تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

تور دبي

اگر براي اولين بار مي خواهيد به دبي سفر كنيد بهتر است با تور سفر كنيد تا تور ليدر همراه شما باشد و بتواند به تمام سوال هايتان پاسخ دهيد تا در طول سفر به مشكل نخوريد و بتوانيد از تمام مكان هاي گردشگري و جاذبه هاي آن بدون دردسر ديدن كنيد. با گرفتن تور دبي مي توانيد در وقت و هزينه هاي خود صرفه جويي كنيد زيرا تمام هزينه هاي سفر و اياب و ذهاب در پكيج تور محاسبه شده است البته اگر بخواهيد آيتم هايي بيشتر براي تفريح داشته باشيد بايد هزينه بيشتري پرداخت كنيد.

براي تهيه تور دبي ارزان تر مي توانيد از پرواز امارات اير عربيا استفاده كنيد. البته اين ايرلاين مسافت شما را بيشتر مي كند و ابتدا در شهر شارجه پرواز شما فرود مي آيد و سپس به دبي ترانسفر مي شويد. پرواز امارات اير عربيا حتي از پرواز هاي ايراني نيز ارزان تر است و براي كساني كه به دنبال كاهش هزينه در تور دبي هستند بسيار مناسب مي باشد.

تور دبي

 • قيمت تور دبي

عوامل مختلفي در قيمت تور دوبي تاثير گذار است و مهمترين آن فصلي است كه مي خواهيد به اين شهر سفر كنيد. اگر در زمان برگزاري جشنواره ها و فصل هايي كه هوا بهتر است و به همان نسبت مسافر و گردشگر بيشتر مي باشد سفر كنيد قيمت تور افزايش مي يابد. نوع پرواز و هتل نيز در قيمت تور دبي تاثير گذار است. همچنين قيمت تور دبي در روزهاي بعد عيد و خرداد ماه و تابستان كه بسيار گرم است كاهش مي يابد. به صورت كلي قيمت تور دبي نسبت به جاذبه هاي گردشگري و تفريحي آن مقرون به صرفه مي باشد.

اگر تور هاي چارتري كه توسط آژانس هاي هواپيمايي خريداري مي شوند به فروش نرسند، آژانس ها اين تور ها را به تور لحظه آخري تبديل مي كنند و آن را با قيمت كمتري به مشتري مي فروشند تا بليط هايشان به فروش رود. در حقيقت تور لحظه آخري مقرون به صرفه مي باشد و شما با پرداخت هزينه كمتر مي توانيد در شهر دبي و هتل هاي بي نظير آن تفريح كنيد. تور هاي لحظه آخري در همه فصول سال قابل خريداري مي باشند اما جلوه آنها در فصل هاي پاييز و زمستان كه مسافران بيشتري به اين شهر سفر مي كنند، افزايش مي يابد.

جاذبه هاي گردشگري در تور روسيه

روسيه يكي از كشورهاي وسيع در دنيا است كه در شمال اوراسيا واقع شده است. اين كشور در شهرهاي متفاوت خود از جمله مسكو و سن پترزبورگ جاذبه هاي گردشگري متنوعي دارد كه هركدام از جايگاه ويژه اي برخوردار هستند. يكي از مهم ترين انگيزه ها در هر سفر، آشنايي با مكان هاي ديدني و جاذبه هاي آن منطقه است. در ادامه شما را با مهم ترين جاذبه هاي گردشگري در تور روسيه آشنا مي كنيم.

 • كاخ كرملين

يكي از جاذبه هاي گردشگري بي نظير در تور لوكس روسيه كاخ كرملين است كه نشان دهنده دموكراسي، سياست و سلطنت اين كشور است. در اين كاخ اتفاق هاي بزرگي روي داده است كه يكي از آن ها شروع ديكتاتوري كارگري بوده است. ناپلئون در اين كاخ سوختن مسكو را مشاهده كرد. در كاخ كرملين موزه اي وجود دارد كه آثار به جاي مانده از اين وقايع را به شما نشان مي دهد بنابراين در تور روسيه حتما از اين كاخ تاريخي ديدن كنيد.

 • كاخ پترگوف

از ديگر جاذبه هاي مهم در تور ارزان روسيه مي توان به كاخ پترگوف اشاره كرد كه در شهر زيباي سن پترزبورگ قرار دارد. اين كاخ بسيار قديمي بوده و در كنار خليج فنلاند واقع شده است. اين كاخ توسط پتر كبير احداث شد و از معماري بي نظيري در ساخت آن بهره گرفته شد. ساخت فواره هايي زيبا در اين كاخ از جمله زيبايي هاي كاخ پتر كبير هستند. اين كاخ داراي مساحتي نزديك به 117 هكتار بوده و داراي دو پارك است.

كاخ پترگوف داراي پنج آبنما و 150 عدد فواره است. فواره هاي اين كاخ به دليل نزديكي به خليج ساخته شده اند و بر اساس اختلاف سطح آب كار مي كنند. در اين مجموعه زيبا مي توانيد از قسمت هاي مختلفي نظير كليسا، حمام خانواده تزار، آشپزخانه و بناهاي ماندگار ديگر ديدن كنيد. مقابل اين قصر مجموعه اي از فواره ها با نام فواره هاي سامسون قرار دارند كه نمادي از پيروزي ارتش روسيه عليه سوئد هستند.

جاذبه هاي گردشگري مسكو

در تور مسكو از جاذبه هاي گردشگري اين شهر بازديد داشته باشيد. اين شهر وقايع تاريخي زيادي را تجربه كرده است و قلب تپنده روسيه به شمار مي آيد. اين وقايع تاريخي سبب شده است جاذبه هايي چون موزه، آثار تاريخي، فرهنگي و آثار معماري زيادي در اين شهر وجود داشته باشد. قصرهاي تاريخي، موزه هاي بسيار، كليساي هاي زيبا، گالري هاي هنري و ... از جمله جاذبه هاي مسكو هستند كه چند مورد را براي تان شرح خواهيم داد.

 • بازديد از ميدان سرخ در تور مسكو

در مركز مسكو كه شاهد رويداد هاي تاريخي بسياري بوده است، ميدان سرخ را خواهيد ديد كه قدمتي پانصد ساله دارد. ساختمان هايي در اطراف آن قرار دارد كه بسيار با ارزش هستند و نشان دهنده تاريخ پر فراز و نشيب آن مي باشد. ايوان مخوف در اين مكان دستور ساخت كليساي جامع سنت باسيل را داده است و آرامگاه لنين بعدها به ميدان اضافه شد. مرمت اين بنا به شكل تاريخي خود صورت گرفته است و از آن نگهداري مي شود. از جاذبه هاي اصلي ميدان سرخ، كاخ كرملين است كه اكثر خيابان هاي اصلي و مهم مسكو به آن ختم مي شوند. ضمن اين كه ميدان سرخ از جمله جاذبه هاي گردشگري مهمي است خواننده هاي مشهوري در آن كنسرت برگزار كرده اند. اين ميدان در ميراث جهاني يونسكو نيز به ثبت رسيده است.

مراكز گردشگري در تور ارمنستان

زماني كه شما تور ارمنستان را خريداري مي كنيد، مي توانيد از مراكز گردشگري اين كشور بازديد نماييد. ارمنستان مي تواند كشوري جذاب باشد و از جمله مهمترين مراكز گردشگري در اين كشور مي توان به كليساي گغارت و ساير كليساهاي قديمي در كنار مراكز گردشگري طبيعي آن اشاره نمود. شايد مدت زمان زيادي از استقلال ارمنستان نگذشته باشد ولي بهتر است بدانيد كه اين كشور به دليل تاريخ بسيار غني و قديمي كه دارد، از زماني كه متعلق به ايران و شوروي بوده است، مورد توجه گردشگران قرار گرفته است و به همين دليل همه ساله بسياري از گردشگران از سراسر دنيا را به خود جذب مي كند. از ديگر مراكز گردشگري كه در ارمنستان مي توانيد مشاهده نماييد مي توان به مراكز خريد اين كشور اشاره نمود. در واقع مراكز خريد ارمنستان بهترين مكان براي خريد و گذراندن تعطيلات به شمار مي روند و شما مي توانيد اجناسي با قيمت مناسب را، در اين مراكز تهيه كنيد.

تور ارزان ارمنستان

 • ارمنستان، جذاب براي علاقمندان به تئاتر و موسيقي

در چند سال گذشته بسياري از دانشجويان علاقمند به موسيقي براي ادامه تحصيل دانشگاهي، اين كشور را انتخاب كرده و در آن تحصيل كرده اند كه اين امر نشان دهنده رشد و پيشرفت اين كشور در اين هنر مي باشد. همچنين تئاتر ارمنستان و گروه هاي تئاتر اين كشور در سطح دنيا شناخته شده هستند و شما مي توانيد در اين كشور به سالن هاي موسيقي و تئاتر رفته و لذت ببريد. بسياري از مردم اين كشور به موسيقي علاقمند هستند و حتي سبك هاي مخصوص به خود را دارند. همچنين نوع موسيقي ارامنه در اين كشور زاده شده است و علاقمندان بسيار زيادي را به خود جذب كرده است. اگر به هنر و موسيقي علاقمند مي باشيد، خريد آنلاين تور ارمنستان مي تواند بهترين انتخاب براي شما باشد.

تفريح در تور پاتايا

بازديد از دنياي زير آب در شهر پاتايا يكي از بهترين تفريحاتي است كه مي توانيد در تور پاتايا انجام دهيد، يكي از بزرگترين آكواريوم هاي كل دنيا در شهر پاتايا واقع شده است، اين آكواريوم بسيار مجهز شامل يك تونل بسيار بزرگ و طولاني است كه به صورت همزمان تعداد زيادي از توريست ها مي توانند وارد آن شوند و تجربه اي فوق العاده را در تور پاتايا بدست آورند. يكي ديگر از تفريحاتي كه مي توانيد در تور پاتايا تجربه كنيد بازديد از پارك فيل ها در اين شهر است، شما در اين پارك مي توانيد تعداد بسيار زيادي فيل را مشاهده كنيد كه اكثرا آنها داراي سن بالايي هستند و ديگر نمي توانند در جنگل هاي شهر پاتايا زندگي كنند، از جمله فعاليت هاي فوق العاده اي كه مي توانيد در اين پارك انجام دهيد غذا دادن به اين فيل ها است كه علي الخصوص براي كودكان مي تواند جذاب باشد.

 • نكات ايمني مهمي كه در تور پاتايا بايد رعايت كنيد

شهر پاتايا با اينكه يكي از زيباترين شهرهاي تايلند است و سالانه توريست هاي بسيار زيادي را جذب مي كند ولي نكته اي كه بايد بدانيد اين است كه در تور پاتايا ممكن است مشكلاتي براي شما به وجود آيد كه با رعايت كردن برخي از نكات مي توانيد از رخ دادن اين مشكلات جلوگيري كنيد. يكي از مهمترين مشكلاتي كه معمولا توريست ها در تور پاتايا با آن روبرو مي شوند مشكل سگ هاي ولگرد است، تعداد اين سگ ها بسيار زياد است كه در كل شهر پاتايا پخش شده اند، البته جاي نگراني نيست و اين سگ ها با شما كاري ندارند ولي در صورتي كه قصد داريد به آنها غذا بدهيد حتما بايد اطلاعاتي در خصوص رفتار اين حيوانات داشته باشيد.
مشكل دومي كه توريست ها در تور ارزان پاتايا با آن روبرو مي شوند مشكل ميمون ها است، ميمون هاي بسيار زيادي نيز در شهر پاتايا پخش هستند كه برخي از توريست ها اقدام به غذا دادن به آنها مي كنند، در سفر به شهر پاتايا حتما به اين نكته توجه داشته باشيد كه به هيچ وجه به اين حيوانات غذا ندهيد تا آنها عادت به اين كار نكنند. نكته پاياني نيز در خصوص حشراتي است كه در فصل تابستان براي توريست ها مزاحمت ايجاد مي كنند كه براي جلوگيري از نزديك شدن اين حشرات نيز به شما توصيه مي كنيم حتما يك حشره كش را در حين گردش در اين شهر به همراه داشته باشيد.

سفر با تور ارزان قيمت آنتاليا

معمولا در سفر به آنتاليا افراد به دنبال روش هايي هستند كه هزينه سفر آن ها كمتر شود. بدون شك با سفر ارزان قيمت افراد لذت بيشتري از سفر خود خواهند برد. بسياري از افراد تصور مي كنند كه تورهاي ارزان قيمت داراي كيفيت مناسب نيستند. اما بايد اين موضوع را بدانيم كه ارزان بودن تور به منزله بي كيفيت بودن آن نيست. همچنين تورهاي گران قيمت نيز نمي توانند تضمين كنند كه شما سفر بسيار خوبي خواهيد داشت. آژانس ها و دفاتري كه فروش بليط هواپيما استانبول را انجام مي دهند در برخي موارد با توجه به آفرهايي كه در نظر مي گيرند، اين بليط ها را با قيمت پايين مي فروشند. بنابراين تور آنتاليا داراي قيمت كمتري خواهد بود. سايت گلفام سفر يك سايت معتبر است كه شما مي توانيد از طريق آن سفري با قيمت مناسب به شهر آنتاليا داشته باشيد.

 • مزاياي سفر با تور آنتاليا

جهت سفر كردن به آنتاليا مي توان از طريق روش هاي مختلفي اقدام كرد. سفر با تور و سفر انفرادي از نمونه هاي رايجي مي باشند كه افراد ترجيح مي دهند به يكي از اين روش ها سفر كنند. برخي از افراد چون گمان مي كنند كه سفر با تور كسل كننده است، سفر تنهايي و شخصي را انتخاب مي كنند. اما بايد گفت كه سفر با تور داراي مزاياي بسيار زيادي است. در اينجا برخي از اين مزايا را براي شما عنوان مي كنيم.

 • اگر شما با تور آنتاليا سفر كنيد، استرس هاي سفر شما كمتر مي شود و با خيال آسوده تري به اين شهر سفر مي كنيد.
 • در سفر با تور در زمان شما صرفه جويي بيشتري صورت مي گيرد و سفر شما بدون اتلاف وقت انجام مي شود.
 • از طريق سفر با تور شما مي توانيد اطلاعات خود را به درست ترين شكل ممكن افزايش دهيد.
 • مسافران در سفر با تور آنتاليا امنيت بيشتري خواهند داشت.
 • در سفر با تور خدمات مختلفي براي مسافران ارائه مي شود. از جمله اين خدمات رزرو بليط هواپيما، رزرو هتل و اقامتگاه و همچنين با در نظر گرفتن نوع تور بدون هماهنگي قبلي شام، ناهار و صبحانه براي مسافران در نظر گرفته مي شود.

تور استانبول

استانبول يكي از نمونه شهرهاي مدرني مي باشد كه در زمان نوسنگي پديد آمده و توانسته آثار تاريخي فراواني را در دل خود جاي دهد كه همين ويژگي سبب شده است تا امروزه تور استانبول يكي از پرطرفدارترين تور مسافرتي در آژانس هاي مختلف برشمرده شود. اين شهر به دليل قرار گرفتن در مرز مشترك قاره اروپا و آسيا مي تواند هيجان و جذابيت زيادي را در مسافران ايجاد نمايد. البته تعداد بيشماري از مسافران بازديد از جاذبه هايي مانند مسجد اياصوفيه، مسجد آبي، كاخ توپقاپي، بازار بزرگ، مسجد سليمانيه، كاخ دولما باغچه، كاخ عادله سلطان، آب انبار قصر سلطنتي، كليساي چوره، موزه باستان شناسي، برج گالاتا و...را به بازديد از پارك هاي آبي استانبول، قايق سواري در تنگه بسفر، ساحل نشيني و.....ترجيح خواهند داد. از اين رو آژانس مسافرتي معتبر و مشهور گلفام سفر در طول سال مسافران تور استانبول را به مقاصد گوناگون راهي استانبول مي كند. جالب است بدانيد براي سفر به استانبول به صدور ويزا نياز نمي باشد و متقاضيان مي توانند تنها با داشتن پاسپورتي كه حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد و همراهي يك آژانس مسافرتي با تجربه مانند گلفام سفر اقامت چند روزه اي در شهر زيبا و ديدني استانبول داشته و لحظات خاطره انگيزي را به ذهن بسپارند.

تور استانبول

 • آب و هواي استانبول

استانبول از نظر موقعيت جغرافيايي در چنان وضعيت مناسبي قرار گرفته است كه در هر زماني سفر به استانبول مي تواند بهترين شرايط را براي مسافر فراهم آورد. بنابراين شهر استانبول در فصل گرم و سرد اين قابليت را دارد تا زيبايي هاي منحصر بفرد خود را در معرض ديد مسافران قرار دهد. اما بهتر است بدانيد شهر استانبول به دليل قرار گرفتن در كنار تنگه بسفر در تابستان آب و هواي گرم و مرطوبي داشته و در اين زمان به دليل تفريحات آبي و استراحت در سواحل بي نظير استانبول بيشترين گردشگر و توريست را در خود جاي مي دهد. زمستان هاي استانبول سرد بوده و شاهد برف و باران است. اما در فصل هاي ديگر استانبول مانند پاييز و بهار هوا معتدل و رطوبت بالا مي باشد.

امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۶:۴۷ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (1) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب