تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

جاذبه هاي گردشگري ;سريلانكا

امروزه گردشگري به يكي از مهم ترين صنعت ها در جهان ; تبديل شده است و افراد زيادي هستند كه به عنوان توريست به شهرها ; و كشور هاي مختلف سفر مي كنند و مسلما دغدغه اصلي اين افراد انتخاب يك مقصد خوب مي باشد؛ تور سريلانكا براي اين افراد مي تواند يكي از بهترين انتخاب ها براي سفر باشد در همين راستا در اين نوشتار ما به معرفي جزيره باشكوه ;سريلانكا مي پردازيم تا شما بتوانيد با آگاهي بيشتر به اين شهر خارق العاده سفر كنيد. 

كشور سريلانكا؛ قلب صنعت گردشگري آسيا ; ; ; ; ;

سريلانكا ; جزيره اي واقع در جنوب شرقي آسيا مي باشد؛ اين كشور در ناحيه جنوبي اقيانوس هند قرار دارد و جمعيتي بيش از 22 ميليون نفر را دارا مي باشد، زبان مردم در اين منطقه به طور رسمي تاميل و سينهالي مي باشد اما زبان انگليسي نيز بين مردم رواج دارد. به جرات مي توان گفت سريلانكا يكي از زيبا ترين مناطق در سراسر جهان مي باشد حتي واژه سريلانكا در زبان سانسكريت به معناي جزيره باشكوه است اين جزيره با دارا بودن مناظر طبيعي بي شمار و متعدد به قطب گردشگري آسيا تبديل شده است و سالانه توريستان و گردشگران زيادي به اين كشور سفر مي كنند به همين دليل تور سريلانكا به يكي از پرمخاطب ترين تورهاي گردشگري در كشورمان تبديل شده است.

علاقمندان مي توانيد با مراجعه به سايت گلفام سفر و ورود به قسمت رزرو آنلاين هتل سريلانكا هتل مورد نظر خود را ديده و انتخاب نماييد تا سفري آرام و دلپذير را تجربه نماييد.

جاذبه هاي گردشگري سريلانكا ;

كشور سريلانكا داراي مناظر منابع طبيعي ; فراواني مي باشد و همين مسئله است كه سبب گشته نام اين كشور در صدر ليست كشورهاي معروف توريستي قرار بگيرد اين كشور مناطقي باستاني با قدمتي بالغ بر بيش از 3 هزار سال را دارا مي باشد. پارك هاي طبيعي، سواحل بي نظير، معابد و مناظر باستاني از جمله مناطق گردشگري اين كشور مي باشد. برخي از معروف ترين و پر مخاطب ترين جاذبه هاي گردشگري اين جزيره كه در تور سريلانكا حتما بايد از آنها ديدن كرد:

  • شهر باستاني سيگيريا:

سيگيريا شهري باستاني و تاريخي كه به عنوان يكي از مهم ترين مناطق تاريخي جهان نيز بشمار مي رود و در يونسكو نيز به ثبت رسيده است؛ اين شهر باستاني در منطقه بكر و زيبا در كشور سريلانكا قرار دارد و بيشتر به جهت قرار داشتن قصر يكي از پادشاهان قديمي كه مربوط به قرن ; ميلادي است به شهرت رسيده است؛ اين قلعه در بالاي صخره اي بزرگ قرار دارد كه اطراف آن را جنگلي بي نظير فرا گرفته است.

  • شهر كندي:

شهر كندي نيز از جمله يكي از بي نظير ترين شهر هاي اين جزيره مي باشد كه به شدت مورد استقبال گردشگران و توريستان قرار گرفته است؛ كندي منطقه اي جذاب با طبيعتي خيره كننده و آب و هوايي معتدل مي باشد اين شهر نيز مانند شهر سيگيريا به دليل داشتن قدمتي تاريخي و به سبب معابد بودائي به شهرت رسيده است؛ وجود دندان مقدس، دارا بودن موزه هاي تاريخي و طبيعتي بكر از جمله دلايل محبوبيت و شهرت اين شهر مي باشد.

  • جنگل حفاظت شده سينا راجا:

جنگل سينهاراجا يكي از جنگلهاي دست نخورده و تحت حفاظت در جهان مي باشد كه گردش در آن مناسب افراد ماجراجو است؛ اين جنگل يكي از جنگل هاي باراني دنيا مي باشد كه داراي گونه هاي حيواني فراواني نيز است. متاسفانه جنگل سيناراجا تنها جنگل باراني باقي مانده در اين جزيره مي باشد و به همين دليل تحت حفاظت جدي يونسكو قرار دارد.

  • معبد غار دامبولا:

غار دامبولا يكي از جمله غارهاي كشور سريلانكا مي باشد كه در قلب كوه است و علت شهرت آن معبدي مي باشد كه در اين غار ساخته شده است؛ معبد غار دامبولا يكي از بزرگ ترين غارهاي معبدي جهان مي باشد.

  • شهر كلمبو(پايتخت فعلي كشور سريلانكا)

كلمبو به عنوان بزرگ ترين و مهم ترين شهر كشور سريلانكا شناخته شده است اين شهر نيز يكي از شهر هاي تاريخي اين كشور مي باشد: نام شهر كلمبو برگرفته از كلمه اي به معناي بندري گر از برگ درختان انبه مي باشد. كلمبو شهري است با مردمان چند مليتي كه دليل آن وجود مهاجران زياد از ديگر كشور هايي همچون كشورهاي اروپايي، چيني تباران، هلندي ها و .. مي باشد.

  • شهر تاريخي گاله:

شهر تاريخي گاله يكي از پر مخاطب ترين شهر هاي كشور سريلانكا در صنعت گردشگري مي باشد؛ اين شهر قدمت بسيار زيادي دارد و در گذشته توسط چندي از دريانوردان كشف شده است، اين شهر ساحلي جزيره سريلانكا ; علاوه بر داشتن طبيعت و ساحلي بكر داراي قلعه اي قديمي از دوران جنگ و استعمار اين كشور مي باشد؛ اين قلعه بصورت چشم گيري بر زيبايي اين شهر تاثير گذار مي باشد به همين دليل است كه اين شهر به عنوان يكي از مقاصد اصلي در سفر به سريلانكا است.

جاذبه هاي تفريحي تور سريلانكا ; ;

كشور سريلانكا علاوه بر دارا بودن مناطق طبيعي گردشگري جاذبه هاي تفريحي فراواني نيز دارد كه در اين ادامه به معرفي اين جاذبه ها مي پردازيم:

  1. سينما معروف مجستيك: يكي از بهترين سينما هاي جهان كه مي تواند سفرتان را به يكي از خاطره انگيز ترين سفرهاي عمرتان تبديل كند.
  2. پارك آبي بي نظير و بزرگ leisure world سريلانكا؛ كه به عنوان بزرگ ترين پارك آبي آسيا معروف مي باشد.
  3. شهربازي و پارك بزرگ كلمبو پايتخت سريلانكا با عنوان excel world entertainment park يكي ديگر از جاذبه هاي گردشگري اين كشور است كه در سفر به اين كشور سر زدن به آن را نبايد فراموش كنيم.

جاذبه هاي گردشگري هند

تور هند را مي توان يكي از بهترين تور هايي دانست كه مي تواند بهترين لحظات را برايتان رقم بزند. توجه داشته باشيد كه سفر به همراه تور مزاياي بسياري خواهد داشت كه از جمله مزاياي اين تور مي توان به كم هزينه تر بودن آن و همچنين امكان بازديد از تمامي مراكز گردشگري اشاره نمود. هند مملو از جاذبه هايي است كه مي توانيد از تك تك آنها لذت ببريد. 

بهترين زمان سفر به هند

آشنايي داشتن با بهترين زمان سفر از جمله مواردي است كه قبل از شركت در تور بايد حتما از آن اطلاع داشته باشيد. در حالت كلي آب و هواي هند را مي توان گرم دانست و مردم اين كشور به خوردن غذاهاي فلفلي علاقه خاصي دارند و توصيه مي شود كه در تور هند حتما اين غذا ها را سرو نماييد. فصل بهار و پاييز را مي توان مناسب ترين انتخاب براي شركت در تور كشور هند دانست. در اوايل فصل بهار و اواخر فصل پاييز شاهد بارش ملايم باران در اين كشور هستيم و فضاي عاشقانه اي كه بر كشور حاكم مي باشد مي تواند بهترين سفر را برايتان رقم بزند. در فصل تابستان ميزان بارش به صفر خواهد رسيد و شرايط جوي بسيار گرم بر كشور حاكم خواهد شد و به همين دليل كمترين گردشگر هند را مي توان به اين فصل نسبت داد. فصل زمستان آب و هواي هند ملايم رو به خنك خواهد بود و به همين دليل گردشگران بسياري اين فصل را جهت شركت در تور هند انتخاب مي كنند. اگر از نظر ميزان هزينه ها بخواهيم بهترين زمان سفر را بررسي نماييم بايد گفت فصولي كه ميزان گردشگران كم هستند مي توانيد سفري با كمترين هزينه ها را داشته باشيد.

جاذبه هاي دهلي

كشور هند مملو از جاذبه هاي طبيعي و تاريخي مي باشد و بهترين جاذبه ها در اين كشور انتظار شما را مي كشند. با سفر به همراه تور دهلي مي توانيد از تمامي اين جاذبه ها ديدن نماييد و بيشترين جاذبه هاي هند را مي توان به دو شهر دهلي و آگرا نسبت داد. دهلي پايتخت كشور هند بوده و بيشترين جاذبه ها را به خود اختصاص داده است علاقمندان به شركت در ايت تور ميتوانند رزرو آنلاين هتل دهلي را از سايت ما انتخاب كرده و يا با ورود به قيمت تور، تور دهلي را رزرو كرده و سفري خوش را با ما تجربه كنند.. قلعه ها و معابد دهلي از جمله بهترين جاذبه هاي اين شهر زيبا و پر هياهو مي باشد و تماشاي بافت مدرن و قديمي شهر براي همگان لذت بخش خواهد بود. علاوه بر مراكز گردشگري مي توانيد مراكز فروش دهلي را نيز هدف قرار دهيد و مي توانيد تمامي سوغاتي هاي سفر را از اين فروشگاه ها خريداري نماييد. آگرا از ديگر شهر هايي است كه جاذبه هاي بسياري را در خود جاي داده و تماشاي دژ هاي مستحكم آن مي تواند انتخابي مناسب برايتان باشد. با سفر به همراه تور دهلي يك برنامه سفر تنظيم خواهد شد و بازديد از تمامي جاذبه هاي هند طبق برنامه انجام خواهد شد.

امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۱:۴۲ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب