تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

 خريد بليط چارتر

بليط هواپيما چارتر به دليل استقبال بيشتري كه از آنها مي شود معمولا زودتر پر مي شوند و همين امر باعث مي شود تا ايرلاين ها با دقت بيشتري پيگير پرواز و همچنين عدم تاخير در اين سري از هواپيماها باشند. در واقع زماني كه شما بليط چارتر را خريداري مي كنيد، احتمال كمتري براي كنسل شدن پرواز و يا تاخير آن وجود دارد و شما مي توانيد با خيال راحت تري پرواز خود را انجام دهيد. بليط هواپيما چارتر همچنين براي كساني كه مي خواهند در بازه زماني دو يا سه روز مانده به انجام پرواز گزينه اي ارزان تر و مقرون به صرفه تر به شمار رود.امروزه بسياري از مسافرين به خصوص براي پروازهاي كاري يا در تعطيلات ترجيح به استفاده از بليط هاي چارتري دارند.

 بليط هواپيما چارتر

در صورتي كه قصد خريد بليط چارتر را داريد بهتر است به برخي از نكات در اين خصوص توجه داشته باشيد. بليط هاي چارتر معمولا از بليط هاي سيستمي ارزان تر هستند و به همين دليل ممكن است زود پر شوند و بهتر است حداكثر تا دو روز پيش از پرواز بليط خود را تهيه نماييد. همچنين اين سري از بليط ها معمولا تخفيفي براي كودكان و خردسالان قائل نشده و بهتر است اگر مي خواهيد بليط هواپيما براي بزرگسالان تهيه نماييد، چارتر مي تواند مورد مناسب براي شما باشد. خريد اينترنتي اين سري از بليط ها مي تواند گزينه اي بسيار مناسب براي شما به شمار رود. در واقع شما مي توانيد با خريد اينترنتي اين سري از بليط ها در هزينه هاي خود صرفه جويي نماييد و در كوتاه ترين زمان بليط خود را تهيه كنيد. خريد اينترنتي  از سايت گلفام سفر براي صرفه جويي در هزينه ها مي تواند گزينه اي بسيار مناسب به شمار رود. در هنگام خريد بهتر است در وارد كردن اطلاعات دقت داشته باشيد چرا كه اين سري از بليط ها قابليت بازگشت و استرداد ندارند و ممكن است در صورت اشتباه وارد كردن اطلاعات از ورود شما به هواپيما جلوگيري شود.

 بليط چارتر براي پرواز خارجي

يكي از سوالاتي كه امروزه از بسياري از دفاتر فروش بليط هواپيما چارتر سوال مي شود، وجود اين سري از بليط ها براي پروازهاي خارجي مي باشد. در واقع زماني كه شما مي خواهيد بليط هواپيما از ايران به هر مقصد پر پروازي را خريداري نماييد، ممكن است بليط چارتر وجود داشته باشد. براي مثال در برنامه پروازي كه از تهران به سمت استانبول موجود مي باشد، تقريبا در هر فصلي از سال پروازهاي چارتر وجود دارند و شما مي توانيد از اين سري پروازها استفاده كنيد. همچنين در صورتي كه مي خواهيد اطلاعات بيشتري در زمينه دريافت برنامه پروازهاي چارتر دريافت كنيد و پرواز چارتري به مقصد خارج از كشور خريداري نماييد، مي توانيد با مراجعه به وب سايت گلفام سفر در اين خصوص اطلاعات مورد نياز خود را دريافت نماييد.گلفام سفر را مي توان به عنوان يكي از بهترين مراجع براي خريد اينترنتي بليط معرفي نمود .در ادامه بيشتر به مزاياي خريد بليط چارتر مي پردازيم.

 رزرو آنلاين هتل

 در زمان رزرو آنلاين هتل خارجي يكي از حقوقي كه بسياري از مسافران و كاربران مي بايست به آن توجه كنند مديريت زمان مي باشد. در واقع با اين مديريت به راحتي مي توانيد در وقت خود صرفه جويي كنيد و در كوتاهترين زمان ممكن ليستي از هتل هاي معروف و محبوب در داخل و خارج از كشور را مشاهده كنيد.

براي اين امر رزرو آنلاين هتل داخلي و خارجي  بهترين گزينه محسوب مي‌ شود چرا كه با استفاده از آن مي توانيد تمامي موارد عنوان شده را به صورت دقيق و با دقت بيشتري مورد واكاوي قرار دهيد. بسياري از افراد يا زمان كافي براي مراجعه به آژانس و شركت هاي حمل و نقل را ندارند و يا اينكه گرفتن مرخصي براي رزرو هتل براي آنها به صورت حضوري وجود ندارد. اين گزينه بهترين فرصت براي آنها شناخته مي شود تا بتوانند قبل از سفر با خيالي آسوده هتل خود را در سايت مسافرتي گلفام سفر رزرو كنند.

 شما عزيزان مي توانيد چندين هتل را در يك آژانس مسافرتي مورد ارزيابي قرار دهيد و در نهايت بهترين گزينه را انتخاب كنيد.در سايت تفريحي و مسافرتي گلفام سفر نيز حق مقايسه براي تمامي مسافران و كاربران در نظر گرفته شده است. عزيزان به راحتي مي‌ توانند از طريق فيلدهاي مختلف اين امكان را براي خود فراهم كنند كه بهترين و مناسب ترين هتل و يا اقامتگاه مناسب را براي اقامت چند روزه در نظر بگيرند.

 بهترين تورهاي آسيا 

 

تور قبرس شمالي

همانطور كه گفته شد قبرس شمالي تحت تسلط ترك ها در شمال جزيره قبرس مي باشد. قبرس داراي تمدني باشكوه با بناهاي تاريخي مي باشد. اين جزيره سومين جزيره بزرگ مديترانه است كه در شرق درياي مديترانه قرار دارد. پادشاهان بسيار زيادي در اين منطقه حكمراني كرده اند و نشان دهنده شكوه و عظمت دوره رومي بوده اند. قبرس شمالي در طي سال ها و قرن ها نشانه هايي از تاريخ و فرهنگ را مناطق مختلف خود قرار داده است كه تمامي آنها به چيزي بيش از ده هزار سال قبل برمي گردد. قبرس از لحاظ جغرافيايي در قاره آسيا قرار دارد و از لحاظ سياسي يكي از كشورهاي اروپايي مي باشد كه عضو اتحاديه اروپا است . تور قبرس شماليمقصد بسياري از گردشگران و دوستداران طبيعت است.  بيشتر مردم قبرس شمالي مسلمان هستند و مي توان شماري از افراد مسيحيان ارتدوكس و پيروان كليساي ماروني را مشاهده كرد.

بهترين زمان تور قبرس شمالي

 جزيره قبرس داراي آب و هواي مديترانه اي مي باشد كه داراي تابستان هاي خشك و  زمستان هاي معتدل است. در قبرس شمالي در فصل تابستان با آب و هواي گرم رو برو خواهيد شد و آسمان صاف و بدون ابر است. اما سواحل قبرس بسيار لذت بخش و فرصتي عالي براي بازديد مسافرين از سواحل مديترانه اي مي باشد. در فصل زمستان قبرس آب و هوايي معتدل دارد و با بارش باران و برف رو برو است. قبرس داراي بهترين آب و هوا است و داراي آب و هواي سالمي دارد. بهترين زمان سفرو رزو تور قبرس شمالي در فصل بهار و پاييز مي باشد كه آب و هواي خنك و ملايمي دارد. در صورتي كه بخواهيد زيبايي هاي آن را در تابستان ببينيد، كلاه آفتاب گير و كرم ضد آفتاب به همراه داشته باشيد تا گرماي آن شما را غافلگير نكند.

رزرو آنلاين تور پاتايا

مي توانيد با خريد آنلاين تور پاتايا به بازديد از  دنياي زير آب در شهر پاتايا بپردازيد كه يكي از بزرگترين آكواريوم هاي كل دنيا در شهر پاتايا واقع شده است، اين آكواريوم بسيار مجهز شامل يك تونل بسيار بزرگ و طولاني است كه به صورت همزمان تعداد زيادي از توريست ها مي توانند وارد آن شوند و تجربه اي فوق العاده را در تور پاتايا بدست آورند. يكي ديگر از تفريحاتي كه مي توانيد در تور پاتايا تجربه كنيد بازديد از پارك فيل ها در اين شهر است، شما در اين پارك مي توانيد تعداد بسيار زيادي فيل را مشاهده كنيد كه اكثرا آنها داراي سن بالايي هستند و ديگر نمي توانند در جنگل هاي شهر پاتايا زندگي كنند، از جمله فعاليت هاي فوق العاده اي كه مي توانيد در اين پارك انجام دهيد غذا دادن به اين فيل ها است كه علي الخصوص براي كودكان مي تواند جذاب باشد.

تور وارنا 

گرجستان را مي توان يكي از مهم ترين كشورهاي گردشگري در شرق اروپا توصيف كرد كه طبيعت بسيار زيبا و مراكز تاريخي و گردشگري بسيار زيادي را در خود جاي داده است. از مهم ترين شهرهاي گردشگري تورهاي جذاب اين كشور مي توان به تور تفليس و تور وارنا اشاره نمود كه كاخ هاي بسيار زيادي را در خود جاي داده است و از مهم ترين مراكز گردشگري تاريخي در كشور گرجستان به شمار مي رود. در صورتي كه مي خواهيد از اين كشور بازديد كنيد، قطعا براي ورود از ايران به سمت تفليس سفر خواهيد كرد پس سعي كنيد كه از رودخانه، پارك ها، آب گرم و كاخ هاي قديمي تفليس ديدن كنيد

 

امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۴۷:۵۲ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 2
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب