تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

جاذبه هاي تور آنتاليا

تور آنتاليا همانند تور استانبول جزو پرطرفدار ترين تورهاي گردشگري كشور تركيه مي باشد كه سالانه ايرانيان زيادي قصد رزرو آن را  مي كنند. اين شهر پر از آثار باستاني، دره هاي زيبا، سواحل و ديدني هاي متعدد مي باشد كه امكان ندارد شما در سفر به آنتاليا خسته شويد. حال قبل از اينكه از طريق سايت گلفام‌ سفر اقدام به رزرو تور گردشگري اين شهر كنيد بهتر است اطلاعات كامل ‌تري از آنتاليا داشته باشيد.

رزرو تور آنتاليا

راهنماي سفر به آنتاليا

شهر آنتاليا جزو محبوب ترين شهرهاي تركيه مي باشد كه در غرب اين كشور قرار گرفته و جزو اولين سكونتگاه هاي انساني در اين كشور به حساب مي‌آيد. با اين حال طبيعتا رزرو تور آنتاليا براي تاريخ دوستان بسيار جذاب خواهد بود زيرا در اين شهر، ديدني هاي باستاني و تاريخي زيادي را خواهيد ديد. علاوه بر اين سواحل بكر و بي نظير، اين شهر ساحلي مي تواند براي توريست ها جذاب باشد. لازم است بدانيد زبان رسمي مردم اين شهر تركي استانبولي بوده و ساعت تركيه حدود يك ساعت و نيم از تهران عقب تر است. اين شهر نسبتا امني بوده اما لازم است در اماكن شلوغ حواستان را به وسايل تان جمع كنيد. مي توان گفت آنتاليا طبيعتاً يكي از مراكز جذاب براي غواصي خواهد بود كه شما مي توانيد از بين سه جزيره، شش نقطه متفاوت را جهت غواصي انتخاب كرده و ساعاتي را به خوشگذراني بپردازيد. خريد كردن در اين شهر بي نظير نيز جذابيت هايي خواهد داشت به طوري كه بازار بزرگ و قديمي آنتاليا داراي انواع وسايل و محصولات است. از طرفي بهتر است كه در هنگام سفر به آنتاليا به پارك آبي بسيار معروف اين شهر نيز برويد زيرا جزو مهمترين جاذبه هاي گردشگري آنتاليا به شمار مي رود.

 

آب و هواي آنتاليا

توجه به آب و هواي مقصد، در هنگام سفر به كشورهاي خارجي از جمله مهمترين مواردي است كه مي‌تواند در كيفيت سفر تاثير بگذارد؛ به طوري كه قبل از رزرو تور آنتاليا لازم است آب و هواي اين شهر را مورد توجه قرار دهيد تا بتوانيد بهترين فصل را براي سفر انتخاب كنيد. لازم است بدانيد شهر آنتاليا با وجود شرايط جغرافيايي كه دارد داراي آب و هواي مديترانه اي بوده به طوري كه تابستان هاي آفتابي و زمستان هاي معتدل و باراني بر اين شهر حاكم است. حال با اين وجود مي‌توان گفت افرادي كه تمايل دارند از تفريحات آبي و ساحلي استفاده كنند مي‌توانند فصل تابستان را براي رزرو تور آنتاليا انتخاب نمايند. در اين فصل استفاده از ساحل هاي آفتاب نيز بي‌نظير خواهد بود اما لازم است بدانيد كه ممكن است در اين فصل گاهي با گرماي هوا رو به رو باشيد‌. فصل زمستان نيز فصل مناسب براي سفر به آنتاليا است زيرا تاكنون برف و يخبندان در اين شهر به ندرت ديده شده است.

قيمت تور آنتاليا

رزرو آنلاين هتل در تور آنتاليا

كشور تركيه و شهر آنتاليا با وجود اين كه جزو شهرهاي پيشرفته جهان به شمار مي رود طبيعتاً داراي اقامتگاه هاي بسيار لوكس و بي نظير خواهد بود از طرفي لازم است بدانيد افرادي كه تمايل دارند در هنگام سفر به آنتاليا در هزينه‌ هاي خود صرفه‌ جويي كنند مي توانند در اين شهر ساحلي و ديدني اقامتگاه هاي ارزان قيمتي را انتخاب نمايند. با اين حال به جرات مي‌توان گفت در آنتاليا هتل بد بسيار كم است و بيشتر هتل هاي آن از نوع خوب، خيلي خوب و عالي مي باشد. حال اگر مي خواهيد سفري بي نظير به اين شهر داشته باشيد مي توانيد با انواع رزرو هتل آنتاليا از طريق سايت گلفام‌ سفر آشنا شده و سپس در هنگام رزرو تور آنتاليا آنچه كه با سليقه تان همخواني دارد را انتخاب كنيد. در اين بين يكي از لوكس ترين هتل هاي ۵ ستاره اين شهر كه در منطقه لارا واقع شده است هتل باروت مي باشد كه ده دقيقه از ساحل آنتاليا فاصله داشته و حدود ۱۰ كيلومتر از فرودگاه اين شهر فاصله دارد. ديگر هتل بي نظير آنتاليا دل كاليستا بوده كه در منطقه بلك آنتاليا واقع شده است. اين هتل جزو لوكس ترين هتل هاي منطقه بلك محسوب مي گردد كه امكانات بي نظيري چون مركز آبگرم، پاركينگ رايگان، اينترنت رايگان، ۱۰ زمين گلف، ۵ زمين تنيس، ۱۰ رستوران و تنيس، سونا و جكوزي، استخر روباز و سرپوشيده و غيره دارد. هتل بايا ديگر هتل آنتاليا است كه در منطقه لارا واقع شده و حدود ۵ دقيقه از ساحل فاصله دارد. اين هتل نيز مانند ديگر هتل هاي ۵ ستاره شهر امكانات متعددي ارائه مي دهد.

 

هزينه هاي سفر به تور آنتاليا

همان طور كه گفته شد لازم است بدانيد در آنتاليا هتل ها و هاستل هاي متعددي وجود داشته كه تفاوت هايي از نظر قيمت  تور آنتاليا دارند، با اين حال هيچ گونه نگراني بابت اقامت در اين شهر براي گردشگران وجود ندارد. به طوري كه فرد مي تواند متناسب با بودجه اي كه در نظر گرفته است در اين شهر هتل رزرو كند. توجه به هزينه خورد و خوراك در تور آنتاليا از ديگر مواردي است كه مورد توجه افراد قرار مي گيرد.  لازم است بدانيد يكي از لذت بخش ترين، بخش هاي سفر در آنتاليا شكم گردي است زيرا در اين شهر با هر سليقه كه هستيد مي توانيد خوشمزه ترين غذاها را با قيمت هاي مقرون به صرفه پيدا كنيد. در آنتاليا انواع رستوران سنتي تركيه، دريايي و مديترانه ‌اي وجود داشته كه غذا هاي بي نظيري در آن طبخ مي كنند.

تور لوكس آنتاليا

قيمت تور آنتاليا

يكي از مهم ترين مواردي كه در قيمت تور آنتاليا تاثير مي گذارد ايرلاين ارائه دهنده تور و زمان رزرو اين تور مي باشد. به طوريكه اگر شما در فصل زمستان كه گردشگران كمتري اقدام به رزرو تور آنتاليا مي ‌كنند بخواهيد به اين شهر سفر كنيد طبيعتاً خواهيد توانست با قيمت كمتري سفري بي نظير را تجربه نماييد، زيرا در فصل تابستان با وجود تعطيلي مدارس طبيعتا افراد بيشتري قصد سفر به اين شهر را دارند. همچنين لازم است كه بدانيد انتخاب ايرلاين بايد بسته به بودجه اي باشد كه براي سفر به اين شهر در نظر گرفته ايد. از طرفي خدمات ارائه شده در هر تور از ديگر مواردي است كه تأثير زيادي در قيمت آن مي گذارد.

 

رزرو بليط هواپيما آنتاليا

يكي ديگر از خدمات ارائه شده در سايت گلفام سفر خريد بليط هواپيما براي شهرهاي داخلي و خارجي مي باشد به طوري كه در هنگام سفر به آنتاليا شما مي توانيد بليط مورد نظر خود را از طريق اين سايت دريافت كنيد. توجه داشته باشيد براي اين امر لازم است كه كلاس پروازي مورد نظرتان را انتخاب كنيد به طوري كه بايد بدانيد فرست كلاس بهترين كلاس پروازي براي خريد بليط آنتاليا مي باشد كه خدمات ويژه‌اي در آن ارائه مي‌شود. اما اگر تمايل به كاهش هزينه هاي سفر داريد بهتر است بليط اقتصادي آنتاليا را رزرو نماييد. پس از اين امر بايد زمان سفرتان را مشخص كرده و تا متناسب با شرايط شما تورهاي موجود ارائه شود كه در اينجا مي توانيد متناسب با سليقه تان اين بليط را رزرو كنيد.

رزرو آنلاين تور آنتاليا

انواع تور گردشگري آنتاليا

يكي ديگر از نكات مهم در هنگام سفر به آنتاليا براي رزرو تور گردشگري اين شهر توجه به تور لوكس آنتاليا و تور لحظه آخري آنتاليا است. توجه داشته باشيد افرادي كه تمايل دارند سفري اقتصادي و به صرفه داشته باشند مي‌توانند تور آنتاليا لحظه آخري كه توسط چارتر كنندگان ارائه مي شود را انتخاب كنند. اما تور لوكس آنتاليا به آن دسته از افراد پيشنهاد مي‌شود كه مي‌خواهند سفري بي نظير را به اين شهر تجربه كنند. با اين وجود شما در تور لوكس آنتاليا در بهترين هتل ها اقامت خواهيد داشت و به طور حتم سفري بي نظير در انتظارتان است اما بايد بدانيد براي اين تور لازم است هزينه بيشتري بپردازيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۱۹:۱۶ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]

شهر دبي در چند سال اخير به شهري شگفت انگيز و به يكي از مهم ترين جاذبه هاي گردشگري دنيا تبديل شده است، با اين حال مشاهده مي شود كه تور دبي سالانه توسط افراد زيادي رزرو مي شود به طوري كه در حال حاضر سايت هاي اينترنتي مختلفي اقدام به ارائه انواع تور گردشگري اين شهر نموده و جهت رزرو اين تور افراد مي توانند از طريق سايت هاي مختلف از جمله سايت گلفام سفر اقدام نمايند.

قيمت تور دبي

يكي از پرطرفدارترين تور ها در بين گردشگران سراسر دنيا تور گردشگري دبي مي باشد. زيرا اين شهر جزو لوكس ترين و مدرن ترين شهرهاي دنيا به شمار مي رود كه داراي مناطق گردشگري بسيار متنوعي است. همچنين هتل ها، رستوران ها و مراكز خريد متعددي در جاي جاي اين شهر واقع شده است كه تمامي اين موارد موجب شده است سفر به دبي براي همه افراد جذاب باشد.

تور دبي

حال در خصوص قيمت تور اين شهر لازم است بدانيد معمولاً اين تور براي ايرانيان مناسب است زيرا شهر دبي با كشور ايران فاصله چنداني نداشته و از طرفي مي توانيد با رزرو اين تور از سايت گلفام سفر، با كيفيت ترين و ارزان قيمت ترين تور دبي را رزرو كنيد. بايد توجه داشته باشيد فصل رزرو تور از جمله مواردي است كه مي تواند در اين قيمت تاثيرگذار باشد به طوري كه اگر در فصل هاي كم مسافر اقدام به سفر به اين شهر زيبا نماييد، قيمت تور، قيمت بليط و حتي قيمت اقامتگاه مورد نظر شما بسيار مناسب خواهد بود.

رزرو آنلاين هتل در دبي

با توجه به اينكه داشتن اقامتگاه مناسب در هنگام سفر به دبي جزو آن دسته از مواردي است كه مي تواند در كيفيت سفر تاثير زيادي بگذارد، مشاهده مي شود كه در سايت گلفام سفر انواع مختلفي از هتل هاي دبي وجود داشته كه افراد مي توانند با توجه به شرايط خود نوعي از آن را انتخاب كنند. مثلا مي توان گفت يكي از معروف ترين هتل ها براي رزرو هتل دبي در كشور امارات متحده عربي، هتل جميرا امارات تاورز مي باشد كه جزو لوكس ترين هتل هاي اين شهر است و داراي ۴۰۰ اتاق كاملاً مجهز بوده و اين هتل داراي امكاناتي چون صرافي، پاركينگ رايگان، سالن اجتماعات، استخر، رستوران و كافي شاپ است. به طوري كه مي توانيد خوشمزه ترين غذاهاي ژاپني، بريتانيايي، ايتاليايي و لبناني را در رستوران آن ميل كنيد. هتل سوفيتل داون تاون ديگر هتل بي نظير بوده كه در مقابل برج الخليفه اين شهر با ديزاين فرانسوي قرار دارد با اين حال بي اندازه لوكس و ديدني است. اين هتل داراي استخر روباز، رستوران، اتاق هايي با رنگ آبي و قهوه اي، اينترنت رايگان، صرافي و مراكز خريد سوغاتي مي باشد. هتل القصر يكي ديگر از هتل هاي برتر دبي بوده كه تعداد زيادي از كنسرت هاي معروف اين شهر در آن برگزار مي شود. هتل القصر چيدمان عربي داشته و ساحل اختصاصي به طول ۲ كيلومتر و آلاچيق هاي بسيار مدرن دارد كه اقامت در اين هتل مي تواند براي شما بي نظير باشد.

راهنماي سفر با تور دبي

با وجود اينكه در هنگام رزرو تور ارزان دبي قرار است به يك كشور خارجي سفر كنيد طبيعتاً لازم است در خصوص اين شهر اطلاعاتي داشته باشيد تا سفري بي نظير تر براي شما رقم بخورد. دبي كه جزو مهمترين مقاصد گردشگري ايرانيان به حساب مي آيد تفريحات بسيار زيادي داشته كه به همين دليل بهتر است برنامه سفر مناسبي بچينيد و مهمترين جاذبه هاي اين شهر را بشناسيد تا بتوانيد در هنگام سفر از آنها ديدن كنيد. فواره هاي رويايي كه در نزديك برج خليفه است جزو ديدني ترين جاذبه هاي اين شهر بوده كه حركت اين فواره ها به همراه رقص نور و موسيقي دل انگيز، بسيار ديدني مي باشد. همچنين يكي از جذاب ترين ديدني هاي دبي برج الخليفه است كه تماشاي شهر مدرن دبي، از بالاي اين برج بسيار هيجان انگيز مي باشد. توجه داشته باشيد جهت رفتن به اين برج بايد اقدام به خريداري بليط كنيد كه براي رزرو اين بليط مي توانيد به صورت آنلاين نيز اقدام نماييد. بزرگترين مركز خريد سرپوشيده دنيا كه در آن انواع برند ها و محصولات يافت مي شود دبي مال بوده كه طبيعتا گشت و گذار در اين مركز خريد و بازديد از جاذبه هاي ديدني آن بسيار توصيه مي شود. همچنين مي توانيد در اين مركز خريد جذاب ترين سوغاتي ها را براي عزيزانتان بخريد.

بليط هواپيما دبي

يكي ديگر از خدماتي كه در سايت گلفام سفر ارائه مي شود رزرو بليط هواپيما مقصد از جمله شهر دبي مي باشد. به طوري كه اگر قصد رزرو تور دبي را داشته باشيد مي توانيد با تكميل اطلاعات مورد نياز از جمله مبدا و مقصد، تاريخ رفت و برگشت و نوع بليط مورد نظرتان، نتايج حاصله را مشاهده كرده و سپس با توجه به سليقه خود بليط مورد نياز را جستجو كنيد. توجه داشته باشيد انواع بليط هواپيما دبي داراي كلاس هاي پروازي متفاوتي بوده كه مي توانيد با توجه به بودجه اي كه براي سفر به دبي در نظر گرفته ايد اين كلاس پروازي را انتخاب كنيد. همچنين توجه داشته باشيد با خريد بليط هواپيما و رزرو تور دبي از اين سايت خدمات ديگري چون بيمه مسافرتي، خدمات اختصاصي تشريفات فرودگاه، ترانسفر فرودگاهي، ويزا و غيره را دريافت خواهيد كرد.

بليط هواپيما دبي

هزينه هاي سفر به تور دبي

در هنگام رزرو تور دبي يكي از مهمترين مواردي كه مورد توجه افراد و مسافرين قرار مي گيرد، هزينه هاي سفر به تور لوكس دوبي است. به طور كلي بايد توجه داشته باشيد كه دبي يكي از شهرهاي لوكس و گران بوده و با اين حال لازم است كه بودجه كافي براي سفر به اين شهر در نظر بگيرد. مثلاً مشاهده مي شود هاستل ها و هتل هاي اين شهر تنوع چنداني نداشته و تمامي آنها از كيفيت بسيار بالايي برخوردار بوده اما قيمت آن نيز نسبتا بالا است. هزينه خورد و خوراك يكي ديگر از هزينه هايي است كه بايد به آن توجه شود به طوري كه بايد بدانيد اگر در رستوران ها و هتل هاي دبي غذا ميل كنيد طبيعتاً بايد هزينه زيادي بپردازيد زيرا غذاهاي اين مكان ها بسيار با كيفيت مي باشد. اما اگر بخواهيد در هزينه هاي سفر تان صرفه جويي كنيد مي توانيد قيمت هاي منطقي در ديگر نقاط شهر پيدا كرده و در رستوران هاي محلي غذاهاي خوشمزه اما ارزان تري را ميل كنيد. هزينه حمل و نقل ديگر هزينه اي است كه در سفر به دبي براي شما وجود دارد. حال اگر براي رسيدن به مقصد عجله نداشته باشيد مي توانيد از اتوبوس استفاده كرده كه قيمت نسبتاً مناسبي دارد. تاكسي كه وسيله اي راحت تر براي طي كردن مسافت هاي دور در دبي است نسبت به اتوبوس هزينه بيشتري دارد.

آب و هواي دبي

قبل از رزرو تور لحظه آخري دبي لازم است كه آب و هواي اين شهر مورد توجه قرار گرفته تا بهترين زمان سفر به آن بررسي شود. توجه داشته باشيد اين شهر داراي آب و هواي بياباني و استوايي است به همين دليل در بيشتر ماه هاي سال درجه حرارت و رطوبت در آن بالا است. با اين وجود مي توان گفت فصل زمستان و تعطيلات سال نو ميلادي بهترين فصل سفر به دبي بوده زيرا در اين ماه هاي سال آب و هواي دبي در بهترين حالت خود قرار دارد. اما بايد توجه داشته باشيد كه همه هزينه ها در گران ترين حالت خود نيز هستند.

تور لوكس دبي

تور لوكس و تور لحظه آخري دبي

بسياري از افراد در هنگام رزرو تور دوبي به دنبال تورهاي لوكس و درجه اول هستند كه براي اين امر مي توانيد به سايت گلفام سفر مراجعه كرده تور هايي كه بهترين امكانات را ارائه مي دهند را انتخاب كنيد. تور لحظه آخري نيز ديگر تور ارائه شده در اين سايت است كه معمولاً قيمت مناسب تري دارد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۵۱:۵۷ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]

تور مالزي و جاذبه هاي گردشگري آن

تور مالزي فرصتي عالي براي گردشگران و توريستان مي باشد تا كه بتوانند از گنجينه هاي تاريخي و جاذبه هاي گردشگري كشور مالزي بازديد كنند. با تور مالزي مي توان به كوالالامپور پايتخت مالزي رفت و با فرهنگ و آداب و رسوم مردم اين شهر آشنا شد. جاذبه هاي گردشگري مالزي در سرتاسر اين كشور پراكنده شده اند و لحظاتي بياد ماندني را براي مسافرين تور مالزي به ارمغان مي آورند.

جاذبه هاي گردشگري كوالالامپور در تور مالزي

شهر كوالالامپور عروس مالزي مي باشد و جاذبه هاي زيادي در قلب خود قرار داده است. اين جاذبه ها دست ساز بشر هستند و بهتر است با تور مالزي از آنها بازديد كنيد. بهترين شاخصه مالزي برج هاي دو قلوي پتروناس مي باشد و بيشتر مردم جهان با آنها آشنا مي باشند. استخرها، آبگيرها، رستوران ها و مراكز خريد بسيار زيادي در اطراف اين برج ها قرار دارند. اين دو برج از طريق پلي در بين طبقات 41 و 42 به هم مرتبط شده اند.

تور مالزي گلفام سفر

يكي ديگر جاذبه هاي شهر مالزي موزه ملي مالزي است. اين موزه در نزديكي باغ هاي درياچه پردانا مستقر شده است كه نشان دهنده تاريخچه باشكوه مالزي است. ساختمان اين موزه از جمله بناهاي ديدني و معماري هاي بومي شهر مي باشد كه در دل خود گنج هاي زيادي را نهفته است.
برج كي ال در يك منطقه حفاظت شده جنگلي بوكيت شهر قرار دارد و محبوبيت زيادي براي مردم مالزي دارد. از بالاي تراس آن مي توان چشم انداز باشكوهي از شهر داشت.
افرادي كه علاقمند به كاوش هستند مي توانند به غارهاي باتو يا همان ميمونه ها بروند. اين غارهاي باشكوه در ميان صخره ها قرار دارند و مجسمه هاي زيادي با قدمت 100 ساله در اطراف آن ديده مي شود. با تور ارزان مالزي مي توانيد به ديدن مراسم و جشنواره هايي كه در اين غارها انجام مي شود برويد.

نكاتي درباره خريد در تور ويتنام

نكاتي وجود دارد كه شما بايد در هنگام خريد در ويتنام مورد توجه قرار بدهيد. يكي از اين نكات اين است كه وقتي كالايي در اين كشور خريداري مي كنيد توجه كنيد كه آيا ساخت خود كشور است يا اينكه از كشور هاي ديگر وارد شده است. اگر كالاي مورد نظر شما ساخت كشور ويتنام باشد، ارزان خواهد بود ولي اگر وارداتي باشد خيلي گران مي باشد. نكته ديگر درباره پول مي باشد. بهتر است شما قبل از سفر خود، پول خود را به واحد پول كشور ويتنام يعني دونگ تبديل كنيد چون خريد كردن با واحد پول خود كشور ويتنام بسيار ارزان تر از خريد با يورو يا دلار است. بهترين زمان براي خريد كردن در كشور ويتنام صبح زود و يا غروب مي باشد. قانون بسيار خوبي كه در اين كشور وجود دارد اين است كه فروش كالا هاي كپي كالاي اصل ممنوع است ولي با اين وجود ممكن است در برخي مناطق شاهد كالاهاي تقلبي و كپي باشيد به همين دليل بايد در هنگام خريد دقت كافي را به خرج دهيد.

مناطق شمالي ويتنام

مناطق شمالي ويتنام داراي دو فصل است يكي فصل خشك كه از دسامبر تا مارس ادامه دارد و فصل ديگري كه فصل باراني نام دارد از آوريل تا سپتامبر ادامه دارد. مناطق شمالي همانطور كه از نام هاي فصول آن مشخص است آب و هواي خشك و سرد دارد. برخي از گردشگران تور ويتنام به آب و هواي سرد و سفر در اين فصل ها علاقمند هستند. بهترين زمان براي سفر به مناطق شمالي اواسط فصل خشك مي باشد در اين فصل با اينكه هوا خشك مي باشد ولي باز هم از زيبايي هاي اين كشور كم نمي كند. اين منطقه از كشور در فصل هاي گرم آب و هواي گرم و خشك دارد ولي در فصل هاي سرما آب و هواي اين منطقه بسيار سرد و خشك مي شود.

مهمترين مراكز گردشگري در تور بانكوك

زماني كه شما تور بانكوك را خريداري مي كنيد، ممكن است در ابتداي ورود به شهر با وجود مراكز متعدد گردشگري و رفاهي كه در اين شهر وجود دارد كمي گيج شويد ولي در ادامه مي توانيد با استفاده از خدمات تور به راحتي به تمامي مراكز گردشگري شهر از جمله مراكز تاريخي و طبيعي دسترسي داشته باشيد. مردم بانكوك بسيار خونگرم هستند و قطعا بازديد از شهر بانكوك مي تواند تجربه اي دلنشين براي شما باشد. در ادامه مهمترين مراكز گردشگري در شهر بانكوك را به شما معرفي خواهيم كرد كه شما مي توانيد با خريد تور اين شهر از آنها بازديد به عمل آوريد. در ميان تمامي اين مراكز گردشگري، شما مي توانيد خوراكي هاي خوشمزه تايلندي، چيني و آسياي دور را در اين شهر و در رستوران هاي شيك يا رستوران هاي معمولي و دكه هاي خياباني امتحان كنيد.

از ديدن معبد سپيده دم غافل نشويد!

شايد بتوان گفت كه در تور بانكوك ، معبد سپيده دم مهمترين مركز گردشگري است كه از آن ديدن مي كنيد. وات آرون درست بر روي رودخانه وا فو بنا شده است و نمادي از شهر بانكوك به شمار مي رود. حتما جلوه اين معبد به خصوص در شب هنگام براي شما جذاب و ديدني خواهد بود و شما مي توانيد براي اينكه روز بسيار خوبي را در بانكوك داشته باشيد، نيم روز را براي بازديد از معبد وات آرون اختصاص دهيد. اين معبد يكي از مهمترين معابد در كنار معبد بوداي خوابيده است كه از لحاظ تاريخي بسيار مهم بوده و مي تواند نقطه شروع بسيار خوبي براي بازديد از شهر بانكوك باشد. در ادامه بيشتر با جاذبه هاي شهر بانكوك آشنا خواهيد شد. اين معبد براي بازديد 3 تا 4 ساعته گزينه اي بسيار مناسب است.

تور بانكوك

بازارهاي شناور را از دست ندهيد

همانطور كه گفته شد، بانكوك با وجود مدرنيته اي كه هم اكنون به خود گرفته است ولي مردمي سنتي دارد كه هنوز مانند قديم كسب درآمد مي كنند. يكي از جاذبه هاي تور بانكوك كه مي تواند براي شما بسيار جذاب باشد، بازديد از بازارهاي شناور شهر بانكوك در تايلند است. اين بازارها كه امروزه بسيار رايج شده اند در قسمت هاي مختلف رودخانه هاي تايلند در دسترس هستند و شما مي توانيد براي خريد ميوه و سبزيجات تازه تايلندي از اين بازارها ديدن كنيد. يكي از مهمترين ويژگي هاي اين مراكز خريد را مي توان عرضه ميوه اي استوايي به نام دوريان معرفي نمود كه ميوه اي بسيار خوش طعم با طرحي خاص مي باشد كه شايد نتوانيد در كشور خود اين ميوه را پيدا كنيد. به همين دليل توصيه مي شود در بازديد از اين بازارها حتما دوريان را تهيه كرده و ميل كنيد.

سفري با تور پاتايا

پاتايا از جمله مجمع الجزايري بوده كه در كشور تايلند قرار دارد و سالانه تور پاتايا هزاران گردشگر را روانه آنجا مي كند. اين شهر به دليل داشتن آب و هواي دريايي و معتدل از جمله شهرهايي است كه داراي پارك هاي طبيعي گوناگون بوده و زيبايي منحصر به فردي را از آن خود كرده است. تور پاتايا براي سفر به شهر پاتايا بيشتر بازديد از سواحل دريايي، باغ هاي گل و ديدن ورزش هاي آبي را مورد هدف خود قرار مي دهد. بهترين زمان سفر به اين شهر توريستي اوايل اسفند ماه تا اواخر ارديبهشت ماه در ايران مي باشد زيرا در اين زمان از سال پاتايا پذيراي باران هاي ملايم و گرمي كمي است هر چند كه چنين جزيره هايي هيچ گاه گرمي شديدي را به خود نمي بينند. در اين شهر معابد زيادي مربوط به بودايي ها وجود داشته كه اجازه ي ورود به آنها براي گردشگران ضمن پوشيدن لباس مخصوص و همراه شدن با آداب بودايي انجام مي گيرد.
بازديد از مراكز خريد زيبايي در شهر پاتايا جزء مهمترين برنامه هاي تور پاتايا بوده كه از جمله اين مراكز خريد مركز سنترال فستيوال و مركز رويال گاردن بوده كه علاوه بر داشتن اجناس و كالاهاي لوكس با مشهورترين برندهاي جهاني داراي نماي ساختماني زيبا هستند كه سبب شده تا زيبايي ساختمان اين مراكز توجه هر گردشگري را به سمت خود جلب نمايد. در شهر پاتايا هتل هاي مشهوري براي رزرو هتل وجوذ دارد ،مانند هتل ورنادا، هتل دياموند، هتل ويسپر و ... براي اقامت در اين شهر توريستي بهترين مكان بوده كه تور پاتايا سعي كرده بهترين شرايط اقامت را براي مسافران خود در نظر بگيرد.

معرفي شهر پاتايا

از شهرهايي كه در كشور تايلند مورد توجه بسياري از گردشگران قرار گرفته است شهر پاتايا مي باشد. اين شهر داراي سواحل دريايي فراواني بوده كه از نظر تفريحات دريايي توانسته سالانه پذيراي هزاران گردشگر و بازديد كننده باشد. تفريحاتي از قبيل موج سواري، حمام هاي متداول همراه با ماساژهاي محلي، غواصي و ... در اين شهر به صورت ۲۴ ساعته فعاليت داشته و سبب لذت بردن افرادي مي شوند كه به شهر پاتايا سفري داشته باشند.

بهترين زمان مسافرت به پاتايا

شهر پاتايا به دليل اينكه مجمع الجزيره اي در كشور تايلند است و لذا داراي آب و هواي دريايي و معتدلي بوده كه هر زماني از سال مي تواند لحظاتي خوش و دلپذير را براي مسافران خود به ارمغان آورد. اما باز هم ماه هاي نوامبر تا فوريه يعني از آبان ماه تا اواخر بهمن ماه شهر پاتايا بهترين هوا را داشته و از اقصي نقاط جهان بيشترين توريست را به خود مي بيند. در اين ماه از سال شهر پاتايا شاهد باران هاي ملايم و روزهاي آفتابي بوده كه تقريبا به روزهاي بهاري كشور ايران شباهت داشته و سرشار از طراوت و شادابي مي باشد. ماه هاي مارس تا مي در شهر پاتايا يعني از اسفند ماه تا ارديبهشت در ايران تور پاتايا بيشترين ازدياد مسافران را داشته كه لازم است براي رزرو تور پاتايا قبل از فرارسيدن اسفندماه اقدام شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۵:۴۹ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]

از آنجايي كه ارمنستان يكي از كشورهاي نزديك به ايران مي باشد، در چند سال اخير از خريد تور ارمنستان و سفر به اين كشور كوچك و زيبا استقبال بيشتري شده است. البته براي سفر به اين كشور بايد با راهنماي كامل سفر به ارمنستان آشنا شد و تمام جوانب امر را در نظر گرفت و سپس با خيال راحت و بدون دغدغه از يك سفر جذاب و هيجان انگيز به ارمنستان لذت برد. پس در ادامه با گلفام سفر همراه باشيد تا بيشتر و بهتر با نكات مربوط به اين سفر آشنا شويد.

راهنماي سفر به ارمنستان

همانطور كه مستحضر هستيد، ارمنستان يكي از كشورهاي همسايه ايران است كه در قسمت شمال غربي ايران واقع شده است. اين كشور به ظاهر كوچك جاذبه ها و نقاط ديدني، تاريخي و تفريحي بسياري را در خود جاي داده است. كشور ارمنستان اساسا با فرهنگ ارمني در هم آميخته شده است و مردمان آن نيز به زبان ارمني صحبت مي كنند. سفر به ارمنستان به شيوه هاي مختلف انجام مي شود. شما حتي مي توانيد با خودرو شخصي خود هم به اين كشور سفر كنيد. البته اين شيوه دغدغه هاي خاص خود را نيز دارد. اما بهترين حالت سفر با تور ارمنستان است. تور ارمنستان همه روزه به صورت زميني و هوايي انجام مي شود. البته هزينه تور زميني كمتر است و مي توانيد از طبيعت اطراف نيز لذت ببريد. اما قبل از سفر به ارمنستان و هر نقطه از دنيا مي بايست، اطلاعات كافي درباره آن كشور كسب كنيد. اين اطلاعات مي تواند در ادامه سفر و راحتي شما كمك بسياري بكند.

تور ارمنستان

آب و هواي ارمنستان

ارمنستان در منطقه اروپا واقع شده است و از شرايط آب و هوايي بسيار خوبي برخوردار است. البته آب و هواي اين منطقه به نسبت مناطق مركزي اروپا كمي سردتر است. فصل هاي گرم سال شامل فصل هاي بهار و تابستان مي شود و موج سرما از اواسط پاييز آغاز شده و تا اوايل بهار ادامه پيدا مي كند. گرم ترين فصل سال نيز فصل تابستان است. دماي هوا در اين موقع از سال حتي به 40 درجه هم مي رسد. البته اكثر گردشگران هم فصل تابستان را براي سفر خود به ارمنستان انتخاب مي كنند. البته اوايل پاييز هم آنچنان سرد نيست و مي تواند زمان مناسبي براي سفر به ارمنستان باشد. اما چيزي كه در اين ميان از اهميت بالايي برخوردار است، در نظر گرفتن زمان مناسب براي خريد تور ارمنستان و در نظر داشتن شرايط آب و هوايي است.


بهترين زمان براي خريد تور ارمنستان

همانطور كه گفتيم، انتخاب زمان مناسب براي خريد تور ارمنستان و سفر به اين كشور از اهميت بالايي برخوردار است. زمان مناسب براي خريد تور ارمنستان نقش مهمي در مسائل مختلف از جمله هزينه هاي سفر به اين كشور دارند. شما با انتخاب زمان مناسب براي خريد تور ارمنستان مي توانيد، تا حد زيادي هزينه هاي سفر به ارمنستان را كاهش دهيد. همچنين مي توانيد در شرايط آب و هوايي خوبي به اين كشور سفر كرده و با خيال راحت از مراكز ديدني و گردشگري آن ديدن كنيد. در حال حاضر بهترين زمان براي سفر به ارمنستان از اوايل آوريل تا اواخر سپتامبر مي باشد. اما معمولا گردشگران فصل تابستان را براي سفر خود انتخاب مي كنند. در اين فصل دماي هوا بيشتر شده و زمان مناسبي براي سفر به ارمنستان مي باشد. البته بايد اين موضوع را نيز در نظر بگيريد، از آنجايي كه اغلب گردشگران فصل تابستان را براي خريد تور ارمنستان انتخاب مي كنند، هزينه هاي سفر به اين كشور در اين موقع از سال افزايش پيدا مي كند؛ چرا كه جمعيت گردشگران در اين موقع بيشتر شده و قيمت خدمات و بليط جاذبه هاي گردشگري افزايش پيدا مي كند.

جاذبه هاي گردشگري ارمنستان

با وجود اينكه ارمنستان وسعت زيادي ندارد، اما تعداد جاذبه ها و مناطق ديدني اين كشور بسيار زياد است. از جمله مشهورترين جاذبه هاي ديدني ارمنستان مي توان به جاذبه هايي نظير كاسكاد ايروان، خانه اپرا، ميدان جمهوري ايروان، مسجد كبود ايروان، دژ اربوني، كليساي جامع سنت گرگوري روشنگر، پارك عشاق، مجسمه مادر ارمنستان، صومعه نوراوانك، صومعه گغارد، موزه گالري ارمنستان، كليساي جامع زوارتنوتس ارمنستان، كليساي كاتوقيكه، درياچه سوان، گارني، واغارشاپات، رصد خانه كاراهونج يا استون هنج ارمنستان، صومعه تاتو ارمنستان، صومعه خور ويراپ، موزه ماتناداران، موزه صنايع دستي ارمنستان، بناي يادبود قتل عام ارامنه، كوه هاي آرارات، منطقه حفاظت شده شيك اهوغ، پارك ملي ديليجان، منطقه كوهستاني آراگاتس، درياچه آرپي، شهر زيباي گيومري، شهر توريستي وانادزور، قلعه تاريخي آمبرد، دره آزات، شهر تخريب شده دوين و ده ها جاذبه ديگر اشاره كرد. شما با خريد تور ارمنستان مي توانيد از اغلب اين جاذبه هاي ديدني ديدن كنيد.

مزايا خريد تور ارمنستان

روش هاي بسياري براي سفر به يك كشور خارجي مانند ارمنستان وجود دارد و بسياري از افراد نيز از اين روش ها استفاده مي كنند. اما سفرهاي شخصي دشواري هاي خاص خود را نيز دارد. شما بايد براي هزينه هاي سفر، رزرو هتل، وسيله نقليه و بازديد از مكان هاي گردشگري برنامه ريزي دقيقي داشته باشيد و به تبع در نظر گرفتن همه اين موارد براي فردي كه براي اولين بار است كه مي خواهد به ارمنستان سفر كند، كار چندان آساني نيست. خريد تور ارمنستان در اين شرايط مي تواند بهترين گزينه باشد. شما با خريد تور ارزان ارمنستان ، مي توانيد تا حد زيادي در هزينه هاي خود صرفه جويي كنيد. تور معمولا برنامه ريزي هاي كلي سفر را انجام مي دهد و شما ديگر نيازي نيست، ذهنتان را درگير قيمت بليط و رزرو هتل كنيد و با خيال راحت مي توانيد از سفر خود لذت ببريد. هميشه يك راهنما در كنار شما وجود دارد و شما مي توانيد بدون اتلاف وقت به مكان هايي كه از قبل انتخاب كرده ايد، سر بزنيد.


هزينه هاي سفر به ارمنستان
هزينه هايي كه مي بايست براي سفر به ارمنستان در نظر بگيريد، مي تواند به بخش هاي مختلفي تقسيم شود. بخشي از هزينه ها مربوط به هزينه خريد بليط هواپيما يا اتوبوس، هزينه اقامت در هتل هاي ارمنستان، هزينه حمل و نقل در داخل شهر و هزينه خوراك مي شود. همچنين برخي از هزينه ها، پيش از سفر به ارمنستان بايد پرداخت شوند؛ مانند هزينه صدور ويزا و دريافت پاسپورت، هزينه بيمه مسافرتي و از اين قبيل هزينه هاي مقدماتي كه البته جزو هزينه هاي اصلي سفر محسوب مي شود. در سفر به ارمنستان نيز بايد هزينه هايي را بابت گشت و گذار در شهر، بازديد از جاذبه هاي گردشگري و تفريح پرداخت كنيد. البته تا حدودي مي توان در اين هزينه ها صرفه جويي كرد. هزينه خريد سوغاتي نيز بايد طبق بودجه در نظر گرفته شود و سعي كنيد خارج از برنامه ريزي عمل نكنيد. در اين صورت ممكن است با مشكلاتي مانند كمبود پول در سفر مواجه شويد.


5 نكته مهم درباره تور ارمنستان

اگر مي خواهيد تور لوكس ارمنستان را خريداري كنيد، بايد نكاتي را نيز در نظر داشته باشيد كه در نهايت بتوانيد كاملا از سفر لذت ببريد و خاطرات دلنشيني را ثبت كنيد.

تور ارزان ارمنستان

 1. حتما امكانات، خدمات و هزينه تورهاي مختلف را مقايسه نماييد و پس از بررسي كامل تصميم به خريد تور ارمنستان بگيريد.
 2. پيش از سفر به ارمنستان، از افرادي كه تجربه سفر خارجي به ارمنستان را دارند و افرادي كه در اين زمينه مشغول به فعاليت هستند، مشورت بگيريد.
 3. اگر به دنبال يك سفر ارزان به ارمنستان هستيد، برنامه ريزي درستي در خصوص سفر به ارمنستان داشته باشيد و در انتخاب خدمات و امكانات سفر، انعطاف بيشتري به خرج دهيد. همينطور انتخاب زمان مناسب براي سفر به ارمنستان، مي تواند از ديگر روش ها براي كاهش هزينه هاي سفر باشد.
 4. درباره جاذبه هاي ديدني و مكان هاي مهم مانند رستوران ها، هتل ها و مراكز خريد تحقيق كنيد و با اطلاعات كامل به ارمنستان سفر كنيد.
 5. خريد خود را از مراكز خريد معتبر و ارزان قيمت انجام دهيد.

براي اطلاعات بيشتر در خصوص تور مسكو ، تور دبي ، تور روسيه و خريد بليط هواپيما به سايت گلفام سفر مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۱۹:۵۹ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]

سفر به شهر توريستي استانبول

يكي از بزرگترين و توسعه يافته ترين شهر هاي تركيه، شهر استانبول است كه با وجود جشنواره هاي جذابي كه هر سال در اين شهر برگزار مي شود و مراكز گردشگري كه در آن قرار دارد، مشاهده مي شود تور استانبول جزو تور هاي پرطرفدار است. همچنين موقعيت جغرافيايي و آب و هواي اين شهر به گونه اي است كه بسياري از فصول سال مي توان به استانبول سفر نمود با اين وجود طبيعتاً اين امر نيز از جمله عوامل تأثيرگذار در محبوبيت استانبول، براي گردشگري مي باشد .

راهنماي سفر به تور استانبول

كشور تركيه يكي از توريستي ترين كشورهاي منطقه است، در اين بين مي توان گفت شهر استانبول با وجود اين كه داراي مقاصد گردشگري زيادي است در كشور تركيه بسيار مهم تلقي مي شود. اين شهر بزرگترين شهر تركيه و مركز فرهنگي و اقتصادي اين كشور به شمار مي رود. با وجود اين كه استانبول تنها شهر بزرگ جهان بوده كه در دو قاره آسيا و اروپا قرار دارد، طبيعتاً بازديد از آن جذابيت زيادي خواهيد داشت.
لازم است بدانيد اين شهر در كنار درياي مرمره و تنگه بسفر واقع شده است و هر ساله تعداد زيادي از ايرانيان به استانبول سفر مي كند. افرادي كه قصد رزرو تور استانبول را دارند بايد توجه داشته باشند كه به طور كلي اين شهر، شهر نسبتاً امني بوده و پليس تقريباً در همه جاي آن حضور دارد. به طور كلي مي توان امنيت اين شهر را با تهران مقايسه كرد بنابراين هر چه در تهران مراقب هستيد بايد در استانبول نيز مراقب باشيد. مخصوصاً لازم است در مكان هاي شلوغ از گوشي همراه، مدارك، كيف و ديگر وسايل تان به خوبي مواظبت كنيد.

راهنماي سفر به تركيه

هزينه هاي سفر با تور استانبول

به طور كلي اگر بخواهيم هزينه هاي زندگي در استانبول را بررسي كنيم مي توان گفت هزينه هاي آن دو برابر ايران است. اما در خصوص هزينه هاي سفر به اين شهر بايد توجه داشته باشيد كه اين هزينه به عوامل مختلفي بستگي دارد. هزينه رزرو هتل يكي از مهمترين هزينه هاي سفر به استانبول است؛ حال لازم است بدانيد با وجود اين كه استانبول جزو شهرهاي بزرگ و پيشرفته جهان است طبيعتاً گزينه هاي متفاوت و متعددي در اختيار گردشگران قرار مي گيرد. به طوري كه شما مي توانيددر لوكس ترين هتل هاي اين شهر اقامت داشته يا با پرداخت هزينه كمتر آپارتمان ها و هاستل هاي با كيفيت و ارزان قيمت را انتخاب كنيد. هزينه خورد و خوراك در تور استانبول ديگر هزينه اي است كه بايد به آن توجه داشته باشيد.
استانبول مملو از رستوران ها و كافه هاي رنگارنگ بوده كه در آن لذيذترين غذاها به خصوص كباب سرو مي شود. از آنجايي كه تعداد رستوران هاي استانبول، همانند هتل هاي آن زياد است مي توانيد براي داشتن سفري اقتصادي رستوران هاي ارزان قيمت را در شهر پيدا كنيد كه بايد بداغ رستوران هاي زنجيره اي جزو رستوران هاي ارزان قيمت به شمار مي رود. از طرفي با وجود اينكه شهر استانبول داراي برند هاي لباس و تركيه اي متعددي است بي شك افراد زيادي تمايل دارند در هنگام سفر به استانبول خريد كنند كه براي اين امر بهتر است در ماه هاي خراج به استانبول برويد.
سفر به استانبول

آب و هواي استانبول

در مورد آب و هواي استانبول با وجود شرايط جغرافيايي استانبول بايد گفت اين شهر به طور كلي در هر ناحيه تغييرات آب و هوايي متعددي دارد به طوري كه شما در هنگام رزرو تور استانبول و سفر به اين شهر سه نوع آب و هواي مختلف مديترانه اي، گرمسيري و اقيانوسي را مشاهده خواهيد كرد. در گرمترين ماه سال درجه هوا در اين شهر ۲۴ درجه سانتيگراد مي باشد و سردترين ماه سال كه فوريه است ميانگين دما در استانبول ۶ درجه سانتيگراد است و همچنين ميزان بارندگي نيز در اين شهر ۱۰۰ ميليمتر در ماه ژانويه اندازه گيري شده است. حال لازم است بدانيد تقريبا همه ماه سال جهت سفر به استانبول مناسب است اما اگر تمايل داريد كه از هر نظر سفري دلپذير داشته باشيد انتخاب پاييز و بهار مناسب خواهد بود زيرا در اين ماه علاوه بر دلچسب بودن هوا حراج ها و جشنواره هاي زيادي برگزار مي شود.

رزرو آنلاين هتل در استانبول

رزرو آنلاين هتل استانبول يكي از خدمات بيشمار سايت گلفام سفر مي باشد به طوري كه اگر شما هم قصد رزرو تور استانبول را داشته باشيد قبل از سفر به اين شهر مي توانيد اقامتگاه مورد نظر خود را از طريق اين سايت پيدا كرده و با اين وجود سفري بهتر را تجربه كنيد. يكي از هتل هاي ۴ ستاره اين شهر هتل نوا پلازا كريستال مي باشد كه تنها در يك قدمي ميدان تقسيم واقع شده و با وجود قرارگيري ايستگاه اتوبوس در كنار اين هتل، حمل و نقل سراسري شهر استانبول به راحتي در اختيار ميهمانان هتل قرار مي گيرد.
از طرفي مراكز خريد، رستوران، بارهاي فراوان و بوتيك هايي دور تا دور اين هتل را احاطه كرده است. هتل اليت ورلد پرستيژ ديگر هتل استانبول مي باشد كه جزو هتل هاي متوسط اين شهر است اما داراي امكانات خوبي مي باشد. اين هتل از جمله هتل هاي ۴ ستاره استانبول است كه دكوراسيون بسيار شيكي دارد. اما افرادي كه تمايل دارند در هنگام رزرو تور استانبول در هتل هاي ارزان قيمت اقدام به رزرو اتاق كنند مي توانند هتل اوسن كه جزو هتل هاي ۳ ستاره استانبول است بسيار ارزان قيمت و تميز مي باشد را انتخاب نماييد.
اين هتل خدمات فوق العاده خوبي داشته به طوري كه امكاناتي چون واي فاي، رستوران، صبحانه كامل و بوفه دارد. يكي از هتل هاي لوكس و مدرن استانبول هتل كرون پلازاي استانبول است كه در منطقه تاريخي اين شهر واقع شده است و جزو هتل هاي پنج ستاره بزرگ و باشكوه اين شهر است و افرادي كه به دنبال اقامت لوكس و استفاده از امكانات فوق العاده از جمله پذيرايي دلپذير، اينترنت بي سيم، استفاده از سالن بدنسازي، حمام و استخر سرپوشيده هستند مي توانند اين هتل را در هنگام سفر به استانبول انتخاب كنند.
تعو.ر استانبول

بليط هواپيما استانبول و قيمت تور استانبول

در سايت گلفام سفر ليست كاملي از پروازهاي استانبول وجود داشته به طوري كه افراد مي توانند براي تهيه بليط هواپيما استانبول با قيمت مناسب به اين سايت مراجعه كرده و پس از مشخص كردن تاريخ سفر و پرواز مورد نظر به راحتي آنچه را كه مي خواهند پيدا كنند. توجه داشته باشيد رزرو بليط هواپيما در فصول كم گردشگر سال از جمله روش هايي است كه مي توان بليط را با قيمت مناسب دريافت كرد. از طرفي انتخاب ايرلاين و نوع كلاس پروازي از ديگر مواردي است كه در قيمت تور استانبول و بليط هواپيماي اين شهر تاثير مي گذارد.

تور لحظه آخري استانبول

به طور كلي در خصوص قيمت بليط استانبول بايد توجه داشته باشيد جهت كاهش هزينه هاي اين بليط مي توانيد اقدام به خريد بليط لحظه آخري چارتر استانبول نماييد. به طوريكه تور لحظه آخري استانبول جزو تورهاي ارزان قيمت بوده كه در اكثر مواقع از بليط هاي سيستمي و تورهاي سيستمي قيمت پايين تري دارد. مهمترين دليل اين امر نزديك بودن به زمان و كامل نبود ظرفيت هواپيما مي باشد، كه در اين مواقع چارتر كنندگان جهت جلوگيري از ضرر اقدام به ارائه بليط استانبول با قيمت ارزان تري مي نمايند كه افراد مي توانند جهت داشتن سفري اقتصادي اين نوع تور استانبول را انتخاب كنند.
خريد تور استانبول

تور لوكس استانبول

يكي ديگر از انواع تور هاي استانبول تور لوكس اين شهر بوده كه به افرادي پيشنهاد مي شود كه دوست دارند سفري بسيار دلپذير و فوق العاده خاطره انگيز براي خود به ارمغان بياورند و از طرفي به هزينه هاي سفر توجهي ندارد. اين تور به گونه اي است كه در آن بهترين هتل استانبول رزرو شده و با بهترين ايرلاين سفر شما آغاز مي شود.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۲:۰۷ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]

بهترين زمان خريد تور آنتاليا 

امروزه بسياري از گردشگران و توريست ها به دنبال رزرو و خريد تور آنتاليا هستند تا بتوانند در روزهاي پاياني تابستان، يكي از بهترين و به يادماندني ترين سفرهاي خارج از كشور خود را با گلفام سفر رقم بزنند. گردشگران و توريست هايي كه با تور آنتاليا به اين شهر سفر مي كنند مي توانند از جاذبه هاي بسيار زيادي بازديد نموده و در يكي از بهترين و لوكس ترين هتل هاي اين شهر اقامت داشته باشند.

رزرو آنلاين تور آنتاليا

تور آنتاليا

شهر آنتاليا يكي از شهرهاي توريستي كشور تركيه مي باشد به طوري كه اين شهر سالانه از ميليون هاي گردشگر داخلي و خارجي استقبال نموده و بزرگترين سهم را در پيشرفت و رشد صنعت گردشگري كشور تركيه بر عهده داشته است. همين امر نيز سبب شده است تا بسياري از مجريان آژانس هاي مسافرتي و هواپيمايي به دنبال تهيه و آماده كردن انواع تورآنتاليا باشند تا از اين طريق توجه بسياري از گردشگران را براي سفر به اين شهر ترغيب كنند. تور آنتاليا يكي از پرطرفدارترين و پرفروش ترين تورهاي ممكن بوده و در سال هاي اخير نيز از محبوبيت بسيار بالايي برخوردار بوده است. در ادامه مقاله سعي بر آن داريم تا در مورد جاذبه هاي ديدني آنتاليا، هتل هاي شيك و رستوران هاي بسيار لوكس اين شهر كه با تور آنتاليا مي توان از آنها بهره مند شد را به حضورتان معرفي كنيم. با ما همراه باشيد.

 

جاذبه هاي ديدني آنتاليا با تور آنتاليا

گردشگران و توريست هايي كه تور آنتاليا را براي سفر خود به اين شهر انتخاب مي كنند مي توانند به شكل برنامه ريزي شده از جاذبه هاي گردشگري بسيار زيادي در اين شهر بازديد داشته باشند به طوري كه از مهمترين جاذبه هاي آنتاليا مي توان به موارد زير اشاره نمود:

-  منطقه باستاني آسپندوس: شهر باستاني آسپندوس از قديمي ترين مناطق شهر آنتاليا بوده كه در زمان هاي قديم در اين مكان به خريد و فروش اسب مي پرداختند و امروزه از اين شهر مي توان باقي ماده اي كليسا، حمام ها و ميدان اصلي را مشاهده كرد.

- غار موزه كارائين: يكي از قديمي ترين غارهاي جهان بوده و قدمت آن را به دوران پارينه سنگي مي دانند در درون اين غار يك موزه بسيار كوچك نيز تاسيس كرده اند و اشيا كشف شده از اين غار را در اين موزه نگهداري مي كنند.

- پاموك قلعه: پاموك به معناي پنبه مي باشد كه اين قلعه از سنگ هاي رسوبي حاصل از چشمه هاي آبگرم تشكيل شده است و از شكل و رنگ بسيار منحصر به فردي برخوردار است.

- دروازه هادريان: يكي از تاريخي ترين و زيباترين بناهاي شهر آنتاليا مي باشد كه قسمت هاي بسيار مختلفي از آن را در آنتالياي قديم مي توان مشاهده كرد.

تور آنتاليا

بهترين زمان خريد تور آنتاليا

يكي از مهمترين سوالات بسياري از گردشگران و توريست هايي كه مي خواهند با تور آنتاليا به اين شهر سفر كنند، بهترين زمان خريد اين تور مي باشد كه در اين خصوص مي توان گفت، بهترين زمان خريد تور آنتاليا هم اكنون مي باشد و گردشگران مي توانند با توجه به شرايط اقتصادي و زمان فراغت خود، يكي از متنوع ترين تورهاي آنتاليا را از وب سايت پيش روي خود تهيه و خريداري كنند تا بتوانند در بهترين و مناسب ترين زمان ممكن از اين شهر و جاذبه هاي بي نظير آن بازديد داشته باشند. بهترين زمان بازديد از زيبايي هاي شهر آنتاليا نيز فصل تابستان مي باشد و گردشگران از اين رو علاقه مندي زيادي را براي خريد و رزرو تور آنتاليا از خود نشان مي دهند تا بتوانند در اين فرصت به دست آمده از جاذبه هاي ديدني شهر آنتاليا بازديد داشته باشند.

رزرو آنلاين هتل

هتل هاي اقامتي در آنتاليا

مجريان برگزار كننده تورهاي آنتاليا سعي بر آن دارند تا بهترين و بي نظيرترين امكانات و خدمات را براي گردشگران و مسافران خود ارائه دهند و براي اين منظور نيز به دنبال رزرو آنلاين هتل آنتاليا و بهترين رستوران هاي هستند تا حس خاص و متفاوت بودن را براي مسافران خود القا نموده و توجه و رضايت آنها را به دست بياورند. هتل هاي اقامتي كه گردشگران مي توانند با تور آنتاليا در اين هتل ها اقامت داشته باشند از بهترين و معروف ترين هتل هاي اين شهر به شمار مي آيد كه از مهمترين آنها مي توان به موارد زير اشاره نمود:

-  هتل كنكورد: هتل كنكورد از لوكس ترين و مجهزترين هتل هاي شهر آنتاليا بوده كه در نزديكي ساحل لارا واقع شده است و داراي اتاق هاي استاندارد در سطح بين المللي مي باشد. از مهمترين امكانات اين هتل مي توان به رستوران و منو بسيار گسترده آن اشاره كرد.

-  هتل باروت لارا: يكي ديگر از زيباترين هتل هاي شهر آنتاليا مي باشد كه در مركز شهر واقع شده است و از مهمترين و بي نظيرترين امكانات اين هتل مي توان به مواردي از جمله سونا، سالن آرايشي و زيبايي، اسپا، اجراي موسيقي زنده و تيم انيميشن اشاره نمود.

 

رستوران هاي لوكس آنتاليا

يكي ديگر از مهمترين دغدغه هاي گردشگران و مسافراني كه با تور آنتاليا به اين شهر سفر مي كنند، بحث خورد و خوراك مي باشد به طوري كه گردشگران دوست دارند تا از لذيذترين و خوشمزه ترين غذاهاي اين شهر و تركيه ميل كرده و مهمان شيك ترين و لوكس ترين رستوران هاي اين شهر باشند كه بيشك مجريان برگزار كننده تورهاي آنتاليا نيز كاملا به اين موضوع آگاه بوده و لوكس ترين رستوران هاي آنتاليا را به اين منظور رزرو مي كنند. از مشهورترين رستوران هاي اين شهر در كه تور آنتاليا نيز مي توان آنها را مشاهده كرد مي توان به موارد زير اشاره نمود:

-  رستوران توبچو كباب: اين رستوران يكي از بهترين و لذيذترين كباب هاي تركيه را سرو مي كند.

-  رستوران حسن آقا: اگر به دنبال غذاهاي سنتي آنتاليا هستيد مي توانيد رستوران حسن آقا را در اولويت هاي خود قرار دهيد.

-  رستوران آلپ پاشا: رستوران مذكور در همه روزهاي سال مملو از گردشگر بوده و شما مي توانيد انواع غذاهاي تركي و بين المللي را در اين رستوران مشاهده كنيد.

خريد بليط هواپيما آنتاليا

خريد بليط آنتاليا

اگر شما نيز قصد داريد تا با خريد بليط آنتاليا در اولين فرصت به دست آمده از جاذبه هاي بي نظير و شگفت انگيز اين شهر بازديد داشته باشيد مي توانيد هم اكنون از وب سايت اينترنتي پيش روي خود اقدام به خريد و تهيه بليط هواپيما آنتاليا داشته باشيد. آنتاليا يكي از قديمي ترين و ديدني ترين شهرهاي تركيه بوده كه سالانه ميليون ها گردشگر و توريست با تور آنتاليا يا به شكل انفرادي از اين شهر بازديد مي كنند تا بتوانند از نزديك زيبايي هاي اين شهر را تماشا كنند. شما نيز مي توانند مانند ساير گردشگران و مسافران با توجه به زمان اوقات فراغت خود، اقدام به خريد بليط هواپيما و يكي از مناسب ترين تورهاي اين شهر داشته باشيد تا بتوانيد يكي از بهترين سفرهاي خود را به سوي اين شهر رقم بزنيد. سفر به آنتاليا در روزهاي پاياني فصل تابستان پيش روي بي شك يكي از خاطره انگيزترين سفرهاي شما خواهد بود.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۳:۵۷ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]

تور دبي

اگر براي اولين بار مي خواهيد به دبي سفر كنيد بهتر است با تور سفر كنيد تا تور ليدر همراه شما باشد و بتواند به تمام سوال هايتان پاسخ دهيد تا در طول سفر به مشكل نخوريد و بتوانيد از تمام مكان هاي گردشگري و جاذبه هاي آن بدون دردسر ديدن كنيد. با گرفتن تور دبي مي توانيد در وقت و هزينه هاي خود صرفه جويي كنيد زيرا تمام هزينه هاي سفر و اياب و ذهاب در پكيج تور محاسبه شده است البته اگر بخواهيد آيتم هايي بيشتر براي تفريح داشته باشيد بايد هزينه بيشتري پرداخت كنيد.

براي تهيه تور دبي ارزان تر مي توانيد از پرواز امارات اير عربيا استفاده كنيد. البته اين ايرلاين مسافت شما را بيشتر مي كند و ابتدا در شهر شارجه پرواز شما فرود مي آيد و سپس به دبي ترانسفر مي شويد. پرواز امارات اير عربيا حتي از پرواز هاي ايراني نيز ارزان تر است و براي كساني كه به دنبال كاهش هزينه در تور دبي هستند بسيار مناسب مي باشد.

تور دبي

 • قيمت تور دبي

عوامل مختلفي در قيمت تور دوبي تاثير گذار است و مهمترين آن فصلي است كه مي خواهيد به اين شهر سفر كنيد. اگر در زمان برگزاري جشنواره ها و فصل هايي كه هوا بهتر است و به همان نسبت مسافر و گردشگر بيشتر مي باشد سفر كنيد قيمت تور افزايش مي يابد. نوع پرواز و هتل نيز در قيمت تور دبي تاثير گذار است. همچنين قيمت تور دبي در روزهاي بعد عيد و خرداد ماه و تابستان كه بسيار گرم است كاهش مي يابد. به صورت كلي قيمت تور دبي نسبت به جاذبه هاي گردشگري و تفريحي آن مقرون به صرفه مي باشد.

اگر تور هاي چارتري كه توسط آژانس هاي هواپيمايي خريداري مي شوند به فروش نرسند، آژانس ها اين تور ها را به تور لحظه آخري تبديل مي كنند و آن را با قيمت كمتري به مشتري مي فروشند تا بليط هايشان به فروش رود. در حقيقت تور لحظه آخري مقرون به صرفه مي باشد و شما با پرداخت هزينه كمتر مي توانيد در شهر دبي و هتل هاي بي نظير آن تفريح كنيد. تور هاي لحظه آخري در همه فصول سال قابل خريداري مي باشند اما جلوه آنها در فصل هاي پاييز و زمستان كه مسافران بيشتري به اين شهر سفر مي كنند، افزايش مي يابد.

جاذبه هاي گردشگري در تور روسيه

روسيه يكي از كشورهاي وسيع در دنيا است كه در شمال اوراسيا واقع شده است. اين كشور در شهرهاي متفاوت خود از جمله مسكو و سن پترزبورگ جاذبه هاي گردشگري متنوعي دارد كه هركدام از جايگاه ويژه اي برخوردار هستند. يكي از مهم ترين انگيزه ها در هر سفر، آشنايي با مكان هاي ديدني و جاذبه هاي آن منطقه است. در ادامه شما را با مهم ترين جاذبه هاي گردشگري در تور روسيه آشنا مي كنيم.

 • كاخ كرملين

يكي از جاذبه هاي گردشگري بي نظير در تور لوكس روسيه كاخ كرملين است كه نشان دهنده دموكراسي، سياست و سلطنت اين كشور است. در اين كاخ اتفاق هاي بزرگي روي داده است كه يكي از آن ها شروع ديكتاتوري كارگري بوده است. ناپلئون در اين كاخ سوختن مسكو را مشاهده كرد. در كاخ كرملين موزه اي وجود دارد كه آثار به جاي مانده از اين وقايع را به شما نشان مي دهد بنابراين در تور روسيه حتما از اين كاخ تاريخي ديدن كنيد.

 • كاخ پترگوف

از ديگر جاذبه هاي مهم در تور ارزان روسيه مي توان به كاخ پترگوف اشاره كرد كه در شهر زيباي سن پترزبورگ قرار دارد. اين كاخ بسيار قديمي بوده و در كنار خليج فنلاند واقع شده است. اين كاخ توسط پتر كبير احداث شد و از معماري بي نظيري در ساخت آن بهره گرفته شد. ساخت فواره هايي زيبا در اين كاخ از جمله زيبايي هاي كاخ پتر كبير هستند. اين كاخ داراي مساحتي نزديك به 117 هكتار بوده و داراي دو پارك است.

كاخ پترگوف داراي پنج آبنما و 150 عدد فواره است. فواره هاي اين كاخ به دليل نزديكي به خليج ساخته شده اند و بر اساس اختلاف سطح آب كار مي كنند. در اين مجموعه زيبا مي توانيد از قسمت هاي مختلفي نظير كليسا، حمام خانواده تزار، آشپزخانه و بناهاي ماندگار ديگر ديدن كنيد. مقابل اين قصر مجموعه اي از فواره ها با نام فواره هاي سامسون قرار دارند كه نمادي از پيروزي ارتش روسيه عليه سوئد هستند.

جاذبه هاي گردشگري مسكو

در تور مسكو از جاذبه هاي گردشگري اين شهر بازديد داشته باشيد. اين شهر وقايع تاريخي زيادي را تجربه كرده است و قلب تپنده روسيه به شمار مي آيد. اين وقايع تاريخي سبب شده است جاذبه هايي چون موزه، آثار تاريخي، فرهنگي و آثار معماري زيادي در اين شهر وجود داشته باشد. قصرهاي تاريخي، موزه هاي بسيار، كليساي هاي زيبا، گالري هاي هنري و ... از جمله جاذبه هاي مسكو هستند كه چند مورد را براي تان شرح خواهيم داد.

 • بازديد از ميدان سرخ در تور مسكو

در مركز مسكو كه شاهد رويداد هاي تاريخي بسياري بوده است، ميدان سرخ را خواهيد ديد كه قدمتي پانصد ساله دارد. ساختمان هايي در اطراف آن قرار دارد كه بسيار با ارزش هستند و نشان دهنده تاريخ پر فراز و نشيب آن مي باشد. ايوان مخوف در اين مكان دستور ساخت كليساي جامع سنت باسيل را داده است و آرامگاه لنين بعدها به ميدان اضافه شد. مرمت اين بنا به شكل تاريخي خود صورت گرفته است و از آن نگهداري مي شود. از جاذبه هاي اصلي ميدان سرخ، كاخ كرملين است كه اكثر خيابان هاي اصلي و مهم مسكو به آن ختم مي شوند. ضمن اين كه ميدان سرخ از جمله جاذبه هاي گردشگري مهمي است خواننده هاي مشهوري در آن كنسرت برگزار كرده اند. اين ميدان در ميراث جهاني يونسكو نيز به ثبت رسيده است.

مراكز گردشگري در تور ارمنستان

زماني كه شما تور ارمنستان را خريداري مي كنيد، مي توانيد از مراكز گردشگري اين كشور بازديد نماييد. ارمنستان مي تواند كشوري جذاب باشد و از جمله مهمترين مراكز گردشگري در اين كشور مي توان به كليساي گغارت و ساير كليساهاي قديمي در كنار مراكز گردشگري طبيعي آن اشاره نمود. شايد مدت زمان زيادي از استقلال ارمنستان نگذشته باشد ولي بهتر است بدانيد كه اين كشور به دليل تاريخ بسيار غني و قديمي كه دارد، از زماني كه متعلق به ايران و شوروي بوده است، مورد توجه گردشگران قرار گرفته است و به همين دليل همه ساله بسياري از گردشگران از سراسر دنيا را به خود جذب مي كند. از ديگر مراكز گردشگري كه در ارمنستان مي توانيد مشاهده نماييد مي توان به مراكز خريد اين كشور اشاره نمود. در واقع مراكز خريد ارمنستان بهترين مكان براي خريد و گذراندن تعطيلات به شمار مي روند و شما مي توانيد اجناسي با قيمت مناسب را، در اين مراكز تهيه كنيد.

تور ارزان ارمنستان

 • ارمنستان، جذاب براي علاقمندان به تئاتر و موسيقي

در چند سال گذشته بسياري از دانشجويان علاقمند به موسيقي براي ادامه تحصيل دانشگاهي، اين كشور را انتخاب كرده و در آن تحصيل كرده اند كه اين امر نشان دهنده رشد و پيشرفت اين كشور در اين هنر مي باشد. همچنين تئاتر ارمنستان و گروه هاي تئاتر اين كشور در سطح دنيا شناخته شده هستند و شما مي توانيد در اين كشور به سالن هاي موسيقي و تئاتر رفته و لذت ببريد. بسياري از مردم اين كشور به موسيقي علاقمند هستند و حتي سبك هاي مخصوص به خود را دارند. همچنين نوع موسيقي ارامنه در اين كشور زاده شده است و علاقمندان بسيار زيادي را به خود جذب كرده است. اگر به هنر و موسيقي علاقمند مي باشيد، خريد آنلاين تور ارمنستان مي تواند بهترين انتخاب براي شما باشد.

تفريح در تور پاتايا

بازديد از دنياي زير آب در شهر پاتايا يكي از بهترين تفريحاتي است كه مي توانيد در تور پاتايا انجام دهيد، يكي از بزرگترين آكواريوم هاي كل دنيا در شهر پاتايا واقع شده است، اين آكواريوم بسيار مجهز شامل يك تونل بسيار بزرگ و طولاني است كه به صورت همزمان تعداد زيادي از توريست ها مي توانند وارد آن شوند و تجربه اي فوق العاده را در تور پاتايا بدست آورند. يكي ديگر از تفريحاتي كه مي توانيد در تور پاتايا تجربه كنيد بازديد از پارك فيل ها در اين شهر است، شما در اين پارك مي توانيد تعداد بسيار زيادي فيل را مشاهده كنيد كه اكثرا آنها داراي سن بالايي هستند و ديگر نمي توانند در جنگل هاي شهر پاتايا زندگي كنند، از جمله فعاليت هاي فوق العاده اي كه مي توانيد در اين پارك انجام دهيد غذا دادن به اين فيل ها است كه علي الخصوص براي كودكان مي تواند جذاب باشد.

 • نكات ايمني مهمي كه در تور پاتايا بايد رعايت كنيد

شهر پاتايا با اينكه يكي از زيباترين شهرهاي تايلند است و سالانه توريست هاي بسيار زيادي را جذب مي كند ولي نكته اي كه بايد بدانيد اين است كه در تور پاتايا ممكن است مشكلاتي براي شما به وجود آيد كه با رعايت كردن برخي از نكات مي توانيد از رخ دادن اين مشكلات جلوگيري كنيد. يكي از مهمترين مشكلاتي كه معمولا توريست ها در تور پاتايا با آن روبرو مي شوند مشكل سگ هاي ولگرد است، تعداد اين سگ ها بسيار زياد است كه در كل شهر پاتايا پخش شده اند، البته جاي نگراني نيست و اين سگ ها با شما كاري ندارند ولي در صورتي كه قصد داريد به آنها غذا بدهيد حتما بايد اطلاعاتي در خصوص رفتار اين حيوانات داشته باشيد.
مشكل دومي كه توريست ها در تور ارزان پاتايا با آن روبرو مي شوند مشكل ميمون ها است، ميمون هاي بسيار زيادي نيز در شهر پاتايا پخش هستند كه برخي از توريست ها اقدام به غذا دادن به آنها مي كنند، در سفر به شهر پاتايا حتما به اين نكته توجه داشته باشيد كه به هيچ وجه به اين حيوانات غذا ندهيد تا آنها عادت به اين كار نكنند. نكته پاياني نيز در خصوص حشراتي است كه در فصل تابستان براي توريست ها مزاحمت ايجاد مي كنند كه براي جلوگيري از نزديك شدن اين حشرات نيز به شما توصيه مي كنيم حتما يك حشره كش را در حين گردش در اين شهر به همراه داشته باشيد.

سفر با تور ارزان قيمت آنتاليا

معمولا در سفر به آنتاليا افراد به دنبال روش هايي هستند كه هزينه سفر آن ها كمتر شود. بدون شك با سفر ارزان قيمت افراد لذت بيشتري از سفر خود خواهند برد. بسياري از افراد تصور مي كنند كه تورهاي ارزان قيمت داراي كيفيت مناسب نيستند. اما بايد اين موضوع را بدانيم كه ارزان بودن تور به منزله بي كيفيت بودن آن نيست. همچنين تورهاي گران قيمت نيز نمي توانند تضمين كنند كه شما سفر بسيار خوبي خواهيد داشت. آژانس ها و دفاتري كه فروش بليط هواپيما استانبول را انجام مي دهند در برخي موارد با توجه به آفرهايي كه در نظر مي گيرند، اين بليط ها را با قيمت پايين مي فروشند. بنابراين تور آنتاليا داراي قيمت كمتري خواهد بود. سايت گلفام سفر يك سايت معتبر است كه شما مي توانيد از طريق آن سفري با قيمت مناسب به شهر آنتاليا داشته باشيد.

 • مزاياي سفر با تور آنتاليا

جهت سفر كردن به آنتاليا مي توان از طريق روش هاي مختلفي اقدام كرد. سفر با تور و سفر انفرادي از نمونه هاي رايجي مي باشند كه افراد ترجيح مي دهند به يكي از اين روش ها سفر كنند. برخي از افراد چون گمان مي كنند كه سفر با تور كسل كننده است، سفر تنهايي و شخصي را انتخاب مي كنند. اما بايد گفت كه سفر با تور داراي مزاياي بسيار زيادي است. در اينجا برخي از اين مزايا را براي شما عنوان مي كنيم.

 • اگر شما با تور آنتاليا سفر كنيد، استرس هاي سفر شما كمتر مي شود و با خيال آسوده تري به اين شهر سفر مي كنيد.
 • در سفر با تور در زمان شما صرفه جويي بيشتري صورت مي گيرد و سفر شما بدون اتلاف وقت انجام مي شود.
 • از طريق سفر با تور شما مي توانيد اطلاعات خود را به درست ترين شكل ممكن افزايش دهيد.
 • مسافران در سفر با تور آنتاليا امنيت بيشتري خواهند داشت.
 • در سفر با تور خدمات مختلفي براي مسافران ارائه مي شود. از جمله اين خدمات رزرو بليط هواپيما، رزرو هتل و اقامتگاه و همچنين با در نظر گرفتن نوع تور بدون هماهنگي قبلي شام، ناهار و صبحانه براي مسافران در نظر گرفته مي شود.

تور استانبول

استانبول يكي از نمونه شهرهاي مدرني مي باشد كه در زمان نوسنگي پديد آمده و توانسته آثار تاريخي فراواني را در دل خود جاي دهد كه همين ويژگي سبب شده است تا امروزه تور استانبول يكي از پرطرفدارترين تور مسافرتي در آژانس هاي مختلف برشمرده شود. اين شهر به دليل قرار گرفتن در مرز مشترك قاره اروپا و آسيا مي تواند هيجان و جذابيت زيادي را در مسافران ايجاد نمايد. البته تعداد بيشماري از مسافران بازديد از جاذبه هايي مانند مسجد اياصوفيه، مسجد آبي، كاخ توپقاپي، بازار بزرگ، مسجد سليمانيه، كاخ دولما باغچه، كاخ عادله سلطان، آب انبار قصر سلطنتي، كليساي چوره، موزه باستان شناسي، برج گالاتا و...را به بازديد از پارك هاي آبي استانبول، قايق سواري در تنگه بسفر، ساحل نشيني و.....ترجيح خواهند داد. از اين رو آژانس مسافرتي معتبر و مشهور گلفام سفر در طول سال مسافران تور استانبول را به مقاصد گوناگون راهي استانبول مي كند. جالب است بدانيد براي سفر به استانبول به صدور ويزا نياز نمي باشد و متقاضيان مي توانند تنها با داشتن پاسپورتي كه حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد و همراهي يك آژانس مسافرتي با تجربه مانند گلفام سفر اقامت چند روزه اي در شهر زيبا و ديدني استانبول داشته و لحظات خاطره انگيزي را به ذهن بسپارند.

تور استانبول

 • آب و هواي استانبول

استانبول از نظر موقعيت جغرافيايي در چنان وضعيت مناسبي قرار گرفته است كه در هر زماني سفر به استانبول مي تواند بهترين شرايط را براي مسافر فراهم آورد. بنابراين شهر استانبول در فصل گرم و سرد اين قابليت را دارد تا زيبايي هاي منحصر بفرد خود را در معرض ديد مسافران قرار دهد. اما بهتر است بدانيد شهر استانبول به دليل قرار گرفتن در كنار تنگه بسفر در تابستان آب و هواي گرم و مرطوبي داشته و در اين زمان به دليل تفريحات آبي و استراحت در سواحل بي نظير استانبول بيشترين گردشگر و توريست را در خود جاي مي دهد. زمستان هاي استانبول سرد بوده و شاهد برف و باران است. اما در فصل هاي ديگر استانبول مانند پاييز و بهار هوا معتدل و رطوبت بالا مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۶:۴۷ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (1) ]

مهيج ترين تورهاي گلفام سفر 

تور كوالالامپور

كوالالامپور بزرگترين شهر كشور مالزي و همچنين پايتخت آن به شمار مي رود. شهر زيباي كوالالامپور يكي از مكان هاي ديدني و بسيار زيباي جنوب شرقي آسيا است كه توانسته است با دارا بودن جاذبه هاي گردشگري فراوان و همچنين داشتن انواع امكانات رفاهي به يكي از توريستي ترين شهرهاي دنيا تبديل شود. در تور كوالالامپور با فرهنگ هاي مختلف هندي، مالايي، چيني و غربي  آشنا مي شود كه باعث شده براي گردشگران نيز بسيار جالب باشد. اين شهر داراي ساختمان هايي مدرن و بسيار زيبا است كه توانسته است نظر گردشگران را به خود جلب نمايد.

قيمت تور كوالالامپور

بهترين زمان رزرو تور كوالالامپور

شهر زيباي كوالالامپور داراي آب و هوايي استوايي و گرم است و همين آب و هوا باعث شده است تا اين شهر در تمام فصول سال داراي آب و هوايي گرم و مرطوب باشد و اين به دليل موقعيت جغرافيايي و محل قرارگيري اين شهر در نزديكي خط استوا است. ميانگين دماي هوا در شهر كوالالامپور، 2 درجه سانتي گراد است. بنابراين شما مي توانيد در هر فصلي از سال به اين شهر زيبا و ديدني سفر كنيد. ماه ها بهمن و اسفند يكي از خنك ترين ماه ها در اين شهر هستند و ماه مرداد نيز گرم ترين ماه در كوالالامپور است. سفر در ماه هاي دي و بهمن و همچينن ماه رمضان به اين شهر بسيار مي تواند براي شما جالب توجه باشد، زيرا در اين ماه ها فستيوال ها و جشنواره هاي بسيار زيادي در اين شهر برگزار مي شود. بنابراين سعي كنيد طي اين ماه ها اقدام به خريد بليط كوالالامپور نماييد.

 

بهترين زمان خريد تور پوكت 

جزيره پوكت كه به مرواريد درياي آندامان معروف است، از دور شبيه به يك تپه است به همين دليل در زبان تايلندي به آن پوكت يا همان تپه مي گويند. پوكت بيشتر پوشيده از جنگل بوده و سواحل شني زيبايي در كنار آبِ شفاف مي باشد. همچنين انواع تفريحات شبانه در سواحل كامالا، كارون و پاتونگ، تفريحات آبي و غواصي در تور نوروز پوكت انتظار شما را مي كشند. شما مي توانيد از تورهاي جنگل هاي سرسبز گرمسيري، جنگل هاي نارگيل، شاليزارها، فيل سواري، موج سواري، قايق سواري با قايق هاي بامبو و حتي بانجي جامپينگ را تجربه كنيد.

رزرو آنلاين تور پوكت نوروز

پوكت يا فوكت يكي از استان هاي مهم تايلندي است كه در جنوب اين كشور قرار دارد و مركز آن شهر پوكت است. با وجود سواحل شني و رويايي به درازاي چندين مايل كنار دريا، پوكت يكي از افسانه اي ترين مناطق توريستي براي گردشگران است. امكان ندارد چيزي بخواهيد و در اين شهر پيدا نكنيد، از آرامش استراحت در سواحل زيبا در زير آفتاب گرفته تا نمايش فيل ها، آشنايي با فرهنگ و سنت تايلندي تا برنامه هاي شبانه و پايكوپي تا صبح، همه و همه را مي توانيد در تور پوكت نوروز تجربه كنيد. آب زلال و شفاف مملو از جاذبه هاي دريايي و غواصي در زير دريا دلايلي براي سفر به پوكت هستند. در ادامه مطلب با ما همراه باشيد تا به پوكت سفر كنيم، در سواحل آن آفتاب بگيريم و باهم از بهترين جاذبه هاي آن ديدن كنيم.

 

خريد آسان بليط هواپيما  پاتايا 

پاتايا، شهر ساحلي كوچكي در شرق خليج تايلند است كه از مناطق پربازديد اين كشور مي باشد. پاتايا نزديك ترين تفريحگاه ساحلي به بانكوك است. جزيره مرجاني، باغ هاي زيبا، مراكز فرهنگي مذهبي و موزه ها برخي از جاذبه هاي پاتايا مي باشند. بسياري براي آرامش و لذت بردن از نور خورشيد در كنار دريا يا قايق سواري به جزاير اطراف اين منطقه مي آيند. پاتايا واقع در 150 كيلومتري بانكوك، به سنگ هاي ماساژ و رستوران هايي با غذاهاي عجيب معروف است. سالانه بيش از 5 ميليون گردشگر از طريق خريد تور پاتايا به اين شهر سفر مي كنند. در ادامه مطلب با ما همراه باشيد تا گردشي در پاتايا داشته باشيم.

تور لوكس پاتايا

بهترين زمان سفر پاتايا

شهر ساحلي پاتايا در كشور تايلند و در فاصله 165 كيلومتري جنوب شرقي بانكوك قرار دارد. با بيش از 5.5 ميليون گردشگر در سال، پاتيا يكي از مهم ترين مناطق توريستي كشور تايلند به حساب مي آيد. مساحت اين شهر حدود 2.2 كيلومترمربع است و طبق سرشماري سال 2010 حدود 320 هزار شهروند دارد. خيابان واكينگ استريت يكي از جاذبه هاي اصلي و تفريحات شبانه پاتايا است.

بهترين زمان خريد آنلاين تور پاتايا شهر پاتايا آب و هوايي گرمسيري داشته و كه شباهت زيادي به آب و هواي شهر بانكوك دارد. پاتايا زمستان هاي خشك با آب و هواي بسيار مطلوب است. فصل هاي باراني پاتايا ماه مه تا نوامبر هستند. همچنين سپتامبر تا اكتبر بارش شديدي را به همراه دارند. باران هاي پاتايا به صورت نم نم و اكثرا به صورت رگباري و كوتاه مدت مي باشند.

جاذبه هاي گردشگري تور وارنا

وارنا يكي از شهرهاي ساحلي پر بازديد تور بلغارستان بوده در كنار درياي سياه قرار گرفته است. در حقيقت اين شهر بزرگترين شهر ساحلي در درياي سياه است. بعد از شهر هاي صوفيه و پلووديف، وارنا بيشتري جمعيت و همچنين دومين شهر بزرگ بلغارستان است. وارنا مقصد توريستي مهمي در بلغارستان است، زيرا نقطه شروعي براي تمام استراحتگاه ها در ساحل درياي سياه و در بلغارستان شمالي، مراكز تجاري، بندرگاه و مراكز دريايي و ناوبري بلغارستان است. وارنا با تاريخچه اي رومي شهري اروپايي، هزينه تور لحظه آخري وارنا بسيار پايين مي باشد. تاريخ وارنا به 5 هزار سال پيش باز مي گردد، اما تنها پس از استعمار يونانيان دريانورد در سال 585 پيش از ميلاد، وارنا به بندر تبديل شد. در ادامه مطلب با ما همراه باشيد تا با اهميت شهر وارنا آشنا شويم و به بهترين جاذبه هاي آن سفر كنيم

جاذبه هاي تور بلغارستان

دلچسب ترين فصل سقر به وارنا 

وارنا اقليم نيمه گرمسيري مرطوب دارد. از اوايل ماه مي، تابستان وارنا آغاز شده و تا اوايل اكتبر ادامه دارد. در شب هاي تابستان دما بين 18 تا 21 درجه و در روز بين 25 تا 35 درجه است. معمولا دماي آب دريا در تابستان بين 23 تا 27 درجه است. زمستان هاي وارنا به طوري است كه دما در شب به صفر و در طول روز بين 5 تا 10 درجه مي باشد. ماه هاي دسامبر، ژانويه و فوريه معمولا برفي هستند. بيشترين دما در وارنا تا به حال به 41 و كمترين دما به 19- درجه رسيده است.

معرفي جاذبه هاي وارنا

وارنا، پايتخت دريايي بلغارستان يكي از مقاصد محبوب گردشگري در تابستان هاي اروپا است. وارنا با فرهنگ غني و جاذبه هاي طبيعي و آثار تمدن باستاني، جذابيت خاصي براي علاقه مندان به فرهنگ و هنر دارد. همچنين معماري شگفت انگيز وارنا گردشگران را به خود جذب مي كند.  جاذبه هاي وارنا آشنا شويد:

 1. حمام رومي
 2. موزه باستان شناسي
 3. موزه قوم نگاري
 4. كليساي جامع
 5. دلفيناريوم

چرا خريد اينترنتي بليط هواپيما 

آژانس گلفام سفر براي آسايش شما عزيزان نحوه خريد بليط را به راحت ترين حالت ارائه مي دهد. براي خريد بليط اينترنتي كافيست وارد سايت گلفام سفر بشويد و در صفحه نخست، شهر مبدا، شهر مقصد، تاريخ سفر، تعداد مسافران و كلاس پروازي را انتخاب كرده و روي دكمه ي جستجو كليك كنيد. سپس ليست پرواز هاي موجود بر حسب ارزان ترين به گرانترين نمايش مي دهد. شما مي توانيد با همراه داشتن كارت بانكي و كارت ملي براي خريد بليط هاي پرواز داخلي و همراه داشتن كارت بانكي و پاسپورت براي خريد بليط هاي پرواز خارجي اقدام كنيد.

خريد آنلاين بليط هواپيما

 خريد بليط هواپيما از آژانس مسافرتي

خريد بليط هواپيما از آژانس مسافرتي مي تواند به نفعتان باشد! زيرا آژانس مسافرتي به صورت مستقيم با شركت هواپيمايي در ارتباط است. شما مي توانيد از طريق آژانس مسافرتي گلفام سفر بليط به اقصي نقاط دنيا خريداري كنيد. اين بليط ها به دو صورت چارتري و سيستمي در دسترس شما عزيزان قرار مي گيرند. آژانس گردشگري گلفام سفر چارتركننده مستقيم بليط هاي هواپيما در بسياري از مسيرهاي محبوب ايرانيان است و شما با خريد از اين آژانس مي توانيد از پرداخت هزينه بالا جلوگيري كنيد. همچنين تيم مجرب بند الف در گلفام سفر مي توانند براي شما عزيزان بليط پرواز بيش از 900 ايرلاين به مقصد بيش از 70 كشور جهان رزرو كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۵:۴۶ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (1) ]

راهنماي سفر به ارمنستان

همانطور كه مستحضر هستيد، ارمنستان يكي از كشورهاي همسايه ايران است كه در قسمت شمال غربي ايران واقع شده است. اين كشور به ظاهر كوچك جاذبه ها و نقاط ديدني، تاريخي و تفريحي بسياري را در خود جاي داده است. كشور ارمنستان اساسا با فرهنگ ارمني در هم آميخته شده است و مردمان آن نيز به زبان ارمني صحبت مي كنند. سفر به ارمنستان به شيوه هاي مختلف انجام مي شود. شما حتي مي توانيد با خودرو شخصي خود هم به اين كشور سفر كنيد. البته اين شيوه دغدغه هاي خاص خود را نيز دارد. اما بهترين حالت سفر با تور ارمنستان است. تور ارمنستان همه روزه به صورت زميني و هوايي انجام مي شود. البته هزينه تور زميني كمتر است و مي توانيد از طبيعت اطراف نيز لذت ببريد. اما قبل از سفر به ارمنستان و هر نقطه از دنيا مي بايست، اطلاعات كافي درباره آن كشور كسب كنيد. اين اطلاعات مي تواند در ادامه سفر و راحتي شما كمك بسياري بكند.

 • آب و هواي ارمنستان

ارمنستان در منطقه اروپا واقع شده است و از شرايط آب و هوايي بسيار خوبي برخوردار است. البته آب و هواي ازمنستان به نسبت مناطق مركزي اروپا كمي سردتر است. فصل هاي گرم سال شامل فصل هاي بهار و تابستان مي شود و موج سرما از اواسط پاييز آغاز شده و تا اوايل بهار ادامه پيدا مي كند. گرم ترين فصل سال نيز فصل تابستان است. دماي هوا در اين موقع از سال حتي به 40 درجه هم مي رسد. البته اكثر گردشگران هم فصل تابستان را براي سفر خود به ارمنستان انتخاب مي كنند. البته اوايل پاييز هم آنچنان سرد نيست و مي تواند زمان مناسبي براي سفر به ارمنستان باشد. اما چيزي كه در اين ميان از اهميت بالايي برخوردار است، در نظر گرفتن زمان مناسب براي خريد تور ارمنستان و در نظر داشتن شرايط آب و هوايي است.

سفر به مالزي

مالزي كشوري بي نظير و متفاوت است. بيشترين تفاوت اين كشور با ساير همسايگان خود در فرهنگ و مذهب است. اغلب مردم مالزي مسلمان هستند. گذشته از اين ها شرايط آب و هوايي بسيار ويژه اي در اين منطقه حكمفرماست كه تجربه چنين شرايطي شايد براي تك تك افراد جالب توجه باشد. مالزي يكي از كشورهاي گردشگر پذير آسيايي است كه در سال هاي اخير تلاش هاي بسياري براي توسعه صنعت گردشگري خود كرده است. اگر تاكنون سفر به اين كشور زيبا و پر جاذبه را تجربه نكرديد، دير نشده است. شما هم اكنون مي توانيد براي خريد تور مالزي و سفر به اين كشور ديدني اقدام نماييد.

 • آب و هواي مالزي

آب و هواي مالزي، بسيار مرطوب است و به دليل وجود اقليم خاص در اين منطقه و بادهاي موسمي، بارندگي در كشور مالزي به وفور اتفاق مي افتد. در مالزي دو فصل پر بارش وجود دارد. از نوامبر تا اواخر مارس ميزان بارندگي به شدت زياد است و بخش هاي شرقي مالزي هميشه درگير بارش هاي موسمي هستند. از ماه مه تا سپتامبر بادهاي موسمي ديگري، اين بار از سمت غرب شروع به وزيدن مي كنند و بخش هاي غربي اين كشور را تحت تاثير قرار مي دهند. ماه جولاي، كم بارش ترين ماه سال است و هوا به نسبت گرم مي شود. البته در اين ماه هم همچنان بادهاي شديد و گرم، گهگاهي شروع به وزيدن مي كنند. البته به طور كلي آب و هواي مالزي، گرم و مرطوب است. شايد علت اين امر نزديكي مالزي به خط استوا باشد كه شرايط آب و هوايي استوايي بهره مي برد.

تور مسكو

تور مسكو يكي از تور هايي مي باشد كه هر ساله اين تور را جهت گردش انتخاب مي نمايند چرا كه مسكو مملو از مناطقي است كه ديدن هر يك لذت خاصي خواهد داشت. در سفر به اين شهر با زيبايي هاي بسياري روبرو خواهيد شد و گشت و گذار در خيابان هاي اين شهر پرجمعيت لذت بخش خواهد بود. تور مسكو اين امكان را فراهم نموده كه بتوانيد به صورت اختصاصي نوع تور خود را مشخص نماييد و ميزان خدمات و هتلي كه قصد اقامت در آن را داريد نيز به مراكز اعلام نماييد. مسئولين تور مسكو بر اين نظرند كه تمامي خواسته هاي گردشگران را بدون كم و كاست برآورده نمايند. چنانچه قصد سفر به منطقه اي پرهياهو داشته باشيد مسكو بهترين مورد برايتان خواهد بود چرا كه هم جمعيت شهر و هم بزرگي آن به اندازه اي دلنشين خواهد بود كه لحظات خوشي را برايتان رقم خواهد زد. تور مسكو در انواع فصل هاي مختلف در نظر گرفته شده اند كه مي توانيد بدون توجه به وقت اقدام به رزرو آن نماييد.

 • آب و هوا و بهترين زمان سفر به مسكو

آب و هوا از عوامل تاثير گذار در انتخاب زمان سفر مي باشد كه قبل از سفر اطلاع از آب و هواي مقصد امري ضروري خواهد بود. بايد به اين امر توجه داشت كه در آب و هواي مناسب ميزان گردشگران كشور مقصد نيز افزايش خواهد يافت و در همين راستا تور هاي مختلفي نيز جهت انتخاب وجود خواهد داشت. مسكو اقليم قاره اي و مرطوب دارد كه در اكثر فصول سال شاهد آب و هواي سرد در اين شهر هستيم. زمستان هاي اين منطقه طولاني بوده و كمتر طلوع خورشيد به چشم خواهد خورد و تابستان هايي كوتاه خواهد داشت. ميزان بارش در فصل بهار زياد بوده و نسيم خنكي خواهد داشت. در تابستان آب و هواي مسكو مناسب خواهد بود اما در اين فصل نيز شاهد معدود بارش هايي خواهيم بود. فصل پاييز شهر رنگ و رويي زرد به خود مي گيرد و قدم زدن بر روي برگ درختان به همراه بارش ملايم باران حس خوبي خواهد داشت. فصل زمستان بارش برف به وفور در اين منطقه اتفاق مي افتد و دماي هوا بسيار سرد خواهد بود. سفر در اواخر فصل بهار و تابستان و همچنين در اوايل فصل پاييز به اين شهر از نظر شرايط آب و هوايي مناسب خواهد بود.

تور ويتنام

اگر بخواهيم به يكي از تور هاي پر مخاطب اشاره كنيم تور ويتنام را نبايد فراموش كرد. تور ويتنام ارزان از جمله تور هايي است كه هر ساله مورد توجه بسياري از گردشگران قرار مي گيرد. بسياري تمايل دارند از تور ها براي سفر خود استفاده كنند چرا كه تور ها تمامي امكانات رفاهي گردشگران را فراهم نموده و هيچ كمبودي در آن وجود نخواهد داشت. كشور ويتنام مناطق گردشگري بسياري را در خود جاي داده است كه جاي جاي اين كشور را به يك منطقه گردشگري بدل كرده اند. مناطق گردشگري ويتنام از كوهستان ها و رودها گرفته تا قديمي ترين اماكن خواهند بود كه گشت و گذار در تمامي اين مناطق لذت بخش خواهد بود.
در سفر با تور ويتنام ارزان اين اطمينان را خواهيد داشت كه مسئولين تور به دليل شناخت عميقي كه از منطقه مقصد دارند بهترين راهنما برايتان خواهند بود. تور هاي ويتنام را مي توان در هر زمان از سال مشاهده كرد و امكان ثبت نام براي همگان با داشتن شرايطي امكان پذير خواهد بود. تور هاي ويتنام در انواع مختلف در نظر گرفته شده اند تا بتوانيد توري كه متناسب با علايق شماست را انتخاب نماييد.

 • آب و هواي ويتنام

آب و هواي ويتنام در بخش هاي مختلف آن متفاوت مي باشد. در حالت كلي بايد گفت كه تمامي مناطق ويتنام چهار فصل بوده و در تمامي مناطق آن تغييرات آب و هوايي شاهد هستيم. آب و هواي مناطق جنوبي ويتنام گرم و استوايي مي باشد كه در اين مناطق بارش باران به تعداد معدودي اتفاق مي افتد و اكثر روزهاي سال گرم خواهد بود. فصل تابستان بر اين منطقه گرماي طاقت فرسايي حاكم خواهد بود كه سفر در اين فصل به اين ناحيه با مشكلاتي همراه خواهد بود. در فصل زمستان بهترين آب و هوا را در اين منطقه شاهد هستيم و معمولا شلوغ ترين فصل مناطق جنوبي ويتنام فصل زمستان خواهد بود.
مناطق مياني ويتنام به دليل داشتن آب و هواي مناسب بيشتر مورد توجه قرار مي گيرد و افراد زيادي اين منطقه از ويتنام را براي سفر انتخاب مي كنند. در فصل بهار آب و هواي اين منطقه بسيار مناسب خواهد بود اما تابستان هاي گرمي در اين منطقه شاهد هستيم. فصل پاييز از خوش آب و هوا ترين فصول سال در مناطق مياني ويتنام خواهد بود و بارش برف در فصل زمستان به ندرت در اين منطقه ديده مي شود. در مناطق شمالي ويتنام آب و هواي معتدل شرايط آب و هوايي را مساعد تر كرده است. در اين منطقه در فصل بهار شاهد بارش باران در دماي مناسب هستيم كه سفر را لذت بخش تر خواهد كرد. در فصل تابستان در اين ناحيه نيز همانند ساير نقاط ويتنام شاهد دماي هواي گرم هستيم اما فصل پاييز آن زيبا تر از ساير نقاط خواهد بود.

تور روسيه

تور روسيه يكي از جذاب ترين تورهاي خارجي به شمار مي رود كه در فصل هاي مختلف جذابيت مخصوص به خود را دارد. آب و هواي خوب و طبيعت زيباي كشور روسيه در فصل تابستان باعث شده گردشگران زيادي اين فصل را براي تور روسيه انتخاب كنند. در اين مطلب ابتدا با كشور زيباي روسيه و سپس آب و هواي روسيه آشنا مي شويم تا كساني كه قصد دارند در تور روسيه شركت كنند اطلاعات كافي در اين زمينه داشته باشند. تور روسيه در مقايسه با ساير تورهاي خارجي از قيمت مناسبي برخوردار است و براي كساني كه به دنبال يك تور خارجي و ارزان قيمت هستند پيشنهاد بسيار خوبي است.

تور روسيه

 • راهنماي سفر به روسيه

همانطور كه مي دانيد روسيه بزرگترين كشور در دنيا به شمار مي رود كه بسيار پهناور و گسترده است بنابراين داشتن مكان هاي طبيعي زيبا و جاذبه هاي گردشگري متنوع براي اين كشور دور از ذهن نيست. وجود روستاهاي تاريخي زياد و شهرهايي مدرن و پيشرفته بهترين و خاطره انگيزترين لحظات را در تور روسيه براي شما رقم مي زند. اگر قصد شركت در تور روسيه را داريد بايد ابتدا ويزاي اين كشور را دريافت كنيد. روسيه داراي طيف گسترده اي از جاذبه هاي طبيعي، فرهنگي و تاريخي است كه با همه سلايق سازگار شده و هركسي را به خود جذب مي كند. در تور روسيه مي توانيد از كوه هاي آتشفشاني و زيباي اين كشور ديدن كرده و در فصل زمستان از پيست هاي اسكي لذت ببريد. بنابراين با هر سليقه و فرهنگي كه داريد مي توانيد در تور روسيه شركت كرده و تجربه هيجان انگيزي از يك سفر منحصر به فرد را براي خود رقم بزنيد.

 • آب و هواي روسيه

روسيه داراي وسعت زيادي است به همين دليل تنوع آب و هوايي زيادي داشته و در هر قسمت از آن با شكل خاصي از آب و هوا رو به رو خواهيد شد. زمستان هاي در روسيه آب و هواي بسيار سردي دارد به گونه اي كه در اكثر مواقع دما تا منفي 20-30 درجه سانتي گراد هم مي رسد. اين كشور در فصل زمستان شاهد برف هاي سنگيني است. به طور كلي اين كشور تحت تاثير اقليم قاره اي است. تابستان ها در روسيه گرم و خشك است و در طول روز شاهد آفتاب هايي طولاني خواهيد بود. بهار و پاييز نيز در روسيه شرايط نسبتا مطبوعي دارند به گونه اي كه برخي مواقع داراي آفتاب سوزان و برخي مواقع نيز با وزش باد و باران همراه هستند. براي شركت در تور روسيه بهتر است با آب و هواي اين كشور در فصل هاي مختلف آشنا شده و بهترين زمان را براي سفر خود انتخاب كنيد.

سفري خاطره انگيز به بانكوك همراه با تور بانكوك

بانكوك مركز كشور تايلند بوده كه در بخش جنوب شرقي آسيا واقع شده است. تايلند در سال هاي اخير رشد چشم گيري در زمينه گردشگري داشته است و در حال حاضر در رده ي پر بازديد ترين كشورهاي گردشگري جهان قرار دارد. در اين كشور مي توانيد انواع فرهنگ ها را ببينيد. جاذبه هاي طبيعي، تاريخي و تفريحي بسيار زيبايي در بانكوك قرار دارد كه ديدن آن ها خالي از لطف نيست. اگر مي خواهيد سفر به جنوب شرق آسيا را آغاز كنيد، پيشنهاد ما به شما شهر بانكوك است. البته بهتر است، پيش از انتخاب و سفر به اين شهر، با شهر بانكوك و تور بانكوك بيشتر آشنا شويد

 • آب و هواي بانكوك

بانكوك در منطقه جنوب شرق آسيا قرار داشته و از اين رو از شرايط آب و هوايي بانكوك پيروي مي كند. بانكوك به طور كلي داراي آب و هواي گرمسيري بوده و داراي دو فصل مي باشد. 6 ماه در بانكوك بارش باران به وفور اتفاق مي افتد و در 6 ماه بعدي شرايط آب و هوايي تغيير كرده و از رطوبت هوا كاسته مي شود. تقريبا مي توان گفت در تمام روزهاي سال، دماي هوا بالا است و تحمل اين شرايط، شايد براي مسافران خارجي سخت باشد. در بانكوك، ماه آوريل گرم ترين ماه سال است و رطوبت هوا به شدت كاهش پيدا مي كند. اما به تدريج و در فصل تابستان، به دليل وجود ابرهاي باران زا، دماي هوا كمي كاهش پيدا مي كند. فصل خشك سال از ماه نوامبر كه مصادف با آبان ماه است، آغاز شده و تا آوريل ادامه پيدا مي كند. بر عكس فصل باراني بانكوك از ماه مي آغاز شده و تا پايان اكتبر يعني تا اوايل آبان ادامه پيدا مي كند

تور دبي

اگر براي اولين بار مي خواهيد به دبي سفر كنيد بهتر است با تور سفر كنيد تا تور ليدر همراه شما باشد و بتواند به تمام سوال هايتان پاسخ دهيد تا در طول سفر به مشكل نخوريد و بتوانيد از تمام مكان هاي گردشگري و جاذبه هاي آن بدون دردسر ديدن كنيد. با گرفتن تور دبي مي توانيد در وقت و هزينه هاي خود صرفه جويي كنيد زيرا تمام هزينه هاي سفر و اياب و ذهاب در پكيج تور محاسبه شده است البته اگر بخواهيد آيتم هايي بيشتر براي تفريح داشته باشيد بايد هزينه بيشتري پرداخت كنيد.

تور مسافرتي دبي
براي تهيه تور دبي ارزان تر مي توانيد از پرواز امارات اير عربيا استفاده كنيد. البته اين ايرلاين مسافت شما را بيشتر مي كند و ابتدا در شهر شارجه پرواز شما فرود مي آيد و سپس به دبي ترانسفر مي شويد. پرواز امارات اير عربيا حتي از پرواز هاي ايراني نيز ارزان تر است و براي كساني كه به دنبال كاهش هزينه در تور دبي هستند بسيار مناسب مي باشد.

آشنايي با تور تايلند

كشور تايلند يكي از كشورهاي ساحلي آسيا است كه مورد توجه تورهاي مسافرتي بسياري قرار دارد. در تايلند چند شهر بزرگ وجود دارد كه مي توانيد در سفرهاي خود از آنها ديدن كنيد و در كنار استراحت در ساحل هاي تفريحي آن از جاذبه هاي گردشگري و تاريخي شهر نيز ديدن كنيد و با فرهنگ و آداب و رسوم مردم تايلند نيز آشنا شويد. تور پاتايا يكي از تورهاي گردشگري مهم در كشور تايلند به شمار مي رود. به گونه اي كه سالانه هزاران مسافر خارجي به پاتايا آمده و در آن به گردش و تفريح مشغول مي شوند. پاتايا اگرچه شهر ساحلي كوچكي است، ولي به خاطر نزديكي به شهر بانكوك پايتخت كشور تايلند، دسترسي به آن نيز راحت است. آنچه باعث شده تا تور تايلند مورد توجه توريست ها قرار بگيرد، جمع شدن جاذبه هاي گردشگري تفريحي، تاريخي و فرهنگي در كنار امكانات تفريحي مناسب مثل هتل ها، بارها، استراحتگاه هاي ساحلي و ... است. در ادامه اين مقاله به معرفي اين جاذبه هاي گردشگري نيز خواهيم پرداخت.

 • بهترين زمان براي سفر به پاتايا

پاتايا يكي از شهرهاي ساحلي كشور تايلند است كه داراي آب و هواي خوبي نيز هست. دليل اين آب و هواي مساعد، نزديكي تايلند به خط استوا و آب هاي اقيانوسي است كه باعث شده تا اين شهر كمتر هواي خيلي سرد را تجربه كند. به طور كلي مي توان گفت كه آب و هواي پاتايا گرمسيري بوده و در تمام طول سال رطوبت بالايي دارد. زمستان هاي پاتايا هم آب و هواي سردي نداشته و البته ميزان بارش ها در آن كم است. فقط در ماه هاي مه تا نوامبر در اين شهر باران مي بارد و اوج بارش باران در پاتايا مربوط به ماه سپتامبر است. اين بارش ها نيز فقط به صورت رگباري و گذرا بوده و كمتر پيش مي آيد كه يك روز تمام باران ببارد. با توجه به مواردي كه گفتيم، به نظر مي رسد بهترين زمان براي انتخاب تور پاتايا ماه هاي اوليه بهار و ماه هاي اوليه پاييز باشد. روزهايي كه هوا نه خيلي سرد است و نه آن قدر گرم مي شود كه قابل تحمل نباشد. نكته ديگري كه وجود دارد اين است كه در اين ماه ها جشن ها و مراسم هاي پر تعدادي در شهر پاتايا و شهرهاي اطراف برگزار مي شود؛ كه مي تواند بخشي از جاذبه هاي گردشگري تور پاتايا نيز باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۴:۵۳ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]

نكات مهم در زمان سفر به تفليس

در سفر به شهر تفليس مي بايست به چند موضوع مهم توجه كافي نماييد. از مهمترين موارد مربوط به اين سفر مي توان به رزرو هتل تفليس و بليط رفت و برگشت به تفليس اشاره كرد. توجه به موقعيت جغرافيايي و آب و هواي اين شهر نيز از ديگر موضوعات شناخته مي شود. مراكز خريد و مكان ;هاي گردشگري و توريستي نيز از ديگر موارد مهم محسوب مي شوند كه توجه به آنها قبل از سفر توصيه مي شود.

راهنماي سفر به تفليس پايتخت كشور گرجستان

راهنماي سفر به شهر تفليس موضوعات مختلفي را در برمي گيرد كه مي توان به تاريخچه، موقعيت جغرافيايي، فرهنگ، آداب و رسوم، مكان ;ها و جاذبه هاي گردشگري، مراكز خريد، رزرو هتل تفليس محل اقامت، نحوه رزرو، سفر و چندين موضوع ديگر اشاره كرد. در مطلب امروز سعي داريم شهر تفليس پايتخت گرجستان را بيشتر براي شما عزيزان معرفي كنيم تا با موضوعات عنوان شده در چند سطر قبلي بيشتر آشنا شويد. تفليس بزرگترين شهر گرجستان است و هر ساله از توريست و گردشگران متعددي از نقاط مختلف قاره هاي جهان ميزباني مي كند.

 سفر با رزرو بليط هواپيما تفليس به اين شهر نسبت به ديگر سفرهاي خارجي از هزينه مناسب تري برخوردار است و اين موضوع باعث محبوبيت آن در ميان مسافران اين شهر شده است. ساختمان هاي مدرن و تاريخي در نقاط مختلف شهر تفليس جاي گرفته اند كه در سفر به اين شهر ديدن آنها خالي از لطف نخواهد بود. سفر به شهر تفليس با تورهاي مسافرتي و گردشگري يكي از گزينه هاي مهم در اين زمينه محسوب مي شود كه بسيار مورد استقبال مسافران اين تور قرار گرفته است. برنامه گشت شهري از مهمترين مزيت هاي سفر با تور تفليس است كه در ادامه بيشتر اين موضوع را براي شما عزيزان بازگو خواهيم كرد. اگر ايام عيد را براي سفر به شهر تفليس انتخاب كرده ايد توصيه مي كنيم تا انتهاي اين مطلب با ما همراه باشيد.

توجه به موقعيت جغرافيايي در سفر به تفليس

قبل از سفر به شهر تفليس توصيه مي شود افراد به موقعيت جغرافيايي اين شهر ديدني در كنار ديگر موضوعات مهم آن توجه كنند. قاره آسيا از اين شهر در كشور گرجستان ميزباني مي كند و اين موضوع براي بسياري كه قصد سفر به شهر تفليس را دارند خبر خوشايندي خواهد بود چرا كه مدت زمان پرواز آنها كاهش خواهد يافت. در اطراف رود كور مي توان پايتخت گرجستان شهر تفليس را مشاهده نمود.

 با وجود اين كه تفليس يكي از شهرهاي مهم آسيايي شناخته مي شود اما اهالي اين شهر به دلايلي از جمله شركت در اتحاديه جماهير شوروي خود را متعلق به قاره اروپا مي دانند. اين تصور باعث شده است كه ساختمان ;هاي مدرن اروپايي در نقاط مختلف اين شهر به چشم بخورند. تفليس تنها 30 دقيقه با ايران اختلاف ساعت دارد. قرار گرفتن در نيمكره شمالي باعث تنوع آب و هوايي اين شهر شده است. كوه هاي قفقاز و درياي سياه شهر تفليس را به خوبي احاطه كرده اند. در ادامه به معرفي آب و هواي اين شهر بيشتر خواهيم پرداخت.

توجه به نوع آب و هوا در سفر به تفليس

سفر به شهر تفليس در هر كدام از چهار فصل سال كه باشد براي شما ايام بياد ماندني را به ثبت خواهد رساند. آب و هواي اين شهر به دليل موقعيت جغرافيايي كه دارد اغلب نيمه گرمسيري است. نكته مهم در رابطه با آب و هواي تفليس بارش باران هاي مختلف در طول سال است كه اين موضوع براي بسياري از مسافران اين شهر مهم و قابل اهميت است.

 زمستان ;هاي سرد و برفي و تابستان ; هاي گرم و شرجي از مهمترين ويژگي هاي جوي اين شهر توريستي شناخته مي شوند. آب و هواي خشك كمتر در نقاط مختلف اين شهر به چشم مي خورد چرا كه ميزان بارش در ايام مختلف آن قابل توجه مي باشد. در ادامه سفر به شهر تفليس در هر كدام از چهار فصل بهار، تابستان، پاييز و زمستان را براي شما عزيزان بررسي خواهيم كرد.

سفر به تفليس در بهار و تابستان

همان طور كه در بخش قبلي نيز عنوان كرديم مي توان سفر به شهر تفليس را در هر كدام از چهار فصل سال برنامه ريزي كرد. بهار يكي از فصول پرتردد اين شهر شناخته مي شود چرا كه ميزان دما در اين شهر بين 12 تا 22 درجه سانتي گراد متغير است. بارش باران در اين فصل اغلب به چشم مي خورد و با توجه به اين موضوع به مسافران تفليس پيشنهاد مي شود كه از بردن لباس مناسب به همراه چتر و باراني به هيچ عنوان غافل نشوند.

سفر به شهر تفليس در فصل تابستان نيز بسيار مورد استقبال گردشگران عزيز قرار مي گيرد چرا كه ميزان بارش نسبت به ديگر فصول كمتر است. ميزان دما در اين فصل در تفليس بين 28 تا 32 درجه سانتي گراد گزارش شده است. هر چند شب هاي تفليس در فصل تابستان با دماي 15 درجه سانتي گراد از حال و هواي خاصي برخوردار است. آب و هواي خشك در شهريور ماه در اين شهر به چشم مي خورد چرا كه ميزان بارش به حداقل خود مي رسد.

سفر به تفليس در پاييز و زمستان

سفر به شهر تفليس در هر فصلي كه باشد جذابيت خاصي دارد. حتي اگر در پاييز و زمستان براي ديدن مناطق گردشگري به اين شهر برنامه ريزي كرده باشيد. در فصل پاييز تفليس برخلاف ديگر شهرهاي دنيا كمترين بارش باران را به خود مي بيند و اين موضوع يك ويژگي جوي منحصر به فرد براي اين شهر شناخته مي شود. 4 تا 17 درجه ميزان دمايي است كه در فصل پاييز مي توان در شهر تفليس با آن مواجه شد. كاهش دما در اين فصل كاملا مشهود است.

زمستان ;هاي تفليس سردترين زماني است كه مسافران اين شهر با آن مواجه مي شوند. دسامبر و ژانويه دو ماه از سال است كه شهر تفليس زمستان را در ايام آنها به خود مي بيند. كاهش دما در شب هاي زمستاني تفليس به نحوي است كه با قدم زدن در خيابان ;هاي آن مي توان متوجه اين موضوع شد. با توجه به وضعيت آب و هوايي تفليس كه به آنها اشاره شد انتخاب بهترين زمان سفر به اين شهر به مسافران آن بستگي دارد. هر چند پاييز و بهار به دليل دلپذير بودن آب و هوا بيشترين تردد در تفليس گزارش شده است.

سافاري و بازديد از پارك حيوانات شهر بالي

اگر شما نيز از آن دسته افرادي هستيد كه علاقه به طبيعت گردي و بازديد از حيوانات داريد مطمئنا مي توانيد يك روز فوق العاده را در پارك حيوانات بالي بگذرانيد. در واقع اين پارك در بالي به يك از بزرگترين و پربازديد ترين ها تبديل شده است كه به عنوان يك پارك موضوعي نيز فعاليت مي كند. بازگشايي اين پارك به سال 2007 باز مي گردد. شما با شركت در تورهاي سافاري در اين پارك مي توانيد يك روز عالي را در مساحتي حدود 40 هكتار تجربه كنيد. در واقع مي توانيد در اين پارك از 60 نوع گونه مختلف حيوانات بازديد كنيد كه هر كدام در بخش هاي متنوعي از پارك با بخش هاي موضوعي متفاوت نگهداري مي شوند.

چگونه به سراغ سافاري برويد ؟

براي گشتن در اين پارك بزرگ آن هم به صورت تورهاي سافاري در تور بالي انتخاب هاي زيادي پيش رو خواهيد داشت. مي توانيد به سراغ انتخاب سافاري هاي اتوبوسي برويد. در اين نوع سافاري ها مي توانيد به سراغ بازديد از فيل ها برويد. همچنين مي توانيد بچه اورانگوتان هاي كوچك كه در حال بازي و شوخي با يكديگر هستند را ببينيد و در ادامه اين سافاري و بازديد از پارك حيوانات مي توانيد بچه كوسه هاي زيبا را در قسمت آكواريوم مشاهده كنيد. در واقع اين نوع سافاري و بازديد از پارك حيوانات به وسيله اتوبوس مي تواند يك نمونه عالي براي آموزش كودكان به همراه خانواده ها باشد.

بخش ديگري كه مي توانيد در سافاري و بازديد از پارك حيوانات از آن لذت ببريد سافاري با ترم ها مي باشد. در واقع ترم ها همان نوع ترن هاي داخل شهري هستند كه ابعاد كوچكتري دارند. در اين پارك مي توانيد از ترم ها به عنوان وسيله سافاري خود استفاده نماييد. هر ترم نيز يك راهنماي تور مخصوص به خود دارد كه مي توانيد تمام توضيحات لازم درباره هر حيوان به همراه نكات مهم درباره آن را بشنويد.

 چه چيزهايي را در اين پارك خواهيد ديد؟

شما در تور سافاري و بازديد از پارك حيوانات در اين پارك مي توانيد به 80 بخش متنوع در اين پارك سر بزنيد. اين حيوانات از سه ناحيه مختلف اندونزي، هند و آفريقا جمع آوري شده اند. گونه هاي فوق العاده كمياب و زيبايي در اين پارك نگهداري مي شوند. از جمله اين نمونه ها مي توان به اسب هاي آبي آفريقايي، خرس هاي هيماليايي، گورخرها، شترها ،شتر مرغ ها و شيرها اشاره نمود. يك گونه از حيوانات افسانه اي و فوق العاده در اين پارك كه ارزش بازديد زيادي دارد ببرهاي سفيد هندي هستند.

وقتي به سراغ سافاري و بازديد از پارك حيوانات مي رويد مي توانيد از ميان سازه هاي بشري كه بخشي از طبيعت اين سه ناحيه را به تصوير مي كشند عبور كنيد. همچنين در اين پارك بخش هاي مختلفي نظير روستاي فيل ها وجود دارد كه به نام  Kampung Gajah  شهرت دارد. قسمت مهيج ديگر اين سفر اين است كه مي توانيد با اين حيوانات از فاصله اي بسيار نزديك سلفي بگيريد.

نكاتي كه بايد درباره سافاري و بازديد از پارك حيوانات در بالي بدانيد

نكته قابل توجه زمان بازديد شما در تور بالي مي باشد. شما براي سافاري و بازديد از پارك حيوانات نياز به يك روز كامل وقت داريد، پس به خاطر داشته باشيد زمان سفر خود را به درستي تنظيم كنيد. اگر مي خواهيد با خيال راحت بتوانيد بين سافاري هاي مختلف در اين پارك انتخاب كنيد بهتر است در زمان باز شدن پارك به آنجا برويد تا تمام سافاري ها در دسترس شما باشند. بهتر است حتما براي بازگشت به هتل  از قبل تاكسي رزرو كنيد. همچنين نكته ديگر درباره آب و هواي اين پارك مي باشد، در روز اين مكان بسيار گرم است پس لازم است تا لباس مناسب به همراه عينك و كلاه به همراه داشته باشيد. مي توانيد به صورت رايگان از درب ورودي نقشه بازديد از پارك را دريافت نماييد و در بخش هاي ابتدايي از حيوانات به صورت رايگان بازديد كنيد. اين پارك همه روزه از ساعت 9 صبح تا 17 بعد از ظهر براي بازديد باز مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۲۸:۵۲ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب