تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

در اين مقاله با تورهاي زير آشنا ميشويم:

سفر به مالزي

مالزي كشوري بي نظير و متفاوت است. بيشترين تفاوت اين كشور با ساير همسايگان خود در فرهنگ و مذهب است. اغلب مردم مالزي مسلمان هستند. گذشته از اين ها شرايط آب و هوايي بسيار ويژه اي در اين منطقه حكمفرماست كه تجربه چنين شرايطي شايد براي تك تك افراد جالب توجه باشد. مالزي يكي از كشورهاي گردشگر پذير آسيايي است كه در سال هاي اخير تلاش هاي بسياري براي توسعه صنعت گردشگري خود كرده است. اگر تاكنون سفر به اين كشور زيبا و پر جاذبه را تجربه نكرديد، دير نشده است. شما هم اكنون مي توانيد براي خريد تور مالزي و سفر به اين كشور ديدني اقدام نماييد.

تور مالزي

آب و هواي مالزي

آب و هواي مالزي، بسيار مرطوب است و به دليل وجود اقليم خاص در اين منطقه و بادهاي موسمي، بارندگي در كشور مالزي به وفور اتفاق مي افتد. در مالزي دو فصل پر بارش وجود دارد. از نوامبر تا اواخر مارس ميزان بارندگي به شدت زياد است و بخش هاي شرقي مالزي هميشه درگير بارش هاي موسمي هستند. از ماه مه تا سپتامبر بادهاي موسمي ديگري، اين بار از سمت غرب شروع به وزيدن مي كنند و بخش هاي غربي اين كشور را تحت تاثير قرار مي دهند. ماه جولاي، كم بارش ترين ماه سال است و هوا به نسبت گرم مي شود. البته در اين ماه هم همچنان بادهاي شديد و گرم، گهگاهي شروع به وزيدن مي كنند. البته به طور كلي آب و هواي مالزي، گرم و مرطوب است. شايد علت اين امر نزديكي مالزي به خط استوا باشد كه شرايط آب و هوايي استوايي بهره مي برد.

بهترين زمان براي خريد تور مالزي

شرايط آب و هواي مالزي اغلب در تمام طول سال، بارندگي در اين كشور دائمي است، بهتر است، خود را با اين شرايط وفق دهيد و بهترين زمان براي سفر با تور لوكس مالزي را انتخاب كنيد. از نظر آب و هوايي، بهترين زمان براي سفر به مالزي، از اواخر ماه مارس تا اكتبر مي باشد. در اين موقع از سال به نسبت ديگر فصول، ميزان بارندگي ها كم تر بوده و اغلب عصر ها باران مي بارد. البته بايد اين موضوع را در نظر داشته باشيد كه در اين ايام سال، كشور مالزي با مشكل آلودگي هوا دست و پنجه نرم مي كند. اگر بخواهيد در موقع رونق كار فستيوال هاي مختلف به اين كشور سفر كنيد، بايد ماه ژانويه و فوريه را براي سفر انتخاب كنيد. البته ميزان بارندگي در اين موقع از سال زياد است.

سفر به ويتنام

در جنوب شرق آسيا كشوري زيبا و با فرهنگي جالب و خاص به نام ويتنام قرار دارد. ويتنام شايد براي بسياري از افراد كشوري ناشناخته باشد و شايد حتي ندانيد اين كشور در كدام منطقه از جهان واقع شده است. اما به هر حال بايد بگوييم ويتنام در سال هاي اخير توانسته است، مانند ديگر كشورهاي پر گردشگر نظير تايلند، تلاش هاي بسياري در جهت جذب توريست انجام دهد. اگر شما هم به فرهنگ مردم جنوب شرق آسيا علاقه مند هستيد، پيشنهاد مي كنيم، حتما كشور ويتنام را در ليست مقاصد سفر خود قرار دهيد. جالب است بدانيد برخلاف چيزي كه اكثر افراد تصور مي كنند، ويتنام داراي چشم انداز هاي طبيعي فراواني است و جاذبه هاي گردشگري و طبيعي بسيار زيادي در اين كشور واقع شده است. براي افرادي كه اهل مسافرت و جهانگردي هستند، سفر به ويتنام خالي از لطف نيست.

سفر به ويتنام از طريق تور

سفر به ويتنام به طرق مختلفي امكان پذير مي باشد. شما مي توانيد خود خريد بليط هواپيما ويتنام را انجام دهيد و به اين كشور سفر كنيد يا اين كه مي توانيد از روش بهتر و به صرفه تري استفاده كرده و با خريد آنلاين تور ويتنام به اين كشور دوست داشتني آسيا سفر كنيد. هر دو حالت امكان پذير مي باشد. اما اگر از طريق تور ويتنام اقدام كنيد، ديگر لازم نيست، نگران برخي مشكلات احتمالي و هماهنگي هاي مختلف باشيد. تمامي اقدامات لازم توسط تور شما انجام مي شود و شما به راحتي و البته با صرف كمترين هزينه مي توانيد با اطمينان كامل به ويتنام سفر كرده، از مكان هاي ديدني آن ديدن كرده و با خيال راحت و بدون داشتن دغدغه خريد بليط و ديگر مسائل به كشور باز گرديد. به ويژه اگر براي اولين بار است كه مي خواهيد به اين كشور سفر كنيد، ريسك نكرده و مراحل كار را به يك تور مناسب بسپاريد. البته به طور كلي نيز پيشنهاد مي كنيم تمامي افراد تا جايي كه امكان دارد، از خدمات تورها استفاده كنند و با خيال راحت به مسافرت بپردازند.

بهترين زمان خريد تور ويتنام از نظر آب و هوا

به طور كلي داراي آب و هواي ويتنام موسمي استوايي است. اما در قسمت شمال اين كشور هوا كوهستاني و سرد است و زمستان هاي بسيار سردي دارد. در بخش جنوبي ويتنام آب و هوا كاملا استوايي مي باشد. به طور كلي مي توانيم بگوييم ويتنام تنها داراي دو فصل تابستان و زمستان مي باشد. تابستان از ماه مه شروع شده و تا اكتبر ادامه مي يابد. تقريبا مي توانيم بگوييم تابستان از اواسط بهار آغاز شده و تا اواسط پاييز ادامه مي يابد. زمستان هم از ماه نوامبر آغاز شده و تا آوريل ادامه دارد. حال با اين اوصاف اگر بخواهيم بگوييم كه بهترين زمان براي خريد تور ارزان ويتنام و سفر به اين كشور چه موقع است، مي توان گفت فصل بهار و پاييز زمان هاي بسيار مناسبي براي سفر به اين منطقه مي باشند. چرا كه در اين زمان ها آب و هوا حالت معتدل داشته و زياد سرد يا خيلي گرم نيست.

بهترين زمان خريد تور ويتنام از نظر قيمت

در بخش قبل در مورد بهترين زمان سفر به ويتنام از نظر آب و هوا صحبت كرديم. همان طور كه مي دانيد در فصل بهار و پاييز حجم مسافران و گردشگران بسيار زيادي به ويتنام سفر مي كنند و در اين زمان به تبع قيمت خدمات و امكاناتي كه در اختيار شما قرار مي گيرد، به مراتب بيشتر از ساير مواقع سال است. از اين رو اگر مي خواهيد يك سفر ارزان به ويتنام داشته باشيد، شايد قيمت تور ويتنام در تابستان يا زمستان، گزينه مناسبي باشد. البته پيش از اين كار از اطلاعات آب و هواي روزانه ويتنام آگاه شويد و سپس براي خريد تور ويتنام اقدام نماييد.

سفري خاطره انگيز به بانكوك همراه با تور بانكوك

بانكوك مركز كشور تايلند بوده كه در بخش جنوب شرقي آسيا واقع شده است. تايلند در سال هاي اخير رشد چشم گيري در زمينه گردشگري داشته است و در حال حاضر در رده ي پر بازديد ترين كشورهاي گردشگري جهان قرار دارد. در اين كشور مي توانيد انواع فرهنگ ها را ببينيد. جاذبه هاي طبيعي، تاريخي و تفريحي بسيار زيبايي در بانكوك قرار دارد كه ديدن آن ها خالي از لطف نيست. اگر مي خواهيد سفر به جنوب شرق آسيا را آغاز كنيد، پيشنهاد ما به شما شهر بانكوك است. البته بهتر است، پيش از انتخاب و سفر به اين شهر، با شهر بانكوك بيشتر آشنا شويد

تور بانكوك

آب و هواي بانكوك

بانكوك در منطقه جنوب شرق آسيا قرار داشته و از اين رو از شرايط آب و هوايي اين منطقه پيروي مي كند. آب و هواي بانكوك به طور كلي گرمسيري بوده و داراي دو فصل مي باشد. 6 ماه در بانكوك بارش باران به وفور اتفاق مي افتد و در 6 ماه بعدي شرايط آب و هوايي تغيير كرده و از رطوبت هوا كاسته مي شود. تقريبا مي توان گفت در تمام روزهاي سال، دماي هوا بالا است و تحمل اين شرايط، شايد براي مسافران خارجي سخت باشد. در بانكوك، ماه آوريل گرم ترين ماه سال است و رطوبت هوا به شدت كاهش پيدا مي كند. اما به تدريج و در فصل تابستان، به دليل وجود ابرهاي باران زا، دماي هوا كمي كاهش پيدا مي كند. فصل خشك سال از ماه نوامبر كه مصادف با آبان ماه است، آغاز شده و تا آوريل ادامه پيدا مي كند. بر عكس فصل باراني بانكوك از ماه مي آغاز شده و تا پايان اكتبر يعني تا اوايل آبان ادامه پيدا مي كند.

بهترين زمان براي خريد تور بانكوك

با توجه به اين شرايط آب و هوايي خاص شايد شما هم مي خواهيد بدانيد كه بهترين زمان براي خريد تور بانكوك و سفر به اين شهر چه زماني است؟ اگر شرايط آب و هوايي برايتان اهميت دارد، مي توانيم بگوييم كه بهترين زمان براي خريد تور بانكوك، از اوايل آبان تا اواسط فروردين مي باشد. در اين موقع از سال رطوت هوا به شدت كاهش مي يابد و دماي هوا نيز مساعد تر مي شود. بنابراين تحمل شرايط آب و هوايي بانكوك در اين موقع از سال آسان تر است و توصيه مي كنيم، تور بانكوك را در اين بازه ي زماني خريداري كنيد. اما اين موضوع را نيز بايد در نظر داشته باشيد كه خدمات شهري شامل هتل ها، فروشگاه ها، رستوران ها، مناطق تفريحي و ... در اين موقع از سال گران تر خواهد بود و اگر با قيمت تور بانكوك در اين موقع از سال مشكل داريد، مي توانيد زمان هاي ديگري را نيز براي خريد تور بانكوك انتخاب كنيد. براي مثال شما مي توانيد اوايل نوامبر يا ماه هاي مارس و آوريل را براي سفر خود انتخاب كنيد. در اين ماه ها شرايط آب و هوايي ايده آل نيست؛ اما به نسبت ديگر ماه هاي سال قابل تحمل تر است و از طرف ديگر، هزينه هاي سفر به بانكوك نيز در اين شرايط زماني كم تر خواهد شد

آشنايي با تور تايلند

كشور تايلند يكي از كشورهاي ساحلي آسيا است كه مورد توجه تورهاي مسافرتي بسياري قرار دارد. در تايلند چند شهر بزرگ وجود دارد كه مي توانيد در سفرهاي خود از آنها ديدن كنيد و در كنار استراحت در ساحل هاي تفريحي آن از جاذبه هاي گردشگري و تاريخي شهر نيز ديدن كنيد و با فرهنگ و آداب و رسوم مردم تايلند نيز آشنا شويد. تور تايلند يكي از تورهاي گردشگري مهم در كشور تايلند به شمار مي رود. به گونه اي كه سالانه هزاران مسافر خارجي به تايلند آمده و در آن به گردش و تفريح مشغول مي شوند. تايلند اگرچه شهر ساحلي كوچكي است، ولي به خاطر نزديكي به شهر بانكوك پايتخت كشور تايلند، دسترسي به آن نيز راحت است. آنچه باعث شده تا تور تايلند مورد توجه توريست ها قرار بگيرد، جمع شدن جاذبه هاي گردشگري تفريحي، تاريخي و فرهنگي در كنار امكانات تفريحي مناسب مثل هتل ها، بارها، استراحتگاه هاي ساحلي و ... است. در ادامه اين مقاله به معرفي اين جاذبه هاي گردشگري نيز خواهيم پرداخت.

بهترين زمان براي سفر به تايلند

تايلند يكي از شهرهاي ساحلي كشور تايلند است كه داراي آب و هواي خوبي نيز هست. دليل اين آب و هواي تايلند مساعد، نزديكي تايلند به خط استوا و آب هاي اقيانوسي است كه باعث شده تا اين شهر كمتر هواي خيلي سرد را تجربه كند. به طور كلي مي توان گفت كه آب و هواي تايلند گرمسيري بوده و در تمام طول سال رطوبت بالايي دارد. زمستان هاي تايلند هم آب و هواي سردي نداشته و البته ميزان بارش ها در آن كم است. فقط در ماه هاي مه تا نوامبر در اين شهر باران مي بارد و اوج بارش باران در تايلند مربوط به ماه سپتامبر است. اين بارش ها نيز فقط به صورت رگباري و گذرا بوده و كمتر پيش مي آيد كه يك روز تمام باران ببارد. با توجه به مواردي كه گفتيم، به نظر مي رسد بهترين زمان براي انتخاب تور ارزان تايلند ماه هاي اوليه بهار و ماه هاي اوليه پاييز باشد. روزهايي كه هوا نه خيلي سرد است و نه آن قدر گرم مي شود كه قابل تحمل نباشد. نكته ديگري كه وجود دارد اين است كه در اين ماه ها جشن ها و مراسم هاي پر تعدادي در شهر پاتايا و شهرهاي اطراف برگزار مي شود؛ كه مي تواند بخشي از جاذبه هاي گردشگري تور تايلند نيز باشد.

جاذبه هاي گردشگري تور تايلند

مهمترين عامل محبوبيت تور لحظه آخري تايلند به خاطر ساحل هاي تفريحي آن است. ساحل جامتين يكي از همين استراحتگاه هاي ساحلي در تايلندست. يك ساحل شني به وسعت شش كيلومتر كه به دور از شهر قرار گرفته و امكانات تفريحي خوبي دارد. نونگ نوچ نيز يك باغ گرمسيري بزرگ است و از جاذبه هاي گردشگري تور تايلند به شمار مي رود. در اين باغ كه امروزه به صورت يك پارك گردشگري در آمده، مي توانيد طعم انواع ميوه هاي گرمسيري را بچشيد و در آن به گردش بپردازيد.
يكي از جاذبه هاي ديگر شهر، فيل هاي تايلندي است. مكاني كه به جزيره فيل ها مشهور است و مي توانيد با بازديد از آنجا با زندگي فيل ها آشنا شويد و حتي فيل سواري كنيد. جزيره مرجاني ديگر مكان تفريحي شهر تايلند ست كه حتماً بايد آن را تجربه كنيد. يك جزيره با آب هاي شفاف و ساحل هاي شني كه مي تواند تجربه منحصر به فردي براي مسافران باشد.

تور تايلند

جاذبه هاي تاريخي تور تايلند

همين طور كه گفتيم شهر كوچك تايلند در كنار جاذبه هاي گردشگري تفريحي، داراي جاذبه هاي گردشگري تاريخي نيز هست. البته صنعت گردشگري شهر باعث شده تا امروزه مراسم هاي مذهبي كمتري در شهر برگزار شود. ولي هنوز خانه ها و مراكز قديمي در شهر ديده مي شوند. اغلب اين خانه هاي قديمي امروزه به هتل و بار تبديل شده و مسافران تايلند مي توانند از آنها ديدن كنند. تاريخچه شكل گيري بافت گردشگري در شهر پاتايا به اواخر جنگ جهاني دوم بر مي گردد. در حقيقت اين سربازان امريكايي بودند كه براي نخستين بار ساحل هاي پاتايا را براي استراحت و گردش انتخاب كردند. بعدها در دهه 1980 ميلادي شهرت تور تايلند همه گير شده و اين شهر مورد توجه گردشگران بسياري قرار گرفت. به همين خاطر بود كه كشور تايلند و شهردار پاتايا تصميم به سرمايه گذاري بيشتر بر روي جاذبه هاي گردشگري شهر گرفته و آن را به يك شهر تماماً توريستي تبديل كردند. از جمله جاذبه هاي گردشگري تاريخي تور تايلند مي توان به كوه بودا، بازار شناور پاتايا و رقص ها و جشن هاي سنتي مردم شهر اشاره كرد.

گلفام سفر ،سفري راحتي براي شما با رزرو هتل ، خريد بليط هواپيما و ... فراهم خواهد كرد.

امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۴۸:۴۸ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب