تور خارجي | بليط هواپيما | رزرو هتل | گلفام سفر
شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي گلفام سفر ارائه دهنده خدمات رزرواسيون آنلاين تور خارجي ، بليط هواپيما و هتل

معرفي جاذبه هاي تور كوالالامپور 

از بهترين تورهاي آسيايي گلفام سفر مي توان به تورهاي تور پاتايا و تور مالديو و تور كوالالامپور اشاره كرد كه بسيار پرطرفدار مي باشند بخاطر جاذبه هاي تفريحي و توريستي بسيار زيبايي كه دارد با سفر به همراه اين تور مي توانيد بهترين لحظات را براي خود رقم بزنيد. شركت كردن در تور مزاياي بسياري خواهد داشت و از جمله مهمترين مزيت هاي آن ميتوان به صرفه جويي در ميزان هزينه هاي سفر اشاره نمود. در ادامه توضيحات كامل تري از اين قبيل ارائه نموده ايم تا بتوانيد بهترين روش را براي شركت در تور انتخاب نماييد.

جاذبه هاي تور كوالالامپور

تور كوالالامپور

كوالالامپور پايتخت كشور مالزي بوده و به دليل برخورداري از جاذبه هاي طبيعي و تاريخي متعدد هر ساله ميزبان عظيمي از گردشگران مي باشد. كوالالامپور شهري پر جنب و جوش با فرهنگ غني است كه با سفر به آن مي توانيد بهترين لحظات را پشت سر بگذاريد. تفريحات متعددي در اين شهر انتظار شما را مي كشند كه مي توانيد ميزان آدرنالين خون خود را در اين مراكز به حداكثر رسانده و بيشترين لذت را از سفر خود ببريد. براي سفر به كوالالامپور راه هاي مختلفي پيش رو خواهيد داشت كه بهترين راه را مي توان انتخاب تور كوالالامپور دانست چرا كه سفر به همراه تور مي تواند مزيت هاي بسياري داشته باشد و بي شك با انتخاب آن هيچ گونه كمبودي در طول سفر نخواهيد داشت. به دليل محبوبيت كوالالامپور در ميان مردم، شركت هاي بسياري اقدام به برگزاري اين تور نموده اند كه از ميان آن ها بايد بهترين شركت را انتخاب نماييد. گلفام سفر يكي از بزرگترين آژانس هاي برگزار كننده تور به اكثر نقاط جهان مي باشد كه تور هاي متعددي را به مقصد كوالالامپور برگزار مي كند كه در اين تور ها بيشترين خدمات را ارائه نموده و هيچگونه كمبودي از نظر ميزان خدمات نخواهيد داشت.

قيمت تور كوالالامپور

انواع تور كوالالامپور

تور كوالالامپور را مي توان از جنبه هاي مختلف از يكديگر تفكيك نمود كه يكي از مهمترين جنبه هاي تفكيك آن را مي توان به تعداد روز هاي سفر نسبت داد چرا كه اين تور در انواع روز هاي مختلف ارائه مي شود تا همگان متناسب با سليقه خود بتوانند در آن ها شركت نمايند.كه مي توان گفت خدمات ارائه شده در تورهاي مسافرتي سبب تمايز قيمت تور مي شود.  شركت گلفام سفر به منظور رفاه حال مسافران اقدام به ارائه خدمات اختصاصي سازي تور نموده است و به همين دليل مي توانيد تور مورد نظر خود را خودتان طراحي نماييد و مي توانيد نوع هتل، بليط و همچنين ميزان خدمات تور را به صورت اختصاصي انتخاب كنيد كه اين امر سبب شده بسياري براي رزرو و خريد بليط هواپيما ، تور به وب سايت اين شركت مراجعه نمايند و در هر زمان از سال مي توانيد تور كوالالامپور را در وب سايت گلفام سفر مشاهده نماييد.

 

خدمات تور كوالالامپور

بسياري اين سوال را دارند كه سفر به همراه تور كوالالامپور چه مزيت هايي خواهد داشت؟ در پاسخ به اين سوال بايد گفت تور كوالالامپور مزاياي بسياري خواهد داشت و از جمله مهمترين مزيت هاي آن مي توان به امكان بازديد از تمامي جاذبه هاي گردشگري اين شهر اشاره كرد و هيچ يك از آن ها از قلم نخواهند افتاد و در طول سفر خدمات كاملي به مسافران ارائه مي شود كه سبب لذت بخش تر كردن سفر خواهد شد و از جمله مهمترين خدماتي كه گلفام سفر براي لذت بخش تر كردن  سفر ارائه مي نمايد مي توان به موارد زير اشاره نمود:

-  امكان رزرو آنلاين تور كوالالامپور و همچنين به صورت تلفني از شركت وجود خواهد داشت.

-  در همان ابتداي تور برنامه سفر براي همگان تفهيم شده و مي توانيد با نحوه گشت و گذار آشنا شويد.

-  تور ليدر مي تواند به عنوان بهترين راهنما برايتان باشد كه معمولا فردي بومي انتخاب مي شود تا با جاذبه هاي اين شهر آشنايي داشته باشد.

- در تمامي اوقات مي توانيد از خدمات ترانسفر استفاده كنيد.

- رزرو هتل و بليط بر عهده مسئولين تور بوده و شما نظاره گر درست انجام شدن كار ها خواهيد بود.

-   با سفر به همراه تور كوالالامپور مي توانيد در ميزان هزينه هاي سفر صرفه جويي داشته باشيد.

رزرو بليط هواپيما

قيمت تور كوالالامپور

قيمت از جمله مواردي است كه حتما بايد به آن توجه شود و در رابطه با قيمت تور كوالالامپور بايد گفت براي اين تور نمي توان قيمت دقيقي در نظر گرفت چرا كه عوامل متعددي بر قيمت تور كوالالامپور تاثير خواهند گذاشت كه از جمله مهمترين آن ها مي توان به ميزان خدمات ارائه شده در طول سفر اشاره كرد. نوع هتل نيز مي تواند بر ميزان قيمت تور تاثيرگذار باشد و به همين دليل مي توانيد به جاي انتخاب هتل 5 ستاره يك هتل 2 ستاره رزرو نماييد تا در ميزان هزينه هاي سفر صرفه جويي داشته باشيد. بليط هاي هواپيما نيز از ديگر عوامل تاثيرگذار بر قيمت خواهند بود. جهت مشاهده قيمت تور كوالالامپور مورد نظر خود مي توانيد به وب سايت اينترنتي گلفام سفر مراجعه نموده و پس از كليك بر روي تور مورد نظر خود، ويژگي ها و همچنين قيمت تور را مشاهده نماييد. مسئولين اين شركت به منظور رفاه حال مسافران اقدام به ارائه بهترين خدمات با نازلترين قيمت ها نموده اند و به همين دليل مي توانيد به سادگي در تور مورد نظر خود شركت نماييد.

رزرو بليط هواپيما كوالالامپور

يكي ديگر از مهمترين خدماتي كه گلفام سفر به مسافران ارائه مي نمايد را مي توان رزرو بليط هواپيما كوالالامپور دانست كه قبل از سفر حتما بايد مورد توجه قرار گيرد. خريد بليط هواپيما را مي توان به عنوان جواز پرواز دانست و در صورت عدم خريد آن امكان پرواز وجود نخواهد داشت. لازم به ذكر است كه بليط هاي هواپيما در حالت كلي به دو نوع سيستمي و چارتر دسته بندي مي شوند كه بليط هاي سيستمي در تمامي اوقات يك قيمت دقيق داشته و بليط هاي چارتر قيمت متفاوتي خواهند داشت و در مواقع مختلف مي تواند قيمت مختلفي داشته باشد. كلاس هاي پروازي نيز سبب تمايز بليط هاي هواپيما خواهند شد و اين كلاس ها از روي ميزان خدمات با يكديگر متفاوت هستند و مي توانيد متناسب با خواسته خود اقدام به انتخاب بليط با كلاس پروازي مورد نظر خود نماييد. شركت گلفام سفر بليط انواع شركت هاي هواپيمايي را با نازلترين قيمت ها به فروش مي رساند و براي تور كوالالامپور مي توانيد انواع اقسام بليط هاي هواپيما را از وب سايت اين شركت خريداري نماييد.

رزرو هتل كوالالامپور

رزرو هتل در كوالالامپور

داشتن محلي براي اقامت از جمله ضروريات سفر خواهد بود و هتل هاي متعددي در كوالالامپور فعاليت مي نمايند كه از ميان آن ها مي توانيد بهترين هتل ها را شناسايي و رزرو نماييد. توجه داشته باشيد كه براي رزرو هتل كوالالامپور راه هاي مختلفي پيش رو خواهيد داشت كه يكي از اين راه ها را مي توان مراجعه به وب سايت اختصاصي هتل مورد نظر دانست اما اين روش با مشكلاتي همراه بوده و به دليل اينكه شيوه پرداخت آن دشوار مي باشد كمتر مورد توجه قرار گرفته است و گلفام سفر به منظور رفاه حال مسافران اقدام به فراهم نمودن ليست كاملي از انواع هتل هاي كوالالامپور نموده است كه مي توانيد پس از بررسي هاي لازم اقدام به رزرو بهتري هتل نماييد.

تور لحظه آخري كوالالامپور

يكي از تور هاي محبوب را مي توان تور لحظه آخري كوالالامپور دانست كه اين تور مي تواند بهترين لحظات را با نازلترين ميزان هزينه ها برايتان به ارمغان آورد اما بايد توجه داشته باشيد كه به دليل ظرفيت محدود تور هاي لحظه آخري امكان  اتمام ظرفيت آن در مدت زمان كوتاه وجود خواهد داشت و به همين دليل در صورت تمايل بايد سريعا نسبت به رزرو آن اقدام نماييد. با مراجعه به وب سايت گلفام سفر مي توانيد ليست كاملي از انواع تور هاي لحظه آخري را مشاهده نماييد.

 

 


 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۰۹:۲۸ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]

سفر به بالي

بالي يك شهر بسيار مهم در اندونزي است كه داراي مكان هاي ديدني بسيار زيادي مي باشد. از طريق سايت گلفام سفر مي توانيد براي رزرو تور بالي اقدام كنيد. آب و هواي اين شهر گرم و استوايي است و بهترين زمان براي سفر به بالي ماه جولاي و مه مي باشد. بالي تقريبا يك شهر ارزان قيمت است و هزينه هاي سفر با تور بالي چندان زياد نمي باشد.

آب و هواي بالي

شهر بالي در نزديكي خط استوا واقع شده است. در نتيجه آب و هوايي كه اين شهر دارد، گرم و استوايي مي باشد. اين آب و هوا موجب جلب توجه هرچه بيشتر گردشگران بالي شده است. در اين شهر ميانگين دماي هواي سالانه حدود ۲۶ تا ۲۷ درجه سانتي گراد بوده و ميزان رطوبت در آن تقريبا ۸۵ تا ۹۰ درصد مي باشد. بالي فقط ۸۹۰ كيلومتر با خط استوا فاصله دارد. پس آب و هواي آن داغ و آفتابي مي باشد. در اين شهر طول روز حدودا ۱۲ ساعت است. در اين شهر رطوبت بسيار بالا بوده و تقريبا ۷۵ درصد مي باشد. در مناطق كوهستاني هوا بسيار خنك است و دماي هوا در اين مناطق ۲۱ تا ۲۷ درجه سانتي گراد مي باشد و در شب هوا بسيار سرد خواهد بود. اين شهر داراي دو فصل متمايز است. بهترين زماني كه از نظر آب و هوايي مي توان به بالي سفر كرد، ماه هاي جولاي و مه است.

رزرو آنلاين هتل در بالي

پيدا كردن هتل مناسب همواره يكي از مواردي است كه براي مسافران هميشه مهم مي باشد. اگر شما نيز در سفر خود به بالي به دنبال يك هتل مناسب براي مدت زمان اقامت خود هستيد، بهتر است از طريق سايت گلفام سفر نسبت به رزرو هتل براي اين مقصد اقدام كنيد. در بالي هتل هاي مختلفي وجود دارد كه در آن ها امكانات و خدمات مختلفي به مهمانان هتل ارائه مي شود. هر يك از اين هتل ها داراي قيمتي هستند. شما مي توانيد در اين سايت با مشاهده قيمت هتل ها و امكاناتي كه دارد گزينه مناسب را براي اقامت خود رزرو كنيد. رزرو انلاين هتل بالي موجب مي شود كه شما سفر خود را با خيال راحتي انجام دهيد و نگراني از بابت محل اقامت خود نداشته باشيد. در مورد قيمت هتل هاي بالي بايد گفت اين قيمت بستگي به موقعيت مكاني هتل، كلاس هتل، امكانات و خدماتي كه در آن ارائه مي شود و مدت زمان اقامت دارد.

راهنماي سفر به تور بالي

يكي از شهرهاي مهم اندونزي كه مقصد مسافران مختلفي بوده و در ميان گردشگران از محبوبيت بالايي برخوردار است، شهر بالي مي باشد. در اينجا اطلاعات لازم در مورد اين كشور را معرفي مي كنيم تا راهنماي سفر شما با تور بالي باشد. در اطراف اين شهر مناظر طبيعي بسيار خيره كننده اي وجود دارد. اين شهر داراي سواحل بسيار زيبايي است كه گردشگران مي توانند به تفريحات آبي و ساحلي در آن بپردازند. اين شهر داراي معابد بسيار با شكوه، طبيعت استوايي، سواحل ديدني، هتل هاي لوكس، غذاهاي محلي لذيذ و رستوران هاي جذابي است كه موجب شده گردشگران تور بالي از سفر خود به اين مقصد نهايت لذت را ببرند. شما براي سفر با تور بالي مي توانيد از طريق سايت گلفام سفر اقدام كنيد و رزرو اين تور را با قيمت مناسب انجام دهيد. از نظر اختلاف ساعت شهر بالي ۴ ساعت و نيم از تهران عقب تر مي باشد. زبان رسمي مردم اين شهر اندونزيايي مي باشد و واحد پول بالي روپيه (IDR) مي باشد.

سفر به مالديو

تور جزيره مالديو از جمله پر طرفدار ترين و جذاب ترين تورهاي ارائه شده در سايت گلفام سفر مي باشد كه افراد مي توانند به راحتي از طريق اين سايت انواع مختلف تور گردشگري اين كشور را مشاهده كرده و با توجه به سليقه خود نوعي از آن را انتخاب كنند. توجه داشته باشيد مالديو كشوري جزيره اي در اقيانوس هند بوده كه در جنوب غربي هند واقع شده است و به طور كلي ۳۲۸ هزار نفر جمعيت دارد. اين كشور با وجود جاذبه هاي گردشگري و طبيعي متعددي كه دارد سالانه مقصد گردشگران زيادي قرار مي گيرد. به افرادي كه تمايل به استفاده از جذاب ترين تفريحات ساحلي دارند پيشنهاد مي شود حتما سفري به مالديو داشته باشند.

آب و هواي مالديو

كشور مالديو كشوري گرمسيري بوده به طوري كه مشاهده مي شود در روزهاي بسياري از سال آفتابي است و دماي هوا در آن به طور متوسط ۳۰ درجه سانتي گراد مي باشد. اين امر موجب شده است كه فصل بهار، تابستان و اوايل تابستان و پاييز آب و هواي گرم و خشكي بر منطقه حاكم باشد زمستان ها اما از گرماي هوا كمي كاسته شده و رطوبت هوا بالا است.

رزرو آنلاين هتل و بليط هواپيما مالديو

رزرو بليط و هتل يكي از مهمترين مواردي است كه در هنگام رزرو تور لوكس جزيره مالديو مورد توجه افراد قرار مي گيرد. با اين وجود توجه داشته باشيد اين موارد جزو خدماتي است كه در سايت گلفام سفر ارائه شده و شما مي توانيد به راحتي با توجه به بودجه اي كه در نظر گرفته ايد، كلاس پروازي بليط خود را انتخاب كرده و با تعيين كردن مقصد، تاريخ سفر، مبدا و موارد ديگر بليط هوايي با شرايط مورد نظرتان را دريافت كنيد. همچنين توجه داشته باشيد كه داشتن اقامتگاه مناسب در مالديو مي تواند در دلپذير تر شدن سفر شما تاثير زيادي بگذارد. با اين حال بهتر است قبل از سفر با تعدادي از بهترين هتل هاي اين شهر آشنا شويد به و يكي از بهترين آنها را كه با شرايط شما هم خواني دارد را انتخاب كنيد.

به طوري كه بايد بدانيد يكي از پرطرفدار ترين هتل هاي اين كشور هتل تاج اگز وتيكا ريزورت مالديو بوده كه در جزيره اختصاصي قرار دارد و جزء اقامتگاه هاي رمانتيك و اختصاصي به شمار مي رود. اين هتل پنج ستاره خدمات زيادي را در اختيار ميهمانان خود قرار مي دهد. هتل لوكس سوث آري آتول كه هتل پنج ستاره ديگري در مالديو است در منطقه ساوث آري آتول مي باشد كه داراي طراحي داخلي به سبك روستايي است. هتل كنستانس حالا هالاولي يكي ديگر از اقامتگاه هاي بي نظير اين كشور مي باشد كه داراي ساحل اختصاصي بوده و تمامي تجهيزات و لوازم موج سواري و غواصي در دسترس ميهمانان قرار دارد. همچنين هتل تفريحات زيادي را براي شما در نظر گرفته كه مطمئن باشيد به هيچ عنوان حوصله تان سر نخواهد رفت. هتل آدران هودوران ديگر هتل ۴ ستاره كشور مالديو بوده كه اتاق هاي بسيار تميز و راحتي دارد و داراي اينترنت رايگان، كاركنان چند زبان خدمات ورزشي و تفريحي متعدد مي باشد.

راهنماي سفر به تور مالديو

يكي از رويايي ترين مقاصد توريستي و گردشگري در آسيا كشور مالديو است كه كشوري جزيره اي در اقيانوس هند مي باشد. پايتخت اين كشور شهر ماله است و جزايري متعددي نيز در اين كشور قرار دارد. با وجود اينكه اين كشور مجموعه جزايري در جنوب غربي كرانه هاي هندوستان است و بيش از هزار جزيره كوچك دارد طبيعتاً سفر به آن مي تواند جذاب باشد. بين جزاير مختلف اين كشور با قايق هاي پر سرعت پيموده مي شود كه خود يكي از جاذبه هاي اين كشور به شمار مي رود و مي تواند براي افراد جذابيت هاي داشته باشد.

همچنين شما مي توانيد در مسير خود ماهي هاي پرنده ،دلفين ها و بسياري از آبزيان را از نزديك ببينيد كه بدون شك براي تان جالب توجه است. همچنين در هنگام رزرو تور مالديو بايد توجه داشته باشيد كه برخي از جزاير اين كشور به گردشگري اختصاص يافته و گردشگران مي توانند مستقيما از فرودگاه بين المللي ماله به اين جزاير بروند و سفري بي نظير را تجربه كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۸:۴۹ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]

سفر به شهر زيباي ازمير

شهر ازمير در كشور تركيه واقع شده است كه بعد از آنكارا و استانبول بزرگترين شهر تجاري، صنعتي و بندري مي باشد. شهر ازمير در غرب تركيه و نزديك به سواحل درياي اژه قرار گرفته است. تور ازمير از جمله تورلوكس ازميرو ارزان تركيه، مي باشد. ازمير شهري زيبا با جاذبه هاي گردشگري فراوان و تاريخي، مكان دلچسب و خاطره انگيزي براي سفر مي باشد.

تور ازمير

راهنماي سفر با تور ازمير

تاريخ سكونت در ازمير به ۶۵۰۰ سال قبل از ميلاد مسيح بر مي گردد به همين دليل ازمير پر از اماكن تاريخي مي باشد. سومين شهر بزرگ تركيه است كه از لحاظ موقعيت جغرافيايي، از نظر تجاري، سياسي، گردشگري و صنعتي در رتبه هاي برتر قرار دارد. به علت قرار گرفتن در كرانه هاي درياي اژه، داراي آب و هواي شرجي است. به علت دارا بودن مراكز مهم تجاري، شهر ازمير به تركيه ي كوچك معروف است. داراي آب و هواي مديترانه اي مي باشد و بهترين فصل سفر به ازمير فصل بهار مي باشد. تور ازمير جزو ارزانترين تورهاي تركيه است و هر ساله گردشگران بسياري از اين شهر زيبا و بندري ديدن مي كنند. بهترين غذاها و ديدني ترين مكان ها در شهر ازمير تجربه اي است كه در هيچ سفر ديگري نمي توان يافت. شما مي توانيد با استفاده از سايت گلفام جهت رزرو بليط هوايي ازمير، انتخاب بهترين هتل ها با كمترين مبلغ و آشنايي با جاذبه هاي گردشگري ازمير آگاه شويد و سفري ارزان با بهترين و بالاترين كيفيت را تجربه نماييد.

سفر به تور ازمير

آب و هواي ازمير

شهر ازمير داراي آب و هواي مديترانه اي است.فصل بهار در شهر ازمير داراي آب و هواي معتدل و ملايم مي باشد. تابستان هاي اين شهر به علت قرار گرفتن در كنار ساحل درياي اژه، گرم و شرجي است بنابراين فصل تابستان فصل مناسبي براي مسافرت به ازمير نمي باشد. در فصل زمستان هوا بسيار سرد، همراه با بارش برف و باران فراوان مي باشد پس زمستان هم فصل مناسب سفر به ازمير نيست. اما فصل پاييز به علت كم شدن بارش ها و هواي معتدل و مطبوع، فصل بسيار مناسبي جهت مسافرت به شهر زيبا و توريستي ازمير مي باشد. با توجه به دماي معتدل بهاري و پاييزي اين شهر، بهترين زمان تور ازمير، فصل بهار و پاييز مي باشد. در واقع آب و هواي ازمير مانند آب و هواي ايران ۴ فصل مي باشد كه همين امر سبب رونق كشاورزي در اين شهر توريستي و دلنشين شده است. البته با وجود گرماي تابستان به علت تعطيلي مدارس گردشگران بسيار زيادي در فصل تابستان از شهر ازمير ديدن مي كنند. بعضي گردشگران نيز فصل زمستان ازمير را مي پسندند و ترجيح مي دهند، جاذبه هاي طبيعي اين شهر را در فصل سرد زمستان نظاره گر باشند.

جاذبه هاي گردشگري و مراكز خريد ازمير

اگر مايليد تور ازمير خاطره اي فراموش نشدني براي شما باشد حتما از مكان هاي ديدني اين شهر ديدن نماييد. در آلسانجاك به معماري تاريخي و سنتي ازمير پي مي بريد. از ساحل زيباي كوردن بويا براي پياده روي و لذت بردن از مناظر جالب و طبيعي آن مكان استفاده كنيد. مكان تفريحي ديگر ازمير باغ وحش ازمير مي باشد كه مساحت آن تقريبا 425 هزار متر مربع است. معروف ترين مكان ديدني ازمير برج ساعت مي باشد اين برج در ميدان كناك قرار دارد. جالب است بدانيد برج ساعت به دستان يك معمار فرانسوي ساخته شده است.

از جمله مراكز خريد ازمير، فروشگاه آلسانژاك مي باشد كه مخصوص فروش پوشاك و لوازم الكترونيكي است. فروشگاه ديگر شهر زيبا و توريستي ازمير، اسكله كوناك مي باشد كه در نزديكي برج ساعت واقع شده است و داراي رستوران هاي مجلل و با كيفيت، سينما و فروشگاه هاي مدرن و زيبا مي باشد. اگر براي خريد لوازم آرايشي، جواهرات و لباس هاي مارك دار به دنبال فروشگاه مناسبي هستيد حتما از فروشگاه بزرگ و زيباي بالكووا ديدن نماييد و مطمئن باشيد دست خالي بر نمي گرديد. و خاطره خوش تور ازمير را هيچ گاه فراموش نخواهيد كرد. همچنين شهر زيبا و توريستي ازمير داراي پارك هاي زيبا و دلنشيني جهت استفاده گردشگران و مسافران مي باشد: از جمله اين پارك ها مي توان به كولتور پارك، پارك ادنان سايگون، پارك اينسان حاكلاري، پارك موامره سوكي و پارك تفريحي توگوت اوزال اشاره نمود.

جاذبه هاي گردشگري ازمير

رزرو بليط هواپيما در تور ازمير

جهت رزرو و خريد بليط هواپيما ازمير اول از همه در قسمت پروازهاي خارجي از آخرين وضعيت بليط هاي ازمير مطلع شويد. نوع بليط را از نظر بليط رفت و برگشت يا بليط رفت، انتخاب كنيد. سپس مبدا، مقصد، تاريخ پرواز، ساعت حركت و تعداد مسافران تور ازمير را مشخص و تاييد كنيد بعد از اين مرحله بر روي گزينه جستجوي پرواز كليك كنيد تا نتيجه پرواز به شهر ازمير براي شما قابل مشاهده شود. سپس ليست پروازها بر اساس اطلاعات خواسته شده و تكميل شده توسط شما از ارزانترين تا گرانترين آنها روي صفحه ظاهر مي شود و شما مي توانيد با دقت همه بليط هاي پرواز به ازمير را مشاهده نموده و بهترين پرواز با كمترين هزينه را انتخاب كنيد. خدمات پروازهاي ازمير متفاوت مي باشند.

تور لحظه آخري ازمير

تور لحظه آخري به توري گفته مي شود كه چند ساعت مانده به زمان پرواز بليط را با كمترين هزينه خريد مي كنيد. گاهي اوقات بنا به دلايلي آژانس هاي هواپيمايي و مسافرتي تعدادي بليط فروخته نشده دارند كه در دقيقه ۹۰مانده به پرواز آن ها را با قيمت ارزانتر مي فروشند در واقع تور ارزان تري را پيشنهاد مي كنند. افرادي كه از تور لحظه آخري ازمير استفاده مي كنند بايد تمام تجهيزات سفرشان مهيا و آماده باشد زيرا وقت و زمان كافي براي انجام كارهاي پيش از سفر ندارند خوب است بدانيد تور ازمير از اين قاعده مستثني نبوده و شما مي توانيد با كمك گرفتن سايت گلفام از تور لحظه آخري ازمير باخبر شويد وخريد آنلاين تور ازمير را با كمترين هزينه تجربه نماييد. اما يكي ديگر از تورهاي اين شهر، تور لوكس ازمير است كه مسافران قصد دارند با پرداخت هزينه هاي بيشتر كاملا در رفاه بوده و از بهترين هتل ها، بهترين پروازها و بهترين خدمات در طول سفر بهره ببرند. خوشبختانه در گلفام سفر امكان رزرو تور ازمير با هر بودجه مالي و خدمات مختلف براي مسافران و گردشگران عزيز وجود دارد.

تور لحظه آخري ازمير

رزرو هتل در تور ازمير

چنانچه تصميم داريد به شهر زيبا و تاريخي ازمير سفر كنيد و نهايت استفاده از مدت زمان اقامت خود را در اين شهر ببريد پيشنهاد ما به شما اين است كه قبل از سفر هتل مورد نظر خود را انتخاب كنيد. هر چه هتل ها به مراكز تفريحي و گردشگري نزديك تر باشند هزينه بيشتري بايد پرداخت كنيد و بالعكس هتل هاي واقع در حاشيه شهر ارزانتر مي باشند. قبل از رزرو آنلاين هتل ازمير مي توانيد از خدمات و امكانات هتل، تعداد اتاق ها، مدرنيته بودن و غذاخوري هتل مطلع شويد. اگر مي خواهيد تور ازمير هزينه كمتري براي شما در بر داشته باشد دقت نماييد هتل با كيفيت، با خدمات مناسب و ارزان قيمت انتخاب كنيد. از جمله هتل هاي معروف ازمير : هتل هيلتون ازمير، هتل موون پيك ازمير، سوئيسوتل گرند ايفس ازمير و كايا ازمير نرمال مي باشد.

فرودگاه بين المللي ازمير

فرودگاه ازمير در 18 كيلومتري شهر زيبا و توريستي ازمير واقع شده است. برخلاف قدمت تاريخي ازمير اين فرودگاه ساختماني نوساز و مدرن دارد. در واقع تاريخ ساخت و بهره برداري از فرودگاه سال 2006 ميلادي مي باشد. خوب است بدانيد فرودگاه بين المللي ازمير بسيار فعال مي باشد و هر ساله گردشگران و مسافران بسياري از اين فرودگاه به نقاط ديگر دنيا جا به جا مي شوند. اين فرودگاه داراي دو پايانه مي باشد. يكي براي مسافران و گردشگران خارجي و ديگري براي مسافران داخلي در نظر گرفته شده است. اين دو پايانه توسط راهروي متحرك به هم ارتباط دارند. اين فرودگاه مدرن و نوساز داراي سالن همايش، غذاخوري مجلل و لوكس، فروشگاه و .... مي باشد. در بيرون از محوطه فرودگاه تاكسي هاي مربوط به فرودگاه براي جابجايي گردشگران و مسافران قرار گرفته اند و تور ازمير را با خاطره اي خوش همراه مي كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۴۰:۰۲ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]

سفري خاطره انگيز به شهر استانبول

استانبول بزرگترين شهر تركيه، ميان آسيا و اروپا قرار دارد و پر از جاذبه هاي ديدني و تاريخي با قدمت 660 سال قبل از ميلاد است كه هر ساله گردشگران بسياري را به خود جذب مي كند. براي سفر به استانبول خوب است بدانيد اين شهر در چه موقعيت آب و هوايي و جغرافيايي قرار دارد. همچنين قبل از سفر بهتر است اطلاعاتي راجع به جاذبه هاي گردشگري، مراكز خريد، هتل ها، رستوران ها و تهيه بليط هوايي استانبول كسب كنيد. پس با ما همراه باشيد تا اطلاعات جامعي راجع به سفر به استانبول به شما ارائه دهيم.
تور استانبول

سفر به استانبول

بسياري از گردشگران ايراني اولين مقصد سفر خارجي خود را شهر استانبول انتخاب مي كنند. زيرا نسبت به سفرهاي خارجي ديگر ارزانتر است. بهترين زمان مسافرت به شهر استانبول اوايل پاييز و اواخر بهار مي باشد زيرا در فصل بهار بارش ها كاهش يافته و هواي آن طراوت خاص و ويژه اي دارد. همچنين در پاييز شرايط آب و هوايي بسيار مطلوب است. استانبول پر از آثار تاريخي، تفريحي و مراكز خريد با قيمت هاي مناسب و بسيار ارزان مي باشد. اگر به استانبول سفر مي كنيد، قدم زدن در خيابان استقلال، خوردن غذاهاي خوشمزه تركي و قايق سواري در تنگه بسفر را فراموش نكنيد.
شهر استانبول در فصل تابستان به علت تعطيلي مدارس شلوغ تر از هميشه مي باشد. در تابستان جشنواره هاي هنري و كنسرت هاي بزرگي برگزار مي شود. جالب است بدانيد براي سفر به استانبول و شهرهاي ديگر تركيه نياز به گرفتن ويزا و دردسرهاي خاص او را نداريد و تنها با اصل گذرنامه مي توانيد به اين شهر خوش آب و هوا و توريستي سفر كنيد. البته سفر به شهر استانبول به شرط آن است كه بيش از 6 ماه از اعتبار گذرنامه شما نگذشته باشد در غير اين صورت بايد تاريخ گذرنامه تمديد شود.
سفر به تور استانبول

جاذبه هاي گردشگري استانبول

جاذبه هاي گردشگري استانبول را مي توان به سه بخش تاريخي، تفريحي و ديدني تقسيم نمود. از طرفي ديگر مراكز خريد و پاساژهاي استانبول نيز از مكان هاي ديدني اين شهر مي باشند. از جاذبه هاي تاريخي مي توان مساجد، كاخ ها و موزه هاي استانبول را نام برد. مسجد ايا صوفيه، مسجد آبي، مسجد سلطان احمد، كاخ توپكاپي كه در منطقه سلطان احمد واقع شده اند. مسجد سليماني هفت برج گاتا، خانه خون آشام استانبول از ديگر مكان هاي تاريخي اين شهر مي باشند و اما معروفترين جاذبه هاي تفريحي استانبول شامل پل بسفر، سالن شب تركي و پارك آبي آكوالند است.
گشت دريايي در تنگه بسفر و رفتن به حمام هاي تركي و پارك هاي ديدني استانبول از جمله پارك ژوراسيك لند مي تواند لذت سفر به استانبول را براي گردشگران دو چندان كند. وجود سينماهاي متعدد و رستوران هاي مدرن و باكيفيت از جمله ديگر مكان هاي ديدني استانبول است. در سفر به توراستانبول بالن سواري بر فراز شهر بزرگ و ديدني استانبول را فراموش نكنيد زيرا بسيار هيجان انگيز مي باشد و هيچگاه از خاطر شما فراموش نمي شود.
رزرو تور استانبول

تور استانبول

 

ممكن است اين تصور را داشته باشيد كه اگر خودتان براي خريد بليط هواپيماي استانبول و رزرو هتل در استانبول اقدام نماييد هزينه كمتري پرداخت مي نماييد. اين تصور درست مي باشد اما دردسرهاي خاص خود را دارد. اين در صورتي است كه تورهاي سفر به استانبول هزينه كمتري داشته و در عين حال بسياري از برنامه هاي قبل از سفر را براي شما پيش مي برند. زيرا به كمك مجريان تور استانبول از امور مربوط به اين سفر راحت شده و يك سفر بي دغدغه و آرامش بخش خواهيد داشت. در صورتي كه قصد داريد سفري مطمئن و با برنامه ريزي را تجربه كنيد، مي توانيد با ما در سايت گلفام سفر همراه شويد.

خدمات تور استانبول

از نمونه خدمات تور استانبول مي توان به اين موارد اشاره نمود: رزرو هتل چند ستاره با حداقل هزينه در بهترين مكان شهر و نزديك به اماكن تفريحي، تاريخي و مراكز خريد در استانبول. از آنجايي كه مراكز تاريخي و جاذبه هاي ديدني استانبول در مركز شهر واقع شده اند در نتيجه بهتر است هتل اقامت شما در مركز شهر باشد تا در زمان صرفه جويي كنيد و از تمام جاذبه ها ديدن نماييد. بليط رفت و برگشت، بيمه مسافرتي، گشت شهري جهت بازديد از مكان هاي مختلف و تفريحي، گشت رايگان در شهر، ارائه سيم كارت رايگان به مسافران، پايين ترين هزينه دريافتي از مسافرين در ايام خاص سال مانند ايام تعطيل و همچنين در برخي موارد ارائه بليت پرواز با 20 كيلوگرم بار از ديگر خدمات ارائه شده در تورهاي گردشگري استانبول مي باشد.
خدمات سفر در تور استانبول

رزرو هتل در سفر به استانبول

قبل از سفر به استانبول هتل مورد نظر خود را پيدا نموده و پس از رسيدن به آنجا با خيال راحت و آسوده به محل اقامت خود دست پيدا كنيد. با اين كار در واقع علاوه بر صرفه جويي در زمان با آرامش بيشتري به سفر مي رويد. قيمت هتل ها در استانبول متفاوت مي باشد. اگر در انتخاب هتل دقت نماييد مي توانيد هتل با كيفيت و خدمات بالا را با قيمت مناسب پيدا كنيد و چند روز اقامت در آنجا را با خيال راحت سر كنيد. اكثر هتل هاي اين شهر به علت وجود جاذبه ها و مراكز خريد در منطقه بي اوغلو و فاتح قرار دارند. چنانچه تصميم داريد در منطقه بي اوغلو هتل رزرو كنيد؛ سعي نماييد در نزديكي خيابان استقلال و يا ميدان تكسيم باشيد. حتي مي توانيد نزديكي به برج گالاتا و اسكله كاباتاش انتخاب نماييد و اگر مي خواهيد در منطقه فاتح هتل رزرو كنيد سعي كنيد در نزديكي موزه اياصوفيه، مسجد آبي، كاخ توپكاپي، مسجد احمد سلطان آب انبار بازيليكا، بازار بزرگ و اسكله امينونو باشد.
جالب است بدانيد با رزرو هتل در مركز شهر و نزديك به مراكز خريد و نزديكي جاذبه هاي ديدني شهر در وقت و زمان شما صرفه جويي مي شود. ولي بايد اين را در نظر داشته باشد كه هزينه اقامت در اين هتل ها نسبت به هتل هاي دور از شهر بسيار گرانتر است. يكي از خدمات سايت گلفام سفر كمك كردن شما براي رزرو بهترين هتل هاي استانبول با مناسب ترين قيمت ها است، پس براي انتخاب يك اقامتگاه خوب مي توانيد با اين مجموعه همراه شويد.
رزرو تور استانبول

رزرو بليط هواپيما استانبول

يكي ديگر از اقدامات مهم براي سفر به استانبول، رزرو بليط هواپيما اين شهر است. جهت رزرو بليط هواپيماي استانبول از آخرين وضعيت بليط هاي استانبول اطمينان حاصل نماييد در قسمت پرواز خارجي، نوع بليط را انتخاب كنيد. آيا بليط رفت و برگشت مي خواهيد يا صرفا بليط رفت؟ سپس جزئيات ديگر را تكميل نماييد مانند مبدا، مقصد، تاريخ رفت و برگشت، كلاس پرواز، تعداد مسافران و غيره. در نهايت بر روي دكمه جستجوي پرواز كليك كنيد، نتايج پرواز به استانبول براي شما به نمايش در مي آيد.
بر اساس اطلاعات داده شده بليط ها به صورت صعودي از ارزانترين پرواز تا گرانترين پرواز قابل مشاهده است. همچنين مي توانيد اطلاعات دقيق تري نيز به دست آوريد مانند: ايرلاين، تاريخ و شماره پرواز، ساعت حركت، مدت زمان حركت، تعداد توقف، مدت زمان توقف و قيمت بليط سفر به استانبول. در بخش جزئيات بيشتر اطلاعات شامل فرودگاه ها، نوع ايرلاين و قوانين بليط استانبول دست يابيد. شهر بزرگ استانبول دو فرودگاه دارد، يكي در بخش آسيايي و ديگري در بخش اروپايي شهر واقع مي باشد. فرودگاهي را انتخاب كنيد كه به محل اقامت خود نزديك باشد. اگر براي رزرو بليط هواپيماي استانبول ترديد داريد، مي توانيد از مشاوران سايت كمك گرفته و بهترين انتخاب را داشته باشيد.

قيمت تور سفر به استانبول

عوامل متعددي در قيمت تور استانبول تاثير مي گذارد. از جمله اين عوامل مي توان به هتل و محل اقامت، كه بستگي به ستاره هتل، خدمات آن و همچنين محل قرارگيري هتل از نظر موقعيت جغرافيايي دارد. از طرفي ديگر اگر هتل در مركز شهر باشد به دليل وجود تجمع مراكز خريد و اماكن تاريخي - تفريحي، گرانتر مي باشد. اما اگر هتل در بيرون از شهر باشد معمولا ارزانتر است. همچنين نوع اتاق ارائه شده نيز در قيمت هتل تاثير دارد. علاوه بر اين موارد، تعداد شب اقامت، بليط هواپيمايي رفت و برگشت استانبول، شركت برگزار كننده، ساعت پرواز رفت و برگشت نيز در قيمت تور استانبول اثر گذار است.
يكي ديگر از عوامل موثر در قيمت تور استانبول، تاريخ سفر به استانبول مي باشد اصولا در فصل تابستان به علت تعداد زياد گردشگران قيمت تور بالاتر مي باشد. همينطور زمان سفر وسط هفته يا آخر هفته باشد نيز در هزينه سفر عامل مهمي است. عامل موثر ديگر بر قيمت تور استانبول زمان سفر در ايام تعطيل يا غير تعطيل مي باشد. در آخر نيز مي توان به اين نكته اشاره كرد كه در زمان هاي خاص مانند ايام نوروز، يا برگزاري نمايشگاه و فستيوال و برگزاري مراسم هاي خاص قيمت تور استانبول متفاوت مي باشد و نسبت به ايام ديگر بالاتر است.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۲۳:۵۸ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]

 خريد بليط چارتر

بليط هواپيما چارتر به دليل استقبال بيشتري كه از آنها مي شود معمولا زودتر پر مي شوند و همين امر باعث مي شود تا ايرلاين ها با دقت بيشتري پيگير پرواز و همچنين عدم تاخير در اين سري از هواپيماها باشند. در واقع زماني كه شما بليط چارتر را خريداري مي كنيد، احتمال كمتري براي كنسل شدن پرواز و يا تاخير آن وجود دارد و شما مي توانيد با خيال راحت تري پرواز خود را انجام دهيد. بليط هواپيما چارتر همچنين براي كساني كه مي خواهند در بازه زماني دو يا سه روز مانده به انجام پرواز گزينه اي ارزان تر و مقرون به صرفه تر به شمار رود.امروزه بسياري از مسافرين به خصوص براي پروازهاي كاري يا در تعطيلات ترجيح به استفاده از بليط هاي چارتري دارند.

 بليط هواپيما چارتر

در صورتي كه قصد خريد بليط چارتر را داريد بهتر است به برخي از نكات در اين خصوص توجه داشته باشيد. بليط هاي چارتر معمولا از بليط هاي سيستمي ارزان تر هستند و به همين دليل ممكن است زود پر شوند و بهتر است حداكثر تا دو روز پيش از پرواز بليط خود را تهيه نماييد. همچنين اين سري از بليط ها معمولا تخفيفي براي كودكان و خردسالان قائل نشده و بهتر است اگر مي خواهيد بليط هواپيما براي بزرگسالان تهيه نماييد، چارتر مي تواند مورد مناسب براي شما باشد. خريد اينترنتي اين سري از بليط ها مي تواند گزينه اي بسيار مناسب براي شما به شمار رود. در واقع شما مي توانيد با خريد اينترنتي اين سري از بليط ها در هزينه هاي خود صرفه جويي نماييد و در كوتاه ترين زمان بليط خود را تهيه كنيد. خريد اينترنتي  از سايت گلفام سفر براي صرفه جويي در هزينه ها مي تواند گزينه اي بسيار مناسب به شمار رود. در هنگام خريد بهتر است در وارد كردن اطلاعات دقت داشته باشيد چرا كه اين سري از بليط ها قابليت بازگشت و استرداد ندارند و ممكن است در صورت اشتباه وارد كردن اطلاعات از ورود شما به هواپيما جلوگيري شود.

 بليط چارتر براي پرواز خارجي

يكي از سوالاتي كه امروزه از بسياري از دفاتر فروش بليط هواپيما چارتر سوال مي شود، وجود اين سري از بليط ها براي پروازهاي خارجي مي باشد. در واقع زماني كه شما مي خواهيد بليط هواپيما از ايران به هر مقصد پر پروازي را خريداري نماييد، ممكن است بليط چارتر وجود داشته باشد. براي مثال در برنامه پروازي كه از تهران به سمت استانبول موجود مي باشد، تقريبا در هر فصلي از سال پروازهاي چارتر وجود دارند و شما مي توانيد از اين سري پروازها استفاده كنيد. همچنين در صورتي كه مي خواهيد اطلاعات بيشتري در زمينه دريافت برنامه پروازهاي چارتر دريافت كنيد و پرواز چارتري به مقصد خارج از كشور خريداري نماييد، مي توانيد با مراجعه به وب سايت گلفام سفر در اين خصوص اطلاعات مورد نياز خود را دريافت نماييد.گلفام سفر را مي توان به عنوان يكي از بهترين مراجع براي خريد اينترنتي بليط معرفي نمود .در ادامه بيشتر به مزاياي خريد بليط چارتر مي پردازيم.

 رزرو آنلاين هتل

 در زمان رزرو آنلاين هتل خارجي يكي از حقوقي كه بسياري از مسافران و كاربران مي بايست به آن توجه كنند مديريت زمان مي باشد. در واقع با اين مديريت به راحتي مي توانيد در وقت خود صرفه جويي كنيد و در كوتاهترين زمان ممكن ليستي از هتل هاي معروف و محبوب در داخل و خارج از كشور را مشاهده كنيد.

براي اين امر رزرو آنلاين هتل داخلي و خارجي  بهترين گزينه محسوب مي‌ شود چرا كه با استفاده از آن مي توانيد تمامي موارد عنوان شده را به صورت دقيق و با دقت بيشتري مورد واكاوي قرار دهيد. بسياري از افراد يا زمان كافي براي مراجعه به آژانس و شركت هاي حمل و نقل را ندارند و يا اينكه گرفتن مرخصي براي رزرو هتل براي آنها به صورت حضوري وجود ندارد. اين گزينه بهترين فرصت براي آنها شناخته مي شود تا بتوانند قبل از سفر با خيالي آسوده هتل خود را در سايت مسافرتي گلفام سفر رزرو كنند.

 شما عزيزان مي توانيد چندين هتل را در يك آژانس مسافرتي مورد ارزيابي قرار دهيد و در نهايت بهترين گزينه را انتخاب كنيد.در سايت تفريحي و مسافرتي گلفام سفر نيز حق مقايسه براي تمامي مسافران و كاربران در نظر گرفته شده است. عزيزان به راحتي مي‌ توانند از طريق فيلدهاي مختلف اين امكان را براي خود فراهم كنند كه بهترين و مناسب ترين هتل و يا اقامتگاه مناسب را براي اقامت چند روزه در نظر بگيرند.

 بهترين تورهاي آسيا 

 

تور قبرس شمالي

همانطور كه گفته شد قبرس شمالي تحت تسلط ترك ها در شمال جزيره قبرس مي باشد. قبرس داراي تمدني باشكوه با بناهاي تاريخي مي باشد. اين جزيره سومين جزيره بزرگ مديترانه است كه در شرق درياي مديترانه قرار دارد. پادشاهان بسيار زيادي در اين منطقه حكمراني كرده اند و نشان دهنده شكوه و عظمت دوره رومي بوده اند. قبرس شمالي در طي سال ها و قرن ها نشانه هايي از تاريخ و فرهنگ را مناطق مختلف خود قرار داده است كه تمامي آنها به چيزي بيش از ده هزار سال قبل برمي گردد. قبرس از لحاظ جغرافيايي در قاره آسيا قرار دارد و از لحاظ سياسي يكي از كشورهاي اروپايي مي باشد كه عضو اتحاديه اروپا است . تور قبرس شماليمقصد بسياري از گردشگران و دوستداران طبيعت است.  بيشتر مردم قبرس شمالي مسلمان هستند و مي توان شماري از افراد مسيحيان ارتدوكس و پيروان كليساي ماروني را مشاهده كرد.

بهترين زمان تور قبرس شمالي

 جزيره قبرس داراي آب و هواي مديترانه اي مي باشد كه داراي تابستان هاي خشك و  زمستان هاي معتدل است. در قبرس شمالي در فصل تابستان با آب و هواي گرم رو برو خواهيد شد و آسمان صاف و بدون ابر است. اما سواحل قبرس بسيار لذت بخش و فرصتي عالي براي بازديد مسافرين از سواحل مديترانه اي مي باشد. در فصل زمستان قبرس آب و هوايي معتدل دارد و با بارش باران و برف رو برو است. قبرس داراي بهترين آب و هوا است و داراي آب و هواي سالمي دارد. بهترين زمان سفرو رزو تور قبرس شمالي در فصل بهار و پاييز مي باشد كه آب و هواي خنك و ملايمي دارد. در صورتي كه بخواهيد زيبايي هاي آن را در تابستان ببينيد، كلاه آفتاب گير و كرم ضد آفتاب به همراه داشته باشيد تا گرماي آن شما را غافلگير نكند.

رزرو آنلاين تور پاتايا

مي توانيد با خريد آنلاين تور پاتايا به بازديد از  دنياي زير آب در شهر پاتايا بپردازيد كه يكي از بزرگترين آكواريوم هاي كل دنيا در شهر پاتايا واقع شده است، اين آكواريوم بسيار مجهز شامل يك تونل بسيار بزرگ و طولاني است كه به صورت همزمان تعداد زيادي از توريست ها مي توانند وارد آن شوند و تجربه اي فوق العاده را در تور پاتايا بدست آورند. يكي ديگر از تفريحاتي كه مي توانيد در تور پاتايا تجربه كنيد بازديد از پارك فيل ها در اين شهر است، شما در اين پارك مي توانيد تعداد بسيار زيادي فيل را مشاهده كنيد كه اكثرا آنها داراي سن بالايي هستند و ديگر نمي توانند در جنگل هاي شهر پاتايا زندگي كنند، از جمله فعاليت هاي فوق العاده اي كه مي توانيد در اين پارك انجام دهيد غذا دادن به اين فيل ها است كه علي الخصوص براي كودكان مي تواند جذاب باشد.

تور وارنا 

گرجستان را مي توان يكي از مهم ترين كشورهاي گردشگري در شرق اروپا توصيف كرد كه طبيعت بسيار زيبا و مراكز تاريخي و گردشگري بسيار زيادي را در خود جاي داده است. از مهم ترين شهرهاي گردشگري تورهاي جذاب اين كشور مي توان به تور تفليس و تور وارنا اشاره نمود كه كاخ هاي بسيار زيادي را در خود جاي داده است و از مهم ترين مراكز گردشگري تاريخي در كشور گرجستان به شمار مي رود. در صورتي كه مي خواهيد از اين كشور بازديد كنيد، قطعا براي ورود از ايران به سمت تفليس سفر خواهيد كرد پس سعي كنيد كه از رودخانه، پارك ها، آب گرم و كاخ هاي قديمي تفليس ديدن كنيد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۴۷:۵۲ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]

در اين مقاله با تورهاي زير آشنا ميشويم:

سفر به مالزي

مالزي كشوري بي نظير و متفاوت است. بيشترين تفاوت اين كشور با ساير همسايگان خود در فرهنگ و مذهب است. اغلب مردم مالزي مسلمان هستند. گذشته از اين ها شرايط آب و هوايي بسيار ويژه اي در اين منطقه حكمفرماست كه تجربه چنين شرايطي شايد براي تك تك افراد جالب توجه باشد. مالزي يكي از كشورهاي گردشگر پذير آسيايي است كه در سال هاي اخير تلاش هاي بسياري براي توسعه صنعت گردشگري خود كرده است. اگر تاكنون سفر به اين كشور زيبا و پر جاذبه را تجربه نكرديد، دير نشده است. شما هم اكنون مي توانيد براي خريد تور مالزي و سفر به اين كشور ديدني اقدام نماييد.

تور مالزي

آب و هواي مالزي

آب و هواي مالزي، بسيار مرطوب است و به دليل وجود اقليم خاص در اين منطقه و بادهاي موسمي، بارندگي در كشور مالزي به وفور اتفاق مي افتد. در مالزي دو فصل پر بارش وجود دارد. از نوامبر تا اواخر مارس ميزان بارندگي به شدت زياد است و بخش هاي شرقي مالزي هميشه درگير بارش هاي موسمي هستند. از ماه مه تا سپتامبر بادهاي موسمي ديگري، اين بار از سمت غرب شروع به وزيدن مي كنند و بخش هاي غربي اين كشور را تحت تاثير قرار مي دهند. ماه جولاي، كم بارش ترين ماه سال است و هوا به نسبت گرم مي شود. البته در اين ماه هم همچنان بادهاي شديد و گرم، گهگاهي شروع به وزيدن مي كنند. البته به طور كلي آب و هواي مالزي، گرم و مرطوب است. شايد علت اين امر نزديكي مالزي به خط استوا باشد كه شرايط آب و هوايي استوايي بهره مي برد.

بهترين زمان براي خريد تور مالزي

شرايط آب و هواي مالزي اغلب در تمام طول سال، بارندگي در اين كشور دائمي است، بهتر است، خود را با اين شرايط وفق دهيد و بهترين زمان براي سفر با تور لوكس مالزي را انتخاب كنيد. از نظر آب و هوايي، بهترين زمان براي سفر به مالزي، از اواخر ماه مارس تا اكتبر مي باشد. در اين موقع از سال به نسبت ديگر فصول، ميزان بارندگي ها كم تر بوده و اغلب عصر ها باران مي بارد. البته بايد اين موضوع را در نظر داشته باشيد كه در اين ايام سال، كشور مالزي با مشكل آلودگي هوا دست و پنجه نرم مي كند. اگر بخواهيد در موقع رونق كار فستيوال هاي مختلف به اين كشور سفر كنيد، بايد ماه ژانويه و فوريه را براي سفر انتخاب كنيد. البته ميزان بارندگي در اين موقع از سال زياد است.

سفر به ويتنام

در جنوب شرق آسيا كشوري زيبا و با فرهنگي جالب و خاص به نام ويتنام قرار دارد. ويتنام شايد براي بسياري از افراد كشوري ناشناخته باشد و شايد حتي ندانيد اين كشور در كدام منطقه از جهان واقع شده است. اما به هر حال بايد بگوييم ويتنام در سال هاي اخير توانسته است، مانند ديگر كشورهاي پر گردشگر نظير تايلند، تلاش هاي بسياري در جهت جذب توريست انجام دهد. اگر شما هم به فرهنگ مردم جنوب شرق آسيا علاقه مند هستيد، پيشنهاد مي كنيم، حتما كشور ويتنام را در ليست مقاصد سفر خود قرار دهيد. جالب است بدانيد برخلاف چيزي كه اكثر افراد تصور مي كنند، ويتنام داراي چشم انداز هاي طبيعي فراواني است و جاذبه هاي گردشگري و طبيعي بسيار زيادي در اين كشور واقع شده است. براي افرادي كه اهل مسافرت و جهانگردي هستند، سفر به ويتنام خالي از لطف نيست.

سفر به ويتنام از طريق تور

سفر به ويتنام به طرق مختلفي امكان پذير مي باشد. شما مي توانيد خود خريد بليط هواپيما ويتنام را انجام دهيد و به اين كشور سفر كنيد يا اين كه مي توانيد از روش بهتر و به صرفه تري استفاده كرده و با خريد آنلاين تور ويتنام به اين كشور دوست داشتني آسيا سفر كنيد. هر دو حالت امكان پذير مي باشد. اما اگر از طريق تور ويتنام اقدام كنيد، ديگر لازم نيست، نگران برخي مشكلات احتمالي و هماهنگي هاي مختلف باشيد. تمامي اقدامات لازم توسط تور شما انجام مي شود و شما به راحتي و البته با صرف كمترين هزينه مي توانيد با اطمينان كامل به ويتنام سفر كرده، از مكان هاي ديدني آن ديدن كرده و با خيال راحت و بدون داشتن دغدغه خريد بليط و ديگر مسائل به كشور باز گرديد. به ويژه اگر براي اولين بار است كه مي خواهيد به اين كشور سفر كنيد، ريسك نكرده و مراحل كار را به يك تور مناسب بسپاريد. البته به طور كلي نيز پيشنهاد مي كنيم تمامي افراد تا جايي كه امكان دارد، از خدمات تورها استفاده كنند و با خيال راحت به مسافرت بپردازند.

بهترين زمان خريد تور ويتنام از نظر آب و هوا

به طور كلي داراي آب و هواي ويتنام موسمي استوايي است. اما در قسمت شمال اين كشور هوا كوهستاني و سرد است و زمستان هاي بسيار سردي دارد. در بخش جنوبي ويتنام آب و هوا كاملا استوايي مي باشد. به طور كلي مي توانيم بگوييم ويتنام تنها داراي دو فصل تابستان و زمستان مي باشد. تابستان از ماه مه شروع شده و تا اكتبر ادامه مي يابد. تقريبا مي توانيم بگوييم تابستان از اواسط بهار آغاز شده و تا اواسط پاييز ادامه مي يابد. زمستان هم از ماه نوامبر آغاز شده و تا آوريل ادامه دارد. حال با اين اوصاف اگر بخواهيم بگوييم كه بهترين زمان براي خريد تور ارزان ويتنام و سفر به اين كشور چه موقع است، مي توان گفت فصل بهار و پاييز زمان هاي بسيار مناسبي براي سفر به اين منطقه مي باشند. چرا كه در اين زمان ها آب و هوا حالت معتدل داشته و زياد سرد يا خيلي گرم نيست.

بهترين زمان خريد تور ويتنام از نظر قيمت

در بخش قبل در مورد بهترين زمان سفر به ويتنام از نظر آب و هوا صحبت كرديم. همان طور كه مي دانيد در فصل بهار و پاييز حجم مسافران و گردشگران بسيار زيادي به ويتنام سفر مي كنند و در اين زمان به تبع قيمت خدمات و امكاناتي كه در اختيار شما قرار مي گيرد، به مراتب بيشتر از ساير مواقع سال است. از اين رو اگر مي خواهيد يك سفر ارزان به ويتنام داشته باشيد، شايد قيمت تور ويتنام در تابستان يا زمستان، گزينه مناسبي باشد. البته پيش از اين كار از اطلاعات آب و هواي روزانه ويتنام آگاه شويد و سپس براي خريد تور ويتنام اقدام نماييد.

سفري خاطره انگيز به بانكوك همراه با تور بانكوك

بانكوك مركز كشور تايلند بوده كه در بخش جنوب شرقي آسيا واقع شده است. تايلند در سال هاي اخير رشد چشم گيري در زمينه گردشگري داشته است و در حال حاضر در رده ي پر بازديد ترين كشورهاي گردشگري جهان قرار دارد. در اين كشور مي توانيد انواع فرهنگ ها را ببينيد. جاذبه هاي طبيعي، تاريخي و تفريحي بسيار زيبايي در بانكوك قرار دارد كه ديدن آن ها خالي از لطف نيست. اگر مي خواهيد سفر به جنوب شرق آسيا را آغاز كنيد، پيشنهاد ما به شما شهر بانكوك است. البته بهتر است، پيش از انتخاب و سفر به اين شهر، با شهر بانكوك بيشتر آشنا شويد

تور بانكوك

آب و هواي بانكوك

بانكوك در منطقه جنوب شرق آسيا قرار داشته و از اين رو از شرايط آب و هوايي اين منطقه پيروي مي كند. آب و هواي بانكوك به طور كلي گرمسيري بوده و داراي دو فصل مي باشد. 6 ماه در بانكوك بارش باران به وفور اتفاق مي افتد و در 6 ماه بعدي شرايط آب و هوايي تغيير كرده و از رطوبت هوا كاسته مي شود. تقريبا مي توان گفت در تمام روزهاي سال، دماي هوا بالا است و تحمل اين شرايط، شايد براي مسافران خارجي سخت باشد. در بانكوك، ماه آوريل گرم ترين ماه سال است و رطوبت هوا به شدت كاهش پيدا مي كند. اما به تدريج و در فصل تابستان، به دليل وجود ابرهاي باران زا، دماي هوا كمي كاهش پيدا مي كند. فصل خشك سال از ماه نوامبر كه مصادف با آبان ماه است، آغاز شده و تا آوريل ادامه پيدا مي كند. بر عكس فصل باراني بانكوك از ماه مي آغاز شده و تا پايان اكتبر يعني تا اوايل آبان ادامه پيدا مي كند.

بهترين زمان براي خريد تور بانكوك

با توجه به اين شرايط آب و هوايي خاص شايد شما هم مي خواهيد بدانيد كه بهترين زمان براي خريد تور بانكوك و سفر به اين شهر چه زماني است؟ اگر شرايط آب و هوايي برايتان اهميت دارد، مي توانيم بگوييم كه بهترين زمان براي خريد تور بانكوك، از اوايل آبان تا اواسط فروردين مي باشد. در اين موقع از سال رطوت هوا به شدت كاهش مي يابد و دماي هوا نيز مساعد تر مي شود. بنابراين تحمل شرايط آب و هوايي بانكوك در اين موقع از سال آسان تر است و توصيه مي كنيم، تور بانكوك را در اين بازه ي زماني خريداري كنيد. اما اين موضوع را نيز بايد در نظر داشته باشيد كه خدمات شهري شامل هتل ها، فروشگاه ها، رستوران ها، مناطق تفريحي و ... در اين موقع از سال گران تر خواهد بود و اگر با قيمت تور بانكوك در اين موقع از سال مشكل داريد، مي توانيد زمان هاي ديگري را نيز براي خريد تور بانكوك انتخاب كنيد. براي مثال شما مي توانيد اوايل نوامبر يا ماه هاي مارس و آوريل را براي سفر خود انتخاب كنيد. در اين ماه ها شرايط آب و هوايي ايده آل نيست؛ اما به نسبت ديگر ماه هاي سال قابل تحمل تر است و از طرف ديگر، هزينه هاي سفر به بانكوك نيز در اين شرايط زماني كم تر خواهد شد

آشنايي با تور تايلند

كشور تايلند يكي از كشورهاي ساحلي آسيا است كه مورد توجه تورهاي مسافرتي بسياري قرار دارد. در تايلند چند شهر بزرگ وجود دارد كه مي توانيد در سفرهاي خود از آنها ديدن كنيد و در كنار استراحت در ساحل هاي تفريحي آن از جاذبه هاي گردشگري و تاريخي شهر نيز ديدن كنيد و با فرهنگ و آداب و رسوم مردم تايلند نيز آشنا شويد. تور تايلند يكي از تورهاي گردشگري مهم در كشور تايلند به شمار مي رود. به گونه اي كه سالانه هزاران مسافر خارجي به تايلند آمده و در آن به گردش و تفريح مشغول مي شوند. تايلند اگرچه شهر ساحلي كوچكي است، ولي به خاطر نزديكي به شهر بانكوك پايتخت كشور تايلند، دسترسي به آن نيز راحت است. آنچه باعث شده تا تور تايلند مورد توجه توريست ها قرار بگيرد، جمع شدن جاذبه هاي گردشگري تفريحي، تاريخي و فرهنگي در كنار امكانات تفريحي مناسب مثل هتل ها، بارها، استراحتگاه هاي ساحلي و ... است. در ادامه اين مقاله به معرفي اين جاذبه هاي گردشگري نيز خواهيم پرداخت.

بهترين زمان براي سفر به تايلند

تايلند يكي از شهرهاي ساحلي كشور تايلند است كه داراي آب و هواي خوبي نيز هست. دليل اين آب و هواي تايلند مساعد، نزديكي تايلند به خط استوا و آب هاي اقيانوسي است كه باعث شده تا اين شهر كمتر هواي خيلي سرد را تجربه كند. به طور كلي مي توان گفت كه آب و هواي تايلند گرمسيري بوده و در تمام طول سال رطوبت بالايي دارد. زمستان هاي تايلند هم آب و هواي سردي نداشته و البته ميزان بارش ها در آن كم است. فقط در ماه هاي مه تا نوامبر در اين شهر باران مي بارد و اوج بارش باران در تايلند مربوط به ماه سپتامبر است. اين بارش ها نيز فقط به صورت رگباري و گذرا بوده و كمتر پيش مي آيد كه يك روز تمام باران ببارد. با توجه به مواردي كه گفتيم، به نظر مي رسد بهترين زمان براي انتخاب تور ارزان تايلند ماه هاي اوليه بهار و ماه هاي اوليه پاييز باشد. روزهايي كه هوا نه خيلي سرد است و نه آن قدر گرم مي شود كه قابل تحمل نباشد. نكته ديگري كه وجود دارد اين است كه در اين ماه ها جشن ها و مراسم هاي پر تعدادي در شهر پاتايا و شهرهاي اطراف برگزار مي شود؛ كه مي تواند بخشي از جاذبه هاي گردشگري تور تايلند نيز باشد.

جاذبه هاي گردشگري تور تايلند

مهمترين عامل محبوبيت تور لحظه آخري تايلند به خاطر ساحل هاي تفريحي آن است. ساحل جامتين يكي از همين استراحتگاه هاي ساحلي در تايلندست. يك ساحل شني به وسعت شش كيلومتر كه به دور از شهر قرار گرفته و امكانات تفريحي خوبي دارد. نونگ نوچ نيز يك باغ گرمسيري بزرگ است و از جاذبه هاي گردشگري تور تايلند به شمار مي رود. در اين باغ كه امروزه به صورت يك پارك گردشگري در آمده، مي توانيد طعم انواع ميوه هاي گرمسيري را بچشيد و در آن به گردش بپردازيد.
يكي از جاذبه هاي ديگر شهر، فيل هاي تايلندي است. مكاني كه به جزيره فيل ها مشهور است و مي توانيد با بازديد از آنجا با زندگي فيل ها آشنا شويد و حتي فيل سواري كنيد. جزيره مرجاني ديگر مكان تفريحي شهر تايلند ست كه حتماً بايد آن را تجربه كنيد. يك جزيره با آب هاي شفاف و ساحل هاي شني كه مي تواند تجربه منحصر به فردي براي مسافران باشد.

تور تايلند

جاذبه هاي تاريخي تور تايلند

همين طور كه گفتيم شهر كوچك تايلند در كنار جاذبه هاي گردشگري تفريحي، داراي جاذبه هاي گردشگري تاريخي نيز هست. البته صنعت گردشگري شهر باعث شده تا امروزه مراسم هاي مذهبي كمتري در شهر برگزار شود. ولي هنوز خانه ها و مراكز قديمي در شهر ديده مي شوند. اغلب اين خانه هاي قديمي امروزه به هتل و بار تبديل شده و مسافران تايلند مي توانند از آنها ديدن كنند. تاريخچه شكل گيري بافت گردشگري در شهر پاتايا به اواخر جنگ جهاني دوم بر مي گردد. در حقيقت اين سربازان امريكايي بودند كه براي نخستين بار ساحل هاي پاتايا را براي استراحت و گردش انتخاب كردند. بعدها در دهه 1980 ميلادي شهرت تور تايلند همه گير شده و اين شهر مورد توجه گردشگران بسياري قرار گرفت. به همين خاطر بود كه كشور تايلند و شهردار پاتايا تصميم به سرمايه گذاري بيشتر بر روي جاذبه هاي گردشگري شهر گرفته و آن را به يك شهر تماماً توريستي تبديل كردند. از جمله جاذبه هاي گردشگري تاريخي تور تايلند مي توان به كوه بودا، بازار شناور پاتايا و رقص ها و جشن هاي سنتي مردم شهر اشاره كرد.

گلفام سفر ،سفري راحتي براي شما با رزرو هتل ، خريد بليط هواپيما و ... فراهم خواهد كرد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۴۸:۴۸ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]

روسيه يكي از كشورهاي توريستي قاره اروپا مي باشد كه سالانه گردشگران بسيار زيادي از آن بازديد مي كنند، به همين علت در اين مطلب تصميم گرفته ايم تا كمي درباره تور روسيه و جاذبه هاي گردشگري اين كشور صحبت كنيم. اگر علاقه مند به آشنايي با كشور روسيه، جاذبه هاي گردشگري اين كشور و همين طور مراكز خريد و هتل هاي اين كشور هستيد، بهتر از اين مطلب را به صورت كامل مطالعه كنيد و اطلاعاتي جامع و كامل درباره اين كشور و تور روسيه به دست آوريد.

كشور روسيه

كشور روسيه پهناورترين كشور جهان مي باشد كه در قسمت هاي شمالي منطقه اوراسيا قرار گرفته است، بخشي از اين كشور در آسياي شمالي قرار گرفته است و بخشي ديگر از آن در قاره اروپا واقع شده است. در اطراف اين كشور درياها و اقيانوس هاي زيادي از جمله اقيانوس آرام شمالي، اقيانوس منجمد شمالي، درياي بي رنگ، درياي ژاپن، درياي كاسپين و همينطور درياي سياه قرار گرفته است. كشور روسيه داراي مساحتي بالغ بر ۱۷ ميليون كيلومتر مربع مي باشد كه از اين لحاظ بزرگترين و پهناور ترين كشور دنيا است. بيشتر مناطق اين كشور به ويژه مناطقي كه در شمال اين كشور و در نزديكي سيبري هستند به دليل سردي آب و هوا خالي از سكنه مي باشند. پايتخت اين كشور شهر مسكو است كه به عنوان بزرگترين شهر قاره اروپا شناخته مي شود، روسيه از لحاظ جمعيت نيز پرجمعيت ترين كشورهاي جهان است و با جمعيتي بيش از ۱۴۴ ميليون نفر در رده نهمين كشور پرجمعيت دنيا قرار دارد.

آب و هواي روسيه

كشور روسيه در طول سال داراي آب و هواي متفاوتي مي باشد كه اين اختلاف بسيار زياد است، در برخي از روزهاي سال دماي هوا به ۳۷ درجه سانتي گراد مي رسد كه در اين دما معمولاً يخ هاي اين منطقه شروع به ذوب شدن مي كند، در برخي ديگر از روزها دماي هواي كشور روسيه به منفي ۳۰ درجه سانتي گراد مي رسد كه معمولاً در فصل زمستان شاهد اين اتفاق هستيم. ماه هاي جولاي و آگوست گرمترين ماه هاي سال در كشور روسيه هستند كه به همين دليل در اين ماه ها مي توانيد مسافران و گردشگران بسيار زيادي را در كشور روسيه مشاهده كنيد كه به تور روسيه رفته اند. در فصل زمستان معمولا توريست هايي به تور روسيه مي روند كه علاقه مند به برف و يخ مي باشد، فصل زمستان در كشور روسيه بسيار برفي است و شما با سفر به اين كشور در اين فصل مي توانيد شاهد بارش برف در اين كشور بوده و از جاذبه هاي گردشگري فوق العاده زيباي آن در فصل زمستان ديدن كنيد.

تور روسيه

بازديد از ميدان سرخ روسيه در تور روسيه

يكي از جاذبه هاي گردشگري بسيار زيباي كشور روسيه كه در تور روسيه حتما بايد از آن ديدن كنيد، ميدان سرخ شهر مسكو است، اين ميدان را مي توان مهم ترين ميدان شهر مسكو دانست كه جاذبه هاي گردشگري زيادي از جمله كاخ كرملين و همچنين كليساي جامع سنت باسيل در اين ميدان قرار گرفته اند. تقريبا بيشتر خيابان هاي اصلي شهر مسكو روسيه به اين ميدان منتهي مي شوند. در اين ميدان كنسرت هاي بسيار بزرگي برگزار مي شود و خوانندگان معروف كشور روسيه و همچنين خوانندگان بزرگ دنيا معمولاً به صورت هفتگي در اين ميدان كنسرت هاي خود را برگزار مي كنند. اين ميدان را مي توان يك منطقه بسيار حساس در شهر مسكو به شمار مي آيد كه در اطراف آن مناطق تجاري و اداري بسيار زيادي قرار دارد. اگر در تور روسيه موفق شويد كه در يكي از هتل هايي كه در اين ميدان قرار دارد اتاق رزرو كنيد، مي توانيد به راحتي به بيشتر جاذبه هاي گردشگري و همينطور مراكز خريد اين شهر دسترسي داشته باشيد و به اين ترتيب به ميزان بسيار زيادي از هزينه هاي تور روسيه بكاهيد.

كليساي جامع شهر سنت پترزبورگ

كليساي جامع شهر سنت پترزبورگ كه با نام كليساي كازان نيز شناخته مي شود، يكي از بهترين بناهاي كشور روسيه مي باشد، يكي از اصلي ترين دلايلي كه باعث مي شود توريست ها در تور لوكس روسيه از اين ساختمان ديدن كنند معماري فوق العاده زيباي آن است كه در سبك كلاسيسيم روسي ساخته شده است. اين كليسا به عنوان يكي از بزرگ ترين عبادتگاه هاي كشور روسيه نيز شناخته مي شود و محل دفن شخصيت معروفي چون فيلد مارشال كوتوزوف نيز مي باشد. اين كليسا در مركز شهر سنت پترزبورگ واقع شده است و در حال حاضر تنها كليساي در حال كار ارتدوكس در اين شهر مي باشد. اين كليسا از آن جا كه يك عبادتگاه بسيار مشهور در كشور روسيه به شمار مي آيد در روزهاي مقدس افراد بسيار زيادي به آن مراجعه مي كنند. شما نيز مي توانيد در تمامي روزهاي هفته به اين كليسا مراجعه كنيد و از معماري فوق العاده زيباي آن نهايت لذت را ببريد.

موزه هنرهاي زيباي پوشكين

موزه هنرهاي زيباي پوشكين يكي از آثار گردشگري هنري كشور روسيه مي باشد كه در شهر مسكو واقع شده است، امروزه به عنوان يكي از بزرگترين مجموعه هاي هنري دنيا شناخته مي شود كه در آن مي توانيد آثاري از مصر باستان و يونان را مشاهده كنيد. امروزه در اين موزه بيش از ۷۰۰ هزار اثر هنري از دوره هاي مختلف تاريخي وجود دارد كه علاقه مندان به تاريخ و هنر مي توانند در تور ارزان روسيه از آن ديدن كنند. اگر علاقه مند به آثار باستاني مي باشيد حتما از اين موزه ديدن كنيد، مطمئن باشيد در هيچ كجا دنيا نمي توانيد اين چنين مجموعه عظيمي از آثار تاريخي و باستاني را به صورت يكجا مشاهده كنيد.

بازديد از تئاتر مارتينسكي را از دست ندهيد!

اگر علاقه مند به تئاترهاي موزيكال هستيد بازديد از تئاتر مارتينسكي در شهر سن پترزبورگ روسيه به شما توصيه مي شود، اين تئاتر يكي از بزرگترين تئاترهاي موزيكال دنيا است كه در تور روسيه حتما بايد از آن ديدن كنيد. نام ديگر اين تئاتر تئاتر بال مي باشد كه به پاس زحمات سر گي كيروف به اين نام نام گذاري شده است. معماري اين ساختمان از نوع نئوكلاسيك مي باشد كه اين نوع معماري در ميان روس ها بسيار مشهور است. يكي از مهمترين دلايلي كه باعث شده است اين ساختمان بسيار محبوب باشد و در ميان توريست ها از طرفداران بسيار زيادي برخوردار باشد، تزئينات و دكور داخلي اين ساختمان است كه به صورت منحصر به فردي طراحي شده اند.

قصر كاترين و پارك تزارسكو

قصر كاترين و پارك تزارسكو در واقع يك روستاي بسيار معروف در كشور روسيه مي باشد كه مربوط به دوره امپراطوري در سن پترزبورگ است، اگر در تور روسيه علاقه مند هستيد كه از يك محيط كاملا محلي و روستايي و بسيار زيبا ديدن كنيد، حتما به اين روستا سفر كنيد. در اين منطقه مي توانيد قصر كاترين را با معماري فوق العاده زيبا و اتاق هاي كوچك و ديدني و همينطور پارك بزرگي كه در اطراف اين قدر وجود دارد مشاهده كنيد. در اين پارك مجسمه ها و آثار هنري متعددي قرار گرفته است كه جلوه زيبايي به اين محيط بخشيده است. يكي از مهمترين ويژگي هاي گردشگري اين منطقه اين است كه مهم نيست در چه فصلي از سال از آن ديدن كنيد، در هر فصلي اين منطقه داراي زيبايي هاي بسيار زيادي است.

مركز خريد اروپتسكي در روسيه

كشور روسيه داراي مراكز خريد بسيار زيادي است كه در تور روسيه مي توانيد خريدهاي خود را از اين مراكز خريد انجام دهيد. مركز خريد اروپتسكي يكي از مراكز خريد جديد اين كشور مي باشد كه در سال ۲۰۰۶ در شهر مسكو افتتاح شده است. در اين مركز خريد مي توانيد انواع مختلفي از برندهاي بين المللي و جهاني را مشاهده كنيد و در صورت تمايل اقدام به خريد محصولات اين برند ها كنيد. اين مركز خريد امكانات فراواني را براي راحتي توريست هايي كه به تور روسيه آمده اند فراهم كرده است كه از جمله آنها مي توان به سينماي چند بعدي، فروشگاه مواد غذايي، سوپرماركت و يك كافه كوچك براي استراحت اشاره كرد.

مركز خريد گوم در روسيه

مجتمع تجاري گوم يكي از مراكز خريد بسيار معتبر در كشور روسيه مي باشد كه سالانه توريست هاي بسيار زيادي براي خريد سوغاتي و وسايل مورد نياز خود به آن مراجعه مي كنند. اين مركز خريد داراي معماري فوق العاده زيبايي مي باشد كه يكي از عوامل مهم در جذب توريست هايي است كه به تور روسيه رفته اند. مجتمع تجاري گوم در نزديكي ميدان سرخ و در مركز شهر مسكو واقع شده است و بي شك مي توان آن را بزرگترين مركز تجاري كشور روسيه دانست. اين مجتمع تجاري در سال ۱۸۹۳ ميلادي تاسيس شده و داراي ۲۰۰ فروشگاه مختلف است كه در هر طبقه مي توانيد محصولات مختلفي با برندهاي مدرن دنيا را مشاهده كرده و اقدام به خريد آنها كنيد. اگر در تور روسيه به دنبال يك مركز خريد معتبر براي انجام خريدهاي خود مي گرديد مجتمع تجاري گوم ميتواند بهترين گزينه اي باشد كه در مقابل شما قرار مي گيرد.

كافه رستوران پوشگين در تور روسيه

اگر در تور روسيه قصد داريد به رستوراني برويد كه به سبك قديمي ساخته شده باشد، كافه رستوران پوشكين مي تواند بهترين گزينه اي باشد كه در مقابل شما قرار مي گيرد. در اين رستوران با مسافران و گردشگران همانند نجيب زاده ها رفتار مي شود كه همين موضوع باعث شده است بسياري از توريست ها علاقه داشته باشند كه حداقل يك بار در تور روسيه به اين كافه رستوران مراجعه كند. كافه رستوران پوشكين داراي معماري فوق العاده زيبايي مي باشد كه در سبك معماري باروك طراحي و ساخته شده است كه يكي از مهم ترين مشخصه هاي آن كتابخانه هاي فراواني است كه بر ديوارهاي اين رستوران نصب شدند. اين كافه رستوران داراي چهار بخش مختلف به نام هاي داروخانه، اتاق شومينه، طرح تابستاني و كتابخانه مي باشد كه در هر بخش برنامه هاي ويژه اي براي مسافران و گردشگران اجرا مي شود.

بازديد از رستوران لافكالافكا در تور روسيه

رستوران لافكالافكا در كشور روسيه يكي از رستوران هاي خاص اين كشور مي باشد كه ديوارهاي آن از آجر و تيرهاي آهني ساخته شده اند. رنگ آميزي ديوارهاي اين رستوران توسط رنگ هاي آرامش بخش و ملايم صورت گرفته است كه همين موضوع باعث مي شود تا در هنگام ميل كردن غذا در اين رستوران احساس آرامش داشته باشيد. اين رستوران يكي از رستوران هاي شلوغ كشور روسيه است كه در صورتي كه علاقه داشته باشيد در محيط هاي شلوغ و پر رفت و آمد غذاي خود را صرف كنيد، اين رستوران مي تواند بهترين گزينه براي شما باشد. رستوران لافكالافكا غذاهاي متنوعي را براي مشتريان فراهم مي كند كه با يكبار مراجعه به آن مي توانيد شب خاطره انگيزي را براي خود به وجود بياوريد.

تور لوكس روسيه

هتل هاي روسيه

 • هتل 5 ستاره كورينتيا:

يك هتل 5 ستاره كه بي شك جزء زيباترين هتل هاي روسيه است، اتاق هاي اين هتل داراي دكوراسيوني بسيار زيبا مي باشند و تهويه مناسبي نيز دارند. از جمله امكانات آن مي توان به حمام اختصاصي، واي فاي رايگان، تلويزيون صفحه تخت و ... اشاره كرد. اين هتل امكان ترانسفر فرودگاهي را براي مسافران فراهم مي كند تا به راحتي بتوانند خود را از فرودگاه به اين هتل برسانند.

 • هتل ريتز كارلتون مسكو:

اين هتل جزء هتل هاي برتر كشور روسيه است كه در ميدان سرخ شهر مسكو واقع شده است. در نزديكي اين هتل مركز خريد گوم قرار دارد كه با 3 دقيقه پياده روي به آن مي رسيد. از امكانات اين هتل مي توان مواردي همچون مركز تناسب اندام، حمام خصوصي و با امكانات بسيار، رستوراني بسيار شيك و ... را نام برد. اگر علاقه مند هستيد كه در تور مسكو اقامت راحتي را داشته باشيد به شما توصيه مي كنيم حتما اين هتل را به عنوان محل اقامت خود انتخاب كنيد.

 • هتل پولمن سوچي:

يكي از هتل هاي بسيار زيبا كه در شهر معروف سوچي در روسيه واقع شده است، اين هتل در مركز شهر سوچي واقع شده و در نزديكي آن جاذبه هاي گردشگري بسيار زيادي وجود دارد. اين هتل يك هتل 5 ستاره است كه اتاق هاي آن بسيار لوكس هستند و امكانات بسيار زيادي را براي افرادي كه به تور روسيه آمده اند فراهم كرده است رزرو هتل پولمن سوچي يكي از بهترين گزينه ها براي سفر است.

 • هتل هليپارك امپير مسكو:

اين هتل داراي موقعيت جغرافيايي فوق العاده اي است كه اطراف آن بسياري از جاذبه هاي گردشگري روسيه قرار گرفته اند. اتاق هاي اين هتل داراي امكانات بسيار زيادي مي باشند و تهويه مناسبي نيز دارند. اين اتاق ها به صورت روزانه نظافت مي شوند. در اين هتل يك رستوران نيز وجود دارد كه مي توانيد وعده هاي غذايي خود را در تور روسيه در اين رستوران ميل كنيد. در سر تا سر قسمت هاي اين هتل شما به اينترنت رايگان به صورت واي فاي دسترسي داريد و مي توانيد درون اتاق ها نيز از اينترنت رايگان استفاده كنيد.

ويزاي روسيه

براي رفتن به تور روسيه بايد ابتدا اقدام به دريافت ويزاي روسيه كنيد، براي اين كه بتوانيد ويزاي روسيه را دريافت كنيد بايد ابتدا وقت سفارت روسيه را دريافت كنيد كه براي اين كار مي توانيد وارد وب سايت سفارت روسيه شويد و اقدام به دريافت وقت سفارت روسيه كنيد. بعد از دريافت وقت سفارت روسيه بايد مدارك خود را آماده كنيد تا در تاريخ مقرر به سفارت اين كشور مراجعه كنيد. آدرس سفارت روسيه در ايران در تهران، خيابان نوفل لوشاتو و پلاك 37 واقع شده است. در صورتي كه قصد داريد قبل از مراجعه به اين سفارت با آن تماس بگيريد، مي توانيد با شماره تلفن 66728873 تماس بگيريد.

سفارت اين كشور در روزهاي شنبه و چهارشبه تعطيل است و در ساير روزها نيز مي توانيد از ساعت 10 صبح تا 13 ظهر به اين سفارت مراجعه كنيد، توجه داشته باشيد كه در صورت هر گونه مشكلي مي توانيد با شماره ي داده شده تماس حاصل كرده و مشكل خود را در صورت امكان به صورت تلفني حل كنيد.

مدارك مورد نياز براي دريافت ويزاي روسيه

ويزاي روسيه

براي دريافت ويزاي روسيه نياز به مداركي داريد كه در ادامه به معرفي آن ها خواهيم پرداخت:

 • پاسپورت با دست كم شش ماه اعتبار
 • دو قطعه عكس 3 در 4 كه داراي پس زمينه سفيد باشد و تصوير شما به صورت كامل در آن آمده باشد.
 • بليط هواپيما روسيه
 • مدرك معتبر رزرو اتاق در هتلي در كشور روسيه
 • كپي شناسنامه و كارت ملي به همراه اصل اين مدارك
 • فرم كامل اطلاعات شخصي
 • فرم كامل تعهد بازگشت به كشور
 • مدارك مربوط به ازواج
 • مدارك مالي معتبر كه تضمين كننده تمكن مالي شما براي رفتن به تور روسيه مي باشد (پرينت حساب هاي بانكي شما)
 • در صورتي كه دانشجو و يا دانش آموز هستيد بايد نامه اشتغال به تحصيل خود را به سفارت روسيه تحويل دهيد.

بهترين زمان رفتن به تور روسيه

اگر قصد داريد در بهترين شرايط آب و هوايي به تور روسيه برويد بهتر است ماه هاي آوريل و مي را براي اين كار انتخاب كنيد، در اين ماه ها ميانگين دماي كشور روسيه بين 10 درجه سانتي گراد و 15.6 درجه سانتي گراد مي باشد و خورشيد در بيشتر ساعت هاي روز مي تابد و شما اين فرصت را داريد كه از جاذبه هاي گردشگري كشور روسيه در طول روز ديدن كنيد. يكي ديگر از مزاياي رفتن به تور روسيه در اين موقع از سال اين است كه قيمت هتل هاي كشور روسيه هنوز به اوج خود نرسيده است و شما مي توانيد از هزينه هاي اقامت خود در كشور روسيه به ميزان بسيار زيادي بكاهيد. توريستي ترين فصل براي رفتن به تور روسيه فصل تابستان مي باشد، در اين موقع از سال آب و هواي روسيه بسيار خوب است و دماي هوا بالاست و شما در اين كشور به هيچ وجه احساس سرما نمي كنيد. در اين فصل با اين كه توريست هاي زيادي در كشور روسيه هستند ولي هزينه اقامت در اين كشور بسيار بالا است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۴۴:۱۷ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]

دانستني هاي تور ارمنستان

ارمنستان به عنوان يكي از همسايه هاي شمالي ايران و يكي از بهترين كشورهاي نزديك به ايران براي گردشگري به شمار مي رود و شما مي توانيد با خريد تور ارمنستان از اين كشور بازديد نماييد. اين كشور شايد وسعت چنداني نداشته باشد ولي يكي از خوش آب و هوا ترين و بهترين كشورهاي مقصد براي ايرانيان به خصوص براي گردشگري در تابستان و بهار به شمار مي رود. با وجود اينكه ساليان زيادي از احداث اين كشور نمي گذرد ولي ارمنستان امروزه خانه اي براي بسياري از آثار تاريخي مي باشد و مردم اين كشور به خوبي از ايرانيان پذيرايي مي كنند. براي بازديد از ارمنستان مي توانيد از وب سايت آژانس مسافرتي دلتابان براي خريد تور اين كشور اقدام نماييد. در ادامه شما را با مهمترين مراكز گردشگري در كشور ارمنستان بيشتر آشنا خواهيم نمود و در انتها به شما خواهيم گفت كه با استفاده از چه روشي مي توانيد بهترين تور ارمنستان را خريداري كرده و براي سفر راهي اين كشور شويد. ارمنستان مراكز گردشگري بسيار زيادي دارد و مي تواند يكي از بهترين انتخاب ها براي كساني باشد كه مي خواهند به كشوري نزديك، تاريخي و خوش آب و هوا سفر داشته باشند.

تور اركمنستان

چرا بايد تور ارمنستان را خريداري نماييم؟

بسياري از كساني كه علاقمند به سفر ارمنستان مي باشند، مي توانند با خريد تور اين كشور سفري بسيار آسان به اين كشور داشته باشند. ارمنستان كشور كوچكي است و به همين دليل در بازه چند روزه مي توان براي بازديد به تمامي قسمت هاي اين كشور سفر داشت و براي اينكه در سفر اتلاف وقت نداشته باشيد مي توانيد از وب سايت دلتابان براي خريد تور كشور ارمنستان اقدام نماييد. ارمنستان يكي از بهترين كشورهاي دنيا از لحاظ آب و هوايي به شمار مي رود و به خصوص در فصل تابستان بسياري از توريست ها به اين كشور مي روند. خريد تور براي اينكه بدون دغدغه از هتل و بليط هواپيما بتوانيد سفري خوب به ارمنستان داشته باشيد مي تواند گزينه اي مناسب باشد. براي خريد تور ارمنستان مي توانيد از وب سايت دلتابان استفاده كنيد چرا كه به راحتي مي توانيد از طريق اين سايت و در كوتاه ترين زمان ممكن، تور، بليط هواپيما و يا هتل خود را رزرو نماييد. اين روش براي خريد از سراسر كشور در دسترس است.

مراكز گردشگري در تور ارمنستان

يكي از مهمترين ويژگي هاي خريد تور اين كشور را مي توان بازديد از بيشتر مراكز گردشگري ارمنستان دانست. در واقع شما مي توانيد با استفاده از اين روش به راحتي از مراكز تفريحي، تاريخي و طبيعي ارمنستان بازديد نماييد. از مهمترين مراكز تفريحي كه در كشور ارمنستان بيشتر مورد توجه بوده اند مي توان به معبد گارني، كليساي گغارت، شهر مذهبي اجميازين، شهر جرموك، دره گل ها، شهر اشتاراك، درياچه سوانو ميدان جمهوري شهر ايروان قديم ياد كرد. همچنين در شهر ايروان كه پايتخت ارمنستان مي باشد شما مي توانيد از مراكز خريد و يا مراكز تفريحي ديدن كرده و در رستوران هاي سنتي اين شهر ساعات خوشي را داشته باشيد. ارمنستان يكي از بهترين گزينه هاي گردشگري براي ايرانيان مي باشد و همه ساله بسياري از گردشگران ايراني به كشور ارمنستان سفر مي كنند.

قيمت تور ارمنستان

مراكز تاريخي ارمنستان متعلق به چه دوره اي است؟

اگر براي شما جذاب است كه به كشورهاي تاريخي سفر داشته باشيد، خريد تور ارزان ارمنستان را در برنامه خود قرار دهيد. اين كشور بسياري از مراكز تاريخي مهم در دنيا را در خود جاي داده است و بسياري از كليساهاي اين كشور از لحاظ تاريخي و ديني داراي اهميت بسيار زيادي نزد ارامنه مي باشند. همچنين بسياري از كاخ هاي قديمي در اين كشور قرار دارند كه از هزاره هاي پيشين هستند ولي شما مي توانيد برخي از آثار تاريخي مربوط به سده هاي اخير را نيز در اين كشور مشاهده نماييد. به طور كلي ارمنستان براي كساني كه به گردش هاي تاريخي علاقمند مي باشند مي تواند گزينه اي بسيار جذاب به شمار رود و همه ساله بسياري از گردشگران را به خود جذب مي كند.

مراكز تفريحي و خريد ارمنستان را از دست ندهيد

ارمنستان كشوري بسيار جذاب براي خانواده ها و كساني است كه خريد وسايل مختلف را در سفر دوست دارند و مي خواهند در سفر به كشورهاي جديد، وسايل تازه اي را تهيه كنند. در ارمنستان شما مي توانيد از مراكز خريد ايروان بهترين لباس هاي مارك دار را از اوت لت ها با قيمتي بسيار مناسب تهيه كنيد كه قطعا براي شما جذاب خواهد بود. تور لوكس ارمنستان براي كساني كه مي خواهند از اين مراكز بازديد نمايند مي تواند گزينه اي عالي باشد. البته بهتر است بدانيد كه سالن هاي تئاتر و سينما به همراه كافه ها و رستوران هاي ارمنستان نيز از مهمترين مراكز گردشگري هستند كه در اين كشور وجود دارند و بازديد از آنها خالي از لطف نخواهد بود. قدم زدن در خيابان هاي ايروان مي تواند حس بسيار خوبي را براي شما به همراه داشته باشد.

پارك ها و كوهستان هاي ارمنستان

يكي از جذابيت هاي ديگري كه در تور ارمنستان نبايد از آن غافل شد را مي توان پارك ها و كوهستان هاي ارمنستان دانست. آب و هواي ارمنستان بسيار خوب است و قطعا اگر فصل بهار و تابستان را براي سفر به اين كشور انتخاب كنيد مي توانيد از تمامي اين زيبايي ها استفاده كنيد. حتي بسياري از جذابيت هاي تاريخي اين كشور مانند كليساي گغارت در نزديكي مراتع سرسبز ارمنستان واقع شده است و از اين حيث ارمنستان مي تواند يك گزينه بسيار جذاب براي خانواده ها به شمار رود. براي اينكه بتوانيد سفري خوب و آسان به ارمنستان داشته باشيد و همچنين از زيبايي هاي طبيعي آن بهره ببريد، انتخاب اوايل بهار و اواخر تابستان به همراه اوايل پاييز مي تواند بهترين زمان براي بازديد از كشور ارمنستان به شمار رود.

تور ارمنستان
تور ارمنستان يكي از بهترين گزينه ها براي سفر به اين كشور به شمار مي رود. شما مي توانيد براي خريد تور ايروان ارمنستان ، خريد بليط هواپيما ارمنستان يا تور ارمنستان به صورت مستقيم از طريق سايت آژانس مسافرتي دلتابان اقدام نماييد. سفر به ارمنستان مي تواند يكي از تجربه هاي لذت بخش براي زندگي شما باشد و براي اينكه بتوانيد بسيار آسان به اين كشور سفر داشته باشيد مي توانيد از وب سايت دلتابان در سراسر كشور براي خريد تور ارمنستان اقدام نماييد. دلتابان با تجربه اي چندين ساله كه در زمينه برگزاري تور كشور ارمنستان دارد مي تواند يكي از بهترين گزينه ها براي كساني باشد كه مي خواهند سفري خاطره انگيز به كشور ارمنستان داشته باشند. اين كشور با تمامي ويژگي هاي خود مي تواند بهترين انتخاب براي خانواده هاي ايراني به شمار رود. براي دريافت مشاوره رايگان جهت خريد تور ارمنستان و دريافت اطلاعات بيشتر مي توانيد با كارشناسان دلتابان ارتباط برقرار نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۳۹:۴۴ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]

آشنايي با تور پاتايا

كشور تايلند يكي از كشورهاي ساحاي است كه به دليل ب و هواي مساعد مورد توجه تعداد زيادي از گزدشگران به صورت هر ساله مي شود .در تايلند چند شهر بزرگ وجود دارد كه مي توانيد در سفرهاي خود از آنها ديدن كنيد و در كنار استراحت در ساحل هاي تفريحي آن از جاذبه هاي گردشگري و تاريخي شهر نيز ديدن كنيد و با فرهنگ و آداب و رسوم مردم تايلند نيز آشنا شويد. تور پاتايا يكي از تورهاي گردشگري مهم در كشور تايلند به شمار مي رود. به گونه اي كه سالانه هزاران مسافر خارجي به پاتايا آمده و در آن به گردش و تفريح مشغول مي شوند. پاتايا اگرچه شهر ساحلي كوچكي است، ولي به خاطر نزديكي به شهر بانكوك پايتخت كشور تايلند، دسترسي به آن نيز راحت است. آنچه باعث شده تا تور پاتايا مورد توجه توريست ها قرار بگيرد، جمع شدن جاذبه هاي گردشگري تفريحي، تاريخي و فرهنگي در كنار امكانات تفريحي مناسب مثل هتل ها، بارها، استراحتگاه هاي ساحلي و ... است. در ادامه اين مقاله به معرفي اين جاذبه هاي گردشگري نيز خواهيم پرداخت.

تور پاتايا

بهترين زمان براي سفر به پاتايا

نزديكي تايلند به خط استوا و آب هاي اقيانوسي است كه باعث شده تا اين شهر كمتر هواي خيلي سرد را تجربه كند. به طور كلي مي توان گفت كه آب و هواي پاتايا گرمسيري بوده و در تمام طول سال رطوبت بالايي دارد. زمستان هاي پاتايا هم آب و هواي سردي نداشته و البته ميزان بارش ها در آن كم است. فقط در ماه هاي مه تا نوامبر در اين شهر باران مي بارد و اوج بارش باران در پاتايا مربوط به ماه سپتامبر است. اين بارش ها نيز فقط به صورت رگباري و گذرا بوده و كمتر پيش مي آيد كه يك روز تمام باران ببارد. با توجه به مواردي كه گفتيم، به نظر مي رسد بهترين زمان براي انتخاب تور پاتايا ماه هاي اوليه بهار و ماه هاي اوليه پاييز باشد. روزهايي كه هوا نه خيلي سرد است و نه آن قدر گرم مي شود كه قابل تحمل نباشد. نكته ديگري كه وجود دارد اين است كه در اين ماه ها جشن ها و مراسم هاي پر تعدادي در شهر پاتايا و شهرهاي اطراف برگزار مي شود؛ كه مي تواند بخشي از جاذبه هاي گردشگري تور پاتايا نيز باشد.

خصوصيات خريد آنلاين بليط پرواز خارجي

در خريد بليط هواپيما پاتايا اولين شرط انتخاب يك سامانه معتبر كه نماد اعتبار الكترونيكي داشته باشد است. شرط دوم اين بوده كه سامانه قدرت آنلاين شدن  و به روز رساني لحظه اي را داشته باشد لذا در چنين شرايطي كاربر قادر خواهد بود خريد آنلاين بليط هواپيما را با اطلاع داشتن از تمامي پروازهاي موجود به همراه نرخ ها به انجام برساند. استرداد و كنسل نمودن بليط و همچنين پرداخت بهاي بليط از ديگر ويژگي هاي يك سامانه قابل اعتماد است. اين خصوصيت در خريد اينترنتي بليط هواپيما به مسافر اطمينان مي دهد كه مي تواند در صورت منصرف شدن از پرواز خود به راحتي در همان سايت بليط پروازي را كنسل نموده و مبلغ آن را با كسر درصدي از بهاي بليط دريافت نمايد.همچنين شركت هاي ايرلايني كه اقدام به فروش آنلاين بليط پرواز خارجي و رزرو هتل در تور پاتايا و يا ساير تورهاي ديگر مي كنند مي بايست به جهت رفع نياز و پاسخگويي به مشتريان با استفاده از كادري مجرب به صورت ۲۴ ساعته متقاضيان خود را پشتيباني كنند. بدين ترتيب خريدار پروازهاي خارجي در صورت بروز هر گونه اشكالي در خريد اينترنتي بليط هاي خارجي و رزرو آنلاين هتل پاتايا اين امكان را دارند تا طي تماسي تلفني و با سرعت بالا روند خريد آنلاين را تكميل نمايند.

خريد آنلاين بليط هواپيما

رزرو هتل در تور گردشگري پاتايا

براي سفر به كشور تايلند و رفتن به شهر پاتايا علاوه بر تهيه بليط پرواز خارجي لازم است تا مسافر در يكي از هتل هاي شهر پاتايا اتاقي را رزرو كند و در هنگام اخذ ويزاي تايلند رسيد هتل كه واچر هتل نام دارد را به سفارت خانه تايلند ارائه دهد هر چند كه ارائه دادن رسيد هتل در زمان اقامت در هتل هم مورد نياز مي باشد. اما اينكه رزرو هتل به چه صورتي انجام مي گيرد بسته به نظر داشت مسئولين تور پاتايا دارد زيرا با ثبت نام در تور پاتايا و يا هر تور مسافرتي ديگري خريد بليط پرواز خارجي و رزرو آنلاين هتل پاتايا به صورت گروهي انجام گرفته و سليقه فردي در اين انتخاب دخالت ندارد.

جاذبه هاي گردشگري شهر پاتايا

از جمله مكان هاي ديدني شهر پاتايا سواحل دريايي اين شهر توريستي بوده و ساحل JOmtien جزء زيباترين سواحل اين شهر به شمار مي آيد. همچنين پارك آبي، كارتينگ، غواصي، باغ گياه شناسي، باغ ايتاليايي، باغ فرانسوي، باغ گياه هاي آناناسي، باغ اركيده و بسياري باغ هاي ديگر به دليل شرايط آب و هوايي دريايي شهر پاتايا به وجود آمده اند مي تواند در برنامه ي تور پاتايا گنجانده شود. در اين باغ ها غذا دادن به ماهي ها، دوچرخه سواري، فيل سواري و اجراي فستيوال هاي متعددد صورت مي گيرد. استفاده از سرسره هاي بزرگ آبي در پارك هاي آبي شهر پاتايا اين توانايي را دارد تا براي هر فردي در سن هاي مختلف لحظات شاد و مهيجي را به بار آورد. كودكان در اين پارك اين اجازه را داشته تا با شن و ماسه ايده هاي جالبي را اجرا كنند. از جمله مكان هايي كه از ديد تور پاتايا پنهان نمي ماند بازديد از سواحل پاتايا بوده كه بازي هاي جالبي در آب هاي دريايي آن مانند بانانا، پاراگلايدر، جت اسكي، غواصي و باد نوردي انجام مي گيرد. در كنار اين سواحل بهره بردن از ماساژهاي تايلندي مي تواند لذت سفر به پاتايا را چندين برابر كند.

رزرو آنلاين هتل پاتايا

بهترين مكان هاي ديدني در پاتايا

تورهاي دريايي، بانجي جامپينگ، ورزش هاي آبي در كنار بي نظير ترين سواحل دريايي شهر پاتايا به همراه صندلي هايي كه در كنار ساحل ها مستقر شده و چترهاي ساحلي دارند، مي توانند وصف ناپذير ترين سفر را در تور پاتايا براي هر فردي به وجود آورد. مهمترين مزيتي كه سبب شده تا سواحل دريايي شهر پاتايا به پر بازديدكننده ترين مكان در اين شهر مبدل گردد تماشاي بازديد از ورزش هاي آبي و استفاده كردن از  كافه هاي كنار دريايي مي باشد. نانگ نونچ بهترين فوق العاده ترين باغي بوده كه در شهر پاتايا ميزباني گردشگران را بر عهده گرفته است.

 

چطور به تايلند سفر كنيم

براي سفر به تايلند پيش از هر چيزي بايد اقدام به گرفتن ويزاي تايلند كنيد. براي اين كار اگر بخواهيد به صورت شخصي اقدام كنيد، لازم است مدارك خود را تحويل سفارت داده و مراحل اخذ ويزا را طي كنيد. البته به جاي اين كار مي توانيد از تورهاي گردشگري پاتايا بهره برده و از مراكزي كه اقدام به برگزاري تور پاتايا مي كنند كمك بگيريد. اين مراكز با تحويل گرفتن مدارك شما در كمترين زمان ممكن كارهاي اخذ ويزا را براي شما انجام مي دهند و اين امكان را براي مشتريان به وجود مي آورند كه از سفر به پاتايا نهايت لذت را ببرند. 

  


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۵:۱۹ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]

تور آنتاليا 

امروزه آنتاليا يكي از محبوب ترين مقاصد گردشگري تركيه محسوب مي شود كه در خليج آنتاليا قرار دارد. آنتاليا بزرگترين شهر در سواحل مديترانه اي غرب تركيه است. شهر آنتاليا مدرنيته را در فضايي سنتي ارائه مي دهد كه 30% از كل گردشگران خارجي به اين شهر جذب مي شوند. امكانات تور آنتاليا و تفريحات مدرن، جاذبه هاي تاريخي مانند اقامتگاه سنتي، خانه هاي تاريخي عثماني و سواحل زيبا آنتاليا را به يكي از مقاصد گردشگري تركيه بدل ساخته اند. اين استان 657 كيلومتر ساحل دارد كه پلاژها، بندرها و شهرهاي باستاني متعددي در نزديكي خود دارد.

تور آنتاليا

اگر تصميم داريد مسافرت هوايي به آنتاليا داشته باشيد، بي شك يكي از دغدغه هاي شما خريد بليط هواپيما آنتاليا براي فرودگاه آنتالياست. فرودگاه بين المللي آنتاليا مهمترين فرودگاه جنوب غربي تركيه است كه به اكثر فرودگاه هاي معروف دنيا پرواز دارد. اتوبوس هاي شركت هاواش به طور مرتب از پايانه اتوبوسراني شهر و پرديس دانشگاهي آك دنيز به سمت فرودگاه تردد دارد. مدت زمان رسيدن به فرودگاه از دانشگاه آك‌دنيز حدود ۶۰ دقيقه و از پارك ياووز اوزجان در جاده كُنيااين نام مجاز نمي باشد ي حدود ۳۰ دقيقه‌است. فرودگاه آنتاليا 65 كيلومتر تا كمر و 30 كيلومتر تا بلك فاصله دارد كه مناطق محبوب گردشگران ايراني در آنتاليا هستند.

تور بلغارستان 

كشور زيباي بلغارستان يكي از بهترين مقاصد براي تعطيلات ساحلي است. سواحل خيره كننده بلغارستان در درياي سياه بهترين و زيباترين سواحل ممكن را دارد. شما مي توانيد در سواحل شگفت انگيز داراي ماسه هاي طلايي وارنا بهترين امكانات ورزش هاي آبي و زندگي شبانه را استفاده كنيد. استراحتگاه هاي وارنا رستوران هاي معتدد با غذاهاي لذيذ و خوشمزه سرتاسر دنيا را ارائه مي دهند. برخي از اين سواحل چشمه هاي آبگرم طبيعي نيز دارند. در ادامه مطلب با ما همراه باشيد تا به تور وارنا در كشور بلغارستان سفر كنيم و در سواحل زيباي آن آرامش را تجربه كنيم.

تور سريلانكا

آيا شما نيز به دنبال بازديد از جاذبه هاي گردشگري و ديدني كشور سريلانكا هستيد؟ آيا مي دانيد كه با تور سريلانكا مي توانيد در كوتاهترين زمان ممكن از جاذبه هاي بسيار زيادي بازديد داشته باشيد؟ سريلانكا يكي از كشورهايي مي باشد كه در جنوب قاره آسيا واقع شده است و با داشتن 19.000.000 نفر جمعيت به يكي از پربازديدترين كشورهاي جهان در سال هاي اخير تبديل شده است. كلمبو از بزرگترين شهرهاي اين كشور و پايتخت آن نيز به شمار مي آيد. اين كشور با داشتن فرهنگ، آداب و رسوم بسيار متفاوت و بي نظير خود توانسته است توجه بسياري از گردشگران را از سراسر كشورهاي جهان به سوي خود جلب كند كه به همين منظور نيز سالانه شاهد برگزاري انواع بسيار مختلفي از تور سريلانكا هستيم كه مجريان آژانس هاي مسافرتي توانسته اند با توجه به علاقه مندي هاي گردشگران بهترين و بي نظيرترين تورهاي سريلانكا را طراحي كنند.

اگر شما نيز قصد بازديد از جاذبه هاي گردشگري سريلانكا را داريد مي توانيد با رزرو آنلاين هتل سريلانكا و خريد بليط هواپيماي در اولين فرصت به دست آمده سفر خود را به اين كشور شكل دهيد. در ادامه مقاله سعي بر آن داريم تا در مورد بهترين زمان رزرو تور سريلانكا و جاذبه هاي قابل بازديد در اين كشور توضيحات بيشتري را به حضور شما ارائه دهيم

 تور سنگاپور

اگر تمايل به خريد تور سنگاپور نداريد و مي خواهيد خودتان شخصا بليط هواپيما سنگاپور را خريداري كنيد، همين حالا مي توانيد اقدام كرده و ارزان ترين بليط هاي هواپيما سنگاپور را به صورت آنلاين و اينترنتي خريداري كنيد. براي خريد بليط هواپيما سنگاپور به زمان سفرتان توجه داشته باشيد و سعي كنيد، بهترين زمان ممكن از هر لحاظ را براي سفر به سنگاپور و خريد بليط اين كشور انتخاب كنيد. شما مي توانيد براي خريد بليط سنگاپور از طريق آژانس هاي گردشگري، تورهاي گردشگري و شركت هاي هواپيمايي اقدام نماييد. اما بهترين شيوه براي خريد بليط هواپيما سنگاپور، مراجعه به وب سايت آژانس هاي گردشگري معتبر مي باشد. در صورتي كه هم كه اقدام به خريد تور سنگاپور كنيد، كار شما آسان تر شده و ديگر نيازي به خريد بليط هواپيما نخواهيد داشت. در حقيقت خريد بليط هواپيما، توسط تور يا آژانس گردشگري براي شما انجام مي شود.

 

تور دبي

 

خريد بليط سنگاپور

در صورتي كه قصد خريد تور سنگاپور را داريد، مي توانيد از طريق آژانس هاي گردشگري معتبر اقدام نماييد. تورهاي سنگاپور معمولا 3 روزه يا 7 روزه مي باشند. شما در تور سنگاپور مي توانيد از خدمات و امكاناتي نظير رزرو بليط هواپيما، تهيه ويزا، رزرو هتل، بليط جاذبه هاي گردشگري و ... استفاده كنيد. اين كه تور كشور سنگاپور چه امكاناتي را در اختيارتان قرار مي دهد، تا حد زيادي به نوع توري كه خريداري مي كنيد و كيفيت آن بستگي دارد. معمولا تورهايي كه كيفيت بالاتري دارند و امكانات و خدمات بيشتري را در اختيار مسافران قرار مي دهند، قيمت بيشتري نيز داشته و از درجه كيفيت بالاتري برخوردار مي باشند. در صورتي كه قصد سفر به سنگاپور را داريد، شما هم اكنون مي توانيد براي خريد تور سنگاپور اقدام كنيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۴۵:۱۴ ] [ آرزو آخوندزاده ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب