجام مي شود. شما حتي مي توانيد با خودرو شخصي خود هم به اين كشور سفر كنيد. البته اين شيوه دغدغه هاي خاص خود را نيز دارد. اما بهترين حالت سفر با تور ارمنستان است. تور ارمنستان همه روزه به صورت زميني و هوايي انجام مي شود. البته هزينه تور زميني كمتر است و مي توانيد از طبيعت اطراف نيز لذت ببريد. اما قبل از سفر به ارمنستان و هر نقطه از دنيا مي بايست، اطلاعات كافي درباره آن كشور كسب كنيد. اين اطلاعات مي تواند در ادامه سفر و راحتي شما كمك بسياري بكند.

تور ارمنستان

آب و هواي ارمنستان

ارمنستان در منطقه اروپا واقع شده است و از شرايط آب و هوايي بسيار خوبي برخوردار است. البته آب و هواي اين منطقه به نسبت مناطق مركزي اروپا كمي سردتر است. فصل هاي گرم سال شامل فصل هاي بهار و تابستان مي شود و موج سرما از اواسط پاييز آغاز شده و تا اوايل بهار ادامه پيدا مي كند. گرم ترين فصل سال نيز فصل تابستان است. دماي هوا در اين موقع از سال حتي به 40 درجه هم مي رسد. البته اكثر گردشگران هم فصل تابستان را براي سفر خود به ارمنستان انتخاب مي كنند. البته اوايل پاييز هم آنچنان سرد نيست و مي تواند زمان مناسبي براي سفر به ارمنستان باشد. اما چيزي كه در اين ميان از اهميت بالايي برخوردار است، در نظر گرفتن زمان مناسب براي خريد تور ارمنستان و در نظر داشتن شرايط آب و هوايي است.


بهترين زمان براي خريد تور ارمنستان

همانطور كه گفتيم، انتخاب زمان مناسب براي خريد تور ارمنستان و سفر به اين كشور از اهميت بالايي برخوردار است. زمان مناسب براي خريد تور ارمنستان نقش مهمي در مسائل مختلف از جمله هزينه هاي سفر به اين كشور دارند. شما با انتخاب زمان مناسب براي خريد تور ارمنستان مي توانيد، تا حد زيادي هزينه هاي سفر به ارمنستان را كاهش دهيد. همچنين مي توانيد در شرايط آب و هوايي خوبي به اين كشور سفر كرده و با خيال راحت از مراكز ديدني و گردشگري آن ديدن كنيد. در حال حاضر بهترين زمان براي سفر به ارمنستان از اوايل آوريل تا اواخر سپتامبر مي باشد. اما معمولا گردشگران فصل تابستان را براي سفر خود انتخاب مي كنند. در اين فصل دماي هوا بيشتر شده و زمان مناسبي براي سفر به ارمنستان مي باشد. البته بايد اين موضوع را نيز در نظر بگيريد، از آنجايي كه اغلب گردشگران فصل تابستان را براي خريد تور ارمنستان انتخاب مي كنند، هزينه هاي سفر به اين كشور در اين موقع از سال افزايش پيدا مي كند؛ چرا كه جمعيت گردشگران در اين موقع بيشتر شده و قيمت خدمات و بليط جاذبه هاي گردشگري افزايش پيدا مي كند.

جاذبه هاي گردشگري ارمنستان

با وجود اينكه ارمنستان وسعت زيادي ندارد، اما تعداد جاذبه ها و مناطق ديدني اين كشور بسيار زياد است. از جمله مشهورترين جاذبه هاي ديدني ارمنستان مي توان به جاذبه هايي نظير كاسكاد ايروان، خانه اپرا، ميدان جمهوري ايروان، مسجد كبود ايروان، دژ اربوني، كليساي جامع سنت گرگوري روشنگر، پارك عشاق، مجسمه مادر ارمنستان، صومعه نوراوانك، صومعه گغارد، موزه گالري ارمنستان، كليساي جامع زوارتنوتس ارمنستان، كليساي كاتوقيكه، درياچه سوان، گارني، واغارشاپات، رصد خانه كاراهونج يا استون هنج ارمنستان، صومعه تاتو ارمنستان، صومعه خور ويراپ، موزه ماتناداران، موزه صنايع دستي ارمنستان، بناي يادبود قتل عام ارامنه، كوه هاي آرارات، منطقه حفاظت شده شيك اهوغ، پارك ملي ديليجان، منطقه كوهستاني آراگاتس، درياچه آرپي، شهر زيباي گيومري، شهر توريستي وانادزور، قلعه تاريخي آمبرد، دره آزات، شهر تخريب شده دوين و ده ها جاذبه ديگر اشاره كرد. شما با خريد تور ارمنستان مي توانيد از اغلب اين جاذبه هاي ديدني ديدن كنيد.

مزايا خريد تور ارمنستان

روش هاي بسياري براي سفر به يك كشور خارجي مانند ارمنستان وجود دارد و بسياري از افراد نيز از اين روش ها استفاده مي كنند. اما سفرهاي شخصي دشواري هاي خاص خود را نيز دارد. شما بايد براي هزينه هاي سفر، رزرو هتل، وسيله نقليه و بازديد از مكان هاي گردشگري برنامه ريزي دقيقي داشته باشيد و به تبع در نظر گرفتن همه اين موارد براي فردي كه براي اولين بار است كه مي خواهد به ارمنستان سفر كند، كار چندان آساني نيست. خريد تور ارمنستان در اين شرايط مي تواند بهترين گزينه باشد. شما با خريد تور ارزان ارمنستان ، مي توانيد تا حد زيادي در هزينه هاي خود صرفه جويي كنيد. تور معمولا برنامه ريزي هاي كلي سفر را انجام مي دهد و شما ديگر نيازي نيست، ذهنتان را درگير قيمت بليط و رزرو هتل كنيد و با خيال راحت مي توانيد از سفر خود لذت ببريد. هميشه يك راهنما در كنار شما وجود دارد و شما مي توانيد بدون اتلاف وقت به مكان هايي كه از قبل انتخاب كرده ايد، سر بزنيد.


هزينه هاي سفر به ارمنستان
هزينه هايي كه مي بايست براي سفر به ارمنستان در نظر بگيريد، مي تواند به بخش هاي مختلفي تقسيم شود. بخشي از هزينه ها مربوط به هزينه خريد بليط هواپيما يا اتوبوس، هزينه اقامت در هتل هاي ارمنستان، هزينه حمل و نقل در داخل شهر و هزينه خوراك مي شود. همچنين برخي از هزينه ها، پيش از سفر به ارمنستان بايد پرداخت شوند؛ مانند هزينه صدور ويزا و دريافت پاسپورت، هزينه بيمه مسافرتي و از اين قبيل هزينه هاي مقدماتي كه البته جزو هزينه هاي اصلي سفر محسوب مي شود. در سفر به ارمنستان نيز بايد هزينه هايي را بابت گشت و گذار در شهر، بازديد از جاذبه هاي گردشگري و تفريح پرداخت كنيد. البته تا حدودي مي توان در اين هزينه ها صرفه جويي كرد. هزينه خريد سوغاتي نيز بايد طبق بودجه در نظر گرفته شود و سعي كنيد خارج از برنامه ريزي عمل نكنيد. در اين صورت ممكن است با مشكلاتي مانند كمبود پول در سفر مواجه شويد.


5 نكته مهم درباره تور ارمنستان

اگر مي خواهيد تور لوكس ارمنستان را خريداري كنيد، بايد نكاتي را نيز در نظر داشته باشيد كه در نهايت بتوانيد كاملا از سفر لذت ببريد و خاطرات دلنشيني را ثبت كنيد.

تور ارزان ارمنستان

  1. حتما امكانات، خدمات و هزينه تورهاي مختلف را مقايسه نماييد و پس از بررسي كامل تصميم به خريد تور ارمنستان بگيريد.
  2. پيش از سفر به ارمنستان، از افرادي كه تجربه سفر خارجي به ارمنستان را دارند و افرادي كه در اين زمينه مشغول به فعاليت هستند، مشورت بگيريد.
  3. اگر به دنبال يك سفر ارزان به ارمنستان هستيد، برنامه ريزي درستي در خصوص سفر به ارمنستان داشته باشيد و در انتخاب خدمات و امكانات سفر، انعطاف بيشتري به خرج دهيد. همينطور انتخاب زمان مناسب براي سفر به ارمنستان، مي تواند از ديگر روش ها براي كاهش هزينه هاي سفر باشد.
  4. درباره جاذبه هاي ديدني و مكان هاي مهم مانند رستوران ها، هتل ها و مراكز خريد تحقيق كنيد و با اطلاعات كامل به ارمنستان سفر كنيد.
  5. خريد خود را از مراكز خريد معتبر و ارزان قيمت انجام دهيد.

براي اطلاعات بيشتر در خصوص تور مسكو ، تور دبي ، تور روسيه و خريد بليط هواپيما به سايت گلفام سفر مراجعه كنيد.

امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۱۹:۵۹ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب