تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

سفر با تور مي تواند يكي از بهترين و مناسب ترين گزينه ها براي سفر به نقاط مختلف باشد. از ميان تورهاي مطرح دنيا تور روسيه يكي از جذاب ترين و تماشايي ترين تورها بوده و شما مي توانيد در سفر به اين كشور لحظات خوشي را سپري كنيد. ما در اين مطلب مي خواهيم مزاياي سفر با تور روسيه را براي شما بيان كرده و اطلاعات بسيار مهم و مفيدي را در زمينه سفر با تور به پهناورترين كشور دنيا را در اختيارتان قرار دهيم. روسيه به دليل داشتن جاذبه هاي فراوان يكي از مهم ترين مقاصد گردشگري در كل دنيا بوده و با سفر به اين كشور بي شك تجربه جديدي را كسب خواهيد كرد و سفري به يادماندني خواهيد داشت با گلفام سفر همراه باشيد تا با اين كشور پهناور آشنا بشيد.

روسيه:

روسيه پهناورترين كشور دنيا مي باشد كه در قسمت شمالي اوراسيا واقع شده است. روسيه كشوري اروپايي و آسيايي است. اين كشور چيزي حدود يك هشتم مساحت كل كره زمين را به خود اختصاص داده است و مساحتي حدود 170 ميليون كيلومتر مربع دارد. روسيه از طريق درياهاي اطراف خود با درياي برينگ، درياي سياه، و درياي ژاپن مرز آبي مشترك دارد. همچنين روسيه با چهارده كشور اروپايي و آسيايي نيز مرز مشترك دارد. كشور روسيه از لحاظ جمعيت نيز رتبه نهم را در جهان به خود اختصاص داده و بر خلاف وسعت فراوانش رشد جمعيت در اين كشور منفي بوده و تراكم جمعيت آن نيز كم مي باشد. زبان رسمي مردم اين كشور روسي بوده ولي خوب است كه بدانيد مردم اين كشور به 27 زبان مختلف نيز صحبت مي كنند. اين كشور پهناور و سرد سير داراي جاذبه هاي تماشايي فراواني مي باشد كه سالانه توريست ها و گردشگران فراواني از ساير نقاط دنيا به اين كشور سفر مي كنند. حتماً شما نيز با فرهنگ غني و بسيار ديرينه اين كشور نيز آشنايي داريد و با آثار معروف نويسندگان بزرگ روسي مانند داستايوفسكي و تولستوي آشنايي داريد.

تور روسيه

چرا به روسيه سفر كنيم:

كشور روسيه به دليل وسعت فراوان و جاذبه هاي تماشايي تاريخي و طبيعي بي نظيرش به عنوان يكي از مقاصد مهم گردشگري در دنيا مطرح بوده و افراد بسيار زيادي تمايل به سفر كردن به اين كشور پهناور را دارند. روسيه به دليل فرهنگ كهن و قديمي خود به يكي از مهم ترين مقاصد گردشگري در دنيا تبديل شده است. مردم كشور ما نيز به سفر به روسيه بسيار راغب بوده و تمايل دارند. شايد بتوان يكي از دلايل مهم سفر هموطنانمان به روسيه را عدم نياز به ويزاي روسيه دانست كه سبب مي شود ايرانيان به راحتي به اين كشور سفر كنند. شما در سفر به روسيه به دليل وسعت فراوان اين كشور مي توانيد شرايط متفاوتي را در نقاط مختلف روسيه تجربه كند و جذابيت هاي فراواني براي تمامي افراد با سليقه هاي مختلف در روسيه وجود دارد. در كل اين كشور پهناور رويايي مي تواند مقصدي جالب براي گردشگري و گذراندن اوقاتي خوش باشد.

سفر به روسيه با تور روسيه:

سفر به روسيه با تور روسيه مي تواند يكي از بهترين و هيجان انگيز ترين سفرها براي شما باشد. شايد بر اساس تصورات معمول زماني كه اسم روسيه را مي شنويد اولين چيزي كه در ذهن شما تداعي مي شود سرماي سيبري و سخت اين كشور باشد اما بايد بدانيد كه اين كشور افسانه اي جاذبه هاي فراواني براي بازديد و تماشا دارد كه توصيه مي كنيم حتماً به اين كشور سفري داشته باشيد. در تور روسيه شما بي شك مجذوب قصرهاي مجلل و باشكوه، پارك هاي سرسبز، ساختمان هاي رنگارنگ و گنبدهاي پيازي شكل با رنگ آميزي رويايي و زيباي آن خواهيد شد. تور گردشگري روسيه يكي از بهترين و جذاب ترين تورهاي گردشگري در دنيا مي باشد و شما با تور مسكو، تور شهر ساحلي بسيار زيباي سوچي و تور شب هاي سن پترزبورگ مي توانيد سفري رويايي و خاطره انگيز را براي خود بسازيد.

آب و هوا در تور روسيه:

در كشور روسيه به دليل گستردگي و وسعتي كه دارد شما مي توانيد شرايط آب و هوايي متفاوتي را در اين كشور تجربه كنيد. مثلاً امكان دارد در يك منطقه هوا گرم و آفتابي باشد و در منطقه اي ديگر عكس اين موضوع اتفاق بيفتد. در كل كشور روسيه داراي آب و هواي قاره اي مرطوب با زمستان هايي سرد و طولاني است و رسيدن دماي هوا در فصل زمستان در اين كشور به زير صفر امري عادي و معمول مي باشد. زمستان و سرما در كشور روسيه بسيار طولاني است و مدت زمان گرما و تابستان نيز در اين كشور كوتاه مي باشد. در فصل بهار و تابستان شما مي توانيد شاهد بهترين شرايط آب و هواي روسيه پهناور و تماشايي باشيد.

فرودگاه هاي روسيه در تور روسيه:

در تور لوكس روسيه اولين مكاني كه شما به آن وارد مي شويد فرودگاه هاي اين كشور هستند. شهر مسكو پايتخت كشور روسيه داراي سه فرودگاه بين المللي مي باشد كه هر كدام از اين فرودگاه ها قابليت و امكانات فوق العاده اي دارند.

فرودگاه بين المللي شرمتيوو: اين فرودگاه در فاصله 29 كيلومتري از مركز شهر قرار دارد و يكي از پرترددترين فرودگاه هاي اين كشور محسوب مي شود.

فرودگاه بين المللي دوموده دوو: فرودگاه دوموده دوو در فاصله 43 كيلومتري از مركز شهر واقع شده و بيشترين بار ترافيك هوايي شهر مسكو بر روي اين فرودگاه مي باشد.

فرودگاه بين المللي ونوكووا: اين فرودگاه نيز يكي از پر ترددترين فرودگاه هاي كشور روسيه مي باشد و در فاصله 28 كيلومتري از شهر قرار دارد و دسترسي به ايستگاه مترويي كه در نزديكي فرودگاه قرار دارد تردد را به اين فرودگاه راحت و آسان كرده است.

بهترين زمان سفر با تور روسيه:

اگر براي انتخاب زمان سفر با تور روسيه در شك و ترديد هستيد بايد بگوييم كه زمستان هاي اين كشور نيز تماشايي ها و ديدني هاي خاص خود را دارد و اگر سردي هوا در اين ايام شما را اذيت نمي كند و علاقمند به انجام ورزش هاي زمستاني و لذت بردن از اين تفريحات هستيد مي توانيد در زمستان نيز سفري به كشور روسيه داشته باشيد. به دليل مجاورت با دريا هواي اين كشور در زمستان خشك نمي باشد و شايد دليل قابل تحمل بودن سردي هواي اين كشور رطوبت موجود در هوا باشد. اما علاقمندان به سفر در ايام و روزهاي گرم مي توانند اواخر بهار و تابستان را براي سفر خود انتخاب كنند. در اين زمان كشور روسيه بهترين شرايط آب و هوايي را داشته و شما مي توانيد از طبيعت زيباي اين كشور نيز لذت ببريد.

جاذبه هاي گردشگري مسكو در تور روسيه:

مسكو پايتخت كشور روسيه و پرجمعيت ترين شهر اين كشور مي باشد. طبق آمار جمعيت اين كشور حدود 13 ميليون نفر مي باشد كه مقام يازدهم را از لحاظ جمعيت به خود اختصاص داده است. اين شهر در كنار رودخانه مسكو واقع شده و آثار تاريخي فراوان و جاذبه هاي تماشايي بي نظيري دارد. از معروف ترين و مشهورترين آثار تاريخي مسكو مي توان كاخ كرملين را نام برد اين كاخ قدمتي 2000 ساله دارد و يكي از معروف ترين نمادهاي كشور روسيه مي باشد. خطوط مترو مسكو نيز مي تواند يكي از جاذبه هاي تماشايي اين شهر باشد. خطوي مترو اين شهر لقب طولاني ترين خط حمل و نقل در دنيا را به خود اختصاص داده و محيط مترو با نقاشي ها و آثار تماشايي فوق العاده اي تزيين شده اند كه منظره خيره كنند و تماشايي را به وجود آورده اند. براي علاقمندان به نجوم و ستاره شناسي نيز آسمان نماي مسكو مكاني بسيار جذاب و دوست داشتني خواهد بود. اين آسمان نما قديمي ترين و بزرگترين آسمان نما در دنيا مي باشد و تماشاي آسمان در شب از اين آسمان نما بسيار هيجان انگيز و رويايي خواهد بود.

جاذبه هاي گردشگري سن پترزبورگ در تور روسيه:

شهر سن پترزبورگ يكي از قديمي ترين و تاريخي ترين شهرهاي كشور روسيه مي باشد. اين شهر داراي جاذبه هاي تماشايي فراواني است كه مي توان سالن اپرا و باله، كليساي جامع سنت ايزاك، موزه ارميتاژ و تالار مارينسكي را نام برد. حتماً در سفر به شهر سن پترزبورگ روسيه به تماشاي موزه هاي اين شهر رفته و از آن ها ديدن كنيد. علاقمندان به قدم زدن در سواحل سن پترزبورگ نيز با رفتن به خيابان هاي ساحلي نفسكي پروسپكت و خيابان ساحلي نوا مي توانند لحظات خوشي را تجربه كرده و از زيبايي هاي اين سواحل لذت ببرند.

مزاياي سفر با تور روسيه:

تور روسيه يكي از بهترين و مناسب ترين گزينه ها براي سفر به اين كشور مي باشد. اگر شما تور روسيه را براي سفر خود انتخاب كنيد ديگر نگراني بابت محل اقامت و بليط هواپيما و از اين قبيل مسائل را نخواهيد داشت و با پرداخت قيمتي مناسب مي توانيد از سفر خود لذت برده و خاطراتي خوش را براي خود و همراهانتان رقم زنيد. در سفر تور روسيه هزينه هاي شما نيز به ميزان قابل توجهي كاهش خواهد داشت و اين بخش در هر سفري مسئله مهم و قابل تاملي مي باشد. از ديگر مزاياي سفر با تور روسيه مي توان به بيمه مسافرتي، ترانسفر فرودگاه و ليدر فارسي زبان اشاره كرد كه اين مسائل همگي اگر جدا از تور و در سفر شخصي باشند مي تواند هزينه زيادي را به شما تحميل كند. به طور كلي سفر با تور مخصوصاً به كشورهاي مطرح و بزرگي مانند روسيه كه به عنوان گران ترين كشورها مطرح هستند بهترين گزينه مي باشد.

بليط هواپيما روسيه

قيمت تور روسيه:

همان گونه كه شما نيز مي دانيد تور روسيه به عنوان يكي از گران ترين تورها مطرح مي باشد. عوامل متعددي در قيمت تور روسيه دخيل هستند كه به آن ها اشاره خواهيم كرد.

  • قيمت بليط هواپيما : اين مورد كه پرواز شما به كشور روسيه با تور روسيه از چه خطوط هواپيمايي باشد مي تواند در تعيين قيمت تور روسيه مؤثر باشد. به طبع پرواز با خطوط هواپيمايي ايراني و يا پرواز با خطوط هوايي خارجي مانند اي 7 سيبريا، ايرفلوت و نوردويند اختلاف قيمت فاحشي خواهد داشت.
  • رزرو هتل و محل اقامت: قيمت هتل ها در كشور روسيه نيز مانند ساير نقاط دنيا بسته به خدمات ارائه شده در آن ها متفاوت مي باشد و هتل نيز در تعيين قيمت تور نقشي مستقيم دارد.
  • زمان سفر و مدت اقامت: نكته اساسي ديگر كه در قيمت تور تأثير دارد زماني است كه شما براي سفر خود انتخاب كرده ايد. سفر با تور روسيه در فصل هاي بهار و تابستان و در ايامي كه جشنواره ها در اين كشور برگزار مي شود مي تواند سبب افزايش قيمت تور روسيه شود. و بالعكس در فصل پاييز و زمستان به دليل سرماي اين كشور مردم زياد به روسيه سفر نمي كنند شاهد كاهش قيمت تور روسيه خواهيد بود. تعداد روزهاي اقامت شما نيز در اين كشور مي تواند مهم و قابل توجه باشد و قيمت تور ارزان روسيه را تحت الشعاع قرار دهد.

تور لحظه آخري روسيه:

معمولاً آژانس هاي هواپيمايي اقدام به خريد سهميه اي مشخص براي موسسه خود از سوي خطوط هواپيمايي مي كنند و اگر تا پايان مهلت تاريخ مشخص شده نتوانند تمامي سهميه خود را به فروش برسانند اقدام به فروش تور لحظه آخري مي كنند و اين اقدام نيز يك يا دو روز مانده به تاريخ پايان ثبت نام صورت مي گيرد. در اين ايام معمولاً قيمت تور 10 تا 50 درصد كاهش پيدا كرده و شما مي توانيد تورهايي با قيمت استثنايي پيدا كنيد. معمولاً نيز تورهاي لحظه آخري در تعطيلات سال نو ميلادي، تعطيلات عيد نوروز و تابستان بيشتر وجود دارند.

مزاياي تور لحظه آخري:

مهم ترين مزيت و ويژگي تور لحظه آخري اين است كه شما با پرداخت هزينه اي بسيار كم در برخي مواقع نصف قيمت اصلي تور مي توانيد اقدام به خريد تور خود كنيد. اين در حالي است كه تمامي خدمات ارائه شده به شما مطابق و برابر با خدمات ارائه شده به افرادي كه تور را با قيمت اوليه خريداري كرده اند. اگر قصد سفر با تور روسيه را داريد آماده باشيد و زماني كه با تور لحظه آخري روسيه مواجه شديد سريعاً نسبت به خريد آن اقدام كنيد تا سفري مقرون به صرفه و استثنايي را تجربه كنيد. فقط به اين نكته نيز توجه داشته باشيد كه در صورت انصراف از سفر در تورهاي لحظه آخري مبلغي به شما باز گردانده نخواهد شد.

غذاهاي محلي در تور روسيه:

غذاهاي روسي طعم و مزه دلچسبي دارند و شما در تور روسيه مي توانيد غذاهاي محلي اين كشور را تست كرده و از آن ها لذت ببريد. از مهم ترين و معروف ترين اين غذاها مي توان به سالاد روسي اشاره كرد كه از تركيب خيار شور به همراه سيب زميني خرد شده، تخم مرغ، نخود فرنگي، سس مايونز و خامه ترش تهيه مي شود. اين سالاد با نام اوليوير نيز در روسيه شناخته مي شود.

بليني: اين غذا شباهت بسياري به كرپ فرانسوي دارد. بليني غذاي اصلي و بسيار مطلوب نزد مردم روسيه مي باشد. بليني از تركيب گندم سياه و آرد سفيد، خاويار، ماهي سالمون، قارچ، شير، مربا و خامه ترش تهيه مي شود.

سالاد شوبا: شوبا سالادي بسيار محبوب نزد مردم روسيه بوده و در منوي تمامي رستوران هاي روسيه شما مي توانيد اين سالاد را مشاهده كنيد. تركيب اصلي شوبا گوشت شاه ماهي نمك سود، چغندر، انواع سبزيجات آب پز، پياز و سس مايونز مي باشد.

فرهنگ و آداب و رسوم مردم روسيه:

برخلاف تصورات رايج در مورد مردم روسيه بايد بگوييم كه مردم اين كشور بسيار خونگرم بوده و به واسطه فرهنگ كهن خود مردمي هستند كه به مسائل فرهنگي بسيار اهميت مي دهند. مردم كشور روسيه به آداب و رسوم كهن خود بسيار پايبند بوده و تمامي مراسم سنتي خود را به بهترين شكل ممكن برگزار مي كنند. مردم اين كشور به فرهنگ غني خود افتخار كرده و توقع احترام از سوي تمامي مردم براي فرهنگ و عقايد خود را دارند. مردم اين كشور به خانواده خود بسيار اهميت مي دهند و همواره در كنار اعضاي خانواده خود بوده و جمعي صميمي دارند.

هتل هاي مسكو و سن پترزبورگ در تور روسيه:

شهر مسكو نيز مانند ساير مناطق توريستي دنيا داراي هتل هاي بسيار زياد با امكانات مختلفي مي باشد. از معروف ترين و بهترين هتل هاي شهر مسكو مي توان هتل هليپارك امپير، هتل هاليدي و هتل ريتزكارلتون را نام برد اين هتل ها داراي امكانات مناسبي براي ارائه به مسافران خود هستند و شما در سفر به اين شهر مي توانيد هتل هايي باقيمت هاي مناسب تر نيز پيدا كنيد. اقامت در هاستل نيز گزينه مناسبي براي صرفه جويي در هزينه هاي شما مي تواند باشد.

شهر سن پترزبورگ داراي هتل هايي معروف با امكانات فوق العاده اي مي باشد. از بهترين هتل هاي اين شهر نيز مي توان هتل مسكو سن پترزبورگ، هتل كورينتياي سن پترزبورگ و هتل ودنسكي را نام برد. هتل هاي نام برده اين شهر تمامي خواسته ها و انتظارات شما از اقامت در يك هتل لوكس را فراهم خواهند كرد.

اگر نمي خواهيد در مدت زمان اقامت خود در اين شهر هزينه زيادي براي هتل و محل اسكان خود پرداخت كنيد پيشنهاد ما به شما هتل تريپ ادوايزر مي باشد . اتاق هاي اين هتل بسيار شيك و تميز بوده و نسبت به قيمتي كه براي اقامت خود در اين هتل پرداخت مي كنيد خدمات قابل ملاحظه اي را دريافت مي كنيد شما ميتواند رزرو آنلاين هتل مسكو را انجان دهيد.

تور مسكو

هر آنچه لازم است درباره روسيه بدانيم:

  • شايد بتوان يكي از دلايل محبوبيت روسيه در ميان مردم و تمايل به سفر به اين كشور را آثار ثبت شده در يونسكو دانست. طبق آمار موجود هفده اثر از آثار تاريخي اين كشور در يونسكو ثبت جهاني شده است.
  • ساعت رسمي اين كشور يك ساعت و نيم از ساعت ايران عقب تر مي باشد.
  • واحد پول كشور روسيه روبل مي باشد.
  • بهترين گزينه حمل و نقل عمومي در اين كشور مترو مي باشد. مترو در روسيه بسيار وسيع و ارزان بوده و شما با پرداخت مبلغي اندك و به راحتي مي توانيد از شرقي ترين قسمت اين كشور به غربي ترين نقطه سفر كنيد.
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۱۷:۲۲ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب