تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

سفر به شهر زيباي ازمير

شهر ازمير در كشور تركيه واقع شده است كه بعد از آنكارا و استانبول بزرگترين شهر تجاري، صنعتي و بندري مي باشد. شهر ازمير در غرب تركيه و نزديك به سواحل درياي اژه قرار گرفته است. تور ازمير از جمله تورلوكس ازميرو ارزان تركيه، مي باشد. ازمير شهري زيبا با جاذبه هاي گردشگري فراوان و تاريخي، مكان دلچسب و خاطره انگيزي براي سفر مي باشد.

تور ازمير

راهنماي سفر با تور ازمير

تاريخ سكونت در ازمير به ۶۵۰۰ سال قبل از ميلاد مسيح بر مي گردد به همين دليل ازمير پر از اماكن تاريخي مي باشد. سومين شهر بزرگ تركيه است كه از لحاظ موقعيت جغرافيايي، از نظر تجاري، سياسي، گردشگري و صنعتي در رتبه هاي برتر قرار دارد. به علت قرار گرفتن در كرانه هاي درياي اژه، داراي آب و هواي شرجي است. به علت دارا بودن مراكز مهم تجاري، شهر ازمير به تركيه ي كوچك معروف است. داراي آب و هواي مديترانه اي مي باشد و بهترين فصل سفر به ازمير فصل بهار مي باشد. تور ازمير جزو ارزانترين تورهاي تركيه است و هر ساله گردشگران بسياري از اين شهر زيبا و بندري ديدن مي كنند. بهترين غذاها و ديدني ترين مكان ها در شهر ازمير تجربه اي است كه در هيچ سفر ديگري نمي توان يافت. شما مي توانيد با استفاده از سايت گلفام جهت رزرو بليط هوايي ازمير، انتخاب بهترين هتل ها با كمترين مبلغ و آشنايي با جاذبه هاي گردشگري ازمير آگاه شويد و سفري ارزان با بهترين و بالاترين كيفيت را تجربه نماييد.

سفر به تور ازمير

آب و هواي ازمير

شهر ازمير داراي آب و هواي مديترانه اي است.فصل بهار در شهر ازمير داراي آب و هواي معتدل و ملايم مي باشد. تابستان هاي اين شهر به علت قرار گرفتن در كنار ساحل درياي اژه، گرم و شرجي است بنابراين فصل تابستان فصل مناسبي براي مسافرت به ازمير نمي باشد. در فصل زمستان هوا بسيار سرد، همراه با بارش برف و باران فراوان مي باشد پس زمستان هم فصل مناسب سفر به ازمير نيست. اما فصل پاييز به علت كم شدن بارش ها و هواي معتدل و مطبوع، فصل بسيار مناسبي جهت مسافرت به شهر زيبا و توريستي ازمير مي باشد. با توجه به دماي معتدل بهاري و پاييزي اين شهر، بهترين زمان تور ازمير، فصل بهار و پاييز مي باشد. در واقع آب و هواي ازمير مانند آب و هواي ايران ۴ فصل مي باشد كه همين امر سبب رونق كشاورزي در اين شهر توريستي و دلنشين شده است. البته با وجود گرماي تابستان به علت تعطيلي مدارس گردشگران بسيار زيادي در فصل تابستان از شهر ازمير ديدن مي كنند. بعضي گردشگران نيز فصل زمستان ازمير را مي پسندند و ترجيح مي دهند، جاذبه هاي طبيعي اين شهر را در فصل سرد زمستان نظاره گر باشند.

جاذبه هاي گردشگري و مراكز خريد ازمير

اگر مايليد تور ازمير خاطره اي فراموش نشدني براي شما باشد حتما از مكان هاي ديدني اين شهر ديدن نماييد. در آلسانجاك به معماري تاريخي و سنتي ازمير پي مي بريد. از ساحل زيباي كوردن بويا براي پياده روي و لذت بردن از مناظر جالب و طبيعي آن مكان استفاده كنيد. مكان تفريحي ديگر ازمير باغ وحش ازمير مي باشد كه مساحت آن تقريبا 425 هزار متر مربع است. معروف ترين مكان ديدني ازمير برج ساعت مي باشد اين برج در ميدان كناك قرار دارد. جالب است بدانيد برج ساعت به دستان يك معمار فرانسوي ساخته شده است.

از جمله مراكز خريد ازمير، فروشگاه آلسانژاك مي باشد كه مخصوص فروش پوشاك و لوازم الكترونيكي است. فروشگاه ديگر شهر زيبا و توريستي ازمير، اسكله كوناك مي باشد كه در نزديكي برج ساعت واقع شده است و داراي رستوران هاي مجلل و با كيفيت، سينما و فروشگاه هاي مدرن و زيبا مي باشد. اگر براي خريد لوازم آرايشي، جواهرات و لباس هاي مارك دار به دنبال فروشگاه مناسبي هستيد حتما از فروشگاه بزرگ و زيباي بالكووا ديدن نماييد و مطمئن باشيد دست خالي بر نمي گرديد. و خاطره خوش تور ازمير را هيچ گاه فراموش نخواهيد كرد. همچنين شهر زيبا و توريستي ازمير داراي پارك هاي زيبا و دلنشيني جهت استفاده گردشگران و مسافران مي باشد: از جمله اين پارك ها مي توان به كولتور پارك، پارك ادنان سايگون، پارك اينسان حاكلاري، پارك موامره سوكي و پارك تفريحي توگوت اوزال اشاره نمود.

جاذبه هاي گردشگري ازمير

رزرو بليط هواپيما در تور ازمير

جهت رزرو و خريد بليط هواپيما ازمير اول از همه در قسمت پروازهاي خارجي از آخرين وضعيت بليط هاي ازمير مطلع شويد. نوع بليط را از نظر بليط رفت و برگشت يا بليط رفت، انتخاب كنيد. سپس مبدا، مقصد، تاريخ پرواز، ساعت حركت و تعداد مسافران تور ازمير را مشخص و تاييد كنيد بعد از اين مرحله بر روي گزينه جستجوي پرواز كليك كنيد تا نتيجه پرواز به شهر ازمير براي شما قابل مشاهده شود. سپس ليست پروازها بر اساس اطلاعات خواسته شده و تكميل شده توسط شما از ارزانترين تا گرانترين آنها روي صفحه ظاهر مي شود و شما مي توانيد با دقت همه بليط هاي پرواز به ازمير را مشاهده نموده و بهترين پرواز با كمترين هزينه را انتخاب كنيد. خدمات پروازهاي ازمير متفاوت مي باشند.

تور لحظه آخري ازمير

تور لحظه آخري به توري گفته مي شود كه چند ساعت مانده به زمان پرواز بليط را با كمترين هزينه خريد مي كنيد. گاهي اوقات بنا به دلايلي آژانس هاي هواپيمايي و مسافرتي تعدادي بليط فروخته نشده دارند كه در دقيقه ۹۰مانده به پرواز آن ها را با قيمت ارزانتر مي فروشند در واقع تور ارزان تري را پيشنهاد مي كنند. افرادي كه از تور لحظه آخري ازمير استفاده مي كنند بايد تمام تجهيزات سفرشان مهيا و آماده باشد زيرا وقت و زمان كافي براي انجام كارهاي پيش از سفر ندارند خوب است بدانيد تور ازمير از اين قاعده مستثني نبوده و شما مي توانيد با كمك گرفتن سايت گلفام از تور لحظه آخري ازمير باخبر شويد وخريد آنلاين تور ازمير را با كمترين هزينه تجربه نماييد. اما يكي ديگر از تورهاي اين شهر، تور لوكس ازمير است كه مسافران قصد دارند با پرداخت هزينه هاي بيشتر كاملا در رفاه بوده و از بهترين هتل ها، بهترين پروازها و بهترين خدمات در طول سفر بهره ببرند. خوشبختانه در گلفام سفر امكان رزرو تور ازمير با هر بودجه مالي و خدمات مختلف براي مسافران و گردشگران عزيز وجود دارد.

تور لحظه آخري ازمير

رزرو هتل در تور ازمير

چنانچه تصميم داريد به شهر زيبا و تاريخي ازمير سفر كنيد و نهايت استفاده از مدت زمان اقامت خود را در اين شهر ببريد پيشنهاد ما به شما اين است كه قبل از سفر هتل مورد نظر خود را انتخاب كنيد. هر چه هتل ها به مراكز تفريحي و گردشگري نزديك تر باشند هزينه بيشتري بايد پرداخت كنيد و بالعكس هتل هاي واقع در حاشيه شهر ارزانتر مي باشند. قبل از رزرو آنلاين هتل ازمير مي توانيد از خدمات و امكانات هتل، تعداد اتاق ها، مدرنيته بودن و غذاخوري هتل مطلع شويد. اگر مي خواهيد تور ازمير هزينه كمتري براي شما در بر داشته باشد دقت نماييد هتل با كيفيت، با خدمات مناسب و ارزان قيمت انتخاب كنيد. از جمله هتل هاي معروف ازمير : هتل هيلتون ازمير، هتل موون پيك ازمير، سوئيسوتل گرند ايفس ازمير و كايا ازمير نرمال مي باشد.

فرودگاه بين المللي ازمير

فرودگاه ازمير در 18 كيلومتري شهر زيبا و توريستي ازمير واقع شده است. برخلاف قدمت تاريخي ازمير اين فرودگاه ساختماني نوساز و مدرن دارد. در واقع تاريخ ساخت و بهره برداري از فرودگاه سال 2006 ميلادي مي باشد. خوب است بدانيد فرودگاه بين المللي ازمير بسيار فعال مي باشد و هر ساله گردشگران و مسافران بسياري از اين فرودگاه به نقاط ديگر دنيا جا به جا مي شوند. اين فرودگاه داراي دو پايانه مي باشد. يكي براي مسافران و گردشگران خارجي و ديگري براي مسافران داخلي در نظر گرفته شده است. اين دو پايانه توسط راهروي متحرك به هم ارتباط دارند. اين فرودگاه مدرن و نوساز داراي سالن همايش، غذاخوري مجلل و لوكس، فروشگاه و .... مي باشد. در بيرون از محوطه فرودگاه تاكسي هاي مربوط به فرودگاه براي جابجايي گردشگران و مسافران قرار گرفته اند و تور ازمير را با خاطره اي خوش همراه مي كنند.

امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۴۰:۰۲ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب